Страница 409 од 425 ПрваПрва ... 309359399407408409410411419 ... ПоследњеПоследње
Приказ резултата 4,081 до 4,090 од 4244

Тема: Trenutno stanje na rs1

Корисник
    Члан од
    13.12.2009
    Локација
    Beograd
    Одговори
    95

Подразумевано

@teucris

Kao prvo neumesno je pisati postove a da se ne ostavi potpis igraca.

Drugo prica o rivalstvu je prenaduvana, tako se par pojedinaca izjasnilo a oni ne cine vecinu ally.

Trece ZC 3 odnosno sun je odradio ogromnu ulogu i odrzao je granicu ratujuci sa SMRT savezom, pa je takav i bio plan da RT koji je dobro ususkan u centru pravi WW offove i da miruje do kraja servera, zato je i art sposobnih prvobitno otisao u RT, a ostali su nabavljeni na racun vase nesposobnosti.

Posle neki 6-8meseci igre svaka masovnija off akcija potekla je upravo sa EB naloga, koji je na sebe preuzeo ulogu koju niko ne zeli. Organizovati 2x napade otimanja off sela po 4(sto je prelomilo server) u cugu nije ni malo lak posao i zahteva nedelje i nedelje planiranja i uklapanja, u akciji su ucestvovali svi offovi ally.

Otimanje kamenog od Shuroke je sproveo saruman u dogovoru sa mnom, a prvi off koji je isao u probijanje i to bez ovnova je poslat iz RT saveza sa artom brzih i upalilo je napad nije ni primecen!!!

Sto se tice spijuniranja WW-ova, mislim stvarno izvidjanja je bilo na sve strane pa svako je tacno znao koliko deffa imate i na planovima i na kamenim i u ww selima. Isto kao sto ste i vi znali nase stanje.

Novo rs1

Tarantula 69 exrsx

Корисник Аватар корисника Zemun
    Члан од
    19.02.2009
    Локација
    Zemun
    Одговори
    476

Подразумевано

pored jedinstvenog spijunskog i 25k izvidjaca nije potrebno da imas spijuna na ww-u

<3
    ex rs1 shift
    rs1 taurunum

"Za Englesku se navija, Srbija se voli "
    "Ne mozemo nista za jednu sekundu, to mogu samo Srbi"
    Mozes bolje?
    http://travian-reports.net/rs/report/142351cf359

Корисник Аватар корисника Perun
    Члан од
    08.09.2010
    Локација
    Grocka
    Одговори
    113

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла teucris Види одговор
    Evo još na tvoj post da odgovorim, ti pišeš jer ti je tako rečeno, ja jer gledam statistiku i riznicu, plus znam ono što verovatno i ti znaš, samo si prećutao, ali za to nisu krivi moji mučenici(NDovci). Mnogo ih je pametnih bilo, nisam smeo i ja da se mešam, jer bi se samo pridodao jedan pametnjaković. Na tvoju nesreću, imam dosta informacija koje ti se neće dopasti. Ali ajde prvo da pogledamo statistike. ŽC 3 je za koplje ispred haug i rt. Saberite vaše def i off poene i da li ste blizu ŽC 3 saveza, niste. Druga stvar, pogledaj kod zeka čija je skrivalica i kamenorezac, a pogledaj kod anonimus kamenorezac odakle je. Dakle Vama su i kamenorezac i skrivalica sređeni diplomatijom, koju je izuzetno vodio saruman, a njega je baš EB isprozivao. E sad zašto sam ovo naveo, i zašto potenciram zeke. Imam dva razloga prvi je, jer je moje Ndovce vukao za nos, drugi je da ti pokažem da nisi u pravu.

Dakle gore je navedene statistike, možeš proveriti, kao i artifakte u riznici, a sada neke informacije, koje svi mi manje više znamo, ali niko o tome ništa nije napisao.

Eb je sve prisutan u ND, što u skajp sobama, što na nekim nalozima, čak sa 90% sigurnosti mogu da tvrdim da je bio i na nekom našem ww-u, dakle imao je pregled stanja defa u svim WW selima. Nalog u SOS sa 100% sigurnosti je imao, čak znam i koji je, ali nije mesto za pisanje nika tog naloga. Kažeš vukao je alijansu, pa što nije pomagao svojima sa informacijama tokom celog servera. Dok je ŽC 3 ratovao, EB je imao više od 50% informacija o napadima, da ne kažem da je iz saveza SMRT imao 100% informacija o napadima, a sa njima je ŽC 3, najviše ratovao. Koliko potencijalnih WW off vojski je otišlo na ŽC 3, zamisli još da im je pomogao informacijama. Nisam ovde da prozivam ali što ne reći, ono što je Bogdan(Šaman) rekao skoro u skajp sobi i sa čim se apsolutno slažem, parafraziraću ga. Dakle, haug i rt su glumili neku neutralnost, krili se iza SUN(Bogdan ŽC 3 zove SUN), da sam odmah znao kakvi su, udarali bi po njima ceo server a ne po SUN.

I na kraju ih je opet EB povukao za nosić i udaraju svi na anonimus, meni je to najviše zasmetalo, no nisam se hteo mešati sada na kraju, kada već nisam ceo server, da imam ww off i da nisam izgasio nalog, kada sam dobio info da ND više ofa nema i da je server gotov, moj off bi sigurno išao na EB.

Eto ja nisam impresioniram offom EB, bilo bi sramota da nisu izbacili toliki off sa takvom igrom, pa samo da su fejkali imali bi 1k kata manje , ali nisu hteli da skreću pažnju na sebe, respect, ali onda nemojte da pričate o nekim zaslugama. Isto tako i rušenja naših WW sela, pa mnogo je lako organizovati napad, a imaš stanje defa u ww selu. Respekt što su izvukli od haug i rt par lepih off vojski, ali samo zahvaljujući ŽC 3, iza koga su se, pa što ne reći krili i namerno ih žrtvovali. Dakle kao što su vukli za nos ND špijunima, tako su i ŽC 3, ćutanjem. I nemojte se zavaravati da neće uzeti server, evo ako EB ne uzme server, ja ću igrati i sledeći rs1

Toliko od mene, isuviše sam ja ne bitan igrač na ovom rs1 da bi se prepucavao na forumu, samo sam ogorčen na rukovodstvo ND, i morao sam reći ovo.

Čestitke još jednom na pobedi ŽC alijansi

Ironija je što su se naša sela zvala POBEDA, niko nije ni pokušao da to promeni na primer u debakl, jer smo oduvani.

Izvinjavam se na dužini posta, nisam očekivao ovaj drugi post, nisam želeo ni nalog na forumu da pravim ali je forum zatvoren za igrače bez naloga na njemu, tj ne može se više čitati, pa sam ga morao napraviti, što me dodatno iritira, volim čitati forum, i nastavići i dalje samo da ga čitam. Toliko od mene za ovaj rs1
    Kako si se ti nalupao brate slatki, pa jel se deff poeni pisu onome kod koga je deff ili onome ko ga je pravio. Ne zelimda umanjim znacaj, da tako kazem, oba bloka ZC alijanse, svi su imali svoje zasluge zato smo vas i oduvali sa servera toliko da nam je ostalo 5 WW-offova sa koim ne znamo sta cemo.
    Dase vratim na pocetak price, taj deff koji se pakovao u ZC-3 je deff cele alijanse, od mene kao igraca RT-a kod zagora i Sarumana je otislo sigurno 30k kopljanika, ne znam tacne cifre ali znam da smo u vek pakovali deff kod njih. To je i bila taktika, oni se lupaju sa vama, a za to vreme mi izbacimo WW-ofoove, akcijaske offove, deff , itd. Kamenoresca sto se tice, jednog sam uzeo licno ja.

Dalje te molim da prestanes sa zavadjanjem izmedju nas.
    Rorshach:
    "THIS CITY IS AFRAID OF ME, I HAVE SEEN HIS TRUE FACE"
    T-8

Wildie-rs2
    Perun rs1
    Perun ex-rs1
    Samuraj ex-rs2
    Tarantula 8 ex-rsx

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Zemun Види одговор
    pored jedinstvenog spijunskog i 25k izvidjaca nije potrebno da imas spijuna na ww-u

<3
    30k... hvala hvala

Корисник Аватар корисника Zemun
    Члан од
    19.02.2009
    Локација
    Zemun
    Одговори
    476

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла FuriousX Види одговор
    30k... hvala hvala
    sorryyy

<3
    ex rs1 shift
    rs1 taurunum

"Za Englesku se navija, Srbija se voli "
    "Ne mozemo nista za jednu sekundu, to mogu samo Srbi"
    Mozes bolje?
    http://travian-reports.net/rs/report/142351cf359

Корисник Аватар корисника S.O.N
    Члан од
    22.02.2009
    Локација
    Srbija
    Одговори
    154

Подразумевано

Jeftinije je poslati 12k batina u pljacku nego slati tolike izvidjace
    hah
    GalskiBedem-Orthodox
    Asterix-82TT2013Balkan
    rs1Asterix-82-EXP ARC
    ...trenutno rs19

Подразумевано

Sto se tice izjave,slab server mnogo off-ova,to je usko povezano...Bas zato sto je slab server,toliko se i off-ova izbacilo...80% ljudi je imalo priliku(zato sto nije nikad sprecavano u tome) da simuje ceo server i da izbaci tolike offcine...na +/- koordinatama se nije mnogo ratovalo,bili smo slozni od samog pocetka(od razdvajanja sa na NW i ND) i off-ovi su se neometano stancali...takva situacija nije bila na -/+ koordinatama...

P.S. Za ZC offgenerale,pa sto ste onoliku offcinu od nicolasa poslali na vec nuliranog tadzu :/
    P.S.i aj sto je poslat njegov off na tadzu(a mogao je da nulira oba kockicina ww-a),zasto je svih 18000 kata otislo na njivu stepen 10? :/

CoaCorleone rs1

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Mr.Rambo Види одговор
    Регистрованих играча: 1812
    Активних играча: 1585
    Играча на мрежи: 79

Ово је тренутно стање на серверу.
    На направљеним офф-овима морам и ја да честитам али да будемо искрени и да ми неко одговори на овај пост.
    Дали је могуће да на овако слабом серверу што се броја играча тиче ЖЦ избаци оволики број јаких офф-ова ?!?!?

Никад нисам оптуживао друге за свој пораз и нисам од оних који само критикују и за 5 година игре травиана ово је мој први пост на овом форуму али ово је нешто што морам да напишем.

Сматрам да је ЖЦ алијанса имала велику помоћ и да су ови офф-ови направљени на начине који би требало да се косе са правилима ове игре а власници ових офф-ова нека ме слободно демантују ако имају образа.

Али овакви офф-ови у оволиком броју на овако слабом серверу не би могли никад АЛИ НИКАД да се прехране.
    Теориски јесте могуће али свако ко игра ову игру и ко је игра ПОШТЕНО врло добро зна да овако нешто се граничи са не могућим.

РС1 СРПСКИ ХЕРОЈ екс РС1 Коскодорос
    РС2 Мр.Рамбо
    РС3 2good4you
    I ti igras travian 5 godina? Ma da nisi mozda pogresio , da ne igras nesto drugo? Aj nemoj da lupetas glusposti, muka mi je kada citam ovo...

Trazim da od moderatora da otvori neku novu temu za ovakve, da tamo razmenjuju svoja misljenja!

rs1 dr dragan dabic

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла teucris Види одговор
    Evo još na tvoj post da odgovorim, ti pišeš jer ti je tako rečeno, ja jer gledam statistiku i riznicu, plus znam ono što verovatno i ti znaš, samo si prećutao, ali za to nisu krivi moji mučenici(NDovci). Mnogo ih je pametnih bilo, nisam smeo i ja da se mešam, jer bi se samo pridodao jedan pametnjaković. Na tvoju nesreću, imam dosta informacija koje ti se neće dopasti. Ali ajde prvo da pogledamo statistike. ŽC 3 je za koplje ispred haug i rt. Saberite vaše def i off poene i da li ste blizu ŽC 3 saveza, niste. Druga stvar, pogledaj kod zeka čija je skrivalica i kamenorezac, a pogledaj kod anonimus kamenorezac odakle je. Dakle Vama su i kamenorezac i skrivalica sređeni diplomatijom, koju je izuzetno vodio saruman, a njega je baš EB isprozivao. E sad zašto sam ovo naveo, i zašto potenciram zeke. Imam dva razloga prvi je, jer je moje Ndovce vukao za nos, drugi je da ti pokažem da nisi u pravu.

Dakle gore je navedene statistike, možeš proveriti, kao i artifakte u riznici, a sada neke informacije, koje svi mi manje više znamo, ali niko o tome ništa nije napisao.

Eb je sve prisutan u ND, što u skajp sobama, što na nekim nalozima, čak sa 90% sigurnosti mogu da tvrdim da je bio i na nekom našem ww-u, dakle imao je pregled stanja defa u svim WW selima. Nalog u SOS sa 100% sigurnosti je imao, čak znam i koji je, ali nije mesto za pisanje nika tog naloga. Kažeš vukao je alijansu, pa što nije pomagao svojima sa informacijama tokom celog servera. Dok je ŽC 3 ratovao, EB je imao više od 50% informacija o napadima, da ne kažem da je iz saveza SMRT imao 100% informacija o napadima, a sa njima je ŽC 3, najviše ratovao. Koliko potencijalnih WW off vojski je otišlo na ŽC 3, zamisli još da im je pomogao informacijama. Nisam ovde da prozivam ali što ne reći, ono što je Bogdan(Šaman) rekao skoro u skajp sobi i sa čim se apsolutno slažem, parafraziraću ga. Dakle, haug i rt su glumili neku neutralnost, krili se iza SUN(Bogdan ŽC 3 zove SUN), da sam odmah znao kakvi su, udarali bi po njima ceo server a ne po SUN.

I na kraju ih je opet EB povukao za nosić i udaraju svi na anonimus, meni je to najviše zasmetalo, no nisam se hteo mešati sada na kraju, kada već nisam ceo server, da imam ww off i da nisam izgasio nalog, kada sam dobio info da ND više ofa nema i da je server gotov, moj off bi sigurno išao na EB.

Eto ja nisam impresioniram offom EB, bilo bi sramota da nisu izbacili toliki off sa takvom igrom, pa samo da su fejkali imali bi 1k kata manje , ali nisu hteli da skreću pažnju na sebe, respect, ali onda nemojte da pričate o nekim zaslugama. Isto tako i rušenja naših WW sela, pa mnogo je lako organizovati napad, a imaš stanje defa u ww selu. Respekt što su izvukli od haug i rt par lepih off vojski, ali samo zahvaljujući ŽC 3, iza koga su se, pa što ne reći krili i namerno ih žrtvovali. Dakle kao što su vukli za nos ND špijunima, tako su i ŽC 3, ćutanjem. I nemojte se zavaravati da neće uzeti server, evo ako EB ne uzme server, ja ću igrati i sledeći rs1

Toliko od mene, isuviše sam ja ne bitan igrač na ovom rs1 da bi se prepucavao na forumu, samo sam ogorčen na rukovodstvo ND, i morao sam reći ovo.

Čestitke još jednom na pobedi ŽC alijansi

Ironija je što su se naša sela zvala POBEDA, niko nije ni pokušao da to promeni na primer u debakl, jer smo oduvani.

Izvinjavam se na dužini posta, nisam očekivao ovaj drugi post, nisam želeo ni nalog na forumu da pravim ali je forum zatvoren za igrače bez naloga na njemu, tj ne može se više čitati, pa sam ga morao napraviti, što me dodatno iritira, volim čitati forum, i nastavići i dalje samo da ga čitam. Toliko od mene za ovaj rs1
    XAXAXA , slusaj aj se prvo potpisi pa da znamo ko to sve lupeta tako gluposti! bas me zanima

E i da ti kazem, svaki put kada je neko pokusao da krene na HAUG&RT dobio je po nosu! kucali se kucali i nista drugo radili ! ako te zanima da ti stavljam logove?

Drugo, necu da ga sada imenujem, al jedan od glavnih u smrt je pricao , kako nije bilo sanse i ako su hteli da rokaju po nama , jer bi se 99 posto ukucali , zbog kolicine deffa i brzine stizanja deff, tj zbog unapred islpanirane kolonizacije RT-a, koju je SMRT hteo da rasturi... Naravno nisu uspeli da nam naude, kao i jos nekoliko puta...

rs1 dr dragan dabic RT

dehi15697
    Гост

Подразумевано

Odmah da prekinem ovu diskusiju, o tome ko je šta radio i ostalo. ŽC ally je pobedila, niko nije manje ili više zaslužan, svi smo zaslužni i svi smo ovu pobedu zajedno ostvarili. Pobedila je timska igra, manjak sujete. naravno da svaki ww tim više voli da pobedi njegovo ww, ali to ne utiče na slogu ili ne slogu unutar alijanse. Lično sam imao izuzetnu saradnju sa EB i bila mi je čast igrati sa njima u alijansi, svako je odradio svoj deo posla, maksimalno korektno i dobro. Pobedio je tim i sloga. Ove sitne čarke su eto, njima j emiliji EB nama Anonimus, žc1 verovatno komšija... ali je pobedio kolektiv, koji je trajao od nastanka alijanse na + -, i manjak sujete, jer svaka kuća ima problema, imala je i naša. Molio bih da se budući postovi bave isključivo pobedom ŽC ally, i zakazanim okupljanjem. ZASLUŽILI SMO pobedu više je želeli igrali kolektivno, bolje organizacija...

dakle ŽC ally je pobedila!!! SVI MI

Što se tiče ofova pogledaj kruženje sposobnih, igrali smo muški i pošteno, nismo se nikome mešali, nikog svađali, bavili smo se nama samim i takva igra je urodila plodom.
    Последња измена: dehi15697, 02.10.2010 у 15:36.

Сличне теме

1. Trenutno stanje na rs1
    By onaaa in forum Свет 1
    Одговора: 1784
    Последња порука: 17.11.2011, 14:26
  2. Trenutno stanje na rs3
    By Redza in forum Свет 3
    Одговора: 1005
    Последња порука: 22.06.2011, 15:31
  3. Trenutno stanje na serveru - rsx
    By onaaa in forum Speed свет
    Одговора: 3576