Страница 3 од 3 ПрваПрва 123
Приказ резултата 21 до 23 од 23

Тема: Kako funkcioniše bitka...

Корисник
    Члан од
    01.10.2009
    Локација
    Bajina Basta
    Одговори
    38

Подразумевано

Mislim da se ovde mešaju termini "vojska koju si prvu poslao" i "tempirani napad koji će prvi stići" ..
    Ja vojsku koju sam prvu poslao smatram onu na koju sam prvo stisnuo dugne "send" ... A da li će stići za 20 min do tog sela, ili za 15 dana, to je drugo... Došlo je do zamene termina koliko vidim..

Блокиран корисник
    Члан од
    21.02.2009
    Локација
    Transilvanija
    Одговори
    1,896

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла pejabb Види одговор
    Aham... E hvala VLADTEPES na objašnjenju. To sam tražio. Ugledajte se ljudi na njega.

A u napadu postoji samo bonus od kovnice oružja i od golda?

Pa tako sam i mislio, da se ipak mora proračunati, a ne onako kao što pišu ovuda i daju neke (na sreću) nelogične dezinformacije
    Ali još jedno pojašnjenje: ako imam konjicu i pešadiju u jednom selu i pošaljem ih u isto vreme, logično je da će konjica doći dosta pre pešadinaca, pa zbog toga da bi napali u istoj sekundi, moram da pošaljem pešadiju ranije, i da proračunam kada tačno poslati konjicu da bi zajedno napali? Ili pak, pošaljem sve "đuture" pa će svi doći kada i najsporije jedinice, i napašće svi zajedno u istom trenutku? To me samo još buni...
    U napadu postoji bonus od kovacnice oruzja i krece se po 1.5 % po svakom razvijenom nivou, imas bonus od heroja i bonus od golda

Корисник
    Члан од
    01.10.2009
    Локација
    Bajina Basta
    Одговори
    38

Подразумевано

Da, da... Na heroja sam zaboravio. Hvala

Ознаке за ову тему

Правила писања

• Не можете да отварате нове теме