Страница 7 од 9 ПрваПрва ... 56789 ПоследњеПоследње
Приказ резултата 61 до 70 од 90

Тема: [JI] vs Ahil [WW] ~

Подразумевано heheh

Цитат Поруку оставио/ла Marko_SRB_2 Види одговор
    VI STE POBILI DEFF U WW ????????? svaka cast
    sta su pobili oces reci obile se u ww.hahhaahahhaah tipicno za JZ

Подразумевано pozdrav svima

Imam strasan predlog pozovite Qualytya da on krene katama.:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:: laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::l augh::laugh::laugh:

Корисник Аватар корисника _Morgoth_
    Члан од
    01.07.2009
    Локација
    Teretana
    Одговори
    604

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла kole023 Види одговор
    sta su pobili oces reci obile se u ww.hahhaahahhaah tipicno za JZ
    Baj zar vaa nije sruseno jedno i probijeni deff u drugom..verovatno si ti klasicni nobb NW ally...a quality nema kate jer se neko koristio cinom izdaje kao sto moze samo NW ally

Подразумевано heheheh

Цитат Поруку оставио/ла bojankosta Види одговор
    malo pogledaj nazive sela :muha::muha::muha::muha:

ps: napadi su ok...moglo je i bolje

Vladan :king:
    pustih ih vladane vidis da neznaju jos ce i Qalytya da zovu da dodje da kata

Подразумевано hehe

Цитат Поруку оставио/ла _Morgoth_ Види одговор
    Baj zar vaa nije sruseno jedno i probijeni deff u drugom..verovatno si ti klasicni nobb NW ally...a quality nema kate jer se neko koristio cinom izdaje kao sto moze samo NW ally
    Nemoj da pricas gluposti da te cuje neko kad nemas pojma sta je bilo.svuda guras nos a nemas blage veze

Члан од
    01.07.2009
    Локација
    Teretana
    Одговори
    604

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла kole023 Види одговор
    Nemoj da pricas gluposti da te cuje neko kad nemas pojma sta je bilo.svuda guras nos a nemas blage veze
    Koliko vidim ti ovde enmas blage veze..jer da si iole pametan igrac ti bi nasao nesto negativno u om postu a ne bi vredjao.mada bi stvarno trebao da prestanem da odogvoaram na odogovaram na *****izme..NW ally nije vredna za gledanje

Подразумевано

Aha probijen deff, koliko dugo bese ti ono igras travian...pa znas da je probijen deff...da ti Milan Tarot nije rod
    DOMINIRAJ!!!

ex tri praseta - 2.rsx (NW Ally - team winner) ex Prime - rs2 (Pigs TNC - team winner)
    tri praseta - 5.rsx
    Veliki umovi razgovaraju o idejama.
    Prosecni umovi razgovaraju o dogadjajima.
    Mali umovi razgovaraju o drugim ljudima
    .

http://4travian.org/log/7e5a28a1fcca...6181a871dc28dd
    http://travian-reports.net/rs/report/92200d52fd0

Члан од
    01.07.2009
    Локација
    Teretana
    Одговори
    604

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Ikich Prime Види одговор
    Aha probijen deff, koliko dugo bese ti ono igras travian...pa znas da je probijen deff...da ti Milan Tarot nije rod
    Decko ti si slepac...GROK GROK HIIII

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Cica Goran Види одговор
    Aj raspitaj se malo, Chicha je ovo igrao jos dok su na snazi bile verzije 2.0 bez golda, gde je bio samo travian plus nalog kada si ti verovatno mislio da se travian maze po hlebu

Chicha je zavrsio jedan speed i 2 spora servera od pocetka do kraja, vodio savez No1 na com serveru
    Travian na rs postoji vrlo kratko vreme, tako ko god igra na rs samo nema nikakvog iskustva sa ovom igrom, a svega par ljudi igra ovu igru na rs dugo dugo i zavrsilo je verovatno vise servera od mene, mada sumnjam da su ih vise poceli od mene

Mislim na Duleta i na Srpskog Heroja... Ne znaci da ih volim kad ovo pricam, samo govorim kako stoje stvari

A to ne znam od koga si cuo da dizem, kad nikom nisam davao pristupe... Za ambasadu uvek dizem na lvl20 kad imam farm, jel jednostavno ako rade sve velike zabave sa visokim lvl-om opstina u svim selima jedini nacin da povecas KP je to, mada to se po nekim racunicama vise isplati kroz vreme nego zabave, jesi probao nekad to da racunas ? Objasnice tebi chicha mnoge fore ako si spreman da platis Za razliku od tebe ja sam imao naloge sa 56 sela i gomilom offa Tako da nemoj da lupas za te stvari jel prvo nisi ni cuo nego samo prozivas ti si prodana dusa... Aj daj mi tvoj broj telefona ako smes i adresu ili daj da se nadjemo negde da se igramo malo mocnih rendzera da ti bockam sivece igle pod nokte, nebi mi bio prvi put, ne znas kako uzivam u tome
    I mislis da mi je stalo sta misli o meni GROK GROK HIIIII, koji nikad nista ni u igri nije postigo, a da ne pricam u zivotu... GROK GROK HIIIIIIII
    Aj reci jedan tvoj nalog rang1 u bilo kojoj statistici GROK GROK HIIIIIIIIII
    Ali najjaci su mi oni koji misle da su jaki preko interneta i da tu prozivaju misle da su nedodirljivi, lako se sredi, jeste videli kako su pohapsili ove sto su pretili ovoj novinarki sto uredjuje insajder, ljudi prete i prozivaju preko neta i za tren oka ode....

evo ti odgovor ovde koji sam taman tamo iskuco pre nego sto je otisla tema na lock jel si pisao moderatoru da stavi na lock kad si isprozivo...
    Tacno znam sta pises kom moderatoru i kada si pisao, sve znam... neteraj me da ti kopiram i to

EDIT Moram da idem do grada, dolazi mi danas devojka iz domovine, isla malo kod svojih pa se vraca za sutra zbog faxa, sad me zvala... pa necu biti tu da odgovorim ako bude neki post meni upucen... Cujemo se veceras ili eventualno za par dana, treba mi malo odmora od ove slave i radze

Sve vas voli i pozdravlja Gogi, posebno RaJKeta, najboljeg coveka na rs , da zaokruzimo taj ljubavni trougao i za kraj poseban pozdrav
    GROK GROK HIIIIIIII
    Pa bio sam prvi i u top 10 na oba rsx servera, prvo nalog PriDe koji sam dao , pa sad sa Tri praseta dok je trebalo, ja nisam poper ko ti. Sto se tice tvog iskustva, mogu samo ovo da kazem, moj deda je bio rukovodilac celog zivota, sad ne zna sta je juce jeo..toliko o iskustvu, odigraj server ko covek pa ce pricamo.:glare::glare::glare:
    DOMINIRAJ!!!

ex tri praseta - 2.rsx (NW Ally - team winner) ex Prime - rs2 (Pigs TNC - team winner)
    tri praseta - 5.rsx
    .

Подразумевано

Decko ti si slepac...GROK GROK HIIII
    Ti poima nemas, tj vi ste obicni forumasi ne igraci

Форум захтева да сачекате 60 секунди пре новог одговора. Покушајте поново за 26 секунди.
    DOMINIRAJ!!!

tri praseta - 5.rsx
    .

Сличне теме

1. bla bla [JZ-GIING] vs Ahil & BOOMERANG steta ogromna
    By dota world in forum Speed свет
    Одговора: 23
    Последња порука: 21.11.2009, 17:48
  2. Одговора: 51
    Последња порука: 19.11.2009, 00:39

Правила писања