Страница 7 од 7 ПрваПрва ... 567
Приказ резултата 61 до 68 од 68

Тема: Travian 3.6

Корисник Аватар корисника Кнез Лазар
    Члан од
    28.08.2009
    Локација
    На коњу на бојном пољу.
    Одговори
    77

Подразумевано

Skoru su stavili 3.5 verizju a sad 3.6 pas me zanima kakva ce da bude 3.7

Подразумевано

Skoru su stavili 3.5 verizju a sad 3.6 pas me zanima kakva ce da bude 3.7
    Da tacno svaka verzija je sve gora na kraju ce mo trebati da platimo da bi igrali
    CS1.6 server:
    Th3pRo ClAsSiC
    IP Address: 188.72.202.107:27043
    http://cache.<a href=http://www.gametracker.com/server_info/188.72.202.107:27043/b_560x95.png target=_blank>http://www.gametracker.com/server_in...3/b_560x95.png</a>

Корисник Аватар корисника MaD
    Члан од
    14.07.2008
    Одговори
    61

Подразумевано

ni 3.5 verzija nije profunkcionisala u potpunosti, a vec imamo 3.6. Nesto tu ne stima.
    Nove opcije jesu poboljsanje, ali mnogo golda je u igri
    Sa verzijom IE 6, gotovo da je nemoguce igrati. Neko ce sad reci da unapredim pretrazivac, ali sta ako to nije moguce? Sa verzijom IE 8, sve normalno funkcionise.
    Unapred se radujem verziji 3.7, koju o, kako je krenulo, ocekujem oko Nove Godine sa mnogo vise mogucnosti, uz uplatu golda.
    .

\\//_ -LIVE LONG AND PROSPER!-

:nevidljiv:

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Peja Види одговор
    Igrajte malo novu verziju, pa onda donesite odluku, kako znate da vam se ne svidja ako niste probali?

Ja ne volim gold opcije i mislim da kvare igru, ali gold nikada nece moci da nadomesti kvalitet igraca, i na duzi rok nece dati rezultate.

Po meni su opcije instant recall ili auto dodge, lose, ali ne mora da znaci da ce biti prihvacene (ovo je test verzija).
    Opcija ogranicenja napada po nivou rally pointa je po meni dobra jer suzbija koriscenje skripti...
    Da bre, kako znamo da je heroin loš, ako ga nismo ni probali!!!

Mnogo se prašine podiglo u svetu travijana oko verzije 3.6.
    Pri tome najkritikovanije nove opcije su:
    - instant recall iliti momentalno vraćanje vojske u selu i kosta 5 zlatnika
    - auto dodge iliti "Слање војске ван села пре него што напад стигне (војска напушта село у тренутку када напад стигне и враћа се за 180 секунди) и кошта 2 златника по избегавању напада".
    - ograničavanje kretanja sopstvene vojske na 5 (prvobitno čak 4) po stepenu mesta okupljanja.

Sve ove opcije daju prednost golderima i manje aktivnim igračima.
    Tevtonci, kao narod kome je jedna od glavnih karakteristika i prednost, mogućnost pljačkanja, gube veliki deo te svoje prednosti ograničavanjem kretanja sopstvene vojske.
    Vrhunski igrači imaju vise od 100 kretanja vojske u jednom selu, a da ne pričamo o slanju fejkova, odnosno lažnih napada.
    Veoma limitirajuće.
    Instant recall se ne odnosi na vojsku koja ima kate ili senatore i čini mi se da je dosta skupa ako se bude koristila povratak vojske iz plajčke. Nadam se i verujem da će biti uklonjeno.
    Auto dodge je nešto možda i najgluplje u ovoj verziji.

Uopšte, cela ova verzija je prilagođena golderima, igračima koji su manje aktivni i noob-ovima.

Meni, kao igraču koji igra sa Rimljanima, ograničenje po stepenu mesta okupljanja ne smeta toliko, jer se ne sećam da sam imao više od 100 pokreta vojske, mada sam bio blizu tog broja.
    Isto i ne verujem da će bot-korisnici sedeti skrštenih ruku. Reprogramiraće svoje botove i prilagoditi se novim pravilima i opet će biti u igri.

Ipak bi bilo dobro da sve ove tri novine ne budu usvojene.

Корисник Аватар корисника Kala
    Члан од
    12.12.2008
    Локација
    BG zauvek ;-)
    Одговори
    8

Подразумевано

мени се тај 3.6 сервер уопште не свиђа....:down:

Корисник Аватар корисника Кнез Лазар
    Члан од
    28.08.2009
    Локација
    На коњу на бојном пољу.
    Одговори
    77

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Kala Види одговор
    мени се тај 3.6 сервер уопште не свиђа....:down:
    ni meni :down::sw:

Корисник Аватар корисника Шајин
    Члан од
    21.06.2008
    Локација
    Banja Luka
    Одговори
    416

Подразумевано

jbg džaba što se nešto nama ne sviđa, nemcima je samo zarada na pameti.

boli njih briga što ćemo mi obični igrači odustati, uvek će biti novih koji će doći.

ova nova verzija ima nekoliko stvarno dobrih stvari, ali ima i nekoliko strašno loših, najviše me iritira ovo za mesto okupljanja i brži povratak vojske.

definitivno više neću igrati nakon rs2, svaka čast upropastili ste jednu od najboljih browser igrica zbog ****ne zarade.
    ex rs1- Šajin (LEG. I)
    rs2 - interzepter (BALLKAN)

http://www.travian.rs/?uc=rs3_18156

Подразумевано

Svi koji su hteli nesto da kazu o novoj verziji,imali su eto priliku. Nakon mog posta tema se zakljucava jer se sve svodi na citiranje nekoga i posta od 2-3 reci. Kome god se ne svidja nova verzija Traviana 3.6, ne mora da igra, ali kritikovati nesto sto jos niste ni poceli da igrate kako treba, je ruzno. Nikola i Perica nisu osmislili verziju 3.6 vec su dobili instrukcije da servere prebace na novu verziju i to je to. Svaki vlasnik, bilo koje igrice, zadrzava pravo na izmene, na igracima je izbor da li ce nastaviti da igraju ili ne, prognoze koliko procenata i da li ce igraci nastaviti sa igrom nije nesto sto bilo ko moze da zna unapred
    S.

Сличне теме

1. Travian V постаје Travian Kingdoms
    By Nikola in forum Обавештења
    Одговора: 0
    Последња порука: 28.02.2015, 13:02
  2. Novi Travian - New Travian
    By salex in forum Генерално
    Одговора: 46
    Последња порука: 25.02.2010, 19:45

Ознаке за ову тему

Правила писања