Страница 4 од 5 ПрваПрва ... 2345 ПоследњеПоследње
Приказ резултата 31 до 40 од 41

Тема: slatka tajna [/] vs Wizard [/] ~

Корисник Аватар корисника cecam
    Члан од
    11.07.2009
    Локација
    SR
    Одговори
    145

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла bokili Види одговор
    ma opusteno ljudi... "mi se volimo, mi se volimoooo, od ljubavi nashe, niceg nema jaceg..."

oke, nije korektno pisati 1 na 1, al normalno je da defferi brane offere nema tu problema, al opet, jedno je napasti sam, bez fejkova, bez podrske, itd. pogotovo kad napad dolazi od jednog "malog" saveza, koji u prethodna 2 meseca nije imao ni jedan "slobodan dan" tj. da je u zbiru proslo bar 24h da ne bude neka akcija i napadi na nas joj, josh da nije covek izgubio 7k imperija ranije tog dana, ni Bog te ne sacuva.

PS: slatka tajna je slao po 2k deffa saigracima svakog dana, nekad i vishe, a Wizard???
    i Wizard ... i to je tacno da nije isto napasti sam i napadati u akaciji
    Wizard -ex ex rsx
    - JZ-PK

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла cecam Види одговор
    to je samo mali deff na prehrani bio malo...ja momcima za napad cestitam, iskreno i od srca ...a sa vasim komentarima za deff se ubrisite malo , za to postoje deff igraci da brane off ili ja pojma nemam o travianu...a izgleda kada citam ove visokoumne tvorevine sinana sakica i bojana koste da sam mala beba za njih...ili je onih 200k kod SRBIJE isto napravio bojan kosta pa u jednom selu pravi galski ,u drugom rimski a trecem tevtonski...bistro nema sta...ako nemate sta pametnoo reci , ne otvarajte usta, u ovom slucaju ne skrabajte bez veze...kada kazem 1 na 1 zna se na sta mislim,a zamislite nismo trazili pojacanja ...a SRBIJA , kad ste tako hrabri i jaki sto ne krenete? sto bi vam momci koji su imali srca i napali , morali pisati da se udruzite pa da nam rusite gg? Pa umete vi to valjda , sto neko da vas podstice
    e moj wizard ipak si plitak...mene je branilo 200k deffa jer je islo izmedju 300 i 400 napada a na tebe samo jedan jedini...mislis da bi i to deffa bilo da smo odradili fejkove i razvukli vas na par mjesta...uostalom na mojim zidovima je poginulo 360k vaseg offa da bi ga srusili a tebi je malo falilo da padnes od jednog lika samo...zato poklopi se usima i ne pisi gluposti...i posto napad nije bio 1 na 1 jer ni jedan napad nije takav samim tim naslov nije tacan...a koliko si plitak dokazuje i to sto mislis da se ono sto sam rekao da se trebao udruziti s nekim ne mora samnom ima on svoj savez....i kad tebe vec brane defferi sto da njemu ne pomazu offeri...i jos jednom ja sam njemu i tebi cestitao za napade a ti odmah vrijedjas i pravis se pametan...

Vladan

Корисник Аватар корисника Tr0oPer
    Члан од
    03.11.2009
    Локација
    Uzice
    Одговори
    40

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла cecam Види одговор
    ili je onih 200k kod SRBIJE isto napravio bojan kosta pa u jednom selu pravi galski ,u drugom rimski a trecem tevtonski...bistro nema sta...ako nemate sta pametnoo reci , ne otvarajte usta, u ovom slucaju ne skrabajte bez veze...
    mislim Wizard-e da na forumu kada su izbaceni logovi zakucavanja kod SRBIJ-e nije pisalo 1 na 1 .... vec je pisalo JZ vs SRBIJA[NW]...i zato je imao 200k u pojacanjima,a ti si napisao 1 na 1 (sto bi trebalo da znaci njen off na tvoj deff)
    RSX-n0_FeaR

http://img262.imageshack.us/img262/5615/dikas2.gif

Подразумевано

jeste vi retardirani ili se samo pravite da jeste?
    wizardi su off igrachi (shto pogled na statistiku napadacha pokazuje)
    i kao takav nalog ne moze da ima i neku vecu kolichinu deff-a, zar ne?

@ Vladan, glup si mnogo.
    Upravo ti je devojka lepo objasnila. Nije bilo fejkova i drugih sranja, pa je deff sklonjen iz sela.
    Deff koji je bio u selu u trenutku napada spava u tom selu, znachi ne povlachi se nikada.

drugo. poredjenje akcije na tebe i na wizarde nije moguce jer je totalno drugachija pricha u pitanju.

trece. cecam je zensko i valjda treba da joj se obracash u zenskom rodu - glupglupglup - GLUPANE.

:cool:

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла MirkoSvemirko Види одговор
    jeste vi retardirani ili se samo pravite da jeste?
    wizardi su off igrachi (shto pogled na statistiku napadacha pokazuje)
    i kao takav nalog ne moze da ima i neku vecu kolichinu deff-a, zar ne?

@ Vladan, glup si mnogo.
    Upravo ti je devojka lepo objasnila. Nije bilo fejkova i drugih sranja, pa je deff sklonjen iz sela.
    Deff koji je bio u selu u trenutku napada spava u tom selu, znachi ne povlachi se nikada.

drugo. poredjenje akcije na tebe i na wizarde nije moguce jer je totalno drugachija pricha u pitanju.

trece. cecam je zensko i valjda treba da joj se obracash u zenskom rodu - glupglupglup - GLUPANE.

:cool:
    pa sto onda uzimate u usta akciju na mene i pominjete napada na nalog srbija????
    nisam ja tu temu otvorio...a i sto me briga jel zensko i ne svejedno necu dobiti nista od nje tak da joj se mogu i u muskom rodu obracati :rolleyes:

Vladan
    Последња измена: bojankosta, 17.11.2009 у 20:34.

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Tr0oPer Види одговор
    mislim Wizard-e da na forumu kada su izbaceni logovi zakucavanja kod SRBIJ-e nije pisalo 1 na 1 .... vec je pisalo JZ vs SRBIJA[NW]...i zato je imao 200k u pojacanjima,a ti si napisao 1 na 1 (sto bi trebalo da znaci njen off na tvoj deff)
    potpisujem...to sam mu i pokusao reci ali djecko cura ko vec ne konta...

Vladan
    Последња измена: bojankosta, 17.11.2009 у 20:34.

Новајлија
    Члан од
    04.06.2009
    Локација
    Apatin
    Одговори
    4

Подразумевано

stvarno svaka cast slatka tajna na off-u i wizard na deff-u odlicno je

Подразумевано

Lepa odbrana...

Svaka cast ..

Корисник Аватар корисника Nikilikili
    Члан од
    08.06.2009
    Локација
    Krusevac, Srbija
    Одговори
    29

Подразумевано

ja mislim da i treba da mu cestitas dosta ti je vojske ti otislo (iskreno ja sam mislio da imas mnogo vise)

Подразумевано

lep deff svaka cast

Jesi li radoznao? Ako jesi pogledaj potpis korisnika 2strong4you!!!

Сличне теме

1. Koko bil[NW HQ] vs Wizard[hmm]
    By Синан Сакић in forum Speed свет
    Одговора: 81
    Последња порука: 21.11.2009, 20:00
  2. Wizard[GI-RBO] vs hapy II[unisex]
    By Dzoni Fazoni in forum Speed свет
    Одговора: 32
    Последња порука: 01.10.2009, 20:45

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме
  • Не можете да одговарате