Страница 1 од 2 12 ПоследњеПоследње
Приказ резултата 1 до 10 од 17

Тема: Rezidencija i odbrana

Корисник
    Члан од
    01.10.2009
    Локација
    Bajina Basta
    Одговори
    38

Подразумевано Rezidencija i odbrana

Ovako, imam par pitanja ako te građevine (kao i drugih indirektno):

Video sam po forumu da je neko napao jedno selo pa se čudi kako ga nije osvoio (sa senatorom).. kaže da je posalo u napad katapulte da sruše rezidenciju i posle toga odmah senatora, ali nije mu uspelo.
    Pitanje je: Zar je dovoljan samo jedan napad, pa i neka je epski, da se osvoji selo sa rezidencijom lvl 10!? Zar se njen lvl ne bi morao skidati sa više uzastopnih i preciznih napada? + za šta služi onda zid ako oni opušteno mogu da ruše po selu? npr. ima zid lvl. 10 (ili koliko već može, ne znam početnik sam), zar ne bi po logici trebalo prvo poručiti zid pa onda "ciljati dalje"?
    Isto i za resursna polja i ostale gređevine (koje mogu da se ruše) za mogu odmah da se unište!? Malo mi je čudno da zgrada lvl. 1 i lvl. 10 se odjednom sruše...
    Последња измена: pejabb, 08.10.2009 у 11:15.

Корисник Аватар корисника Doctor Who
    Члан од
    16.08.2009
    Локација
    Igram travian
    Одговори
    165

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла pejabb Види одговор
    Ovako, imam par pitanja ako te građevine (kao i drugih indirektno):

Video sam po forumu da je neko napao jedno selo pa se čudi kako ga nije osvoio (sa senatorom).. kaže da je posalo u napad katapulte da sruše rezidenciju i posle toga odmah senatora, ali nije mu uspelo.
    Pitanje je: Zar je dovoljan samo jedan napad, pa i neka je epski, da se osvoji selo sa rezidencijom lvl 10!? Zar se njen lvl ne bi morao skidati sa više uzastopnih i preciznih napada? + za šta služi onda zid ako oni opušteno mogu da ruše po selu? npr. ima zid lvl. 10 (ili koliko već može, ne znam početnik sam), zar ne bi po logici trebalo prvo poručiti zid pa onda "ciljati dalje"?
    Isto i za resursna polja i ostale gređevine (koje mogu da se ruše) za mogu odmah da se unište!? Malo mi je čudno da zgrada lvl. 1 i lvl. 10 se odjednom sruše...
    1.Iz prvoga napada nemozes osvojiti selo sa jednim senatorom.
    2.Za rezidenciju na level 10 znaci da se unisti treba vise od 20 kata.
    3.Zid sluzi za odbranjeni bonu zid se rusi ovnovima.
    4.Pa ako posaljes puno kata sve je moguce.blll

Корисник Аватар корисника srbin_91
    Члан од
    17.05.2009
    Локација
    Away
    Одговори
    183

Подразумевано

2. bez kamenorezca 20, sa kamenorezcem lvl 20 treba 50 kata

Корисник
    Члан од
    01.10.2009
    Локација
    Bajina Basta
    Одговори
    38

Подразумевано

Znači ako pošaljem npr. 20 kapatultova (naredim da svi gađaju rezidenciju) i 4 senatora, uz odgovarajuću vojsku, to selo će odmah posle napada biti moje? Sa svim građevinama i resursnim poljima na lvl. na kome je zatečeno?
    A stanovništvo? Ako rimljanin preuzme selo tevtoncima, hoće li u njemu odmah svi postati rimljani ili će ostati tevtonci ali uz rimljane?

Корисник
    Члан од
    09.05.2009
    Локација
    Sarajevo
    Одговори
    128

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла srbin_91 Види одговор
    2. bez kamenorezca 20, sa kamenorezcem lvl 20 treba 50 kata
    blllblllblll kamenorezac se pravim sa palatom a ne sa rezom nemoj da lupas kad neznas
    rsx-Grozny&Lepy

Корисник
    Члан од
    09.05.2009
    Локација
    Sarajevo
    Одговори
    128

Подразумевано

Znači ako pošaljem npr. 20 kapatultova (naredim da svi gađaju rezidenciju) i 4 senatora, uz odgovarajuću vojsku, to selo će odmah posle napada biti moje? Sa svim građevinama i resursnim poljima na lvl. na kome je zatečeno?
    A stanovništvo? Ako rimljanin preuzme selo tevtoncima, hoće li u njemu odmah svi postati rimljani ili će ostati tevtonci ali uz rimljane?
    u selu ce opet biti rimljani i svaka gredjevina i res polje se smanjuje za 1 lvl
    rsx-Grozny&Lepy

Подразумевано

ne mozes poslati 4 senatora, max 3 u jednom napadu.

Корисник Аватар корисника shone2
    Члан од
    24.04.2009
    Локација
    Sid
    Одговори
    162

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла D E N K O Види одговор
    u selu ce opet biti rimljani i svaka gredjevina i res polje se smanjuje za 1 lvl
    nije tacno ako igrac ima vise popa od tebe onda se ne smanjuje

Корисник Аватар корисника srbin_91
    Члан од
    17.05.2009
    Локација
    Away
    Одговори
    183

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла D E N K O Види одговор
    blllblllblll kamenorezac se pravim sa palatom a ne sa rezom nemoj da lupas kad neznas
    svakome se desi da pogresi, samo sam hteo pomoci coveku.

ps. nadji nekog drugog da lupas po glavi da ja tebe nebi lupnuo preko nosa
    i spamovao si sa duplim postom
    Последња измена: srbin_91, 08.10.2009 у 20:33.

Корисник
    Члан од
    01.10.2009
    Локација
    Bajina Basta
    Одговори
    38

Подразумевано

A i ovi što prave igricu se prave mutavi, pa ne mogu lepo sve da napišu nego na "kašičicu" ili se snalazi po forumima... :mad:
    Ma dobro, pošto sam zaključio da je osvajanje sela veliki izdatak: da objasnim, senator je uvek jeftiniji od sela sa 300-400 populacije, ali kažu da za dizanje palate (ili rezidencije) sa lvl. 10 do lvl. 20 i još tih opsadnih mašina i koje čega, može da se sa naseljenicima napravi dooosta sela, sa puuuno petorijanaca i legionara
    Tako da je taj posao (sa senatorom) mukotrpan... osim ako lokacija nije u strogom centru

p.s. Ok je momci, samo mirno, ja sam tu rimski :vik: protiv tevtonskog blll

Сличне теме

1. Odbrana
    By Iron Mix in forum Стара питања
    Одговора: 3
    Последња порука: 20.03.2011, 17:55
  2. Rezidencija
    By Dukes in forum Стара питања
    Одговора: 10
    Последња порука: 06.10.2009, 20:10
  3. Rezidencija za 2 sec?!?
    By Nesa_strah in forum Стара питања