Страница 131 од 133 ПрваПрва ... 3181121129130131132133 ПоследњеПоследње
Приказ резултата 1,301 до 1,310 од 1328

Тема: Sva pitanja u vezi igre

Корисник Аватар корисника Rade
    Члан од
    17.05.2009
    Локација
    Srbija, Pancevo city :D
    Одговори
    802

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Nenad Tod Види одговор
    haahahah to reci te tevtoncima oni imaju dvadeset posto bonusa i plus vreca to je trideset i mislim da se isplati pljackati sa herojem , a dok se ne sagrade kate ,na pocetku servera svi vec uveliko pljackaju niko nece cekati da pljacka dok kate ne sagrade.
    Taj bonus o kome ti pricas kod tevtonaca je izbacen u T4 verizji, pogledaj ovde.
    Tako da ostaje samo vreca lopova koju heroj moze nositi sa sobom, ali to opet nece povecati kapacitet nosivosti vojske, kao sto neki misle, nego samo ce moci da uzmu vise iz sklonista zavisno koliko vojske ide i koja im je ukupna nosivost.

Ako posaljes 10 batinara oni mogu da nose samo 600 sirovina iako heroj ima vrecu lopova.

★★★ Pravila Foruma ★★★ Pravila Igre ★★★

Корисник
    Члан од
    05.12.2011
    Локација
    Loading ҉
    Одговори
    5

Подразумевано

Kad pocinje novi server?

Корисник Аватар корисника Nenad Tod
    Члан од
    10.08.2010
    Локација
    Bogatic
    Одговори
    154

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Rade... Види одговор
    Taj bonus o kome ti pricas kod tevtonaca je izbacen u T4 verizji, pogledaj ovde.
    Tako da ostaje samo vreca lopova koju heroj moze nositi sa sobom, ali to opet nece povecati kapacitet nosivosti vojske, kao sto neki misle, nego samo ce moci da uzmu vise iz sklonista zavisno koliko vojske ide i koja im je ukupna nosivost.

Ako posaljes 10 batinara oni mogu da nose samo 600 sirovina iako heroj ima vrecu lopova.
    Da , nosivost im je 600 ali to ne znaci da ce opljackati 600 resa vec onu razliku od skladista i sklonista, ako u sklonistu ima 1000 resa a u skladistu 1100 opljackace samo 400 resa (ako racunamo sve resurse).
    >>>>>>>>>>>>>>>><<<<<<<<<<<<<<<<<<<

>>>>>>>>>>BEOGRADSKI SINDIKAT JACI NEGO IKAD!!!<<<<<<<<<<<
    rs1-Todor (2014)

Корисник Аватар корисника majkan
    Члан од
    06.07.2009
    Локација
    Novi Sad
    Одговори
    1,911

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Nenad Tod Види одговор
    Da , nosivost im je 600 ali to ne znaci da ce opljackati 600 resa vec onu razliku od skladista i sklonista, ako u sklonistu ima 1000 resa a u skladistu 1100 opljackace samo 400 resa (ako racunamo sve resurse).
    tebi je matematika ocigledno jaca strana
    RAKIA - CATAPULTING PEOPLE

АКО ЈЕ ДРИНА ГРАНИЦА - ПОПИЋЕМО ЈЕ !!!

"Хоће да те згазе, ко да си сирота,
    За тебе је дато хиљаде живота.
    E неће те угасити нико,
    НЕ ДАМО ТЕ СРПСКА РЕПУБЛИКО!!

Корисник Аватар корисника majkan
    Члан од
    06.07.2009
    Локација
    Novi Sad
    Одговори
    1,911

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла tesla Види одговор
    Da li to znaci da ako posedujemo udaljeno selo i ono nema dvorac heroja,oko njega se nece pojavljivati avanture.Posto kazete da se pojavljuju u svakom selu koje poseduje Dvorac heroja
    travian se ne igra zbog avantura tako da iskreno tebi svejedno jer od tebe nema leba veruj mi.
    kad vec spamujem da ti bar odgovorim ako imas 2 i vise sela daleko od prvog a neces da saljes heroja daleko onda nemoj dizati dvorac heroja u dalekim selima. ali kazem ti travian se ne igra zbog avantura
    RAKIA - CATAPULTING PEOPLE

АКО ЈЕ ДРИНА ГРАНИЦА - ПОПИЋЕМО ЈЕ !!!

"Хоће да те згазе, ко да си сирота,
    За тебе је дато хиљаде живота.
    E неће те угасити нико,
    НЕ ДАМО ТЕ СРПСКА РЕПУБЛИКО!!

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла majkan Види одговор
    travian se ne igra zbog avantura tako da iskreno tebi svejedno jer od tebe nema leba veruj mi.
    kad vec spamujem da ti bar odgovorim ako imas 2 i vise sela daleko od prvog a neces da saljes heroja daleko onda nemoj dizati dvorac heroja u dalekim selima. ali kazem ti travian se ne igra zbog avantura
    el ti to oces da kazes da netreba imati drugo selo
    falaaaaaa bogu da ima neko ko me svata
    vazda sam govorio da je jedno selo sasvim dovoljno i da je savez glupa institucija
    ps za ovo drugo povlacim rec ako je ceo savez samo tvoj pa saljes kruzne sam sebi to ume da bude zanimljivo
    Nekome reci da je idiot, nije psovka vec dijagnoza

rsx2 - AHA
    rsx3.4,5,6,7,8,9,10,11.... nema gde me nema
    DoubleTrouble

Корисник Аватар корисника Nenad Tod
    Члан од
    10.08.2010
    Локација
    Bogatic
    Одговори
    154

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла cenzura Види одговор
    el ti to oces da kazes da netreba imati drugo selo
    falaaaaaa bogu da ima neko ko me svata
    vazda sam govorio da je jedno selo sasvim dovoljno i da je savez glupa institucija
    ps za ovo drugo povlacim rec ako je ceo savez samo tvoj pa saljes kruzne sam sebi to ume da bude zanimljivo
    nije rekao da ne treba imati drugo selo samo da ne treba graditi dvorac heroja u dalekim selima koji nisu blizu pocetnog sela ,
    A sto ti kazes da je dovoljni imati samo jedno selo, to te neko zeznuo , ovo je igra koja se zasniva na kolicini sela, vojske, farmi,vremena i naravno love koju mozes da izdvojis za njeno igranje (ako zelis bolji plasman).
    A ovo za savez to je cista besmislica, bez saveza nebi izdrzao ni mesec dana da ne postanes necija farma (proti koga ne mozes pridruzi mu se ), u ovoj igri glup je savez koji nema dobru organizacij i manje vise dobre igrace.
    >>>>>>>>>>>>>>>><<<<<<<<<<<<<<<<<<<

>>>>>>>>>>BEOGRADSKI SINDIKAT JACI NEGO IKAD!!!<<<<<<<<<<<
    rs1-Todor (2014)

Корисник Аватар корисника Gavra
    Члан од
    12.02.2011
    Одговори
    257

Подразумевано

ccc, nemojte b'e, da učite dečka pogrešno. Travian se igra samo zbog avantura, i savez se pravi prvi dan servera negde popodne, da bi stigo do kraja nedelje da napraviš saradnje sa bar 2-3 kvadranta, inače propala stvar. Majkan je neku drugu igru igrao ranije koja liči na travian pa se zbunio, i čitao one tutorijale de piše da nije bitan pop, i da ne ulaziš u saveze prvih mesec dana, i da se svađaš s komšijama oko svega i svačega, al to ti je sad skroz out.
    Svašta nešto negde nekad

rs4 Valentino Rosi (WST-RN)
    rs5 Bo.G. (WU)

Играње травиана није посао и стога нисмо на располагању 24 сата дневно

Корисник
    Члан од
    15.01.2011
    Одговори
    6

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла majkan Види одговор
    Ko je pominjao avanture,mene samo zanima kako da se ne pojavljuju u pocetnom selu? Verujem da ni od tebe nema leba jer neznas odgovor na ovo pitanje pa pises bilo sta da bi ispalo da znas nesto mnogo vise od nas smrtnika.Ako znas da odgovoris odgovori ako ne znas nemoj spamovati bez veze
    Последња измена: tesla, 10.12.2011 у 19:43.

lazar123
    Гост

Подразумевано

Ajde se ne svadjajte i ne spamujte

Сличне теме

1. Sva pitanja u vezi Travian Foruma
    By Људислав in forum Стара питања
    Одговора: 658
    Последња порука: 20.08.2011, 09:18
  2. U vezi igre
    By Nizar in forum Стара питања
    Одговора: 4