Страница 3 од 4 ПрваПрва 1234 ПоследњеПоследње
Приказ резултата 21 до 30 од 36

Тема: Prevod foruma - prijavite greške ovde

Корисник Аватар корисника necank
    Члан од
    05.11.2009
    Одговори
    132

Подразумевано

jos jedna greska -

ukoliko ne vidite evo slike -

http://img214.imageshack.us/i/61872416.png/

Корисник
    Члан од
    26.05.2009
    Локација
    Нови Сад
    Одговори
    810

Подразумевано

Мени је све уреду. До тебе је то. Како видим, не приказују ти се само болдована слова ћирилице. Провери у свом компјутеру ставку language под ставком Regional options (WХР) односно Clock, Language, and Region (WVista & W7). Што се тиче едит-проблема, опет ми се није десило ништа тако.

Корисник Аватар корисника Perica
    Члан од
    05.03.2008
    Одговори
    269

Подразумевано

u Chrome-u idi na Page meni, pa na Encoding i proveri šta je označeno. za forum bi trebalo da bude "Cyrilic ISO-8859-5". ako nije, izaberi tu opciju. ako ti se ovo i dalje bude dešavalo, čekiraj "Automatically detect" na vrhu tog menija.

što se Izmeni/Glasaj problema tiče, nije mi baš jasno zbog čega ti se to dešava. pa kad se desi sledeći put, uradi screenshot da tačno vidim šta je problem.

Корисник Аватар корисника green_dragon
    Члан од
    01.11.2009
    Локација
    U PIIIP materini
    Одговори
    18

Подразумевано

LINK
    Greska:
    Od internet expolorer pod 7. pa nadalje nije prevedeno.
    SPAMERS CREW 28.12.2009:21H !

http://www.jackmedia.web.id/wp-content/uploads/2009/05/spam.jpg

Корисник Аватар корисника Perica
    Члан од
    05.03.2008
    Одговори
    269

Подразумевано

to ne spada u prevod foruma, već u prevod in-game ČPP sekcije. na toj strani imaš link za prijavljivanje grešaka.

Корисник
    Члан од
    26.05.2009
    Локација
    Нови Сад
    Одговори
    810

Подразумевано

Мало сам прегледао ЧПП па сам запазио неке грешке, па рекоо, ајде да их пријавим.

Цитат Поруку оставио/ла ЧПП > Основно о форуму > Колачићи
    За Safari: Идите на Preferences, Security, затим прикажите Cookies па или изаберите 'Remove all' или изаберите поједине колачиће и кликните на дугме 'Delete'.
    Нелогично је ("па или"). Мој предлог је: ...прикажите Cookies па изаберите поједине колачиће и кликните на дугме 'Delte' или једноставно изаберите 'Remove all'.

Цитат Поруку оставио/ла ЧПП > Основно о форуму > Контактирање других корисника
    Могу ли да видим е-мејл адресу? Е-мејл адреса примаоца Вам није доступна у тогу овог процеса ради заштите приватности.
    Додао бих: "Изузетак је када корисник коме шаљете е-мејл дозволио преузимање vCard-а у својим опцијама."

Цитат Поруку оставио/ла ЧПП > Основно о форуму > Проблематични корисници
    Шта ако видим нешто увредљиво или непримерено? На неколико места на форуму ћете наћи линк 'Пријави'. Ови линкови Вам омогућавају да скренете пажњу особља форума на било шта што сматрате увредљивим, илегалним или на други начин проблематичним.
    Боље би било да ставите ''.

Цитат Поруку оставио/ла Могућности корисничког профила > Мој јавни профил > Шта је јавни профил?
    Уколико знате корисничко име корисника чији профил желите да погледате, то можете да урадите уношењем следеће адресе у Ваш браузер: http://www.example.com/member.php?username=<корисничко име>
    Треба: htto://forum.travian.rs/member.php?username=<корисничко име>

Под ЧПП > Могућности корисничког профила, наслов другог параграфа је "Кориснички контролни панел". На свим другим местима пише само "Кориснички панел, па би ово требало да се усагласи.

Члан од
    05.11.2009
    Одговори
    132

Подразумевано

e ovako napisem post, ne svidja mi se hocu da ga ispravim kliknem na edit i umesto sacuvaj pise mi glasaj ,al to mi se retko pojavljuje , da li me sad razumete?
    evo o cemu pricam:
    ako ne vidite http://img191.imageshack.us/i/45178582.png/

Корисник
    Члан од
    26.05.2009
    Локација
    Нови Сад
    Одговори
    810

Подразумевано

To није .rs форум. Погледај где се налази сличица FA ранга, а и све је на латиници.

То ћеш морати да пријавиш на .ba форуму.

Члан од
    05.11.2009
    Одговори
    132

Подразумевано

a daj te zar moram opet da pravim print screen , da bih dokazao , isto mi je i na rs

Новајлија
    Члан од
    03.02.2010
    Одговори
    2

Подразумевано IMAM VELIKI PROBLEM

Kada udjem da se prijavim i kada izaberem prijaviti se na server 3x speed sve mi se promeni nema ni slika nicega...ukucam username i pasword,nemam sliku sela nemam one ikonice za centar sela status,ma nemam nishta,sve se nalazi na levoj strani ekrana i vidim samo obicnim slovima koliku imam proizvodnju sela,pishe mi da se odjavim i josh neke gluposti...molim vas za pomoc!hvala u napred

Сличне теме

1. Sva pitanja u vezi Travian Foruma
    By Људислав in forum Стара питања
    Одговора: 658
    Последња порука: 20.08.2011, 09:18
  2. PORUKA: OVDE NEMA NISTA
    By -NaZgUl- in forum Стара питања
    Одговора: 1
    Последња порука: 07.06.2010, 16:13
  3. Prevod foruma na srpski
    By Perica in forum Обавештења
    Одговора: 0