PDA

View Full Version : Стање на rs19 серверу

Zoro
23.09.2015, 22:01
Драги играчи овде можете писати занимљива дешавања са сервера, али само везано за сервер, свака друга дискусија биће обрисана.

Пожељно је да у потпису стоји име из игре. (ако играте)

Придржавајте се Правила форума (http://forum.travian.rs/announcement.php?a=14)

Све најбоље у игри.
Поздрав.

OverLordrs
25.09.2015, 19:35
Treci dan servera a vec neki haklerski i provokatorski napadi,svaka cast ko god da je umesao prstice:D

Team Extreme
26.09.2015, 18:42
Treci dan servera a vec neki haklerski i provokatorski napadi,svaka cast ko god da je umesao prstice:D
Svasta se desava,ko je umesao prstice?

OverLordrs
26.09.2015, 19:49
Svasta se desava,ko je umesao prstice?

Ne zna se jos,bilo je nekih previranja...krajnje neuspeli pokusaj destabilizacije saveza.Pozdrav za Ekipu

Team Extreme
27.09.2015, 08:59
Ne zna se jos,bilo je nekih previranja...krajnje neuspeli pokusaj destabilizacije saveza.Pozdrav za Ekipu
Pozdrav i za vas:) zelim lep server.

Impact
27.09.2015, 19:09
http://i.imgur.com/jgquUAr.png , prvi ulov, 15%

HeadShooter
28.09.2015, 13:20
Srecno svima :D

Trifke
29.09.2015, 13:42
Srecno svima :D

Pozdrav svima, samo da vam kazem ne primajte igraca Djunga Bunga u savez , to vam je Zevs, spija po savezima za dan je 4 saveza promenio i trazi da ga ljudi stave na sit i onda im upropastava naloge!

Aleks
29.09.2015, 14:31
Pozdrav svima, samo da vam kazem ne primajte igraca Djunga Bunga u savez , to vam je Zevs, spija po savezima za dan je 4 saveza promenio i trazi da ga ljudi stave na sit i onda im upropastava naloge!

Nije ti valjda opet neko izgoldovao njive na 0? :D

Team Extreme
02.10.2015, 16:46
Velike saradnje na serveru i velika ljubav,dosli da igraju sim city

OverLordrs
02.10.2015, 17:31
Velike saradnje na serveru i velika ljubav,dosli da igraju sim city

Od saradnji ne moze da se farma,nece natari da prihvate PON:lol:

HeadShooter
08.10.2015, 18:08
http://travian-reports.net/rs/report/30417fb3c5c

pam pam pammmm

Relakss
08.10.2015, 19:04
http://travian-reports.net/rs/report/30417fb3c5c

pam pam pammmm

To neko hvalisanje ili sta?

HeadShooter
08.10.2015, 19:47
To neko hvalisanje ili sta?

ma kakvo hvalisanje, daj boze da je vise hvalisanja, nego kolko je ovih zatvorenih racuna okolo mene, ovo je ulov meseca :mrgreen::mrgreen:

a i malo da se osvezi tema, niko nista ne pise

Relakss
08.10.2015, 23:21
ma kakvo hvalisanje, daj boze da je vise hvalisanja, nego kolko je ovih zatvorenih racuna okolo mene, ovo je ulov meseca :mrgreen::mrgreen:

a i malo da se osvezi tema, niko nista ne pise

Da,u pravu si,al kolko cujem resava se taj problem.

Team Extreme
10.10.2015, 19:50
Ovaj server vam nista ne ide od ruke izgleda
http://prntscr.com/8pwsgt

Relakss
10.10.2015, 20:58
Ovaj server vam nista ne ide od ruke izgleda

Auuuuuuuuuuuuuuu,ma nije valjda,pa nerade oni to.....

OverLordrs
10.10.2015, 21:31
Uskoro krecemo 100 na 300,jos koji dan i igramo se...Kao u onoj pesmi napad sa ledja,10 na 1.....itd.

Team Extreme
10.10.2015, 21:50
Uskoro krecemo 100 na 300,jos koji dan i igramo se...Kao u onoj pesmi napad sa ledja,10 na 1.....itd.
Sve vam se vraca od proslog servera,procitani ste kao bukvar ,zao mi sto nema zevsa!

OverLordrs
10.10.2015, 21:55
Sve vam se vraca od proslog servera,procitani ste kao bukvar ,zao mi sto nema zevsa!

Ne moze da se vrati sve sa proslog servera al necemo o tome...Svaka cast MaaR-S na organizaciji i svemu,ovi ostali nisu ipak vredni pomena...

Ferid11
11.10.2015, 03:34
Vec ste krenuli ovde da spamate bez mene pa ne moze to tako.MaaR-S malo se igrali ja i moj pazarac a ove saradnje one su bile dogovorene pre nego sto se doslo na server samo ste malo pozurili pa vam sad nije dobro.

Lp Ferid

OverLordrs
11.10.2015, 09:44
Vec ste krenuli ovde da spamate bez mene pa ne moze to tako.MaaR-S malo se igrali ja i moj pazarac a ove saradnje one su bile dogovorene pre nego sto se doslo na server samo ste malo pozurili pa vam sad nije dobro.

Lp Ferid

E druze nije bas sve tako kao sto je u igri bilo,ne bih da kacim prepisku sa skype da mracim forum al ipak ovi sto nisu vredni pomena su igrali sa vama i prosli server oba saveza.a i na skype je receno da su protivnici.Bili su tu radi fore isto kao sto smo mogli vama da pustimo PON,tako su i oni bili sa nama u PONu.Iskreno mislim da i sami znate kakvi su igraci u tim savezima i kakvo je tamo realno stanje,nema potrebe da objasnjavam ono sto se vec vidi.Ako neko ne veruje neka lepo pogleda oba saveza i sve je tu jasno.Vama MaaR-S cestitam opet na organizaciji,vidi se da je krenuto max od samog pocetka.O ovim ostalima iako se bude potenciralo necu reci vise ni rec,ima i tamo dobrih igraca mada veoma mali broj.Da odgovorim ovde i Team Extreme sto se tice Zevs-a,on ne igra niti ce igrati ovo...previse je ovde muljanja za normalnu glavu i previse spletki i pritiska,a sve zarad ove igre koja je po meni davno izgubila smisao.Po meni Zevs je ispao ovde i najpametniji jer ce i ovaj server na rs domenu po svoj prilici biti tragikomedija.Sve u svemu....The show must go one....

Team Extreme
11.10.2015, 10:24
E druze nije bas sve tako kao sto je u igri bilo,ne bih da kacim prepisku sa skype da mracim forum al ipak ovi sto nisu vredni pomena su igrali sa vama i prosli server oba saveza.a i na skype je receno da su protivnici.Bili su tu radi fore isto kao sto smo mogli vama da pustimo PON,tako su i oni bili sa nama u PONu.Iskreno mislim da i sami znate kakvi su igraci u tim savezima i kakvo je tamo realno stanje,nema potrebe da objasnjavam ono sto se vec vidi.Ako neko ne veruje neka lepo pogleda oba saveza i sve je tu jasno.Vama MaaR-S cestitam opet na organizaciji,vidi se da je krenuto max od samog pocetka.O ovim ostalima iako se bude potenciralo necu reci vise ni rec,ima i tamo dobrih igraca mada veoma mali broj.Da odgovorim ovde i Team Extreme sto se tice Zevs-a,on ne igra niti ce igrati ovo...previse je ovde muljanja za normalnu glavu i previse spletki i pritiska,a sve zarad ove igre koja je po meni davno izgubila smisao.Po meni Zevs je ispao ovde i najpametniji jer ce i ovaj server na rs domenu po svoj prilici biti tragikomedija.Sve u svemu....The show must go one....
Hvala,dug je server..Al to po skype sobama,nije istina sto se pise:).Mi cemo dokazati da se postenom igrom moze pobediti.

B A R O N rs7
15.10.2015, 19:15

досадило му да муља изгледа

Relakss
17.10.2015, 07:06
SVERC ,droga,kriminal = DUNSTICI

Pa jel vam cela uprava ovakva

http://prntscr.com/8s6qyo

:lol:

Oph
17.10.2015, 07:09
SVERC ,droga,kriminal = DUNSTICI

Pa jel vam cela uprava ovakva

http://prntscr.com/8s6qyo

:lol:

Mislim da to nema veze sa spijuniranjem jer moguce da su korisnici istog provajdera. VIP recimo daje isti IP.
Meni se sad desilo na rsx kad sam naapdao jednog lika

http://prntscr.com/8s6sf2

Relakss
17.10.2015, 07:13
Mislim da to nema veze sa spijuniranjem jer moguce da su korisnici istog provajdera. VIP recimo daje isti IP.
Meni se sad desilo na rsx kad sam naapdao jednog lika

http://prntscr.com/8s6sf2

Poz druze.ovo nazalost ima,tako su uzeli prosli server pa pokusavaju opet.

Karleusa je carica ---KRIMI RAD---

OverLordrs
17.10.2015, 09:35
Poz druze.ovo nazalost ima,tako su uzeli prosli server pa pokusavaju opet.

Karleusa je carica ---KRIMI RAD---

Adekvatan odgovor na tvoje dosadasnje postove bi bio....Tresla se gora rodio se mis.

Relakss
18.10.2015, 19:08
Adekvatan odgovor na tvoje dosadasnje postove bi bio....Tresla se gora rodio se mis.

I onda je mrmot zavio cokoladu u foliju.

KRIMI RAD..............

Relakss
18.10.2015, 19:11
http://prntscr.com/8so8y9

KRIMI RAD>>>>>

Team Extreme
18.10.2015, 19:50
Ne znam sta misle,na sve nacine pokusavaju:) al mozda im upali lampica...

OverLordrs
18.10.2015, 21:06
http://prntscr.com/8so8y9

KRIMI RAD>>>>>

Poznat mi nesto tvoj nick il je sa rs3 il je od Heavena sa rs1(mislim i da sam nekad igrao sa tobom),sve u svemu vidim da sabiras gluposti i kacis ovde na forum.Druga stvar je sto imate spijuna kod nas,ali niko ne kuka i ne kaci svaku prepisku.Ne mraci ovaj forum i ako mozes napisi neki kvalitetan post.Od blacenja i pisanja par reci nemas nista,jedino ako time hranis svoju sujetu onda da ti oprostimo.Ima dosta kvalitetnih igraca sa vase strane al ovo sto ovde pokusavas pa to je....Druze dokazi se ti u igri i na virtuelnom bojnom polju a nemoj uzalud ovde mlatiti praznu slamu,jer je iskreno sve ovo ovde tvoje napisano u najmanju ruku tragikomicno.

Relakss
18.10.2015, 21:41
Poznat mi nesto tvoj nick il je sa rs3 il je od Heavena sa rs1(mislim i da sam nekad igrao sa tobom),sve u svemu vidim da sabiras gluposti i kacis ovde na forum.Druga stvar je sto imate spijuna kod nas,ali niko ne kuka i ne kaci svaku prepisku.Ne mraci ovaj forum i ako mozes napisi neki kvalitetan post.Od blacenja i pisanja par reci nemas nista,jedino ako time hranis svoju sujetu onda da ti oprostimo.Ima dosta kvalitetnih igraca sa vase strane al ovo sto ovde pokusavas pa to je....Druze dokazi se ti u igri i na virtuelnom bojnom polju a nemoj uzalud ovde mlatiti praznu slamu,jer je iskreno sve ovo ovde tvoje napisano u najmanju ruku tragikomicno.

Drug moj,jesi ti stvarno glup ko sto kazu ili se samo pravis glup.Ne nismo nikad igrali zajedno nit igram s takvim ljudima,dosta servera smo bili na suprotnim stranama(hvala bogu).

O kakvim spijunima pricas,razumecu samo ako pricas o vama,pa vidis da vam komplet uprava muljari,isti ste ko prosli server,samo tad zevs prednjacio,vi se niste stigli isticat kolko on sam.Isto tako i s vase strane ima dobrih igraca,respekt njima avi ostali ....... krimi radddddd..... da iole razmislis shvatio bi parolu....

dule.
18.10.2015, 22:36
Drug moj,jesi ti stvarno glup ko sto kazu ili se samo pravis glup.Ne nismo nikad igrali zajedno nit igram s takvim ljudima,dosta servera smo bili na suprotnim stranama(hvala bogu).

O kakvim spijunima pricas,razumecu samo ako pricas o vama,pa vidis da vam komplet uprava muljari,isti ste ko prosli server,samo tad zevs prednjacio,vi se niste stigli isticat kolko on sam.Isto tako i s vase strane ima dobrih igraca,respekt njima avi ostali ....... krimi radddddd..... da iole razmislis shvatio bi parolu....

AHahaah ti pricas nekom o Krimi radu i spijuniranju, pa sine do Послато:10.10.15 16:29 si bio u Gardi i istu tu Gardu drukao,ti ces nekom o krimi radu hahaha izbacen iz saveza istog dana :
"Ne nismo nikad igrali zajedno nit igram s takvim ljudima,dosta servera smo bili na suprotnim stranama(hvala bogu)."
tako da nadji nekog drugog da lazes da nikad nisi sa njima igrao ,
a inace screen koji si okacio bravooo -BAMBi za tebe

Sukhoi
19.10.2015, 11:53
Špijuniranje je sastavni deo igre.

Relakss
19.10.2015, 13:45
AHahaah ti pricas nekom o Krimi radu i spijuniranju, pa sine do Послато:10.10.15 16:29 si bio u Gardi i istu tu Gardu drukao,ti ces nekom o krimi radu hahaha izbacen iz saveza istog dana :
"Ne nismo nikad igrali zajedno nit igram s takvim ljudima,dosta servera smo bili na suprotnim stranama(hvala bogu)."
tako da nadji nekog drugog da lazes da nikad nisi sa njima igrao ,
a inace screen koji si okacio bravooo -BAMBi za tebe

HAHAH KAKAV SI TI KRALJ,JA U GARDI HAHAHA,JEDAN JEDINI DOKAZ AKO IMATE IL POSTAVI ILI ,DA SAM IMAO MULTI ACC ILI PAK BIO U GARDI JA VAM VISE A NECU RECI.

1 JEDINI PUT KAD JE ACC NA KOM SAM JA IGRAO JEDNO VREME PA MORAO NAPUSTITI IGRU I TO MOZDA PAR DANA TAJ ACC USAO U GARDU JESTE NA EX RS3 MISLIM,AL I TO MOGU LJUDI DA POTVRDE DA CIM SAM SE VRATIO NA ACC ODMAH SAM IZISAO IZ GARDE,JER S TAKVIM LJUDIMA NE IGRAM.PRI TOM CUTI BOLJE I NESRAMOTITE SE VISE

POKAZALI STE OBRAZ NA PROSLOM SERVERU,OVDE STE SATRO DA OPRAVDATE TO I DA SE OPERETE A EVO STA RADITE,KOMPLET UPRAVA VAM IMA MULTICE,ILI MOLITE NASE IGRACE ZA SIT ILI STE VEC NA NJIMA,DAL PREKO SITA ILI PREKO BIP...

KRIMI RAD....

Sukhoi
19.10.2015, 16:20
Garda do pobede!

Peki-oo
19.10.2015, 17:41

bolje miš u ruci nego golub na grani:p

Team Extreme
19.10.2015, 17:50
Garda do pobede!

Svaka ti u njegusa:)

Trifke
19.10.2015, 21:51
Je l` mi se cini il ovi Dunsteri ne mogu da ne peru rese?!Ne znam sto ste dosli sa spawn selima na -/+(tom mejson,PUFF DEDDY), dajem vam jos 2-3 nedelje max ;) , a kod puffa vidim da je vec krenulo :D

Ferid11
20.10.2015, 16:20
Je l` mi se cini il ovi Dunsteri ne mogu da ne peru rese?!Ne znam sto ste dosli sa spawn selima na -/+(tom mejson,PUFF DEDDY), dajem vam jos 2-3 nedelje max ;) , a kod puffa vidim da je vec krenulo :D

To se rumenko malo igra nece odma da im ubije volju za igrom.

Trifke
20.10.2015, 19:00
To se rumenko malo igra nece odma da im ubije volju za igrom.

Al su oni sami sebi nocas :D, ode PUFF jos samo tom :D

OverLordrs
22.10.2015, 20:05
http://prntscr.com/8u5z5b

Slika govori vise od hiljada reci....sela jednog naloga iz saveza Dunsteri.Sta li se krije u nazivu sela,mislim da na to odgovor znaju svi,heheheh.Prica se o postenju nekom a komedija na samom startu...

Sukhoi
23.10.2015, 10:56
Bitno da se igramo

srdjan82
23.10.2015, 19:16

Slika govori vise od hiljada reci....sela jednog naloga iz saveza Dunsteri.Sta li se krije u nazivu sela,mislim da na to odgovor znaju svi,heheheh.Prica se o postenju nekom a komedija na samom startu...

Ne razumem šta pisac hoće da kaže :?: Šta se krije u nazivu tih sela? Voleo bih i ja da znam :?:

lazerfc34
24.10.2015, 03:16
Momci,opustite se malo,ima zivota i van traviana.mi smo dosli u okrnjenom sastavu,vi ste se pojacali,svaka cast,igramo se pa ko pobedi.ovde ima 10 igraca sa proslog rs 19 servera,mada vidim neki nasi su sad kod vas ali sta da se radi.uzivajte u igri.
postovanje

Team Extreme
24.10.2015, 19:40

Druze znam da mene mislis,jesu bila moja sela prosla tako,al ko zna Elvija,reci ti da nikada ne mulja..toliko:)

Volim postenu igru,zaduzili ste me prosli server

Team Extreme
24.10.2015, 19:42
Momci,opustite se malo,ima zivota i van traviana.mi smo dosli u okrnjenom sastavu,vi ste se pojacali,svaka cast,igramo se pa ko pobedi.ovde ima 10 igraca sa proslog rs 19 servera,mada vidim neki nasi su sad kod vas ali sta da se radi.uzivajte u igri.
postovanje Opusteni smo,uvek ima izgovora za sve...Sledeci put se spremite bolje,pa doveo sam ljude koji su uvek bili uz mene,igrajmo se

I vasu upravu malo smirite da ne mole nase igrace da ih postave na sit,da bi mogli spijunirati,dotakli ste dno dna Dunsteri,

Ferid11
24.10.2015, 19:54
postovanje

To su sve "spijuni" sa proslog servera. :D :D

Sukhoi
26.10.2015, 10:23
Momci,opustite se malo,ima zivota i van traviana.
Daj link

Dirty Monkeys
26.10.2015, 21:39
drago mi je da smo se kao nazovi igrali
vidimo se na nekom sledecem serveru kad se skupi vise ljudi ;)

OverLordrs
06.12.2015, 10:30
Da malo razdrmamo forum,interesuje me kakav je vas stav sto se tice ovog servera,prvenstveno mislim na igru tj. koriscenje doticnog kotla u okviru iste...Jeste da je vecina postova i ovde i na ostalim forumima neko pljuvanje izmedju redova al mi nije jasno kako smo dozvolili sebi uopste da pocnemo ovaj server.Ne pisem ovo zbog pobede na servu,jer iskreno je nebitno ko god pobedio,vec pisem iskljucivo zbog bar 80% igraca na rs19 koji igraju bez golda.Pozivi za vojsku,izvlacenje jedinica,nacrti za kovacnice...ovde je igra izgleda postala prodavnica gde se bukvalno sve moze kupiti.Dzaba nama svima i klikanje i akcijanje,i cimanje oko igre kad ogroman procenat ljudi ne moze igrati ravnopravno sa golderima.Ovaj server se nikao ne moze nazvati serverom,vec iskljucivo pljackom i nesto nalik igrama na srecu,kliknes i cekas sta ce kotlic da izbaci.Drustvo sa protivnicke ali i sa nase strane upecali smo se na praznu udicu i zaigrali ovu tragikomediju od servera...Svakako jedinu korist ovde ce da imaju Nemci kojima su naravno slatke pare i samo pare...Svakako od sledeceg severa sto se mene licno tice ja necu ni regati,a vi gospodo ako zelite da igrate na krajnje neposten i neravnopravan nacin samo napred.Nije problem uplatiti golde,al zasto bi silne pare gutao kotao kad vec mogu biti iskoriscene za nesto drugo,nebitno sta...Pozdrav za sve igrace koji igraju bez kotla ili sa malo golda,divim vam se svima kako opstajete na necemu ovakvom,vi ste pravi heroji i istinski igraci ove igre koja je izgleda izgubila potpuni smisao.(Burn rs19)

Riders On The Storm
13.12.2015, 13:12
Pozdrav svima, evo da se i ja javim na forumu da ne dodje do zabune i nastavka price da sam igrao exrs19, i da sam na ovaj server dosao da se svetim Dunsterima koji su me katali :D Naravno to nije tacno jer ja nikad nisam igrao rs19 a i ovaj sam poceo sa zakasnjenjem od 15 dana zajedno sa zenom koja igra na DIFEMBAHIJA nalogu.

Ovom prilikom i javno da kazem da prestajemo sa igrom i naloge ce preuzeti drugi igraci, bilo nam je drago i zanimljivo ratovati u saloni a i oko nje :D Da nije kotla i jos par gresaka sa prosledjivanjem vojske server bi imao smila ali ovako teska prica. Do nekog sledeceg "normalnog" servera.
Pozdrav
MalaMu i DIFEMBAHIJA

Beckett
13.12.2015, 18:44
Pozdrav svima, evo da se i ja javim na forumu da ne dodje do zabune i nastavka price da sam igrao exrs19, i da sam na ovaj server dosao da se svetim Dunsterima koji su me katali :D Naravno to nije tacno jer ja nikad nisam igrao rs19 a i ovaj sam poceo sa zakasnjenjem od 15 dana zajedno sa zenom koja igra na DIFEMBAHIJA nalogu.

Ovom prilikom i javno da kazem da prestajemo sa igrom i naloge ce preuzeti drugi igraci, bilo nam je drago i zanimljivo ratovati u saloni a i oko nje :D Da nije kotla i jos par gresaka sa prosledjivanjem vojske server bi imao smila ali ovako teska prica. Do nekog sledeceg "normalnog" servera.
Pozdrav
MalaMu i DIFEMBAHIJA

Stefane ubicu te kao zeca, nemoj ni da si pomislio da prekidas :evil:

Ljubi Brko bre
18.12.2015, 15:07
ja klikam na ba19, a vidim da nije ni upola zanimljivo kao kod vas :)

Ferid11
18.12.2015, 23:24
ja klikam na ba19, a vidim da nije ni upola zanimljivo kao kod vas :)

Pa ne pitas gde treba klikati. :D

Ljubi Brko bre
19.12.2015, 12:19
Pa ne pitas gde treba klikati. :D

trebao sam pitati jelda?

uglavnom lijepo je znati da ima na balkanu neki server da je zanimljiv :)

a ovaj to sigurno jeste..

Team Extreme
13.01.2016, 17:15
Darkos gde ti je gg? http://travian-reports.net/rs/report/406042d0694,40749a8a95e,406696586e0,40670687ca8,40 6713ef8aa,406723f005d,40683a1d503,40684f9695e,4068 5a75bd3,4068768d1ef,40764906d4c,406643d08c1,406654 e561b,406669c36e2,40667de53be,4075060ea2c,40751fca a32,40768f3682c,40769bf2e92,40673ffc48f

Ferid11
14.01.2016, 16:27
Darkos gde ti je gg? http://travian-reports.net/rs/report/406042d0694,40749a8a95e,406696586e0,40670687ca8,40 6713ef8aa,406723f005d,40683a1d503,40684f9695e,4068 5a75bd3,4068768d1ef,40764906d4c,406643d08c1,406654 e561b,406669c36e2,40667de53be,4075060ea2c,40751fca a32,40768f3682c,40769bf2e92,40673ffc48f

Nije ga jos naselio idu naseljenici :D

baneks
17.01.2016, 20:24
Nije ga jos naselio idu naseljenici :D

Ferideeeeeeeee

Team Extreme
18.01.2016, 16:00
Dobra akcija dunstera,i kako tajnug javlja sa pesmom Pukni zoro!!! http://travian-reports.net/rs/report/41437ab7ce7,414388a60f3,41439578b16,41440626f90,41 441639e76,41442971ef1,414435e2d46,41444bc65a6,4144 50cbbf0,4144658e8f0,414477140e7,41448c43286,414497 bdb12,4145025b204,414517134c1,414526e8dbf,414532f9 a7c,41454013f77,4145583c7a2,41457f69cb5,414583791f 6,41459fdd7fa,41460c127ea,41461662d1a,41462b98a2e, 414634d8b0b,414641cc576

OverLordrs
18.01.2016, 17:29
Klasicno i plansko kucanje,svaka cast Dunsteri sve je bilo po planu i bez greske odradjeno...

Nego,suska se da je MaaR-S poceo da zida WW na serveru bez WW-a.Svaka cast 120ti dan serva a vec WW u planu imaju...

http://prntscr.com/9rq580

Dobra akcija dunstera,i kako tajnug javlja sa pesmom Pukni zoro!!! http://travian-reports.net/rs/report/41437ab7ce7,414388a60f3,41439578b16,41440626f90,41 441639e76,41442971ef1,414435e2d46,41444bc65a6,4144 50cbbf0,4144658e8f0,414477140e7,41448c43286,414497 bdb12,4145025b204,414517134c1,414526e8dbf,414532f9 a7c,41454013f77,4145583c7a2,41457f69cb5,414583791f 6,41459fdd7fa,41460c127ea,41461662d1a,41462b98a2e, 414634d8b0b,414641cc576

znacizemun
19.01.2016, 22:16
http://prntscr.com/9sa54a stvarno sramota, pricate o postenju a vrbujete nam igrace. Zar se tako ide na pobedu?

Adriana
20.01.2016, 14:48
sta mislis od koga sme se to naucili ?? ...... ovo isto radio mejson , kada pisal igracom u maar L neka prejdu kod vas .... a jos nesto , ne treba da vrbujemo oni nam i sami pisu a hocu kod nas ...

Beckett
20.01.2016, 15:15
http://prntscr.com/9sa54a stvarno sramota, pricate o postenju a vrbujete nam igrace. Zar se tako ide na pobedu?

Ne vidim u cemu je tu problem, znam taj acc od ranije i video da nije ni ovde los pa sam ga cisto pitao da li bi presao kod nas, da smo primili sve iz garde koji su hteli kod nas vi biste imali jedan savez manje sada, ali mi pravimo selekciju i ne primamo dunstere ;) I sta vi pricate o postenju kad se hvalite kako imate krticu kod nas, a ovamo ste pokupili vise od polovine igraca iz Ultre, molili ste ih zbog popa iako vojsku skoro pa da i nemaju, e sad sto je server takav da pobedjuje pop a ne bolji to je nesto drugo, medjutim svako ko ga je igrao znace ko je bio najjaci na serveru jer niste nam cak ni pruzili neki otpor, jednostavno dunsteri su od samog starta pobegli daleko da popaju ostavivsi gardu i ultru da strada od nasih kata :shock:
Pa i da pobedite na poene koga zabole, mi se super druzimo i znamo ko je pokidao ;)

znacizemun
20.01.2016, 16:15
Ne vidim u cemu je tu problem, znam taj acc od ranije i video da nije ni ovde los pa sam ga cisto pitao da li bi presao kod nas, da smo primili sve iz garde koji su hteli kod nas vi biste imali jedan savez manje sada, ali mi pravimo selekciju i ne primamo dunstere ;) I sta vi pricate o postenju kad se hvalite kako imate krticu kod nas, a ovamo ste pokupili vise od polovine igraca iz Ultre, molili ste ih zbog popa iako vojsku skoro pa da i nemaju, e sad sto je server takav da pobedjuje pop a ne bolji to je nesto drugo, medjutim svako ko ga je igrao znace ko je bio najjaci na serveru jer niste nam cak ni pruzili neki otpor, jednostavno dunsteri su od samog starta pobegli daleko da popaju ostavivsi gardu i ultru da strada od nasih kata :shock:
Pa i da pobedite na poene koga zabole, mi se super druzimo i znamo ko je pokidao ;)

Iz prilozenog se bas vidi kako vas zabole sto vodimo u poenima. Znao si da se ovaj server ovako igra, tako da je nebitno ako nas razbijete u vojsci ukoliko pobedimo. I Barsa je razbila Seltik u posedu lopte i sutevima na gol a Seltik je ipak pobedio sa 2:1, tako da se samo pobednici pamte, a to ti neces biti :)

Jos nesto, nismo mi ti koji su pobegli, nego vi, sklopili ste saradnje da bilo kojim iole ozbiljnim savezom (PO, LEGIJA, KS) i ostavili ih da se ratuju sa nama, a vi stancali i popali po sumama, pa do one akcije na Gastabajtere, Darjaga i Janedoe, dunsteri su imali 9 od 10 igraca medju najboljim napadacima, tako da sve te price padaju u vodu... Mi se citav server borimo sa vasim krilima, i sad tu nesto pricate, obraz kao djon, zato sam i prestao da igram travijan pre pet godina, nzm ni zasto sam opet poceo, kad znam kakvi sve ljudi igraju...

Bokhalifa93

Team Extreme
21.01.2016, 15:12
Klasicno i plansko kucanje,svaka cast Dunsteri sve je bilo po planu i bez greske odradjeno...

Nego,suska se da je MaaR-S poceo da zida WW na serveru bez WW-a.Svaka cast 120ti dan serva a vec WW u planu imaju...

http://prntscr.com/9rq580Mi vec spremili planove za ww cudo:)

Team Extreme
21.01.2016, 15:14
Iz prilozenog se bas vidi kako vas zabole sto vodimo u poenima. Znao si da se ovaj server ovako igra, tako da je nebitno ako nas razbijete u vojsci ukoliko pobedimo. I Barsa je razbila Seltik u posedu lopte i sutevima na gol a Seltik je ipak pobedio sa 2:1, tako da se samo pobednici pamte, a to ti neces biti :)

Jos nesto, nismo mi ti koji su pobegli, nego vi, sklopili ste saradnje da bilo kojim iole ozbiljnim savezom (PO, LEGIJA, KS) i ostavili ih da se ratuju sa nama, a vi stancali i popali po sumama, pa do one akcije na Gastabajtere, Darjaga i Janedoe, dunsteri su imali 9 od 10 igraca medju najboljim napadacima, tako da sve te price padaju u vodu... Mi se citav server borimo sa vasim krilima, i sad tu nesto pricate, obraz kao djon, zato sam i prestao da igram travijan pre pet godina, nzm ni zasto sam opet poceo, kad znam kakvi sve ljudi igraju...

Bokhalifa93

Igraju posteni ljudi,nemoj te me vucete za jezik da vam postavim vase prljvastine:).A sudija jos nije svirao kraj..Znas mi smo ti kao Bajern sa njima se nikada ne zna,ovi moji ne vole Barselonu..Sledeci put spremite za Rovca jedan dobar rucak u selu.Pozz

Ferid11
21.01.2016, 17:22
Kazu provalili akciju u selu bilo 6k def-a zanimljivo :D

Lp

Ferid11
23.01.2016, 05:55
Op op ode nekom gg :D

Lp

Ferid11
23.01.2016, 15:56
Op op ode nekom gg :D

Lp

http://travian-reports.net/rs/report/42602356202,42603ff0703,42760a574b6,4265969c11d,42 58369c7f8,426602c8a90,426631a2e08,426651237bf,4274 2596070,42743ee9f4a,42744b59f6e,427450a0f83,42761c aa1c7,425754f0c62,4257655dc8b,42577165cfb,42578de0 75d,4257922c6d8,42580eab37f,425810ce9e6,426072d5a4 5,426095ecbb3,42610d75710,4261137de6d,4271244575a, 427132f4b80

http://travian-reports.net/rs/report/425889847c5,42589cc9f80,42590a15d53,425923fcba6,42 593921aca

Cestitke dunsterima na sakupljenom def-u.

Lp Ferid

Team Extreme
23.01.2016, 16:01
http://travian-reports.net/rs/report/42602356202,42603ff0703,42760a574b6,4265969c11d,42 58369c7f8,426602c8a90,426631a2e08,426651237bf,4274 2596070,42743ee9f4a,42744b59f6e,427450a0f83,42761c aa1c7,425754f0c62,4257655dc8b,42577165cfb,42578de0 75d,4257922c6d8,42580eab37f,425810ce9e6,426072d5a4 5,426095ecbb3,42610d75710,4261137de6d,4271244575a, 427132f4b80

http://travian-reports.net/rs/report/425889847c5,42589cc9f80,42590a15d53,425923fcba6,42 593921aca

Cestitke dunsterima na sakupljenom def-u.

Lp Ferid

Svaka im cast,na dobrom deffu ovo je deo offova koji bilo spremno za planove,idemo dalje sada pocinje da bude zanimljivo:)

baneks
23.01.2016, 20:03
Svaka im cast,na dobrom deffu ovo je deo offova koji bilo spremno za planove,idemo dalje sada pocinje da bude zanimljivo:)

I'M BACK! ;)

tul3
26.01.2016, 15:18
Prica se da na ovom serveru najzaebaniji neki Sova...kazu ne spava ni danju ni nocu.

Team Extreme
26.01.2016, 18:31
E moji dubsteri,nesto meni prigovarate,da nije mala uzbuna kod vas,vidim nesto vam se zuri

http://prntscr.com/9v5p5k

Ferid11
26.01.2016, 18:35
E moji dubsteri,nesto meni prigovarate,da nije mala uzbuna kod vas,vidim nesto vam se zuri

http://prntscr.com/9v5p5k

http://prntscr.com/9v5pbp ima i ovo :D

Team Extreme
26.01.2016, 19:15
Rekao sam da smo mi Bajern,sa nama se nikada ne zna:)

znacizemun
26.01.2016, 20:20
Meni je ovo presmesno, branite se tu kako mi vrbujemo ovo ono, ti igraci su bili napustili savez pa su gastrabajteri pitali, vi ste pricali na skajpu, tacnije ferid, kako vam saradnja sa po i nije tako bitna, da oni nisu deo alijanse, a sad vidim prodano je dupe za pobedu. A pored svega, terate igrace iz ultre da vrbuju nase igrace http://prntscr.com/9v7c7k. Team extreme i ferid, brukaju marsovce, za koje mislim da su dostojni protivnici, posebno ekipa iz Legije, za koje mislim da su odlicni ljudi, a sa njima se katam.

Pozdrav Bokhalifa93

Ferid11
26.01.2016, 22:30
Meni je ovo presmesno, branite se tu kako mi vrbujemo ovo ono, ti igraci su bili napustili savez pa su gastrabajteri pitali, vi ste pricali na skajpu, tacnije ferid, kako vam saradnja sa po i nije tako bitna, da oni nisu deo alijanse, a sad vidim prodano je dupe za pobedu. A pored svega, terate igrace iz ultre da vrbuju nase igrace http://prntscr.com/9v7c7k. Team extreme i ferid, brukaju marsovce, za koje mislim da su dostojni protivnici, posebno ekipa iz Legije, za koje mislim da su odlicni ljudi, a sa njima se katam.

Pozdrav Bokhalifa93

Ja ovde ne teram nikog nista.Sardnja sa Po koliko mene secanje sluzi je od pocetka servera tacnije pre nego sto se doslo na server sa Po je saradnja dogovorena. Ja i elvi nekog brukamo da nije mene elviija i jos par igraca marsovci nebi postojali.

Lp Ferid

Ps. Jos par sela veceras ide na 0.

znacizemun
26.01.2016, 23:29
Ja ovde ne teram nikog nista.Sardnja sa Po koliko mene secanje sluzi je od pocetka servera tacnije pre nego sto se doslo na server sa Po je saradnja dogovorena. Ja i elvi nekog brukamo da nije mene elviija i jos par igraca marsovci nebi postojali.

Lp Ferid

Ps. Jos par sela veceras ide na 0.

Pa izgleda da te secanje ne sluzi najbolje, u skajp sobi si pricao drugacije o PO, a cak ni tog svog Elvija ne postujes, cim pises "ja i elvi". E super, dogovorio si saradnju sa 3/4 servera pre pocetka servera, i opet ti pobeda izmice, pa moras da vrbujes i okreces i nase igrace, o jesi mocan, svaka ti cast.

P.S. Nisi u pravu, da nema tebe, marsovci bi bili puno bolji, cuo sam da si pun kompleksa, a na skajpu si to i potvrdio. Opusti se, ovo je igrica, skontaces kad malo porastes :)

Ferid11
27.01.2016, 15:40
Pa izgleda da te secanje ne sluzi najbolje, u skajp sobi si pricao drugacije o PO, a cak ni tog svog Elvija ne postujes, cim pises "ja i elvi". E super, dogovorio si saradnju sa 3/4 servera pre pocetka servera, i opet ti pobeda izmice, pa moras da vrbujes i okreces i nase igrace, o jesi mocan, svaka ti cast.

P.S. Nisi u pravu, da nema tebe, marsovci bi bili puno bolji, cuo sam da si pun kompleksa, a na skajpu si to i potvrdio. Opusti se, ovo je igrica, skontaces kad malo porastes :)

Moram i tebe u rudnik da saljem.Sa 3/4 servera saradnju pre pocetka server jel?Nas je doslo jedan savez saradnja sa Po je pre servera dogovorena to su 2 saveza ostali savezu su sami hteli da nam se pridruze posto u jedan savez nije imalo mesta morali smo da se sirimo tako da smo se priblizili broju vasih igraca bilo vas je 3x vise.

Vi od pocetka servera nesto prozivate skatacete sve i uzeti server ispostavilo se netacno.Jer na snagu niste mogli nista gde god smo krenuli probili smo.

Dalje ovaj server se igra na poene off nije bitan a ni def.Ok nije bitan ae na poene da vas dobijemo kad se vec igra na poene.

Sledece ide ne postoji nalog kojem niste pisali igraca kojeg niste zvali da vam se pridruzi.Zato sto smo spojili sa Po jer ranije da smo to uradili pogasili bi se i tako kukate ceo server kako nam MH pomaze lu

de vam daju po 10 poena i slicno.

Da mene nema marsovci bi bili bolji da puno bolji :D a na skypu nisu ono kompleksi nego realno stanje na serveru.

Ps. Cemu se nadate.

LP Ferid

Team Extreme
27.01.2016, 22:12
Postuju mene svi,ne brini puska je zakocena..samo se brukate sa onim sto ste postavili na profilu saveza,kao da sam ja pisao.Sa vama nema price,znas pesmu Panika Panika kada je blizu Team Extreme:)

znacizemun
03.02.2016, 21:13
http://prntscr.com/9ynzdn

Adriana
04.02.2016, 09:58
http://prntscr.com/9ynzdn

... i sta hoces da kazes ? nemaju sa tim acc nista , ovo se ovde desava kada igras preko mob

Ferid11
04.02.2016, 16:04
... i sta hoces da kazes ? nemaju sa tim acc nista , ovo se ovde desava kada igras preko mob

Ma pusti ga adri vidis da ne zna da je sa iste ip adrese nebi mogao da spusta lojalnost selu.

lp Ferid

1. PO-MaaRs 60 23 21276 630
2. UK 58 18 21166 470

Stanje na serveru.

OverLordrs
14.02.2016, 13:00
Za kraj samo da cestitam na zasluzenoj pobedi protivnickoj strani...

dafte
17.02.2016, 23:24
Za kraj samo da cestitam na zasluzenoj pobedi protivnickoj strani...

hvala

Ferid11
10.04.2016, 06:26
http://prntscr.com/aqddjw

Lp

Team Extreme
14.04.2016, 17:07
Dali ce cuveni Zevs doci sledeci server?:) Dunstera vise nema...videcemo ko ce napasti tron u avgustu:) Protiv nas Marsovaca

Pozz za sve igrace sa rs 19