PDA

View Full Version : Тренутно стање на рс5

Антиквитет
07.11.2013, 12:55
Драги играчи овде можете писати занимљива дешавања са сервера, али само везано за сервер, свака друга дискусија биће обрисана.

Пожељно је да у потпису стоји име из игре. (ако играте)

Придржавајте се Правила форума (http://forum.travian.rs/announcement.php?a=14).

Све најбоље у игри.

Поздрав.

Dodjos
07.11.2013, 23:02
Zelim da svima pozelim srecu.
Ostalo nam je jos samo 7 sati do pocetka . :D

aleksandarkraljevo
08.11.2013, 10:07
i krenuli smo ,nadamo se da ce ovaj rs5 opravdati prosli ......pozdrav svima

Dodjos
08.11.2013, 14:06
A u devet sati od servera a samo nas je 500 :-(

E28
09.11.2013, 05:03
Slabo ljudi ima šteta...

vitriolic
03.12.2013, 18:02
Mesec dana niko nista ne pise... da li je to prestalo pljuvanje na forumu....

radee
09.01.2014, 09:26
malo igraca, ova igra nije vise ono sto je nekada bila...steta.

Nikola-Terrors
03.02.2014, 23:53
Trenutno stanje na serveru,ovako dobio sam od par prijatelja obavestenje o tome da se neko pod mojim nickom prestavlja na rs5 i pokusava uci na neciji acc,pa bih ovom prilikom sve igrace rs5 servera zeleo da obavestim da ja nemam veze sa tim nickom i da istog nepustate na nalog kako nebi doslo do nekih nezeljenih stvari a nakon toga da ispadnem ja kriv.Poruke koje dobijate glase ovako:

Nikola-Terrors
Наслов:
без наслова
Послато:
данас 23:27
Пријави као нежељену
Pozdrav brate sigurno me znas Ja sam Nikola imam savez na rsx itd igram razne servere veoma sam dobar igrac jer bi mogao da igram dual sa tobom

jel si ti ovo napisao na rs5?
ja sama na tom nalogu od pre 10 dana , od sutra sam sama na nalogu posto dual ima probleme sa suprugom zbog trav
preterao sa igricom a imaju malu bebu od 3 meseca

Pozz i srecno svima u igri:
Nikola-Terrors

vitriolic
04.02.2014, 16:25
Trenutno stanje na serveru,ovako dobio sam od par prijatelja obavestenje o tome da se neko pod mojim nickom prestavlja na rs5 i pokusava uci na neciji acc,pa bih ovom prilikom sve igrace rs5 servera zeleo da obavestim da ja nemam veze sa tim nickom i da istog nepustate na nalog kako nebi doslo do nekih nezeljenih stvari a nakon toga da ispadnem ja kriv.Poruke koje dobijate glase ovako:

Nikola-Terrors
Наслов:
без наслова
Послато:
данас 23:27
Пријави као нежељену
Pozdrav brate sigurno me znas Ja sam Nikola imam savez na rsx itd igram razne servere veoma sam dobar igrac jer bi mogao da igram dual sa tobom

jel si ti ovo napisao na rs5?
ja sama na tom nalogu od pre 10 dana , od sutra sam sama na nalogu posto dual ima probleme sa suprugom zbog trav
preterao sa igricom a imaju malu bebu od 3 meseca

Pozz i srecno svima u igri:
Nikola-Terrors

Pa kome se uvali kao dula i treba da ima takvog duala...

radee
06.02.2014, 18:19
Pa kome se uvali kao dula i treba da ima takvog duala...

..od strebera nemos disati....jel mogu ja dual sa vama? :)

vitriolic
07.02.2014, 15:34
..od strebera nemos disati....jel mogu ja dual sa vama? :)
Pa ne znam jesmo li ti ravni...;), mada moglo bi nesto da se sredi, ali s obzirom da pocinje rs1 sumljam da ti je ovde zanimljivo...

radee
08.02.2014, 21:36
Pa ne znam jesmo li ti ravni...;), mada moglo bi nesto da se sredi, ali s obzirom da pocinje rs1 sumljam da ti je ovde zanimljivo...

ma znas da sam napustio ovu igru, vec sesti put, dakle i ovde i tamo , hehehehehe

vitriolic
10.02.2014, 18:04
ma znas da sam napustio ovu igru, vec sesti put, dakle i ovde i tamo , hehehehehe

E valja odmoriti zasiti se covek....

Stefan
11.02.2014, 11:55
E valja odmoriti zasiti se covek....

I ti prestajes vec 5ti put da igras :D

vitriolic
11.02.2014, 13:00
I ti prestajes vec 5ti put da igras :D
Ako si mi reko, mozda se i ja opametim da prestanem....

radee
14.02.2014, 09:18
Ako si mi reko, mozda se i ja opametim da prestanem....

ma neda djavo mira.....ccccccc

vitriolic
14.02.2014, 18:25
ma neda djavo mira.....ccccccc

Neda neda, a ni tebi, nije ti dobra potpis....:D:D:D

Maaare
18.05.2014, 21:21
Drustvo,

Dosta se kuca i veca kako cemo i sta cemo dalje nakon katastrofe koja je pogodila najvise Srbiju i BiH.
Prva bitna stvar koja je dogovorena, jeste potpisivanje peticije kako bi skrenuli paznju kompaniji koja je vlasnik ove igre (Travian Games GmbH) na situaciju koja je zadesila nase zemlje. Molim Vas da svi potpisete peticiju, oduzece Vam minut vremena, a preduslov je za dalje planove i pomoc pogodjenima u poplavama.

Link za potpisivanje peticije je sledeci:
https://www.***********/en-GB/petitions/travian-games-gmbh-charitable-aid-for-severe-flooding-in-bosnia-and-serbia

Sve sto treba da uradite jeste da sa desne strane popunite vase ime, prezime, mail adresu (razlog zasto je to vama bitno nije obavezujuc za popunjavanje).

Takodje vas molimo sve da se do daljnjeg ne pokrecete u vidu bilo kakvih napada na bilo koga. Neki saborci su pogodjeni poplavama i sigurno da ne treba napadati njih. Kao ni one koji pomazu na terenu na neki nacin. A i sama igra je u ovom trenutku nebitna.
Molimo Vas jos jednom na maksimalnu solidarnost.

U potpisu:Ujedinjeni "rs" i "ba" serveri.

LittlePrince
02.07.2014, 15:59
ВВ се увелико гради а нико ништа не пише овде, страшно...
Травиан је пао баш на ниске гране.

Twista
05.07.2014, 15:00
Nisam stigao ni off da pustim :(

TheCofi618
07.07.2014, 20:14
Ljudi kakvo je stanje, ne znam nikog sa tog servera. koji savezi igraju itd...:D
Mrzi me da se regam da bih pratio situaciju :D

LittlePrince
11.07.2014, 17:42
Не дешава се ништа, један лик гради ВВ а остатак сервера игра СИМС и размишља како би било лепо да и они једног дана граде ВВ...

1. scarface "Свети Георгије" "AS" 72
2. mashinac "Solidarnost" "SUN-TIM" 1