Страница 28 од 133 ПрваПрва ... 1826272829303878128 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 271 до 280 од 1328

Тема: Sva pitanja u vezi igre

Корисник Аватар корисника Vladimir8
    Члан од
    15.08.2009
    Локација
    Beograd
    Одговори
    213

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла _Morgoth_ Види одговор
    A sto ne bi mogli?
    Verovatno zbog ovog primirija, ali primirije ja mislim da jos nije pocelo ?

EDIT: Pa mi ti imamo primirije od 31 itd. Nismo mi katolici (vecinom ) pa da imamo primirije za njihov bozic.
    :ziveli:

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла natar Види одговор
    kako to da me na s1 mogu napadati:viking::viking::viking::viking:
    U Srbiji, za razliku od Hrvatske slavimo pravoslavni bozic, pa je kod nas raspored dana u kojima se pauzira drugaciji.

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Petar94 Види одговор
    U Srbiji, za razliku od Hrvatske slavimo pravoslavni bozic, pa je kod nas raspored dana u kojima se pauzira drugaciji.
    Ne slave samo Hrvati katalicki bozic, slave ga svi katolici. Ne znam zato si spomenuo hrvate kada postoji jos mnogo zemalja koji slave katolicki bozic

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Jovan NS Види одговор
    Е ајде уместо што пишеш по 8 редова нејасних жалби и кукумакања, напиши два реда с потпуним информацијама. :cursing: Како мислиш "изгубио"? Нису ти се урачунали поени прославе или шта? Дај нашиши мало више детаља, па да можда неко и може да ти помогне... Стварно те не разумем шта хоћеш.
    imao 60000 oko 3 ujutru sinoc..kad sam ustao oko 2 imao sam 57100 ...a trajale su plsu4 zurek i plus mi 1300 doalzi svaka 24h....

jel sad jasno...????

drugo oko 5 sati danas sam imao oko 57700 u 6 sati sam imao 58800..za sat vremena se povecalo za cak 1000 sto je nemoguce,,,

mh kaze da nema uvid u ovo .,.kako ni niko drugi...kako svi kazu ...poruka je poslata u nemacku ..valjda,,,slao sam suportu ...

jel sad jasno..???
    POZDRAV
    MILOSH11253
    RS1-FiZiOtErApEuTi{SRB.AID}

Корисник Аватар корисника _Morgoth_
    Члан од
    01.07.2009
    Локација
    Teretana
    Одговори
    604

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла milosh11253 Види одговор
    imao 60000 oko 3 ujutru sinoc..kad sam ustao oko 2 imao sam 57100 ...a trajale su plsu4 zurek i plus mi 1300 doalzi svaka 24h....

jel sad jasno...????

drugo oko 5 sati danas sam imao oko 57700 u 6 sati sam imao 58800..za sat vremena se povecalo za cak 1000 sto je nemoguce,,,

mh kaze da nema uvid u ovo .,.kako ni niko drugi...kako svi kazu ...poruka je poslata u nemacku ..valjda,,,slao sam suportu ...

jel sad jasno..???
    Onda ti ostaje jedino da ckeas Nemce..tako je uvek..mada se ne nadaj odgovoru...retko kome stigne..posalji peri ili nidzi pp

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла _Morgoth_ Види одговор
    Onda ti ostaje jedino da ckeas Nemce..tako je uvek..mada se ne nadaj odgovoru...retko kome stigne..posalji peri ili nidzi pp
    Nikola me na njih uputio...
    POZDRAV
    MILOSH11253

Корисник
    Члан од
    07.07.2009
    Одговори
    17

Палац горе

Цитат Поруку оставио/ла Vladimir8 Види одговор
    Verovatno zbog ovog primirija, ali primirije ja mislim da jos nije pocelo ?

EDIT: Pa mi ti imamo primirije od 31 itd. Nismo mi katolici (vecinom ) pa da imamo primirije za njihov bozic.
    ok mislio sam da je pocelo jer je i na ba pocelo

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Skendermen Види одговор
    Ne slave samo Hrvati katalicki bozic, slave ga svi katolici. Ne znam zato si spomenuo hrvate kada postoji jos mnogo zemalja koji slave katolicki bozic
    Spomenuo sam ih samo kao primer, buduci da je korisnik koji je pitao iz Hrvatske. Ne brini, nemam ja nikakve predrasude prema Hrvatima, nisam takav tip osobe

Питање Питање око примирја

Празнична примирја
    Поштовани играчи,
    као и сваке претходне године за време празника имаћемо примирја. За време примирја није могуће нападати друге играче већ им можете честитати празнике. Такође, за време примирја војска неће умирати од глади уколико остане без жита.!
    Да ли ће примирје утицати на нападе упућене пре примирја, ако стижу после завршетка примирја?

Конкретно: шта ће се десити са нападом упућеном 30.12.2009. увече, ако на адресу напада стиже 04.01.2010. ујутро?

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла asterix.ns Види одговор
    Да ли ће примирје утицати на нападе упућене пре примирја, ако стижу после завршетка примирја?

Конкретно: шта ће се десити са нападом упућеном 30.12.2009. увече, ако на адресу напада стиже 04.01.2010. ујутро?
    cestitaces mu ...))
    POZDRAV
    MILOSH11253

Сличне теме

1. Sva pitanja u vezi Travian Foruma
    By Људислав in forum Стара питања
    Одговора: 658
    Последња порука: 20.08.2011, 10:18
  2. U vezi igre
    By Nizar in forum Стара питања
    Одговора: 4