Приказ резултата 1 до 8 од 8

Тема: teutonski vodic(kako to ide profi)

Корисник Аватар корисника adamzp
    Члан од
    26.06.2009
    Одговори
    139

Подразумевано teutonski vodic(kako to ide profi)

Ako ne planirate provoditi dosta vremena na travianu ne citajte dalje

Pocetak
    Najvazniji je pocetak.
    regajte se 3 dana posle pocetka servera,zasto?
    Zato sto tada svima isticu pocetnicke zastite(speed server) a vama je potrebno da ODMAH KRENETE SA PLJACKANJEM.
    Sto se tice zadataka-recite da necete da radite,mocicete svakih 10 sati da dobijete po 277 ressa,al to je nevazno ako ste ozbiljan igrac(dobijate i zlato i plus kao kad bi radili zadatke,za to ne brinite).
    Pitate se ako ne radim zadatke,sta cu onda?

E pa ovakodmah dizete
    Glavnu zgradu na 3 lvl
    Okupljaliste i
    Vojarnu
    a onda pravite gorstake.
    Samo to radite!
    Ne stajte!
    Ako mislite da imate dosta gorstaka-a vi uzmite pa napravite jos toliko.

Opcionalno-dizite farme,al ne plasite se minusa u hrani.
    Krenite da udarate po okolini.
    Mete su vam Rimljani i drugi Teuti.
    Gale ne dirate-zbog zamki(za sad).
    sve resse koje dobijete koristite za gorstake.
    Nadjite duala i kupite dosta kafe ili redbulla jer ce ovo biti duga noc
    Gorstake delite u grupe od po 7 il 8.
    Kad vidite da se vracaju punih dzakova-odmah ih vracajte na istu metu.
    Saljite napade tako na svoje komsije svaka 2 do 2 i po sata.
    U medjuvremenu ako niste tu saljite gorstake na neko udaljeno selo da vam se vrate kad se i vi vratite za vas PC- to je vrlo vazno jer ce vec negde sestog il sedmog dana gal gledati da okonca vasu tiraniju za svojim TT-ovima.
    dakle ako niste tu-nije ni vojska-tako je prosto.
    dizite rudnike i farme uporedo sa pravljenjem gorstaka
    dodjete do nekih 300 gorstaka i krenete da dizete rezidenciju i pravite naseljenike.
    Morate shvatiti da teuti ne dobijaju tolko od rudnika kolko od pljacki ako se dobro koriste i nema praznog hoda u pljackanju

Stanite na nekih 1000 do 1500 batina-one su brze i dosta nose-znaci dobri pljackasi
    krenite da radite sekire i TV-ove to vam je glavna udarna snaga.

Heroj:
    Za heroja bi preporucio paladina il tv-a.
    Mada su ovi drugi skuplji za ozivljavanje
    Sto se heroja tice
    Ulozite 4 poena na regeneraciju i 6 na napad a od tad pa do 22 lvl-a samo ulazite u bonus za napad-to je najvaznije kod heroja.

Razvoj:
    Stancujete vojsku i sela.
    Vec sa cetvrtim selom mogli bi da krenete da osvajate- najisplatljivije je da u prvom naselju srusite rezidenciju i napravite dvorac na 15(verujte mi racunao sam) onda napravite staresinu i gledate ako je ostao neko u 7x7 oko vas da mu zauzmete selo(do sad bi vec svi trebali obrisati nalog jer ste nenormalni kolko pljackate).
    Od tad samo otimajte sela,ako otmete necije drugo selo a ima 3 skatajte to trece ako ne planirate da ga osvajate da bi dobili slobodan slot u selu koje ste osvojili.

Pitace te a odakle ti kate?
    znam da ima dosta rupa,al bolje je da ih ima- da imate kostur igranja sa teutima a vi popunjavate rupe
    da vam sad pisem-e onda levi klik na vojarnu,pa unesite broj gorstaka koje zelite da obucite-nema smisla-ipak se ovo zove napredni vodic.

THE Odluka:
    imate nekih 6 sela-znaci mozete da pravite 24/7 vojsku,ova odluka se donosi pre al je tek sad spominjem:
    Imate izbor
    1.da li cete da igrate radi zabave i da budete u top 20 na off-ranku(ovako ja igram i iako sam poceo sa cele 3 nedelje zakasnjenja stigao sam do mog cilja ) ili
    2.rusite ww(rimljani ce imati odsad najvece hamere na serverima zbog pojila i artifakta za brzu gradnju,to ih je najvise kocilo,pa ako cete da rusite ww rimljani su najbolji,al i teuti su dobri jer se brzo prave)

Ako se odlucite za prvu opciju-gg bi trebao da vam bude obican grad(moze biti i prvi ako ispunjava sledeci uslov) al ako ima 2 dobre oaze(obe moraju imati zito i ress po vasem izboru-obicno su to glina i drvo za teute) i onda nabijete proizvodnju u tom gradu(rudnici na 13+) i taj vam grad ima proizvodnju ko 2 do 3 obicna.
    I tu pravite off(znam da je glupo,al sprdate se,zar ne?znaci ne treba vam velika vojarna i slicno)
    Dakle mozete praviti 1500+ sekira na dan i oko 300 - 400 tv-a.
    To vam je dosta da budete glavna napadacka sila u komsiluku i lako mozete da konkurisete za top10 napadaca tjedna.

Druga opcija: crop je gg(minimum 2 oaze oko njega sa po 50% zita) i onda pored njega napravite jos jedan grad-vas off grad i tu vojarnu, stalu, veliku stalu, veliku vojarnu i radionicu(sve na lvl 20)
    i iz vasih 12 do 13 sela saljete tamo sve.
    Naravno unapredjena oruzija svemu : sekirama,katama i tv-ovima
    Minimum 5 silosa na 20 lvl
    i 2 il 3 skladista na 20
    Tamo pravite vojsku i saljete je u crop na ispashu
    u crop-u njive na 17 il 18,a i na 19 ako zatreba i to vam je to
    ceo server pravite vojsku i posle 3 meseca monotonije uzmete i skucate je na ww
    eto

tut prepravljen zbog preglednosti
    Последња измена: adamzp, 05.09.2009 у 18:31.
    Munze ljepo konza!!!
    Vaistinu konza!

Корисник Аватар корисника Doctor Who
    Члан од
    16.08.2009
    Локација
    Igram travian
    Одговори
    165
    Цитат Поруку оставио/ла _Morgoth_ Види одговор
    dobicete banane zbog toga sto pisete na kineskom...pozz ljudi vidimo se nakon par dana
    Pa gdje ides a ja volim banane volim i jabuke ali ne bas puno

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла 2strong4you Види одговор
    Nemoj da spamujes.Edituj post,skrati citat...stavi samo neku tacku zbog preglednosti
    ovo ti je 3 post dobijas opomenu 100%...

dobar tut...10/10:ziveli:

:serenada::inlove::<3 AnA VoLiM tE <3
    :inlove::serenada:

Корисник Аватар корисника ivankamber
    Члан од
    11.01.2009
    Локација
    BG
    Одговори
    335

Одговор

gresis rodjace na mnogo mesta, reganje 3-5 dana kasnije je kasno i za gale i rimljane, a kamoli teute, treba se regati najkasnije 2 dana po pocetku servera, jer posle 5 dana prvi pljackas ce uzimiati nedeljno po 1.000.000 sirovina, a to stici je mnogo tesko, posto ipak kad se pise tut treba da bude dobar, da bi sa njim moglo da se bude u top10 pljackasa ili top20 na rangu. od 100 batina da se razvijaju rudnici? pffff. na speed treba da se ide barem do 500, jer tamo mozes da treses mnogo farmi, jer naravno ide sve brze, a poslednja stanica sa batinama je po meni 3000-4000, tako ovi najbolji igraci rade... e sada sto se tice heroja nisam bas razumeo, ali on bi trebao da bude individua koja moze sama da napada, tako da u njega treba ulagati samo na napad i regeneraciju, i tako sve do 10lvl (ili 8), zato sto sa njim posle mozes da cistis i doline bez gubitaka, a da ne pominjem ove male farmice. zaboravio si da dodas da se ako se batinari prave duze od sat vremena digne kasarna, na koliko god je to potrebno da se odvija najduze sat vremena... i naravno ono najvasnije, zlato se korisiti iskljucivo za NPC, jer u pocetku treba mnogo drveta, a gomila se gvozdje i zito... tako da najbolje je da se prosire skladiste i silos na 3-4 lvl i kad se to napuni, tj kad je pun silos i dolazi prelivanja uradi se NPC prema ceni jedne batine, znaci da se potrose sve rese na sto vise batina....

inace tut je na nekom ok putu, za razliku od gluposti koje smo imali prilike da citamo
    8/10
    _Burst_ [rsx]
    a da! _vladimir_ [rs2] (pomazem :p)

registruje se na rsx i ja cu ti pomoci kada dodjes do 250 popa :no1:
    http://www.travian.rs/?uc=rsx_7812
    isti link moze da se koristi i za bilo koji srpski server.

Подразумевано

prva greska, ne treba cekati 2, 3 dana za registraciju jer kada se registrujes odlazis na mesto gde su se i ostali regostrovali u isto vreme kao i ti, tako da i oni imaju pocetnicku zastitu, i jedini koje ces moci da farmas su mnogo udaljeni. zato za brze razvijanje, odmah se registrujte i farmanje.

ja sam jednom napravio akaunt na INTERNACIONALNOM , poznatijem kao .COM serveru.
    farmao sam 6 sati neprekidno, od 22h do 4 ujutru. i bio 100. od 40 hiljada ljudi.
    verovatno bi i ostao tamo, samo sam se smorio, i otisao da spavam, dosao sam posle 10 sati, i naravno sva vojska je bila pobijena, i postao sam farma

tako da bi morao mnogo duze da ostanes ispred racunara, sto je malo zamorno... a pogotovo je glupo kad znas da pola pljackasa sa kojima se takmicis imaju botove i skripte. ukljuce ih i odu, a botovi sami sklanjaju vojsku, prave gradjevine i farmaju...
    na prvom rs1 razgledao, Nikolja ( 4S )

na drugom rs1 Tri Indijanca ( SUN-SEC, LEG III )

Члан од
    26.06.2009
    Одговори
    139

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла ivankamber Види одговор
    gresis rodjace na mnogo mesta, reganje 3-5 dana kasnije je kasno i za gale i rimljane, a kamoli teute, treba se regati najkasnije 2 dana po pocetku servera, jer posle 5 dana prvi pljackas ce uzimiati nedeljno po 1.000.000 sirovina, a to stici je mnogo tesko, posto ipak kad se pise tut treba da bude dobar, da bi sa njim moglo da se bude u top10 pljackasa ili top20 na rangu. od 100 batina da se razvijaju rudnici? pffff. na speed treba da se ide barem do 500, jer tamo mozes da treses mnogo farmi, jer naravno ide sve brze, a poslednja stanica sa batinama je po meni 3000-4000, tako ovi najbolji igraci rade... e sada sto se tice heroja nisam bas razumeo, ali on bi trebao da bude individua koja moze sama da napada, tako da u njega treba ulagati samo na napad i regeneraciju, i tako sve do 10lvl (ili 8), zato sto sa njim posle mozes da cistis i doline bez gubitaka, a da ne pominjem ove male farmice. zaboravio si da dodas da se ako se batinari prave duze od sat vremena digne kasarna, na koliko god je to potrebno da se odvija najduze sat vremena... i naravno ono najvasnije, zlato se korisiti iskljucivo za NPC, jer u pocetku treba mnogo drveta, a gomila se gvozdje i zito... tako da najbolje je da se prosire skladiste i silos na 3-4 lvl i kad se to napuni, tj kad je pun silos i dolazi prelivanja uradi se NPC prema ceni jedne batine, znaci da se potrose sve rese na sto vise batina....

inace tut je na nekom ok putu, za razliku od gluposti koje smo imali prilike da citamo
    8/10
    prepravih ga donekle
    komsijama iz hrvatske se svidja
    prepravio sam ga i pre tvoje kritike sa batinarima
    hvala na oceni
    a 1000- 1500 batina sam rekao jer me naravno jednom pocistise sa 200 tv-ova i cao
    a sta fali i da pljackas sa sekirama posle kad ih izgradis?
    moje play for fun mod to podrzava

za heroja mnogo gresis-treba da bude support drugim jedinicama
    imam znaci 10 000 sekira i heroja sa 20 % bonusa za napad
    i ko da imam 12 000 sekira
    a ako mu unapredjujem napad-znas kad cu dobiti takvu silu ko da imam 2000 sekira?
    a kasnije i vise
    kraju servera mogu ladno da imam 50 000(znaci ko 60 000 sa tim herojem) iz gg koji nije crop

i da rekao sam top 20 na OFF-RANGU
    mani me ovog pop ranga to niti gledam nit me zanima
    sad cu ti kazem na pop rangu sam 400
    a na off-u sam tacno 40.
    sa 3 NEDELJE a ne 3 dana zakasnjenja
    i ko kaze da je to nemoguce?
    Последња измена: adamzp, 05.09.2009 у 18:42. Разлог: necu da stavljam dupli post
    Munze ljepo konza!!!
    Vaistinu konza!

Члан од
    26.06.2009
    Одговори
    139

Подразумевано

Цитат Поруку оставио/ла Nikolja Види одговор
    prva greska, ne treba cekati 2, 3 dana za registraciju jer kada se registrujes odlazis na mesto gde su se i ostali regostrovali u isto vreme kao i ti, tako da i oni imaju pocetnicku zastitu, i jedini koje ces moci da farmas su mnogo udaljeni. zato za brze razvijanje, odmah se registrujte i farmanje.
    a kolko je to lose sto ides dalje od profi igraca koji ce od tebe da naprave farmu?
    oni su uvek u sredini a ti mozes da se slikas sa pljackanjem
    Munze ljepo konza!!!
    Vaistinu konza!

Корисник Аватар корисника booki
    Члан од
    10.04.2009
    Локација
    Srbija, Svilajnac, Stolica, Zurim u komp...
    Одговори
    78

Подразумевано

Ma ti si napravio tut za igrace koji oce lako da postanu farma....cccc

Сличне теме

1. Vodic za tevtonce
    By Stefan. in forum Стара питања
    Одговора: 2
    Последња порука: 18.05.2011, 16:38
  2. Vodic
    By Nenad 92 in forum Стара питања
    Одговора: 11