PDA

View Full Version : Travian и рат против ботова

Nikola
06.02.2014, 19:05
Драги играчи,

Свесни смо да на неким нашим серверима има огроман број регистрација од стране бот налога.

Нећемо детаљно објашњавати на који начин ће овај проблем бити решен, али можемо рећи да програмери већ раде на великим изменама. Те измене ће бити доступне на нашим серверима чим буду завршене и тестиране.

Ми знамо да је ово заиста фрустрирајуће за Bас, али имајте на уму да смо ми већ направили велике помаке против ботова у игри у последњих неколико месеци и сада је ово је резултат: они користе ботове за регистрацију сада. Ми ћемо наставити борбу са њима а они ће вероватно наставити да мењају своју тактику. Постоје многе битке у рату :)

Ово је нешто што схватамо веома озбиљно јер је то претња компанији. То чини игру мање пријатном за Вас, а то је потпуно неприхватљиво.

Желимо и да одговоримо на Ваше коментаре да то "траје предуго". Да, траје. Ми планирамо, програмирамо и тестирамо. Тек када је исправљено све што треба да се исправи и фино подешено онда забава почиње: ми имамо много система који треба да се интегришу и тестирају поново пре него што се појави унапређена верзија игре да се избори са овим стварима. Да, то ће потрајати али - ми смо веома одлучни у овоме. Можете очекивати да ћемо остати одлучни и бити корак испред.

Срдачан поздрав
Ваш Travian тим

Nikola
31.03.2014, 18:50
Драги играчи,

Један од потеза у нашој борби против ботова је систем који смо развили да нам помогне у идентификацији налога који користе ботове или скрипте. Ускоро ће почети примена тог система и приметићете повећан број блокираних играча.

Али не брините, не желимо да оставимо блокиране налоге на мапи да затрпавају ваш пљачкашки списак. Ми ћемо то одрадити на најбржи могући начин, налози ће бити одблокирани после дискусије са власником или ћемо их комплетно обрисати.

Срдачан поздрав
Ваш Travian тим