Страница 9 од 9 ПрваПрва ... 789
Приказ резултата 81 до 90 од 90

Тема: [JI] vs Ahil [WW] ~

Корисник Аватар корисника majkan
    Члан од
    06.07.2009
    Локација
    Novi Sad
    Одговори
    1,911

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла QualitY Види одговор
    Caooooo

kako lepa slika. VRH. ali fali ti jos jedno krme, razocarao si me GROK HIIII
    RAKIA - CATAPULTING PEOPLE

АКО ЈЕ ДРИНА ГРАНИЦА - ПОПИЋЕМО ЈЕ !!!

"Хоће да те згазе, ко да си сирота,
    За тебе је дато хиљаде живота.
    E неће те угасити нико,
    НЕ ДАМО ТЕ СРПСКА РЕПУБЛИКО!!

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Cica Goran Види одговор
    -%
    0 0 0 0 0 0 11223 16151 0 0 1

Eto ti one 22k kate sto je na onoj slici koji dan pred nestanak, da su pravljeni ovnovi za onaj njegov odnos bilo bi umesto 22k kata 16k kata i 11k ovnova, a recimo da su pravljeni samo ovnovi bilo bi 40k ovnova tada u toj fazi, e sad ne znam da li je neko racuno da je rajke sad recimo spuco off, imao bi 230k maceva, 75k konja, 29k kata jos pre neki dan je ta cifra trebala biti jel sam ja racuno vec ( a matematika mi je jaca strana, u neku ruku profesija ), a ima jos server da traje tako da bi bilo i vise, e sad sta bi bilo kad bi bilo, to je nebitno, bitno je samo napraviti nalog da moze da se racuna po ovom sistemu sto je na tom nalogu bilo obezbedjeno
    puno ljudi je u nekom trenutku trajanja servera imalo najjaci off, na primer nalog Tri Praseta, prva nedelja, 5 medalja, prvi sa drugim selom. da smo se mi tada bavili matematikom koju ti pokazujes sada mozemo komotno reci da bi smo imali off od 800k batina do sada.
    dakle, nadam se da ovo mozes da shvatis: nije bitno koliki si off imao u nekom trenutku na serveru, bitno je kako je upotrebljen.

Корисник Аватар корисника dArIe26300
    Члан од
    03.04.2009
    Локација
    Vrsac
    Одговори
    78

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла zlapica Види одговор
    puno ljudi je u nekom trenutku trajanja servera imalo najjaci off, na primer nalog Tri Praseta, prva nedelja, 5 medalja, prvi sa drugim selom. da smo se mi tada bavili matematikom koju ti pokazujes sada mozemo komotno reci da bi smo imali off od 800k batina do sada.
    dakle, nadam se da ovo mozes da shvatis: nije bitno koliki si off imao u nekom trenutku na serveru, bitno je kako je upotrebljen.
    Btw ..kad pricate o tome...gde je vas off?

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла dArIe26300 Види одговор
    Btw ..kad pricate o tome...gde je vas off?
    ispucali ga na natare, ocistili 2 sela i 2 plana, a pre toga 4 arta.

Корисник Аватар корисника BamBam
    Члан од
    24.04.2009
    Локација
    Novi Sad,Србија
    Одговори
    240

Подразумевано

хаха ја до сада нисам видео на форуму да неког овако трпају..па ви прасићи сте несто много засрали:lol2::lol2:

bambam-RSX I
    bambam.team-RSX III
    Mr Wrong-RSX V
    Major Kursula-comx
    Antidepresiv!!-RSX

Подразумевано

za****vaju protivnici..ko gubi ima prava da se ljuti..saveznici ce ga postovati..
    Gaius

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла BamBam Види одговор
    хаха ја до сада нисам видео на форуму да неког овако трпају..па ви прасићи сте несто много засрали:lol2::lol2:
    pa mnogo smo skalpova skinuli, zamerili se povezanim ljudima...pa oni sad oce da se biju, moderatori nase postove brisu ili im salju kad im pisemo...nas banuju za nesto nebitno , njih za pretnje ne banuju..znaci jasno je ..poceli smo revoluciju A ti nas kao ne znas xD
    Последња измена: Ikich Prime, 23.12.2009 у 13:43.
    DOMINIRAJ!!!

ex tri praseta - 2.rsx (NW Ally - team winner) ex Prime - rs2 (Pigs TNC - team winner)
    tri praseta - 5.rsx
    Veliki umovi razgovaraju o idejama.
    Prosecni umovi razgovaraju o dogadjajima.
    Mali umovi razgovaraju o drugim ljudima
    .

http://4travian.org/log/7e5a28a1fcca...6181a871dc28dd
    http://travian-reports.net/rs/report/92200d52fd0

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Cica Goran Види одговор

@Ikich
    Kao prvo nikakvo nije umece na rsx najlosijem srpskom serveru biti u top10, to zajebi, zavrsi neki server rang1 pa se javi (normalan server, od barem 10k igraca)... I plus na ta oba pomenuta naloga imao si barem jos jednog dualla
    a plus ****s nalog koji je u jednoj statistici rang1, kad je u svakoj mogucoj statistici rang1 to je onda pun pogodak, napravi nalog na ba1, cisto da vidis kako to izgleda...
    Jedini rs server koji ja cenim i sa kog mogu da mi se obrate ljudi i kazu ja sam tamo u top5 i da mu ja kazem ti vredis nesto je rs2... Ja sam se i tamo dokazao, nemam vise nikakve motivacije nikom da se dokazujem, niti mi to nesto predstavlja...
    Ja cenim otprilike 7,8 ljudi na rs koji po meni imaju muda za ovu igru i tu neophodnu fanaticnost, i kad bi mi oni rekli ove stvari onda bi se zapitao ko sam i sta sam na ovom E svetu plus sto vecinu igraca sa rs koji nesto vrede znam licno ( barem 66,66% )
    Posto od tih ljudi imam samo reci hvale koje mi upucuju ja nemam nameru da gledam ko mi sta kaze od nebitnih likova...
    ja imam dva rsx servera na oba sam bio u top 10 dok sam zeleo..ko zavrsi u top speed obicno je poper, ali ne mora uvek da znaci. Sto se tice stare slave od toga se ne zivi...drugo mene niko nije ucio i ne negujem taj stil koji je u Srbiji tipican , imamo svoju igru i tom igrom smo doovde dosli. Ko sto reko revolucija ili bolje evolucija druze. Sto se tice da te cene...nauci ih nesto, Rajke je bio losa investicija. Nema svoj stil..to nevalja. A prso je kate jer je bio pun sebe i mislio da taj nalog nama nesto znaci.

Dok ovo kucam...vidim da je sloga protiv nas otisla u djavola...i da se kataju bivsi drugari koji se dogovorili da uniste nas...Ambicija je zlo...pa nasi ofovi vas cekaju...trajace ovo bas dugo
    DOMINIRAJ!!!

ex tri praseta - 2.rsx (NW Ally - team winner) ex Prime - rs2 (Pigs TNC - team winner)
    tri praseta - 5.rsx
    Veliki umovi razgovaraju o idejama.
    Prosecni umovi razgovaraju o dogadjajima.
    Mali umovi razgovaraju o drugim ljudima
    .

http://4travian.org/log/7e5a28a1fcca...6181a871dc28dd
    http://travian-reports.net/rs/report/92200d52fd0

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Gataka Види одговор
    izvini dokle? nije tesko bas imati ww na 0
    morgothe, zabranjeno je i na forumu imati multi naloge.

Корисник
    Члан од
    16.11.2009
    Локација
    Selo do Beograda
    Одговори
    6

Подразумевано

Drugari hvala.

Ovaj server smo odigrali kako smo odigrali.

Sledeci ce biti bolji.

Ja nisam postavljao temu jer cekam od Ahil-a logove sa deffom.

Veliki pozdrav od Zeljka i Buce

rsx JAHA

Сличне теме

1. bla bla [JZ-GIING] vs Ahil & BOOMERANG steta ogromna
    By dota world in forum Speed свет
    Одговора: 23
    Последња порука: 21.11.2009, 17:48
  2. Одговора: 51
    Последња порука: 19.11.2009, 00:39

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате