PDA

View Full Version : Стање на rs1 серверу

Странице : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Promax
27.10.2016, 11:08
Драги играчи овде можете писати занимљива дешавања са сервера, али само везано за сервер, свака друга дискусија биће обрисана.

Пожељно је да у потпису стоји име из игре. (ако играте)

Придржавајте се Правила форума (http://forum.travian.rs/announcement.php?a=14)

Све најбоље у игри.
Срдачан Поздрав

Cika Goran
27.10.2016, 11:16
Hitno potrebna dualka. Zainteresovane javite se :D

dodji tati
27.10.2016, 15:53
Pozdrav svima i sretno na novom rs1

tul3
28.10.2016, 11:24
Ja bih samo postavio jedno pitanje posto nisam bas informisan. Da li je istina da je VOLT obrisao Heaven sa + + koordinata?
Hvala unapred.

:D :D :D :D :D :D :D :D

LejlaS
28.10.2016, 11:51
Pocelo je pocelo :) Pozdrav za sve drugare i one malo manje prijateljski nastrojene od LA :) Sretno svima...i nek na tronu ostanu isti :D

Komunist
28.10.2016, 12:29
Ja bih samo postavio jedno pitanje posto nisam bas informisan. Da li je istina da je VOLT obrisao Heaven sa + + koordinata?
Hvala unapred.

:D :D :D :D :D :D :D :D

Heaven je neunistiv. Verujem da ce Heaven ovaj put doci u uzvratnu posetu na -,- da pokaze svima da nije simerski savez i da ima hrabrih igraca kao sto su oni iz VOLT-a.

tul3
28.10.2016, 13:24
Heaven je neunistiv. Verujem da ce Heaven ovaj put doci u uzvratnu posetu na -,- da pokaze svima da nije simerski savez i da ima hrabrih igraca kao sto su oni iz VOLT-a.

Nadam se :)

Antix
28.10.2016, 13:59
U nadi da ćemo se dobro zabaviti uz igru, pozdrav za sve.
Zabava na tabli, a živo i na forumu.

tul3
28.10.2016, 17:28
http://prntscr.com/d04d3z

Favoriti su se vec izdvojili iz mase obicnih ljudi :D

erode73
28.10.2016, 22:25
Pozdrav svima i uspesnu i zabavnu igru zelim :)

Djuja
28.10.2016, 23:11
Pozdrav svima :D

coa1991
29.10.2016, 00:10
Gibanica rules ! 8-)

unknown archont
29.10.2016, 00:12
Kaže mi malo pre Mrkela ostarjeli, stari direktor kombinata D.O.O., poznatiji sada kao Slatki Mrki, da vam prenesem:

"E pa nek vam je svima srećan početak servera. Trebaće vam!"

URA! URA! URA!

RudolfBre
29.10.2016, 06:08
Pozdrav svim starim traviancima. Ja samo da se javim... da zna raja da sam tu :D .
Nick u igri je RudolfIzZezanja ... pa... javite se... da porazgovaramo malo ( posete ne primamo ).
Cujem neka opasna ekipa sa .ba dolazi na +/- , pa ako neko ima neki info o tome... neka podeli sa svima nama... cisto da znam da nisam dzabe pocinjao server.
Nema potrebe da ovde pricam o tome kako ce Disidenti igrati ovaj server, jer se mi drzimo nasih pravila... zezanje, zezanje i samo zezanje.
Srecno svima... trebace vam ( Muuuhahahaha ) :D

house
29.10.2016, 10:03
Pozdrav svim starim traviancima. Ja samo da se javim... da zna raja da sam tu :D .
Nick u igri je RudolfIzZezanja ... pa... javite se... da porazgovaramo malo ( posete ne primamo ).
Cujem neka opasna ekipa sa .ba dolazi na +/- , pa ako neko ima neki info o tome... neka podeli sa svima nama... cisto da znam da nisam dzabe pocinjao server.
Nema potrebe da ovde pricam o tome kako ce Disidenti igrati ovaj server, jer se mi drzimo nasih pravila... zezanje, zezanje i samo zezanje.
Srecno svima... trebace vam ( Muuuhahahaha ) :D

Auuu doso si

nista stavljam ja nalog na gasenje ;)

Mladji BaBooN
29.10.2016, 11:34
Bice kod vas ponovo veselo, je l' nas primate u goste, ovamo kod nas nikako dobrih kropova :lol:

oziris
29.10.2016, 11:44
Pozdrav svima :D

Izdajice.

Djuja
29.10.2016, 13:44
Izdajice.

Problem neki ? :D

piksi
29.10.2016, 13:48
Pozdrav svima!

Gde su se sakrili freestyler i miros :)))

oziris
29.10.2016, 13:48
Problem neki ? :D

Resicemo to u igri. ;)

Djuja
29.10.2016, 14:05
Resicemo to u igri. ;)

Unaprijed se radujem :*

Oktopus
29.10.2016, 15:00
ja sam samo dosao da pozdravim najveceg sina rs servera poznatijeg kao erode73

LejlaS
29.10.2016, 15:17
Izdajice.

Nemoj tako Marko :) To sto je decko otisao je sasvim regularno al i mnogo ne vazno kad pogledam kolko nam je valjao kad nas spojio s nekim :)

oziris
29.10.2016, 15:32
Nemoj tako Marko :) To sto je decko otisao je sasvim regularno al i mnogo ne vazno kad pogledam kolko nam je valjao kad nas spojio s nekim :)

:oops: :oops: :oops:
Postideo sam se sad.

LejlaS
29.10.2016, 15:38
:oops: :oops: :oops:
Postideo sam se sad.

Samo realna :) cuvaj mi to drugo M na nallogu...hoce da mi ga ukradu :P ...kontam nema veze platit ce da ga uzmem nazad :D

RudolfBre
29.10.2016, 15:40
Bice kod vas ponovo veselo, je l' nas primate u goste, ovamo kod nas nikako dobrih kropova :lol:

Kod vas??? A gde je to? Mi na +/- volimo goste, samo ne kad dodju sa praznim rukama :D :D

RudolfBre
29.10.2016, 15:41
Pozdrav svima!

Gde su se sakrili freestyler i miros :)))

Tu su... samo moras malo da potrazis ( ako ih znas... provalices gde su ).

oziris
29.10.2016, 15:42
Samo realna :) cuvaj mi to drugo M na nallogu...hoce da mi ga ukradu :P ...kontam nema veze platit ce da ga uzmem nazad :D

Nije lako *****u cuvat. Ali dacu sve od sebe. :mrgreen:

dafte
29.10.2016, 15:47

Ko sme da me ukrade....pa nisu poludeli :)

LejlaS
29.10.2016, 15:47
Nije lako *****u cuvat. Ali dacu sve od sebe. :mrgreen:

Mozes ti to :)
PS.Pozdrav za Rudolfa...sad znamo da ce Forum gorit! :)

oziris
29.10.2016, 15:50
Ko sme da me ukrade....pa nisu poludeli :)

Mislim da smo odradili pogresnu taktiku. Trebali smo da te hvalimo,da te ukradu,pa kad vide da ne vredis nista,da nam plate da te uzmemo nazad. :???:

freestyler
29.10.2016, 16:01

Saznace kad bude ofarmana...nije proverila silos i skladiste :mrgreen:

Dr_Dragan_Dabic
29.10.2016, 16:06
Pozdrav od Luzera ;-)
Dobrodosao nazad Rudi, nadam se da ces nas naterati da ne kucamo i ove godine offove u sopstveni WW !

unknown archont
29.10.2016, 16:13

De si bre, Smak... 100 godina!

Mladji BaBooN
29.10.2016, 16:15
Kod vas??? A gde je to? Mi na +/- volimo goste, samo ne kad dodju sa praznim rukama :D :D

Na -/-, bio sam vam prosli server, znaju me tvoji :) Videcemo, nikakvih kropova na -/- nema :cry:

freestyler
29.10.2016, 16:16
Samo da pozdravim nasu bracu iz H1N1 koje volimo i kad nisu sa nama...i ove VOLT-ove farme iz DT...da Rudolfe,VOLT vas farma i otima vam doline a vi ste nemocni da se odbranite :mrgreen:

freestyler
29.10.2016, 16:17
De si bre, Smak... 100 godina!

Cekaj Unk...nemoj odmah da se posvadjamo...ima jos vremena,polako :mrgreen:

piksi
29.10.2016, 18:20

sanjajjjjjjjjj :)))))

piksi
29.10.2016, 18:22

Ohoooo Vidiiii crveni nosic ...WB! :))))

freestyler
29.10.2016, 19:22
Ohoooo Vidiiii crveni nosic ...WB! :))))

Bice tebi crveni nosic od rusenja :mrgreen:

Nodi
29.10.2016, 19:26
Pozz raja, sretno svima... BZB najavio vatren početak, ćemo vidit :D

piksi
29.10.2016, 19:28
Bice tebi crveni nosic od rusenja :mrgreen:

znaci....RAT!!! :)))))

Dr_Dragan_Dabic
29.10.2016, 19:53
Vidim tu su i ovi sto samo prete ( sto je dobro, bar forum nece biti dosadan ) :P

Que Pasa
29.10.2016, 22:52
Priča se da su se vratili istinski sinovi i da H ide na pobedu posle "gasenja" kao sto se prica ovdje :D :D

LejlaS
29.10.2016, 22:59
Vidim tu su i ovi sto samo prete ( sto je dobro, bar forum nece biti dosadan ) :P

Doktore ajd ispamaj 5 komentara...grehota je da neko ko ima materijala za roman s foruma ceka odobrenje postova :D

coa1991
29.10.2016, 23:00
Luzeri su tu :D

RudolfBre
30.10.2016, 02:34
Pozdrav od Luzera ;-)
Dobrodosao nazad Rudi, nadam se da ces nas naterati da ne kucamo i ove godine offove u sopstveni WW !

Hvala...
A kad je to Rudija zanimao WW ( ili nekog drugog iz Disidenata )?? Ok... pomagacemo neki WW ( verovatno ), ali nam to nikako nije prioritet... vec samo kidanje.

Dr_Dragan_Dabic
30.10.2016, 02:55
Hvala...
A kad je to Rudija zanimao WW ( ili nekog drugog iz Disidenata )?? Ok... pomagacemo neki WW ( verovatno ), ali nam to nikako nije prioritet... vec samo kidanje.

Bravo Rudi, bice ovo dobar server !
Nek najveci luzer pobedi ! :p

RudolfBre
30.10.2016, 05:54
Bravo Rudi, bice ovo dobar server !
Nek najveci luzer pobedi ! :p

Dobar server?? Iskreno... ne verujem bas u to. Nema vise dobrih servera. Sad postoje samo losi i ocajni serveri. Stari dobri Travianci se povukli, oni novi... bolje da ih ne komentarisem, tako da... mogu samo da se nadam da nece biti bas ocajan server.

RudolfBre
30.10.2016, 06:11
Samo da pozdravim nasu bracu iz H1N1 koje volimo i kad nisu sa nama...i ove VOLT-ove farme iz DT...da Rudolfe,VOLT vas farma i otima vam doline a vi ste nemocni da se odbranite :mrgreen:

N1H1??? Nevidim ih. Da nisu sada mozda Nucleus?
Ako jesu... dobro dosli na +/- i da citiram " udji, udji... ne mo da se izuvas "

freestyler
30.10.2016, 11:21
N1H1??? Nevidim ih. Da nisu sada mozda Nucleus?
Ako jesu... dobro dosli na +/- i da citiram " udji, udji... ne mo da se izuvas "

Oni su sada LA II ... pametno su "pobegli" sa kordi gde je stalna svadja i tenzija...

RudolfBre
30.10.2016, 12:21
Oni su sada LA II ... pametno su "pobegli" sa kordi gde je stalna svadja i tenzija...

Nego... nesto se mislim... protiv koga ce LA igrati ako igraju sa 50% servera, a ostalih 50% se kida medjusobno?? Ocajan server u najavi ( barem za one koji igraju za WW ).

erode73
30.10.2016, 12:44
Zeleo bih da Vas sve obavestim da UAHF vise ne postoji. Ispunjena je njegova istorijska misija Heaven je svrgnut sa trona cime su se stvorili uslovi da UAHF prestane sa radom.
Naravno, VOLT ce uvek imati specijalne bratske odnose sa svim clanicama nekadasnjeg UAHF, konkretno sa LA i sa najboljim savezom na + + koordinatama prosle sezone Vendetta.
Sto se tice ove sezone, red je da pozelim sve najbolje Heavenu i odam priznanje onima koji ga sada vode i hrabro su dosli na server da bi povratili titulu ne mareci za to sto su sada u manje dobrom polozaju nego sto je to bio slucaj ranije. MIslim da je najvece pojacanje za Heaven to sto u njegovim redovima vise nema raznih statisticara i onih koji su mislili da Traviajn pocinje njihovim pronalazenjem ove igrice, te ce ove sezone iako oslabljen brojcano Heaven biti mozda i najopasniji.
Ovo sto sam rekao nije pokusaj da se opravda eventualni neuspeh. Naprotiv, cilj je da Heaven u startu bude eliminisan kao neprijatelj u igri ( ali ne vise najpokravareniji savez svih vremena ) a posle da se dve bratske alijanse bore za pobedu, mislim na LA i DN. Naravno pobedice DN zato sto je najstarija alijansa na serveru a u svom sastavu ima i VOLT. Ako ne pobeidimo mi pobedice LA sto nije nasa pobeda ali je mnogo bolje nego da pobedi Heaven koji vise nije najpokraverniji savez na serveru ali treba naglasiti da VOLT nikad nije dobio izvinjenje zbog izdaje do koje je doslo svojevremeno. Nismo tvrdokorni ali ne zaboravljamo :)

LejlaS
30.10.2016, 17:18
Nego... nesto se mislim... protiv koga ce LA igrati ako igraju sa 50% servera, a ostalih 50% se kida medjusobno?? Ocajan server u najavi ( barem za one koji igraju za WW ).

LA igra sam za sebe bez saradnji, sto bi znacilo protiv svih koji krenu na nas :) Postoji doduse jedan savez trenutno na rs1 koji cemo rado podrzati ako im pomoc zatreba al o tome po tome :)

baxy
30.10.2016, 17:45
LA igra sam za sebe bez saradnji, sto bi znacilo protiv svih koji krenu na nas :) Postoji doduse jedan savez trenutno na rs1 koji cemo rado podrzati ako im pomoc zatreba al o tome po tome :)

Jes` a u DT igraju sve same "neobavestene" Kostunice hihihi

dodji tati
30.10.2016, 17:45

Obizrom da nas je par drugara napustilo radi tog saveza, najmanje sto ocekujem je da ponekad Feru i mene pozovete u akciju.

unknown archont
30.10.2016, 18:05
Apropo teme oko ujedinjenja 50% servera u korist jedne strane, kao i ostalih špekulacija i prosto, dokazano kvarne igre kojoj smo svedoci već nekoliko servera, DN alijansa apeluje na sve vas da ne smorite server! Hajde da se igramo a drugarstvo i poznanstva ostavite za posle servera!

I u momentu stvaranja DN-a, pre nekih skoro 10 godina bilo je GN i pogotovo SUN saveza koji su nam bili protivnici na mapi pa smo se opet svi lepo družili a server i igra su bili zanimljivi! Zato što smo mi tada tako - evo sada i vi igrate. A ako se nastavi kako ste navikli, sledeći server neće da dođe niko!

Što se nas tiče, jer ja prvi ne volim te mutne radnje ispod žita - DN je na minusu okupljen oko Troupes, d.o.o i Olymp-a, uz pomoć deda-Zileta i Eroda! To je to! Daljih saradnji, domunđavanja i dodvoravanja neće biti!

A vi ostali, ako ste malo prisebni - dajte da najzad bude tri, ili čak četiri strane! Ne samo dve.

RudolfBre
30.10.2016, 18:11
Jes` a u DT igraju sve same "neobavestene" Kostunice hihihi

Zao mi je, ali ne znam nista o tome... ne posedujem te informacije :D

Ferid11
30.10.2016, 18:14
Bez panike molim.

Ovi nasi moji ili kako vec da ih nazovem sto su dosli na + - nemaju nikakvu saradnu sa LA dosli su da igraju na pobedu dizace ww dosli su server da ucine zanimljivim a ne da ga ubiju od dosade kao sto vi kazete.Sto se akcijanja tice par igraca tamo su mi kao braca pre bi nalog ugasio nego poslao napad na njih to je odnos izmedju mene nodija i njih zbog toga mogu da zovu i u akciju ako bude trebalo ispostovacemo.Glavni fajt ce tamo da bude dt i rev nikad laki protivnici nisu bilo koji savez da igra protiv njih.

Lp

RudolfBre
30.10.2016, 18:56
Sad... po meni ako akcijam zajedno sa drugim savezom, i ne napadam ih... znaci saradjujem sa njima. Ako saradjujem sa nekim... znaci imam saradnju sa njima. Mozda ne pise javno, ali... shija=vrat.
Nije me bilo neko vreme, pa dok malo pohvatam sta se sve izdesavalo, ali ono sto za sad znam... LA ima skoro 50% servera. Ok... nisu to saradnje, to je samo ono " ja ne diram tebe, ti ne diras mene i jos zajedno akcijamo ".
U sustini meni je sve jedno, samo ne bih zeleo mrtav server... i previse takvih sam imao.

LejlaS
30.10.2016, 19:02
Obizrom da nas je par drugara napustilo radi tog saveza, najmanje sto ocekujem je da ponekad Feru i mene pozovete u akciju.

Coko duso i ja par ljudi iz tog saveza jako volim...s nekima kafe pijem..neki su mi komsije...ali ne vidim da sam precizirala da mislim na njih :)

Oktopus
30.10.2016, 20:25
bravo za DN ljudi su uspijeli svoje koordinate pokrit sa saradnjom hahahahah :D

Komunist
30.10.2016, 21:38
Ako je istina da ima premalo kropova, mozda je u pitanju neka greska. Zasto da igramo na mapi bez kropova. Pola ljudi ce se zbog toga pogasiti. Molim administratora da proveri o cemu se radi.

unknown archont
30.10.2016, 22:12
Ako je istina da ima premalo kropova, mozda je u pitanju neka greska. Zasto da igramo na mapi bez kropova. Pola ljudi ce se zbog toga pogasiti. Molim administratora da proveri o cemu se radi.

Krivom Q i dlaka smeta :D:D:D

Šalim se :D Kukate kao da nije svuda isto. Takve su nam karte podeljene. Idemo dalje!

KAPETAN LESH
30.10.2016, 22:15
Coko duso i ja par ljudi iz tog saveza jako volim...s nekima kafe pijem..neki su mi komsije...ali ne vidim da sam precizirala da mislim na njih :)

Jesi Jesi znam ja da jesi :)
Salim se naravno.

Pozdrav Lejla tebi i naravno svim igracima na serveru i zelim dobru igru i ugodno druzenje.

Kap. Lesh

LejlaS
30.10.2016, 22:38
Jesi Jesi znam ja da jesi :)
Salim se naravno.

Pozdrav Lejla tebi i naravno svim igracima na serveru i zelim dobru igru i ugodno druzenje.

Kap. Lesh

Op op...znam ja da ti sve znas :D
Maksuz Sellam :)

coa1991
30.10.2016, 22:58
Stigao dorucak na +/- :D

Dr_Dragan_Dabic
31.10.2016, 02:17

Znaci otisao si na +/- :D

Nego jeste spremni ti Coa i tvoj drugar Smak da pohadjate casove baleta ? Vidite kako smo lepo plesali prosli server :D

coa1991
31.10.2016, 06:46
Jedini pravi baletan iz vaseg kulturno umetnickog drustva je Ogi ,ostatak je ipak vise za neki stiskavac :D

KAPETAN LESH
31.10.2016, 06:55

Daj nick pa da ti se serviram u selo na pladnju...inace moj je KAPETAN-LESH

Kap.Lesh/Limun

coa1991
31.10.2016, 07:00

Kap.Lesh/Limun

Videh prosli server ,sa 50 puseva tu silu,pa nije ti ovo ba gde jedan savez golda od citava dva :D

KAPETAN LESH
31.10.2016, 07:08
Videh prosli server ,sa 50 puseva tu silu,pa nije ti ovo ba gde jedan savez golda od citava dva :D

ocigledno nisi dovoljno upoznat... malo se bolje informisi pa onda uzmi viljusku i noz :)

coa1991
31.10.2016, 07:16
ocigledno nisi dovoljno upoznat... malo se bolje informisi pa onda uzmi viljusku i noz :)

Sukob bureka i gibanice ,videcemo :D

KAPETAN LESH
31.10.2016, 07:22

Sta vodjstvo odluci sa tim cemo da ratujemo to je sigurno... tako da nema potrebe da ja pricam sa kim cemo da imamo sukob.

LP
Kap.Lesh

KAPETAN LESH
31.10.2016, 07:25

p.s
Al posto ti rece da je stigao dorucak ja se licno kao pojedinac tebi licno ponudio na pladnju...
A koliko vidim i nick si promjenio (kako sam svatio iz prethodnih postova) zbog ocigledno proslog srvera...tako da na ovu temu sam stavio tacku.

LP
Kap.Lesh

coa1991
31.10.2016, 08:06
Sta vodjstvo odluci sa tim cemo da ratujemo to je sigurno... tako da nema potrebe da ja pricam sa kim cemo da imamo sukob.

LP
Kap.Lesh

Vidim da ste Dabicev wing,jasno je.
Sta ti pladnja to tek nem pojma xD

LejlaS
31.10.2016, 08:11

Jedno je sigurno...ko tu uzme viljusku i noz ima da pokvari stomak :) Kakvo serviranje...znas ti gdje moras :D : P

RudolfBre
31.10.2016, 08:43
Pozdrav za mog drugara Cou.
I onako usput... pladnja??? WTF. Da li je to mozda Panj?? Znam da panjeva ima i previse, pa rekoh... mozda ih delite.
Ako ste na +/- ( posto sam ja kao Kostunica... nemam informacije ) glupo je i pitati sa kime ce se ratovati.

coa1991
31.10.2016, 08:46
Pozdrav za mog drugara Cou.
I onako usput... pladnja??? WTF. Da li je to mozda Panj?? Znam da panjeva ima i previse, pa rekoh... mozda ih delite.
Ako ste na +/- ( posto sam ja kao Kostunica... nemam informacije ) glupo je i pitati sa kime ce se ratovati.

Pozdrav Rudi,falio si forumu na ex ,Sloba ne voli bas da se eksponira ovde :D

dafte
31.10.2016, 10:24
Rudi pa ti gori i od mene..ja sam mislio da sam ja neobavesten

RudolfBre
31.10.2016, 11:07
Rudi pa ti gori i od mene..ja sam mislio da sam ja neobavesten

Nemam informaciju da si neobavesten...

Oktopus
31.10.2016, 12:36
Vidim da ste Dabicev wing,jasno je.
Sta ti pladnja to tek nem pojma xD

coa cuvaj se gala deffera opasni su ovih dana hahahahah

Werzac
31.10.2016, 12:37

Kap.Lesh/Limun

Limune, zamolio bih te da komuniciraš samo sa ozbiljnim i važnim igračima :)

coa1991
31.10.2016, 12:45
coa cuvaj se gala deffera opasni su ovih dana hahahahah

Znas kako se kaze,burek se jede za dorucak :lol:

freestyler
31.10.2016, 12:46
Jedini pravi baletan iz vaseg kulturno umetnickog drustva je Ogi ,ostatak je ipak vise za neki stiskavac :D

Gresis druze...Ogy je bio jedini koreograf i udarac...ostali su plesali balet sa Dabicevim pirueticama...da nije tako ne bi ofove pucali u svoje ww selo...da vidimo koliko im je veliki...of naravno...a baletan stalno prica da ima mali ali da je tehnicar...toliko se secam bar sa ex rs1 posto je bio smor svakako...

Oktopus
31.10.2016, 12:51
Znas kako se kaze,burek se jede za dorucak :lol:

bojim se da je ovaj burek puno masan za tvoj stomak

coa1991
31.10.2016, 12:53
Gresis druze...Ogy je bio jedini koreograf i udarac...ostali su plesali balet sa Dabicevim pirueticama...da nije tako ne bi ofove pucali u svoje ww selo...da vidimo koliko im je veliki...of naravno...a baletan stalno prica da ima mali ali da je tehnicar...toliko se secam bar sa ex rs1 posto je bio smor svakako...

Kazu da je "potkovan" :D

coa1991
31.10.2016, 12:54
bojim se da je ovaj burek puno masan za tvoj stomak

Volis da curi niz bradu?

Oktopus
31.10.2016, 12:56
Volis da curi niz bradu?

cc em ne znas igrat em imas prljave misli

dafte
31.10.2016, 13:24
ostali su plesali balet sa Dabicevim pirueticama..a baletan stalno prica da ima mali ali da je tehnicar..

bilo je zadovoljstvo plesati sa Rastkom.....moze svasta o travianu da se nauci od njega...samo ako se ume da se slusa..
pri tom balet je umetnost(koja se nekome dopada a nekom ne..stvar izbora) koja nikako nije za nipodastavanje..al to vec govori o nekom drugom

freestyler
31.10.2016, 14:50
bilo je zadovoljstvo plesati sa Rastkom.....moze svasta o travianu da se nauci od njega...samo ako se ume da se slusa..
pri tom balet je umetnost(koja se nekome dopada a nekom ne..stvar izbora) koja nikako nije za nipodastavanje..al to vec govori o nekom drugom

Defte,pa necemo da se vredjamo...ipak si ti moj nekadasnji saveznik...a i opak si igrac...to sto nisi mogao da se pokazes na ex je upravo stvar baletske taktike koju ste imali...zato sam jasno i rekao NA EX serveru...verujem da ces ovaj pokazati raskosno znanje i unapred se radujem logovima...ipak tebe poznajem kao deo razbijacke ekipe a ne popera i simera...veliki pozz za tebe 8-)

dafte
31.10.2016, 15:07
Defte,pa necemo da se vredjamo...ipak si ti moj nekadasnji saveznik...a i opak si igrac...to sto nisi mogao da se pokazes na ex je upravo stvar baletske taktike koju ste imali...zato sam jasno i rekao NA EX serveru...verujem da ces ovaj pokazati raskosno znanje i unapred se radujem logovima...ipak tebe poznajem kao deo razbijacke ekipe a ne popera i simera...veliki pozz za tebe 8-)

Odnosilo se na cou generalno....posto u svakom postu rastka cima za to da je baletan..dok*rci posle nekog vremena da slusas kako neko ko veze nema sa igrom pokusava da vredja nekog za kog bi moglo da se kaze da je izmislio ovu igru sto se njega tice....koliko god ga osporavali Rastko je sjajan igrac i imao je veliki doprinos u prethodnoj pobedi...slabije ce nesto biti logova sa moje strane posto cu nesto drugo igrati....jedino mi krivo sto sovu nisam nagovorio da odigra jos jedan server...pozz

RudolfBre
31.10.2016, 15:14
slabije ce nesto biti logova sa moje strane posto cu nesto drugo igrati....

Sad barem znamo gde treba loviti WW off :D :D :D

dafte
31.10.2016, 15:26
Sad barem znamo gde treba loviti WW off :D :D :D

i deff moze da se igra :)

Dr_Dragan_Dabic
31.10.2016, 16:51
Ko to kaze ko to OPET laze, da dafte nije pokazao nista prosli rs1. Bila je statistika i zvanicno okacena ovde na forumu na kraju. Samo neki imaju problema sa selektivnom pamcenjem OPET :-)
Nego kako smo samo otplesali pravi jedan izvorni balet svi zajedno da su pojedinci morali da kucaju offove u sopstveni WW. A prica je kruzila da Smak nije ukupno imao offa kada bi sabrao sve servere do sada koje je igrao u odnosu na off baletana koji je zakucao u sopstveni WW :-(

coa1991
31.10.2016, 17:06
Odnosilo se na cou generalno....posto u svakom postu rastka cima za to da je baletan..dok*rci posle nekog vremena da slusas kako neko ko veze nema sa igrom pokusava da vredja nekog za kog bi moglo da se kaze da je izmislio ovu igru sto se njega tice....koliko god ga osporavali Rastko je sjajan igrac i imao je veliki doprinos u prethodnoj pobedi...slabije ce nesto biti logova sa moje strane posto cu nesto drugo igrati....jedino mi krivo sto sovu nisam nagovorio da odigra jos jedan server...pozz

A ti si njegova tetka zastitnica :D

RudolfBre
31.10.2016, 17:11
A prica je kruzila da Smak nije ukupno imao offa kada bi sabrao sve servere do sada koje je igrao u odnosu na off baletana koji je zakucao u sopstveni WW :-(

Pozdrav za cenjenog doktora.
Ovde ja moram malo da se umesam, i da kazem par... svojih. Smak-a ne poznajem previse kao OFF-era, ali dobro znam koliko DEFF-a je izbacivao... tako da... ako je neko u stanju da izbaci toliko DEFF-a, siguran sam da bi mogao da izbaci i istu kolicinu OFF-a ( naravno govorim o kolicini DEFF-a iz GG-a ).

p.s. Doktore... cimaj bre Sinisu da dolazi da igra... mene nece da slusa :D
p.p.s. Ne vidim ga na slici kod Lejle... jer to nije bio na okupljanju??

dafte
31.10.2016, 17:25
p.s. Doktore... cimaj bre Sinisu da dolazi da igra... mene nece da slusa :D
p.p.s. Ne vidim ga na slici kod Lejle... jer to nije bio na okupljanju??

Bio je na okupljanju..nije cela slika stala...
a mogu ti reci da je veliki hendikep sto na zalost ne igra ovaj server

LejlaS
31.10.2016, 17:55
Bio je na okupljanju..nije cela slika stala...
a mogu ti reci da je veliki hendikep sto na zalost ne igra ovaj server

Vidi se Sinisa..prvi na fotki ispred Alena :)

freestyler
31.10.2016, 18:19
Ko to kaze ko to OPET laze, da dafte nije pokazao nista prosli rs1. Bila je statistika i zvanicno okacena ovde na forumu na kraju. Samo neki imaju problema sa selektivnom pamcenjem OPET :-)
Nego kako smo samo otplesali pravi jedan izvorni balet svi zajedno da su pojedinci morali da kucaju offove u sopstveni WW. A prica je kruzila da Smak nije ukupno imao offa kada bi sabrao sve servere do sada koje je igrao u odnosu na off baletana koji je zakucao u sopstveni WW :-(

Nemam ja selektivno pamcenje nego ti i tebi slicni zivite u svetu leptirica,elfova i vilenjaka...jesi cuo da Deda Mraz ne postoji :mrgreen:...vidim dzabe sam izgleda kritikovao SWA pa se raspade a svi oni silni soleri sada nisu ni dosli na server sto je po meni dobro za SWA da se otkace od egocentricnih pisaca novih ustava i slicno :mrgreen:...rekao sam da Dafte nije pokazao sav svoj igracki raskos koji poseduje zbog baletanske taktike SVI sa SVIMA i na kraju SVI pobednici...a sad sam se mnogo "nasekirao" zbog prica o mom offu u koje izgleda jos samo veruju primabalerine baletske skole Dr Dabica...da sam bezao u sume kao pojedinci i da pola ally igra za mene naklikalo bi se svasta nesto samo sto ni Rev a ni ja ne igramo simerski i ne stekamo se...a ti sto ti pune vuglu o tome neka ti pokazu malo logove kucanja u nas i nestala sela sa mape...verovatno ti pricali isti oni sto sam ih ex pocistio par puta i uhvatio off na spavanju i to kao deffer :mrgreen:...inace mi kazu ljudi da otvorim blog ili stranicu na FB "obozavaoci lika i dela Smaka"pa te molim budi prvi u reganju posto si me ovde prvi prozvao nicim izazvan...sto bi rekao Lignjoslav "Nadji zivot"

dodji tati
31.10.2016, 19:15
Ko ima srebra da nam kaze koji je manijak dao 2500 golda za sljem :???:

RudolfBre
31.10.2016, 19:45
Vidi se Sinisa..prvi na fotki ispred Alena :)

Nisam ga izvalio :D
I da... jeste steta sto ne igra...

LejlaS
31.10.2016, 20:03
Nisam ga izvalio :D
I da... jeste steta sto ne igra...

Pa sakrio se iza Alena :D Velika steta :(
PS.Coko mislim da Noobici prvi uzimaju sljem :)

unknown archont
31.10.2016, 20:20
Ko ima srebra da nam kaze koji je manijak dao 2500 golda za sljem :???:

Mojne da se vređamo

NedeljkoN
31.10.2016, 21:03
Nema vise starog naloga pa evo ovako da se javim.. :)

Svima da mahnem, pozelim dobro druzenje i dobru zabavu..

Neka bolji pobjedi..

Dr. oggy

F-B-M
31.10.2016, 23:09
Ja bi cisto da vas pozdravim i da vam pozelim ugodnu igru svima.
Lp.
F-B-M
BZB

Atomic Betty
01.11.2016, 10:42
Svima zelim lep provod i da igra ne bude zamor i obaveza, vec ono sto i treba da bude=)

F-B-M
01.11.2016, 12:33
Bez panike molim.

Ovi nasi moji ili kako vec da ih nazovem sto su dosli na + - nemaju nikakvu saradnu sa LA dosli su da igraju na pobedu dizace ww dosli su server da ucine zanimljivim a ne da ga ubiju od dosade kao sto vi kazete.Sto se akcijanja tice par igraca tamo su mi kao braca pre bi nalog ugasio nego poslao napad na njih to je odnos izmedju mene nodija i njih zbog toga mogu da zovu i u akciju ako bude trebalo ispostovacemo.Glavni fajt ce tamo da bude dt i rev nikad laki protivnici nisu bilo koji savez da igra protiv njih.

Lp

Pozdrav Feride.
Nama licno nikakva pomoc od LA netreba a ti pokazes ljepo nick da te stavim u metama jer prodajete i ti i lejla maglu na forumu i koristite forum da pravite od servera ono sto vama odgovara, mrtav server da mozete kucice klikat do ww-a.
BZB nikad nije za nekoga igrao pa nece ni ovdje.
Vi gurate pricu kako smo mi dobri s vama itd da bi nas vamo nakacili da se udaramo sa heavenom i sa Dt i rev jer nas se ocito bojite, i trebate se bojat jer smo mi vas licno dosli skinut s trona.
Kako god bude situacija sa DT i Heavenom da znate da ste vi sljedeci tako da naklikajte deffa mnogo jer nevolimo kad nam se heroji nebildaju i klikajte sto vise ti kucica da imamo sta rusit, dizite njive na sto veci level nemojte da se sramotite da vam nemamo sta rusit.
I prestanite se igrat prljavi igara nego se igrajte traviana kako treba.

Lp
F-B-M

LejlaS
01.11.2016, 13:13
Pozdrav Feride.
Nama licno nikakva pomoc od LA netreba a ti pokazes ljepo nick da te stavim u metama jer prodajete i ti i lejla maglu na forumu i koristite forum da pravite od servera ono sto vama odgovara, mrtav server da mozete kucice klikat do ww-a.
Vi gurate pricu kako smo mi dobri s vama itd da bi nas vamo nakacili da se udaramo sa heavenom i sa Dt i rev jer nas se ocito bojite, i trebate se bojat jer smo mi vas licno dosli skinut s trona.
Kako god bude situacija sa DT i Heavenom da znate da ste vi sljedeci tako da naklikajte deffa mnogo jer nevolimo kad nam se heroji nebildaju i klikajte sto vise ti kucica da imamo sta rusit, dizite njive na sto veci level nemojte da se sramotite da vam nemamo sta rusit.

Lp
F-B-M

E ovako... Fera ce ti odg tako da necu u njegovo ime jer je on samo za svoj acc govorio, uprava veze s tim nema...al u svoje Bgm hocu(tj u ime LA).
Ja sam rekla da par pojedinaca u bzb gotivim...posle toga sam rekla da postoji savez na Rs1 kome cu rado pomoci ako bude potrebe...to ako si se ti nasao i mislis da sam govorila o bzb to je tvoj problem, ne moj.
Sve ostalo necu komentirat jer je tvoje subjektivno misljenje i imas pravo na njega.

coa1991
01.11.2016, 13:16
E ovako... Fera ce ti odg tako da necu u njegovo ime jer je on samo za svoj acc govorio, uprava veze s tim nema...al u svoje Bgm hocu(tj u ime LA).
Ja sam rekla da par pojedinaca u bzb gotivim...posle toga sam rekla da postoji savez na Rs1 kome cu rado pomoci ako bude potrebe...to ako si se ti nasao i mislis da sam govorila o bzb to je tvoj problem, ne moj.
Sve ostalo necu komentirat jer je tvoje subjektivno misljenje i imas pravo na njega.

U prevodu podrivanje -/- kota ,prosto.

Aske
01.11.2016, 13:28
Jesu ovo legle plate pa se bacaju goldi na slemove? Lele, a ja mislio da sam nubara.

Mladji BaBooN
01.11.2016, 13:39
Krenulo je :lol::lol::lol:

NedeljkoN
01.11.2016, 14:10
Pozdrav Feride.

Lp
F-B-M

Neka si ga isprepadao, evo ga vec oce se brise..
Vrbuje deffere po ally. Haha

Btw. ja se izvinjavam sto sam vam kopirao post, ali ako je to razlog da i mene stavite u listu vasih meta, moj nick je 'dr. oggy' ..

Lp :D

Oktopus
01.11.2016, 14:28
nesto gledam samo DN ima clanova ko svi ostali savezi na serveru hahah :D

Aske
01.11.2016, 14:33

Masala, ja ih 150 prebrojao. :D

CRNI BOMBARDERI
01.11.2016, 14:42
fero psi laju karavani prolaze.
Ogy je gej

coa1991
01.11.2016, 14:43

Patetican pokusaj skretanja teme,gde postovani fbm iznosi cinjenice o "pobednicima" ,podrivaju druge nadajuci se da ce negde da pukne ,zaviruju u svacije dvoriste da bi bezbedno klikali ,naravno u strahu da ce DN da im objasni svoju filozofiju traviana ,protiv La filozofije spletkarenja.
Pusti ti DN,ne pravdaj se u njihovim brojem ,pa jos nisu ni poceli da kataju :lol:

LejlaS
01.11.2016, 14:52
fero psi laju karavani prolaze.
Ogy je gej

Laki reci mi da je ovo Koja napisao...:shock:

Ferid11
01.11.2016, 15:05
Pozdrav Feride.

Lp
F-B-M

Jel to pomoc od la ili od naloga Baraba ?Koliko znam lepo sam napisao samo treba da se lepo i procita.

Nalog Baraba pa izvoli. Samo nemoj da bude pas koji laje ne ujeda.

Lp Ferid

Oktopus
01.11.2016, 15:06
Patetican pokusaj skretanja teme,gde postovani fbm iznosi cinjenice o "pobednicima" ,podrivaju druge nadajuci se da ce negde da pukne ,zaviruju u svacije dvoriste da bi bezbedno klikali ,naravno u strahu da ce DN da im objasni svoju filozofiju traviana ,protiv La filozofije spletkarenja.
Pusti ti DN,ne pravdaj se u njihovim brojem ,pa jos nisu ni poceli da kataju :lol:

hahaha bravo nema citas me da nisi baba vanga hahahah prvo nisam ja fbm-ov glasogovornik on sta je mislio napisao je
drugo
zar nesmijem ja kao pojedinac iznijeti misljenje
trece ja sam cuo da tebe kataju farme pa prema tome nebih se oglasavao vise na tvoje komentare... nisam ti za neku pricu sa noobovima

CRNI BOMBARDERI
01.11.2016, 15:10
Laki reci mi da je ovo Koja napisao...:shock:

Hahaha pa ko bi drugi nego Koja.. :lol:

Laki

F-B-M
01.11.2016, 15:11

Nasao sam se kao i mnogi drugi rekla si na +/- ima jedna ally koju cete pomoc u svakom trenutku. Vise njih ne samo ja su izvukli iz toga da ces nas pomoc, a ti to nisi demantovala nijednom.
Ako drzite tajno taj savez s "nekim" na +/- onda ga drzite tajno a ne da lozite nekog vamo jer smo te igre mi davno prosli, ocito si namjerno otkrila da nekog gotivite da bi nalozili nas i DT-Heaven.
E o tome pricam da je to max bezze igra i prljava..

Lp
F-B-M

LejlaS
01.11.2016, 15:24
Nasao sam se kao i mnogi drugi rekla si na +/- ima jedna ally koju cete pomoc u svakom trenutku. Vise njih ne samo ja su izvukli iz toga da ces nas pomoc, a ti to nisi demantovala nijednom.
Ako drzite tajno taj savez s "nekim" na +/- onda ga drzite tajno a ne da lozite nekog vamo jer smo te igre mi davno prosli, ocito si namjerno otkrila da nekog gotivite da bi nalozili nas i DT-Heaven.
E o tome pricam da je to max bezze igra i prljava..

Lp
F-B-M
Vrati se pa procitaj komentar...rekla sam jedan savez na Rs1 cemo rado pomoc ako bude bilo potrebe. Rs1 je cijela mapa ne +-...no dobro nema veze.

coa1991
01.11.2016, 15:25
hahaha bravo nema citas me da nisi baba vanga hahahah prvo nisam ja fbm-ov glasogovornik on sta je mislio napisao je
drugo
zar nesmijem ja kao pojedinac iznijeti misljenje
trece ja sam cuo da tebe kataju farme pa prema tome nebih se oglasavao vise na tvoje komentare... nisam ti za neku pricu sa noobovima

Pa pokusavas da nahuskas ljude na DN,jer oni imaju cistu poziciju i najozbiljnija su vam pretnja ,ovakve spletke gledali smo i na ex ,zrno po zrno kao to su moje price onako moje misljenje i ti fazoni.
Pa eto da iznesem i ja svoje, LA ce opet probati da spletkari da huska ljude jedne na druge da bi igrali mirno,kao sto su se i na ex dogovarali sa swa i Heven istovremeno,da vodi "neutralnu" politiku i da kulira do kraja,ni osvajanje vam nije donelo epitet ozbiljne ekipe vec ratnih profitera.
Luzer Army je vecna e XD

dafte
01.11.2016, 15:26

u pravu si..ovde se bas pominjao +/- nigde drugde nama saveza osim na +/- prijatelju ti prvo da posetis ocnog pa onda pisi nesto

F-B-M
01.11.2016, 15:45
u pravu si..ovde se bas pominjao +/- nigde drugde nama saveza osim na +/- prijatelju ti prvo da posetis ocnog pa onda pisi nesto

Ocni.
Jel vam tajna saradnja ta neka? jes
Pa onda je drzite tajno a ne da lozite ostatak servera jedne na druge.
Cao Ocni

F-B-M
01.11.2016, 15:46
Vrati se pa procitaj komentar...rekla sam jedan savez na Rs1 cemo rado pomoc ako bude bilo potrebe. Rs1 je cijela mapa ne +-...no dobro nema veze.

Kao sto rekoh ako je tajno saveznistvo onda je drzite tajno a ne da lozite ostale....

Lp
F-B-M

LejlaS
01.11.2016, 15:54
Kao sto rekoh ako je tajno saveznistvo onda je drzite tajno a ne da lozite ostale....

Lp
F-B-M

Nije to nikakvo saveznistvo...rekoh podrzat cemo ih ako im pomoc bude trebala...jer ne bih mogla dopustit da ih neko drugi gazi il cu ih spasit il ako budu prejaki licno pokusat rasut...pa sta nam Bog da :) To nije saradnja to je moj cejf :)

dafte
01.11.2016, 16:09
Ocni.
Jel vam tajna saradnja ta neka? jes
Pa onda je drzite tajno a ne da lozite ostatak servera jedne na druge.
Cao Ocni

to sto si ti paljevina pa se palis bespotrebno tu ja ne mogu da ti pomognem...ali postoje neke nadlezne sluzbe koje bi mozda mogle...inace u osnovnoj skoli se uci citanje..i da se cita ono sto pise a ne ono sto zamisljas...masta i realnost su dve razlicite stvari al o tom po tom..ne bi odma da te opterecujem sa vise stvari..idemo jedno po jedno

F-B-M
01.11.2016, 16:14
to sto si ti paljevina pa se palis bespotrebno tu ja ne mogu da ti pomognem...ali postoje neke nadlezne sluzbe koje bi mozda mogle...inace u osnovnoj skoli se uci citanje..i da se cita ono sto pise a ne ono sto zamisljas...masta i realnost su dve razlicite stvari al o tom po tom..ne bi odma da te opterecujem sa vise stvari..idemo jedno po jedno

Cestitam. Pravo sam paljevina. Jeste vidili da ste provaljeni pa vam to neide u korist. Krenuli s muljazama treci dan servera. Cestitam jos jednom pravi ste igraci.
F-B-M

Ferid11
01.11.2016, 16:29
.

Bez panike.Brod jos nije poceo da tone a misevi vec poceli da beze.

LejlaS
01.11.2016, 16:31
Cestitam. Pravo sam paljevina. Jeste vidili da ste provaljeni pa vam to neide u korist. Krenuli s muljazama treci dan servera. Cestitam jos jednom pravi ste igraci.
F-B-M

Ma najgori od sve djece :D ...buduci da nas price rekla kazala ne zanimaju...necemo se osvrtati na to sto se prica...mi furamo nas fazon i nasu igru...posmatraci nek je ocjenjuju kako hoce. Ako tako mislis ok je to...imponuje nam kad znamo da neko uopce razmislja o tome da li muljamo ili ne...mi cemo ostati pri trenutnoj temi u savezu koja se zove naseljavanje...ovim zavrsavam diskusiju.
Ljep pozdrav :)

dafte
01.11.2016, 16:39
Ma najgori od sve djece :D ...buduci da nas price rekla kazala ne zanimaju...necemo se osvrtati na to sto se prica...mi furamo nas fazon i nasu igru...posmatraci nek je ocjenjuju kako hoce. Ako tako mislis ok je to...imponuje nam kad znamo da neko uopce razmislja o tome da li muljamo ili ne...mi cemo ostati pri trenutnoj temi u savezu koja se zove naseljavanje...ovim zavrsavam diskusiju.
Ljep pozdrav :)

tako je draga :*

freestyler
01.11.2016, 16:42
Nema vise starog naloga pa evo ovako da se javim.. :)

Svima da mahnem, pozelim dobro druzenje i dobru zabavu..

Neka bolji pobjedi..

Dr. oggy

Gde si legendo 100 godina...veliki pozz za mog brata u neprijateljskoj ally...jedan je Dr.Oggy ;)

LejlaS
01.11.2016, 16:44
tako je draga :*

Bas volim sto je tvoja uvijek zadnja :)
:* PS.inace volim sto postojis!

Dr_Dragan_Dabic
01.11.2016, 16:56
Bas volim sto je tvoja uvijek zadnja :)
:* PS.inace volim sto postojis!

Lelo, de im reci molim te da ne prete kao neki :-) pa da onda baletan mora opet naklikati vojske koliko ceo njihov savez zajedno :D

Komunist
01.11.2016, 17:01
Ja mislim da je Lejla mislila na slavni VOLT. Ko god je igrao s njima zna da su ljudi od reci, da su pouzdani saveznici. Za njih karakteristicno, da ne mare mnogo za samu igru, najvaznija im je drustvena komponenta. Po tome su jedinstveni na rs1 i ovom forumu.
Pri tome, Lejla nema nikakav tajni savez s njima, nego ne bi mogla podneti da im svi okrenu ledja. Samo u slucaju da ih svi napuste, ona bi se umesala na njihovoj strani.
PS. Verovatno je ovo samo moja masta, ali sam iskoristio priliku da malo nahvalim svoj savez :), a i drzim se one stare narodne: "Ko spamuje, zlo ne misli".

LejlaS
01.11.2016, 17:06
Lelo, de im reci molim te da ne prete kao neki :-) pa da onda baletan mora opet naklikati vojske koliko ceo njihov savez zajedno :D

Opusteno doktore...prijetili ili ne od tebe ocekujem vrhunsku vojsku kao i uvijek :)
Da se osvrnem na komentar druga iz Volta...drugovi ostaju drugovi svakako bih vam pruzila podrsku, al nema potrebe Unk ce da vas cuva. Obecao mi je!!!

piksi
01.11.2016, 19:03

:pppppppppppppppppppppppppp

baxy
01.11.2016, 20:12

Ti si nas idol . Ajde sad simuj , farmamo .

Dr_Dragan_Dabic
01.11.2016, 21:44
Ti si nas idol . Ajde sad simuj , farmamo .

Znam da je tesko dostici idola, al tu sam da dam savet kako se radi ruska pirueta za vas pocetnike.

coa1991
01.11.2016, 22:50
Ja vecu glupost u zivotu nisam cuo,moracu da ti dam trojku.

RudolfBre
02.11.2016, 00:25
E a sad malo ja ( ja cu onako malo razbacano, pa... ko zeli neka odgovori ):
Lejla... jer realno da ste u talu sa -/- posto vidim da su padala obecanja neka?
Doktore... to je bio prosli server kada nije bilo mene tu... ajde sad izbaci vise od mene :D
BZB... ovako... ono sto sam ja uspeo da saznam je sledece: dolazi skroz dobra ekipa sa .ba, i nisu klinci... opasni igraci. Dolaze na +/- i hoce da naprave shou tamo ( ja video slicice grupe sa facebook-a i iz nekih skype soba... nesto je izjavljeno od strane vasih igraca, nesto su neka prepricavanja ). Sad... ako neko i pusta dezinformacije... ja vam garantujem da ima tu neceg ( mozda su to samo pojedinci, ali stvarno se time necu baviti ).
DN... pa nije valjda da i pored toliko igraca vama treba tal sa LA? Bilo bi nezanimljivo...

A sad o nama:
Disidenti su nastali pre vise godina spajanjem dva mala saveza koji nisu zeleli da igraju na tradicionalan nacin ( sedim i klikcem 6 meseci da bih poslao jedan napad i hvalio se naokolo sta sam izbacio ). U pocetku nas je bilo oko 20-tak i par servera smo bili trn u oku... otpadnici sa svojih kota. Ex ex ex ex RS1 od 20 igraca... 3-4 ugaseno do ART-ova, i tu se shvata da jednostavno 20 na 200+ i ne ide najbolje. Disidenti se tada obracaju za pomoc igracima sa -/- kota. Sklapa se saradnja, i to traje par dana. Medjutim... jedne mracne noci... vidi cuda... saradnja odkazana, i jendo 1h kasnije... Disidenti se zacrvenise. Izgubljeni Artovi, sela porusena. Nakon toga... Disidenti se obracaju za pomoc Heavenu, i tu nastaje... jednostavno neraskidiva saradnja. Kada nas niko nije zeleo, oni su nas prihvatili, i toliko pomagali da sam ja jednostavno bio sokiran ( od jcp-a cele aly, pa do deffa izrazenog u milionima ).

Iz cega jedino moze da se izvuce:
Nikakve saradnje nas ne zanimaju ako vam ispred imena ne stoji Heaven ( ili DT... mislim... ko god da zeli da kapitulira odmah i postane nas wing... primicemo ih :D :D ).

P.S. Znam da sam smorio, ali... trenutno nemam pametnija posla :D

unknown archont
02.11.2016, 01:00
Lejla... jer realno da ste u talu sa -/- posto vidim da su padala obecanja neka?
Doktore... to je bio prosli server kada nije bilo mene tu... ajde sad izbaci vise od mene :D
BZB... ovako... ono sto sam ja uspeo da saznam je sledece: dolazi skroz dobra ekipa sa .ba, i nisu klinci... opasni igraci. Dolaze na +/- i hoce da naprave shou tamo ( ja video slicice grupe sa facebook-a i iz nekih skype soba... nesto je izjavljeno od strane vasih igraca, nesto su neka prepricavanja ). Sad... ako neko i pusta dezinformacije... ja vam garantujem da ima tu neceg ( mozda su to samo pojedinci, ali stvarno se time necu baviti ).
DN... pa nije valjda da i pored toliko igraca vama treba tal sa LA? Bilo bi nezanimljivo...

A sad o nama:
Disidenti su nastali pre vise godina spajanjem dva mala saveza koji nisu zeleli da igraju na tradicionalan nacin ( sedim i klikcem 6 meseci da bih poslao jedan napad i hvalio se naokolo sta sam izbacio ). U pocetku nas je bilo oko 20-tak i par servera smo bili trn u oku... otpadnici sa svojih kota. Ex ex ex ex RS1 od 20 igraca... 3-4 ugaseno do ART-ova, i tu se shvata da jednostavno 20 na 200+ i ne ide najbolje. Disidenti se tada obracaju za pomoc igracima sa -/- kota. Sklapa se saradnja, i to traje par dana. Medjutim... jedne mracne noci... vidi cuda... saradnja odkazana, i jendo 1h kasnije... Disidenti se zacrvenise. Izgubljeni Artovi, sela porusena. Nakon toga... Disidenti se obracaju za pomoc Heavenu, i tu nastaje... jednostavno neraskidiva saradnja. Kada nas niko nije zeleo, oni su nas prihvatili, i toliko pomagali da sam ja jednostavno bio sokiran ( od jcp-a cele aly, pa do deffa izrazenog u milionima ).

Nikakve saradnje nas ne zanimaju ako vam ispred imena ne stoji Heaven ( ili DT... mislim... ko god da zeli da kapitulira odmah i postane nas wing... primicemo ih :D :D ).

Nisam li dovoljno jasno objasnio? Ne pripremajte teren za opravdanje sopstvenog neuspeha. Providno je;

Apropo teme oko ujedinjenja 50% servera u korist jedne strane, kao i ostalih špekulacija i prosto, dokazano kvarne igre kojoj smo svedoci već nekoliko servera, DN alijansa apeluje na sve vas da ne smorite server! Hajde da se igramo a drugarstvo i poznanstva ostavite za posle servera!

I u momentu stvaranja DN-a, pre nekih skoro 10 godina bilo je GN i pogotovo SUN saveza koji su nam bili protivnici na mapi pa smo se opet svi lepo družili a server i igra su bili zanimljivi! Zato što smo mi tada tako - evo sada i vi igrate. A ako se nastavi kako ste navikli, sledeći server neće da dođe niko!

Što se nas tiče, jer ja prvi ne volim te mutne radnje ispod žita - DN je na minusu okupljen oko Troupes, d.o.o i Olymp-a, uz pomoć deda-Zileta i Eroda! To je to! Daljih saradnji, domunđavanja i dodvoravanja neće biti!

A vi ostali, ako ste malo prisebni - dajte da najzad bude tri, ili čak četiri strane! Ne samo dve.

Brutalno
02.11.2016, 02:17
Samo da pozdravim ekipu,stari nalog zbrisan ali prepoznat cemo se vec u igri :D E da Lejlas da li se jos uvijek skidas na skypu ;) :*

Komunist
02.11.2016, 03:45
Vidim da su se Disidenti obracali za pomoc svima redom, dok nisu nasli sponzora u Heavenu. Lako je biti disident kad ti je tata budzovan, kao Bora Djordjevic, Nele Karajlic, Dzoni Stulic... Tate oficiri, a oni mangupi i disidenti.

coa1991
02.11.2016, 06:39
Vidim da su se Disidenti obracali za pomoc svima redom, dok nisu nasli sponzora u Heavenu. Lako je biti disident kad ti je tata budzovan, kao Bora Djordjevic, Nele Karajlic, Dzoni Stulic... Tate oficiri, a oni mangupi i disidenti.

Disidenti su pre svega prijatelji...

house
02.11.2016, 07:31
da dopunim rudolfa...ako nemamo sa kim ...mi cemo ratovati medjusobno....zato sto smo bud_ale

LejlaS
02.11.2016, 08:30
Negdje sam prozvana pa da odgovorim...red je!
Uz duzno postovanje svima ostalima -- smatram ovaj server za najozbiljnijeg kandidata za pobjedu... deal nikad ne bih pravila s nekim za koga mislim da mi moze uzeti titulu...a zasto mislim da su najjaci...zato jer imaju Unka! Ko ima Unka il je pobjednik il je donji pa nek im najbolji presudi...ne bih ja tu nista dirala :)
LA nema nikakve dogovore sami smo na mapi...sebi dovoljni :)

RudolfBre
02.11.2016, 08:44
da dopunim rudolfa...ako nemamo sa kim ...mi cemo ratovati medjusobno....zato sto smo bud_ale

Imamo sa kime... ja upravo dobio poruku gde nam je objavljen rat :D :D

RudolfBre
02.11.2016, 08:54

Moze i tako ( posto vidim da mislis da nas nesto dotice )... mi smo sponzoruse, i trazili smo sponzora. Nego... ako smo mi sponzoruse, gde vi onda spadate??? Dugo sam na rs1, i znam vrlo dobro gde ste sve vi kukali za pomoc.
A kao sto je vec ovde izreceno... kao prvo mi smo drugari. Vidjamo se, cujemo se redovno ( pa u tri ujutru primetim napad, uhvatim telefon u ruke, i od 10 poziva 9 drugara mi se javi... da da... bilo koje doba dana ili noci ).
Kada budete imali to... skidam kapu. Garantujem da niko na ovom serveru se ne vidja i ne druzi vise od nas.

erode73
02.11.2016, 09:45
Povodom sumnji da ovde postoje neke tajne saradnje izmedju LA i DN mislim da bi bilo dobro da se i VOLT oglasi. Svi koji prate forum znaju odlicno da sam ja prvi objavio proslosezonsku saradnju LA i SWA koju su i sa jedne i sa druge strane neki negirali, te da sam rekao da se UAHF u dve kolone bori protiv Heavena.
Ne postoji nijedan razlog zasto i ove sezone ne bih rekao da UAHF u dve kolone igra protiv Heavena da je to zaista i tako. Medjutim, kao sto sam vec rekao, UAHF je bila privremena kolaicija za rusenje Heavena cije su vodje dosadile i bogu i narodu ovde na forumu pricom o svojoj navodnoj nepobedivosti i nekakvim izmisljenim statistikama. Heaven je srusen i potreba za UAHF (rip) je prestala.
Na ovom serveru LA igra za sebe a DN za sebe. Da li bi DN voleo u slucaju da mi ne pobedimo da pobedi LA. Odgovor je potvrdan. Da li bi LA volela da pobedi DN ako ne moze ona. Odgovor je takodje potvrdan. Razlika je sto prosle sezone nije bilo bitno da li ce pobediti LA ili SWA zbog viseg cilja skidanja Heavena sa trona. Ove sezone to ne vazi i sasvim je sigurno da ce ako Heaven bude eliminisan u prvom naletu DN i LA rusiti WW jedini drugima.Ja ne znam za dogovor da se to ne radi. LA i DN su prijatelji ali nisu deo istog tima, jer ovoga puta nije svejedno ni nama ni njima ko ce biti prvi. Svako na ovom serveru ce praviti takticke javne ili tajne saradnje sa odredjenim savezima koji su protiv njihovih neprijatelja. To je normalno. Zna se sta je u Travijanu dozvoljeno a sta ne dozvoljeno. U pravom ratu daleko mu lepa kuca se bez stida ide na stvaranje velikih vojnih formacija kako bi se pregazio malobrojniji protivnik. Zasto bi onda u ratnoj igrici po bilo kom principu bilo necasno da se dvojica udruze i napadnu jednog? Ovo je ratna igrica gde je cilj da imas vise vojske, vise stanovnistva, vise svega nego tvoj neprijatelj. Nije ovo boks mec ili viteski turnir. Takva je igrica koja je zasnovana na principu ulicne tuce a ne fer tuce jedan na jedan.

unknown archont
02.11.2016, 09:46
Moze i tako ( posto vidim da mislis da nas nesto dotice )... mi smo sponzoruse, i trazili smo sponzora. Nego... ako smo mi sponzoruse, gde vi onda spadate??? Dugo sam na rs1, i znam vrlo dobro gde ste sve vi kukali za pomoc.
A kao sto je vec ovde izreceno... kao prvo mi smo drugari. Vidjamo se, cujemo se redovno ( pa u tri ujutru primetim napad, uhvatim telefon u ruke, i od 10 poziva 9 drugara mi se javi... da da... bilo koje doba dana ili noci ).
Kada budete imali to... skidam kapu. Garantujem da niko na ovom serveru se ne vidja i ne druzi vise od nas.

Izvini a na osnovu čega ti ovo tvrdiš? Stalkuješ svima Facebook da vidiš ko se gde ček-inovao... ili si prosto vidovit?

Mislim, ozbiljno - eto na osnovu čega ti sada tvrdiš da se vi družite i viđate više nego bilo ko?

A ako već na ovo odgovoriš, ako može još jedno pitanje - A KOME JE TO OVDE BITNO koliko se vi družite?

Hvala na odgovoru

RudolfBre
02.11.2016, 09:59
Izvini a na osnovu čega ti ovo tvrdiš? Stalkuješ svima Facebook da vidiš ko se gde ček-inovao... ili si prosto vidovit?

Mislim, ozbiljno - eto na osnovu čega ti sada tvrdiš da se vi družite i viđate više nego bilo ko?

A ako već na ovo odgovoriš, ako može još jedno pitanje - A KOME JE TO OVDE BITNO koliko se vi družite?

Hvala na odgovoru

Postoji grupa na fejsu gde su igraci sa .ba servera, i odatle ta slicica. A na drugo... postoji hronologija dogadjaja ( mozda ti je izraz stran, ali... izguglaj ). Nisam prvi pomenuo druzenje, vec se nadovezao.
Nego opet Caps Lock... nije valjda da si se vec iznervirao? Bez brige... znam da uticem tako na ljude ( barem ovde ).

unknown archont
02.11.2016, 10:07
Postoji grupa na fejsu gde su igraci sa .ba servera, i odatle ta slicica. A na drugo... postoji hronologija dogadjaja ( mozda ti je izraz stran, ali... izguglaj ). Nisam prvi pomenuo druzenje, vec se nadovezao.
Nego opet Caps Lock... nije valjda da si se vec iznervirao? Bez brige... znam da uticem tako na ljude ( barem ovde ).

Izvini ali ili se ne razumemo ili ne mogu da povežem šta hoćeš da kažeš. Izjavio si da se vi međusobno najviše družite a ja sam pitao na osnovu čega si to izjavio? Empirijskih dokaza koje si sakupio stalkujući ljudima profile? Supernatural moćima?

I know for a fact - recimo, deo ekipe iz Olymp-a se viđaju čak svaki dan, ima i kumstava pa i brakova. I izvan mog saveza, ja lično prilično često sam sa Maretom, Sanchi, Arutom, Necromancerom, Mrkim... da ne nabrajam (i izvinjavam se ako sam nekog zaboravio)...

I onda ti dođeš i lupiš da "garantuješ da.... " Šta hoćeš da kažeš? Vi ste komuna? Spavate zajedno?

A, naposletku - zašto si to uopšte rekao i kave to veze ima sa bilo čime? Ovo poslednje me ipak više zanima?

Mladji BaBooN
02.11.2016, 10:13
deal nikad ne bih pravila s nekim za koga mislim da mi moze uzeti titulu...

Sto si pravila deal sa SWA onda? :lol::lol::lol::lol::lol:

LejlaS
02.11.2016, 10:27
Sto si pravila deal sa SWA onda? :lol::lol::lol::lol::lol:

Tad nisam nosila titulu prethodnog Rs1, nosio je H.
Saradnja sa Swa je garantirala moju pobjedu...bili smo previse prijateljski nastrojeni da bi se medjusobno rusili...a neki osjecaj mi je govorio da ce H postedit prije mene no njih :)

tul3
02.11.2016, 10:34

A sad o nama:

Ne brini rudi, evo ja prvi idem da katam daftea tamo :D

coa1991
02.11.2016, 10:43

Znas sto je nervozan?Imao supalj def na ex oklop lvl 3 pa ga house probio sa sekundarcem,ziva istina moze i log da turi :D
Da tuga bude veca imali su jedan jedini art,branilii ga supljim defom :lol:

tadija
02.11.2016, 10:53

Ti to nas zoves da dodjemo na isto mesto da se druzimo?

dafte
02.11.2016, 11:00
Ne brini rudi, evo ja prvi idem da katam daftea tamo :D

oduvek si voleo bajke gliso :)

tul3
02.11.2016, 11:25
oduvek si voleo bajke gliso :)

U pravu si, ispravka...da kharamo daftea :D

dafte
02.11.2016, 12:07
U pravu si, ispravka...da kharamo daftea :D

ako se sudarimo videcemo ko ce koga :D

P.S. zena mi je ljubomorna ne moras bas toliko direktno da mi se uvaljujes :)

Djuja
02.11.2016, 13:01
Zna se sta je u Travijanu dozvoljeno a sta ne dozvoljeno.

Nije ni Erod sto je nekad bio :D

house
02.11.2016, 13:40
Imamo sa kime... ja upravo dobio poruku gde nam je objavljen rat :D :D

Ako je volt u pitanju odma gasim nalog...ako krenu na pola servera sa 7 impera i 3 cezara i 2 kate....ja stvarno nemam

tul3
02.11.2016, 13:41
ako se sudarimo videcemo ko ce koga :D

P.S. zena mi je ljubomorna ne moras bas toliko direktno da mi se uvaljujes :)

Evo dafte grupnjak, valjda nece biti ljubmorna...diskretno cemo :D
http://prntscr.com/d24t4p

KAPETAN LESH
02.11.2016, 15:04

A sad o nama:

Nznm sta da ti kazem , sem jedne stvari, a moram da se javim.
Ovo "nesto sam cuo, nacuo"...ovo "NESTO" ..lijepo napises sta, nismo mi vudu carobnjaci da bi citali misli.
Znaci pucas u glavu sta si NACUO.
Druga stvar...boli nas uho sta si nacuo i sta se desaje na serveru..sa FBM om se slazem u prici da nismo tu da bi bili nekom podrska il sta vec.
Treca stvar...pojedinac nije BZB vec POJEDINAC. BZB ima vodjstvo koje odlucuje sta, kako i kuda, dok svaki od tih pojedinaca ima pravo da prati vodstvo a ako nece ima kate ostalis clanova BZB. Naravno da ima ljudi koji rade pvt NNP sa pojedinim i toga ce uvjek biti...
No medjutim ovde mi se nesvidja jedna stvar:
Svi suskate, muskate, kuhate u rukavima...to sa FBM om se slazem maximalno i to je istina.
Kada pisete. ovako pise: NACUO...JEDNA ALLY...NEKI IGRACI...i to svi redom.

Al u svakom slucaju ja vas sve pozdravljam i zelim jos jednom ugodno druzenje.

LP
Kap.Lesh

red devil
02.11.2016, 16:21
...
Svi suskate, muskate, kuhate u rukavima...to sa FBM om se slazem maximalno i to je istina.

LP
Kap.Lesh

Тешко да ми шушкамо и ове остале ствари које си навео... Код нас је све кристално јасно. ;)

Поздрав свима!

dodji tati
02.11.2016, 16:33
Nznm sta da ti kazem , sem jedne stvari, a moram da se javim.
Ovo "nesto sam cuo, nacuo"...ovo "NESTO" ..lijepo napises sta, nismo mi vudu carobnjaci da bi citali misli.
Znaci pucas u glavu sta si NACUO.
Druga stvar...boli nas uho sta si nacuo i sta se desaje na serveru..sa FBM om se slazem u prici da nismo tu da bi bili nekom podrska il sta vec.
Treca stvar...pojedinac nije BZB vec POJEDINAC. BZB ima vodjstvo koje odlucuje sta, kako i kuda, dok svaki od tih pojedinaca ima pravo da prati vodstvo a ako nece ima kate ostalis clanova BZB. Naravno da ima ljudi koji rade pvt NNP sa pojedinim i toga ce uvjek biti...

LP
Kap.Lesh

Evo da ja prvi budem konkretan u svom pisanju :) Dogovor je bio da Pikolo, Speed i Przon dodju u LA, ali su na kraju samo javili da idu Vama, sto meni naravno nije bilo svedno, jer ih smatram vrlo bliskim, i zato sam naveo to sto sam naveo, ali naravno u ime naloga baraba, a ne LA.

Aske
02.11.2016, 16:49
poy za bracu iz dn-a

"Pozdrav ja sam cuveni Ragnar Lodbrok vikinski kralj i osvajac, govorim u ime saveza PFF, ako mislite da mozete da se za****vate sa nama grdno se varate, nismo mi od juce, branicemo se do zadnje kapi krvi, mi ginemo jedni za druge, mi smo ginuli jedni za druge, i mi cemo ginuti jedni za druge. Ako mislite da ste brojniji to je tacno, ako mislite da ste bolji i to je tacno, ako mislite da imate 7 wingova i svaki wing po 30 igraca i to je tacno, al mi imamo jedni druge. Ako ne predjete kod nas bicete primorani da nas srusite."

Uz pjesmu: https://www.youtube.com/watch?v=EIRrZMYjS6c

Werzac
02.11.2016, 17:18
Prenosim jedan pozdrav :lol:

"Pozdrav pobjeguljama sa ba1 od prijateljice!"

Kaže da će dotični skontati ko ih pozdravlja :lol:

novi sova22
02.11.2016, 17:33
Samo da pozz sve i zelim svima uspjesnu igru.
Izgleda da se polako pravi onaj jedan famozni balkanski server za sad imamo sigurne 3 strane bez saradnji mozda i 4,ko zna nekad u buducnosti mozda dode jos koja ekipa sa .hr ili slovenskog domena pa ce server postat prenapucen ne mislim po igracima ali sigurno po ekipama koji ga zele osvojit sto ce dat zanimljiviju igru,a Njemci ce se pobrinit za ostalo dace nam jos vise ressa,offa i deffa pa da mozemo dizat WW i sa 50 igraca :)

freestyler
02.11.2016, 18:10

Vidim da si ovo pisao u nervozi pa da ti ne zamerim...kad imas 20 igraca i kidas se sa celim kordama onda je logicno da ne mozes sam pa cak i kad se ekipa odlicno poznaje...isti server koji Rudolf pominje smo se i mi iz Rev kidali na -/- sa SES ally...nas 32 a od toga 20 extra prijatelja i aktivnih igraca...doduse mi smo tada imali uz nas starijeg brata Olymp sa Goshom i Mecijem kao vodjama...pomogli su nam 2 puta za 3 i po meseca i ta je pomoc vise znacila sa psiholoske strane nego sto je stvarno bila potrebna...na ex serveru smo sa skoro totalno nepoznatom ekipom kao OSA odolevali dosta dugo dosta snaznijoj ally gde su bila 4 SWA saveza+PPP+PPP Eg+Olymp...mi NISMO tada trazili pomoc ni od koga ali eto "cuda",isti taj Heaven se ponudio da nam pomogne kao i DT...slucajnost??? Ne bih rekao...i ta pomoc je bila ogromna...tu se dokazala prica koju sam pricao dva servera za redom a to je da nas je UVEK vise cenio Heaven i pojedinci u njemu nego neki koji su se "zaklinjali u saradnje i prijateljstvo"...sto se tvog saveza tice,on je isto kukumavcio za pomoc pre 4 servera od svih zivih i nije ga dobio NI OD KOGA...pametnom i pismenom je dovoljno da se izvede zakljucak...a DT i REV se vrlo dobro poznaju i pre ovog i pre ex servera jer smo se sibali na dva servera i sa obe strane je postojao RESPECT...zato nije ni cudno sto smo ovde prihvaceni kao svoji na svome i sto imamo osecaj da smo oduvek igrali zajedno...sto se tebe Medo tice,pre dva servera si se pokazao kao extra drug i igrac pa bih te molio da zakljucke izvodis sam bez suflera sa strane...veliki pozz za tebe od nase ekipe ;)

unknown archont
02.11.2016, 18:16
poy za bracu iz dn-a

"Pozdrav ja sam cuveni Ragnar Lodbrok vikinski kralj i osvajac, govorim u ime saveza PFF, ako mislite da mozete da se za****vate sa nama grdno se varate, nismo mi od juce, branicemo se do zadnje kapi krvi, mi ginemo jedni za druge, mi smo ginuli jedni za druge, i mi cemo ginuti jedni za druge. Ako mislite da ste brojniji to je tacno, ako mislite da ste bolji i to je tacno, ako mislite da imate 7 wingova i svaki wing po 30 igraca i to je tacno, al mi imamo jedni druge. Ako ne predjete kod nas bicete primorani da nas srusite."

Ti si meni car! Leba mi i soli!

Pošaljite nam svima pozivnice! JA PRELAZIM ODMAH!

F-B-M
02.11.2016, 18:35
poy za bracu iz dn-a

Svi smo mi PFF saljite pozive.

NedeljkoN
02.11.2016, 20:12
Koga su Bosanci došli da ruše? :)

F-B-M
02.11.2016, 20:27
Koga su Bosanci došli da ruše? :)

Ako mislis na BZB pod ovo Bosanci onda smo dosli rusit ko nam stane na put do pobjede hah,
A inace u ekipi imamo Bosanaca,Hercegovaca,Hrvata, Srba, Crnogoraca i Albanaca neznam da li ima ijedan Makedonac bilo ih je prije....
Salim se dosli smo da se igramo a nemamo nikog na radaru da smo licno dosli da njih srusimo.
Dosli smo da pokusamo pobjedit...

Lp

NedeljkoN
02.11.2016, 20:38
Ako mislis na BZB pod ovo Bosanci onda smo dosli rusit ko nam stane na put do pobjede hah,
A inace u ekipi imamo Bosanaca,Hercegovaca,Hrvata, Srba, Crnogoraca i Albanaca neznam da li ima ijedan Makedonac bilo ih je prije....
Salim se dosli smo da se igramo a nemamo nikog na radaru da smo licno dosli da njih srusimo.
Dosli smo da pokusamo pobjedit...

Lp

Jbga, zovu vas Bosanci.. Nisam vam ja dao to :D
Nas su tako zvali kad smo doslisa .ba prije tri servera.
To me zanimalo, pikate na ww ili ste dosli da se rokate.. :)

Lp,
dr. oggy

F-B-M
02.11.2016, 21:22
Jbga, zovu vas Bosanci.. Nisam vam ja dao to :D
Nas su tako zvali kad smo doslisa .ba prije tri servera.
To me zanimalo, pikate na ww ili ste dosli da se rokate.. :)

Lp,
dr. oggy

Dr. oggy mi je svakako poznat nick mada neznam odakle.
Ma neznam kakva je igra ako nemislis ic na pobjedu. Svakako ako prezivimo do ww-a da je cilj gradit ga.

Lp

erode73
02.11.2016, 21:33
Dr. oggy mi je svakako poznat nick mada neznam odakle.
Ma neznam kakva je igra ako nemislis ic na pobjedu. Svakako ako prezivimo do ww-a da je cilj gradit ga.

Lp

Evo ovako druze. Ne znam nista o vama ali sam spreman da vam VOLT pomogne u borbi protiv DT na vasim koordinatama. DT je savez cije vodje vec godinama, na njihovu zalost, prilicno neuspesno pokusavaju da omalovaze nas slavni Savez. Zbog toga ih stalno kaznjavamo. Iako ih niko iz VOLT-a nije spomenuo oni su se drznuli i ovog puta i to licno njihov glavni vodja House da pokusa da opanjka VOLT i ovog puta. Naravno to mu nikad nije uspelo pa nece ni sada.
Dakle ja javno kazem VOLT ce vam pomoci u borbi protiv njih a jedini razlog je taj sto oni jos uvek nisu naucili lekciju koju je prosle sezone naucio njihov nadredjeni Heaven alijansa. Bilo je price da ce biti rata na - - i nasa braca koja su nas zaduzila do kraja Travijana Olymp su nas zvali da se vratimo na - - koordinate sa + + na kojima smo prosle sezone razbucali Heaven. Da nije bilo tako mi bi smo sada bili na koordinatama na kojima ste vi da odrzimo lekciju DT. Oni na nase ne smeju da dodju pod firmom da ih to ne interesuje a ceo server zna da ne smeju i da se plase VOLT-a. I dan danas se prepricavaju nasi slavni napadi na njih koji su ih dovodili do ludila u travijanskom smislu.
Oni su nas travijanski neprijatelj i saradjivacemo sa svakim savezom koji se bori protiv njih i prihvati nasu ispruzenu ruku. Ako se budete borili protiv njih mi vam podrsku nudimo. Ako odbijete postujemo i to. Ako ne budete napadali moje saborce nemam razloga da mislim bilo sta lose o vama.

erode73
02.11.2016, 21:41

PFF su nasi neprijatelji ali ja njihovog vodju postujem zbog hrabrosti da na forumu javno izrazi ovakav stav. E sad da su oni saveznici DN ovde bi se sad oglasili neki iz DT-ja i pokusali da ismeju vodju PFF zbog njegove poruke. Medjutim, oni imaju dvostruke arsine. PFF im nije smesan jer je pozvao na borbu protiv DN. Da je pozvao na borbu protiv DT sad bi video i glavnog vodju DT a i jos bar jednog kako pokusava neuspesno da ismeva hrabri PFF. Ali to su dvostruki arsini DT jos jedan razlog zasto cemo vam pomoci u borbi protiv njih ako vi to prihvatite.

rumply
02.11.2016, 21:48
PFF su nasi neprijatelji ali ja njihovog vodju postujem zbog hrabrosti da na forumu javno izrazi ovakav stav. E sad da su oni saveznici DN ovde bi se sad oglasili neki iz DT-ja i pokusali da ismeju vodju PFF zbog njegove poruke. Medjutim, oni imaju dvostruke arsine. PFF im nije smesan jer je pozvao na borbu protiv DN. Da je pozvao na borbu protiv DT sad bi video i glavnog vodju DT a i jos bar jednog kako pokusava neuspesno da ismeva hrabri PFF. Ali to su dvostruki arsini DT jos jedan razlog zasto cemo vam pomoci u borbi protiv njih ako vi to prihvatite.

Pokazace vreme da li je to bilo hrabro ili glupo :)

F-B-M
02.11.2016, 21:49
Evo ovako druze. Ne znam nista o vama ali sam spreman da vam VOLT pomogne u borbi protiv DT na vasim koordinatama. DT je savez cije vodje vec godinama, na njihovu zalost, prilicno neuspesno pokusavaju da omalovaze nas slavni Savez. Zbog toga ih stalno kaznjavamo. Iako ih niko iz VOLT-a nije spomenuo oni su se drznuli i ovog puta i to licno njihov glavni vodja House da pokusa da opanjka VOLT i ovog puta. Naravno to mu nikad nije uspelo pa nece ni sada.
Dakle ja javno kazem VOLT ce vam pomoci u borbi protiv njih a jedini razlog je taj sto oni jos uvek nisu naucili lekciju koju je prosle sezone naucio njihov nadredjeni Heaven alijansa. Bilo je price da ce biti rata na - - i nasa braca koja su nas zaduzila do kraja Travijana Olymp su nas zvali da se vratimo na - - koordinate sa + + na kojima smo prosle sezone razbucali Heaven. Da nije bilo tako mi bi smo sada bili na koordinatama na kojima ste vi da odrzimo lekciju DT. Oni na nase ne smeju da dodju pod firmom da ih to ne interesuje a ceo server zna da ne smeju i da se plase VOLT-a. I dan danas se prepricavaju nasi slavni napadi na njih koji su ih dovodili do ludila u travijanskom smislu.
Oni su nas travijanski neprijatelj i saradjivacemo sa svakim savezom koji se bori protiv njih i prihvati nasu ispruzenu ruku. Ako se budete borili protiv njih mi vam podrsku nudimo. Ako odbijete postujemo i to. Ako ne budete napadali moje saborce nemam razloga da mislim bilo sta lose o vama.

Hvala ljepo za ponudu ali zasad je nazalost moramo odbit.... mi smo svakako u ratu sa DT, jer evo javno kazem da smo im ponudili saradnju jer nam je to najlogicnije bilo a oni su to odbili i rekli nam Citiram: mi samo volimo ratovat....
Postujemo njihovu odluku, mozda nas i samelju nikad se nezna ali ni mi nismo dosli kucice gradit nego se igrat onako kako znamo.... fali nama dosta nase raje jer smo mi zadnji zajednicki server odigrali 2012/13 i od tad vecina nas nije nikako klikala ali zato imamo neki novih igraca koji su skroz OK.
Jos jednom hvala na ponudi i ugodnu igru zelim

Lp
F-B-M

erode73
02.11.2016, 21:54
Vidim da si ovo pisao u nervozi pa da ti ne zamerim...kad imas 20 igraca i kidas se sa celim kordama onda je logicno da ne mozes sam pa cak i kad se ekipa odlicno poznaje...isti server koji Rudolf pominje smo se i mi iz Rev kidali na -/- sa SES ally...nas 32 a od toga 20 extra prijatelja i aktivnih igraca...doduse mi smo tada imali uz nas starijeg brata Olymp sa Goshom i Mecijem kao vodjama...pomogli su nam 2 puta za 3 i po meseca i ta je pomoc vise znacila sa psiholoske strane nego sto je stvarno bila potrebna...na ex serveru smo sa skoro totalno nepoznatom ekipom kao OSA odolevali dosta dugo dosta snaznijoj ally gde su bila 4 SWA saveza+PPP+PPP Eg+Olymp...mi NISMO tada trazili pomoc ni od koga ali eto "cuda",isti taj Heaven se ponudio da nam pomogne kao i DT...slucajnost??? Ne bih rekao...i ta pomoc je bila ogromna...tu se dokazala prica koju sam pricao dva servera za redom a to je da nas je UVEK vise cenio Heaven i pojedinci u njemu nego neki koji su se "zaklinjali u saradnje i prijateljstvo"...sto se tvog saveza tice,on je isto kukumavcio za pomoc pre 4 servera od svih zivih i nije ga dobio NI OD KOGA...pametnom i pismenom je dovoljno da se izvede zakljucak...a DT i REV se vrlo dobro poznaju i pre ovog i pre ex servera jer smo se sibali na dva servera i sa obe strane je postojao RESPECT...zato nije ni cudno sto smo ovde prihvaceni kao svoji na svome i sto imamo osecaj da smo oduvek igrali zajedno...sto se tebe Medo tice,pre dva servera si se pokazao kao extra drug i igrac pa bih te molio da zakljucke izvodis sam bez suflera sa strane...veliki pozz za tebe od nase ekipe ;)

Samo da ti napomenem Smak da Medo Brundo nije igrao u VOLT-u na serveru koji ti spominjes ali nam je prisao na sledecem jer ga je ljudski nerviralo bestidno omalovazavanje naseg slavnog Saveza od strane Heaven vodja koji su iznenada izgubili zelju za igranjem Travijana kada je bilo jasno da ce Heaven izgubiti titulu. U Heavenu sada glavnu rec vode istinski sinovi i bice cast boriti se protiv njih za titulu. Tako da Medo Brundo nije upoznat sa stvarima o kojima pricas.
To opet nije razlog da ne govoris istinu. VOLT te sezone nije kukumavcio za pomoc kako si ti rekao vec je doziveo izdaju of Heavena sa kojim je bio u saradnji. Heaven je zbog izdaje kaznjen to je poznata prica. Savez koji se borio protiv nas na nasim koordinatama nam je naneo velike gubitke ali se nikad nismo predali i ostali smo na tim koordinatama do kraja servera. Svima koji su rusili nase saborce osvetili smo se u travijanskom smislu naravno 10 puta jace. Savez sa kojim smo ratovali nije hteo da prihvati da udjemo u koaliciju koja se tada okupila protiv Heavena. Nije tacno da niko nije hteo da nam pomogne jer si mi ti licno rekao da ces uciniti sve da budemo primljeni. Iskreno si to mislio ali nisi uspeo u tome i ne zameram ti. Sa druge strane zahvalan sam ti sto si pokusao. Oni koji su najvise bili protiv nas na kraju su na sledecem serveru prebegli u Heaven a VOLT se kasnije na istoj strani borio sa onima iz saveza Dva Debela Nemca koji nisu hteli da odu u Heaven. To je bilo na proslom serveru na kome smo oduvali u travijanskom smislu naravno Heaven. To sto neki nisu hteli da nas prime u saradnju govori o tome kako su oni mali u travijanskom smislu a VOLT veliki.
Reci cu ti samo jednom ovo a ti kako hoces druze. Nemas ti razloga da "branis" DT od VOLT-a. Niko iz VOLT-a ti nikad nije rekao ono sto ti je rekao jedan clan DT. Ti si to oprostio. Ok to je ljudski i ipak je ovde rec o igrici. Nisu svi kao vodje DT pa da "peckaju" a u stvari pokusavaju da vredjaju druge zbog potpuno beznacajne stvari kao sto je igrica. Ti si ok sto se tice toga i ok je sto si oprostio. Ali moras da uvek znas ako zelis da budes korektan da je VOLT bio korektan prema tebi uvek a DT nije. Ovo ces prihvatiti ako zelis da budes korektan. Ako ne zelis da budes korektan to neces prihvatiti i ja ti to vise necu spominjati. Postujem te i ne zelim da vodim verbalni rat na forumu sa tobom ali kad god prozoves VOLT oglasicu se. Niko iz VOLT-a te nije prozvao i nije bilo razloga da ti prozoves VOLT.

erode73
02.11.2016, 21:56
Hvala ljepo za ponudu ali zasad je nazalost moramo odbit.... mi smo svakako u ratu sa DT, jer evo javno kazem da smo im ponudili saradnju jer nam je to najlogicnije bilo a oni su to odbili i rekli nam Citiram: mi samo volimo ratovat....
Postujemo njihovu odluku, mozda nas i samelju nikad se nezna ali ni mi nismo dosli kucice gradit nego se igrat onako kako znamo.... fali nama dosta nase raje jer smo mi zadnji zajednicki server odigrali 2012/13 i od tad vecina nas nije nikako klikala ali zato imamo neki novih igraca koji su skroz OK.
Jos jednom hvala na ponudi i ugodnu igru zelim

Lp
F-B-M

Hvala na odgovoru i postujem sve sto si rekao. Ugodna igru i vama!

erode73
02.11.2016, 22:05
Ako je volt u pitanju odma gasim nalog...ako krenu na pola servera sa 7 impera i 3 cezara i 2 kate....ja stvarno nemam

Da pravimo cak 12 jedinica zbog tebe? Svasta :) Dovoljne su samo cetiri da se ti uplasis u travijanskom smislu naravno i ugasis nalog :)

Aske
02.11.2016, 22:14
Ti si meni car! Leba mi i soli!

Pošaljite nam svima pozivnice! JA PRELAZIM ODMAH!

Joj hvala vam, veoma ste dubokoumni i skromni. Volimo vas ja i moj drug koji smo smislili ovo remek-djelo.
Nema se resa za ambasadu, pa ako imate koga kod vas da prelijeva saljite, sirotinja brt

ZIRO RACUN: 2382-292837102-09 HVALA SVIMA

freestyler
02.11.2016, 22:18
Samo da ti napomenem Smak da Medo Brundo nije igrao u VOLT-u na serveru koji ti spominjes ali nam je prisao na sledecem jer ga je ljudski nerviralo bestidno omalovazavanje naseg slavnog Saveza od strane Heaven vodja koji su iznenada izgubili zelju za igranjem Travijana kada je bilo jasno da ce Heaven izgubiti titulu. U Heavenu sada glavnu rec vode istinski sinovi i bice cast boriti se protiv njih za titulu. Tako da Medo Brundo nije upoznat sa stvarima o kojima pricas.
To opet nije razlog da ne govoris istinu. VOLT te sezone nije kukumavcio za pomoc kako si ti rekao vec je doziveo izdaju of Heavena sa kojim je bio u saradnji. Heaven je zbog izdaje kaznjen to je poznata prica. Savez koji se borio protiv nas na nasim koordinatama nam je naneo velike gubitke ali se nikad nismo predali i ostali smo na tim koordinatama do kraja servera. Svima koji su rusili nase saborce osvetili smo se u travijanskom smislu naravno 10 puta jace. Savez sa kojim smo ratovali nije hteo da prihvati da udjemo u koaliciju koja se tada okupila protiv Heavena. Nije tacno da niko nije hteo da nam pomogne jer si mi ti licno rekao da ces uciniti sve da budemo primljeni. Iskreno si to mislio ali nisi uspeo u tome i ne zameram ti. Sa druge strane zahvalan sam ti sto si pokusao. Oni koji su najvise bili protiv nas na kraju su na sledecem serveru prebegli u Heaven a VOLT se kasnije na istoj strani borio sa onima iz saveza Dva Debela Nemca koji nisu hteli da odu u Heaven. To je bilo na proslom serveru na kome smo oduvali u travijanskom smislu naravno Heaven. To sto neki nisu hteli da nas prime u saradnju govori o tome kako su oni mali u travijanskom smislu a VOLT veliki.
Reci cu ti samo jednom ovo a ti kako hoces druze. Nemas ti razloga da "branis" DT od VOLT-a. Niko iz VOLT-a ti nikad nije rekao ono sto ti je rekao jedan clan DT. Ti si to oprostio. Ok to je ljudski i ipak je ovde rec o igrici. Nisu svi kao vodje DT pa da "peckaju" a u stvari pokusavaju da vredjaju druge zbog potpuno beznacajne stvari kao sto je igrica. Ti si ok sto se tice toga i ok je sto si oprostio. Ali moras da uvek znas ako zelis da budes korektan da je VOLT bio korektan prema tebi uvek a DT nije. Ovo ces prihvatiti ako zelis da budes korektan. Ako ne zelis da budes korektan to neces prihvatiti i ja ti to vise necu spominjati. Postujem te i ne zelim da vodim verbalni rat na forumu sa tobom ali kad god prozoves VOLT oglasicu se. Niko iz VOLT-a te nije prozvao i nije bilo razloga da ti prozoves VOLT.

Da,zeleo sam tada da vam pomognem jer je -/- bio razoren nepotrebnim ratom izmedju SES i tada DN ally sa 3 saveza...posle ujedinjenja Heaven je bio vec u ogromnoj prednosti sto je logicno...u takvim situacijama je svaki savez i svaki igrac dobrodosao...sto se tice peckanja,peckao si i ti Erode pogotovo na ex serveru kad su ti napunili glavu time da je OSA desna ruka DT i Heaven sto svakako nije bila puna dva meseca servera...oprostio sam jer je ljudski oprastati a iskreno nisam ni ja bio ni malo milostiv u komentarima koji su bili upuceni i DT i Heaven...ako ti neko iskreno pruzi ruku neljudski je pljunuti na nju,slazes se...i ti si oprostio Erode pa si u ally sa ljudima koji su i rusili i unistavali tvoj savez i pricali lose o tebi...vecina stvari se kaze u zaru borbe i 70% toga treba zaboraviti...idemo dalje svakako...pozdravi Brukija istinsku legendu nekada DN a sada tvog VOLT...jedan server je klikao sa nama...ljudina u svakom pogledu...pozz

Aske
02.11.2016, 22:30
Pokazace vreme da li je to bilo hrabro ili glupo :)

Prihvatite nas ultimatum, postavljen ovdje na forumu ili se pripremite... :D

erode73
02.11.2016, 22:38
Prihvatite nas ultimatum, postavljen ovdje na forumu ili se pripremite... :D

Ali druze nemoj da ratujes sa nama. Mi smo pozitivci u travijanskom smislu a DT su negativci u travijanskom smislu. Udrzite sa sa nama u borbi do njihovog konacnog unistenja, u travijanskom smislu naravno :)
Dobre su ti parole ali su usmerene na pogresnu stranu. Ako ih usmeris na pravu stranu zabava ti je zagarantovana :) Profesionalce ne mozes pobediti, narocito kad imaju VOLT na svojoj strani :) Dajem ti ultimatum da prihvatis ovaj ultimatum :)

erode73
02.11.2016, 22:39
Da,zeleo sam tada da vam pomognem jer je -/- bio razoren nepotrebnim ratom izmedju SES i tada DN ally sa 3 saveza...posle ujedinjenja Heaven je bio vec u ogromnoj prednosti sto je logicno...u takvim situacijama je svaki savez i svaki igrac dobrodosao...sto se tice peckanja,peckao si i ti Erode pogotovo na ex serveru kad su ti napunili glavu time da je OSA desna ruka DT i Heaven sto svakako nije bila puna dva meseca servera...oprostio sam jer je ljudski oprastati a iskreno nisam ni ja bio ni malo milostiv u komentarima koji su bili upuceni i DT i Heaven...ako ti neko iskreno pruzi ruku neljudski je pljunuti na nju,slazes se...i ti si oprostio Erode pa si u ally sa ljudima koji su i rusili i unistavali tvoj savez i pricali lose o tebi...vecina stvari se kaze u zaru borbe i 70% toga treba zaboraviti...idemo dalje svakako...pozdravi Brukija istinsku legendu nekada DN a sada tvog VOLT...jedan server je klikao sa nama...ljudina u svakom pogledu...pozz

Da ne ulazimo sada u nepotrebnu pricu o proslosti :) Dosta puta smo diskutovali na tu temu, nema tu novih detalja. Pozdrav i lep provod u igri zelim!

red devil
02.11.2016, 22:50
Ali druze nemoj da ratujes sa nama. Mi smo pozitivci u travijanskom smislu a DT su negativci u travijanskom smislu. Udrzite sa sa nama u borbi do njihovog konacnog unistenja, u travijanskom smislu naravno :)
Dobre su ti parole ali su usmerene na pogresnu stranu. Ako ih usmeris na pravu stranu zabava ti je zagarantovana :) Profesionalce ne mozes pobediti, narocito kad imaju VOLT na svojoj strani :) Dajem ti ultimatum da prihvatis ovaj ultimatum :)

Ово за ДТ ти није требало Ероде... Сад си мој и Божји! :twisted:

house
02.11.2016, 22:55

jel mislis u travianskom smislu :lol:

Aske
02.11.2016, 22:59

Vidis, mi smo neutralni. Nismo na strani vas, a ni na strani DT-a. Vas je trenutno 200, znas kakva je nama zabava kada se krljamo sa 200 njih, uh uh :D Ali opusteno, ako nas budete brzo srusili imacete kote koje ste trazili samo za vas. A ukoliko porucite odmah, dobicete i fine farme. Ionako necete ratovati preko citave mape sa ostalima u prvih 70ak dana.

erode73
02.11.2016, 23:12

A nisi se bunio kada je tvoj veliki vodja House vredjao nas slavni Savez. Tad si cutao prema tome bolje bi bilo da si cutao i sada, u travijanskom smislu naravno.
Jedino sto mogu da ti kazem je bog prasta VOLT ne!!!

erode73
02.11.2016, 23:17
Vidis, mi smo neutralni. Nismo na strani vas, a ni na strani DT-a. Vas je trenutno 200, znas kakva je nama zabava kada se krljamo sa 200 njih, uh uh :D Ali opusteno, ako nas budete brzo srusili imacete kote koje ste trazili samo za vas. A ukoliko porucite odmah, dobicete i fine farme. Ionako necete ratovati preko citave mape sa ostalima u prvih 70ak dana.

Druze na rs.1 nema neutralnih. Ili si sa nama iz neke od frakcija nastalih iz UAHF-a ili si sa Rajskima i Drumskim Transportom. Ako si "neutralan" to u praksi znaci da si sustinski za Rajske i Drumski Transport. A to znaci da cete biti obrisani sa mape. Vidim da mislis da ste jaki u svom prkosu ali tvoj mali i hrabri savez moze da da maksimum od sebe ali ce uvek biti manje prkosan od VOLT-a :)

red devil
02.11.2016, 23:48
A nisi se bunio kada je tvoj veliki vodja House vredjao nas slavni Savez. Tad si cutao prema tome bolje bi bilo da si cutao i sada, u travijanskom smislu naravno.
Jedino sto mogu da ti kazem je bog prasta VOLT ne!!!

Код нас се зна хијерархија, кад вођа прича ми ћутимо и слушамо...

П.С. Бог прашта али ја сам ђаво ;)

house
02.11.2016, 23:51

kaze se cutimo i bijemo ;) a u tvom slucaju cutimo i pijemo :)

Mladji BaBooN
03.11.2016, 00:02
kaze se cutimo i bijemo ;) a u tvom slucaju cutimo i pijemo :)
A i u nasem :lol::lol::lol: de si house sto godina, kad ce ugostis u selo, vazda sam ja gostio? :twisted:

house
03.11.2016, 00:06
A i u nasem :lol::lol::lol: de si house sto godina, kad ce ugostis u selo, vazda sam ja gostio? :twisted:

ajde ajde gibanica je vruca ;) evo doso da se rokam...kao i uvek...ajd u sivu kod nas ;)

Mladji BaBooN
03.11.2016, 00:08
ajde ajde gibanica je vruca ;) evo doso da se rokam...kao i uvek...ajd u sivu kod nas ;)

Beze deferi od vas zbog proslog :D Samo b&s nas prate :) Al videcemo nikad se ne zna, mozda vam i eroda dovedem ;)

ps: ako je gibanica dovodim sve Baboone sa naloga :P

erode73
03.11.2016, 00:27
Beze deferi od vas zbog proslog :D Samo b&s nas prate :) Al videcemo nikad se ne zna, mozda vam i eroda dovedem ;)

ps: ako je gibanica dovodim sve Baboone sa naloga :P

nemoj sa mnom da ih plasis pogasice se pre vremena :)

erode73
03.11.2016, 00:28

zato vam se i desava da vam otimamo doline i katamo saborce a da ste vi nemocni da to sprecite :)

Aske
03.11.2016, 11:50
Druze na rs.1 nema neutralnih. Ili si sa nama iz neke od frakcija nastalih iz UAHF-a ili si sa Rajskima i Drumskim Transportom. Ako si "neutralan" to u praksi znaci da si sustinski za Rajske i Drumski Transport. A to znaci da cete biti obrisani sa mape. Vidim da mislis da ste jaki u svom prkosu ali tvoj mali i hrabri savez moze da da maksimum od sebe ali ce uvek biti manje prkosan od VOLT-a :)

Pa to mozda kod tb znaci tako. Uglavnom, lep nastavak igre. Videcemo kako ce se i sta desavati, poy :)

groznib
03.11.2016, 15:13
Поздрав свима колико вас има.

Дођох после дуже времена само да вас посматрам и видим да ли вреде још ови наши сервери. Нека стара имена осташе а многа нова насташе. Мало људи на серверу. Засићеност или шта ли је?

У сваком случају, свима желим све најбоље а ја колико опстанем или сам одлучим да останем.

Поздрав.

RudolfBre
03.11.2016, 17:12
A jel to neka kuga vlada na +/- pa se masovno isproduzavala pocetnicka zastita... ili jednostavno... POCETNICKA zastita, pa su pocetnici mahinalno to kliknuli :D :D

erode73
03.11.2016, 18:22
A jel to neka kuga vlada na +/- pa se masovno isproduzavala pocetnicka zastita... ili jednostavno... POCETNICKA zastita, pa su pocetnici mahinalno to kliknuli :D :D

Ja bih se pre, da sam na tvom mestu, zapitao kako se zove to kada jedan clan DT koji se zove Rudolfbre preskoci bas onaj server na kome je njegova alijansa potucena do nogu, recimo prosli, pojavi se na forumu te sezone i kaze da ce se javiti jos koji put, a onda misteriozno nestane sa istog kada vidi da je poraz neizbezan i da mora da cestita pobedniku kao sto je casno uradio glavni vodja DT House koji jos nije naucio lekciju da ne treba da potcenjuje VOLT ali bar zna da pruzi ruku pobedniku sto je za postovanje,. Takodje, da sam na mestu tog Rudolfabre zapitao bih se najpre kako se zove to kada taj isti kaze da nije dosao da se bori za WW a na prethodna tri servera koja je igrao nije tako pricao nego se hvalio da je clan pobednicke Heaven alijanse i slavio svaka od ta tri osvojena WW. Kako to da je tom Rudolfubre dok je Heaven bio favorit je bilo stalo da se WW izgradi a sada kada je Heaven, DT-jev partner u igri, autsajder odjednom nema vise interesovanja taj Rudolfbre za izgradnju WW. Neke vodje Heavena koje su iznenada izgubile interesovanje za ovu igru i forum i otilsle bez pozdrava istog trenutka kada je postalo jasno da Heaven gubi prosle sezone bi rekle da Rudolfbre trazi opravdanje za poraz svoje ekipe. Moras da budes jak u travijanskom smislu Rudolfe i da priznas poraz koji tvoja strana ce doziveti i ove sezoine. Da li ces imati snage i travijanske casti kao tvoj vodja House da cestitas pobedniku a to ce biti slavna DN Alijansa u kojoj je slavni VOLT ili ces iznenada nestati sa foruma kada postane jasno da ce se to desiti, poput nekih vodja Heavena koji vise nisu tu, to cemo tek videti :)

erode73
03.11.2016, 18:36
Pa to mozda kod tb znaci tako. Uglavnom, lep nastavak igre. Videcemo kako ce se i sta desavati, poy :)

Nije stvar u tome da kod mene znaci tako nego to sto ja kazem je dijalekticka cinjenica. Drugim recima to ne zavisi ni od tvog ni od mog misljenja vec od realne situacije na serveru i prvenstveno na - - koordinatama.
Jos jednom izrazavam postovanjem prema vasem borbenom stavu, cast mi je sto ste nasi neprijatelji kojima ste se sami proglasili, ali ne mozemo da dozvolimo da objektivno radite za interese Heavena i DT-ja nasih tradicionalnih neprijatelja i zbog toga cete biti zbrisani sa nasih koordinata. Lep nastavak igre i pozdrav!

F-B-M
03.11.2016, 18:57

I ja se isto pitam.... vidim ovaj moj komsiluk sve do 5-tog a meni istekla, valjda je neka greska neznam....

RudolfBre
03.11.2016, 19:06
I ja se isto pitam.... vidim ovaj moj komsiluk sve do 5-tog a meni istekla, valjda je neka greska neznam....

Ja brojao druze... koliko ima iz DT-a sa produzenom zastitom, a koliko drugih.... da ne kazem tvojih ( da... dokon sam, pa sam brojao ). Pazi... uprava pod zastitom: Odmetnik, Proleteri, Werzac&Crtac. Od 7 nickova koji stoje u opisu saveza... njih troje produzili zastitu :D A tek o clanovima da i ne govorim :D
Nemam bre sta da pljackam

F-B-M
03.11.2016, 19:30
Ja brojao druze... koliko ima iz DT-a sa produzenom zastitom, a koliko drugih.... da ne kazem tvojih ( da... dokon sam, pa sam brojao ). Pazi... uprava pod zastitom: Odmetnik, Proleteri, Werzac&Crtac. Od 7 nickova koji stoje u opisu saveza... njih troje produzili zastitu :D A tek o clanovima da i ne govorim :D
Nemam bre sta da pljackam

Matematicar imas mene slobodno pucaj ako imas scim....
Neznam drug prebroj Rev, DT i nucleus... mislim da nisi upravu ali mozda grjesim nesmijem sa sigurnoscu rec da nisi upravu... ja vidim kraj mene na mapi da vas mnogo ima sa produzenom zastitom....

Lp

RudolfBre
03.11.2016, 20:24
Matematicar imas mene slobodno pucaj ako imas scim....
Neznam drug prebroj Rev, DT i nucleus... mislim da nisi upravu ali mozda grjesim nesmijem sa sigurnoscu rec da nisi upravu... ja vidim kraj mene na mapi da vas mnogo ima sa produzenom zastitom....

Lp

Nije fora ici tamo gde te cekaju... zar ne druze? Ajde opljackaj ti mene... dok te ocekujem.

F-B-M
03.11.2016, 21:30
Nije fora ici tamo gde te cekaju... zar ne druze? Ajde opljackaj ti mene... dok te ocekujem.

Docu svakako. Nemoj se osramotit... ocekujem solidno bildanje heroja. Kako ono ide ona pjesma. Rano jutro pola pet

house
03.11.2016, 21:46
Docu svakako. Nemoj se osramotit... ocekujem solidno bildanje heroja. Kako ono ide ona pjesma. Rano jutro pola pet

nemoj tad...vidis po postovima da je treca smena...ja sam druga a srafko prva ;)

erode73
03.11.2016, 22:08

jedan savet druze, nema potrebe da pricas sa njima, argumenti njih ne interesuju. Oni misle da su najjaci. Prosle sezone su molili Heaven da prestane da napada VOLT jer im je bilo krivo sto imamo vise deff poena od njih. I onda kada se to desilo jedan od njihovih vodja mi se javio i rekao ko je sada prvi :) kao da je to bitno :)

oni jednostavno ne kapiraju da je ovo najobicnija igra potpuno beznacajna stvar. Kupe zlato, potrose pare i pomisle da su igraci. ok neka misle sta hoce. onda, umisle i da su bolji od drugih u travijanskom smislu i da imaju pravo da bilo kome dele lekcije. e onda se tu umesam ja i oni zacute, jedan pokusa da pruzi otpor dozivi debakl u verbalnom ali i u travijanskom smislu pa onda i on zacuti. oni stvarno misle da su ratnici, pa sebi daju za pravo sto nemaju naravno da sole pamet drugima u travijanskom smislu. potpuno im nije jasno da je sve sto kazu i urade nebitno u travijanskom smislu.

u staroj zemlji svi su morali da sluze vojsku. e tu su oficiri lozili vojsku pa su neki postajali desetari, a desetari su se tripovali da su oficiri a u stvari to nisu bili a vojska im se smejala a i oficiri :)

svaka slicnost izmedju desetara kojima se smeje vojska i DT vodja je nenamerna i ja ne zastupam taj stav.

house
03.11.2016, 22:30
FBM jedan savet

Ne obracaj se erodu nikako...i mozda ce se smiriti nekad i forum ce biti citljiv...ovako ljudi vide da je svaki drugi post njegov i ne dolaze na forum

baxy
03.11.2016, 22:30
jedan savet druze, nema potrebe da pricas sa njima, argumenti njih ne interesuju. Oni misle da su najjaci. Prosle sezone su molili Heaven da prestane da napada VOLT jer im je bilo krivo sto imamo vise deff poena od njih. I onda kada se to desilo jedan od njihovih vodja mi se javio i rekao ko je sada prvi :) kao da je to bitno :)

oni jednostavno ne kapiraju da je ovo najobicnija igra potpuno beznacajna stvar. Kupe zlato, potrose pare i pomisle da su igraci. ok neka misle sta hoce. onda, umisle i da su bolji od drugih u travijanskom smislu i da imaju pravo da bilo kome dele lekcije. e onda se tu umesam ja i oni zacute, jedan pokusa da pruzi otpor dozivi debakl u verbalnom ali i u travijanskom smislu pa onda i on zacuti. oni stvarno misle da su ratnici, pa sebi daju za pravo sto nemaju naravno da sole pamet drugima u travijanskom smislu. potpuno im nije jasno da je sve sto kazu i urade nebitno u travijanskom smislu.

u staroj zemlji svi su morali da sluze vojsku. e tu su oficiri lozili vojsku pa su neki postajali desetari, a desetari su se tripovali da su oficiri a u stvari to nisu bili a vojska im se smejala a i oficiri :)

svaka slicnost izmedju desetara kojima se smeje vojska i DT vodja je nenamerna i ja ne zastupam taj stav.

Kad je to VOLT bio prvi odbrambeni savez na ex rs1 ??? Erode druze jesi to jeo neke pecurke ? Zna se koji savezi su oduvek bili fajterski a koji sluzili za izivljavanje . Osim toga , ako je ovo najobicnija igra i beznacajna stvar zasto si toliko opterecen time sta o tebi misli DT ? Tvojom pricom postajes najbolji PR koji je DT imao . Ajd zdravo .

erode73
03.11.2016, 22:56
FBM jedan savet

Ne obracaj se erodu nikako...i mozda ce se smiriti nekad i forum ce biti citljiv...ovako ljudi vide da je svaki drugi post njegov i ne dolaze na forum

da se nadovezem, druze s vremenom ces shvatiti da DT vodje pricaju samo sto im odgovara jer svaki drugi post na forumu je njihov. uglavnom rudolfov :)

erode73
03.11.2016, 23:05
Kad je to VOLT bio prvi odbrambeni savez na ex rs1 ??? Erode druze jesi to jeo neke pecurke ? Zna se koji savezi su oduvek bili fajterski a koji sluzili za izivljavanje . Osim toga , ako je ovo najobicnija igra i beznacajna stvar zasto si toliko opterecen time sta o tebi misli DT ? Tvojom pricom postajes najbolji PR koji je DT imao . Ajd zdravo .

Prosle sezone prvih dva meseca VOLT je bio prvi deff savez na listi jer smo vodili rat na + + sa Heavenom. Tacno, zna se koji su savezi bili uvek fajterski, to je VOLT, a koji nisu u stanju da sacuvaju svoje doline i ne brane svoje saborce cija se sela ruse. To je DT.
Bas me briga sta o meni misli DT. Medjutim, DT niti ima tu moc niti ima bilo kakvo pravo da potcenjuje bilo koga. Mogu da pokusaju i opeci ce se kao i svaki put, u travijanskom smislu naravno. Jednostavno nece moci. Lepo je sto kupuju zlato, lepo je sto trose pare ali im to ne moze kupiti pravo da bilo koga omalovazavaju i "peckaju" to jest provociraju kako ih je to naucila njihova velika sefica koja vise ne igra Travijan zahvaljujuci tome sto je potcenila najjaci savez na + + koordinatama ikad a to je Vendetta pa posto nije imala snage da im cestita ne igra vise i otisla je sa foruma bez pozdrava.
Takodje volim da podsetim vodje DT da je sve sto oni ovde kazu ili urade beznacajno u travijanskom smislu. U RL svaka cast svakom od njih, kapa dole, ruka ruci, pivo ako zele. Ovde, mnogo su se umislili u travijanskom smislu i svaki put cu da ih spustim. Pravdoljubivost je ok, DT "bockanja" ne.
I sad si rekao ajd zdravo i mislis da je time sve gotovo. W isto tako kako ti precenujes svoje mogucnosti to cini i DT :) U travijanskom smislu naravno.

LejlaS
03.11.2016, 23:11
Stvarno nisam pristalica traceva...al moram da pitam :) Slobo kakve ovo price kruze o tajnom saveznistvu DTa i Volta dok se na forumu igrate rata!?
Ljep pozz iz La tabora :D

house
03.11.2016, 23:18
Stvarno nisam pristalica traceva...al moram da pitam :) Slobo kakve ovo price kruze o tajnom saveznistvu DTa i Volta dok se na forumu igrate rata!?
Ljep pozz iz La tabora :D

Jednostavno VOLT i njihov vodja u travianskom smislu su nas odusevili i prostim glasanjem smo dosli do toga da jednostavno ili predaja ili kolaboracija sa VOLTOM nas moze spasiti od hordi UAHF koalicije ;)

LejlaS
03.11.2016, 23:30
Jednostavno VOLT i njihov vodja u travianskom smislu su nas odusevili i prostim glasanjem smo dosli do toga da jednostavno ili predaja ili kolaboracija sa VOLTOM nas moze spasiti od hordi UAHF koalicije ;)

To je to...vrlo lukav i pametan potez...sad je meni jasno sto ste odbili saradnju na koord...znate da ste sigurica...:)

erode73
03.11.2016, 23:41
To je to...vrlo lukav i pametan potez...sad je meni jasno sto ste odbili saradnju na koord...znate da ste sigurica...:)

eto vidis dzaba meni trud kad ovi iz DT ne znaju da cuvaju tajnu :(

RudolfBre
03.11.2016, 23:46

Na jednom od ex ex ex ex... nesecam se kada je to tacno bilo... nesto malo pre artifakta gurali mi push za veliku riznicu. Posto smo imali spijuna u savezu ( uvek ih i imamo ) padne dogovor u savezu SAS ili bese SES da ruse riznicu. Posto su iz jednog malenog i nebitnog saveza isto imali spijuna kod nas... videli su kruznu poruku za DEFF i ponudili nam isti ( bilo je u fazonu: neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj ). Ja odbijem ponudu, ali jedan nas igrac ( da ne imenujem... prepoznace se on i sam ) prihvati to. Od 20+ igraca stiglo je oko 1500 jedinica DEFF-a. Tako da... sto je sigurno, sigurno je... ili ti ( kako si se ti izrazila ) prava sigurica.

LejlaS
03.11.2016, 23:46
eto vidis dzaba meni trud kad ovi iz DT ne znaju da cuvaju tajnu :(

Razumi ih Erode...tesko je tajit nesto tako...!

LejlaS
03.11.2016, 23:51
Na jednom od ex ex ex ex... nesecam se kada je to tacno bilo... nesto malo pre artifakta gurali mi push za veliku riznicu. Posto smo imali spijuna u savezu ( uvek ih i imamo ) padne dogovor u savezu SAS ili bese SES da ruse riznicu. Posto su iz jednog malenog i nebitnog saveza isto imali spijuna kod nas... videli su kruznu poruku za DEFF i ponudili nam isti ( bilo je u fazonu: neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj ). Ja odbijem ponudu, ali jedan nas igrac ( da ne imenujem... prepoznace se on i sam ) prihvati to. Od 20+ igraca stiglo je oko 1500 jedinica DEFF-a. Tako da... sto je sigurno, sigurno je... ili ti ( kako si se ti izrazila ) prava sigurica.

1500...jesul bili okovani na 100 :) Mozda je bio neki bag :) Ubijedjena sam da je to...vidjosmo na proslom serveru da postoje i sposobni koji za dan obnove cijeli off pa sta znam mozda je moguce :)

RudolfBre
03.11.2016, 23:58
1500...jesul bili okovani na 100 :) Mozda je bio neki bag :) Ubijedjena sam da je to...vidjosmo na proslom serveru da postoje i sposobni koji za dan obnove cijeli off pa sta znam mozda je moguce :)

Zivimo u zemlji cuda... ovde je sve moguce. Evo ja bas juce sreo Alisu :D :D

erode73
03.11.2016, 23:58

Steta sto Aleks vise ne igra da nam prevede sta je pisac hteo da kaze :)

LejlaS
04.11.2016, 00:02
Zivimo u zemlji cuda... ovde je sve moguce. Evo ja bas juce sreo Alisu :D :D

Jel letila na Aladinovom cilimu?

unknown archont
04.11.2016, 00:11
Nego, kad je Baxy već tu... i ostali smarači kojih nema na mapi... A gde nestade onaj koji "Лајла" i "Рајски" i "СЧ"... Toliko me je nervirao... a sada kada ga nema... Eto. Ne znam.

F-B-M
04.11.2016, 00:14
FBM jedan savet

House jedan savjet.
Udjes na youtube i nadjes neki snimak od neki dan koji si nam pustao to ti sad mi dajemo, a meni se licno netrebas obracat. Kao sto nisam ni ja tebi dosad nijednom.

unknown archont
04.11.2016, 00:18
Nego, BZB... ako vam je cilj bio da dođete i smorite nas na forumu - ČESTITAM!

Super vam ide :D

Predlog: Preskočite neki post. Ne mora svaki drugi da vam bude merenje čiji je veći. Pokažite to na mapi

LP

baxy
04.11.2016, 00:57
Nego, BZB... ako vam je cilj bio da dođete i smorite nas na forumu - ČESTITAM!

Super vam ide :D

Predlog: Preskočite neki post. Ne mora svaki drugi da vam bude merenje čiji je veći. Pokažite to na mapi

LP

Rece covek cije se selo zvalo "Ajde da ga merimo".

Ko ti kaze da baxy ne igra ? Jel to neke poverljive info iz LA ?

Mladji BaBooN
04.11.2016, 01:18
Sto ste bre svi tako ljuti :) malo manje nervoze :lol:

unknown archont
04.11.2016, 01:47

Tako je! Na mapi merimo kad hoćeš!

Ovi što galame najviše,ba nek se tamo pokažu!

A ti, igrao-ne igrao, svakako si nula tako da je sve jedno!

tadija
04.11.2016, 08:09
Povodom spomenutih merenja,
mi smo prihvatili najavu drugog napadaca proslog servera da dolazi u centar i rentirali jedan krop.
Sad cekamo da se i oni usele u komsiluk pa da igra pocne.

NedeljkoN
04.11.2016, 10:47

Opet kompleksi od La? Opet sakrivanje? Opet ista prica..

Bojiš li se Boga baxy skrivalice :D .

Btw. kakoo nema niko iz Heavena da nam prokomentariše zauzimanje ovih 150ca na njihovim kotama.. :)

dr. oggy

dafte
04.11.2016, 12:11
Bilo bi lepo ako bi neko mogao da mi objasni cemu onoliko bacanje para na slemove kad dobar deo onih koji su ga platili 100k+ jos ne napravise selo

tul3
04.11.2016, 14:30
Bilo bi lepo ako bi neko mogao da mi objasni cemu onoliko bacanje para na slemove kad dobar deo onih koji su ga platili 100k+ jos ne napravise selo

Nema se rese, samo glume kulturicu...eto rakun i crni prvi :D

Ferid11
04.11.2016, 15:18

Seljaci su krenuli samo je pitanje vremena kad ce da stignu :D

MeDo_JE
04.11.2016, 15:23
Đe ste , stigo Zdravko Čolić... :D

Eto me za jedno mjesec, dva... Do tada me interesuje par stvari...

1. Igra li Smak sa nama?
2. Je li Ogiša živ...?
3. Kliza li Unk najjačem protivniku Heavena za saradnju, kako bi imao šansu da pobijedi kao i prošle godine...? :mrgreen:

targa82
04.11.2016, 15:41
Seljaci su krenuli samo je pitanje vremena kad ce da stignu :D

Jel moguce da su igraci vaseg kalibra resili da pobegnu daleko od borbe sa DT ? Jel ste uplasili, pa idete u sumu? DT je iscekivao intersantne kote, izgleda da nema ko da im izadje na megdan.
Travian se sveo na sumarenje, popanje, bez napadckih poena do WW ( sem na natare), i onda se meri ciji je veci sa 300/300.
Nisu nemci toliko upropastili igricu, koliko smo mi sami sa kukaviclukom.

ccc...

NedeljkoN
04.11.2016, 15:52
Đe ste , stigo Zdravko Čolić... :D

Eto me za jedno mjesec, dva... Do tada me interesuje par stvari...

1. Igra li Smak sa nama?
2. Je li Ogiša živ...?
3. Kliza li Unk najjačem protivniku Heavena za saradnju, kako bi imao šansu da pobijedi kao i prošle godine...? :mrgreen:

Djee si Medooo lutko moja :* ..

Živ, živ hvala Bogu.. Etoo me uskoro kod tebe u komšiluku :P

dodji tati
04.11.2016, 16:09
Jel moguce da su igraci vaseg kalibra resili da pobegnu daleko od borbe sa DT ? Jel ste uplasili, pa idete u sumu? DT je iscekivao intersantne kote, izgleda da nema ko da im izadje na megdan.
Travian se sveo na sumarenje, popanje, bez napadckih poena do WW ( sem na natare), i onda se meri ciji je veci sa 300/300.
Nisu nemci toliko upropastili igricu, koliko smo mi sami sa kukaviclukom.

ccc...

Provjeri cropove na nasoj mapi pa ces vidjeti da je ovo najblize sto smo mogli uzeti. Opet cemo se ganjati i nema veze ako off bude putovao i po 48h, s tim da i sam znas da mi volimo GTI art :)

targa82
04.11.2016, 16:13
Provjeri cropove na nasoj mapi pa ces vidjeti da je ovo najblize sto smo mogli uzeti. Opet cemo se ganjati i nema veze ako off bude putovao i po 48h, s tim da i sam znas da mi volimo GTI art :)

Izgovori, izgovori, imalo je odlicnih kropova u sivoj. Imate jos uvek 22 -3, 150%. Poceli ste svi u 18h i pozicija vam je takva da ste svi oko sive. Zasto se niste i naselili oko sive. U svakom slucaju, objasnjenje je samo jedno a zove se STRAH.
Ali dobro razumem vas, ko se ne bi plasio DT-a...

Aske
04.11.2016, 16:15

3 su prosla preko 300-400k koliko se sjecam :D

dafte
04.11.2016, 16:18
Izgovori, izgovori, imalo je odlicnih kropova u sivoj. Imate jos uvek 22 -3, 150%. Poceli ste svi u 18h i pozicija vam je takva da ste svi oko sive. Zasto se niste i naselili oko sive. U svakom slucaju, objasnjenje je samo jedno a zove se STRAH.

rece neko ko je prosli isao na 100/100...prijatelju nije lepo prozivati nekog zbog iste stvari koje si sam radio...suvise si dobar igrac da bi takve stvari pricao

MeDo_JE
04.11.2016, 16:19
rece neko ko je prosli isao na 100/100...prijatelju nije lepo prozivati nekog zbog iste stvari koje si sam radio

Ferid ide na WW off...?

dodji tati
04.11.2016, 16:20

Joj a ja sve vrijeme mislio da smo na -+. Tek sad vidim da smo se zeznuli :P

Dr_Dragan_Dabic
04.11.2016, 16:23
Ima nas koji idu u sivu, bice LA svuda. Vi se samo potrudite da nas skatate do arta.... pa da se onda prati samo na forumu.
P.S. pozvivam Cou i Smaka da dodju u sivu!