PDA

View Full Version : Стање на rs19 серверу - Travian: Rise of Alliances

Ankica
06.09.2016, 21:43
Драги играчи овде можете писати занимљива дешавања са сервера, али само везано за сервер, свака друга дискусија биће обрисана.

Пожељно је да у потпису стоји име из игре. (ако играте)

Придржавајте се Правила форума (http://forum.travian.rs/announcement.php?a=14)

Све најбоље у игри.
Срдачан Поздрав

DEDA&UNUCI
15.09.2016, 13:37
kazu da se ne moze uci na forum

OverLordrs
15.09.2016, 14:07
I tako krenuo novi serv...Pozdrav za sve Dunstere u MaaR-S savezu a i za ostale.Malopre bas krenuh nesto da brojim,prsti jedne ruke zauzeti,nastavim dalje kad ono svih 10komada,a ima izgleda i vise od toga NASIH(tj VASIH).Feride dobro ih rasporedi tamo...Salu na stranu, dobra odluka da nema kotla i ostalih gluposti koje su obelezile prosli server.Nadam se da ce uskoro biti i poneki lep izvestaj borbe.

Ferid11
15.09.2016, 19:30
I tako krenuo novi serv...Pozdrav za sve Dunstere u MaaR-S savezu a i za ostale.Malopre bas krenuh nesto da brojim,prsti jedne ruke zauzeti,nastavim dalje kad ono svih 10komada,a ima izgleda i vise od toga NASIH(tj VASIH).Feride dobro ih rasporedi tamo...Salu na stranu, dobra odluka da nema kotla i ostalih gluposti koje su obelezile prosli server.Nadam se da ce uskoro biti i poneki lep izvestaj borbe.

Cekao sam vas da se oglasite sto se igraca iz dunstera tice sami su trazili niko ih nije molio da dodju da igradju sa nama.

Kotao jedna od vecih izmena i prava izmena na serveru malo su vratili realnost igre.

Nadam se lepoj borbi do kraja servera samo nemojte da pobegnete(pogasite se ) kao na proslom.

Lp Ferid

OverLordrs
15.09.2016, 22:42
Cekao sam vas da se oglasite sto se igraca iz dunstera tice sami su trazili niko ih nije molio da dodju da igradju sa nama.

Kotao jedna od vecih izmena i prava izmena na serveru malo su vratili realnost igre.

Nadam se lepoj borbi do kraja servera samo nemojte da pobegnete(pogasite se ) kao na proslom.

Lp Ferid

E Feride, druze moj, nije stvar u prelasku i teranju nekog da predje kod vas,i to sto ste samo cekali da se neko javi po tom pitanju.Veruj mi da niko iz Dunstera nece napisati post do kraja servera na ovom forumu.Ovde je glavni problem to sto smo svi mi takvi kakvi smo i nema tu pomoci.Da je srece pa da ima iole razumevanja prema protivnickoj strani,nego je uvek drugacije,vlada stalno neki naboj i presija.Nije stvar ostati na servu do kraja nego je stvar biti covek, i jedna od boljih stvari na Balkanskom travianu je gasenje naloga Dunstera na proslom servu.Mozemo mi da klikamo ovde godinama i da pojedinci budu maksimalno nalozeni i sta onda,bio sam najjaci,osvojio sam server itd.Sve je to prosek i ispod proseka....Marsu je ostao trn u oku Zevs i niko drugi,al Vuksa sve kulira i uziva....To sto su mnogi NASI(VASI) tu gde jesu to je vec stvar za duboko razmisljanje....prava sreca je sto je server bez kottla pa da se pokaze ko i koliko zna.Doduse ja licno bih menjao 1000du rs19 servera za jedan rs1 serv.Lazimo se mi jos malo al sve je tako kao sto je ovde napisano...

Ferid11
16.09.2016, 11:24
http://travian-reports.net/rs/report/62226c4e7ef ovo je bolelo

B A R O N rs7
16.09.2016, 15:12
E Feride, druze moj, nije stvar u prelasku i teranju nekog da predje kod vas,i to sto ste samo cekali da se neko javi po tom pitanju.Veruj mi da niko iz Dunstera nece napisati post do kraja servera na ovom forumu.Ovde je glavni problem to sto smo svi mi takvi kakvi smo i nema tu pomoci.Da je srece pa da ima iole razumevanja prema protivnickoj strani,nego je uvek drugacije,vlada stalno neki naboj i presija.Nije stvar ostati na servu do kraja nego je stvar biti covek, i jedna od boljih stvari na Balkanskom travianu je gasenje naloga Dunstera na proslom servu.Mozemo mi da klikamo ovde godinama i da pojedinci budu maksimalno nalozeni i sta onda,bio sam najjaci,osvojio sam server itd.Sve je to prosek i ispod proseka....Marsu je ostao trn u oku Zevs i niko drugi,al Vuksa sve kulira i uziva....To sto su mnogi NASI(VASI) tu gde jesu to je vec stvar za duboko razmisljanje....prava sreca je sto je server bez kottla pa da se pokaze ko i koliko zna.Doduse ja licno bih menjao 1000du rs19 servera za jedan rs1 serv.Lazimo se mi jos malo al sve je tako kao sto je ovde napisano...

Rofl.

Sparta
18.09.2016, 19:47
Al' je ovo smor......

Sparta
23.09.2016, 21:03
http://prntscr.com/clkj6s

ahahahha

OverLordrs
23.10.2016, 23:36
Protivnicka strano,ocemo li igrati rs1???Na rs19 neko zatisje,a bilo je i napada proslih dana,samo nema logova oce da banuju odmah.Postali su igraci toliko zasticeni na ovom travianu da jos malo necemo smeti ni nikove tudje da spominjemo:)))))

exRaznosacPica
08.11.2016, 07:53
Ima li ko jaci ? 8-)

Ramiz
exRaznosacPica

bigers bang
11.11.2016, 13:16
Ima li ko jaci ? 8-)

Ramiz
exRaznosacPica

koji si ti faktor da pitas imal ko jaci, obicna dunstercina koja ce biti skatana koliko nocas

dsrkos
14.11.2016, 17:07
"DUNSTERČINA" :):):):):):):):) A za ovo da će da bude skatan si slagao prijatelju, rekao si noćas a evo prodje vec tri noći a nisi ga skatao...Ubuduće molim posetioce foruma da iznose samo pretnje za koje su sigurni da će da ispune :)

dsrkos
14.11.2016, 17:11
JA:twisted:
Ima li ko jaci ? 8-)

Ramiz
exRaznosacPica

dsrkos
14.11.2016, 17:13
Nema nedodirljivih na travijanu...

http://travian-reports.net/rs/report/641287124a0,64129f8a40c,64130dfc8d8,641319f96ae,64 132269e52,64133118008,641347d14c0,64135c5242f,6413 67fba2b,641377267c8,6413933fcf1

bigers bang
14.11.2016, 17:21
"DUNSTERČINA" :):):):):):):):) A za ovo da će da bude skatan si slagao prijatelju, rekao si noćas a evo prodje vec tri noći a nisi ga skatao...Ubuduće molim posetioce foruma da iznose samo pretnje za koje su sigurni da će da ispune :)

sta ti drkose glumis advokata, djes ti u kakvoj akciji, i ti ces biti skatan

DEDA&UNUCI
14.11.2016, 17:30
Nema nedodirljivih na travijanu...

http://travian-reports.net/rs/report/641287124a0,64129f8a40c,64130dfc8d8,641319f96ae,64 132269e52,64133118008,641347d14c0,64135c5242f,6413 67fba2b,641377267c8,6413933fcf1

tako je kad fejka herojem, ostane gladan, ko li je sledeci

dsrkos
14.11.2016, 17:52
sta ti drkose glumis advokata, djes ti u kakvoj akciji, i ti ces biti skatan

DARKOS JE DEFER:roll:

Loou
16.11.2016, 12:34
DARKOS JE DEFER:roll:

Od kad je ovo deff?

http://ts19.travian.rs/berichte.php?id=10048163|245a5ddb&t=0&s=1

doduše nije ni off :D

Die Unfassbaren
16.11.2016, 12:39
Gde ste bre vi Dunstercici, gde vam je onaj sto je pice raznosio, kaze da je najjaci al izleda pao sa skutera dok je nosio pice i ostao bez icega! Pa rodjeni gde ti je kamen u gg-u!? Ovaj za koga kazete da nema nedodirljivih te kata sa 11 kata ti rusi njive!!!
Ponosite se logom i napadom na Brcka (Nedodirljivi) decko se vratio odma kroz par dana nazad. Moj Ramize, Ramize cinilo nam se da si imao vise sela sinoc!? I gde je Adis sto pise u 2 sata ujutru citiram ''Lose vam je odradjena akcija, jako lose" Eto koliko lose da covek deffa u selu nije imao. Ajde uzivajte u igri do sledeceg kucanja, rusenja ili slicnog!!!

Evo loga:

http://travian-reports.net/rs/report/64253c42e5c

Ostale mi jako mrsko da postavljam setali se ljudi za DZ, ocigledno te precenise! Bolelo je svega 18 sekundi a onda je selo otislo u zaborav!

Lp. MaaR-S

lolek
16.11.2016, 13:37
Ima li ko jaci ? 8-)

Ramiz
exRaznosacPica

Bio nekadaaa :oops:

Tequila
16.11.2016, 14:29
Dunsteri do pobede OJSA

Ferid11
16.11.2016, 15:02

Ti si nesto pogresio mi katamo samo nebitne igrace farme i natarska sela.

lolek
17.11.2016, 10:39
Ti si nesto pogresio mi katamo samo nebitne igrace farme i natarska sela.

Ma preletilo mi cika feraaa. Lagano samo. Samo neaktivne naloge 😂😂😂😂

OverLordrs
17.11.2016, 15:26
Gde ste bre vi Dunstercici, gde vam je onaj sto je pice raznosio, kaze da je najjaci al izleda pao sa skutera dok je nosio pice i ostao bez icega! Pa rodjeni gde ti je kamen u gg-u!? Ovaj za koga kazete da nema nedodirljivih te kata sa 11 kata ti rusi njive!!!
Ponosite se logom i napadom na Brcka (Nedodirljivi) decko se vratio odma kroz par dana nazad. Moj Ramize, Ramize cinilo nam se da si imao vise sela sinoc!? I gde je Adis sto pise u 2 sata ujutru citiram ''Lose vam je odradjena akcija, jako lose" Eto koliko lose da covek deffa u selu nije imao. Ajde uzivajte u igri do sledeceg kucanja, rusenja ili slicnog!!!

Evo loga:

http://travian-reports.net/rs/report/64253c42e5c

Ostale mi jako mrsko da postavljam setali se ljudi za DZ, ocigledno te precenise! Bolelo je svega 18 sekundi a onda je selo otislo u zaborav!

Lp. MaaR-S

Aj od svih poruka sa protivnicke strane da odgovorim na ovu.Mislim da je pisao poruku rukometas pa da dobije adekvatan odgovor.Druze svi igaci koje prozivas mogu da te uce ovoj igri,jer imaju iza sebe vise servera nego sto ces ti ikada imati.Kolika je frustracija dokazuje to da je otvoren nalog samo da bi bila napisana i ta jedna poruka na forumu.Zbog takvih likova i propade travian,a stare ekipe i igraci se sve vise povlace.Da si bar neko igracko ime pa da tvoj post ima tezinu,ali svi znamo da nisi.Odgovoricu ti jedino u cemu si jak....tvoja jacina je gold i samo gold a igrackog znanja imas toliko da si nasao da prozivas ovde...pa si time i dokazao tvrdnje o sebi.Ponosimo se napadom na Brcka,ne znam ko se to ponosi i gde,ali cinjenica je da su i tamo otisle sve njive,ne znam samo sto niste branili kad je moc u vasim rukama.Isto tako potpisujes poruku sa Maar-S jel ovo misljenje celog tvog saveza il si mozda neki vodja,sta vec.I jos jedna velika i bitna napomena sledeci put nemoj da molis na skype da ne napadamo Mars da bi vi mogli da napadate na miru PO.Sve mi je jasno al da si prakticno molio da vas ne diramo to mi nije nimalo jasno.Ako bude potrebe lako cemo dokazati to jer su poruke sa skype tu.I za kraj druze batali ti forume,ne ide ti to bas od ruke i sl. put se dobro zapitaj zasto vecina starih igraca ne objavi ni jedan post ovde,a imaju vise prava i osnova za to od tebe.

Die Unfassbaren
17.11.2016, 16:25
Aj od svih poruka sa protivnicke strane da odgovorim na ovu.Mislim da je pisao poruku rukometas pa da dobije adekvatan odgovor.Druze svi igaci koje prozivas mogu da te uce ovoj igri,jer imaju iza sebe vise servera nego sto ces ti ikada imati.Kolika je frustracija dokazuje to da je otvoren nalog samo da bi bila napisana i ta jedna poruka na forumu.Zbog takvih likova i propade travian,a stare ekipe i igraci se sve vise povlace.Da si bar neko igracko ime pa da tvoj post ima tezinu,ali svi znamo da nisi.Odgovoricu ti jedino u cemu si jak....tvoja jacina je gold i samo gold a igrackog znanja imas toliko da si nasao da prozivas ovde...pa si time i dokazao tvrdnje o sebi.Ponosimo se napadom na Brcka,ne znam ko se to ponosi i gde,ali cinjenica je da su i tamo otisle sve njive,ne znam samo sto niste branili kad je moc u vasim rukama.Isto tako potpisujes poruku sa Maar-S jel ovo misljenje celog tvog saveza il si mozda neki vodja,sta vec.I jos jedna velika i bitna napomena sledeci put nemoj da molis na skype da ne napadamo Mars da bi vi mogli da napadate na miru PO.Sve mi je jasno al da si prakticno molio da vas ne diramo to mi nije nimalo jasno.Ako bude potrebe lako cemo dokazati to jer su poruke sa skype tu.I za kraj druze batali ti forume,ne ide ti to bas od ruke i sl. put se dobro zapitaj zasto vecina starih igraca ne objavi ni jedan post ovde,a imaju vise prava i osnova za to od tebe.

HAhahahha a daajjj evo placem tvom referatu! Rodjeni lepo od tebe sto si ponositi travian igrac! Ko zna mozda i penziju od toga dobijes, posto ti je to sve u zivotu izgleda, lako se zakljucuje po tvojim recima. A da ti sad objasnim par stvari jer ne vidis dalje od nosa, a sto bi i gledao ustvari, za to treba imati i IQ. Al necemo se vredjati nego da ti lepo odgovorim!

Prvo rece ti GOLD GOLD GOLD! E vidis tog golda sto se tice, za mene je to obicno ubijanje vremena. Koristim ga jer ne mogu da cekam neke stvari jer sam OD SVOG ZIVOTA napravio nesto i bezmalo hranim 8, ljudi od toga placam bratu studije i itd... za razliku od tebe i nemam vremena da sedim 24 sata da klikcem na igrici! Ko me zna, zna i kakav sam tako da si jako nebitan lik, al eto da te ne ostavim bez odgovora na tvoje prozivkice!

Sto se tice gasenja tih starih igraca iliti kako si naveo, verovatno ljudi shvatili da se mora u zivotu i raditi i zaraditi a ne samo igrati igrica. Al mislim da i to se da srediti ako se dobro organizujes, pre da si im ti dosadio jer si i prosli server koje kakve gluposti pisao videlo se sve!

Napad na brcka...Hmmm otisao jedan off a lik se vratio za 4-5 dana da ne lazem, i odma su krenule prozivke po forumu! OD NAS TO NIKO NIJE RADIO DO TOGA!

Dolazimo na temu PO! Nasa rasprava sa njima je nasa stvar! Tu cu da ti dam MALO prava, jedino sto je iole istinito u celom tekstu! Sa dacom sam pricao da se ne napadamo dok ne sredimo sta imamo sa PO, nismo hteli da ratujemo na dva fronta! Ne vidim tu nista za stideti se ili slicno, diplomatija, diplomatija, diplomatija! Ali eto nije doslo do toga kazem sad i bolje jer nam ne treba niko! Samo mozemo sve sto hocemo i planiramo.

A da post,potpis itd umalo da zaboravim, ne matori nisam vodja! Zna se ko je vodja, ti kao ISKUSNI travian igrac sa benificiranim stazom kao igrac bi trebao da sam da znas ko je VODJA! Al dobro jos jedan dokaz da malo .....s ! Al pored toga mogu da se potpisem kako hocu jer kod nas vlada sloboda govora, a sta vise potpis je toliko nebitan jer lepo pise ko je kucao i slicno.

A sad mi dolazis ti kao poslastica na kraju. Mnogo si mi bre opasan na recima! Prosli server si nuliran pa si sad pobegao kod fuje mislis nece te dirati zbog deffa koji on izbacuje, bices i ovaj isto kao i ostali! Nemoj da brines doci ce i tvoje vreme.

Lp. kako bi da se potpisem ti zamisli sam da sam se tako potpisao!

:D :D :D

OverLordrs
17.11.2016, 17:10
HAhahahha a daajjj evo placem tvom referatu! Rodjeni lepo od tebe sto si ponositi travian igrac! Ko zna mozda i penziju od toga dobijes, posto ti je to sve u zivotu izgleda, lako se zakljucuje po tvojim recima. A da ti sad objasnim par stvari jer ne vidis dalje od nosa, a sto bi i gledao ustvari, za to treba imati i IQ. Al necemo se vredjati nego da ti lepo odgovorim!

Prvo rece ti GOLD GOLD GOLD! E vidis tog golda sto se tice, za mene je to obicno ubijanje vremena. Koristim ga jer ne mogu da cekam neke stvari jer sam OD SVOG ZIVOTA napravio nesto i bezmalo hranim 8, ljudi od toga placam bratu studije i itd... za razliku od tebe i nemam vremena da sedim 24 sata da klikcem na igrici! Ko me zna, zna i kakav sam tako da si jako nebitan lik, al eto da te ne ostavim bez odgovora na tvoje prozivkice!

Sto se tice gasenja tih starih igraca iliti kako si naveo, verovatno ljudi shvatili da se mora u zivotu i raditi i zaraditi a ne samo igrati igrica. Al mislim da i to se da srediti ako se dobro organizujes, pre da si im ti dosadio jer si i prosli server koje kakve gluposti pisao videlo se sve!

Napad na brcka...Hmmm otisao jedan off a lik se vratio za 4-5 dana da ne lazem, i odma su krenule prozivke po forumu! OD NAS TO NIKO NIJE RADIO DO TOGA!

Dolazimo na temu PO! Nasa rasprava sa njima je nasa stvar! Tu cu da ti dam MALO prava, jedino sto je iole istinito u celom tekstu! Sa dacom sam pricao da se ne napadamo dok ne sredimo sta imamo sa PO, nismo hteli da ratujemo na dva fronta! Ne vidim tu nista za stideti se ili slicno, diplomatija, diplomatija, diplomatija! Ali eto nije doslo do toga kazem sad i bolje jer nam ne treba niko! Samo mozemo sve sto hocemo i planiramo.

A da post,potpis itd umalo da zaboravim, ne matori nisam vodja! Zna se ko je vodja, ti kao ISKUSNI travian igrac sa benificiranim stazom kao igrac bi trebao da sam da znas ko je VODJA! Al dobro jos jedan dokaz da malo .....s ! Al pored toga mogu da se potpisem kako hocu jer kod nas vlada sloboda govora, a sta vise potpis je toliko nebitan jer lepo pise ko je kucao i slicno.

A sad mi dolazis ti kao poslastica na kraju. Mnogo si mi bre opasan na recima! Prosli server si nuliran pa si sad pobegao kod fuje mislis nece te dirati zbog deffa koji on izbacuje, bices i ovaj isto kao i ostali! Nemoj da brines doci ce i tvoje vreme.

Lp. kako bi da se potpisem ti zamisli sam da sam se tako potpisao!

Hehehhe nisam znao da toliko boli onaj moj odgovor.Nemoj samo bajke da mi pises ovde....I nemoj toliko da se cimas nema potrebe.Jos cu samo da napisem tj da pitam na kom sam ja to serveru nuliran,hehhehehe.Izgleda da pada vece pa ti opada koncentracija i onda ne znas sta pises.Za drugi post na forumu ovo nimalo nije lose ima tu stosta napisano,al opet nema kvaliteta.Idi hrani tih 8 ljudi i vidi dal bratu kasne pare za studije,a i provuci koji put karticu opao ti gold na nalogu.Odoh da se zalim Fuji,dobio sam pretnje da ce doci moj red za katanje...Lepa ti je zivotna prica,ismejah se posteno a i Fuja ce kad cuje da sam pobegao kod njega na nalog i da cu biti katan.VODJO, pazi samo sledeci put da ne preteknes bracu Grim kad krenes ovako da pises.Tesko je napisati kvalitetnu bajku al od necega mora da se pocne i dobro ti ide,uz tebe sam.

Ferid11
17.11.2016, 18:36
Ponosimo se napadom na Brcka,ne znam ko se to ponosi i gde,ali cinjenica je da su i tamo otisle sve njive,ne znam samo sto niste branili kad je moc u vasim rukama.

Da kod brcka su samo njive otisle.Za def brcak je mislio da ne idete na njega i vecinu svog defa je prosledio.Sto se ex raznosaca tise pre 2-3 nedelje je trebao da ide na 0 ali posto su se neki igraci koji su trebali u akciju da idu sazalili jer je on nekom posvetio server i da zbog toga nece da idu na njega.

Te privatne stvari ostave po strani nije im mesto na travinu forumu...

P.s Gde vam je def?

Lp

Die Unfassbaren
17.11.2016, 18:39
Sto bi Fera rekao "pust levata i nije neki covek"

Nemam ti šta više reći muko, dobićeš samo log! ;)

OverLordrs
17.11.2016, 20:34
Da kod brcka su samo njive otisle.Za def brcak je mislio da ne idete na njega i vecinu svog defa je prosledio.Sto se ex raznosaca tise pre 2-3 nedelje je trebao da ide na 0 ali posto su se neki igraci koji su trebali u akciju da idu sazalili jer je on nekom posvetio server i da zbog toga nece da idu na njega.

P.s Gde vam je def?

Lp

Feride nije ovde problem ko je koga okatao,Brcku otisle njive, Ramizu selo....problem je sto se neko rega na forumu i to cisto radi provokacije.A to je ovaj forum rukometas.Sto se tice brisanja sela islo se na to da radite isto kao ranijih godina,kad ste se lepili redom,a i uz to ide ona da fajter nikada ne fejka herojem.Sto se tice offova koji su napali sve je to ispod proseka i moglo se hvatati sa pola snage da je znato brojcano stanje.Sve u svemu dobro odradjen fejk i uspesna akcija.

OverLordrs
17.11.2016, 20:51
Sto bi Fera rekao "pust levata i nije neki covek"

Nemam ti šta više reći muko, dobićeš samo log! ;)

Dobro si sinko ovde opisao sebe.Pametan procita i odmah shvati ko si.Bavi se rukometom a travian sto ti je losa strana to ide po strani.I jos nesto nemoj vredjati sam sebe,oce bude bana,nema smisla a tek treci post.Necu vise da pisem,nema smisla da se nerviras zbog igrice...vec mi krivo sto si se iscimao ovoliko.VODJO manje pisi a vise radi,i nemoj se kititi tudjim perijem.Jasno je da ljudi u nemoci pocnu da vredjaju al ovog puta nisi trebao ovako reci za samog sebe.

exRaznosacPica
17.11.2016, 22:21

P.s Gde vam je def?

Lp

Zar jedan igrac nosi akciju ?
Ja se pitam zasto tebi feride odgovaram uopste (nije pravopisna greska sto je "F" malim slovom ) jer F je zaista mali..Osoba poznata po mnogo cemo samo ne po korektnoj igri..nikada nigdje prvi, kao onaj margarin u sve se mijesa..I ti koji su sa tobom nisu nista bolji, no, ne mogu lose rijeci da koristim..Vecina vasih igraca, ne nasih, no vasih prica isto o tebi..zapitaj se..

Ostavi ti moje licne probleme po strani, ovo je igrica..ne real life..mada u tvom slucaju i nije bas tako

LP Ramiz

Die Unfassbaren
17.11.2016, 22:54
A jeste vala i nisi neki čovek :lol: :D haha. I da Fera razmišljao sam da posvetimo ovaj server mom ili tvom Čukundedi!? Sta misliš?

Ferid11
17.11.2016, 23:05
Zar jedan igrac nosi akciju ?
Ja se pitam zasto tebi feride odgovaram uopste (nije pravopisna greska sto je "F" malim slovom ) jer F je zaista mali..Osoba poznata po mnogo cemo samo ne po korektnoj igri..nikada nigdje prvi, kao onaj margarin u sve se mijesa..I ti koji su sa tobom nisu nista bolji, no, ne mogu lose rijeci da koristim..Vecina vasih igraca, ne nasih, no vasih prica isto o tebi..zapitaj se..

Ostavi ti moje licne probleme po strani, ovo je igrica..ne real life..mada u tvom slucaju i nije bas tako

LP Ramiz

Od tebe je to "f" 3x vece pa ti skontaj kolikav si :D .Sto se moje igre tice vec objasnio i o5 cu sve je fer i korektno.Za te moje saigrace s kojim sam imao neslaganja od pocetka servera i od ranije to je izmedju njih i mene svako ima pravo na svoje misljenje isto kao sto ja imam misljenje o tebi koje znas.

Niko te nije pitao za licne probleme ali ih ti delis po serveru.Izvini molim te ali ovo je igrica i nas ne interesuju ti problemi.

P.s Svi smo mi ljudi samo je ramiz .....

Lp Ferid

exRaznosacPica
17.11.2016, 23:11

Bit ce opet :D

OverLordrs
17.11.2016, 23:22
A jeste vala i nisi neki čovek :lol: :D haha. I da Fera razmišljao sam da posvetimo ovaj server mom ili tvom Čukundedi!? Sta misliš?

Eno rukometas cetvrta poruka.Secas li se mozda ovoga

http://prnt.sc/d8mnqs

exRaznosacPica
18.11.2016, 00:17
Kazu red je odgovoriti kada vas neko proziva..

Pa da krenemo.. Sta ima zaljubljenko mali, kako si mi, kako zivot, ljubav, cujem hranis 8 ljudi, goldima, a sta drugo mozes i da im ponudis?.Ouu brat studia, svaka cast.. s obzriom kakav si pjesnik da ti dam i pjesmicu -Lady Gaga - Applause...
Vidim i profil ukrasen pjesmicama, pravi romantik, zavodnik..Vidjoh da je i off bio posvecen nekim igracima, pise se kako si nesto bez povodca..Auu jaka licnost, moze ponovo Lejdi Gaga..aplauz

Preracuna se ja, profil promijenjen, labilna licnost.

Rekoh ja da si ti trebao sa Dzancom da mijenjas nick, pristajao bi ti u fulu..Kontam nesto pa da ne hranis te goldima, zar bi imao prijatelja, imao bi tog "f"..tu ste vi, labilni..Dok sam bio sa dualom ti Nemanjom na kafici, kaze puno pijes, sta te muci, ojadi nam se, zarucen si, budi sretan :D
Kaze ima se moze se, al opet se place kad se pokuca malo kod druga riota

Ja brcka licno nisam prozvao, on je ljudina, za razliku od nekog doticnog rukometasa ili pokusaj istog..Kolega Adis se malo preracunao, akcija je bila sa par greskica, no svaka cast..Krop ode, doci ce novi, moze opet biti skatan...nemam ja potrebu puno pricati, zna se gdje boli, nije to vise ni do igrice..malo je zeznuto kada ti igrica nije ubijanje vremena, nego zivot, zivot druze. To nikada ne dozvoli. Ipak je to igrica, server dodje, server prodje.. Ostaje to kakav si covjek, ma ne gleda se ni kakav si igrac bio..jer sve je prolazno moj druze..

Da ne duljim, ovo je moj prvi i jedini odgovor tebi licno, jer smatram da nisi neko ko zasluzuje da mu ja odgovaram na forumu..Trebas zaraditi neki respect da dobijes odgovor, ali eto preko stele..

LP Ramiz
exRaznosacPica

Loou
18.11.2016, 09:20
Ajmo dalje romanopisci, uporno zaboravljate osnovnu stvar THIS IS A GAME!

Igrajte se, budite veseli, zdravi, nasmijani, prozivke ostavite, neka pobijedi bolji a to smo mi :D

Aj, ćao

P.S, VOĐA MARSA BIO I OSTAO ELVI! Ko nije upamtio da još jednom ponovim - ELVII!

Loou
18.11.2016, 10:01

Pa da krenemo.. Sta ima zaljubljenko mali, kako si mi, kako zivot, ljubav, cujem hranis 8 ljudi, goldima, a sta drugo mozes i da im ponudis?.Ouu brat studia, svaka cast.. s obzriom kakav si pjesnik da ti dam i pjesmicu -Lady Gaga - Applause...
Vidim i profil ukrasen pjesmicama, pravi romantik, zavodnik..Vidjoh da je i off bio posvecen nekim igracima, pise se kako si nesto bez povodca..Auu jaka licnost, moze ponovo Lejdi Gaga..aplauz

Rekoh ja da si ti trebao sa Dzancom da mijenjas nick, pristajao bi ti u fulu..Kontam nesto pa da ne hranis te goldima, zar bi imao prijatelja, imao bi tog "f"..tu ste vi, labilni..Dok sam bio sa dualom ti Nemanjom na kafici, kaze puno pijes, sta te muci, ojadi nam se, zarucen si, budi sretan :D

Ja brcka licno nisam prozvao, on je ljudina, za razliku od nekog doticnog rukometasa ili pokusaj istog..Kolega Adis se malo preracunao, akcija je bila sa par greskica, no svaka cast..Krop ode, doci ce novi, moze opet biti skatan...nemam ja potrebu puno pricati, zna se gdje boli, nije to vise ni do igrice..malo je zeznuto kada ti igrica nije ubijanje vremena, nego zivot, zivot druze. To nikada ne dozvoli. Ipak je to igrica, server dodje, server prodje.. Ostaje to kakav si covjek, ma ne gleda se ni kakav si igrac bio..jer sve je prolazno moj druze..

Da ne duljim, ovo je moj prvi i jedini odgovor tebi licno, jer smatram da nisi neko ko zasluzuje da mu ja odgovaram na forumu..Trebas zaraditi neki respect da dobijes odgovor, ali eto preko stele..

LP Ramiz
exRaznosacPica

Ne diraj mi Džanca 8-) nemoj kate da palim 8-)

Die Unfassbaren
18.11.2016, 10:05
...I nije neki covek :D

Die Unfassbaren
18.11.2016, 10:07
Ide božić... i nije neki covek :D Cukundeda posvećujem ti server! Nemoj samo da me katate ja sa sam ipak posvetio server :D

exRaznosacPica
18.11.2016, 10:40
Ne diraj mi Džanca 8-) nemoj kate da palim 8-)

Ma Dzanac je super lik, nista lose nisam ni rekao za njega..

Mislis izvidjace Lejlice ? :D :D

Loou
18.11.2016, 11:14
Ma Dzanac je super lik, nista lose nisam ni rekao za njega..

Mislis izvidjace Lejlice ? :D :D

nee, njih šaljem kad mi dune, kate za Džanca 8-)

bigers bang
18.11.2016, 11:53

LP Ramiz
exRaznosacPica

sta ovaj mali dunstercic umislja da je neka faca, i sto tebi raznosacicu smeta sto milan voli anteu, niko ti nije kriv sto si jadavac, zidaj taj crop da imamo sta rusiti ponovo:mrgreen:

Ferid11
18.11.2016, 12:00
Bar smo mi ljudi pa volimo zene a ne kao ramiz ..... :D

Lp

bigers bang
18.11.2016, 12:06
Bar smo mi ljudi pa volimo zene a ne kao ramiz ..... :D

Lp

bogami, bas ti nebi trebao pricati o zenama, pricaju ljudi da su ti kod nigera samo pertle virile, i da bas ne volis zene

Ferid11
18.11.2016, 12:35
...

Ko si robe predstavi se ?

exRaznosacPica
18.11.2016, 12:41
bogami, bas ti nebi trebao pricati o zenama, pricaju ljudi da su ti kod nigera samo pertle virile, i da bas ne volis zene

HAHAHAHHHAHAH
Sta je ovo Marsovac na Marsovca ?

Feride o ovome sam ti ja pricao sinoc :D

bigers bang
18.11.2016, 12:43
Ko si robe predstavi se ?

cak si i nigerov recnik pokupio, sav si njegov, pa se zapitaj ko je rob, steta sto zbog ostalih na acc ne mogu, inace bi ti mali feride dobio kate, iako se krijes ko mis da se ne sazna gdje klikas:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

bigers bang
18.11.2016, 12:51
HAHAHAHHHAHAH
Sta je ovo Marsovac na Marsovca ?

Feride o ovome sam ti ja pricao sinoc :D

a ti dunstic, razguli u raznosenje, mogao bi ti cika big prognozirati jos jedno katanje, mada nemas vise sta za slupati

exRaznosacPica
18.11.2016, 12:58
a ti dunstic, razguli u raznosenje, mogao bi ti cika big prognozirati jos jedno katanje, mada nemas vise sta za slupati

Da ti cika big nisi feridov brat ?
Otprilike ste na istom intelektualnom nivou, ako je to uopste nivo..

bigers bang
18.11.2016, 13:14
Da ti cika big nisi feridov brat ?
Otprilike ste na istom intelektualnom nivou, ako je to uopste nivo..

ferid ima taj telektualni nivo, mene mozes nivelisati kako ti volja, od nenivelisanih mi nista ne smeta

lp za danas dosta

Ferid11
18.11.2016, 13:23
...

Imas li pravo da mi se obracas?

Gde klikam se dobro zna samo nemas ti onu stvar da pustis kate idi ti robe u rudnik gde ti je i mesto nemoj ovde da mi prosipas neke price.

Lp

bigers bang
18.11.2016, 13:43
Imas li pravo da mi se obracas?

Gde klikam se dobro zna samo nemas ti onu stvar da pustis kate idi ti robe u rudnik gde ti je i mesto nemoj ovde da mi prosipas neke price.

Lp

kad savezu ne bude smetalo, dobices trazeno, zajedno sa onom stvarcetinom koju si spomenuo

koliko servera si odigrao, na svakom da si naucio po jednu recenicu, obogatio bi svoju elokvenciju, da u konverzaciji ne delujes kao sarena ara u zbunju - mali ferid ostaje mali ferid nigerov potrcko

P.S. jel sad milanu brises obucu, mogao bi i da te usvoji, da budes deveto prase na 8 sisa:mrgreen: kad ih nema 12 na izdrzavanju da budes trinaesti

Ferid11
18.11.2016, 15:06
Kakve vi komplekse imate od nekih ljudi :D

Die Unfassbaren
18.11.2016, 23:46
kad savezu ne bude smetalo, dobices trazeno, zajedno sa onom stvarcetinom koju si spomenuo

koliko servera si odigrao, na svakom da si naucio po jednu recenicu, obogatio bi svoju elokvenciju, da u konverzaciji ne delujes kao sarena ara u zbunju - mali ferid ostaje mali ferid nigerov potrcko

P.S. jel sad milanu brises obucu, mogao bi i da te usvoji, da budes deveto prase na 8 sisa:mrgreen: kad ih nema 12 na izdrzavanju da budes trinaesti

Ko o cemu on o sisama... Tu se pronalazi... Da si neki ..d...a ti bi se prestavio! ......... I nisi neki covek!

lolek
19.11.2016, 07:45

Ovo je neki tntovac koji i danas danas ima komplekse od najjace ally :D kaze zoviii 2 k igraca da igraju protiv zeleni tresu nam se gaceeeeee :shock::idea:

Za blacenje igraca aliensa moras imati dozvolu :D a ne ljudi nemaju takvu dozvolu jer si tnteovac :D

i zaboravih akciju pacov zagrizao mamac ko i svaki put do sada moram da je spomenem :D volim da vam je prodam pa djabaa

Loou
19.11.2016, 08:53
Ovo je neki tntovac koji i danas danas ima komplekse od najjace ally :D kaze zoviii 2 k igraca da igraju protiv zeleni tresu nam se gaceeeeee :shock::idea:

Za blacenje igraca aliensa moras imati dozvolu :D a ne ljudi nemaju takvu dozvolu jer si tnteovac :D

i zaboravih akciju pacov zagrizao mamac ko i svaki put do sada moram da je spomenem :D volim da vam je prodam pa djabaa

zamisli al nije tnt-ovac, na tvoju nesreću, pretpostavke ti pale u vodu ali ono baš skroz

Imrane ba ne širi dezinformacije :) lupetanje ostaje samo to :)

lolek
19.11.2016, 09:42
zamisli al nije tnt-ovac, na tvoju nesreću, pretpostavke ti pale u vodu ali ono baš skroz

Imrane ba ne širi dezinformacije :) lupetanje ostaje samo to :)

Onda je psy :D uglavnom neko ko ima komplekse :D svi vi volite da zeleni dodju da se tuku sa vama jer je samo tada server dobar :)

necemo se vrijedjati al ako bas hoces nije problem :D

bigers bang
19.11.2016, 11:46

zeleni jesu najjaci, ali u prljavoj igri, uveli ste nove relacije u negativnom smislu, to sto ste nag...li jednog od najvecih vodja rsx-a, za jadnih 600 golda, nije vam na cast, ali kad je naivan, ko ga ...., medjutim ti si jos jedan od nigerovih potrckala, koji bi trebao da zna da treba osvojiti server da bi bio respektabilna ally, a rsx nikad niste i necete osvojiti, jer ne znate da se travian igra do onog 100 lvl svetskog cuda

igrace, ne moze se zanemariti da ima i kvalitetnih, aliensa niko ne moze oblatiti kao sto ih oblati vodja i njegova potrckala, du..uvlakaci, intelektualno nedozreli, kao sto si i ti jedan od njih

P.S. nije shteta i tebe staviti na onu listu za katanje

Loou
19.11.2016, 12:01
Onda je psy :D uglavnom neko ko ima komplekse :D svi vi volite da zeleni dodju da se tuku sa vama jer je samo tada server dobar :)

necemo se vrijedjati al ako bas hoces nije problem :D

to je neko ko je osvojio taj server o kome pričaš :)

ja ne vrijeđam (punch)

exRaznosacPica
19.11.2016, 12:30
to je neko ko je osvojio taj server o kome pričaš :)

ja ne vrijeđam (punch)

Ne bi ni ja da vredjam, al ono Imrane ne treba se raspravljati sa zenama, pobijediti ne mozes :D

Nego vidim Lejla puno brani biggersa, ocito da pozanejs doticnog, ko je on/ona ?

SHALE
19.11.2016, 12:41

Jedino si u pravu da kompleksi postoje, da ne postoje ne bi zeleni dolazili kod tnt da uzmu server, dva puta pokusali i dva puta podbacili, i tako se stvaraju kompleksi, sto se vidi iz prilozenog da svudje vidis tnt...
Uzmi samo prosli server, skatali 2-3 deffera pa se zakucali kod maximusa i izbaceni iz igre...
Moj savet ti je smanji dozivljaje i drzi se cinjenica, ipak je ovo igrica...

Loou
19.11.2016, 12:53
Ne bi ni ja da vredjam, al ono Imrane ne treba se raspravljati sa zenama, pobijediti ne mozes :D

Nego vidim Lejla puno brani biggersa, ocito da pozanejs doticnog, ko je on/ona ?

Znaš li ti ko je? Ne znaš, e tako i ja ne znam, nego me nervira potezanje ovamo tamo,igramo se i ćaos. Nervira me to potezanje drugih servera ovdje i što se odmah TNT vidi u svemu, niđe veze.

Dzanac
19.11.2016, 13:14
Nikako bez Dzanca da prodje. :)

Pozdrav za sve <3 Uzivajte u igri, dajte sve od sebe pa da vidimo jos puno zanimljivih logova.

P.S. Manite se foruma, retko sta lepo moze da vam donese.

Team Extreme-
19.11.2016, 16:33
Jesi ti neciji advokat?Jel ti neko dozvolio da se oglasis na forumu,i da mesas servere,vidim ds ti je cilj da zavadis jos vise..

golu
19.11.2016, 17:34
Die Unfassbaren je najveci prevarant u igri...evo neke prepiske

1 poruka sa spornog naloga.
Rob Stark пише:

zbaci sve rese sto si uzei ili uzela vracas nazad! u roku od sat vremena ili ide acc na 0

Die Unfassbaren!

07.11.16, 15:00

2 poruka sa svog naloga i moje pitanje i njegov odgovor
Prvo dupli nalog nije nego siterski nalog!!! A sad ćemo tako da igramo ! Nije problem

Pa jedino sto mogu da uradim je da prestanem sa napadima, o vracanju resa je sada kasno. Ili da te prijavim za dupli nalog?

Matori šta ti nije jasno!!!??? Lepo ti je rečeno odradi kako ti je rečeno inače će biti kako sam ti obećao!!!

Posle dva dana sporni navodni siterski nalog menja GG na manji, i igrac Die Unfassbaren osvaja bivsi razradjeni GG.

Napravio sam ovde nalog samo da ukazem da pomenuti igrac ne igra posteno i da je u topu samo zbog ovakvih i slicnih prevara.

golu
19.11.2016, 17:38
1590

A evo i print screen-a. Da ne ispadne da sam nakucao sam prepisku...

Loou
19.11.2016, 17:54

je li to zavadi pa vladaj? dosta te više ajde furaj :)

OverLordrs
19.11.2016, 21:30
Bolje cutite, svi znamo da vam Stimpi nije napravio te akcije kucali bi se i dalje kao i ranije, to znamo i mi i vi.I da dodam komentar sto se tice ovih napada sto idu.Jel vam VODJA to naredio,jel ga zaboleo mozda moj post,tj sigurno jeste pa vezujete na deffera.Do skoro niste isli al sad se ponasate kao gomila pudlica,ajd vezujte se jos malo da vidimo ko je sve uz velikog rukometnog VODJU.Vidim ja da je ovde ostalo premalo pravih travian igraca,i da mnogi nemaju svoje JA.Ovo vam je momci i devojke misevska igra i nista drugo.I vidim da na ovom forumu istina uvek najvise zaboli.......ajmo sad da dokazemo ko je jaci posto vidim da se na tome najvise potencira...Sve ovo najvise nalici na tragi komediju,i sve nit smrdi nit mirise,dovukli se na nebitan server i sad se gleda ko je jaci i veci igrac...Ima ovde i previse prljavog materijala koji bi verovatno trebalo zalepiti i ovde ali neka...Ajd igrajmo server na kom ima 200naloga koji igraju,jos 200duplih i +ostali.Da se cepa jos 130dana pa da se podele lepo nagrade za najvece i najjace igrace rs19 servera pa da se polako razilazimo.Previse je ovde naboja a i sa suprotne strane ima svega par provokatora koji dobro rade svoj posao,za ostale nemam sta da dodam igraju i cute pa ko bude bolji.Mozda je i najbolje da se vise ne prosipa ovde pamet a i Moderatora pozivam da odreaguje na par mesta jer iako je vecina tekstova zezanje izmedju redova ima i postova sa direktnim vredjanjem al to je vrerovatno uradjeno zbog nemoci doticnih da drugacije odgovore.

Team Extreme-
19.11.2016, 22:03
Bolje cutite, svi znamo da vam Stimpi nije napravio te akcije kucali bi se i dalje kao i ranije, to znamo i mi i vi.I da dodam komentar sto se tice ovih napada sto idu.Jel vam VODJA to naredio,jel ga zaboleo mozda moj post,tj sigurno jeste pa vezujete na deffera.Do skoro niste isli al sad se ponasate kao gomila pudlica,ajd vezujte se jos malo da vidimo ko je sve uz velikog rukometnog VODJU.Vidim ja da je ovde ostalo premalo pravih travian igraca,i da mnogi nemaju svoje JA.Ovo vam je momci i devojke misevska igra i nista drugo.I vidim da na ovom forumu istina uvek najvise zaboli.......ajmo sad da dokazemo ko je jaci posto vidim da se na tome najvise potencira...Sve ovo najvise nalici na tragi komediju,i sve nit smrdi nit mirise,dovukli se na nebitan server i sad se gleda ko je jaci i veci igrac...Ima ovde i previse prljavog materijala koji bi verovatno trebalo zalepiti i ovde ali neka...Ajd igrajmo server na kom ima 200naloga koji igraju,jos 200duplih i +ostali.Da se cepa jos 130dana pa da se podele lepo nagrade za najvece i najjace igrace rs19 servera pa da se polako razilazimo.Previse je ovde naboja a i sa suprotne strane ima svega par provokatora koji dobro rade svoj posao,za ostale nemam sta da dodam igraju i cute pa ko bude bolji.Mozda je i najbolje da se vise ne prosipa ovde pamet a i Moderatora pozivam da odreaguje na par mesta jer iako je vecina tekstova zezanje izmedju redova ima i postova sa direktnim vredjanjem al to je vrerovatno uradjeno zbog nemoci doticnih da drugacije odgovore.Zna se ko je vodja BURN ,ja nisam hteo da se oglasim do sada....Niti sam pretio!Ja cutim i u svemu sam strpljiv...Tek je pocelo,i da se lepimo sta ima veze,ne igramo ww off,kao neki pojedinci koji samo posmatraju..

OverLordrs
19.11.2016, 22:30
Zna se ko je vodja BURN ,ja nisam hteo da se oglasim do sada....Niti sam pretio!Ja cutim i u svemu sam strpljiv...Tek je pocelo,i da se lepimo sta ima veze,ne igramo ww off,kao neki pojedinci koji samo posmatraju..

Ok druze korektan odgovor.Ovaj gore post je posvecen rukometasu prvenstveno koji je nasao da preti i obecao neki log.Kad napisem VODJA na njega se misli,isto tako da nije bilo onog posta koji je zaboleo,posle koga je doslo mnogo prljavih reci od doticnog ne bi bilo ni ovih napada.Mozemo da se lazemo al istina je da ih ne bi bilo.Naravno da ne igramo na ww i da je bolje da ima stalno borbe,ali protiv provokacija se mora dici glas.I ovo sto pisem oko napada ispada da se nesto zalim a ustvari mi je svejedno, samo ne znam kako doticni obleti sve.Prospe ovde zivotnu pricu mnogi cak i puste suzu,otvori nalog da bi prozivao i jos brise sa profila sta je stajalo,a na prvom napadanju kad spuca i malo offa pise poruke i samo sto ne place kad mu ode off.Mnogo je tu muljevine sa njegove strane,i jos jednom da napomenem nisu sporni napadi vec mi samo nije jasno ako se vec igra i ne zali off kako je uspeo da vas nagovori da krenete,samo da nije slozio jos jednu pricu,ako je duga kao ona onda mu je oprosteno.A i isto stoji da mnogi vasi a i nasi znaju kakav je doticni tako da je istina jedna i ne moze se menjati.

OverLordrs
19.11.2016, 23:11
1590

A evo i print screen-a. Da ne ispadne da sam nakucao sam prepisku...

E druze kad bi mi sad svi ovde ostavili printove gde je doticni sve pretio,mogli bi dobri memoari da se napisu.Ima gomila naloga na koje je pisano,a i ovde na forumu vidis i sam kakvo je njegovo ponasanje a i postovi.Duplih naloga sila na ovom serveru to i ptice na grani znaju.Ovo ti je gore izivljavanje ili ono tipa ja imam golda a vi ostali bicete skatani na 0.Odoh malo da se ismejem,nadam se da ce jos neko ostaviti poruke od doticnog jer je sve ono sto on pise presmesno...

Ferid11
20.11.2016, 00:02
Puska je zakocena :D bar do 6 :D

exRaznosacPica
20.11.2016, 00:20
Puska je zakocena :D bar do 6 :D

http://prntscr.com/d9fejb

Jel ovo neka posveta, oko stranca i godine

HAHAHAH...samo ljubav tako zna da boli :(:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Ferid11
20.11.2016, 00:34
http://prntscr.com/d9fejb

Jel ovo neka posveta, oko stranca i godine

HAHAHAH...samo ljubav tako zna da boli :(:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Ti to znas najbolje :*

B A R O N rs7
20.11.2016, 04:15
Kakve veze vasa prozivanja i price o drugim serverima imaju sa ovom forum temom?

golu
20.11.2016, 07:28
Ja sam nalog i obrisao zbog takvih igraca. Ne doticu mene te pretnje, nego to busanje kako je najbolji, a osvaja selo od duplog naloga. I onda ce na kraju kao da izbaci neki "brutal" off...

Beckett
20.11.2016, 07:28
Drustvo evo i ja da ostavim neki komentar :) batalite forum, uvek ce biti igraca koji goldaju vise i manje i ima ih u sva tri saveza i ne vidim sta je tu sporno, svako igra kako zna i koliko moze da se ispruzi. Uglavnom htedoh vam reci da batalite forum (i nasi i dunsteri) jer od tih sitnih provokacija nema niko nista, igrajte igricu i uzivajte, a tamo nek svako pokaze sta moze i to je to, pa dogodine sve nanovo... ili mozda ipak ne :D Uglavnom svi smo ovde da se igramo i nema potrebe da se prepucavamo. Pozdrav sa Team Extreme i od mene.

Pedja

lolek
21.11.2016, 18:06
Jedino si u pravu da kompleksi postoje, da ne postoje ne bi zeleni dolazili kod tnt da uzmu server, dva puta pokusali i dva puta podbacili, i tako se stvaraju kompleksi, sto se vidi iz prilozenog da svudje vidis tnt...
Uzmi samo prosli server, skatali 2-3 deffera pa se zakucali kod maximusa i izbaceni iz igre...
Moj savet ti je smanji dozivljaje i drzi se cinjenica, ipak je ovo igrica...

To je samo sto ne smijete dodji na bax pa vam dokazemoo da mi smijemo i to na tudje kordinate :D kada budete imali takva.... mozete sa nama u konverzaciju. Drugo defferi ? mislim da smo ubili 2 ww offera za westerna :D koliko ja znam. Sta je tnt uradio aliensima ? nw koalicija puklaa :D jedini koji moze da se javi i ko je igraci Mrak :D ostali u rupe robovi i cekaj tee svoj dana kada izaci :D moramo mi doci na rsx da vas tucemo . Maksimus akcija prodana to svi znamo od koga :D godinama je taj deffer igrao sa nama .

ps da zaboravim kad western stavi klesara i srusi svoj gg za moj mali offic :D avijedercii losa tema na losem mjestu :D

lolek
21.11.2016, 18:27
zeleni jesu najjaci, ali u prljavoj igri, uveli ste nove relacije u negativnom smislu, to sto ste nag...li jednog od najvecih vodja rsx-a, za jadnih 600 golda, nije vam na cast, ali kad je naivan, ko ga ...., medjutim ti si jos jedan od nigerovih potrckala, koji bi trebao da zna da treba osvojiti server da bi bio respektabilna ally, a rsx nikad niste i necete osvojiti, jer ne znate da se travian igra do onog 100 lvl svetskog cuda

igrace, ne moze se zanemariti da ima i kvalitetnih, aliensa niko ne moze oblatiti kao sto ih oblati vodja i njegova potrckala, du..uvlakaci, intelektualno nedozreli, kao sto si i ti jedan od njih

P.S. nije shteta i tebe staviti na onu listu za katanje

Pa mora neko i tako igrati prijatelju.bolan ako si ugr treba da se stidis ala darkos i garda. :D nismo mogli da vas prebijemo od tnta i psy :D neka neka bolje da osvoji luzer ally nego ovako.

Stavljaj. Vi plaho katate ja sam cuooo i vidiooo.

Ferid11
23.11.2016, 06:33
http://travian-reports.net/rs/report/6448552e3d7 i ode :D

Die Unfassbaren
23.11.2016, 10:02
....... a i nije neki covek ! :D

Djuja
25.11.2016, 18:35
https://m.youtube.com/watch?v=0oGI-HULus0

Za marsovce :D
Mh ipak vara malo bolje ;)

P.S Od kad postoji travian nije se pojavilo obavestenje kao veceras koje nam je dokazalo koliko su pojedini posteni.

OverLordrs
25.11.2016, 18:42
Istina pise na zidu...

Ferid11
25.11.2016, 19:20
Malo nas prosvetlite nesto vas ne kontam a i ljudi koji prate forum sigurno ni oni.

lp

exRaznosacPica
25.11.2016, 19:31
Malo nas prosvetlite nesto vas ne kontam a i ljudi koji prate forum sigurno ni oni.

lp

Od tebe niko i nije ocekivao da nesto skontas.

LP.

Team Extreme-
25.11.2016, 20:17
Od tebe niko i nije ocekivao da nesto skontas.

LP.
Plan uspeo,dunstera i Po konacno se i pojavio i precutni pon.......Vi ste melajcad,neduzni u svemu,bas mi vas zao...sto ste ispravni i iskreni

Loou
25.11.2016, 20:25
---------------------->

Loou
25.11.2016, 20:26
https://m.youtube.com/watch?v=0oGI-HULus0

Za marsovce :D
Mh ipak vara malo bolje ;)

P.S Od kad postoji travian nije se pojavilo obavestenje kao veceras koje nam je dokazalo koliko su pojedini posteni.

MH ti drug?

P.S. Ajde one silne multiće brzo gasite, auh pa ne morate i mh rade za vas :D

bigers bang
25.11.2016, 20:27

lp

da bi neko nekog prosvetlio, iliti edukovao, odnosno pojasnio desavanja, onaj koji bi trebao da primi informaciju mora biti bar malo intiligentan da bi shvatio, tebi ne pomaze ni MH-pojasnjenje, ni ono sto je pisalo kad se ulogujes na acc, a svimaa je jasno zasto, sem tebi, jer imas ono sto stavljaju konjima na oci, a niger ti je kocijas, nemas ono sto homo sapiens ima u vugla, da ti po sarajevski pojasnim, masne u vugla stani, ko zanpra lonac ti je.

P.S. sramim se sto sam dio ovih muljatora, kao clan, a nikako kao sucinitelj

jos jedan P.S. pozdrav mom prijatelju aci

Team Extreme-
25.11.2016, 20:44
da bi neko nekog prosvetlio, iliti edukovao, odnosno pojasnio desavanja, onaj koji bi trebao da primi informaciju mora biti bar malo intiligentan da bi shvatio, tebi ne pomaze ni MH-pojasnjenje, ni ono sto je pisalo kad se ulogujes na acc, a svimaa je jasno zasto, sem tebi, jer imas ono sto stavljaju konjima na oci, a niger ti je kocijas, nemas ono sto homo sapiens ima u vugla, da ti po sarajevski pojasnim, masne u vugla stani, ko zanpra lonac ti je.

Ti druze ugasi nalog,ili napusti savez,sada svi ispadose posteni..niko ne vara sve fer play igraci

Loou
25.11.2016, 20:53

Mene zanima što ti osobi iz Sandžaka objašnjavaš nešto po sarajevski? I šta te to tako bole pa se zakačio ko muha na g.....?

Ferid11
25.11.2016, 21:01
Kompleksi su cudo :D

Ovo za pon necu da komentarisem samo se ispostavilo da je istina.

exRaznosacPica
25.11.2016, 21:11
Ti druze ugasi nalog,ili napusti savez,sada svi ispadose posteni..niko ne vara sve fer play igraci

Pa eto sad se javno zna kako Mars igra, za ostale jos nista nije utvrdjeno.

LP

BobanSmoki
25.11.2016, 21:23
Marsovci marsovci zar vas nije SRAM

Team Extreme-
25.11.2016, 21:26
Pa eto sad se javno zna kako Mars igra, za ostale jos nista nije utvrdjeno.

LP
Ovo je velika uvreda za sve nas,koliko dugo igram travian.

OverLordrs
25.11.2016, 21:38

lp

Da prosvetlim i ja malo tj, za onu poruku koju je video ceo server ne moze da vas opere ni Dunav ni Sava,to stoji kao istina hteli vi to ili ne,i stoji da se nesto takvo(mislim na onu poruku)nije desilo u istoriji travian igre na rs domenu.Sad je najbolje da otvaramo teme o precutnom PONu sa savezom PO,moj odgovor na taj precutni PON bi bio da lepo udjete preko spijuna kod nas u savez i pogledate napade malo bolje,mislim da ih ima podosta pa onda pricajte o precutnom PON.Odoh da se ismejem....

OverLordrs
25.11.2016, 21:44
---------------------->

Cao mace....<3

Loou
25.11.2016, 21:49
Cao mace....<3

A zašto da se smiješ kad vam na profilu stoji s kim ste u PON? A to šta se radi - vrijeme će pokazati.

Ovo mače duge nokte ima i grebe njima 8-)

Team Extreme-
25.11.2016, 21:50
[QUOTE=OverLordrs;436355]Da prosvetlim i ja malo tj, za onu poruku koju je video ceo server ne moze da vas opere ni Dunav ni Sava,to stoji kao istina hteli vi to ili ne,i stoji da se nesto takvo(mislim na onu poruku)nije desilo u istoriji travian igre na rs domenu.Sad je najbolje da otvaramo teme o precutnom PONu sa savezom PO,moj odgovor na taj precutni PON bi bio da lepo udjete preko spijuna kod nas u savez i pogledate napade malo bolje,mislim da ih ima podosta pa onda pricajte o precutnom PON.Odoh da se ismejem....[/QUOTE

VEOMA TIHO BILO KOD VAS,vi nemate,vi ste mi svi posteni:)

OverLordrs
25.11.2016, 21:55
A zašto da se smiješ kad vam na profilu stoji s kim ste u PON? A to šta se radi - vrijeme će pokazati.

Ovo mače duge nokte ima i grebe njima 8-)

Nemoj da grebes miran sam ja i dobar.Pa sta ako stoji na profilu sa kim smo u PONu,treba li sad da secemo vene.Necemo da pricamo o ponovima jer mi odmah dodje situacija sa proslog servera,znamo i tad sta je bilo....

OverLordrs
25.11.2016, 21:59
[QUOTE=OverLordrs;436355]Da prosvetlim i ja malo tj, za onu poruku koju je video ceo server ne moze da vas opere ni Dunav ni Sava,to stoji kao istina hteli vi to ili ne,i stoji da se nesto takvo(mislim na onu poruku)nije desilo u istoriji travian igre na rs domenu.Sad je najbolje da otvaramo teme o precutnom PONu sa savezom PO,moj odgovor na taj precutni PON bi bio da lepo udjete preko spijuna kod nas u savez i pogledate napade malo bolje,mislim da ih ima podosta pa onda pricajte o precutnom PON.Odoh da se ismejem....[/QUOTE

VEOMA TIHO BILO KOD VAS,vi nemate,vi ste mi svi posteni:)

Pazi druze vi kad napisete neku istinu ja cu prvi da kazem ok tako je,to stoji itd...Ali ono danas je zabolelo,i sam znas o cemu pricam.I ovu gore poruku sam odg Feridu jer se pravi da ne zna o cemu se prica ovde a to i ptice na grani znaju,kao sto zna svaki nalog na servu.

Ferid11
25.11.2016, 22:00
Da prosvetlim i ja malo tj, za onu poruku koju je video ceo server ne moze da vas opere ni Dunav ni Sava,to stoji kao istina hteli vi to ili ne,i stoji da se nesto takvo(mislim na onu poruku)nije desilo u istoriji travian igre na rs domenu.Sad je najbolje da otvaramo teme o precutnom PONu sa savezom PO,moj odgovor na taj precutni PON bi bio da lepo udjete preko spijuna kod nas u savez i pogledate napade malo bolje,mislim da ih ima podosta pa onda pricajte o precutnom PON.Odoh da se ismejem....

Sto se mene licno tice spijuna nemam da sam hteo da ga imam imao bi ga vi to dobro znate ovaj pon pricutni ili sad zvanicni kako god ne znam zbog cega vam je smesno i zbog cega cete da se ismejete ja nijedan log nisam video da ste vi napali po i suprotno zbog toga je i sumnja za pricutni sad zvanicni.

Lp

Team Extreme-
25.11.2016, 22:03
[QUOTE=Team Extreme-;436359]

Pazi druze vi kad napisete neku istinu ja cu prvi da kazem ok tako je,to stoji itd...Ali ono danas je zabolelo,i sam znas o cemu pricam.I ovu gore poruku sam odg Feridu jer se pravi da ne zna o cemu se prica ovde a to i ptice na grani znaju,kao sto zna svaki nalog na servu.Da znas da jeste,al ima leka za sve...A sto se tice pona,neka vam je sa srecom!Prosli put sa nama,sada sa vama igra je to,nema ljutnje...Samo znam jedno,bolje i biti i sam kao savez i izgubiti,nego da neko ceo zivot proziva da nije bilo nas nebi pobedili,tako ce i vama..Jer u buducnosti rs19 Jednostavno sa nikim viise saradnja.

OverLordrs
25.11.2016, 22:03
Sto se mene licno tice spijuna nemam da sam hteo da ga imam imao bi ga vi to dobro znate ovaj pon pricutni ili sad zvanicni kako god ne znam zbog cega vam je smesno i zbog cega cete da se ismejete ja nijedan log nisam video da ste vi napali po i suprotno zbog toga je i sumnja za pricutni sad zvanicni.

Lp

Javni se na skype i odma dobijes napade,kacio bi ovde al vise se ne zna sta sme a sta ne na forumu a i u igri...

OverLordrs
25.11.2016, 22:08
[QUOTE=OverLordrs;436362]Da znas da jeste,al ima leka za sve...A sto se tice pona,neka vam je sa srecom!Prosli put sa nama,sada sa vama igra je to,nema ljutnje...Samo znam jedno,bolje i biti i sam kao savez i izgubiti,nego da neko ceo zivot proziva da nije bilo nas nebi pobedili,tako ce i vama..Jer u buducnosti rs19 Jednostavno sa nikim viise saradnja.

Ma koja buducnost i igra rs19,od toga nema nista bar sto se mene licno tice.Previse je ovde naboja i ko zna cega.Da je srece da svi igramo jedan server,mislim na sve travian igrace,ovakvo igranje je cista komedija po meni.Ima kvaliteta na celom Balkanu al dzaba kad se igra gomila nebitnih servera i dokazuje neka sila...

Ferid11
25.11.2016, 22:13
Javni se na skype i odma dobijes napade,kacio bi ovde al vise se ne zna sta sme a sta ne na forumu a i u igri...

Ne mogu da te nadjem na skypu.

exRaznosacPica
25.11.2016, 22:58
Ovo je velika uvreda za sve nas,koliko dugo igram travian.

Druze, da se igralo kako treba vjerovatno ne bi ni pisali ovo, ja koliko znam ovo u historiji traviana nije bilo..Da ne duzimo ovo. sve je jasno :)

Djuja
25.11.2016, 23:02
Al sam pokreno lavinu, cast mi je :D
Inace neko me upita, nije mi mh drug, tetka mi je ;)

OverLordrs
25.11.2016, 23:24
---------------------->

Fejka ona fejkam ja,ajmo tako svaki dan <3

Loou
25.11.2016, 23:55
Druze, da se igralo kako treba vjerovatno ne bi ni pisali ovo, ja koliko znam ovo u historiji traviana nije bilo..Da ne duzimo ovo. sve je jasno :)

Ko o čemu.....

Loou
25.11.2016, 23:56
Fejka ona fejkam ja,ajmo tako svaki dan <3

hahahaha i to je nešto :p

exRaznosacPica
26.11.2016, 00:01
Ko o čemu.....

Mars o postenju..Da, da :)

LP

Loou
26.11.2016, 00:07
Mars o postenju..Da, da :)

LP

Zna se ko su dunsteri :) a o Marsu mi nemoj bgti :)

exRaznosacPica
26.11.2016, 00:07
Zna se ko su dunsteri :) a o Marsu mi nemoj bgti :)

Nemam ja sta reci, " drugi " pricaju, javno :D

OverLordrs
26.11.2016, 00:09
hahahaha i to je nešto :p

Zrno po zrno,pogaca....hehhe

Loou
26.11.2016, 00:46
Nemam ja sta reci, " drugi " pricaju, javno :D

Oni vaši? Znam

Loou
26.11.2016, 00:58
Zrno po zrno,pogaca....hehhe

fejk po fejk - dva fejka :p

OverLordrs
26.11.2016, 01:01
fejk po fejk - dva fejka :p

Bice fejka i drugih dana.Mrzi ove Dunstere(kvarni su mnogo),mene nemoj.

Loou
26.11.2016, 01:10
Bice fejka i drugih dana.Mrzi ove Dunstere(kvarni su mnogo),mene nemoj.

Ne mrzim ja nikog, znam da su kvarni :p

OverLordrs
26.11.2016, 01:13
Ne mrzim ja nikog, znam da su kvarni :p

E jesi dobra,vidis kako se slazemo u ove sitne sate...

Loou
26.11.2016, 01:24
E jesi dobra,vidis kako se slazemo u ove sitne sate...

Znam da sam dobra :p

exRaznosacPica
26.11.2016, 04:40
Oni vaši? Znam

Pa nisu " oni " nasi, " oni " su valjda neutralni :D

Ferid11
26.11.2016, 14:57
Cestitke na akciji ostavite log da ne bude da mi samo katamo.

Lp

BobanSmoki
26.11.2016, 16:49
Cestitke na akciji ostavite log da ne bude da mi samo katamo.

Lp

Mi smo deff savez , ne napadamo ...

OverLordrs
26.11.2016, 23:23
Znam da sam dobra :p

http://prnt.sc/dc7b0i

Loou
27.11.2016, 12:51
http://prnt.sc/dc7b0i

:oops:

OverLordrs
28.11.2016, 22:11
Jel se to meni cini il je opet NEKO na kvarno uzeo regiju.Mole se svi igraci da se prave da igraju posteno,ovo sve vec postaje presmesno...

OverLordrs
28.11.2016, 23:45
Ovako drustvo mislim da vise nema svrhe ovde pisati.Server koji igramo je napravljen tako da ima gresku,koju su pojedinci uocili i koriste je maksimalno iako se kosi sa pravilima igre.E sad cemu onda pisanje bilo kakvo na forumu o serveru koji se ne igra po pravilima.Ovo jednostavno nikome nije trebalo,niti igracima svih alijansi niti onome ko je pravio ovakvu egzibiciju od servera.Gospodo ovaj projekat vam nije nimalo uspeo i igra je pretvorena u cistu farsu.Prioritet je i dalje gold a ne ko nekad igra i druzenje(nije ni cudo sto su nekada bila i okupljanja igraca)sada se samo gleda gold i neka virtualna moc.Ovu priliku bih iskoristio da cestitam POBEDNIKU servera ma ko bio jer vise nijedan post necu postaviti.Takodje pozivam clanove saveza Dunsteri da se uzdrze daljih komentara igre ili igraca jer se vidi da je sve krajnje besmisleno.Receno je do sada mnogo i nema svrhe vrteti sve u krug.Jos jedna bitna stvar tice se mog pisanja na forumu.Naime sve je bilo napisano u zaru borbe/igre i ovom prilikom se izvinjavam protivnickoj strani tj pojedincima ako sam ih uvredio bilo kojim mojim postom,iskreno nije mi bila namera.Za kraj poseban pozdrav za sve postene igrace kao i one koji igraju iz zadovoljstva i cesto bez golda,za mene ste vi uvek pobednici na svakom serveru jer shvatate poentu cele price.(A poenata je da travian nije zivot).To bi bilo to narode pozdrav za sve od Burna.

PS Specijalan pozdrav za Lejlu,znam da se neces naljutiti:)

S.O.N
29.11.2016, 15:47
Napred DUNSTERI i PO jedine dve postene ally od pocetka servera

SHALE
29.11.2016, 18:39
Napred DUNSTERI i PO jedine dve postene ally od pocetka servera

Slazem se... Postene su...

SHALE
29.11.2016, 19:33
Region Agrentorate

Ukupna populacija regiona: 24775

USLOV 1 sa otkljucavanje je ispunjen!

Populacija natara: 2680
Populacija ostalih saveza koji ne ulaze u top5

saveza i igraca bez saveza: 14632

Ukupna populacija TOP 5 saveza: 7463 (procenat se

deli na osnovu ovog popa)

Maars - 4082 (54.7%)
united - 982 (13.16%)
oskud - 947 (12.68%)
Maars ++ - 734 (9.84%)
brlk - 718 (9.62%)

Kako Maars drzi vise od polovine popa koji ulazi u

top 5 savez znaci da je i USLOV 2 ispunjen!

STANJE PREBROJENO u 19:30h - 19:50h 29.11.2016
--------------------------------------------------------------

Ferid11
29.11.2016, 20:12
Region Agrentorate

Ukupna populacija regiona: 24775

USLOV 1 sa otkljucavanje je ispunjen!

Populacija natara: 2680
Populacija ostalih saveza koji ne ulaze u top5

saveza i igraca bez saveza: 14632

Ukupna populacija TOP 5 saveza: 7463 (procenat se

deli na osnovu ovog popa)

Maars - 4082 (54.7%)
united - 982 (13.16%)
oskud - 947 (12.68%)
Maars ++ - 734 (9.84%)
brlk - 718 (9.62%)

Kako Maars drzi vise od polovine popa koji ulazi u

top 5 savez znaci da je i USLOV 2 ispunjen!

STANJE PREBROJENO u 19:30h - 19:50h 29.11.2016
--------------------------------------------------------------

Moraces da im nacrtas :D

Ferid11
02.12.2016, 18:19
Neki botovi nesto kazu 50% pop-a i off posteno :D

Ferid11
04.12.2016, 08:00
http://travian-reports.net/rs/report/65148608b54,651496d08ee,651504b8bba

lolek
04.12.2016, 13:22
Neki botovi nesto kazu 50% pop-a i off posteno :D

Nemoj da se sikiras odee off :) pa kaze idemo na brisanje logicnoo :D

http://prntscr.com/df6z2k

ja posaljem prvi napad na serveru na dzanca covjek skata sebi selo da ga ne bi katao (cwl)

baneks
04.12.2016, 18:12
al ste upropastili igru :lol:

Dzanac
05.12.2016, 17:23
Nemoj da se sikiras odee off :) pa kaze idemo na brisanje logicnoo :D

http://prntscr.com/df6z2k

ja posaljem prvi napad na serveru na dzanca covjek skata sebi selo da ga ne bi katao (cwl)

Ne dam ja da mi diras dunsterska sela :D

Ferid11
06.12.2016, 17:09
Dunsteri dajte log-ove.

dodji tati
06.12.2016, 22:14
Dunsteri dajte log-ove.

dual, nema u kojoj sobi te nema. odem na hr, ti si tamo, odem na ba, opet ti, a to sto zito kuca u selu nema veze :lol:

Ferid11
06.12.2016, 22:23
dual, nema u kojoj sobi te nema. odem na hr, ti si tamo, odem na ba, opet ti, a to sto zito kuca u selu nema veze :lol:

Ja samo nadgledam.

Beckett
07.12.2016, 18:10
Hvala dunsterima na prosledjenoj kruznoj, lep gest :)

toba
11.12.2016, 19:43
I tako... (karma uzvraca)
http://travian-reports.net/rs/report/65695805766

Tolosa ode u ruke MaaR-Sa :D a pivcic u top10 najgoriih vodja na travianu ikada :D

Ferid11
11.12.2016, 20:13
I tako... (karma uzvraca)
http://travian-reports.net/rs/report/65695805766

Tolosa ode u ruke MaaR-Sa :D a pivcic u top10 najgoriih vodja na travianu ikada :D

Nemoj da prozivas toliko nije to nas nivo.Tolosa je nasa uzeli smo je skatali sve sto se moze skatat oteli sta se moglo otet.

lolek
16.12.2016, 12:29
Neg da pitam ove ljude imaju li oni offova da barem dobijamo zelene medalje ko ljudi :D

Vpesovic
18.12.2016, 18:19
Kakva je ovo tisina? Nema svadje cudno bas?

Ferid11
23.12.2016, 19:53
http://travian-reports.net/rs/report/66755625c17,6675606cabe,66757057051,667589296ed demonstracija sile blago receno.

Loou
27.12.2016, 20:49
Simpatično sjeckanje

http://travian-reports.net/rs/report/66991be2b89,669924c9b91,66993bc2d95,669949d15b6,66 995c00124,66996463617,66997c2ee9a,669986e887b,6699 9de63a8,670009d165d,670015f2751,67002c45ed9,67003b e5fba,67004610235,670054b18f8,67007f73444,67008c4f 989,670095799ea

Pozz ljudi i ostali

toba
30.12.2016, 03:11
Simpatično sjeckanje

http://travian-reports.net/rs/report/66991be2b89,669924c9b91,66993bc2d95,669949d15b6,66 995c00124,66996463617,66997c2ee9a,669986e887b,6699 9de63a8,670009d165d,670015f2751,67002c45ed9,67003b e5fba,67004610235,670054b18f8,67007f73444,67008c4f 989,670095799ea

Pozz ljudi i ostali

Vrh, mislio sam da je ozbiljniji igrac, on kopljima u napad :D (svega cu se nagledat)

Jos jaci mi fico iz PO, dok se mi okolo rokamo covek se izivljava na neaktivan nalog :D znao sam da je igracina :D prijetio mi se pre dva mjeseca jos cekam taj njegov cuveni napad da odmjerimo snage :D
Igracina fico ajfon iz PO (http://travian-reports.net/rs/report/67125ea0f8d,67126a1319e,6712751a9ec)

Adriana
31.12.2016, 14:55
Svakome ... saigračima i protivnicima .... neka Godina Nova donese puno bezbriznih snova . :)

Vpesovic
01.01.2017, 22:40
SRECNA NOVA, kako saborcima tako i protivnicima sve naj bolje !!!

lolek
03.01.2017, 18:22
http://prnt.sc/dr346y doktor :D

Vpesovic
04.01.2017, 19:48
http://travian-reports.net/rs/report/674231af55c
pozdrav druze toba!!!

toba
07.01.2017, 03:46
pozdrav druze toba!!!

Makar da si ti imao udio neki u ovome, no se po obicaju kitis tudjim perijem :) kako i nebi kad niko ne okaci tvoj 15crop nulirani ahahahaa inace ovo je BGS, clan na forumu vidite od kad, mijenjas nikove al dzaba ti igracino :)

Vpesovic
08.01.2017, 23:35
Makar da si ti imao udio neki u ovome, no se po obicaju kitis tudjim perijem :) kako i nebi kad niko ne okaci tvoj 15crop nulirani ahahahaa inace ovo je BGS, clan na forumu vidite od kad, mijenjas nikove al dzaba ti igracino :)

Da nalog BGS ja se ne krijem a pise ti i na njemu ko igra kao prvo, kao drugo nekitim se ja nicijim perjem nego sam izbacio da vidim samo kakav si covek sta ces da prokomentarrises a sad mi je sve jasno. Jasno mi je sad sve i u vezi ovoga sto si se pokacio sa njim dok si bio kod nas a i u vezi tebe sve ste pokazali oboica. A kao trece nije problem crop je tu na rs 20 mi je nulirano off selo tj zakljucano protivnicima sam cestitao i nastavio dalje do kraja servera sto moze da potvrdi i jedan od tvojih saigraca sadasnjih.pozdav i samo nastavi sa zanimanjem i razonodom ja ovo tako smatram a ne lecenjem kompleksa kao pojedini!!!

toba
09.01.2017, 14:14
Da nalog BGS ja se ne krijem a pise ti i na njemu ko igra kao prvo, kao drugo nekitim se ja nicijim perjem nego sam izbacio da vidim samo kakav si covek sta ces da prokomentarrises a sad mi je sve jasno. Jasno mi je sad sve i u vezi ovoga sto si se pokacio sa njim dok si bio kod nas a i u vezi tebe sve ste pokazali oboica. A kao trece nije problem crop je tu na rs 20 mi je nulirano off selo tj zakljucano protivnicima sam cestitao i nastavio dalje do kraja servera sto moze da potvrdi i jedan od tvojih saigraca sadasnjih.pozdav i samo nastavi sa zanimanjem i razonodom ja ovo tako smatram a ne lecenjem kompleksa kao pojedini!!!

Hahahaha a najjace od svega vidio kakav sam ja covek na osnovu posta gore :D tako ste i komentarisali na osnovu mog izlaska iz saveza kakav sam covek, ne bas ti al nekolicina tvojih saboraca sto te izbacise iz rukovostva saveza ;)

1599

Vpesovic
09.01.2017, 19:17
Hahahaha a najjace od svega vidio kakav sam ja covek na osnovu posta gore :D tako ste i komentarisali na osnovu mog izlaska iz saveza kakav sam covek, ne bas ti al nekolicina tvojih saboraca sto te izbacise iz rukovostva saveza ;)

1599

Nisam podoban :-(

Klisa
10.01.2017, 16:20
http://travian-reports.net/rs/report/67694f4f19b
Vojo ovo nisu neki vidjeli sigurno
:D

bigers bang
11.01.2017, 10:04
ima li sta novo, niko se nicim ne hvali, ili oni sto danas placu, kriju suze:mrgreen:

Adriana
11.01.2017, 17:39
ima li sta novo, niko se nicim ne hvali, ili oni sto danas placu, kriju suze:mrgreen:

pa kako kaze i Erich Maria Remaque - " Na zapadu nista novo " :mrgreen:

Loou
11.01.2017, 17:39

O bože al' si smor :D

BobanSmoki
12.01.2017, 03:59
Spreceno da mu ramiz posalje inv... :)

http://travian-reports.net/rs/report/677605b255f,677614f7324,677620cfe36,6776383cbff,67 7640447d0,67765198b97,67766ca83c7,67767504595,6776 8229050,67769e77600,67770fe322a,67771ad4536,677722 03ead,67773dab121,677746276e0,6777544bbc0,677764b7 ca3,67777c9145c,67778503ec9,67779557a73

Ferid11
13.01.2017, 18:49
E moj dzanac ko tebe kata i nulira.

CHE
21.01.2017, 03:43
pa kako kaze i Erich Maria Remaque - " Na zapadu nista novo " :mrgreen:

ima bice i mora a novo?-novi sad

Dzanac
25.01.2017, 16:53
E moj dzanac ko tebe kata i nulira.

Hahahaha
Zadnje vreme doslo Feride...

A vama momci svaka cast, sve najbolje u daljem nastavku :)

toba
27.01.2017, 21:02
pozdrav druze toba!!!

Pojedinci se fale kad ufate neki mali off :) a nekima fejkovi sela od 700popa otimaju :D ahahahhaaaa

ono ko ne vjeruje u tu izmisljenu pricu - vec zna da toba izmislja, to zna ceo Po savez hahahaaa

http://travian-reports.net/rs/report/69103ed5d81,69104b7caa1,691059469cb

uzivajte :D

Ferid11
27.01.2017, 21:15
Pojedinci se fale kad ufate neki mali off :) a nekima fejkovi sela od 700popa otimaju :D ahahahhaaaa

ono ko ne vjeruje u tu izmisljenu pricu - vec zna da toba izmislja, to zna ceo Po savez hahahaaa

Ovaj je bolji pokusaj secenja http://travian-reports.net/rs/report/69117cdbee8

Vpesovic
27.01.2017, 23:15

Bravo Kolumbo,otkrio si Ameriku,jos jedan pokusaj da se bude pametan ali bezuspesan nazalost!
P.S. mozda i shvatis sta je pesnik hteo da kaze Veliki Pozdrav

Djuja
28.01.2017, 11:46

150ti dan servera katas njive lvl 10 :D

Vpesovic
28.01.2017, 13:22
Prvo da iskoristim priliku da cestitam protivnicima na kolicini izbacenog offa za kratko vreme,takodje cu da cestitam i mojim saborcima koji su odradili procenu i opet pogodili gde idu napadi.
E sad druze da ne duzim kratko i tebi da odgovirim: posto vidim da se u sve mesas i svima glumis advokata
sto ne izbaci bar i ona uspesna secenja vec samo ovaj Milanov off da ne moram ja sad da se mucim!!! ;)
http://travian-reports.net/convert

Ferid11
28.01.2017, 15:39
Prvo da iskoristim priliku da cestitam protivnicima na kolicini izbacenog offa za kratko vreme,takodje cu da cestitam i mojim saborcima koji su odradili procenu i opet pogodili gde idu napadi.
E sad druze da ne duzim kratko i tebi da odgovirim: posto vidim da se u sve mesas i svima glumis advokata
sto ne izbaci bar i ona uspesna secenja vec samo ovaj Milanov off da ne moram ja sad da se mucim!!! ;)
http://travian-reports.net/convert

Mene isekao ? http://prntscr.com/e1glj6 kog si ti to isekao to je njihov problem ja govorim za moj nalog i moje napade koje sam slao.

Dzabe vam procena kad nemate defa.Oteo sam ti selo s fejkom.

Ferid11
28.01.2017, 15:40
150ti dan servera katas njive lvl 10 :D

Pa kad ljudi ne dizu njive preko 10 sta da radim?

Vpesovic
28.01.2017, 16:38
Pa kad ljudi ne dizu njive preko 10 sta da radim?

A njive mogu i preko 10 da idu :???: hvala druze na obavestenju !!!

toba
28.01.2017, 16:47
Bravo Kolumbo,otkrio si Ameriku,jos jedan pokusaj da se bude pametan ali bezuspesan nazalost!
P.S. mozda i shvatis sta je pesnik hteo da kaze Veliki Pozdrav

A njive mogu i preko 10 da idu :???: hvala druze na obavestenju !!!

LOL - dovoljno je reci 8-)

Vpesovic
28.01.2017, 16:50
Mene isekao ? http://prntscr.com/e1glj6 kog si ti to isekao to je njihov problem ja govorim za moj nalog i moje napade koje sam slao.

Dzabe vam procena kad nemate defa.Oteo sam ti selo s fejkom.

Posto vidim da ne citas vec samo odgovaras ili citas bez razumevanja aj procitaj gde sam ja tebe prozvao da sam te sekao?Pa da pisemo dalje!!! :!:

Vpesovic
28.01.2017, 17:12
LOL - dovoljno je reci 8-)

Svaka cast druze niko se nije naucen rodio, evo ja ucim mozda do kraja servera nesto i skontam, da mi ne kradete vise selo fejkom itd!!! :???:

Ferid11
28.01.2017, 18:50
Posto vidim da ne citas vec samo odgovaras ili citas bez razumevanja aj procitaj gde sam ja tebe prozvao da sam te sekao?Pa da pisemo dalje!!! :!:

"E sad druze da ne duzim kratko i tebi da odgovirim: posto vidim da se u sve mesas i svima glumis advokata
sto ne izbaci bar i ona uspesna secenja vec samo ovaj Milanov off da ne moram ja sad da se mucim!!!
http://travian-reports.net/convert"

Jesil procitao sta si napisao ili si jedno mislio drugo pisao.

Koliko znam pisao sam za svoj nalog ne za druge a ti iznesi log gde si nekog isekao nemoj ovde da pametujes jedno mislis drugo radis trece pises.

Marijana
28.01.2017, 22:59
:D ja neznam, sta to zna ceo Po savez ...

Vpesovic
28.01.2017, 23:09
"E sad druze da ne duzim kratko i tebi da odgovirim: posto vidim da se u sve mesas i svima glumis advokata
sto ne izbaci bar i ona uspesna secenja vec samo ovaj Milanov off da ne moram ja sad da se mucim!!!
http://travian-reports.net/convert"

Jesil procitao sta si napisao ili si jedno mislio drugo pisao.

Koliko znam pisao sam za svoj nalog ne za druge a ti iznesi log gde si nekog isekao nemoj ovde da pametujes jedno mislis drugo radis trece pises.

Ne vredi i ne mozemo se mi razumeti jer nismo na istoj talasnoj duzini jos sam ja pocetnik tek ucim al polako naucicu i ja nesto valjda !!!! :???:

Ferid11
29.01.2017, 13:14
Ne vredi i ne mozemo se mi razumeti jer nismo na istoj talasnoj duzini jos sam ja pocetnik tek ucim al polako naucicu i ja nesto valjda !!!! :???:

Covek uci dok je ziv.

Team Extreme-
30.01.2017, 14:40
Bravo za naseg protivnika DARKOSA!!! Izgleda se uspavao,pa je promasio klik:)

http://travian-reports.net/rs/report/693781a4d1a

toba
30.01.2017, 21:04
Bravo za naseg protivnika DARKOSA!!! Izgleda se uspavao,pa je promasio klik:)

http://travian-reports.net/rs/report/693781a4d1a

Uuuuuuuu to mora da boli :D

Kako los server i kolko fejkova prolazi strasno :D

http://travian-reports.net/rs/report/69410521e31

Vpesovic
30.01.2017, 21:19
Uuuuuuuu to mora da boli :D

Kako los server i kolko fejkova prolazi strasno :D

http://travian-reports.net/rs/report/69410521e31

:D:D:D kako je lako navuci ljude da pokazu svoju pamet i inteligenciju :):):)
"Svaka ti ko u Njegosa"!!!

Pop.
31.01.2017, 01:11

Na osnovu cega ti mozes da prozivas nalog BGS?
-Ako je neko bio korektan prema tebi, to je onda taj nalog, cak i u vrijeme kad si bio van saveza.
-BGS je uradio vise od tebe na ovom serveru i u napadu i u odbrani, i to iz postene pozicije, daleko od protivnika, udarajuci na Marsov off i deff.
-Sto je najbitnije, taj nalog nikada nije izdao svoje saigrace.

Sta si ti uradio za to vrijeme?
Izasao si iz svog saveza i da bi se dokazao svojim novim vlasnicima, poceo si da napadas nebranjene dojucerasnje saveznike koji su u tvojoj okolini, kao i VAD. Ali recimo da nam je VAD prouzrokovao odredjene probleme, za razliku od tebe, tako da slobodno mozes svoj nick da promijenis u "mali-vad". Najvaznija stvar u ovoj igrici je valjda druzenje i timska igra. Ali ti ces to mozda saznati nekad u buducnosti, jer trenutno si samo obican individualac..No, izgleda da si nasao sjajno okruzenje za svoj stil igre "udri s ledja".

Slazem se, propustamo puno fejkova, probaj sledeci put da posaljes fejk prijatelju. Pozdrav!

http://travian-reports.net/rs/report/69432174517,69431a93653

BobanSmoki
31.01.2017, 15:36
bolece jos nekog izgleda :)

http://travian-reports.net/rs/report/6948081701e

toba
31.01.2017, 18:31
Na osnovu cega ti mozes da prozivas nalog BGS?
-Ako je neko bio korektan prema tebi, to je onda taj nalog, cak i u vrijeme kad si bio van saveza.
-BGS je uradio vise od tebe na ovom serveru i u napadu i u odbrani, i to iz postene pozicije, daleko od protivnika, udarajuci na Marsov off i deff.
-Sto je najbitnije, taj nalog nikada nije izdao svoje saigrace.

Sta si ti uradio za to vrijeme?
Izasao si iz svog saveza i da bi se dokazao svojim novim vlasnicima, poceo si da napadas nebranjene dojucerasnje saveznike koji su u tvojoj okolini, kao i VAD. Ali recimo da nam je VAD prouzrokovao odredjene probleme, za razliku od tebe, tako da slobodno mozes svoj nick da promijenis u "mali-vad". Najvaznija stvar u ovoj igrici je valjda druzenje i timska igra. Ali ti ces to mozda saznati nekad u buducnosti, jer trenutno si samo obican individualac..No, izgleda da si nasao sjajno okruzenje za svoj stil igre "udri s ledja".

Slazem se, propustamo puno fejkova, probaj sledeci put da posaljes fejk prijatelju. Pozdrav!

http://travian-reports.net/rs/report/69432174517,69431a93653

Bas volim ove sto registruju nove naloge na forum samo da se rasprave sa nekim :D

Kakva korektnost covece o cemu ti pricas :D
Losa ti statistika nesto :D
A tu vasu unutrasnju pricu o izdaji okacite macku o rep, ako ne znas sto je tacno bilo pitaj a ne price lose ;)

Nikom se nisam dokazivao a sto su ljudi primijetili da sam sam i fino me pozvali i odmah sam se odusevio u organizaciji i nije ni cudo sto smo prvi ;) a to je hvalilo u PO!

i legendo kacis ne fejkove vec vezane napade koje uspijes navatat a zao mi onoj nulirani crop sto davno ne okacismo :)

lolek
03.02.2017, 07:59
Sta ovo sute lucky luzeri :D gdje su offovi . Nema dezurnih udaraca pa onaj dule se sada stekaa :D

Jel jos igramo igru hajmo igrati 2 vs1 hajmo izgubiti ?
:?:

Ferid11
03.02.2017, 15:25
Sta ovo sute lucky luzeri :D gdje su offovi . Nema dezurnih udaraca pa onaj dule se sada stekaa :D

Jel jos igramo igru hajmo igrati 2 vs1 hajmo izgubiti ?
:?:

Izi :D

toba
04.02.2017, 23:26
Zalosno je ko su mi protivnici na ovom serveru, rokam im regiju i na pojedno selo saljem napade, a PO savez prvo salje 300 fejkova pa potom na svako selo, jadne li igre kada nemaju muskarca u savezu!

Ferid11
06.02.2017, 10:38
http://travian-reports.net/rs/report/699317dd467 cilj ostvaren.

lolek
10.02.2017, 14:57
http://travian-reports.net/rs/report/699317dd467 cilj ostvaren.

Jesu se ovo pomorili sa porazom ? :D

http://prntscr.com/e6zq3k sta je pisac htio da kazeee ? :shock::shock::shock::?:

Ferid11
10.02.2017, 17:07
Jesu se ovo pomorili sa porazom ? :D

http://prntscr.com/e6zq3k sta je pisac htio da kazeee ? :shock::shock::shock::?:

Ipak su dunsteri wing ovim iz PO.

lolek
11.02.2017, 11:31

Pa sto mi to prije nisi rekao. Neg jel ono nemaju deffa ? Pade ledeni ko da ga bog nije ni dao . Moj fera pa ovaj rs19 postao ko ba3 . Napeto 2 dana .

Vpesovic
11.02.2017, 12:33
Pa sto mi to prije nisi rekao. Neg jel ono nemaju deffa ? Pade ledeni ko da ga bog nije ni dao . Moj fera pa ovaj rs19 postao ko ba3 . Napeto 2 dana .

sta to rece druze napeo te neki?
:D

Klisa
11.02.2017, 12:36

Ja msm da je obrnuto da je Dunst wing Mars saveza .

Adriana
11.02.2017, 15:02
Ja msm da je obrnuto da je Dunst wing Mars saveza .

Ccc a to treba da verujemo ? Koliko vidim Puff presol kod vas a na profilu mu stoji Dunster u dusi :D

Djuja
11.02.2017, 15:11
Ccc a to treba da verujemo ? Koliko vidim Puff presol kod vas a na profilu mu stoji Dunster u dusi :D

Kad toliko proucavas puffice, jesi primjetila da im je krop opo sa popom ?

Ferid11
11.02.2017, 19:05

Ostali samo dugmici.Ove raznosace pica i ostale da ne komentarisem sreca njihova nisam igrao dobrih mesec dana inace vec bi se gasili kao i na proslom.

p.s. Dodjoh videh pobedih.

BobanSmoki
11.02.2017, 20:24
u kom si ti gasu covece, hahahahha

lolek
12.02.2017, 12:04
Ostali samo dugmici.Ove raznosace pica i ostale da ne komentarisem sreca njihova nisam igrao dobrih mesec dana inace vec bi se gasili kao i na proslom.

p.s. Dodjoh videh pobedih.

tuznii buraz , pogledaj ti ove tugee http://prntscr.com/e7psud ,http://prntscr.com/e7psxo , neki pokusaji otimanja sela.

Vidi dunstercica javljaju see. Morao je neko i deff da klika da bi ovdje stvarno bilo zanimljivo (cwl)

BobanSmoki
13.02.2017, 00:31
tuznii buraz , pogledaj ti ove tugee http://prntscr.com/e7psud ,http://prntscr.com/e7psxo , neki pokusaji otimanja sela.

Vidi dunstercica javljaju see. Morao je neko i deff da klika da bi ovdje stvarno bilo zanimljivo (cwl)

dobro ne mogu svi da budu aktivni na forumu kao ti,neki igraju i travian...

bokha93
13.02.2017, 15:05
Pitanje za PO, ko je pokvario server? :)

Ferid11
13.02.2017, 21:30

Sta kazes?
Pa vas nema u igri a ni na forumu igrate simcity ceo server i o5 nista.

lolek
13.02.2017, 23:56

ko neki ? :D ja jos nisam vidio neku na djelu dobro akciju :D sta morate dijeliti sifre izmedju sebe da saljete napade ? :D

BobanSmoki
14.02.2017, 12:06
Sta kazes?
Pa vas nema u igri a ni na forumu igrate simcity ceo server i o5 nista.

da upravu si , simcity i goldi na kilo da se primetiti...hahaha

BobanSmoki
14.02.2017, 12:09
ko neki ? :D ja jos nisam vidio neku na djelu dobro akciju :D sta morate dijeliti sifre izmedju sebe da saljete napade ? :D

nemoj o akcijama ,poceli smo sami sebi ubijati deff, kolko nas niste napali 2 ili 3 meseca ? :)

lolek
14.02.2017, 13:16
nemoj o akcijama ,poceli smo sami sebi ubijati deff, kolko nas niste napali 2 ili 3 meseca ? :)

Sto bi da vas napadamo ? cekaj ako mi pobjedjujemo treba da napadamo jel ?

Nama ovako odgovara koliko sam skontao :D samo i vi ste dobri sa offovima to sam vidio :D

BobanSmoki
14.02.2017, 14:45

Nama ovako odgovara koliko sam skontao :D samo i vi ste dobri sa offovima to sam vidio :D

ne klikamo off ,samo pop ... :)

Ferid11
14.02.2017, 16:46

Tako nekako samo bi jos dodao. Sto mi da napadamo wing od Po kad mozemo glavni savez.

BobanSmoki
14.02.2017, 17:03
Tako nekako samo bi jos dodao. Sto mi da napadamo wing od Po kad mozemo glavni savez.

Ali ti si previse smesan . hahahahhahaha

lolek
15.02.2017, 07:37
Ali ti si previse smesan . hahahahhahaha

Zamisli fera koliko je tuzan dodje na forum da piskara sa nama . Napustili ga svi .

A vidi ovo kaze on nekom da ne smije to uraditi. Halo generale .http://prntscr.com/e8xaiz

Pa ode http://travian-reports.net/rs/report/70807f32414

A covjek hoce da vas miri http://travian-reports.net/rs/report/708085869d3

Jutarnje novine slobodni dunst objavile prve rezultate :D

Nego wing jel znate da vam je veliki savez ubijen sinoc ?

Dzanac
15.02.2017, 07:48
Zamisli fera koliko je tuzan dodje na forum da piskara sa nama . Napustili ga svi .

A vidi ovo kaze on nekom da ne smije to uraditi. Halo generale .http://prntscr.com/e8xaiz

Ja sam se oduvek zalagao za mir u svetu :D
Momci, super ste odigrali server, ovo na kraju vam nije trebalo ;)
Sledeci put kad gubite, ostanite zajedno. Sve u svemu, dobar server, nadam se da ce biti jos logova.

Ferid11
15.02.2017, 08:22

Wingu samo sela otimamo.

lolek
15.02.2017, 13:08
Wingu samo sela otimamo.

Ma dzanac se zeznuo nije vidio da je puff presao iz winga u glavni savezz.

Ferid11
15.02.2017, 16:10
Ma dzanac se zeznuo nije vidio da je puff presao iz winga u glavni savezz.

Greske se dogadjaju.

lolek
15.02.2017, 18:31
Greske se dogadjaju.

Sve na obraz . Ovom po wingu sve halal :D

Nece se ponoviti :D

Neka prebace jos nekog u glavni savez :D

Dzanac
16.02.2017, 23:19
Wingu samo sela otimamo.

http://travian-reports.net/rs/report/70970681713

toba
18.02.2017, 01:44
Kad će više ljudi iz PO saveza naučit fer igru, pa ne postavljat deff u osvojena sela od farmi i natara dok ne poskidamo iz farm listi :p

Izgleda im smete i što pljackamo ka maniti :D

http://prnt.sc/ea61zy

BobanSmoki
18.02.2017, 09:15

Drugar jel si ti realan covek pa se time hvalis? trebali da izbacujem logove za svako selo koje sam osvojio ? znaci bracelaaaa razocaravas me :lol: :lol: :lol:

Uostalom to je vase bivse selo osvojeno pre 2 meseca ...

lolek
18.02.2017, 09:33
Drugar jel si ti realan covek pa se time hvalis? trebali da izbacujem logove za svako selo koje sam osvojio ? znaci bracelaaaa razocaravas me :lol: :lol: :lol:

Uostalom to je vase bivse selo osvojeno pre 2 meseca ...

Ljudi ne izbacuju logove kada neaktivcima uzimas sela :D nego uzmi nekom normalnom .

Fera evvo nam smokija javio se na forum :D

Tebi kapa dole jer jedini pises ovdje . Branis svoje stavove . Ostali da.......

Samo pitam ko si robe ? Prestavi se ?

BobanSmoki
18.02.2017, 11:39
Ljudi ne izbacuju logove kada neaktivcima uzimas sela :D nego uzmi nekom normalnom .

taj za koga kazes da je neaktivac igra i dan das samo sa dva sela manje i korpom skatanim :)

Ferid11
18.02.2017, 21:20

Ma pusti ga brate kad zasluzi da predje u glavni savez mozemo ovde da pisemo.

lolek
19.02.2017, 18:35
taj za koga kazes da je neaktivac igra i dan das samo sa dva sela manje i korpom skatanim :)

Raspitaj se opet nekad :D mozda saznas . Jao jel to jedini krop koji je skatan ovaj server ? :D

Neg fera opet sam ove iz glavnog saveza zakucao :D tacno ljudi ne razumiju sta znaci imati deff :D

Ma samo pisemo sa glavnim savezom , sa wingovima nemamo dodira

Ferid11
19.02.2017, 19:13
Raspitaj se opet nekad :D mozda saznas . Jao jel to jedini krop koji je skatan ovaj server ? :D

Neg fera opet sam ove iz glavnog saveza zakucao :D tacno ljudi ne razumiju sta znaci imati deff :D

Ma samo pisemo sa glavnim savezom , sa wingovima nemamo dodira

Imamo dodira oni dizu sela mi otimamo.

toba
26.02.2017, 02:13
LOL :D

http://prnt.sc/edfjxr

Ferid11
19.03.2017, 23:58
Kakvo je ovo pralje off poena ceo server vas nema i na kraju dodjete da bijete kate izvidjace u oazi i vi kao oferi al u pokusaju :D

lolek
28.03.2017, 11:39
Kakvo je ovo pralje off poena ceo server vas nema i na kraju dodjete da bijete kate izvidjace u oazi i vi kao oferi al u pokusaju :D

Tuzniji server vidjen nijee :D