PDA

View Full Version : Тренутно стање на рс5

Странице : [1] 2

Rade
21.07.2012, 12:42
Драги играчи овде можете писати занимљива дешавања са сервера, али само везано за сервер, свака друга дискусија биће обрисана.

Пожељно је да у потпису стоји име из игре. (ако играте)

Придржавајте се Правила форума (http://forum.travian.rs/announcement.php?a=14).

Све најбоље у игри.

Поздрав.

lukaca
23.07.2012, 11:55
eto ja prvi da se javim i svima poželim dobar server :)

Pokeras
23.07.2012, 18:19
Evo i ja svima da pozelim srecu,ali koliko vidim nesto malo registrovanih igraca jeste da je prvi dan
ali cinilo mi se da je ranije bilo vise.

El Fuego
24.07.2012, 21:25
Ja sam se registrovao 2 dana, ujutru oko 10, i bio sam sam na 7/7 kord. a sad oko mene ima bar 20 igraca, kao mravi su.. :D
PS. Sutra se pravi savez igraca na ++ kordinatama, ko hoce u savez neka posalje pp..

lukaca
24.07.2012, 21:46
i eto osnovana BMG Alijansa trenutno sastavljena od 6 savez BMG ,BMG-1 , BMG-2 , BMG-3 , BMG-4 i BMG™...Sa mnom na čelu alijanse. s obzirom da je već pola početničke zaštite isteklo biće lepog rokanja prekosutra ;)

FantomAD
25.07.2012, 04:30
Malo saveza imate u ally, najbolje da ujedinite na pocetku sve koordinate pa da igrate sim city :D

Aj za one koji ce da ratuju a ne da simuju uz silne saradnje da pozelim lepu zabavu i rokanje.

lukaca
25.07.2012, 08:26
pa ja nisam ni tražio 6 saveza , ja sam napravio moj i BMG-1 su napravili a ovo su posle bili već postojeći savezi koji mi samo napišu poruku obaveštavam te da smo se pridružili alijansi :)

grofgrof
25.07.2012, 14:06
Samo daj koorde i nije problem oko rokanja .. :)
Nemoj samo da places kad ti pukne akvarijum .. :) .. poz ..

Men of the West
25.07.2012, 15:59
Bice ovo lep cirkus od servera

lukaca
25.07.2012, 21:37
Samo daj koorde i nije problem oko rokanja .. :)
Nemoj samo da places kad ti pukne akvarijum .. :) .. poz ..

uh što volim to anonimno pljuvanje i to , takav sam i ja nekad bio :lol:
ajde potpiši se pa da vidim sa kim to razgovaram , ali nemoj da bude ne smem :)
vi ne shvatate da ću ja sve te saveze isfiltrirati nego jbg , svi oće u ally ali lepo piše na opisu glavnog saveza koa je ally i sa kim imamo saradnje , a oni mogu da se predstavljaju ali nisu naši , ima nas 5 sad i ostaće nas toliko do kraja servera možda koji wing 7 maximum :)

brka
25.07.2012, 23:20
vi ne shvatate da ću ja sve te saveze isfiltrirati nego jbg , svi oće u ally ali lepo piše na opisu glavnog saveza koa je ally i sa kim imamo saradnje , a oni mogu da se predstavljaju ali nisu naši , ima nas 5 sad i ostaće nas toliko do kraja servera možda koji wing 7 maximum :)

Luka druze moj jos je rano da pises koliko ce ostati saveza na kraju , to se nikad ne zna :)

FantomAD
26.07.2012, 03:01

Ta poruka je bila namenjena meni, jer mene prosto obozavaju :D

Men of the West
26.07.2012, 09:05
brka je u pravu

grofgrof
26.07.2012, 10:33
Nije vredjanje, ni najmanje, al samo je jedan fantom akvarista ;).
Dakle, poznajem ga :D .. samo jos da on provali ko sam ja .. hihihih
Inace nisam bio na travianu bar 4 godine, ubijam malo slobodnog vremena .. i citam tut .. :X

[ally]
26.07.2012, 14:04
Posle pola godine pauziranja vracam se i to na Rs5.Svima vam zelim lep server i lepo klanje.Pozdrav od mene!

lukaca
26.07.2012, 16:11
Inace nisam bio na travianu bar 4 godine, ubijam malo slobodnog vremena .. i citam tut .. :X

a onda ok :D
znam da ne možemo to da znamo ali to su neke moje procene , tj tako ja mislim da bi trebalo :)
dajte neke logove

Men of the West
26.07.2012, 16:31
Kakvi logovi kad je server tek poce0

FantomAD
27.07.2012, 02:08

Nema potrebe da provaljujem, nebitan si. A poznaju me mnogi. :D

Aj zelim vam svima dobru igru, uzivajte. ;)

Pinturicchio
28.07.2012, 14:24
Po statistici se za sada delimicno izdvaja Voodoo savez, prvi su u svim segmentima... Server dosta dosadan...

[ally]
28.07.2012, 17:38
Da, server dosta dosadan, samo farmanje, farmanje i farmanje...

john kramer
29.07.2012, 01:09
uopste nije dosadno. za ovu fazu sasvim uobicajena desavanja... a velikom broju igraca koji je zurio da pre isteka zastite udje u savez koji ima sto vise saradnji po mogucstvu na bar 3 kvadranta, igracima koji samo tako i znaju da igraju ovu igru i treba da bude dosadno

Pinturicchio
29.07.2012, 04:35
Ja igram u savezu od 2 clana, ni sa kim nemamo saradnju... (ukoliko se prethodni post odnosio na mene)

Men of the West
30.07.2012, 08:59
Covek je gori od Palme http://travian-reports.net/rs/report/196081a0447

dejannenadovic
31.07.2012, 12:54
Covek je gori od Palme http://travian-reports.net/rs/report/196081a0447

a gde su slonovi ovde.:P...Pozzdrav za sve od saveza SMARACHI

Shuroka
01.08.2012, 00:58
a gde su slonovi ovde.:P...Pozzdrav za sve od saveza SMARACHI

ko li vam smisli naziv za savez :idea:

Pinturicchio
03.08.2012, 14:43
Voodoo dominira za sada, ma da su na -/+ i smarachi, mogle bi biti zanimljive te kordinate u nastavku...

FantomAD
05.08.2012, 04:20
Voodoo dominira za sada, ma da su na -/+ i smarachi, mogle bi biti zanimljive te kordinate u nastavku...

ma kakva dominacija covece... to sto pljackaju i sto prave ally od farme ne cini ih dominantnima. Stalno se preznojavaju dok po sat vremena gledaju kako im se jure off-ovi u povratku, a ne mogu da ih spasu. Ali ko zna, ako je pameti kod ljudi i ako se zeli ici na pobedu mozda bude i neke saradnje, a ako zele da server prepuste drugim koordinatama onda ce ratovati sa smarachima. U stvari po svemu sudeci smarachi ce ih tuci. :D
Inace smarachima je sve jedno hoce li se klati na svojim kotama i igrati iz zezanja do sledeceg rs3 ili ce pak omoci eventualnim saveznicima da dodju do pobede tako sto ce tuci po drugim kotama.

U svakom slucaju odluku ce doneti ekipa iz voodoo ally. Primecujem da su iskusni igraci, fino vaspitani za sada, ali da su izgleda pravili pauzu i da je nekolicini njih ovo prvi t4 server.

Sve najbolje suparnicima iz voodoo-a od smaracha ;)

istok
05.08.2012, 04:28
ma kakva dominacija covece... to sto pljackaju i sto prave ally od farme ne cini ih dominantnima. Stalno se preznojavaju dok po sat vremena gledaju kako im se jure off-ovi u povratku, a ne mogu da ih spasu. Ali ko zna, ako je pameti kod ljudi i ako se zeli ici na pobedu mozda bude i neke saradnje, a ako zele da server prepuste drugim koordinatama onda ce ratovati sa smarachima. U stvari po svemu sudeci smarachi ce ih tuci. :D
Inace smarachima je sve jedno hoce li se klati na svojim kotama i igrati iz zezanja do sledeceg rs3 ili ce pak omoci eventualnim saveznicima da dodju do pobede tako sto ce tuci po drugim kotama.

U svakom slucaju odluku ce doneti ekipa iz voodoo ally. Primecujem da su iskusni igraci, fino vaspitani za sada, ali da su izgleda pravili pauzu i da je nekolicini njih ovo prvi t4 server.

Sve najbolje suparnicima iz voodoo-a od smaracha ;)

Evo, baš smo danas odrzali minut cutanja za tih 100 batina, mnogo smo svi tuzni bili.... :D
A posle smo imali i minut cutanja i za vase batine i heroje, koji su popili par zidova, nisu mogli da preskoce... :)
Mi primecujemo da su igraci iz saveza Smarači, pravi smarači... :D dorasli su svom imenu... :D ;)
ali to nikako ne znaci da nesto manje postujemo protivnike... Ako nista drugo, biće zanimljivo, ko zna sta server nosi... :)

FantomAD
05.08.2012, 04:33
Evo, baš smo danas odrzali minut cutanja za tih 100 batina, mnogo smo svi tuzni bili.... :D
A posle smo imali i minut cutanja i za vase batine i heroje, koji su popili par zidova, nisu mogli da preskoce... :)
Mi primecujemo da su igraci iz saveza Smarači, pravi smarači... :D dorasli su svom imenu... :D ;)
ali to nikako ne znaci da nesto manje postujemo protivnike... Ako nista drugo, biće zanimljivo, ko zna sta server nosi... :)

ma znamo mi kako ime da si nataknemo, nego nisu to bili bas neki gubici sto ti kazes, takvih gubitaka imate i vi, ali nista lepse nego gledati kako veliki igraci panice sto pucaju batine. Inace pre neko vece kada ste krenuli na nas, bile su 2 kontre, a za trecu se zaksnilo 3 minute. U jednoj j eotislo 60 batina, a u drugoj 150 batina, 15 sekira, 2 heroja 30 falangi od dovucenog deff-a i nesto zivuljki. :D

ali ipak mislim da je najsladje kada se prvom igracu na serveru, i velikom pljackasu pobije sav deff i ofarma u cugu oko 5k resa. to bre mnogo sladje nego farmati po malo :D

istok
05.08.2012, 04:36
ma znamo mi kako ime da si nataknemo, nego nisu to bili bas neki gubici sto ti kazes, takvih gubitaka imate i vi, ali nista lepse nego gledati kako veliki igraci panice sto pucaju batine. Inace pre neko vece kada ste krenuli na nas, bile su 2 kontre, a za trecu se zaksnilo 3 minute. U jednoj j eotislo 60 batina, a u drugoj 150 batina, 15 sekira, 2 heroja 30 falangi od dovucenog deff-a i nesto zivuljki. :D

ali ipak mislim da je najsladje kada se prvom igracu na serveru, i velikom pljackasu pobije sav deff i ofarma u cugu oko 5k resa. to bre mnogo sladje nego farmati po malo :D

e sad, necemo da cepidlacimo, neka batina vise manje... Tamo gde se ima, tamo se i ne broji... ;)
isto tako vazi i za resse... Gde ima, ko se brine? :)
jurnjava offovima i herojima, sta pa drugo mozes da radis u ovom trenutku na serveru? :D

targa82
05.08.2012, 10:28
Pozdrav drugari, vidim da ima ovde neke ekipe sa rs3 meni dobro poznate. Pa sta reci, ako je tako kako kazete, onda je super pocetak, sta ces lepse nego da se na pocetku vodi bitka na istim kotama izmedju ravnopravnih saveza. To je izmedju ostalog i smisao igrice, a ne da pljackamo i popamo do planova, kao sto neki rade i posle se pojavljuju sa nekim ciframa i logovoima bla bla bla.
Sve u svemu onda ce taj rs5 biti obecavajuci server, barem na tim vasim koordinatama. Srecno svima i kraljanje do kraja.
P.S. ako ste vec krenuli da igrate server fantome, to jest pretpostavljam deo swa alijanse, onda ga igrajte do kraja a ne kao krenuli samo da bi smarali neke, pa posle ce da brisete naloge i da idete, to nema smisla.

FantomAD
05.08.2012, 11:07
Pozdrav drugari, vidim da ima ovde neke ekipe sa rs3 meni dobro poznate. Pa sta reci, ako je tako kako kazete, onda je super pocetak, sta ces lepse nego da se na pocetku vodi bitka na istim kotama izmedju ravnopravnih saveza. To je izmedju ostalog i smisao igrice, a ne da pljackamo i popamo do planova, kao sto neki rade i posle se pojavljuju sa nekim ciframa i logovoima bla bla bla.
Sve u svemu onda ce taj rs5 biti obecavajuci server, barem na tim vasim koordinatama. Srecno svima i kraljanje do kraja.
P.S. ako ste vec krenuli da igrate server fantome, to jest pretpostavljam deo swa alijanse, onda ga igrajte do kraja a ne kao krenuli samo da bi smarali neke, pa posle ce da brisete naloge i da idete, to nema smisla.

Krenuli da bi se zanimali do sledeceg rs3 gde nam je cela ekipa, a da li ce tako biti ili cemo igrati do kraja zavisi od toga kavo ce stanje biti na nasim koordinatama. Ko koordinate budu trule i ako ne bude nikakve sanse za pobedu ne vidim niti jedan razlog zasto bi se igralo do kraja. Uostalom videce se.

Sve najbolje ;)

zokikov
05.08.2012, 19:56

klasicno pripremanje odstupnice
igramo dok ne pocne rs3 pa idemo ili da prevedemo to ovako ako nas budu mlatili idemo a ako ne onda ostajemo

Jadno je kada se bilo ko hvali da je protivniku sa prve dve nedelje ubio 100 batina ili opljackao kilo dva resa i dozvoljava sebi da prica o ravnopravnosti na serveru

ja necu reci da je voodoo ally jaca od ostalih iz jednostavnog razloga sto ce se to vrlo brzo videti vec za petnaestak dana kada prorade kate

procene kakav ce biti server posle desetak dana igre je smesan

prema tome igrajmo se sa offovima a ne recima

zelim vam svima zanimljiv server i da se medjusobno postujemo i uvazavamo na forumu,da se hvalimo konkretnim napadima ,odbranama bez podcenjivanja u suprotnom bice ovo jos jedan server gde ce vecih borbi biti na forumu nego u igrici

jos jednom svima sretno u igri i neka najbolji pobedi

pampur rs5

FantomAD
06.08.2012, 00:38
klasicno pripremanje odstupnice
igramo dok ne pocne rs3 pa idemo ili da prevedemo to ovako ako nas budu mlatili idemo a ako ne onda ostajemo

Jadno je kada se bilo ko hvali da je protivniku sa prve dve nedelje ubio 100 batina ili opljackao kilo dva resa i dozvoljava sebi da prica o ravnopravnosti na serveru

ja necu reci da je voodoo ally jaca od ostalih iz jednostavnog razloga sto ce se to vrlo brzo videti vec za petnaestak dana kada prorade kate

procene kakav ce biti server posle desetak dana igre je smesan

prema tome igrajmo se sa offovima a ne recima

zelim vam svima zanimljiv server i da se medjusobno postujemo i uvazavamo na forumu,da se hvalimo konkretnim napadima ,odbranama bez podcenjivanja u suprotnom bice ovo jos jedan server gde ce vecih borbi biti na forumu nego u igrici

jos jednom svima sretno u igri i neka najbolji pobedi

pampur rs5

Nije pripremanje odstupnice, jer nismo jurili da ubacujemos to vise ljudi po svaku cenu, vec smo se samo spojili sa jednim savezom. Znaci kada imas neki veliki cilj onda radis ono sto ste vi radili, kada ne onda ti je tako nesto nevazno. Vama ako je vazna pobeda tj ww onda treba da igrate pametnije i ne ratujete sa nama, vec sklopite saradnju. U suprotnom cemo se klati pa dokle stignemo. nama ne smeta ni jedno ni drugo, pisao sam ja i sa IStokom i rekao sam mu da je brojcanost na vasoj strani, i da to veoma cesto presudi u igri, ali rat medju nama dace prednost drugim koordinatama. Medjutim ako neko ime problem sujete, ili mene mrzi sa nekog od predhodnih servera pa zbog toga ne zeli saradnju vec rat sa nasim savezom, onda taj ne zna sta radi jer ce celu ally ugroziti zato sto zeli da se sveti zbog nekog predhodnog servera gde je casno izgubio.

kako god okrene sigramo se pa kako bude. Aj ziveli narode :D

istok
06.08.2012, 05:04
Nije pripremanje odstupnice, jer nismo jurili da ubacujemos to vise ljudi po svaku cenu, vec smo se samo spojili sa jednim savezom. Znaci kada imas neki veliki cilj onda radis ono sto ste vi radili, kada ne onda ti je tako nesto nevazno. Vama ako je vazna pobeda tj ww onda treba da igrate pametnije i ne ratujete sa nama, vec sklopite saradnju. U suprotnom cemo se klati pa dokle stignemo. nama ne smeta ni jedno ni drugo, pisao sam ja i sa IStokom i rekao sam mu da je brojcanost na vasoj strani, i da to veoma cesto presudi u igri, ali rat medju nama dace prednost drugim koordinatama. Medjutim ako neko ime problem sujete, ili mene mrzi sa nekog od predhodnih servera pa zbog toga ne zeli saradnju vec rat sa nasim savezom, onda taj ne zna sta radi jer ce celu ally ugroziti zato sto zeli da se sveti zbog nekog predhodnog servera gde je casno izgubio.

kako god okrene sigramo se pa kako bude. Aj ziveli narode :D

ali na vasoj strani je bese aktivnost, iskustvo.... a da, i moćni ste! (((((: :D

FantomAD
06.08.2012, 05:59
ali na vasoj strani je bese aktivnost, iskustvo.... a da, i moćni ste! (((((: :D

Hehe. mozemo se tuci, nije problem u tome. Pitanje je hocete li vi doci do cilja, tj pobede jer bicete veoma oslabljeni, dok je nama vise manje sve jedno. :D

john kramer
06.08.2012, 17:23
zasto se uvek o pobedi na serveru povede prica cim se naprave savezi i prve saradnje. ili o gubitku servera. a o saradnjama sa alijansama na drugim koordinatama da i ne govorimo, to je normalno dogovarati i pre pocetka servera... ma dajte ljudi.
treba necim da se zanimamo do arta, i mi i smarachi. uostalom ne treba da se plasimo ako nam ugase neki nalog ili recimo ceo jedan savez. a mnogo saradnji moze biti i kontraproduktivno. zar niste prometili da jaki savezi koji se tuku ceo server imaju najozbiljnije naloge i izbace i najvise offa i najvise defa, a uz to se i naigraju sto je najvaznije.
na prvom rs5 su ovako pocele da se nude saradnje i samo je WU odbijao saradnje. ubrzo se ispostavilo da postoje samo 2 alijanse - WU sa svoja 3 saveza i ostatak servera, mede. i sta se onda desilo? WU je razneo mede. i da, jedini smo se lepo izigrali. bilo je i par naloga u medama koji bi mogli da se pohvale da su uzivali u igri... sve dok im nije ugasen nalog
e sad, voodoo ne moze da se poredi sa WU, bar ne po kvalitetu, i ukoliko su bolji od ostalih alijansi nijanse su u pitanju. ali bilo bi zanimljivije za sve nas da se tako igra - s ciljem da uzivamo u igri.
ili ipak treba da igramo sa svima u saradnji jer je neko odlucio da ''pobedi'' na ovom serveru i ''to je jedini nacin''

zokikov
06.08.2012, 22:49
zasto se uvek o pobedi na serveru povede prica cim se naprave savezi i prve saradnje. ili o gubitku servera. a o saradnjama sa alijansama na drugim koordinatama da i ne govorimo, to je normalno dogovarati i pre pocetka servera... ma dajte ljudi.
treba necim da se zanimamo do arta, i mi i smarachi. uostalom ne treba da se plasimo ako nam ugase neki nalog ili recimo ceo jedan savez. a mnogo saradnji moze biti i kontraproduktivno. zar niste prometili da jaki savezi koji se tuku ceo server imaju najozbiljnije naloge i izbace i najvise offa i najvise defa, a uz to se i naigraju sto je najvaznije.
na prvom rs5 su ovako pocele da se nude saradnje i samo je WU odbijao saradnje. ubrzo se ispostavilo da postoje samo 2 alijanse - WU sa svoja 3 saveza i ostatak servera, mede. i sta se onda desilo? WU je razneo mede. i da, jedini smo se lepo izigrali. bilo je i par naloga u medama koji bi mogli da se pohvale da su uzivali u igri... sve dok im nije ugasen nalog
e sad, voodoo ne moze da se poredi sa WU, bar ne po kvalitetu, i ukoliko su bolji od ostalih alijansi nijanse su u pitanju. ali bilo bi zanimljivije za sve nas da se tako igra - s ciljem da uzivamo u igri.
ili ipak treba da igramo sa svima u saradnji jer je neko odlucio da ''pobedi'' na ovom serveru i ''to je jedini nacin''

taman pomislih evo normalnog posta a covek pomesa babe i zabe

pa kako mozes uporedjivati savez koji tek pocinje sa igrom sa wu koja uopste ne igra i zavrsila server
ajte ljudi pre nego nesto kazete razmislite da ne ispadate smesni

mada imate pravo vi iz wu da dodjete na server i dokazete to da ste vi jaci od svih nas zajedno

pampur rs5

Shuroka
06.08.2012, 23:38
Zoki, pa jel ima neki server da ti ne igras?

WU se dokazao, Voodoo tek treba da se dokaze. Bilo bi lepo da je ekipa koja je osvojila prosli rs5 ponovo tu, bas iz razloga da se dobije na kvalitetu igre i server ucini sto zanimljivijim. Ostalo je par dugova za naplatu :D

zokikov
07.08.2012, 00:54
Zoki, pa jel ima neki server da ti ne igras?

WU se dokazao, Voodoo tek treba da se dokaze. Bilo bi lepo da je ekipa koja je osvojila prosli rs5 ponovo tu, bas iz razloga da se dobije na kvalitetu igre i server ucini sto zanimljivijim. Ostalo je par dugova za naplatu :D

ima

igram samo rs1 i rs5

nemam ja nista protiv WU saveza cak vise ako je to ista Wu allu sa exexrs2 igrao sam sa njima ali ipak cak i da ovde pobedi voodoo ne mozes uporedjivati pobednike sa dva razlicita servera
nista bolje nego kad se ukrste koplja onda je sve jasno a onakve nasumizne procene su smesne

i shuroka bar si ti stari igrac potpisi se brate nije valjda da se bojis nekih novih klinaca

pampur rs5
niko rs1

john kramer
07.08.2012, 04:03

pa kako mozes uporedjivati savez koji tek pocinje sa igrom sa wu koja uopste ne igra i zavrsila server

mada imate pravo vi iz wu da dodjete na server i dokazete to da ste vi jaci od svih nas zajedno

pampur rs5

pa eto mogu, jer igram i u woodoo. a ti procitaj malo bolje pre nego sto nekog citiras. moj tekst se ne odnosi na poredjenje te 2 alijanse medjusobno, vec situaciju sa saradnjama. a ako si pratio pricu koja se vodi onda mozes i da me razumes.
naime, smesno je da neko ko se tek regao i uspeo ubije neke batinice ili sta vec, kaze da ako pravis saradnju sa njim dobijas server, pri cemu su vec isplanirani napadi na suprotne krajeve mape, otimanja planova i ko zna sta sve, a ukoliko ne napravis tesko tebi.
pri tom, misljenja sam da rane i brojne saradnje kvare igru. znas li koliko ima igraca koji zavrse server a niko ih ne napadne. to je tuzno
a WU sam hteo i da pomenem jer, interesantno, niko do sad nije... nazalost, kvalitet tako opada, ali ipak mozemo da se dobro igramo i da novajlije u nasem savezu nauce nesto

zokikov
07.08.2012, 18:10
pa eto mogu, jer igram i u woodoo. a ti procitaj malo bolje pre nego sto nekog citiras. moj tekst se ne odnosi na poredjenje te 2 alijanse medjusobno, vec situaciju sa saradnjama. a ako si pratio pricu koja se vodi onda mozes i da me razumes.
naime, smesno je da neko ko se tek regao i uspeo ubije neke batinice ili sta vec, kaze da ako pravis saradnju sa njim dobijas server, pri cemu su vec isplanirani napadi na suprotne krajeve mape, otimanja planova i ko zna sta sve, a ukoliko ne napravis tesko tebi.
pri tom, misljenja sam da rane i brojne saradnje kvare igru. znas li koliko ima igraca koji zavrse server a niko ih ne napadne. to je tuzno
a WU sam hteo i da pomenem jer, interesantno, niko do sad nije... nazalost, kvalitet tako opada, ali ipak mozemo da se dobro igramo i da novajlije u nasem savezu nauce nesto

mogao si da vidis da si hteo da sam se sa svime ostalim slozio osim uporedjivanja dve ally sa razlicitih servera

byteme
08.08.2012, 19:42

pampur rs5
jel treba i ja da dodjem ??? mislim...... da o5 objašnjavam ?

zokikov
09.08.2012, 00:14
jel treba i ja da dodjem ??? mislim...... da o5 objašnjavam ?

samo izvolte,bas volim tako k....

cemu takav stav

igraj majstore i dolazi ako si pobedio na jednom serveru pitaj se na koliko si izgubio.

byteme
09.08.2012, 16:02
samo izvolte,bas volim tako k....

cemu takav stav

igraj majstore i dolazi ako si pobedio na jednom serveru pitaj se na koliko si izgubio.
Na jednom . ti ? a za k (ima se može se ;)

Maaare
10.08.2012, 18:27
Mozda je malo off topic, izvinjavam se na tome, samo zelim da napomenem da nalog "sAmO OpuSteNo" nema veze sa ljudima i nalogom "SamO OpUsTeno" sa rs1, dakle u pitanju je plagijat. Takodje, da pozelim Faru, Laziu, Dekiju, Leli, Toniju i ostalim Smarachima puno srece na server. ;)

FantomAD
12.08.2012, 04:16
Mozda je malo off topic, izvinjavam se na tome, samo zelim da napomenem da nalog "sAmO OpuSteNo" nema veze sa ljudima i nalogom "SamO OpUsTeno" sa rs1, dakle u pitanju je plagijat. Takodje, da pozelim Faru, Laziu, Dekiju, Leli, Toniju i ostalim Smarachima puno srece na server. ;)

Hvala mare care, izgleda cemo se naigrati ovaj server. Sami protiv svih, pa da vidimo od cega smo napravljeni. ;)

ЧОБИ
23.08.2012, 22:17
Поздрав из савеза ЕПС :)

FantomAD
28.08.2012, 23:30
Pozdrav ЧОБИ.

Imam pitanje za clanove voodoo ally. Imam li odobrenje da okacim neke logove od nedelje i od danas? :D

istok
29.08.2012, 18:15
Pozdrav ЧОБИ.

Imam pitanje za clanove voodoo ally. Imam li odobrenje da okacim neke logove od nedelje i od danas? :D

Ne mogu da ti odgovorim u ime tih igraca, ali mogu da prokomentarisem samo sa: zar stvarno mislite da je to neka ozbiljna vojska? to se cak i ne kvalifikuje ni u "deo" vojske... (:
Ali ako se ti igraci sloze, okači, samo prvo proveri sa njima...

edit: Pitali smo Salabajzere, posto pretpostavljam da taj log kačiš, mozete da stavite, ali pod uslovom da mozemo i mi da stavimo naše logove?
Mislim da radi objektvne i pasivne publike (a sto ne i aktivne), logovi su jedan od najbitnijih delova foruma, a zelimo da forum bude ziv... (: Gazi protivnika, ali poštuj ga, ovo je ipak samo igra... (:
Tako da, ako se slazeš s tim da mi kačimo vaše, onda kači slobodno...

targa82
29.08.2012, 20:36
Ajde da vidimo te ultra giga logove :), jel nekome skatan GG ili tako nesto? ili se jos igrate sa herojcicima kojima se kupi stit i mac i kao racunate da bijete vojsku u povratku? I onda kada shvatite da u drugom mesecu igre imate tog prejakog heroja i jos 500 off jedinica pocinjete da panicite cime ce da se biju natari za artove... Ajde malo ozbiljnije da se igra ovaj rs5.
Ja bih izbacio to neko postovanje ne kacenja logova, sta je to kao neka tajna, udrite te logove da se narad zabavlja i da malo forum zivne.
Pozdrav svima

pibula
29.08.2012, 21:07
ozbiljnijix logova jos nema jer smaraci jos nisu krenuli da se zabavljaju.:) a osvrnuo bix se na vodovce, bas me zanima koga oni gaze. krenuli sva tri saveza na smarace i pukli brdo heroja jos pritom smaraci imali vise off poena od sva ta tri saveza zajedno. mislim sta reci a ne zaplakati. jos bila kod njix kruzna stavljali logove koji nisu bili od smaraca i jedan log sto su pobili zivotinje,,strasno a pritom nisu okacili logove gde im je juren off u povratku i gde su se kucali.lazan info u njixovim redovima xe xe xe no koment...

istok
29.08.2012, 23:09
ozbiljnijix logova jos nema jer smaraci jos nisu krenuli da se zabavljaju.:) a osvrnuo bix se na vodovce, bas me zanima koga oni gaze. krenuli sva tri saveza na smarace i pukli brdo heroja jos pritom smaraci imali vise off poena od sva ta tri saveza zajedno. mislim sta reci a ne zaplakati. jos bila kod njix kruzna stavljali logove koji nisu bili od smaraca i jedan log sto su pobili zivotinje,,strasno a pritom nisu okacili logove gde im je juren off u povratku i gde su se kucali.lazan info u njixovim redovima xe xe xe no koment...

nije isla nijedna kruzna sa logovima, ni nasim ni njihovim, tako da ne znam o cemu pricas... Lepo je rekao covek ispod, to su heroji i neka sića, ne znam sta se vi ložite sto se ukucali 300 batinara i par heroja... Ko da ste nas sve srusili... To su sve smesni logovi i nasi i vasi, uhvaceno u povratku ovo, u odlasku ono, ko da je bitno... Sto kaze covek, neka loggova,da se narod zabavlja, dok ne dodje ozbiljnije krljanje... A tad cemo videti sta i kako...
A to koliko ko ima off poena, meni koliko se cini, Smarachi su 3. na napadackoj listi saveza, a Voodoo 2., tako da molim te, ovakvi postovi gde samo zelis da ložiš masu neistinama, prekoči ih...

edit: evo malopre se jedan SMARACH skucao kod nas, nebitno koji... Ali neka bude da se skucao sa 90 falangi.... A to sam mogao da precutim... TAko da svako pisanje ovde, bez logova, je smesno, jer da sam rekao samo skucao se, svi bi mislili da se skucao ne znam ni ja ko, i ne znam ni ja kakva vojska... A ono bilo 90 falangi u napadu... Tako da pusti prazne priče i rekla kazala, to je sve nebitno, igramo se, zabavljamo... (:

Necudatikazem
30.08.2012, 00:24
Ljudi sta se primate,svi znamo da napad nije napad bez katapultova,sto dzabe da saljemo vojsku na Smarache koji non stop sklanjaju vojsku i rese,a pritom su pobegli,sto se kaze: ``u brda``,na -200|200 koordinate,o cemu mi ovde pricamo? Jos malo stizu kate,pa ce biti puc-puc,ozez-ozez,onda ce mo pricati....

FantomAD
30.08.2012, 00:41
nije isla nijedna kruzna sa logovima, ni nasim ni njihovim, tako da ne znam o cemu pricas... Lepo je rekao covek ispod, to su heroji i neka sića, ne znam sta se vi ložite sto se ukucali 300 batinara i par heroja... Ko da ste nas sve srusili... To su sve smesni logovi i nasi i vasi, uhvaceno u povratku ovo, u odlasku ono, ko da je bitno... Sto kaze covek, neka loggova,da se narod zabavlja, dok ne dodje ozbiljnije krljanje... A tad cemo videti sta i kako...
A to koliko ko ima off poena, meni koliko se cini, Smarachi su 3. na napadackoj listi saveza, a Voodoo 2., tako da molim te, ovakvi postovi gde samo zelis da ložiš masu neistinama, prekoči ih...

edit: evo malopre se jedan SMARACH skucao kod nas, nebitno koji... Ali neka bude da se skucao sa 90 falangi.... A to sam mogao da precutim... TAko da svako pisanje ovde, bez logova, je smesno, jer da sam rekao samo skucao se, svi bi mislili da se skucao ne znam ni ja ko, i ne znam ni ja kakva vojska... A ono bilo 90 falangi u napadu... Tako da pusti prazne priče i rekla kazala, to je sve nebitno, igramo se, zabavljamo... (:

Mozete da kacite lgove ali da kacimo i mi vase kako si rekao. Inace kad vec pricas o kucanju falangama, cini mi se da su se i vasi kucali falangama kod nas, ili si ti mozda video bas taj log.

Sto se tice of poena pos avezima, pogledaj prosek poen po jednom igracu, jer nas je neuporedivo manje, a pritom imamo veoma malo teftonaca za razliku od Voodoo koji sad ipak treba da dominiraju. medjutim vreme odmice i polako se ta prednost smanjuje. Bice zanimljivo ratovati protiv vas. Vas 150 na nas 30, jos cete bar u fejkovima imati podrsku jos 3 saradnje sa drugih koordinata. :D Ja predlazem da sklopite saradnje sa svim koordinatama kako bi vam pomogli u ratu protiv nas 30 :D

Sto se tice logova, takvi su kakvi su za ovov reme igre su ok. E sad sto je vama tesko da priznate da ste vasa 3 saveza u nedelju noc krenuli svi zajedno na nas savez koji ima 30 igraca, da ste pukli preko 30 heroja, da ste skucali jedan off, a da vam je drugi off uhvacen u povratku to je vas problem. U svakom slucaju na vasoj off akciji dobili smo vise off poena od vase cele ally, zamisli samo kako ce biti kada bude bila nasa off akcija :D. Inace ovo nije prvi put da vam se hvataju off-ovi.

Takodje cu reci da smo pre neki dan jureci jedan off ciji napad nismo videli cim je krenuo, pa nismo racunali da ima arenu na lvl 5 zakucali dosta galaca jer je covek kupio brdo kaveza i nahvatao razne divlje zverke. To bas ne mogu reci da je neki uspeh ali ajde, tu smo pukli, na zalost da smo videli kad je napad krenuo 3k batina bi otislo u vecna lovista :D

Tristanu bih porucio da ne brine za nas i za arte, jer ako iko panici panici on sam, a kako se napada ww saeza sa kojim se ima saradnja i to iz sivila uz art brzih samo govori kolika je kukavica. I pored toga daje lazan info da ide fejk, da je to samo sala. ahahaha

Sto se tice kruzne poruke da isla je kruzna u nekom od voodoo saveza gde je napomenuto da je isla akcija na smarache i gde su kaceni neki sampionski logovi. jedan od njih je ubijanje zivotinja u selu :D, dok su ostali logovi bili logovi napada na neke druge igrace, i jedan lep log onaj gde smo skucali galce jureci onaj off sto je imao arenu i zivotinje u selu.

Log gde vam se drugi girac na serveru skucao niste kacili, kao ni log gde smo vam roknuli off u povratku, a najverovatnije niste okacili ni jucerasnji log gde je ponovo savatan jos jedan off, i to drugi put istom igracu. :D

istok
30.08.2012, 01:10
Mozete da kacite lgove ali da kacimo i mi vase kako si rekao. Inace kad vec pricas o kucanju falangama, cini mi se da su se i vasi kucali falangama kod nas, ili si ti mozda video bas taj log.

Sto se tice of poena pos avezima, pogledaj prosek poen po jednom igracu, jer nas je neuporedivo manje, a pritom imamo veoma malo teftonaca za razliku od Voodoo koji sad ipak treba da dominiraju. medjutim vreme odmice i polako se ta prednost smanjuje. Bice zanimljivo ratovati protiv vas. Vas 150 na nas 30, jos cete bar u fejkovima imati podrsku jos 3 saradnje sa drugih koordinata. :D Ja predlazem da sklopite saradnje sa svim koordinatama kako bi vam pomogli u ratu protiv nas 30 :D

Sto se tice logova, takvi su kakvi su za ovov reme igre su ok. E sad sto je vama tesko da priznate da ste vasa 3 saveza u nedelju noc krenuli svi zajedno na nas savez koji ima 30 igraca, da ste pukli preko 30 heroja, da ste skucali jedan off, a da vam je drugi off uhvacen u povratku to je vas problem. U svakom slucaju na vasoj off akciji dobili smo vise off poena od vase cele ally, zamisli samo kako ce biti kada bude bila nasa off akcija :D. Inace ovo nije prvi put da vam se hvataju off-ovi.

Takodje cu reci da smo pre neki dan jureci jedan off ciji napad nismo videli cim je krenuo, pa nismo racunali da ima arenu na lvl 5 zakucali dosta galaca jer je covek kupio brdo kaveza i nahvatao razne divlje zverke. To bas ne mogu reci da je neki uspeh ali ajde, tu smo pukli, na zalost da smo videli kad je napad krenuo 3k batina bi otislo u vecna lovista :D

Tristanu bih porucio da ne brine za nas i za arte, jer ako iko panici panici on sam, a kako se napada ww saeza sa kojim se ima saradnja i to iz sivila uz art brzih samo govori kolika je kukavica. I pored toga daje lazan info da ide fejk, da je to samo sala. ahahaha

Sto se tice kruzne poruke da isla je kruzna u nekom od voodoo saveza gde je napomenuto da je isla akcija na smarache i gde su kaceni neki sampionski logovi. jedan od njih je ubijanje zivotinja u selu :D, dok su ostali logovi bili logovi napada na neke druge igrace, i jedan lep log onaj gde smo skucali galce jureci onaj off sto je imao arenu i zivotinje u selu.

Log gde vam se drugi girac na serveru skucao niste kacili, kao ni log gde smo vam roknuli off u povratku, a najverovatnije niste okacili ni jucerasnji log gde je ponovo savatan jos jedan off, i to drugi put istom igracu. :D

moram da kazem da su činjenice u ovom postu tačne... E sad, koliko je to uticalo na nas i na vas, na tome se vec ne slazemo, radujete se tim logovima kao da ste ne znam sta ubili, a mi samo idemo dalje... Videcemo vremenom koliko je znacajno to sto ste ubili 30 heroja ili koliko vec, nebitno...
Takodje, hocu da napomenem da prethodni moj post se odnosi na Voodoo savez, a ne na Voodoo alijansu, i sve sto sam napisao u tom postu, je 100% tacno za Voodoo savez, a ne ally!

ali da ste uhvatili 2 offa, jeste, sreca pa imamo jos 50... :D

FantomAD
30.08.2012, 02:29
moram da kazem da su činjenice u ovom postu tačne... E sad, koliko je to uticalo na nas i na vas, na tome se vec ne slazemo, radujete se tim logovima kao da ste ne znam sta ubili, a mi samo idemo dalje... Videcemo vremenom koliko je znacajno to sto ste ubili 30 heroja ili koliko vec, nebitno...
Takodje, hocu da napomenem da prethodni moj post se odnosi na Voodoo savez, a ne na Voodoo alijansu, i sve sto sam napisao u tom postu, je 100% tacno za Voodoo savez, a ne ally!

ali da ste uhvatili 2 offa, jeste, sreca pa imamo jos 50... :D

Jel tih 50 u voodoo savezu ili voodoo ally? :D da znam na sta se sad odnosi, kako god ne znam jel to sreca jer to znaci da nema deff-a ako ima toliko off-a :D

Alekstri
30.08.2012, 07:37
Pozdrav svima,
Posto vidim da su neki previse ponosni time sto se 300 batinara zakucalo i sto su uhvatili jos 300 u povratku i to nazivaju hvatanje "offa", samo neka se zapitaju da li je to off uopste? Naterali ste ih da brisu naloge,ili ste im skatali sela? Ne, uhvatili ste
'ogroman off' koji se obnovi za jedan ceo dan, a i brze... I jos nesto, nazivajuci to 'offom' dozvoljavas nam da predpostavljamo da je to vasim oferima celokupna vojska :lol::lol: Nadam se da gresim jer u suprotnom nece biti zanimljivo uopste :)

istok
30.08.2012, 09:31
Jel tih 50 u voodoo savezu ili voodoo ally? :D da znam na sta se sad odnosi, kako god ne znam jel to sreca jer to znaci da nema deff-a ako ima toliko off-a :D

pa u voodoo savezu, u ally ima bar 100! Bolje gasite naloge dok ima vremena... (:

FantomAD
30.08.2012, 10:08
pa u voodoo savezu, u ally ima bar 100! Bolje gasite naloge dok ima vremena... (:

Uff bolje brate, protiv takve sile niko ne moze. :)

targa82
30.08.2012, 15:36
Pa ja sam se nesto za****o onda debelo. mislio sam da kada neko hoce da ti zabode noz u ledja kupovinom tamo nekih naloga sa ww offom, da se odgovara kao ja vama. doduse nije moja odluka bila, a ponajmanje sam ja pricao da je fake, notorna laz. poslao sam napad i otisao da spavam, a ti koji su vam pricali da je fake, njima se obratite. No nema to veze sa ovim forumom i ovom temom. dajte logove da vidimo da masovna stradanja.
a cuo sam takodje da nije fer kada neko ima zivotinje u selu, trebalo bi banovati te igrace. no sve u svemu lepo sto ste malo aktivirali forum, ali tu fale i ostale koordinate i savezi, ovo su samo - + koliko shvatam, jel ostali igraj varmville ili travian.
a da, cujem da smarachi beze po coskovima mape, e taj mi deo nije jasan, kako ce da smarate, a cujem i da tamo se kupe off poeni samo tako, genocid nad zivotinjama, i posle kao vidi nase off poene.

Team Extreme
30.08.2012, 16:06
Brate,niko se od nas ne hvali ovde,ovi sto mnogo pricaju sa tvoje strane,prazna prica,cuvaj se lava kojii spava,i onaj sto cuti i posmatra sve ovo:)....

Uff bolje brate, protiv takve sile niko ne moze. :)

Da ti kazem nesto fsntome,ne volim prozivke i da se silim....cuvaj se onoga sto cuti...a onaj sto laje nema nista od njega:).Spartacus

istok
30.08.2012, 16:44
Pa ja sam se nesto za****o onda debelo. mislio sam da kada neko hoce da ti zabode noz u ledja kupovinom tamo nekih naloga sa ww offom, da se odgovara kao ja vama. doduse nije moja odluka bila, a ponajmanje sam ja pricao da je fake, notorna laz. poslao sam napad i otisao da spavam, a ti koji su vam pricali da je fake, njima se obratite. No nema to veze sa ovim forumom i ovom temom. dajte logove da vidimo da masovna stradanja.
a cuo sam takodje da nije fer kada neko ima zivotinje u selu, trebalo bi banovati te igrace. no sve u svemu lepo sto ste malo aktivirali forum, ali tu fale i ostale koordinate i savezi, ovo su samo - + koliko shvatam, jel ostali igraj varmville ili travian.
a da, cujem da smarachi beze po coskovima mape, e taj mi deo nije jasan, kako ce da smarate, a cujem i da tamo se kupe off poeni samo tako, genocid nad zivotinjama, i posle kao vidi nase off poene.

pa da, odselis se u pm, ocistis sve oaze, i onda imas off poene, i onda farmas te iste oaze, koje niko ne farma osim tebe i onda si i pljačkaš... :D (((:

FantomAD
30.08.2012, 22:06
pa da, odselis se u pm, ocistis sve oaze, i onda imas off poene, i onda farmas te iste oaze, koje niko ne farma osim tebe i onda si i pljačkaš... :D (((:

Nacin igre bira svako, a off poeni koje sam spomenuo posle one noci napravljeni su iskljucivo na igracima voodoo, jer tu noc niko nije cistio doline, samo voodoo off-ove. Inace mi smo se grupisali na mapi jer nam tako odgovara, ipak smo samo nas tridesetak tu, dok voodoo ally sacinjava oko 150 igraca, tako da je to to. Travian to ne zabranjuje, a kako ce biti nadalje videcemo.

Inace to da li sam samo pas koj laje a ne ujeda opste je poznata stvar sa proslih servera. Znaju to mnogi. ;)

Team Extreme
30.08.2012, 23:00
Vi nas ne znate Team extreme,i pojedine igrace..i nemozete o nama da pricate svasta,vi ste prvi poceli da pametujete,a ja samo posmatram,bice posle kasno marko na kosovo dodje:)

Samo slusam prozivke,nas ne znas fantome,Team extreme,mi samo posmatramo,i cekamo nasih 5 min,bice posle kasno marko na kosovo dodje

FantomAD
31.08.2012, 00:10
Vi nas ne znate Team extreme,i pojedine igrace..i nemozete o nama da pricate svasta,vi ste prvi poceli da pametujete,a ja samo posmatram,bice posle kasno marko na kosovo dodje:)

Samo slusam prozivke,nas ne znas fantome,Team extreme,mi samo posmatramo,i cekamo nasih 5 min,bice posle kasno marko na kosovo dodje

A ja mislio da mi samo posmatramo jer smo vas u sustini jedino iz kontre napadali. A da stani bre, pa vi ste oni koji ste medju prvima krenuli sa katama i ako se ne varam odmah pukli 11 od 19...

Inace bice veliki uspeh srusiti nam ili oteti prva sela koja ce ostati medju vama tu dole. ;)

Inace o nikome nista ruzno nisam rekao, iznosio sam samo stanje na serveru, pisao o desavanjima upravo onakvima kakva su, ako imas neki argumen da pobijes ono sto sam napisao izvoli, jer koliko mi se cini ti si se skucao u nedelju, ili mozda gresim???

zokikov
31.08.2012, 14:08
A ja mislio da mi samo posmatramo jer smo vas u sustini jedino iz kontre napadali. A da stani bre, pa vi ste oni koji ste medju prvima krenuli sa katama i ako se ne varam odmah pukli 11 od 19...

Inace bice veliki uspeh srusiti nam ili oteti prva sela koja ce ostati medju vama tu dole. ;)

Inace o nikome nista ruzno nisam rekao, iznosio sam samo stanje na serveru, pisao o desavanjima upravo onakvima kakva su, ako imas neki argumen da pobijes ono sto sam napisao izvoli, jer koliko mi se cini ti si se skucao u nedelju, ili mozda gresim???

Ne razumem zasto na svakom serveru se nadje neki pametnjakovic da prica po forumu nebuloze
Pricajte katama,logovima i cestitajte boljem u tom trenutku posle uspesne akcije ili odbrane
Cemu vodi ovo prepucavanje i price o silnim offovima ako se za off racuna 2 ili 3k falangi onda ste jos pocetnici na travianu a manje vise vas znam sve pa me cudi vasa prica o hvatanju offova
videce se tek za mesec dana ko koliko vredi sad je sve mlacenje prazne slame
forumi obicno sluze za druzenja izgleda jedino forum na travianu za svadje i lecenje kompleksa

FantomAD
31.08.2012, 23:08
Ne razumem zasto na svakom serveru se nadje neki pametnjakovic da prica po forumu nebuloze
Pricajte katama,logovima i cestitajte boljem u tom trenutku posle uspesne akcije ili odbrane
Cemu vodi ovo prepucavanje i price o silnim offovima ako se za off racuna 2 ili 3k falangi onda ste jos pocetnici na travianu a manje vise vas znam sve pa me cudi vasa prica o hvatanju offova
forumi obicno sluze za druzenja izgleda jedino forum na travianu za svadje i lecenje kompleksa

Tema je trenutno stanje na rs5, ne druzenje, tako da pricamo o trenutnom stanju. TI otvori novu temu koja ce biti posvecena druzenju. Inace ovde nit se druzimo niti koljemo, ovo su normalne suparnicke carke, a sto se mene tice sa svakim od suparnika mogu da popijem pice i da se druzim.

kanc021
01.09.2012, 07:01

eeee ne znas ti fantomovu ekipu to sve ''iskusnjaci'' :mrgreen::mrgreen:
a vidim neke se stvari ne menjaju pa tako ni profili saveza koje on vodi
.................................................. .............................................

Posto vodje voodoo ally svojim igracima daju samo logove koji im odgovaraju evo ovde mogu da vide i neke logove koje nisu dobili. Imena su sakrivena jer nemam dozvolu da ih postavim.

Ovo je napad na nas i nasa odbrana

http://travian-reports.net/rs/report/200862b72a0

( skucao se jedan od boljih iz voodoo ally )

A ovo je kontranapad i jurenje off-a u povratku:

http://travian-reports.net/rs/report/20086105986

Aj sad u zdravlje :D
.................................................. .............................................

xaaxaxa kakvi logovi, kakva sprdnja, pa ko da si ne znam sta uradio pa treba da kacis ovakve gluposti na profil saveza :mrgreen::mrgreen:
sve u svemu fantom nadam se da cete uzeti da gradite WW pa se vidimo i cujemo tamo pred kraj servera
i pozdravi mi san seia dok si ti tu mora da je i on tu. mada kad vidi on ovo vec ce i sam da se javi ne sumnjam, to je jace od njega :mrgreen:
aj zdravi bili i puno lvl porasli :mrgreen:

istok
01.09.2012, 14:58
eeee ne znas ti fantomovu ekipu to sve ''iskusnjaci'' :mrgreen::mrgreen:
a vidim neke se stvari ne menjaju pa tako ni profili saveza koje on vodi

Posto vodje voodoo ally svojim igracima daju samo logove koji im odgovaraju evo ovde mogu da vide i neke logove koje nisu dobili. Imena su sakrivena jer nemam dozvolu da ih postavim.

Ovo je napad na nas i nasa odbrana

http://travian-reports.net/rs/report/200862b72a0

( skucao se jedan od boljih iz voodoo ally )

A ovo je kontranapad i jurenje off-a u povratku:

http://travian-reports.net/rs/report/20086105986

Aj sad u zdravlje :D

xaaxaxa kakvi logovi, kakva sprdnja, pa ko da si ne znam sta uradio pa treba da kacis ovakve gluposti na profil saveza :mrgreen::mrgreen:
sve u svemu fantom nadam se da cete uzeti da gradite WW pa se vidimo i cujemo tamo pred kraj servera
i pozdravi mi san seia dok si ti tu mora da je i on tu. mada kad vidi on ovo vec ce i sam da se javi ne sumnjam, to je jace od njega :mrgreen:
aj zdravi bili i puno lvl porasli :mrgreen:

vi ste se uhvatili za ta 2 loga, kao da ste nam pobili celu vojsku sto postoji u alijansi! O tome pricamo vec ne znam koliko posta unazad, i ukapirali smo svi, skucali smo se sve, ne znamo gde teramo, raspad totalni, otislo nam 2x po 350 batinara, propade nam server.... :shock:

targa82
01.09.2012, 19:56
Evo tu neki napadi, vidim svasta nesto izginulo, a niko da okaci nijedan log, sta bi sa onim dogovorom da se kace logovi. Neko gadno skucao off od 3000 zita rekao bih, doduse nije to nesto ... Swa je opet dobro organizovao def pretpostavljam. i mozda udario u kontru i pobio jos nesto pride. No to jos nije nista dok ne krene katanje...

FantomAD
01.09.2012, 21:11
Nocas je bila vruca noc. Voodoo ally je krenula sa fejkovima, branili smo svakog igraca podjednako, ali nije bilo dovoljno da zaustavimo napad jer nam je deff bio razvucen. U svakom slucaju 2 off-a su ostecena. i pored tog nekog katanja napadac je u resama pretrpeo 50% vise stete, dok su srusene gradnje uz nesebicnu pomoc igraca vracene na predhodno stanje. Deff ce za 2 dana biti obnovljen.

U svakom slucaju svaka cast voodoo ally na lepim off-ovima. Zaista impozantno.

Sto se kanca tice, sta da kazem njegova opsesija mnome i san seijem ne jenjava, i da se covek ne javi odavno bi bio zaboravljen. ;)

Kanc vidim da imas oci u mom savezu, ako igras ne znamz asto se ne javis, zasto kao kukavica ulazis u nas savez, i pitam se sta li smeras. Ne svidja mi se tvoje prisustvo i potrudicu se da pronadjem nalog koji ti daje informacije i kruzne poruke.

SRB706
01.09.2012, 21:25
I na ovom serveru se spominje SWA , to neko ima fobiju od SWA ally ?

kanc021
02.09.2012, 12:04
Sto se kanca tice, sta da kazem njegova opsesija mnome i san seijem ne jenjava

:mrgreen::mrgreen: nije opsesija tobom druze vec jednostavno nekako mi se nubici poput tebe sami nameste na penal a kad sam video kako si poceo od prvog dana da se k....s po forumu morao sam da se javim (ne zato da bi nekom skrenuo paznju na sebe ko sto mislis) jer pored tebe takvog nema sanse da cu da se peglam sa nekim pocetnicima i igracima koji ovo igraju prvi ili drugi put :mrgreen: mada i ti si tu negde samo si simpaticniji za rokanje.

Kanc vidim da imas oci u mom savezu, ako igras ne znamz asto se ne javis, zasto kao kukavica ulazis u nas savez, i pitam se sta li smeras. Ne svidja mi se tvoje prisustvo i potrudicu se da pronadjem nalog koji ti daje informacije i kruzne poruke.

:mrgreen::mrgreen: ne znam cemu ta nervoza u tvom pisanju i zakljucak da me ima u tvom savezu ??????? (mada ko zna ...:mrgreen:) pa to sto sam ja postovao sa profila tvog saveza moze svako na serveru da vidi zar ne ??? ne mora da je kod tebe u savezu ko sto ti tripujes. A nalog koji ce da mi daje informacije na zalost neces nikada naci to ti obecavam :mrgreen: a i ko sto rekoh vidimo se tek tamo pred kraj servera ako pozivis do tada :D

Kronos
02.09.2012, 23:26
Ne znam da li sam nasao pravu temu ali ovde cu reci da sam na 5 serveru Gal nick: Kronos i da vam svima pozelim srecu u daljoj igri inace stanje na serveru: za****no :D

FantomAD
03.09.2012, 00:24
:mrgreen::mrgreen: nije opsesija tobom druze vec jednostavno nekako mi se nubici poput tebe sami nameste na penal a kad sam video kako si poceo od prvog dana da se k....s po forumu morao sam da se javim (ne zato da bi nekom skrenuo paznju na sebe ko sto mislis) jer pored tebe takvog nema sanse da cu da se peglam sa nekim pocetnicima i igracima koji ovo igraju prvi ili drugi put :mrgreen: mada i ti si tu negde samo si simpaticniji za rokanje.

:mrgreen::mrgreen: ne znam cemu ta nervoza u tvom pisanju i zakljucak da me ima u tvom savezu ??????? (mada ko zna ...:mrgreen:) pa to sto sam ja postovao sa profila tvog saveza moze svako na serveru da vidi zar ne ??? ne mora da je kod tebe u savezu ko sto ti tripujes. A nalog koji ce da mi daje informacije na zalost neces nikada naci to ti obecavam :mrgreen: a i ko sto rekoh vidimo se tek tamo pred kraj servera ako pozivis do tada :D

Kukavica si bio kukavica ostao, nikad ne mozes protiv mene da igras a da znam ko si. Inace koliko se secam ti si taj koji se ugasio a ne ja kada smo ratovali, i koliko se secam mi smo ugasili vas savez a ne vi nas, zato o tome ko je noob pricaj onome ko ne zna ni tebe ni mene. Pobegli ste svi da budete sluge na tudjim nalozima na drugim koordinatama jer na svojim niste nista uradili.

Smesan si zaista, nikada neces nauciti da igras kao muskarac uvek ces imati potrebu da se krijes i kukavicki udaras iza ledja, preko spijuna i slicno. ;)

Ali posto si noob to ti ni ranije nije pomoglo a nece ni ubuduce :D

pibula
03.09.2012, 21:26
jes ovog kanca smo razvalili kao sto ce se cesati i ovde mnogi! ziva istina!:lol:

kanc021
05.09.2012, 00:13
Ma razvalili ste vi sad bih rekao sta :mrgreen::mrgreen:. ko ti ovaj pibula fantome keve ti brate :mrgreen::mrgreen: ??? skupio si opet ''iskusnu'' ekipu vidim. ako ako :lol:
nego evo vodja mi zabranio da se javljam na forumu do 225. dana tako da...
aj ziv bio i puno lvl narastao ;)

Inace koliko se secam ti si taj koji se ugasio a ne ja kada smo ratovali
ne secas se dobro. ja se nisam ugasio vec sam predao galski nalog (koji ni jednom niste napali junacine) i otisao na drugi tevtonski (gde takodje niste smeli da posaljete ni jedan napad)a koliko mene secanje sluzi ti si taj koji je sa cetvorocifrenog kropa na kraju zavrsio sa kropom od par popa samo :mrgreen: cisto da te podsetim posto vidim da te secanje slabo sluzi.:mrgreen:

FantomAD
06.09.2012, 05:18
Ma razvalili ste vi sad bih rekao sta :mrgreen::mrgreen:. ko ti ovaj pibula fantome keve ti brate :mrgreen::mrgreen: ??? skupio si opet ''iskusnu'' ekipu vidim. ako ako :lol:
nego evo vodja mi zabranio da se javljam na forumu do 225. dana tako da...
aj ziv bio i puno lvl narastao ;)

ne secas se dobro. ja se nisam ugasio vec sam predao galski nalog (koji ni jednom niste napali junacine) i otisao na drugi tevtonski (gde takodje niste smeli da posaljete ni jedan napad)a koliko mene secanje sluzi ti si taj koji je sa cetvorocifrenog kropa na kraju zavrsio sa kropom od par popa samo :mrgreen: cisto da te podsetim posto vidim da te secanje slabo sluzi.:mrgreen:

jao bre covece ako se ti hvalailis katanjem cropa 2 dana pred kraj servera sa ww off-om od 200k sekira i preko 100k konja onda zaista sa tobom nesto nije u redu, a opet taj napad nisi ti poslao junacino vec neko drugi. moji off-ovi su svoj posao odradili, 2x su vam rusili ww i to je sasvim dovoljno, a odbraniti crop 2 dana pred kraj, a da pritom vise nisam imao off-a zaista nije bitno. sto niste napali dok je imalo svrhe braniti ga nego tad. i naravno da si predao nalog i pobegao kako najveca kukavica, da budes potrcko na tudjem nalogu, zasto nisi ostao na svom i borio se kad si toliki travian mag kakvim se predstavljas. jos nisam cuo da si ni na jednom serveru bilo sta uradio sem sto si pametovao po forumu. nikada od tebe igrac nece biti, samo papucica koja ce uvek sluziti druge.

1gor1998
06.09.2012, 20:10
Pozdrav iz ZSJ :mrgreen:

ilijal
07.09.2012, 14:38
pozdrav iz ZT-a:D

horabin
08.09.2012, 18:13
c c c c c

vidi ti malog nenada jeste on prejak :D

nije valjda da vas fantomcic j*be ovde :D

dankovicu, dankovicu vidjecemo se iduce sedmice a? :P

FantomAD
09.09.2012, 01:57
c c c c c

vidi ti malog nenada jeste on prejak :D

nije valjda da vas fantomcic j*be ovde :D

dankovicu, dankovicu vidjecemo se iduce sedmice a? :P

Pa sta se cudis, zar nisam i tebe na rs3, ako se ne varam preorao sam ti crop, a vidim nije ti dosta pa hoces jos :D

A sobzirom da mogu tata da ti budem ne ide da za mene kazes mali, moras prvo da naucis nos da obrises sam. Nesto se nisi javljao na rs3 posle preoravanja njiva, zato nema sta da se javljas ovde. :D

Cekacu te na rs3 :D

targa82
09.09.2012, 07:12
Cek bre, nemoj da mi bezite s rs5, taman sam se razigrao :(((

horabin
09.09.2012, 12:25
sta ti vrijedi preoravanje kropa kada je vojska opet stigla gdje je trebala, toliko o tvom "preoravanju kropa"

da je organizovao neko drugi napad, prosao bi kao ostali, ali srecom pa si ga ti organizovao hehehe

polako samo, godine su pred tobom, naucices :D

FantomAD
09.09.2012, 14:15
sta ti vrijedi preoravanje kropa kada je vojska opet stigla gdje je trebala, toliko o tvom "preoravanju kropa"

da je organizovao neko drugi napad, prosao bi kao ostali, ali srecom pa si ga ti organizovao hehehe

polako samo, godine su pred tobom, naucices :D

hahahah, cuj stigla gde je trebala... pa sta si uradio sa time sto je stigla??? sa onakva 2 off-a niste srusili ww, a cilj i jeste bio da krenes prerano na ww, koji smo dodatno nadefali. Cilj i jeste bio da u ww ne previse dugo drzimo mnogo vise deff-a nego inace kako bi se ti spucao a ne srusio nista. Smesan si. inace kako kazes ja cu mozda nesto nauciti, ali ti sigurno nikada neces.

inace nije ti smao preoran gg, vec ti je i oteta mala sitost koja je opet nama sluzila. :D

Targa za sada ne bezimo sa rs5, igramo se i ovde, a bilo bi fino da se potpises

targa82
09.09.2012, 18:33
Pa to si fantome mogao i sam da provalis, evo ti potpis, ajde sada organizujte masovno unistavanje moje vojske.

gox
09.09.2012, 18:49
Ajd bre bataljujte taj rs5 da se igra rs3...ovaj Fantom je izuzetno popularan neki lik, neverovatno da na svim forumima gde pise uvek se pojave ljudi da kazu o njemu neku losu rec...bas bi bilo lepo da se svi sastanemo na ovom rs3 serveru, bar bi bilo zanimljivo igrati.

targa82
09.09.2012, 20:58
pa greota da prekidam rs5, vec se nazire ww off u mom selu :), a nema na koga da ga kucam, posto da se skupi sav def sto protivnici imaju sumnjam da ce da zaustavi :). A i tu igram sa jako dobrim ortakom, tako da :(( nikako ne napustam.

gox
09.09.2012, 21:16
Poravnaj ovog Fantoma, smorio me njegovim komentarima... Verujem ja da si ti dobar na rs5, ali bices podjednako dobar koji god server da krenes, a na ovom ce verovatno biti zanimljivije, posto mi se cini da su se stvari, zarad pojedinih, pretvorile u nesto vise od igre...

FantomAD
09.09.2012, 21:25
Kako to odjednom se ima vremena za igru, a na rs3 ste se svi vadili kako nemate vremena, zasto tamo niste odgovorili kada smo bili brojcano ravnopravni, nego sad ovde mislite da cete nesto pokazati kad vas je 5x vise. Ali meni je to bas zabavno jer vas farmamo non stop i gase vam se svakodnevno nalozi, da ne nabrajam koliko vam je naloga pogaseno. Inace tristane ti ne smes da krenes na dalje od 3h katama, jer si u tu pored gomile fejkova i razvlacenja deff-a u sred noci puko 40% off-a, i imao mnogo vise gubitaka od nas. Ne mozete nista znacajno da uradite ovde gde vas je toliko vise, i gde se borite samo sa delom SWA ally, ne znam sta mislite da mozete uraditi na novom rs3, jel zaista mislite da cete ovaj rs3 uraditi nesto vise?

Teut si i ima spocetnicku prednost u odnosu na mene, ali jel zaista mislis da ce ti to nesto pomoci??? Dzaba to kad sem slanja pljacke nista vise ne znas, a i ovaj gox sto se javlja sto je " imao " najveci off na rs3, ali neki stelt izgleda jer ga niko nije video... nestade selo sa sve off-om :D

Momci meni je drago sto ima toliko ljudi koji o meni pisu ruzno, a da me pritom nikada nisu upoznali niti samnom razmenili ijednu rec na pvt, jer to govori samo da su zavidni na moju igru u travianu. Inace da toliko ljudi misli lose o meni nebi me pratili unazad 4 godine sa servera na server, sto se ni za koga od vas ne moze reci. Ne mozete 2 servera da sastavite sa istim ljudima. :D

FantomAD
09.09.2012, 21:26
pa greota da prekidam rs5, vec se nazire ww off u mom selu :), a nema na koga da ga kucam, posto da se skupi sav def sto protivnici imaju sumnjam da ce da zaustavi :). A i tu igram sa jako dobrim ortakom, tako da :(( nikako ne napustam.

Inace na rs3 se znalo z amnogo takvih off-ova koji se nigde nisu skucali. inace svaka cast majstore ako ne vise od 10k off-a smatras ww off-om. Onda zaista si pravi genije. Jedino ako mislis da rusis prazan ww sa lvl 1 na 0 :D

Peja
09.09.2012, 21:34
Burno je bas ovde...sad mi nekako zao sto napustih RS domen i odoh u beli svet:)

targa82
09.09.2012, 21:52
Stvarno ljudi imate pravo, pa jeste ovaj fantom bezobrazan, a pri tom pun prica i nekih hvalospeva. Postovanje prema mnogim igracima iz pobednicke alijanse na rs3, ali ti nisi ni blizu tog nivoa, ni kao covek a ni kao igrac, sta vise, kao igrac si jako smesan i los.
Sto se tice rs5, cena moje vojske je bila 900000, a cena vase vosjke plus njive isto toliko i vise. Imajuci u vidu da ja to izfarmujem, pa da ne preteran za 1 dan i 5 sati, mislis li da mi je nesto bitno. Sta mislis koliko sada imam, hocete da vidite ?:). Jos plus napadam igraca cija uloga na ovom serveru je mizerna i nebitna, ima pop 10 puta manji od mene i jos gubim na moral bonus 50%. Ali eto moze mi se, i opet cu, jer ste misevi koji se kriju po sumama.

Shuroka
09.09.2012, 23:48
Stvarno ljudi imate pravo, pa jeste ovaj fantom bezobrazan, a pri tom pun prica i nekih hvalospeva. Postovanje prema mnogim igracima iz pobednicke alijanse na rs3, ali ti nisi ni blizu tog nivoa, ni kao covek a ni kao igrac, sta vise, kao igrac si jako smesan i los.
Sto se tice rs5, cena moje vojske je bila 900000, a cena vase vosjke plus njive isto toliko i vise. Imajuci u vidu da ja to izfarmujem, pa da ne preteran za 1 dan i 5 sati, mislis li da mi je nesto bitno. Sta mislis koliko sada imam, hocete da vidite ?:). Jos plus napadam igraca cija uloga na ovom serveru je mizerna i nebitna, ima pop 10 puta manji od mene i jos gubim na moral bonus 50%. Ali eto moze mi se, i opet cu, jer ste misevi koji se kriju po sumama.

mac mac

FantomAD
10.09.2012, 00:46

Ne znam jesi li toliko los sa matematikom, ili toliko volis da lazes, ili pak mislis da su svi toliko glupi da veruju u tvoje lazi??? Ofarmas nedeljno oko 3 miliona, a ovde pises kako 900k ofarmas za sat ipo. Da li su tebi sve koze na broju??? Inace gubitak ti je bio 959000, nama 619000 bez njiva, koje su podignute za oko 18h uz pomoc saveza.

Ja lazi ne pisem i to govori kakav sam covek, dok ti lazes cim zines, sto opet govori o tebi kao coveku. Ne mozes suditi o meni kakav sam covek jer me ne poznajes, a u igri sam pokazao mnogo vise od tebe, jer ti sem sto umes da farmas ne umes nista drugo, a to znaju i klinci sa 16 godina.

Inace mi imamo svoj stil igre, ne krijemo se, a ti nikada nebi mogao da igras kao mi sa toliko brojcano nadmocnijim protivnikom. Mapa je velika is vako bira gde ce se naseliti, a nama nece smetati to sto ste tu gde jeste. Aki ako bolje pogledas mapu i levo i desno od nas u tim istim sumama ili brdima ima i vasih igraca, tako da ne znam od koga se oni kriju.

Opet kazem nikada neces nauciti da igras. nas trenutno 38 igra protiv vas nemalo 150. :D

targa82
10.09.2012, 00:53
Ajde malo bolje procitaj sta sam, napisao, koliko vidim nigde nisam pomenuo za sat i po nego nesto drugo pise, pa ne znam sada ko laze? Rekao sam kako jeste, a ti ako ne mozes da se pomiris sa tom cinjenicom sta da ti kazem.
A to da cas 38 igra, samo cu se nasmejati..... Igra vas 38 protiv nas 10-ak mozda i manje, posto nekog ko ima selo u blizini i nozi tag voodoo... i gradi livade i pasnjake ne mogu da nazovem bas protivnikom, mozda ce kasnije znaciti u igri, ali sada definitvno vas ima vishe....

FantomAD
10.09.2012, 01:00
Ajde malo bolje procitaj sta sam, napisao, koliko vidim nigde nisam pomenuo za sat i po nego nesto drugo pise, pa ne znam sada ko laze? Rekao sam kako jeste, a ti ako ne mozes da se pomiris sa tom cinjenicom sta da ti kazem.
A to da cas 38 igra, samo cu se nasmejati..... Igra vas 38 protiv nas 10-ak mozda i manje, posto nekog ko ima selo u blizini i nozi tag voodoo... i gradi livade i pasnjake ne mogu da nazovem bas protivnikom, mozda ce kasnije znaciti u igri, ali sada definitvno vas ima vishe....

jes vala napisao si 1 dan i 5 sati, ali opet lazes, jer farmas ukupno manje od 3k nedeljno, sto znaci da ti treba malo vise, ali ne igra nas 38 koliko kazes protiv vas 10, jer nas nekoliko napada kao i kod vas, ali vi vucete deff sa 150 naloga, dok mi sa mnogo manje, a pritom su vam malo vasi savezi nego sklapate i strateske saradnje na drugim kotama kako bi vam pomogli u ratu sa nama jer ne mozete sami. Nego sto ne pozoves ceos erver da ti pomogne da izlecis svoje komplekse sa rs3???

targa82
10.09.2012, 08:06
Sa tobom se ne vredi raspavljati, prestajem ovim postom. Malo bolje pogledaj da li je farm ispod 3mil?, pre bih rekao 5 mil, ali nije ni to bitno. BItno je da ste totalno nebitni za igru ovog servera, vi nikada necete imati ww, kamo li da ga gradite, mozda uzmete jedan bitniji mali art, a ostalo ce da budu neki totalno nebitni artovi. Osim ako se ne udruzite sa nekim drugim vecim savezima sa drugih koordinata, zivecete dokle vam mi to dozvolimo i to je to. Mozete samo da radite ono kako se i zovete, to jest da smarate nista vise. A tebi kao vodji saveza bas prilici izabrano ime, jer ti to stvarno jesi, samo ne u travianu, vec na forumu travianu. Over and out....

pibula
10.09.2012, 11:22
mi neidemo na ww... situacija je sledeca od strane smaracha... deremo wood[ovce, i tek ce mo vas drati znaci zapitajte se za vase artove i ww ako ga budete gradili.mi smo tu za vas i zbog vas...

horabin
10.09.2012, 17:02
hahahah, cuj stigla gde je trebala... pa sta si uradio sa time sto je stigla??? sa onakva 2 off-a niste srusili ww, a cilj i jeste bio da krenes prerano na ww, koji smo dodatno nadefali. Cilj i jeste bio da u ww ne previse dugo drzimo mnogo vise deff-a nego inace kako bi se ti spucao a ne srusio nista. Smesan si. inace kako kazes ja cu mozda nesto nauciti, ali ti sigurno nikada neces.

inace nije ti smao preoran gg, vec ti je i oteta mala sitost koja je opet nama sluzila. :D

Targa za sada ne bezimo sa rs5, igramo se i ovde, a bilo bi fino da se potpises

Nemoj da lazes ljude, cilj je bio da se brise krop, a posto si TI ta njubara koja je organizovala napad, naravno smijesan, "onda sam natjeran da krenem rano"

Hoce kaki, nece kaki.

Cujem bilo neko fino okupljanje nedavno i da su te mnogi travianci dobro "upoznali" :D

Jesi nasao drugare koji ce te braniti od zelenasa? :)

FantomAD
10.09.2012, 22:42
Sa tobom se ne vredi raspavljati, prestajem ovim postom. Malo bolje pogledaj da li je farm ispod 3mil?, pre bih rekao 5 mil, ali nije ni to bitno. BItno je da ste totalno nebitni za igru ovog servera, vi nikada necete imati ww, kamo li da ga gradite, mozda uzmete jedan bitniji mali art, a ostalo ce da budu neki totalno nebitni artovi. Osim ako se ne udruzite sa nekim drugim vecim savezima sa drugih koordinata, zivecete dokle vam mi to dozvolimo i to je to. Mozete samo da radite ono kako se i zovete, to jest da smarate nista vise. A tebi kao vodji saveza bas prilici izabrano ime, jer ti to stvarno jesi, samo ne u travianu, vec na forumu travianu. Over and out....

Cuj njega, pa vi ste ti koji pravite saradnje kako bi vam pomogli da se izborite sa 38 igraca, a mi za sad nikakve saradnje ne pravimo, vec se igramo sami pa dokle doguramo. Kukavice nismo za razliku od vas koji i pored toga sto vas je 5x vise od nas trazite dodatnu pomoc. Da smo planirali ici na ww posto poto jurili bi smo saradnje na samom pocetku, a vi koji ste na rs3 ostali bez svog ww-a glupo je da to uopste spominjete. Svoje neznanje ste pokazali na rs3 gde smo vas skidali kao glinene golubove. A ako smo nebitni ne znam zasto se toliko mucite u ratu sa nama, bas me to zivo zanima???

Samo nemoj da se ceses kad krenu da vam padaju sela :D

A sto se tice horrabina, jeste bilo je okupljanje i fino smo se druzili, a niko nema od koga da me brani. Sto se tice rusenja tvog sela, nije bilo planirano nuliranje jer nobino jedna, prebroj koliko je talasa kata islo na tebe.... nedovoljno za nuliranje. Ja sam svoj naum ostavio, srusio te, uzeo ti art, i naterao da prerano skucas off. U svakom slucaju nesto sam uradio, dok ti ama bas nista nisi, zato mozda mogu saveznici da mi kazu kako su oni odradili bolju akciju, ali ti koji nisi uradio ama bas nista ne celom serveru sem sto si izgubio nekoliko arta ne mozes mi reci nista. Inace ja kada sam pravio akcije imeo sam na raspolaganju samo svojih par off-era, dok drugi kada su pravili imali su na raspolaganju off-ove cele ally, a to je bitna razlika. Inace sto se mene tice, ja Slavku skidam kapu za akcije, i uvek cu mu prepustiti da organizuje ako zeli jer nemam taj problem da pratim nekog boljeg, za razliku od tebe i ostalih koji ne mogu sportski da prihvate taj poraz.

Kukali su da nemaju vremena za travian na kraju rs3 i da smo zato bili bolji, a sad od jednom ovde na rs5 svi su prepuni vremena i volje za igrom. Ma daj ljudi smesni ste, nego napravite jos neku saradnju, da vam ljudi pomogu da se borite sa nama, a kasnije i njima rusite ww iz saradnje kao sto ste na rs3 rusili ww SWA ally sa kojom ste ceos erver imali saradnju, i to kukavicki iz sivila uz mali brzih. Ahahahaha, ali zanimljivo kolike ste nobine da galski w wni jednom niste nulirali sa vasim mega-mega off-ovima. :lol:

Ako se ne varam nas ww ni jednom nije pao ispod lvl 30 posle rusenja, a vas ne da je nuliran, nego rusena i infra, i na kraju otet. Izbrisano vam nekoliko off-ova, ma sta da nabrajam, najmanji otpor smo imali od vas, velikih travian majstora. :D ahahahah

horabin
11.09.2012, 00:46
Cuj njega, pa vi ste ti koji pravite saradnje kako bi vam pomogli da se izborite sa 38 igraca, a mi za sad nikakve saradnje ne pravimo, vec se igramo sami pa dokle doguramo. Kukavice nismo za razliku od vas koji i pored toga sto vas je 5x vise od nas trazite dodatnu pomoc. Da smo planirali ici na ww posto poto jurili bi smo saradnje na samom pocetku, a vi koji ste na rs3 ostali bez svog ww-a glupo je da to uopste spominjete. Svoje neznanje ste pokazali na rs3 gde smo vas skidali kao glinene golubove. A ako smo nebitni ne znam zasto se toliko mucite u ratu sa nama, bas me to zivo zanima???

Samo nemoj da se ceses kad krenu da vam padaju sela :D

A sto se tice horrabina, jeste bilo je okupljanje i fino smo se druzili, a niko nema od koga da me brani. Sto se tice rusenja tvog sela, nije bilo planirano nuliranje jer nobino jedna, prebroj koliko je talasa kata islo na tebe.... nedovoljno za nuliranje. Ja sam svoj naum ostavio, srusio te, uzeo ti art, i naterao da prerano skucas off. U svakom slucaju nesto sam uradio, dok ti ama bas nista nisi, zato mozda mogu saveznici da mi kazu kako su oni odradili bolju akciju, ali ti koji nisi uradio ama bas nista ne celom serveru sem sto si izgubio nekoliko arta ne mozes mi reci nista. Inace ja kada sam pravio akcije imeo sam na raspolaganju samo svojih par off-era, dok drugi kada su pravili imali su na raspolaganju off-ove cele ally, a to je bitna razlika. Inace sto se mene tice, ja Slavku skidam kapu za akcije, i uvek cu mu prepustiti da organizuje ako zeli jer nemam taj problem da pratim nekog boljeg, za razliku od tebe i ostalih koji ne mogu sportski da prihvate taj poraz.

Kukali su da nemaju vremena za travian na kraju rs3 i da smo zato bili bolji, a sad od jednom ovde na rs5 svi su prepuni vremena i volje za igrom. Ma daj ljudi smesni ste, nego napravite jos neku saradnju, da vam ljudi pomogu da se borite sa nama, a kasnije i njima rusite ww iz saradnje kao sto ste na rs3 rusili ww SWA ally sa kojom ste ceos erver imali saradnju, i to kukavicki iz sivila uz mali brzih. Ahahahaha, ali zanimljivo kolike ste nobine da galski w wni jednom niste nulirali sa vasim mega-mega off-ovima. :lol:

Ako se ne varam nas ww ni jednom nije pao ispod lvl 30 posle rusenja, a vas ne da je nuliran, nego rusena i infra, i na kraju otet. Izbrisano vam nekoliko off-ova, ma sta da nabrajam, najmanji otpor smo imali od vas, velikih travian majstora. :D ahahahah

Pa kada citav server ratujes protiv 2 TAOS saveza i onda kao krenes na BAD, a mi im unistili prije toga sav deff, a mnogi offovi im se zakucali u nas, desava se to da ni sa 200k offa ne mozes da srusis ww :)

Zna se veoma dobro da deff dobija server, a vi svoj niste bas imali gdje gubiti jer ste "hrabro" igrali od pocetka :D

skvitbi
11.09.2012, 04:10
Ne znam jesi li toliko los sa matematikom, ili toliko volis da lazes, ili pak mislis da su svi toliko glupi da veruju u tvoje lazi??? Ofarmas nedeljno oko 3 miliona, a ovde pises kako 900k ofarmas za sat ipo. Da li su tebi sve koze na broju???

1. Robin 969568
za i dan, 4h... i eto, sada da neko gleda sa strane, i slusa tebe kako mirno nazivas coveka lazovom, moze svasta da pomisli.... ocigledno slabo baratas cinjenicama... i onda stvarno mi je cudno kako to da te pljuju ljudi koji te nikada nisu ni upoznali... mnogo skaces, mnogo se duvas, a prica ti ne drzi vodu...

gox
11.09.2012, 07:20
ovaj gox sto se javlja sto je " imao " najveci off na rs3, ali neki stelt izgleda jer ga niko nije video... nestade selo sa sve off-om :D :D

Desava se, sta da se radi.... Al evo potrudicu se da na novom rs3 budem bolji, samo zbog tebe...

Ghoust
11.09.2012, 16:13
Ja samo ne kapiram sto vise trosite vreme na prepirku sa fantomom, kada znate da je on uvek u pravu i sta god da napisete ili uradite on ce uvek biti u pravu i da ce uvek on biti ugrozen i sve ce uvek biti on :).

Impact
11.09.2012, 19:39
Stanje na serveru za sada nikakvo,nadamo se boljem.

Zox

pibula
12.09.2012, 07:20
1. Robin 969568
za i dan, 4h... i eto, sada da neko gleda sa strane, i slusa tebe kako mirno nazivas coveka lazovom, moze svasta da pomisli.... ocigledno slabo baratas cinjenicama... i onda stvarno mi je cudno kako to da te pljuju ljudi koji te nikada nisu ni upoznali... mnogo skaces, mnogo se duvas, a prica ti ne drzi vodu...

tada kada je pisao fantom nesto jace od 3 miliona je pljackao nedeljno tako da nije mogao da na dan skoro milion pljacka...naravno iz dana u dan se to povecava sada pljacka toliko. nije ni bitno fantom nije slagao nego je tvoj digitron zakazao. a dzaba mu ta pljacka kad nesme da krene da napada. off neupotrebljiv batine zakrzljale cekamo ga da skupi xrabrost pa vam saljemo log kako nece imati ni za farming

targa82
12.09.2012, 08:15
Jadni ste mi vi igraci kada cekate na jednog igraca da napadne ceo vas savez. Ocigledno da tako igrate travian. Preduzimite vi neku incijativu napadnite vi nekog, samo se branite i na tome vam se zasniva igra.... To se kod nas u Srbiji kaze, pi...

Ajde da promovisem jednu ideju koja u stvari uopste nije nova ali je njena primena potrebna na ovom rs5 forumu definitvno. postoji veliki broj igraca na svakom serveru koji igraju manje vise aktivno, rekreativno i slicno. takvi igraci su jako bitni za krajnji ishod jer ih ima puno. sve vise primecujem da se takvi nalozi gase, nazalost po farmere ali i nazalost po travian. pravo je umece takvim ljudima pruziti malo motivacije da nastave sa igrom. dok sam vodio jedan savez, redovno smo imali izvestaje iz svih bitki koje se dogode, vesti iz okruzenja i slicne teme kroz kruzne poruke i ljudi su jedva cekali recimo da ujutru pogledaju sta se dogodilo. zasto ne bismo ovaj forum napravili u tako nesto kako bi ljudima stvarno nesto bilo interesantno. ovako imamo forum, gde se pojedinci prepucavaju kome je veci, kako su nekim tamo serverima bili bog i batina, kako su pojedinci nepogresivi i najbolji. to stvarno smara, a nista noco covek nema da cuje. na ovom forumu nesto ja kenj... naravno tu su famozni mikro savezi sa nepoznatom svrhom postojanja, koji su ultra mega giga sve,anecujemo glas ++ i +- koordinata recimo kojo su mnogooo znacajniji od pomenutih mikroba. ajde vas da cujemo,dajte neke izvestaje, jeste ovo strateska igrica ali nije sve tajna. ja bih kacio svaki bitan log ovde, bilo pozitivan bilo negativan. i ima svako dozovli sto se mene tice da uradi isto.

pibula
12.09.2012, 09:11

ti rece da prestajes sa ovim postom!! a jedva cekas da ga premeris cije je veci

Ajde da promovisem jednu ideju koja u stvari uopste nije nova ali je njena primena potrebna na ovom rs5 forumu definitvno. postoji veliki broj igraca na svakom serveru koji igraju manje vise aktivno, rekreativno i slicno. takvi igraci su jako bitni za krajnji ishod jer ih ima puno. sve vise primecujem da se takvi nalozi gase, nazalost po farmere ali i nazalost po travian. pravo je umece takvim ljudima pruziti malo motivacije da nastave sa igrom. dok sam vodio jedan savez, redovno smo imali izvestaje iz svih bitki koje se dogode, vesti iz okruzenja i slicne teme kroz kruzne poruke i ljudi su jedva cekali recimo da ujutru pogledaju sta se dogodilo. zasto ne bismo ovaj forum napravili u tako nesto kako bi ljudima stvarno nesto bilo interesantno. ovako imamo forum, gde se pojedinci prepucavaju kome je veci, kako su nekim tamo serverima bili bog i batina, kako su pojedinci nepogresivi i najbolji. to stvarno smara, a nista noco covek nema da cuje. na ovom forumu nesto ja kenj... naravno tu su famozni mikro savezi sa nepoznatom svrhom postojanja, koji su ultra mega giga sve,anecujemo glas ++ i +- koordinata recimo kojo su mnogooo znacajniji od pomenutih mikroba. ajde vas da cujemo,dajte neke izvestaje, jeste ovo strateska igrica ali nije sve tajna. ja bih kacio svaki bitan log ovde, bilo pozitivan bilo negativan. i ima svako dozovli sto se mene tice da uradi isto.

smarachi igraju opusteno grade razvijaju se i s..u po forumu toliko za sada

ilijal
12.09.2012, 09:29

tristane u pravu si:)evo ja igram rekreativno dok ne krene rs3 ako mi bude dosadan server ugasicu nalog ali ima jos vremena:D
evo i loga
http://travian-reports.net/rs/report/20330823da9
pa vi otkrite ko tu koga napada:lol:

smarachi igraju opusteno grade razvijaju se i s..u po forumu toliko za sada

izgleda je tristan u pravu grade,razvjaju i s..u ali ne napadaju:lol:

pibula
12.09.2012, 09:39

to ja malo da vas cacnem da se primite...:lol:

tristane u pravu si:)evo ja igram rekreativno dok ne krene rs3 ako mi bude dosadan server ugasicu nalog ali ima jos vremena:D
evo i loga
http://travian-reports.net/rs/report/20330823da9
pa vi otkrite ko tu koga napada:lol:

samo rokaj daj tog napadaca u smarache!! :D

ilijal
12.09.2012, 09:42
to ja malo da vas cacnem da se primite...:lol:

kako mislis vas?ja sam sa +- i daleko sam i od njih i od vas:lol:

samo rokaj daj tog napadaca u smarache!! :D

taj napadac se smorio i ugasio nalog:lol:

pibula
12.09.2012, 10:26

nisam bezveze rekao. nema veze gde igras na kojim kotama i ti si se upecao :lol:

ilijal
12.09.2012, 10:31
nisam bezveze rekao. nema veze gde igras na kojim kotama i ti si se upecao :lol:

eto upecao sam se:)mislim da sad treba da ugasim nalog i zauvek batalim travian:-(i naravno da tebi odam pocast na tako junacko cinu pecanja:mrgreen:

skvitbi
12.09.2012, 13:25
tada kada je pisao fantom nesto jace od 3 miliona je pljackao nedeljno tako da nije mogao da na dan skoro milion pljacka...naravno iz dana u dan se to povecava sada pljacka toliko. nije ni bitno fantom nije slagao nego je tvoj digitron zakazao. a dzaba mu ta pljacka kad nesme da krene da napada. off neupotrebljiv batine zakrzljale cekamo ga da skupi xrabrost pa vam saljemo log kako nece imati ni za farming

on ovo pise 09.09 posle 23h, ja pisem 11og ujutru. dan izmedju je upravo taj dan za koji je on ofarmao tih 900k. jeste, dani su tu u pitanju pa njemu pljacka raste iz dana u dan... odlicno i ti baratas cinjenicama... fantomova skola...

mitasd
12.09.2012, 20:49
Cime si vi ljudi zanosite! :D

istok
12.09.2012, 21:19
Cime si vi ljudi zanosite! :D

e, ako si im rekao!!! :D :D :D

FantomAD
12.09.2012, 23:41
Pa kada citav server ratujes protiv 2 TAOS saveza i onda kao krenes na BAD, a mi im unistili prije toga sav deff, a mnogi offovi im se zakucali u nas, desava se to da ni sa 200k offa ne mozes da srusis ww :)

Zna se veoma dobro da deff dobija server, a vi svoj niste bas imali gdje gubiti jer ste "hrabro" igrali od pocetka :D

Lupetas a ostajes ziv, ja sa taos nisam ratovao, vec sa BIA, a kasnije sa vama, i dok su i taos i bia bili dostojni protivnici, ratovati sa vama je bila smejurija, kao da smo gadjali glinene golubove. I dosta vise te price vaseg rata sa BIA, jer nista manje od nas niste ratovali protiv njih. OD pocetka ste imali mirne koordinate, dok smo mi ratovali i na nasim kotama, i protiv BIA, a na kraju i protiv vas koji ste bili najsmesniji.

I kao sto sam rekao nikada ni jednu tvoju uspesnu akciju nisam video. Gde god da si krenuo zakucao si se, i nikada nista nisi uradio. I kao sto vec svi znaju, pored tolikih mega off-ova i hvalospeva na forumu kako ste najjaci, i kako cete nas pocepati kada ste kukavicki prekinuli saradnju, posle svega 20 dana ste poceli da se svi redom vadite kako vise ne igrate, kako nemate vremena i slicno. Zaista ste smesni i prestani vise da pricas, jer tvoja igra je pokazala da nemas pojma. SWA vas je oduvala i to je jedino vazno.

1. Robin 969568

Pa da imali imas mozga nebi to pisao, jer to pljacka sad sa 10k batina i 1500 vitezova, a toliko sigurno nije pljackao posto je puko deo off-a i ostalo mu 2,6k batina i 400 viteza. I da sad covek slus atebe i nema grama mozga poverovao bi u to sto ti ises :D

Desava se, sta da se radi.... Al evo potrudicu se da na novom rs3 budem bolji, samo zbog tebe...

Meni je drago sto mi je raputacija na tako visokom nivou, i sto ce toliko vrsnih igraca zaigrati rs3 samo zbog mene. Ako bog da ovo ce konacno biti jedan jak i zanimljiv server.

Aj sad pitanje za travian tim: " Koliki procenat mi dajete za to sto cu napuniti server? " :D

Jadni ste mi vi igraci kada cekate na jednog igraca da napadne ceo vas savez. Ocigledno da tako igrate travian. Preduzimite vi neku incijativu napadnite vi nekog, samo se branite i na tome vam se zasniva igra.... To se kod nas u Srbiji kaze, pi...

Ma sta naprica covece, pa savatlai smo vam gomilu off-ova, od boljih igraca napravili farme, i proteklih nedalju dana ugasilo vam se bar 4 do 5 naloga. Sto ih nisi motivisao, pa nama se igraci nisu gasili kao vama, pa mi smo vam savatali nekoliko puta off-ove, o cemu ti pricas covece, imas jak off, a sta si sa njime uradio sem sto si farmao? Pre nego pustis napad, prvo dovuces sav deff kod sebe jer ti radi gu.. ko meduza da ne popijes kontru, i tako ostavlja sostale bez deff-a. Ma vazno da tvoj off bude sacuvan :D

horabin
12.09.2012, 23:52
Meni je drago sto mi je raputacija na tako visokom nivou, i sto ce toliko vrsnih igraca zaigrati rs3 samo zbog mene. Ako bog da ovo ce konacno biti jedan jak i zanimljiv server.

Aj sad pitanje za travian tim: " Koliki procenat mi dajete za to sto cu napuniti server? " :D

Ja mislim da ce server napuniti tebe

targa82
13.09.2012, 00:18
Ja mislim da ce server napuniti tebe

Hahah, ovo je bilo kontstruktivno i istinito.

Ma sta naprica covece, pa savatlai smo vam gomilu off-ova, od boljih igraca napravili farme, i proteklih nedalju dana ugasilo vam se bar 4 do 5 naloga. Sto ih nisi motivisao, pa nama se igraci nisu gasili kao vama, pa mi smo vam savatali nekoliko puta off-ove, o cemu ti pricas covece, imas jak off, a sta si sa njime uradio sem sto si farmao? Pre nego pustis napad, prvo dovuces sav deff kod sebe jer ti radi gu.. ko meduza da ne popijes kontru, i tako ostavlja sostale bez deff-a. Ma vazno da tvoj off bude sacuvan :D

Ja napisem neki predlog koji apsolutno nema veze sa ovim glupostima koje blebetas ovde po forumu, i ti se pozoves na to i odgovoris nesto deseto kako si ti i tvoji drugarici naj , naj, jel postoji moderator ovde na forumu da brise ove off topic postove i da banuje neke ljude ovde.
A mozda imas neki oblik mentalne retardacije, u tom slucaju izvini, o boze oprosti nisam imao nameru, odmah se setim rain man-a i forest gump-a.
!2,6k batina i 400 viteza! ovaj deo je interesantan, ako mislis da sam napao sa celim offom, grdno si pogresio a videces sutra na svojoj kozi neke istine o velicini offa.

FantomAD
13.09.2012, 01:43
Hahah, ovo je bilo kontstruktivno i istinito.

Ja napisem neki predlog koji apsolutno nema veze sa ovim glupostima koje blebetas ovde po forumu, i ti se pozoves na to i odgovoris nesto deseto kako si ti i tvoji drugarici naj , naj, jel postoji moderator ovde na forumu da brise ove off topic postove i da banuje neke ljude ovde.
A mozda imas neki oblik mentalne retardacije, u tom slucaju izvini, o boze oprosti nisam imao nameru, odmah se setim rain man-a i forest gump-a.
!2,6k batina i 400 viteza! ovaj deo je interesantan, ako mislis da sam napao sa celim offom, grdno si pogresio a videces sutra na svojoj kozi neke istine o velicini offa.

Neko ce poginuti a neko ce se vratiti, uglavnom nista strasno, mislim da cu preziveti ako prodjes. Veliki je uspeh srusiti prvo selo moram priznati, i to kad deff iz cropova ne stize, ali boze moj, mozda ti sutra cestitam na velikom uspehu. Sto je za nekog smejurija za drugog je ogroman uspeh. :D

targa82
13.09.2012, 08:04
Evo ja po obecanju da okacim neke logove, ko ce da place sto kacim imena na logovima neka place, jedino to i moze....
http://travian-reports.net/rs/report/203441bfd13,203442c0f89,203443fbcd3,2034444c3c0
Rusenje je ispod, skrolujte, a ide jos 6 njiva posle ovoga.
Nista specijalno, ali cisto sam ocekivao da smarachi imaju neki def, ili su se preracunali pa su slali kod njihovog fantomskog lidera sav def, a manje igrace ostavili nebranjenje..... cccc samo na sebe mislis fantome, nisam hteo da saljem scout, ali pretpostavljam da ti je selo puno defa? Kazi sta je sve bilo tamo... Dok tebi frka za tvoje prvo selo, kataju to druge igrace....
Ajde sada def ovamo, posto ce selo da ode na nulu...
Vidis okacis log, i ljudimo mozda bude i zanimljivo na forumu :)

FantomAD
13.09.2012, 10:12
Evo ja po obecanju da okacim neke logove, ko ce da place sto kacim imena na logovima neka place, jedino to i moze....
http://travian-reports.net/rs/report/203441bfd13,203442c0f89,203443fbcd3,2034444c3c0
Rusenje je ispod, skrolujte, a ide jos 6 njiva posle ovoga.
Nista specijalno, ali cisto sam ocekivao da smarachi imaju neki def, ili su se preracunali pa su slali kod njihovog fantomskog lidera sav def, a manje igrace ostavili nebranjenje..... cccc samo na sebe mislis fantome, nisam hteo da saljem scout, ali pretpostavljam da ti je selo puno defa? Kazi sta je sve bilo tamo... Dok tebi frka za tvoje prvo selo, kataju to druge igrace....
Ajde sada def ovamo, posto ce selo da ode na nulu...
Vidis okacis log, i ljudimo mozda bude i zanimljivo na forumu :)

Dozvolu za kacenje loga nisi dobio, a hvalis se katanjem prvog sela slabijeg igraca koji ti je na par sati, zbog koga si morao da odradis tolike fejkove. Ne mogu ti cestitati na tome, jer si kukavica koja ne sme da napadne dalje negos to moze da pljune iz sela. Nije istina da ne branimo slabije igrace, jer definitivno branimo sve, ali kao sto sam vec rekao, nas je svega tridesetak, i u sred noci, ili rano ujutru kao i kod vecine nisu svi budni i tesko je sakupiti dvoljno deff-a.
A ti si se pre nego si rkenuo napunio deff-om iako na tebe ne idu napadi, ne razmisljajuci sto ces druge ostaviti bez istog, a meni nesto kazes sto sam se deff-ao a ide 10 vezanih napada od 4 igraca. Ahahahah.

U svakom slucaju od tebe se i nije moglo ocekivati vise, jer si bas ono sto si rekao da sam ja, a to je pi....a.

Igramo se jos, i nikada neces imai veci uspeh nego katati prva sela koja su nam daleko od cropova i glavnog deff-a. Bolji igraci bi se stideli da se hvale tim "velikim uspehom"

Cuj skatao par gradnji u prvom selu. ufufuf :D

skvitbi
13.09.2012, 13:27
nisam ni pokusavao da razumem ono sto si pre napisao, pogledaj sta napises pre nego sto postujes, ispravi greske slobodno, i gramaticke i u kucanju... a ja sam tamo izneo ciste cinjenice, i niko ne moze da ospori, a tvoja nagadjanja su upravo samo to... nagadjanja...

Igramo se jos, i nikada neces imai veci uspeh nego katati prva sela koja su nam daleko od cropova i glavnog deff-a. Bolji igraci bi se stideli da se hvale tim "velikim uspehom"

Cuj skatao par gradnji u prvom selu. ufufuf :D

pa sinvi, kada ste toliki junaci, i druge nazivate pi...ma, i duvate se kako ne mozemo da vam katamo gde vam je glavni def, sto ste pobegli glavom bez obrzira u sume. ostaje nam da vas pocistimo gde nam smetate, a vi se posle jurite sa pacovima i medvedima.
tek evo da uporedimo,
naseljavanje smaraca
http://travmap.shishnet.org/map.php?lang=rs&server=ts5.travian.rs&alliance=id:36&groupby=player&casen=on&format=svg&azoom=on
voodoo naseljavanje
http://travmap.shishnet.org/map.php?lang=rs&server=ts5.travian.rs&alliance=id:30&groupby=player&casen=on&format=svg&azoom=on

i molim te, suzdrizi se od prozivanja, dok ne pokazes nesto, jer po ovome do sada,sve je jasno...

FantomAD
13.09.2012, 20:54
nisam ni pokusavao da razumem ono sto si pre napisao, pogledaj sta napises pre nego sto postujes, ispravi greske slobodno, i gramaticke i u kucanju... a ja sam tamo izneo ciste cinjenice, i niko ne moze da ospori, a tvoja nagadjanja su upravo samo to... nagadjanja...

pa sinvi, kada ste toliki junaci, i druge nazivate pi...ma, i duvate se kako ne mozemo da vam katamo gde vam je glavni def, sto ste pobegli glavom bez obrzira u sume. ostaje nam da vas pocistimo gde nam smetate, a vi se posle jurite sa pacovima i medvedima.
tek evo da uporedimo,
naseljavanje smaraca
http://travmap.shishnet.org/map.php?lang=rs&server=ts5.travian.rs&alliance=id:36&groupby=player&casen=on&format=svg&azoom=on
voodoo naseljavanje
http://travmap.shishnet.org/map.php?lang=rs&server=ts5.travian.rs&alliance=id:30&groupby=player&casen=on&format=svg&azoom=on

i molim te, suzdrizi se od prozivanja, dok ne pokazes nesto, jer po ovome do sada,sve je jasno...

Kao prvo ako pratis poruke ne znam kako ti nije za oko zapalo kada sam ja nazvan pi..om, a ja sam samo uzvratio.
Naseljavamo se gde nam odgovara sobzirom da nas je 5x manje. Da vi imate po jedno selo medju nasim cropovima odavno bi ste bez njih ostali, tako da to sto ste pokazali je jad i beda. Srusiti necije sporedno selo na 3 sata katama nikada nije bio nikakav uspeh, a pritom da su nam sva ostala sela daleko.

Jos uvek mislim da smo ucinili srazmerno broju igraca mnogo vise od vas, a tek cemo ciniti.

Na rs3 kada smo brojcano bili jednaki videlo se koliko nemate pojma. Aj sad cemo malo da se igramo, dosta smo se ovde prepucavali.

skvitbi
14.09.2012, 01:06
svasta sam napisao i obrisao... ajde da se igramo, pokazite i vi tu vasu igru. da vidimo i vas neki napad. neka stane prepucavanje ovde, a neka se pokazu logovi. bice zabanije svima na forumu.

targa82
15.09.2012, 19:27
Informacije sa servera....
Sklapaju se nove alijanse i saradnje. Ovo je na profilu saveza smarachi.
Saradnje sa savezima:

SW
SW I
GROBARI
SW1389
SW ll
SW™

Pretpostavljam da su se promenili ciljevi i nacini za ostvarivanje istih, mnogoo price o hrabrosti sami protiv svih, a sada svi oni protiv nas. E sada ce da bude jos zanimljvije.... To smo svi cekali...

mitasd
18.09.2012, 11:15
Одржавање у току

Молимо сачекајте.

-.-

zabrzat
18.09.2012, 11:20
Одржавање у току

Молимо сачекајте.

-.-

Докле бре

Luka336
18.09.2012, 11:27
pa pise da odrzavanje moze da potraje do sat vremena...
http://forum.travian.rs/showthread.php?16967-%C24-%BE%D4%E0%D6%D0%D2%D0%FA%D5-%E1%D5%E0%D2%D5%E0%D0&goto=newpost

Mijan
18.09.2012, 12:24
Zasto rs5 sada neradi? :D :)

Ghoust
02.10.2012, 19:59
ccc, 15 dana ni reci ovde :)

Nin
03.10.2012, 10:01
Jako dosadan server...
Najzanimljiviju su ovi iz ZT-a, sa po 5 spijuna u svakom savezu. Šou :)

istok
03.10.2012, 12:26
ccc, 15 dana ni reci ovde :)

pa malo su se stišali ovi sto su mnogo pričali a malo radili, jer je bar kod nas na kotama solidno zanimljivo, pa ne stižu... :)

FantomAD
08.10.2012, 03:40
pa malo su se stišali ovi sto su mnogo pričali a malo radili, jer je bar kod nas na kotama solidno zanimljivo, pa ne stižu... :)

Da zaista, veoma je tesko iz razvijenog cropa rusiti necija prva sela ako su im cropovi i sva ostala sela daleko. Zaista to je bas veliki uspeh. I to se jos rusi sve sto je na par sati udaljenosti. Druze mene bi bilo blamd a se hvalim time, jer to sto ti vidis kao uspeh mi to vidimo kao smejuriju, jer da je situacija bila obrnuta, tj da su vasa prva sela medju nasim cropovima, vi ih odavno ne biste imali. :)

istok
08.10.2012, 18:07
Da zaista, veoma je tesko iz razvijenog cropa rusiti necija prva sela ako su im cropovi i sva ostala sela daleko. Zaista to je bas veliki uspeh. I to se jos rusi sve sto je na par sati udaljenosti. Druze mene bi bilo blamd a se hvalim time, jer to sto ti vidis kao uspeh mi to vidimo kao smejuriju, jer da je situacija bila obrnuta, tj da su vasa prva sela medju nasim cropovima, vi ih odavno ne biste imali. :)

hehe, ja nisam pomenuo ni tebe, ni ta rušenja, niti sam se hvalio njima, a posto je taj post star 5 dana, izgleda si se samo ti pronašao u njemu... :)

edit: A i ako me secanje sluzi, malo si dobio i po cropu, a ne samo prva sela... ;)

FantomAD
08.10.2012, 23:54
hehe, ja nisam pomenuo ni tebe, ni ta rušenja, niti sam se hvalio njima, a posto je taj post star 5 dana, izgleda si se samo ti pronašao u njemu... :)

edit: A i ako me secanje sluzi, malo si dobio i po cropu, a ne samo prva sela... ;)

Istina, tipovali smo da je fejk, ali covek se gasio pa skupio hrabrost da pre nego se ugasi ipak poslaje pravi napad. U svakom slucaju nista vredno paznje. :)

istok
09.10.2012, 00:53
Istina, tipovali smo da je fejk, ali covek se gasio pa skupio hrabrost da pre nego se ugasi ipak poslaje pravi napad. U svakom slucaju nista vredno paznje. :)

nije on covek ni skupljao hrabrost, nego da ne propadne vojska, gasio je nalog, odlucio covek da ne igra vise, steta, dobar nalog, dobar igrac, i slao redom po vašim selima, da bi se ukucao negde, ali vi nigde ne stavljate deff, pa je tek iz ne znam kog puta se zakucao, a mozda cak ni to nije, vise se i ne secam... Znam samo da je prosao bez ikakvog deffa nekoliko puta pre nego se nalog ugasio... E sad, ili vi mnogo verujete u fejkove ili niste hteli da stavljate deff... Sad sta je, to ne znam... :)

nubarak
29.10.2012, 21:44
http://travian-reports.net/rs/report/210758e5240

niko log neki da ostavi... ajde ljudi sta ste se stisli, kacite logove da i mi nubare nesto vidimo...

Ghoust
30.10.2012, 22:03
ma svi cekaju arte da krenu da igraju, i poneko krene nesto pa stane :)

Ghoust
06.11.2012, 09:20
stizu arti u 5h ujutru, ko ce bre da ustane u to vreme :)

istok
07.11.2012, 16:34
stizu arti u 5h ujutru, ko ce bre da ustane u to vreme :)

ja necu sigurno! :D

byteme
11.11.2012, 00:45
FantomAD da mi završiš ono o čemu smo večeras pričali 1 milion 1 milion ali crvenouha mora biti moja

Shuroka
11.11.2012, 11:49
FantomAD da mi završiš ono o čemu smo večeras pričali 1 milion 1 milion ali crvenouha mora biti moja

Ovoga puta nisi Husein Bolt ;)

meni za sada samo durbin :$

byteme
11.11.2012, 18:24
Ovoga puta nisi Husein Bolt ;)

meni za sada samo durbin :$

ni ne igram smorili me spori prešao sam na dominaciju rsx om malo da i njima objasnim ,al sam i tamo jedan jedini JEDINSTVENI

mitasd
11.11.2012, 20:58
Padaju arti,jedan po jedan... :)

ilijal
12.11.2012, 09:40
evo posle godin i po igranja travian da i ja uzmem art:D

nubarak
13.11.2012, 17:49
dajte logove ljudi... sakrite offove ako je tajna (ili vas je sramota) ali dajte bar da vidimo kolko bilo natara :)

hvala

Ghoust
14.11.2012, 08:18
13k mali art, 19k veliki i 29k jedinstveni, malo
ima offova, ali su prvih 100 mali, tako da je prosek slab i natari su mnogo slabi bili

nubarak
14.11.2012, 21:21
Ghoust hvala puno na informaciji...

Nego jel znas (ili neko drugi) koji je najbolji odnos pesadije/konjice kad se ide na art, i kolko je neki minimum ofa da se uzme neki od ovih malih sto su ostali?

mitasd
16.11.2012, 01:16
Ma salji heroja samo,cistili ljudi pre tebe,pokupi i iznerviraj nekoga debelo. :D

Shuroka
22.11.2012, 14:30
ovi je bilo najavljeno????

Одржавање у току

Молимо сачекајте.

byteme
24.11.2012, 23:48
ovi je bilo najavljeno????

Одржавање у току

Молимо сачекајте.
:roll::roll::roll: reci ti njima ......bezobrazluk tu off mi crkava

nubarak
25.11.2012, 00:53
http://forum.travian.rs/showthread.php?16329-T4-%DB%D8%E1%E2%D0-%D8%D7%DC%D5%DD%D0&p=377583&viewfull=1#post377583

Stvarno nemam reci za ovaj potez 'uprave'!!! Ispravljati bagove u sred partije je ok, ali menjanje algoritma za pojavljivanje zivotinja u oazama, nije ispravljanje baga, vec menjanje pravila, i to u sred partije!!!
Ja ne igram ovo ozbiljno i nisam ulozio nikakve pare i vreme u neki server, ali da jesam tuzio bi 'upravu' zbog menjanja pravila u sred partije!

Sramota!!!

Toliko o tome, nego ljudi dajte neke logove :)

Rade
25.11.2012, 02:33
§3.3. Travian тим задржава право да промени правила игре у било које време без претходног обавештења.

Procitajte jos jednom Pravila igre (http://www.travian.rs/index.php#spielregeln).

nubarak
25.11.2012, 09:13
A sto bi ih citao jos jednom, kad se menjaju preko noci?!?

Jeste, 'uprava' se lepo ogradila od svega i uradila sve po 'pravilima'... I to sto je taj potez po praviliniku, ne znaci da je dobar. Potez je skroz pogresan. Ko da sam se prijavio na turnir u malom fudbalu, a na poluvremenu utakmice me nateraju da obucem kupaci i kapicu i skocim u bazen, a dal znam da plivam ili ne nije ni bitno!

Jel iko razmislio o tome da ima igraca koji su svoja sela pozicionirali u skladu sa pravilima koja su vazila na pocetku, i da sad ne mogu da nastave igru po planu, i ne mogu da presele svoja sela blize drugim igracima, i ne mogu nikako da povrate ulozeni novac i vreme.

Jel ikom palo na pamet jako jednostavno resenje, a to je da se pravila ne menjaju u sred servera, vec da se poceti serveri zavrse kako se pocelo, a novi startuju sa novim pravilima?

Sticem utisak da 'uprava' nikad nije igrala ovu igru i da apsolutno nema razumevanja za igrace... :(

kanc021
25.11.2012, 11:10
Toliko o tome, nego ljudi dajte neke logove :)

Da stvarno, dajte neke logove, prshti na sve strane, vidim kod kabuma je bilo bash kabuuum :mrgreen::mrgreen:

targa82
25.11.2012, 13:33
Ma jok, nigde ne prshti, to je samo neminovnost.
Nego ajde pojasni sta se desava za zivotinjama, pa vam je taktika sa dalekim selima i ciscenjem oaza sada neigriva? Jel se brzo spawnuju ili sta? kontam da ovo ima uticaj na ove oaze gde ima dosta ljudi naseljeno i kada svi napadaju istu oazu brze se zivotinje stvaraju, tako da farm lista sa oazama nije vise nesto sto ce se praktikovati, ali to nema veze sa stilom igre.
Za one koje su otisli bogu iza nogu, za njih nema uticaja ova promena, koliko bih rekao, ili je [promena minorna. Ne znam sta se desava, zato onaj koji je to iskusio, pisi ovde...

Rade
25.11.2012, 14:02
A sto bi ih citao jos jednom, kad se menjaju preko noci?!?

Jeste, 'uprava' se lepo ogradila od svega i uradila sve po 'pravilima'... I to sto je taj potez po praviliniku, ne znaci da je dobar. Potez je skroz pogresan. Ko da sam se prijavio na turnir u malom fudbalu, a na poluvremenu utakmice me nateraju da obucem kupaci i kapicu i skocim u bazen, a dal znam da plivam ili ne nije ni bitno!

Jel iko razmislio o tome da ima igraca koji su svoja sela pozicionirali u skladu sa pravilima koja su vazila na pocetku, i da sad ne mogu da nastave igru po planu, i ne mogu da presele svoja sela blize drugim igracima, i ne mogu nikako da povrate ulozeni novac i vreme.

Jel ikom palo na pamet jako jednostavno resenje, a to je da se pravila ne menjaju u sred servera, vec da se poceti serveri zavrse kako se pocelo, a novi startuju sa novim pravilima?

Sticem utisak da 'uprava' nikad nije igrala ovu igru i da apsolutno nema razumevanja za igrace... :(

Druze, ovo nisu pravila igre, nego sistem igre, kao sto su do sada bile izmene u toku servera, tj unapredjenje servera, tako je i ovo ubaceno. ;)

Ovo je ratna igra, i trebalo bi da se igraci napadaju medjusobno, a ne da igraci napadaju oaze. Na T4 ratovanje je malo izgubilo draz, jer su mnogi igraci napadali samo doline, ovom izmenom farmanje dolina nece biti isplativo, tako da ce se vise ratovati izmedju igraca.

Ne vidim sta tebi ovde smeta, osim ako nisi od onih igraca koji samo doline farma, pa si izgubio dosta vojnika na njima posle ove promene, pa ti se to ne svidja. :)

nubarak
25.11.2012, 17:20
Druze, ovo nisu pravila igre, nego sistem igre, kao sto su do sada bile izmene u toku servera, tj unapredjenje servera, tako je i ovo ubaceno. ;)

Ovo je ratna igra, i trebalo bi da se igraci napadaju medjusobno, a ne da igraci napadaju oaze. Na T4 ratovanje je malo izgubilo draz, jer su mnogi igraci napadali samo doline, ovom izmenom farmanje dolina nece biti isplativo, tako da ce se vise ratovati izmedju igraca.

Ne vidim sta tebi ovde smeta, osim ako nisi od onih igraca koji samo doline farma, pa si izgubio dosta vojnika na njima posle ove promene, pa ti se to ne svidja. :)

Kao prvo, konstatacija da je travian ratna igra, vec od verzije 3.6 ne stoji, a sa verzijom 4 je bas otisla u drugom smeru (direktno ka golderima i simerima)... Ni meni se ne svidja sto se simuje vec par godina, i sto od pravog ratovanja nema nista, ali tako je vec neko vreme, i logicno je da su igru poceli i oni kojima bas to odgovara... I isto tako je logicno da su svoje strategije prilagodili situaciji na terenu, kako oni kojima se to svidja, tako i oni kojima ne.

A ono sto nije logicno je da se menja teren u po partije! Znaci nek se travian poboljsava kolko oce, i treba, ima tolko toga na cemu treba poraditi, ali niposto ne u sred partije! Ovo nije neko pravilo koje ce pomoci da se sprece neke zloupotrebe, ovo je menjanje terena, samim tim i menjanje odnosa snaga na terenu.

Mislim da taj novi algoritam jos uvek i ne radi, ali nebitno, recimo da mnogima ne smeta ova promena, ali zar nikog ne plasi mogucnost da se vec sutra, zbog ko zna cijih interesa, pojavi jos neko sjajno unapredjenje traviana koje ce opet promeniti teren te samim tim i odnos snaga na terenu (npr. da izvidjaci iz sela pored kojih prolazite dok idete u napad mogu da vide kolicinu vojske koja ide, sjajna ideja zar ne? ;) )

Tako da Rade, nisam ja izgubio dosta vojnika, pa sam sad besan, vec samo pokusavam da skrenem paznju na nepromisljenost 'uprave' pri poboljsavanju traviana. Stvarno ne vidim u cemu je problem da se server zavrsi u verziji u kojoj je i poceo? Pa ko je odlucio da simuje godinu dana, nek simuje godinu dana... Kome nije do toga, nek pocne neki novi server sa novim pravilima, a ne da menja svima igricu jer eto ovako je kao bolje?!?!?

E sad stvarno dosta o ovome, i dajte neke logove, posto bi ovo trebalo da je ratna igra i da stalno ima nekih izvestaja sa bojnog polja...

zokikov
26.11.2012, 18:55
Da stvarno, dajte neke logove, prshti na sve strane, vidim kod kabuma je bilo bash kabuuum :mrgreen::mrgreen:

ja bih postavio log ako se kabumm slaze neka ga stavi ja nemam nista protiv

zokikov
26.11.2012, 19:05
nadam se da niko nece da mi zameri ali recicu svoje misljenje

vasim izmenama koje su sve cesce i otvaranjem 7 rs sporih servera sami ste krivi sto je opao kvalitet igre

setite se igre od pre 4 ili 5 godina kada je bilo vise igraca na jednom serveru nego sada na svih 7 zajedno

bitno je da se vec 7 godina salje anketa koliko imas godina itd umesto da se stvarno za neke stvari pitaju i oni koji ulazu novac

sto rece moj predhodnik lepo ste se ogradili vi imate pravo na sve i ko je nama kriv sto i mi koji smo ostali jos igramo

svaka vasa izmena ide ka tome da cemo na kraju mi uplacivati gold i ne moramo ni biti u igri sve ce travian tim da odradi

ne kritikujem nikoga takav je sistem igre a na nama obicnim smrtnicima je da igramo ili ne

Ghoust
27.11.2012, 11:29
Evo malo logova, uzet jedinstveni siti, malo je falilo da se uzme i jedinstveni sposobni art.

jed siti:
http://travian-reports.net/rs/report/216225778e7
http://travian-reports.net/rs/report/2162295c92a
http://travian-reports.net/rs/report/21625555610

jed sposobni:
http://www.travian-reports.net/rs/report/216228b806b
http://travian-reports.net/rs/report/216248be93c
http://travian-reports.net/rs/report/2162436d45c

targa82
27.11.2012, 13:14
Da se ne naljute grobari sto si postavio linkove bez pitanja, posto ima ovde na forumu nekih koji se tako ljute za te stvari i prete tuzakanjem kod admina i tako to... verovatno vole da svoju sramotu drze u tajnosti. Kod nas nema tajni i kada rusimo i otimamo i kada se kucamo, gledajte ljudi sve je transparentno. Inace sta reci, mnogi moji saveznici se ne slazu ali po meni ovo je gotova prica odavno, samo bezveze cekamo da dodju planovi i tako nema borbenog duha. Ipak su prejeke snage na jednoj strani i slabije dosta na drugoj. Dzaba i masa i broj ljudi kada je kvalitet na nasoj strani. Kao sto rekoh voleo bih jedan server da odigramo svi igraci da bude zanimljivije, a ne ovako skupi se def celog saveza i jedan offer prodje ko kroz puter.
Evo krenuli smo da malo katamo i napadamo zadnjih par dana i drasticno se smanjuje velicna pojedinih saveza ako mogu da nazovem tako par igraca okupljenih oko jednog smesnog imena koji im ne pristajee kada pogledas realno. Neko ajde kada pocne rs1 da svi mi to krenemo pa da bude malo vishe uzivanja u igri ovako stvarno sta reci smorno.

mix16
27.11.2012, 14:51
Prvo, ne znam zasto pricas o grobarima i pricas neistinite stvari. Za logove je osnovna kultura da se pita... Dal ce da postavi ili nece, njegova je stvar, ali osnovna kultura je da se pita za dozvolu (mada verovatno vecina ovde zna samo za travian kulturu). O sramoti, to cija je ovo sramota procenite sami, Grobari su prezadovoljni akcijom i uspesnosti iste... Svesno smo isli na neke stvari i u tome uspeli a ti mozes ovde da se hvalis slobodno, tvoje pravo. Sto se tice brojnosti, pogledaj brojnost svog saveza, pa brojnost grobara, pa onda pisi o tome... Drugo o imenima saveza i alijansi, nisi ti tu da odlucujes dal su odgovarajuca ili ne, ili mozda ti sve znas, pa ces i to odluciti. Sto se tice servera i odlucenosti, ne znam kako je odlucen, kad mi dobismo poruku iz voodu alijanse da oni nece ici na ww, ili je to bila jos jedna u nizu laz a ima ih mnogo, ali o njima cemo drugi put?!
Cestitam u ime grobara vama na akciji, cestitam i mom savezu i mojoj aljansi na odbrani, nas cilj se od pocetka zna, igramo protiv ZT-a (o razlozima mozemo nadugacko i nasiroko, ali nije ni vreme ni mesto) i u tome cemo nastaviti i dalje... Kad smo krenuli protiv njih po procenama svih ljudi na travianu oni su bili 3x jaci, danas po proceni smo mi kao alijansa jaci od njih i meni je to dovoljno. Isto tako, nasa alijansa funkcionise super, uzivamo u zezanju i opustenom caskanju i meni a verujem i svima nama je to bitnije od svega drugog. Sa vama nisam imao kontakt i ne zelim da pricam, ali smo mi nase saveznike na +/- koordinatama birali po normalnosti a ne po jacini, za razliku od nasih protivnika koji su jasno u vise navrata istakli da idu sa vama u aljansu zato sto ste po njihovoj proceni najjaci na serveru.
A zamolio bih i tebe i sve, da se bespotrebno ne unosi mrznja, da se ne omalovazavaju drugi, vec da se svi ovde igramo i da svi shvate da je ovo samo igra a ne mesto za lecenje licnih zivotnih frustracija. Treba smiriti strasti a ne da se preti klanjem i da se govore druge gluposti i izmosljotine, koje ne sluze nikom na casti. Ako pobedite, cestitacemo, jer smo mi pre svega civilizovani ljudi koji su dosli ovde da se malo zezaju a ne iskompleksirani klinci koji su dosli ovde da lece svoje neuspehe u zivotu (ne mislim na tebe konkretno).

Toliko od mene za sad.

Uspeh svima u daljem toku igre,

Milos - Mix

targa82
27.11.2012, 15:37
E imenjace Milose, pa rasprica se ti ovde gore nego ja, samo si sto je najgore totalno omasio ljude koje pominjem ovim istinama, prozivkama, kako hoces :). Znaju oni koji vole da se hvale javno i preko foruma, a grobare nisam ni pomenuo a kamo li pomislio, jel nikoga stvarno od vas ne znam. Iskreno samo gurajte da bude ovaj server barem malko zanimljiv. A ne znam ko prica da necemo na ww.... To sto se mi vama mesamo u licni rat za ZT sorry, ali samo igramo ovo u cilju bas toga da oslabimo protivnika i moramo da se bijemo. Nismo se mnogo mesali, ali vec sada moramo, artovi moraju da se uzmu, pretnje da se eliminsu.
Evo za 10 minuta trebalo bi jedan vas jaci offer da ostane bez njiva u cropu recimo, videcemo kako ce biti jos par minuta :). Inace kao sto rekoh znaju oni koji su prozvani ovde. Srecno Grobari i sve najbolje

Team Extreme
27.11.2012, 16:02
Evo da ne bude dileme,ja sam to rekao.....da necemo ici na ww,da bi se vi malo opustili....a prvo dobro znamo sta ste uradili 8h pre arta,i to me iznevrialo da dam takvu izjavu da necemo ici na ww....igrajmo se i uzivajte,neka pobedi bolji...toliko od nas...a jos jedna stvar vas Tango je dao smenu izjavu,da pravimo zajedno ww da sw pravi cudo a ,i da situjemo.eto dokle su otisli.i te price o nama su laz..Mi smo veoma opusteni i i ceo X Ally ima podrsku od Voodo saveza.a sto se tice zt.veoma su fer momci,i nemoj te svasta pricati o njima,igrajmo se jezik za zube neka pobedi bolji.

Ghoust
27.11.2012, 16:05
Evo jos logova, jer ako se pitaju svi, od toga nema nista, sto se mene tice svaki log mozete da postavite. I do sada sam postavljao logove od obe strane, i kada se kata, i kada se skuca, i kada se bude katan i kada se bude navatan, nikada nisam davao logove samo jedne strane.
a evo logovi katanja od malo pre koje je najavio robin:
http://travian-reports.net/rs/report/216319432c5
http://travian-reports.net/rs/report/21631859022

a evo brdo logova od prosle nedelje, sta sam mogao da nadjem na skajpu, fali tu jos logova tako da se izvinjavam zbog toga, ako ih neko ima, neka doda

http://travian-reports.net/rs/report/2160814ac5b
http://travian-reports.net/rs/report/216014151d5
http://travian-reports.net/rs/report/216082b6a04
http://travian-reports.net/rs/report/216083c256d
http://travian-reports.net/rs/report/215989d8c28
http://travian-reports.net/rs/report/216084a96f7
http://travian-reports.net/rs/report/216085dddcc
http://travian-reports.net/rs/report/2153240164c
http://travian-reports.net/rs/report/2153273576c
http://travian-reports.net/rs/report/215915a4011,215916bd35b,2159176cf9d,215918b5c34,21 59191d726,21592026d64,215921d6592,215922cb5dc
http://travian-reports.net/rs/report/215514892dd
http://www.travian-reports.net/rs/report/215892c13b4
http://travian-reports.net/rs/report/21551342d92

Team Extreme
27.11.2012, 16:10
Da vam objasnim neke stvari o tome sto pricate da je laz,Ja sam to rekao da necemo ici na ww,a razlog toga je,svi znamo necu da objasnjavam kako i sta,samo cu reci 8h pred art..toliko,a druga stvar postujemo protivnika kao i on nas,svi smo ovde da se zabavimo,a vas tango iz sw dao jednu ideju da se gradi zajednciki ww,oni prave mi situjemo,a ovo sto sam rekao da necemo ici jer sam se iznervirao,a branicemo interese x ally,ne volimo da pricamo da prozivamo,kako su oni ovo,oni ono.stekao sam dosta prijatelja u ivme travianu svetu,zato opusteno i neka pobedi bolji;)

mix16
27.11.2012, 16:20
Samo da dopunim logove katanja naseg igraca, posto fale 2 loga koja nisu vama mozda mnogo bitna, ali eto cisto neka vide ljudi sve logove. ;)

http://travian-reports.net/rs/report/21632494e2e
http://travian-reports.net/rs/report/216325fa51a

Ghoust
27.11.2012, 18:09
Znam, zaboravio sam da napisem da su isecena 2 napada :).
Idemo da se igramo dalje :).

nubarak
27.11.2012, 18:38
Opaaaa krenulo rokanje od kad ne mogu oaze da se farmaju :D
Da sam znao da ce taj novi algoritam tako da razmrda server ne bi rec reko ;)

Veliko HVALA svima na logovima!

zlaja4
27.11.2012, 22:43
Hajde da se ukljucim, iako nemam obicaj da diskutujem na forumima, neke izrecene lazi ne mogu da precutim. Prvo imam jedno pitanje za doticnog grobara, koji se usudjuje da prica kako smo mi sa voodoo zbog njihove snage, kao i da prica o nekom odnosu snaga "alijansi", ako si mislio na saveze, ne vidim kako ste vi to jaci od nas. A ako si mislio na alijanse, onda malo bolje pogledaj ko je sa kime u alijansi, jer mislim da si za toliko inteligentan. Inace za one koji ne znaju, mi smo jedni od prvih koji su uopste pokrenuli pricu o voodoo i njegovoj snazi i o tome da server nece biti zanimljiv, pa smo imali ideju da skupimo ljude koji vrede i da se mozda i suportstavimo voodoo da bi ucinili server zanimljivim, naglasavam to smo radili uprkos Alarikovim licnom poznanstvima sa nekima iz voodoo alijanse. Ali kada smo videli sa kakvim ljudima imamo poslu u bivsem XXXL, savezu, mi smo vama rekli da nema nista od saradnje dok je XXXL u prici, ti ako mozes, reci da to nije istina. Naravno vi ste tu ostali korektni prema svojim saborcima, dok su se neki divni ljudi iz ex EPS saveza, tako divno poneli i zabili nam noz u ledja, dozvoljavajuci XXXL-u da ih asimilira, da bas tako jer to nije bilo spajanje, jer se zna ko su glavonje sada u SW :) E onda su stvari otisle prirodnim tokom, gde smo mi stupili u kontakt sa voodoo i dogovorili saradnju, zbog koje se ni jednog trenutka ne kajemo i gde je vecina super ljudi, i sa kojima smo ostvarili pre svega prijateljsku a zatim i profesionalnu saradnju. Sto se tice vaseg privatnog rata sa nama, mi nismo upoznati, jer nas su na ovom serveru razocarali pre svega kao ljudi neki iz sadasnjeg SW saveza. A to sto vi imate neke komplekse i sukobe sa nama, to je vec vasa stvar. Mislim ako vam je lakse, mozemo da se nazovemo i Crvena Zvezda, iako imamo mnogo grobara, ali cisto da nas jos vise mrzite. ;)

Reskator
28.11.2012, 01:54
......pa smo imali ideju da skupimo ljude koji vrede i da se mozda i suportstavimo voodoo da bi ucinili server zanimljivim, .......E onda su stvari otisle prirodnim tokom, gde smo mi stupili u kontakt sa voodoo i dogovorili saradnju, zbog koje se ni jednog trenutka ne kajemo i gde je vecina super ljudi, i sa kojima smo ostvarili pre svega prijateljsku a zatim i profesionalnu saradnju. ;)

A evo šta dobiješ kad u postu cenzurišeš svadju, prepirke i optužbe.

E, a sad ću se nadovezati na tvoj post..... i ja sam imao i ideju da budem najjači offer na serveru, da sve redom maltretiram, da brišem cele saveze.... a onda su stvari otišle prirodnim tokom.... uvukao sam se u SW savez jel su igači istog počeli da me kataju. kapiraš?

zlaja4
28.11.2012, 13:27
A evo šta dobiješ kad u postu cenzurišeš svadju, prepirke i optužbe.

E, a sad ću se nadovezati na tvoj post..... i ja sam imao i ideju da budem najjači offer na serveru, da sve redom maltretiram, da brišem cele saveze.... a onda su stvari otišle prirodnim tokom.... uvukao sam se u SW savez jel su igači istog počeli da me kataju. kapiraš?

E sad to je vec tvoj problem i tvoj karakter, jer mene nikada niko ne bi katama ubedio da igram negde. A posto vidim da se ovde potencira na prici da smo mi sa voodoo da bi nas stitili, mislim da je najbolje da na to daju odgovor igraci voodoo saveza i ostali iz alijanse.

radee
28.11.2012, 18:05
Hoce li neko postaviti logove od nocas i danas, bilo je mnogo rusenja vise igraca i moje iseceno otimanje arta Arhiduduku...al ajd, jovo nanovo.

Ghoust
28.11.2012, 19:26
Evo jos malo logova od danas

http://travian-reports.net/rs/report/216402b7981 pokupljena mala luda
http://travian-reports.net/rs/report/216460acbf9
http://travian-reports.net/rs/report/216499874e8
http://travian-reports.net/rs/report/2165729854d
http://www.travian-reports.net/rs/report/21657305630

okanko:
http://travian-reports.net/rs/report/2164698897a
http://travian-reports.net/rs/report/216476fd461
http://travian-reports.net/rs/report/216477dda40

arhiduduk i jed sposobni
http://www.travian-reports.net/rs/report/2165430a0a4
http://www.travian-reports.net/rs/report/216536950b5
http://www.travian-reports.net/rs/report/2165377f8ef
http://www.travian-reports.net/rs/report/21654025c0a isecen heroj, isao 1 sek kasnije

baboon:
http://travian-reports.net/rs/report/2165820a4ff
http://travian-reports.net/rs/report/216584a4471 nije hteo da stavi deff, mislio da imaju vece offove (njegove reci )

idemo dalje da se igramo

istok
28.11.2012, 19:33
E sad to je vec tvoj problem i tvoj karakter, jer mene nikada niko ne bi katama ubedio da igram negde. A posto vidim da se ovde potencira na prici da smo mi sa voodoo da bi nas stitili, mislim da je najbolje da na to daju odgovor igraci voodoo saveza i ostali iz alijanse.

Bez nekog dubljeg ulaženja u to sto i kako i kad, mogu da potvrdim da odnos ZT ally i Voodoo ally uopste nije uspostavljen iz razloga daj da se štitimo, i sakrijemo jedni iza drugih, niti oni iza nas, niti mi iza njih. Imamo slicne, da ne kazem iste ciljeve, vrhunsku saradnju, kao sto je Zlaja rekao, na mnogo višem nivou nego samo igračkom, i sto je vrlo bitno, korektnu u svakoj situaciji...

radee
28.11.2012, 20:22
Bez nekog dubljeg ulaženja u to sto i kako i kad, mogu da potvrdim da odnos ZT ally i Voodoo ally uopste nije uspostavljen iz razloga daj da se štitimo, i sakrijemo jedni iza drugih, niti oni iza nas, niti mi iza njih. Imamo slicne, da ne kazem iste ciljeve, vrhunsku saradnju, kao sto je Zlaja rekao, na mnogo višem nivou nego samo igračkom, i sto je vrlo bitno, korektnu u svakoj situaciji...
.... e to potvrdjujem,kao neutralni clan ove familije, ali da bi smo kompletirali pricu, bilo je to 'vako:
-Pre njihove saradnje, okupimo se dosta nas iz d.o.o (sa rs1) i nadenemo ime savezu SAC, sto je ime restorana u Zemunu koji drze ili rade u njemu jedno sesna'jst d.o.o-vaca i vrlo brzo (zbog jedva skrivenih, bludnih namera prema vodji TNT-a, necemo joj ime spominjati, iz pristojnosti, jel) spojimo saveze u neraskidivu vanbracnu zajednicu TNT-SAC i Boze moj, kako to obicno biva, vidim na -- strani nece biti protivnika, samim tim ni prijatelja, a i da ih ima, lako mi to resavamo, jel, i lutamo tako mapom, s kraja na kraj, kad moj prijatelj Dodjidedi povice:"Vuk!!!"
-Ma nije vuk crni covece, to je na drugim koordinatama Voodoo savez!
-Ma vuk, nastavi on da me za'ebava.
I tako drz nedaj, jeste vuk nije vuk, primaknemo se kad ono Pampur:)
e tu nam malko lakne, (pa on je nas ozloglaseni d.o.o-vac "Niko") i rec po rec, pivo po pivo, ja tebi ti meni i ja pitam, oš se udat za mene, on kaže oću i ode sve po .....lalalala. Nema dalje, aj opet u drugu vanbracnu zajednicu al' ovaj put s' predbracnim ugovorom, da nema posle ja ovo ja ono......
...i tako nastade nase mezimce koje od miloste zovemo X alijansa...baš sladak mali, jedared.
... šta će dalje biti to vam ne bi kaz'o, al da će dobo biti, kanda neće. :)

mix16
28.11.2012, 22:37
baboon:
http://travian-reports.net/rs/report/2165820a4ff
http://travian-reports.net/rs/report/216584a4471 nije hteo da stavi deff, mislio da imaju vece offove (njegove reci )

idemo dalje da se igramo

Heheeh, Blaza i ja smo mislili da ima vise deffa pa nismo slali ceo off :D
Arhiduduk

radee
29.11.2012, 05:08
Hoce li neko postaviti logove od nocas i danas, bilo je mnogo rusenja vise igraca i moje iseceno otimanje arta Arhiduduku...al ajd, jovo nanovo.

..posteno sam najavio i uradio
http://www.travian-reports.net/rs/report/21667013fb4

Ghoust
29.11.2012, 06:32
Konacno uzet jed sposobni:
http://travian-reports.net/rs/report/2166677860c
http://www.travian-reports.net/rs/report/21667013fb4 treca sreca :)

i katanje iza:
http://travian-reports.net/rs/report/21667455115
http://travian-reports.net/rs/report/216675f91e7
http://travian-reports.net/rs/report/216676df0a0

Ghoust
29.11.2012, 06:33
E sad mi kazite, ovi sto su trazili logove, jel vam bilo dosta ili hocete jos :).

Reskator
29.11.2012, 10:15

Ja nisam ni pomenuo da ovde neko nekog štiti. Ja samo komentarišem kako se od ideje da se neko nekom suprotstavi ("nebi li se server učinio zanimljivim") dodje do ovog sad. Pa, eto, čitamo kako se medjusobno volite, kako imate iste ciljeve, isti poglede na svet, život... kako sarađujete na mnogo višem nivou od igračkog....A kad prodju ti izlivi ljubavi, onda na forumu, od istih čitamo kako su serveri nezanimljivi, kako se svaki svodi na 2 alijanse i sl...

I da neko ne shvati ovo pogrešno, ja ne držim stranu SW alijansi. Registrovao sam se random iz radoznalosti i slučajno sam u njihovom savezu a ne nekom vašem (mada, da ne čuje niko, navijam za njih ali ne zbog nekog Vuka nego zbog jedne Vrbave). :D
Pozdravlja vas sve ...

Miki Pirs - SW™ rs5
Takeshi Harada - CUNAMI ex rs5
Resk.Broz - WU.Broz ex rs2
Resk - EKIPA exex rs2

kanc021
29.11.2012, 11:42
E sad mi kazite, ovi sto su trazili logove, jel vam bilo dosta ili hocete jos :).

u jeeeee ala ste zajeb..i :mrgreen::mrgreen: al na nesrecu branioca a vasu srecu za jednu ozbiljnu ally branioci su imali jako malo postavljenog deff kod svakog napada (sto je inace postao obicaj na nasim serverima da slabo ko radi deff a svaka nubara bi da bude offer i da kata) a realno u ovim logovima su se videla dva solidna offa ovo ostalo da je bio malo jaci deff ostalo bi pred selom sto ne znaci da u nekim narednim vasim naletima i ne bude tako.
tako da ne znam sto se toliko lozis doticni ghoust :mrgreen::mrgreen:

istok
29.11.2012, 11:44
Ja nisam ni pomenuo da ovde neko nekog štiti. Ja samo komentarišem kako se od ideje da se neko nekom suprotstavi ("nebi li se server učinio zanimljivim") dodje do ovog sad. Pa, eto, čitamo kako se medjusobno volite, kako imate iste ciljeve, isti poglede na svet, život... kako sarađujete na mnogo višem nivou od igračkog....A kad prodju ti izlivi ljubavi, onda na forumu, od istih čitamo kako su serveri nezanimljivi, kako se svaki svodi na 2 alijanse i sl...

I da neko ne shvati ovo pogrešno, ja ne držim stranu SW alijansi. Registrovao sam se random iz radoznalosti i slučajno sam u njihovom savezu a ne nekom vašem (mada, da ne čuje niko, navijam za njih ali ne zbog nekog Vuka nego zbog jedne Vrbave). :D
Pozdravlja vas sve ...

Miki Pirs - SW™ rs5
Takeshi Harada - CUNAMI ex rs5
Resk.Broz - WU.Broz ex rs2
Resk - EKIPA exex rs2

Pa ako cemo pošteno, kad bi vi iz te SW alijanse bili ozbiljniji malo, i igrački i diplomatski, jer ste vi prvi počeli da pripajate sve živo... Mi da smo hteli da napravimo atmosferu kakvu ti kazes da hocemo da napravimo, u prvih sedam dana servera bismo sklopili saradnju sa Smaračima, i imali bismo čiste koordinate takoreci od pocetka, pa onda sa ZT i tek onda ne bi bilo zanimljivo... A koliko se secam, SW alijansa je nastala iz sklapanja saradnji sa svima redom, spajale se koordinate tamo na ++, niko se nije ni trudio da ratuje... Nego je odmah bilo "uuuuu, veliki opasni Voodoo, moramo svi da se udružimo protiv njih"... Tako da u sustini ste vi stvorili takvu atmosferu od pocetka servera... Naplašili ste ljude da smo mi ne znam kakvi, i automatski podelili server na pola... Voodoo i svi koji su uz voodoo i ostali... Ne shvati pogrešno, kad kazem "vi", ne mislim na tebe lično, nego na upravu SW alijanse... MOzda si u njoj, mozda ne, nije ni bitno...

Reskator
29.11.2012, 13:17
Pa ako cemo pošteno, kad bi vi iz te SW alijanse bili ozbiljniji malo, i igrački i diplomatski, jer ste vi prvi počeli da pripajate sve živo... Mi da smo hteli da napravimo atmosferu kakvu ti kazes da hocemo da napravimo, u prvih sedam dana servera bismo sklopili saradnju sa Smaračima, i imali bismo čiste koordinate takoreci od pocetka, pa onda sa ZT i tek onda ne bi bilo zanimljivo... A koliko se secam, SW alijansa je nastala iz sklapanja saradnji sa svima redom, spajale se koordinate tamo na ++, niko se nije ni trudio da ratuje... Nego je odmah bilo "uuuuu, veliki opasni Voodoo, moramo svi da se udružimo protiv njih"... Tako da u sustini ste vi stvorili takvu atmosferu od pocetka servera... Naplašili ste ljude da smo mi ne znam kakvi, i automatski podelili server na pola... Voodoo i svi koji su uz voodoo i ostali... Ne shvati pogrešno, kad kazem "vi", ne mislim na tebe lično, nego na upravu SW alijanse... MOzda si u njoj, mozda ne, nije ni bitno...

E, ok, ovo je već bio pošten izgovor, prvo su oni imali frku od vas, posle vi od njih i došli ste u situaciju u koju ste došli. Vidiš da nema potrebe kao razloge smišljati neke noževe u ledja, poznanstva uz pivo i sl. Sad lepo uživajte u zanimljivom serveru koji ste sami kreirali.

targa82
29.11.2012, 14:00
Sto volim kada neki anonimus ne ostavi svoj potpis kanc ili kako vec, pa prica kao nesto za nekog, tipa komentar @doticni ghoust@, a gde si ti po travianu, jel igras na ovom serveru, sta si ti uradio, gde su tvoji logovi, ko si ti uopste.
Molim nebitne likove da ne pisu po ovom forumu, vec samo ljudi koji igraju ovaj server.... uvek ovakvih ljudi da ti se igra smuchi od njih.......

Ghoust
29.11.2012, 14:42
Ma opusteno Milose, ovi ocekuju da posaljemo napade na samo jedno selo, i da najavimo napad jedno 5 dana ranije da mogu da skupe deff, da fake ne saljemo u opste i tako dalje, pa da mogu da skupe dovoljno deff-a :).

San Sei
29.11.2012, 15:15
Ma opusteno Milose, ovi ocekuju da posaljemo napade na samo jedno selo, i da najavimo napad jedno 5 dana ranije da mogu da skupe deff, da fake ne saljemo u opste i tako dalje, pa da mogu da skupe dovoljno deff-a :).

Došli NFHovci da leče frustracije na ovom serveru. Targa i Ghoust, dva velika imena Traviana, prvi je poslao napad na WW u saradnji na 2 sata razdaljine katama, a drugi pokušao da ruši saveznika na istoj razdaljini u zadnjem mesecu servera.Na sreću momci odlično koriste skripte i botove za farm, i znaju ispopovati, ali u glavi TRUBA. Imaćete vi logova uvek, ali nećete obraz. Sad kad vas vidim srećne i euforične na ovom forumu što vi jelte nekoga rušite, sve mi smešno... Moram jednom i sa kancom da se složim

targa82
29.11.2012, 15:36
Došli NFHovci da leče frustracije na ovom serveru. Targa i Ghoust, dva velika imena Traviana, prvi je poslao napad na WW u saradnji na 2 sata razdaljine katama, a drugi pokušao da ruši saveznika na istoj razdaljini u zadnjem mesecu servera.Na sreću momci odlično koriste skripte i botove za farm, i znaju ispopovati, ali u glavi TRUBA. Imaćete vi logova uvek, ali nećete obraz. Sad kad vas vidim srećne i euforične na ovom forumu što vi jelte nekoga rušite, sve mi smešno... Moram jednom i sa kancom da se složim

Jos jedan, nazalost totalno nebitan lik, ali bas totalno /ignore

byteme
29.11.2012, 16:51
ghoust je ime za mnoge igrače ......jedan od najkvalitenijih igrača sa kojima sam imao čast da igram ...
sve najbolje Miki nastavi da objašnjavaš

istok
29.11.2012, 17:10
E, ok, ovo je već bio pošten izgovor, prvo su oni imali frku od vas, posle vi od njih i došli ste u situaciju u koju ste došli. Vidiš da nema potrebe kao razloge smišljati neke noževe u ledja, poznanstva uz pivo i sl. Sad lepo uživajte u zanimljivom serveru koji ste sami kreirali.

ovo nije bio izgovor, nego realnost... I nismo mi imali frku ni od koga, kao što rekoh, da jesmo, uradili bi kao sto sam napisao u prethodnom postu, a posto nismo, ne razumem sta nije jasno? Pa jedini razlog sto sa Smaračima nismo hteli saradnju, da ne bi bilo dosadno na koordinatama kod nas... Da smo hteli to sto kazes, zar bi uradili tako? :???:
I jeste tačno da se neki igraci medju nama poznaju od ranije, ali to nije suštinski uticalo na donošenje odluka s kim kakav odnos postaviti... A i koliko sam ja uvideo, to je i vise nego normalno na rs serverima, jer kao i u svemu drugom, srpska posla, svako svakoga poznaje, da li dobro, da li loše, poznaju se u svakom slucaju, tako da je nerealno očekivati da imaš saveze gde niko nikoga ne voli, mrzi, ili voli i sl... Pogotovo sa brojem igraca koje imamo na rs serverima, cudo da se svi ne poznaju koji su odigrali vise od 1-2 servera... :D

Team Extreme
29.11.2012, 17:58
tango
Наслов:
Pozz i tebi
Послато:

Nek je sretno o cemu se radi ,sto se mora nije teško .Nadajmo se da ce server trajati jedno pet -šest godina,ako ne šta drugo družićemo se. Ja imam drugi predlog, posto mi ne možemo takodje da se dogovorimo ko ce da zida WW i svi se mršte i nećkaju, mozemo mi da izaberemo jednog da zida i vi jednog da mu bude siter.

zokikov
29.11.2012, 18:11
ti lupi i osta ziv

ako da si ziv i zdrav ali nemoj da pricas ono sto ne znas

prvo ovo nije nhf savez kako ti mislis evo ja prvi nisam nego sam igrao u BIA a i mnogi drugi
drugo da te pitam igracino zasto si se ugasio posle mesec dana na ovom serveru kad si toliko dobar i jos dajes sebi za pravio da delis lekcije

i rekao bih samo jos nesto

nemojte da vam uzori budu fantom ad i unknown acount sa foruma previse price a malo rada nadjite malo one normalnije ljudi i neka vam budu uzor da budete sposobni da pohvalite protivnikovu akciju ako je dobra,da se normalno razgovara itd

ko vama brani da napadnete i da postavite logove bilo bi daleko zanimljivije nego ovako prepucavanje bez argumenata i gledate da sto vise ocrnite nekog od protivnika

stvarno postaje smor i sam travian a o forumu i da ne pricamo

ajmo malo vise ljudskosti,price i razumevanja u pozitivnom tonu

pampur rs5

Team Extreme
29.11.2012, 18:18
to care:)

nubarak
29.11.2012, 18:29
Ja sam jedan od onih sto su trazili logove, i vec sam se zahvalio, ali hvala jos jednom.

I nije dosta dajte jos logova.

Mozda su nekima logovi smesni, ali meni su bas lepi i pravo je osvezenje videti ih. I ja sam nebitan lik, igram na ovom serveru, ali nemam log da okacim, a volim da vidim...

I moram da se slozim sa zokikovim (bar u delu koji razumem, posto ne poznajem ljude koje pominje).
Bolje da se logovi postavljaju i civilizovano komentarisu, pohvale ili konstruktivno kritikuju, umesto da se samo hejtuje sve sto neko objavi ili kaze.

radee
29.11.2012, 21:59
Ja sam jedan od onih sto su trazili logove, i vec sam se zahvalio, ali hvala jos jednom.

I nije dosta dajte jos logova.

Mozda su nekima logovi smesni, ali meni su bas lepi i pravo je osvezenje videti ih. I ja sam nebitan lik, igram na ovom serveru, ali nemam log da okacim, a volim da vidim...

I moram da se slozim sa zokikovim (bar u delu koji razumem, posto ne poznajem ljude koje pominje).
Bolje da se logovi postavljaju i civilizovano komentarisu, pohvale ili konstruktivno kritikuju, umesto da se samo hejtuje sve sto neko objavi ili kaze.

...e ja baš neću da se složim sa zokikov-om, i neću ni sa vama ostalima, i hoću da neću, i ako me nastavite nervirati saću sam sebe katati i postaviti log! Eto! ;)

kanc021
29.11.2012, 22:42
Sto volim kada neki anonimus ne ostavi svoj potpis kanc ili kako vec, pa prica kao nesto za nekog, tipa komentar @doticni ghoust@, a gde si ti po travianu, jel igras na ovom serveru, sta si ti uradio, gde su tvoji logovi, ko si ti uopste.
Molim nebitne likove da ne pisu po ovom forumu, vec samo ljudi koji igraju ovaj server.... uvek ovakvih ljudi da ti se igra smuchi od njih.......

:mrgreen::mrgreen: druze imas odigrana koliko bese servera??? dva, tri ??? ova prva dva nicka se secam, pogotovo onog sa rs2, nalog cista pisurija bio:mrgreen: pa si onda kao savladao neki basic i kao malo se ''popravio" na rs3 mada i to nije bilo daleko od smejurije da bi sad ovde kao dosao sav napucan i sa onolikim pljackama kojim se kitis po profilu izbacio onaj puvanjak od offa sto se vidi iz logova :mrgreen::mrgreen: svaka cast vidi se da si majstor ove igre :mrgreen: i da druze igram ovaj server i koliko vidim moracu da odustanem od prvobitne zamisli sa kojom sam dosao :mrgreen:

Moram jednom i sa kancom da se složim

jbt mislio sam da necu doziveti ovaj dan :D

Ghoust
29.11.2012, 23:59
Posto imas nalog na ovom serveru, onda bih te zamolio da pogledas off poene igraca pa da onda nesto pricas. Mada vidim da i ovaj komentar koji si dao nema veze sa vezom :).
A kada si vec tako veliki igrac, lepo kazi koji je tvoj nalog, da vidimo taj ekstra, mega, giga, super nalog i off :).

San Sei
30.11.2012, 00:01
Jos jedan, nazalost totalno nebitan lik, ali bas totalno /ignore

Hvala na postu, bitni, manje golda, manje skripti, više mozga. Ljubac :*** i pozdravi mi mikija, pitaj ga da li još nosi suknjice?

Reskator
30.11.2012, 11:22
ovo nije bio izgovor, nego realnost... I nismo mi imali frku ni od koga, kao što rekoh, da jesmo, uradili bi kao sto sam napisao u prethodnom postu, a posto nismo, ne razumem sta nije jasno? Pa jedini razlog sto sa Smaračima nismo hteli saradnju, da ne bi bilo dosadno na koordinatama kod nas... Da smo hteli to sto kazes, zar bi uradili tako? :???:
I jeste tačno da se neki igraci medju nama poznaju od ranije, ali to nije suštinski uticalo na donošenje odluka s kim kakav odnos postaviti... A i koliko sam ja uvideo, to je i vise nego normalno na rs serverima, jer kao i u svemu drugom, srpska posla, svako svakoga poznaje, da li dobro, da li loše, poznaju se u svakom slucaju, tako da je nerealno očekivati da imaš saveze gde niko nikoga ne voli, mrzi, ili voli i sl... Pogotovo sa brojem igraca koje imamo na rs serverima, cudo da se svi ne poznaju koji su odigrali vise od 1-2 servera... :D

Druže, ti to možeš sebi i drugarima iz alijanse da objašnjavaš ali ovaj forum čitaju i ljudi sa stane, oni koji mnogo realnije sagledavaju stvari na serveru. Ništa drugo nije u pitanju, nego gola frka i želja za pobedom. Jesi ti u pravu kad pominješ srpska posla ali ih pominješ u pogrešnom kontekstu. Nisu srpska posla to što svako svakog poznaje, već nešto drugo, što svako svakom gleda preko tarabe, druže. Ah, da. Izvini, vi niste jedni od tih što gledaju preko tarabe. Dobro...

Kažeš (a to si dva puta ponovio) da niste hteli saradnju sa SMARAČIMA.

- Ok. Znači, Voodoo ide sam sa svojim 130 igrača u par saveza, jel tako?
- Nije!
- A zašto nije?!?
- Pa eto, u komšiluk, al sa druge stane kuće, došli organizovano neki zemunci, njih 70-ak. Sve silni momci. Jbg, Zemun brate. Još, vode sa sobom neke indijance Spartance. Pogledasmo bolje komšije, kad ono, njih znamo! Pa zajedno smo bili u Orebiću na moru, pili pivo, slušali La Campanellu, kupali se goli.
“Zemunci, braćo, ajde s nama u alijansu da se zezamo! “…
- Ok. Znači, Voodoo i TNTSAC (plus indijanci) idu sami sa svojih 200 igrača (plus indijanci), jel tako?
- Pa nije!
- A što opet nije?
- Pa ima i ZT. To su nam isto komšije ali malo dalje niz ulicu. Jedva da ih je preko stotinak.
- A koja je priča vezana za njih?
- E pa to je već tužna priča i nije za forum. Sirotinja druže. I grobari ih lopatama tuku.
- Dobro. Jel to, to. Nema više?
- Pa nema! Ih, da smo hteli da učinimo server dosadnim pa sklopili bi saradnju sa ovima iza, što nam noću puštaju glasno narodnjake pa ne možemo od njih da spavamo. Obični smarači, njih samo na „ignore“.
- A protivnička stana?
- E oni se brajko toliko, da izvineš, us.rali od nas, samo trče po mapi i skalpaju saradnje. Naplašili ljude da smo neke zveri, da jedemo malu decu, da ako se ne organizuju protiv nas nema im spasa i sl. Gledamo ih šta rade i samo se smejemo. Šta ćeš, shvatili ovu igricu ozbiljno ko da su im životi u pitanju, umesto da se opuste i uživaju u zezanju. Bar smo mi ovde zbog toga.

Da li smo se ovog puta dobro razumeli? To si hteo da mi kažeš?

istok
30.11.2012, 13:12
Druže, ti to možeš sebi i drugarima iz alijanse da objašnjavaš ali ovaj forum čitaju i ljudi sa stane, oni koji mnogo realnije sagledavaju stvari na serveru. Ništa drugo nije u pitanju, nego gola frka i želja za pobedom. Jesi ti u pravu kad pominješ srpska posla ali ih pominješ u pogrešnom kontekstu. Nisu srpska posla to što svako svakog poznaje, već nešto drugo, što svako svakom gleda preko tarabe, druže. Ah, da. Izvini, vi niste jedni od tih što gledaju preko tarabe. Dobro...

Kažeš (a to si dva puta ponovio) da niste hteli saradnju sa SMARAČIMA.

- Ok. Znači, Voodoo ide sam sa svojim 130 igrača u par saveza, jel tako?
- Nije!
- A zašto nije?!?
- Pa eto, u komšiluk, al sa druge stane kuće, došli organizovano neki zemunci, njih 70-ak. Sve silni momci. Jbg, Zemun brate. Još, vode sa sobom neke indijance Spartance. Pogledasmo bolje komšije, kad ono, njih znamo! Pa zajedno smo bili u Orebiću na moru, pili pivo, slušali La Campanellu, kupali se goli.
“Zemunci, braćo, ajde s nama u alijansu da se zezamo! “…
- Ok. Znači, Voodoo i TNTSAC (plus indijanci) idu sami sa svojih 200 igrača (plus indijanci), jel tako?
- Pa nije!
- A što opet nije?
- Pa ima i ZT. To su nam isto komšije ali malo dalje niz ulicu. Jedva da ih je preko stotinak.
- A koja je priča vezana za njih?
- E pa to je već tužna priča i nije za forum. Sirotinja druže. I grobari ih lopatama tuku.
- Dobro. Jel to, to. Nema više?
- Pa nema! Ih, da smo hteli da učinimo server dosadnim pa sklopili bi saradnju sa ovima iza, što nam noću puštaju glasno narodnjake pa ne možemo od njih da spavamo. Obični smarači, njih samo na „ignore“.
- A protivnička stana?
- E oni se brajko toliko, da izvineš, us.rali od nas, samo trče po mapi i skalpaju saradnje. Naplašili ljude da smo neke zveri, da jedemo malu decu, da ako se ne organizuju protiv nas nema im spasa i sl. Gledamo ih šta rade i samo se smejemo. Šta ćeš, shvatili ovu igricu ozbiljno ko da su im životi u pitanju, umesto da se opuste i uživaju u zezanju. Bar smo mi ovde zbog toga.

Da li smo se ovog puta dobro razumeli? To si hteo da mi kažeš?

ti mozeš da sagledavas "objektivno" koliko hoces, ali nisi ucestvovao u stvaranju tih saradnji i razvoju situacije, tako da sumnjam da tvoje sagledavanje je stvarno objektivno...
Ovo je bio pravi sled stvari, i to je moj konačan odgovor, u dalju diskusiju necu da ulazim, jer je ovo kako je bilo, verovao ti ili ne.
Poceo je server, mi smo skupili ekipu od 30ak ljudi, sa namerom da igramo u istom savezu i ostatak mesta da popunimo usput... Krenuo je server, mi smo krenuli agresivno i jako, i mnogi su to videli, i naravno pozeleli da igraju u prvom savezu na serveru, imali smo po 10 poruka dnevno za ulazak u savez... Nismo znali kome da verujemo, nismo hteli da primamo svakoga, i napravili VOodoo-a... Pampur je preuzeo na sebe vodjstvo tog saveza i mogu da kazem da je vrlo kvalitetno i dobro odradio svoj posao, i i dalje ga radi! Negde u isto vreme, pojavila se prica da udjemo u pakt sa SMaračima, koju smo dugo razmatrali, ali usled ne slaganja vecine, da ce biti dosadno i smor, ako od pocetka zavrsimo sa našim koordinatama, odustali smo od toga, i odbili njihovu ponudu. Saradnja sa TNT-SAC se pojavila usled poznanstva medjusobnog, oni ratuju tamo sa Spartom (ispravite me ako gresim), sklopili smo PON jer smo mislili da cemo mi ozbiljnije da se bavimo Smaračima (sto se ispostavilo kao netačno), ali taj PON je prerasao u saradnju, jer smo se lepo slagali i sto bi rušili nesto sto je dobro.
Sto se tice ZT alijanse, mislim da je Zlaja (ispravite me ako gresim) opisao u jednom postu sta i kako se desilo s njima, da se ne ponavljamo 100x.
Znači, mi nismo nikoga jurili, niti su oni jurili nas, nase sve saradnje i PON-ovi su proizasli spontano, bez namere da okupimo sve koji postoje na serveru, kao sto ti navodis... KAo i u svakom savezu i na svakom serveru, brojnost ne znaci mnogo... Sto pokazuje npr. savez Penzija, iako ih ima nekoliko, veoma dobro se drže...
Za razliku od SW alijanse, koja je sklapala sve zive saradnje iskljucivo iz straha od "velikog moćnog Voodoo", mada ne čujem kako njih prozivas za brojnost, jer ih (vas) ima isto koliko i nas, ako ne i vise, mrzi me da sabiram tačno u cifru.
E sad, to sto se osecate ugrozeno jer vas nekoliko igrača delje na svim frontovima, to vec nisam ja odgovoran, to moraš da vičeš na njih. :)
U svakom slucaju, necu vise komentarisati ovu temu, ovo je bio realan i stvaran sled dogadjaja (naravno sto se tice X alijanse, za SW je vise nagadjanje), ako imas nesto konstruktivno da kazes, moze, volim da razmenim misljenja, ako ne, necu vise pisati povodom ovoga. A i kada se povuce crta na kraju dana, svako vodi svoju diplomatiju kako misli da treba, svoje ratove kako misli da treba, nisam ja kriv sto ste "loše" birali saveznike. Sve najbolje :)

Reskator
30.11.2012, 13:22
Pa znači složili smo se. Vi ste pravili alijansu iz zezanja a SW iz straha. A to što sam ja malo nakitio za Orebić.... pa dobro, priznajem, ne misliš valjda da stvarno znam gde vi letujete. Pozdrav!

Shuroka
30.11.2012, 20:00
Uhhh, al se raspisate... Sto se tice smaracha, nije se ni u jednom trenutku postavljalo pitanje PON-a/saradnje sa voodoo, niti ce... Savez je formiran radi smaranja dok ne pocne novi(sadasnji) rs3, znali smo od samog pocetka da nas ne interesuje gradnja ww-a i igramo ovaj server dok nas vidite na mapi, toliko vremena i mogucnosti imamo. Sto se tice saradnje voodoo sa tntsac i zt, (cak i VO savez), pa sta reci, odmah u startu su unistili server, kako bi sebi i svojim igracima omogucili miran razvoj u centru mape, jer da su morali ratuju izmedju 2-3 strane, tesko da bi mogli da napreduju ovako. Mene licno je zacudila odluka zt da se napravi saradnja, jer su oni igrali prosli rs5 i osvojili ga, mada ni priblizno u ovom sastavu.

Videcemo kako ce se odvijati gradnja ww-a, ko ce ispostovati saradnju i da li ce se navijati da se srusi ZT WW ili voodoo WW, video sam vec neke prepiske, pocela su cenjkanja... Cilj opravdava sredstva, kakva god ona bila...

BaBooN
30.11.2012, 21:01
Uhhh, al se raspisate... Sto se tice smaracha, nije se ni u jednom trenutku postavljalo pitanje PON-a/saradnje sa voodoo, niti ce... Savez je formiran radi smaranja dok ne pocne novi(sadasnji) rs3, znali smo od samog pocetka da nas ne interesuje gradnja ww-a i igramo ovaj server dok nas vidite na mapi, toliko vremena i mogucnosti imamo. Sto se tice saradnje voodoo sa tntsac i zt, (cak i VO savez), pa sta reci, odmah u startu su unistili server, kako bi sebi i svojim igracima omogucili miran razvoj u centru mape, jer da su morali ratuju izmedju 2-3 strane, tesko da bi mogli da napreduju ovako. Mene licno je zacudila odluka zt da se napravi saradnja, jer su oni igrali prosli rs5 i osvojili ga, mada ni priblizno u ovom sastavu.

Videcemo kako ce se odvijati gradnja ww-a, ko ce ispostovati saradnju i da li ce se navijati da se srusi ZT WW ili voodoo WW, video sam vec neke prepiske, pocela su cenjkanja... Cilj opravdava sredstva, kakva god ona bila...

Pozdrav svima koji pišu na temu ZT saveza, pa evo i ja kao neko ko je učestvovao u svim pregovorima od početka servera da vam sad iznesem činjenice a ne špekulacije i nagađanja.
ZT je kao savez prvi potegao priču da mora da se pravi "široki front" protiv saveza voodoo jer će u suprotnom server biti krajnje nezanimljiv. Naša uprava je sela i našla potencijalne kanditate za saradnju. To su bili savezi EPS, XXXL i GROBARI. Sa savezom EPS smo se dogovorili bukvalno za 5 minuta jer su i oni bili svesni da voodoo uzima server bez problema ako se ne organizuje jak ally protiv njih. Potom su usledili pregovori sa XXXL i GROBARIMA koji su u međuvremenu napravili saradnju. Znači bilo je dva bloka ZT i EPS na jednoj i XXXL i GROBARI na drugoj strani. Prvo se stupilo u kontakt sa savezom XXXL i dat im je predlog da njihovi igrači koji su na +/+ kordinatama pređu u EPS a koji su na +/- dođu u ZT. Taj predlog je uprava XXXLa na čelu sa igračima Tango i MilanBB odbila. Onda smo ponudili da se sklopi velika ally sa sva četiri saveza i da se samo stavi prefiks isti i da idemo protiv voodoo svi. MilanBB je na to reko da neće da pravi veliku alijansu jer "hajde da se igramo", to je ponovio 10 puta i dodao je da XXXL neće sa EPSom jer su im oni razbili početni savez na serveru. Mix iz GROBARA je na tom sastanku rekao da neće sa ZT jer mu smetaju igrači čaki delija i dime277 (ponuda je bila da ceo savez grobari pređe u ZT i da se savez zove ZT GROBARI). Pregovori su normalno propali i krenulo se sa napadima. ZT je napadao igrače iz GROBARA i XXXLa i kato ih skromnim brojem kata jer je bio prvi mesec servera. EPS je imao u toj akciji zadatak da kata igrača milanBB ali se njihov offer uspavao i nestalo mu je struje tako da nije mogao da posalje napad (igrač 30k) pa je naš igrač spider pig odradio katanje umesto njih. ZT je zbog rata, napravio savez ZTprime jer smo znali da imamo špijuna u savezu. Posle početnih katanja se milanBB javio EPSu i reko im je da se ZT raspao i da oni međusobno treba da naprave savez jer smo mi pred raspadom, mene je u taj razgovor ubacio igrač sa naloga Dr. Master i odustalo se od saradnje sa XXXlom jer je EPS hteo da ih uništi. ONda se dolazi do preokreta, koliko sam ja razumeo na nalog Dr Master je došao novi čovek koji je zagovarao stvaranje ally sa XXXLom i u skype sobi gde su bile uprave ZTa i EPSa je ubacio igrača milanBB. Član naše uprave Zlaja je odmah izbacio milana iz te sobe i rekao da pregovora sa njima nema i da je dogovor bio da se ratuje sa XXXLom i GROBARIMA, da se počiste kordinate i da se pravi front protiv Voodoo. Dan posle događaja u skype sobi dolazi do raskidanja saradnje od strane EPSa sa ZT i pravljenja ally SW. Tada nova ally SW stupa u kontakt sa voodoo i traži od njih da se ne mašaju u rat između SWa i ZTa jer će oni sa nama brzo da završe, i da SW i Voodoo podele intersne sfere servera i da se tokom trajanja rata sa ZT ne napadaju međusobno. Tada je novi član uprave ZTa cole sa naloga ALARIK predložio da ZT ide sa voodoo do kraja servera jer su mu tamo dobri prijatelji sa prošlih servera i zna da ako se jednom dogovori saradnja, neće se odustati od nje nikada. I tako smo mi sklopili saradnju sa moćnim zmajem zvanim voodoo. S obzirom da sam upoznao igrače na obe strane i SW i voodoo i TNT mogu slobodno da kažem da je uprava ZT napravila najbolju moguću odluku i da mi je kao čoveku koji je prvi na serveru pokušao da napravi "široki front" protiv ljudi iz Voodoo iskreno žao zbog toga jer pored toga što su dobri igrači, pre svega su dobri i pošteni ljudi i ono što oni kažu je jako kao zemlja i ne postoji stvar zbog koje bi oni pogazili datu reč.
Sada kada svi vi koji se bunite da je server dosadan i nezanimljiv i da su voodoo, TNT i ZT planski pravili sim od servera, još jednom pročitajte moje pisanije i tražite krivca negde drugde.
Što se tiče WWa neće tu biti nekog mudrovanja i kalkulacija. Xally će da digne WW igrač ili savez tu nije bitan, jer X funkcioniše mnogo bolje nego što se iko nadao i stavarno je prevazišo sva naša najoptimističnija očekivanja.
Našim prijateljima iz voodoo i TNTa samo mogu da kažem bravo babooni i svaka vam čast što ste ljudi od reči i poverenja, ZT će od sada pa nadalje svaki server igrati pod imenom ZT u okviru, kao što reče Mrki naše mezimice Xally.
Izvinjavam se na ovom romanu ali je nemoguće da se u kraćem formatu objasni dešavanje na serveru.
Xally od sada pa nadalje i uvek sa voodoo i TNT ili u propast ili u pobedu.
Djole ZT

istok
30.11.2012, 21:38

nije tačno

zokikov
30.11.2012, 22:22

pocitaj ovo ispod i preko foruma se aludiralo na zajednickoj igri smaraci-voodoo ili ja ne razumem sta pise

http://forum.travian.rs/showthread.php?16932-%C2%E0%D5%DD%E3%E2%DD%DE-%E1%E2%D0%FA%D5-%DD%D0-%E0%E15&p=372673&viewfull=1#post372673

ima jos zanimljivih postova kako nam hvatate offove kako cemo izgubiti sever ako se ne ujedinimo sa smaracima itd

Reskator
01.12.2012, 08:53
Dobro, pošto smo konačno razjasnili ko je s kim i zbog čega tj. kako su nastale alijansa iz zezanja i alijansa iz straha, pre nego zatvorimo tu priču, ostali smo vam dužni još samo brojnost alijansi (mene nije mrzelo da sabiram). Pa evo i tih brojeva:

Alijansa iz straha tzv. SW ally (alijansa koja je sklapala sve zive saradnje iskljucivo iz straha od "velikog moćnog Voodoo"):
SW, SW I, SW™, GROBARI, SMARACHI, SW-FrL, SWTG-GOH
= ukupno 314 članova
Alijansa iz zezanja tzv. X ally (alijansa viših ciljeva):
X-Voodoo, X-Vood-S, X-Vood-a, VO, X-ZT, X-ZT#RVC, X-ZT#ZSJ, X-TNTSAC, XTNTSAC1, V SPARTA*
= ukupno 353 članova

* - čekamo potvrdu da li je savez V SPARTA deo alijanse ili je u pitanju bug na stranici saveza

Iako je moj stav okarakrerisan kao subjektivan, ipak bi skrenuo pažnju da je broj SW članova relativan tj. da ukupnom broju članova SW alijanse nedostaje 2K naloga koje je Voodoo u medjuvremenu naterao na gašenje.

Eto, toliko o ciframa a sad da sačekamo logove najavljene za 10h

mix16
01.12.2012, 10:49
Evo logova zurke kod Duduka, multi log, pa uzivajte!

http://travian-reports.net/rs/report/21717431557,217175431be,21717895bb4,217179b1251,21 71801cb89,21718334fd8,2171848b842,2171851529d,2171 863f453,217188dd70a,217190f174d,217191f8fc8,217193 0d2b3,217194e3c99,217195bf04e,2171960b9fa,217198b7 16a,217199d816e,217201d541b,217202246fa,2172042208 7,21720642cb3,217207146be,2172080e362,217210313d1, 217213d3d7e,217215c42a2,217216f9669

Zelim u ime saveza Grobari da se zahvalim saveznicima na poslatom defu, pokazali su se kao pravi izbor, Hvala dobri narode puno! Idemo ljudi do kraja, jer NEMA IZDAJE - NEMA PREDAJE

Uprava saveza Grobari!

targa82
01.12.2012, 11:04

http://travian-reports.net/rs/report/21717431557,217175431be,21717895bb4,217179b1251,21 71801cb89,21718334fd8,2171848b842,2171851529d,2171 863f453,217188dd70a,217190f174d,217191f8fc8,217193 0d2b3,217194e3c99,217195bf04e,2171960b9fa,217198b7 16a,217199d816e,217201d541b,217202246fa,2172042208 7,21720642cb3,217207146be,2172080e362,217210313d1, 217213d3d7e,217215c42a2,217216f9669

Zelim u ime saveza Grobari da se zahvalim saveznicima na poslatom defu, pokazali su se kao pravi izbor, Hvala dobri narode puno! Idemo ljudi do kraja, jer NEMA IZDAJE - NEMA PREDAJE

Uprava saveza Grobari!

Da budem iskren, grobari ispadose sasvim fer play protivnici. Ne govorim o znanju traviana, niti o serveru uopste, vec, ono ima ok likova, mozemo da pricamo, nisu prepotentni bez osnova kao mnogi koji se javljaju na ovom forumu. Jednom recju drago mi je da se bijemo :). Svaka cast na odbrani, lepo ste okupili ostatak servera, iznenadjen sam sa defom koji je pristigao.
Svi znamo da je to def cele alijanse, i da je malo preostalo, ali ovo je stvarno doslo u pravo vreme, kako bi server postao jos vise interesantan. Nastaljvamo rostiljanje, sada je red na vas :)
Eto koliko je lepsi ovaj forum kada se govori o pravim stvarima kojima je ovde mesto, kada mi kacimo logove, kada vi kacite logove i kada o svemu ovom govore ljudi koji su u tome i ucestvovali, a ne da se pojavljuju neki NEBITNI likovi koji nemaju nikakve veze sa server a prosipaju pamet ovde a da pri tom blago receno nemaju veze sa vezom. Kada budete pokazali ovde ko ste i sta ste onda smete da pricate, a dotle ste samo obicni spameri koji postoje samo sto moderatori nece da vas sankcionisu.
X alijansa je pokazala ko je i sta je, i grobari su pokazali sada da mogu da se organizuju i da nisu maciji kasalj ( naravno SW je takodje osecam dao znacajan dopirinos svemu ovome ).
NASTAVLJAMO KRLJANJE!!!!!

kanc021
01.12.2012, 11:08

Uprava saveza Grobari!

ja zelim da cestitam doticnim braniocima na lepom sacekivanju za razliku od proslog puta, a opet i ovi napadaci samo opravdavaju ono sto sam napisao neki dan :mrgreen::mrgreen: mada moram izuzeti iz ove grupe zokikova za koga mislim da je zaista jako kvalitetan igrac sto je pokazao i na dosta ranijih servera al jbg-a mora nekad da se upadne i u ekipu gde su ovakvi ''iskusnjakovici'' tipa ROBIN i ostala druzina iz shume :mrgreen: i cudi me da se opet ponavljaju greske sa nekih proslih servera gde se na nacet nalog (u ovom slucaju arhiduduk) misleci kako se doticni smorio salju pa mogu reci slobodno najjaci offovi jedne ally ne bi li ga se kao resili a ishod bas bude drugaciji.

ovo ostalo da je bio malo jaci deff ostalo bi pred selom sto ne znaci da u nekim narednim vasim naletima i ne bude tako.
tako da ne znam sto se toliko lozis doticni ghoust :mrgreen::mrgreen:

zovite me vidovita zorka :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

zokikov
01.12.2012, 11:23

Uprava saveza Grobari!

Najiskrenije cestitke na odbrani.svaka cast

ovo sad vec postaje zanimljivije

radee
01.12.2012, 12:02

Uprava saveza Grobari!
Uputio sam cestitku Arhiduduku na nalog a koristim priliku da i ovde cestitam na odlicnoj odbrani, bez obzira sto smo "telefonirali" mnogo ranije gde idemo, to je nas problem, iskreno bili smo malo presamouvereni no idemo dalje...nemojte posumnjati ni trenutak da se necemo vratiti u igru za veoma kratko vreme. (Ovde mislim na nase offere a deff je jos ceo, to tek treba da proverite koliki je)

FantomAD
01.12.2012, 22:43
Vidim da me mnogi pominju, neki direktno, neki indirektno. Veoma je interesantno to sto ja nisam postovao bar 2 meseca, a tamo neki lik koji piskara non stop, pise upravo kako ja non stop piskaram.

E sad da u jednom postu napisem odgovore na sve sto je pisano.

Prvo spominjanje saradnje izmedju Voodoo i SMARACHA doslo je iz Voodoo, i to mislim od Istoko, a upuceno je jednom mom igracu koji se ugasio. Zatim sam ja imao kontakt sa istokom koji sam cini mi se ja zapoceo, a onda sam od Karadjordja iz Voodoo imao ponudu za saradnju. Znaci Voodoo je vise puta zapocinjao pricu o saradnji. Ista nije napravljena ne zbog zelje da bude zanimljivije na koordinatama, vec zbog licnog rata pojedinih isfrustriranih likova, koji ne mogu poraz sa predhodnih servera da ostave iza sebe, vec uvlace i druge u to.

Kao sto je neko u nekom od predhodnih postovao kopirao moje pisanje sa pocetka, jasno se vidi da SMARACHI ovde nisu dosli s namerom da grade ww, vec da sacekaju sledeci rs3, a ako se kojim slucajem desi neka saradnja pokusacemo saveznicima da pomognemo koliko mozemo.

I eto tako nas mali savez je postao jos manji kada je poceo novi rs3, i nas u savezu ima jedva 25, sa tendecijom daljeg smanjivanja, ne zbog katanja, nego zbog vec navedenih razloga. Nalazimo se u brdima, tako da saveznicika pomoc u deff-u tesko da moze da stigne, Voodoo savezi imaju takoreci vise off-era nego SMARACHI igraca, ali vidim hvale se nekim logovima gde su mahom napadi na prva sela koja im se nalaze odmah uz cropove, na ne vise od par sati, gde njihove kate putuju krace nego nas deff iz cropova. Zaista, zaista fascinantno.

Sledeca stvar, spominju se neke saradnje i ko je zbog cega pravio iste. Ja znam da je Voodoo napravio saradnju sa ZT pre nego mi sa SW.

Sledeca stvar, velika Voodoo ally koja ima toliko svojih off-era, kada je isla na nas, morala je da trazi pomoc od ZT igraca u fejkovanju naseg malog saveza, dok je nas par off-era iz SMARACHA samo fejkovalo celu Voodoo aly. Vidim kaceni su svi logovi gde je Voodoo napadao nas, i kao sto vec rekoh 90% toga su prva sela koja su daleko od nasih cropova, a na par polja od Voodoo cropova, dok nasa rusenja glavnih gradova Voodoo igraca su preskakana. Veoma zanimljivo je i to sto su se logovi kacili bez pitanja, ali ajde necu zameriti na tome. Evo sad cu i ja bez pitanja okaciti neke druge logove, da se vidi kako nas par rusi vas toliko.

Pritom svi znamo koliko je lakse braniti se kad imas mnogo ljudi, jer samim tim imas i vise deff-a. 20 off-era iz vodo treba da zafejkuje nas 25, a nas 5 off-era treba da zafejkuje vasih 130 igraca, sto je zaista veoma ravnopravna borba, i vase uspesne akcije time dobijaju na velikom znacaju, pogotovu ova kod Arhiduduka, koja je pokazala da je nekad mozak bitniji od sile, a sile primetili smo nije falilo. :)

Evo i neki logova sa nase strane:

http://travian-reports.net/rs/report/2173376f944,217339dc34d
http://travian-reports.net/rs/report/2173406b4fa,217341520c3

http://travian-reports.net/rs/report/21734301746,217345b630b,217346f3981,21734732f9b
http://travian-reports.net/rs/report/215302d5ea8,215303e05c7

Eto kad uporedimo koliko je velika Voodoo ally srusila nama glavne gradove, sa ovime koliko sam ja sam njima srusio glavnih gradova, pitam se ponovo, sta bi bilo da nas ima 130, a da Voodo-ovaca ima koliko ih ima, zaista bi bilo smesno da njih ima koliko nas sada. :D

I jos neko rece kako su to ljudi koji drze rec, ali to pricaju oni koji ih ne znaju, a oni koji ih znaju kazu da su napali saveznicki ww iz saradnje iz sivila, sa malim brzim na sat ipo od ww-a, kao i da su neki od njih nakon tog krsenja saradnje katali saveznickog deff-era zahvaljuci kome im je opstao gg, i bez kojeg nebi ni imali cime da ga kataju na proslom rs3. Tako da o tome ko je koliki covek mogu da pisu samo oni koji doticne bolje poznaju.

A taj koji me najvise spominje, je od mene dobio najljudskiju i sportsku cestitku kada mi je oteo art, bez ikakve zlobe i pakosti u pisanju, jer ovo je samo igra.

Aj sad ziveli, ja se odjavljujem, pa mozda nesto otkucam kroz koj mesec, kad me ponovo budete spominjali.

zulumcar
01.12.2012, 23:06
Evo da se oglasim i ja, posto je moj nalog (na zalost mene i mojih sitera) sticajem okolnosti bio u centru paznje poslednjih nekoliko dana. Oko sklapanja alijansi necu dugo. Sklopljene su kako su sklopljene i to je sva istina. Kao i u svakom sukobu (verbalnom, fizickom, ratnom...) svaka strana ima svoju istinu, a sve ostalo je stvar ubedjivanja i nacina tumacenja cinjenica. Sto se same igre tice, oni koji tvrde da su offovi mali - upravu su, ali sta je tu cudno, osipa se broj kvalitetnih i aktivnih igraca pa samim tim i manje konkurencije koja te tera da das sve od sebe, oni koji su igrali rs2 2009-2010 se secaju koliko je tu bilo vojske, ali je to bio direktan rezultat velikog broja kvalitetnih igraca. Oko poslednjih akcija: Svaka cast vudu na organizaciji akcija - sve do poslednje. Sve su bile savrseno organizovane, a osnovna manjkavost poslednje je bila sto je rizik bio daleko veci od potencijalne dobiti, da se nulira moj crop i unisti moj jedan off rizikovano (i na kraju unisteno) je nekoliko jakih offova. U svakom slucaju, jos jednom svaka cast na offovima, server je sad malo zanimljiviji (al ta mu je i faza na redu). Sto se tice arta: Na nasu veliku zalost nismo uspeli da ih sacuvamo (mislim na moj i blazin). I kada smo ih uzimali, nismo ih uzeli zbog direktne koristi koju ce doneti nama (savez nam je brojcano mali, mali jcp itd...) vec zbog indirektne stete koju ce naneti protivnicima ako ih nemaju. Sada ce oni na duze staze doneti prednost vudu, al na nasu srecu zbog izgubljenih offova sada imamo priliku da u narednih mesec dva nuliramo tu prednost.Za kraj da se zahvalim i alijansi (naravno nekima iz vrha alijanse dugujem posebnu zahvalnost, ne samo za deff vec i za vreme) na skupljenom deffu (mada na zalost nije skupljen ranije da se odbrani art) i eto kako dobar odziv moze da donese dobro citavoj alijansi. Eto toliko od mene za sad (mada retko pisem).
Arhiduduk

zokikov
01.12.2012, 23:06
Vidim da me mnogi pominju, neki direktno, neki indirektno. Veoma je interesantno to sto ja nisam postovao bar 2 meseca, a tamo neki lik koji piskara non stop, pise upravo kako ja non stop piskaram.

E sad da u jednom postu napisem odgovore na sve sto je pisano.

Prvo spominjanje saradnje izmedju Voodoo i SMARACHA doslo je iz Voodoo, i to mislim od Istoko, a upuceno je jednom mom igracu koji se ugasio. Zatim sam ja imao kontakt sa istokom koji sam cini mi se ja zapoceo, a onda sam od Karadjordja iz Voodoo imao ponudu za saradnju. Znaci Voodoo je vise puta zapocinjao pricu o saradnji. Ista nije napravljena ne zbog zelje da bude zanimljivije na koordinatama, vec zbog licnog rata pojedinih isfrustriranih likova, koji ne mogu poraz sa predhodnih servera da ostave iza sebe, vec uvlace i druge u to.

Kao sto je neko u nekom od predhodnih postovao kopirao moje pisanje sa pocetka, jasno se vidi da SMARACHI ovde nisu dosli s namerom da grade ww, vec da sacekaju sledeci rs3, a ako se kojim slucajem desi neka saradnja pokusacemo saveznicima da pomognemo koliko mozemo.

I eto tako nas mali savez je postao jos manji kada je poceo novi rs3, i nas u savezu ima jedva 25, sa tendecijom daljeg smanjivanja, ne zbog katanja, nego zbog vec navedenih razloga. Nalazimo se u brdima, tako da saveznicika pomoc u deff-u tesko da moze da stigne, Voodoo savezi imaju takoreci vise off-era nego SMARACHI igraca, ali vidim hvale se nekim logovima gde su mahom napadi na prva sela koja im se nalaze odmah uz cropove, na ne vise od par sati, gde njihove kate putuju krace nego nas deff iz cropova. Zaista, zaista fascinantno.

Sledeca stvar, spominju se neke saradnje i ko je zbog cega pravio iste. Ja znam da je Voodoo napravio saradnju sa ZT pre nego mi sa SW.

Sledeca stvar, velika Voodoo ally koja ima toliko svojih off-era, kada je isla na nas, morala je da trazi pomoc od ZT igraca u fejkovanju naseg malog saveza, dok je nas par off-era iz SMARACHA samo fejkovalo celu Voodoo aly. Vidim kaceni su svi logovi gde je Voodoo napadao nas, i kao sto vec rekoh 90% toga su prva sela koja su daleko od nasih cropova, a na par polja od Voodoo cropova, dok nasa rusenja glavnih gradova Voodoo igraca su preskakana. Veoma zanimljivo je i to sto su se logovi kacili bez pitanja, ali ajde necu zameriti na tome. Evo sad cu i ja bez pitanja okaciti neke druge logove, da se vidi kako nas par rusi vas toliko.

Pritom svi znamo koliko je lakse braniti se kad imas mnogo ljudi, jer samim tim imas i vise deff-a. 20 off-era iz vodo treba da zafejkuje nas 25, a nas 5 off-era treba da zafejkuje vasih 130 igraca, sto je zaista veoma ravnopravna borba, i vase uspesne akcije time dobijaju na velikom znacaju, pogotovu ova kod Arhiduduka, koja je pokazala da je nekad mozak bitniji od sile, a sile primetili smo nije falilo. :)

Evo i neki logova sa nase strane:

http://travian-reports.net/rs/report/2173376f944,217339dc34d
http://travian-reports.net/rs/report/2173406b4fa,217341520c3

http://travian-reports.net/rs/report/21734301746,217345b630b,217346f3981,21734732f9b
http://travian-reports.net/rs/report/215302d5ea8,215303e05c7

Eto kad uporedimo koliko je velika Voodoo ally srusila nama glavne gradove, sa ovime koliko sam ja sam njima srusio glavnih gradova, pitam se ponovo, sta bi bilo da nas ima 130, a da Voodo-ovaca ima koliko ih ima, zaista bi bilo smesno da njih ima koliko nas sada. :D

I jos neko rece kako su to ljudi koji drze rec, ali to pricaju oni koji ih ne znaju, a oni koji ih znaju kazu da su napali saveznicki ww iz saradnje iz sivila, sa malim brzim na sat ipo od ww-a, kao i da su neki od njih nakon tog krsenja saradnje katali saveznickog deff-era zahvaljuci kome im je opstao gg, i bez kojeg nebi ni imali cime da ga kataju na proslom rs3. Tako da o tome ko je koliki covek mogu da pisu samo oni koji doticne bolje poznaju.

A taj koji me najvise spominje, je od mene dobio najljudskiju i sportsku cestitku kada mi je oteo art, bez ikakve zlobe i pakosti u pisanju, jer ovo je samo igra.

Aj sad ziveli, ja se odjavljujem, pa mozda nesto otkucam kroz koj mesec, kad me ponovo budete spominjali.

brate izvini al izgleda svi koji su dogovarali tu imaginarnu saradnju osim istoka i tebe su pokojni mora da su bili vredni tih pregovora kad su toliko ostali na serveru

drugo kazes da si mi cestitao kada sam ti oteo art jesi ne kazem da nisi i ja sam ti se lepo zahvalio na tome,ako nisi primetio trazili su log da se postavi ovde tog napada ja ga nisam postavio procitaj moj odgovor malo nize

trece ako nisi primetio ja sam svima najiskrenije cestitao na odbrani samo dva posta ispod ovog tvog posta ali ni to nisi video

jedino sto si primetio jeste da sam rekao za tebe i unkia da ste najveci spameri i ljudi koji znaju da pricaju bez cinjenica jer u tom postu sam to hteo da kazem ako ti nije jasno

da li je tebi isto katati i skatati ako cemo o katanju evo obecavam ti da cu svaki vas nalog katati bar jednom do kraja servera ali time se ne treba hvaliti jer to i nije neka nauka

najbitnije je koliko ce biti skatanih kropova ili nuliranih ako ti je lakse do kraja servera,pogasenih naloga itd

neko je ovde brojao koliko as ima na kojoj strani pa iako nije dobro izbrojao a cak i da jeste znaci nije odnos vas 25 a nas 130 nego 200 i nesto protiv 200 i nesto i shvati da igras u ally jos to nisi shvatio sad mi je jasno zasto si nas zaje... na exexrs4 kad nisi poslao 1500 kata koje si izgubio vece pred akciju koja je vec bila dogovorena

i da ne iznosim ovde prljav ves sa ostalih servera jer nisu tema ovde nemoj da te fascinira voodoo nego prati desavanja u ally i igraj u sastavu ally pa cemo biti ravnopravni

u svakom slucaju zelim ti lepu igru dok traje

pampur rs5

Beckett
01.12.2012, 23:24
aj manje pricajte vise napadajte da i mi malo pokazemo deff ;) a sto se tice fejkovanja malo vise si preterao, ne da niste fejkovali 130 naloga nego niste ni 30 ali nebitno...

skvitbi
02.12.2012, 23:13
posto se kroz postove provlaci stalno, "da nas ima vise, drugacije bi bilo" da se mi vadimo na masovnosti ili sta ti znam. trenutno stanje: X alijansa - 310 igraca
Sw(sa svim prikljucima) + grobari+ smaraci -312 igraca. i molim doticne da vise ne potezu pricu da ih nema... neko ce i poverovati... mozda...

Reskator
03.12.2012, 09:47
ovi ocekuju da posaljemo napade na samo jedno selo, i da najavimo napad jedno 5 dana ranije da mogu da skupe deff, da fake ne saljemo u opste i tako dalje, pa da mogu da skupe dovoljno deff-a :).

ahahahahahahahaha... :lol::lol:

aaaaahahahahaha..... znaš šta bi dokrot Arslanagić rekao u ovom slučaju?:D ....

...... PA MI SMO BOLAN PRINUDJENI DA OVO GLEDAMO!!! ahahahahaha.......:lol::lol:

Ghoust
04.12.2012, 21:22
danasnja akcija protiv smaraca:

http://travian-reports.net/rs/report/2178518f297 trotters

http://travian-reports.net/rs/report/217888cc3dc abra

http://travian-reports.net/rs/report/217932aa68a mrgud, malo je falilo da se uzme art

http://travian-reports.net/rs/report/217934dfe3c kabum
http://travian-reports.net/rs/report/21798753423 kabum

http://travian-reports.net/rs/report/21794485094 grga 28
http://travian-reports.net/rs/report/2179882a46d grga 28

http://travian-reports.net/rs/report/2180007fef5 machence

http://travian-reports.net/rs/report/2179773fc88 lenaje
http://travian-reports.net/rs/report/217978b35e2 lenaje

bilo je napada od strane smaraca, grobara i sw, ali to mogu oni da stave :)

ilijal
05.12.2012, 08:12
evo da i ja postavim nesto, jes da nije za pohvalu:lol:ali bice bolje:D

http://travian-reports.net/rs/report/218061fa1d6
http://travian-reports.net/rs/report/218062d3f02

Ghoust
05.12.2012, 10:15
evo da i ja postavim nesto, jes da nije za pohvalu:lol:ali bice bolje:D

http://travian-reports.net/rs/report/218061fa1d6
http://travian-reports.net/rs/report/218062d3f02

Moram da pohvalim grobare, znaju ljudi da igraju.

ilijal
05.12.2012, 10:30
ma sto nisu napali ALARIKA ili zlaju?nego na meni lece komplekse:P

zokikov
05.12.2012, 20:14
ma sto nisu napali ALARIKA ili zlaju?nego na meni lece komplekse:P

izgleda da uvode novo pravilo a to je napasti sto manji nalog sa najvecim offovima

a sta se drugo moglo i ocekivati

nego ajde da se podelimo pa da zaigramo ovo na starinski nacin ipak je ovo dosadno vise su ispucali na fejkove offa nego sto im oferi imaju off

ilijal
05.12.2012, 22:36
e to si upravu...kod nas savezu svakih 5 minuta neki fejk dodje...
sad cu ja malo njih da napadnem, pa cemo da vidimo:D

kanc021
06.12.2012, 12:57
nego ajde da se podelimo pa da zaigramo ovo na starinski nacin

svaka ti je ko u njegosa zoki :) samo problem je sto ovi novi klinci ne znaju tako da igraju, vec samo daj saradnji sto vise odma u startu da osiguraju svoje du.e i da mogu da klikaju na miru,pa jos kad su tu po dva multi deff naloga i off strogo u GG sa izbegavanjem i onda kao igramo :mrgreen::mrgreen: pa tako bi mogao i moj sestric od 6 godina da igra ovo :mrgreen:

istok
12.12.2012, 22:00
svaka ti je ko u njegosa zoki :) samo problem je sto ovi novi klinci ne znaju tako da igraju, vec samo daj saradnji sto vise odma u startu da osiguraju svoje du.e i da mogu da klikaju na miru,pa jos kad su tu po dva multi deff naloga i off strogo u GG sa izbegavanjem i onda kao igramo :mrgreen::mrgreen: pa tako bi mogao i moj sestric od 6 godina da igra ovo :mrgreen:

ti si mhm

kanc021
13.12.2012, 12:52
ti si mhm
:mrgreen: A nisam druze, ne znam ko je doticni iskreno:).
Moj maticni nalog je nazalost :mrgreen: kod tebe u savezu, mada ima me kojekude :P i bilo mi je zanimljivo dok je kabum bio na mapi jer mi je i davalo nekog elana da se igram al kako je server tekao a i posle nekih akcija malo mi je postalo dosadno da se ne lazemo i smorcina delom i zbog politike kakvu vodite pa cu da vidim do kraja sta cu i kako cu i koga cu :mrgreen: al igramo se sve u svemu :)

istok
13.12.2012, 21:04
:mrgreen: A nisam druze, ne znam ko je doticni iskreno:).
Moj maticni nalog je nazalost :mrgreen: kod tebe u savezu, mada ima me kojekude :P i bilo mi je zanimljivo dok je kabum bio na mapi jer mi je i davalo nekog elana da se igram al kako je server tekao a i posle nekih akcija malo mi je postalo dosadno da se ne lazemo i smorcina delom i zbog politike kakvu vodite pa cu da vidim do kraja sta cu i kako cu i koga cu :mrgreen: al igramo se sve u svemu :)

koji je to nalog? znaci igraš na nekoliko naloga, zanimljivo... Zato i imas "informacije" od svuda po malo... (:

istok
15.12.2012, 15:51
ćutimo, a? :)

nubarak
15.12.2012, 16:46
dal cutite ili pricate kojesta, ne znam, ali vidim da opet nigde logova?

ajd ti kanc kad te vec ima svugde daj neke logove :)

jel ima logova uopste, ili su se svi vec pomirili? ;)

istok
16.12.2012, 01:15
dal cutite ili pricate kojesta, ne znam, ali vidim da opet nigde logova?

jel ima logova uopste, ili su se svi vec pomirili? ;)

malo se smirlio, nije bilo nicega znacajnijeg ovih dana... Jedan off se okrnjio pri osvajanju nekog sela, ne znam da li je taj iz Grobara ili SW, mislim da su Grobari, izgubljeno 5k pesaka i konjica nesto, ne znam cifre tačno... Osim eventualno toga, nista znacajno... :)

kanc021
16.12.2012, 08:19

xexexe
a nije na meni da stavljam tudje logove, bilo bi malo bzvz, mada nije da nije zanimljiva nedelja :D. U svakom slucaju kad vec pricamo o tom logu a i kad me pominje ovaj nubarak :mrgreen::mrgreen: cisto da kazem da je okrnjen off iz SWI al je zato taj off uleteo u selo X-ZT-a koje je bilo BEZ ijednog jedinog izvidjaca:mrgreen: (nastavlja se praksa na rs serverima da dosta igraca ne pravi uopste izvidjace a i sto bi :mrgreen::mrgreen: samo jedu zito :P) i pri tom sabio 17350 falangi, 2000 druida i 1100 konjanika tako da moje pohvale idu napadacu. Ali mene vise zanima sta se desilo sa igracima GILELAV i BARON i dal mozes nesto o tome da kazes istok :mrgreen:???

istok
16.12.2012, 11:28
xexexe
a nije na meni da stavljam tudje logove, bilo bi malo bzvz, mada nije da nije zanimljiva nedelja :D. U svakom slucaju kad vec pricamo o tom logu a i kad me pominje ovaj nubarak :mrgreen::mrgreen: cisto da kazem da je okrnjen off iz SWI al je zato taj off uleteo u selo X-ZT-a koje je bilo BEZ ijednog jedinog izvidjaca:mrgreen: (nastavlja se praksa na rs serverima da dosta igraca ne pravi uopste izvidjace a i sto bi :mrgreen::mrgreen: samo jedu zito :P) i pri tom sabio 17350 falangi, 2000 druida i 1100 konjanika tako da moje pohvale idu napadacu. Ali mene vise zanima sta se desilo sa igracima GILELAV i BARON i dal mozes nesto o tome da kazes istok :mrgreen:???

mogu, ali neću, volim da znam s kim razgovaram... :)

zoran2107
16.12.2012, 11:43
ako vas interesuje stavite slobodno logg sto se tice mene

kanc021
22.12.2012, 17:22
alo bre vi top 10 ''napadaci'' dajte te logove od oaza :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
sta ste se stisli :mrgreen:?? izgleda jedino nas drugar biskvit ''zna'' nesto sto drugi ne znaju :mrgreen: a i drug mrki kanda kad je video sta se desava batalio ''farmanje'' :mrgreen:
neko ko ne igra ovaj server sad da se uloguje pomislio bi kako se roka pun gas a ono sve off poeni dobijeni od oaza, znaci horor ste :mrgreen:
svaka cast za nemce kako su odradili oaze (muscle)

mitasd
23.12.2012, 17:05
Ccc,u sred servera menjaju pravila.Prestajem da igram... O.o

poLarna
06.01.2013, 18:22
Dragi igraci ,
ja bih u ime Travian tima kao i u svoje ime pozelela svima pre svega srecnu Novu godinu ( posto nisam do sada ) , takodje zelim da Badnje vece provedete u krugu voljenih ljudi , nasmejani , srecni i mirni , sve najbolje svima vama .

U susret najlepsem prazniku u godini Bozicu ,

Mir Boziji - Hristos se rodi

zokikov
06.01.2013, 20:22
Dragi igraci ,
ja bih u ime Travian tima kao i u svoje ime pozelela svima pre svega srecnu Novu godinu ( posto nisam do sada ) , takodje zelim da Badnje vece provedete u krugu voljenih ljudi , nasmejani , srecni i mirni , sve najbolje svima vama .

U susret najlepsem prazniku u godini Bozicu ,

Mir Boziji - Hristos se rodi

Hvala ,takodje sve najbolje

istok
13.01.2013, 02:47
Čestitao bih svima Novu godinu (jednu, drugu) i Božićne praznike i da vam ova godina bude još uspešnija od prošle!

Imamo 2 dana mira, a onda se ulazi u poslednju fazu krljanja... Očekujemo da bude žestoko, da ne kazem zanimljivo, vidim, svi rade, svi popaju, valjda neko pravi i vojsku... :D
Uglavnom, sto bih poželeo svim savezima i alijansama, da ostanemo svi aktivni do kraja i odigramo muški, i da završimo u jeku, da ne budemo kao ostali mučni serveri naši... :) Pozdrav

kanc021
13.01.2013, 13:03
a onda se ulazi u poslednju fazu krljanja... Očekujemo da bude žestoko, da ne kazem zanimljivo, vidim, svi rade, svi popaju, valjda neko pravi i vojsku... :D
Uglavnom, sto bih poželeo svim savezima i alijansama, da ostanemo svi aktivni do kraja i odigramo muški, i da završimo u jeku, da ne budemo kao ostali mučni serveri naši... :) Pozdrav

pa ulazi se tek u drugu polovinu servera a ne u poslednju fazu, samo sto je X ally obesmislila generalno nastavak servera jos pre nekog vremena sa svojim diplomatskim potezima i spajanjem svega sto iole vredi u jednu ally pa nije ni cudo sto je tebi vec zavrsna faza jer realno ostatak mape tj igraci okupljeni u SW tim(uz duzno postovanje) za nastavak vise deluju kao dzak za vezbanje nego kao neka ozbiljnija pretnja (bez da se uvrede doticni, jer realno tako je) i verovatno ce imati jos lepih poteza da pokazu sto u off akcijama sto u deff ali moje misljenje je da je to zanemarljivo sve jer cinjenice je da X drzi kudi kamo vise i kudi kamo bitnije artove, brojcano, jaci su i razvijeniji, zauzeta vec dva WW sela itd itd . al bice mi jako drago ako se do kraja ispostavi da sam pogresio.
Tako da Istok server je vec mucan i cenim da ce do kraja biti jos smorniji. Ali predpostavljam da vam odgovara takav nacin, ako se moze nazvati, igre :)

istok
13.01.2013, 15:47
pa ulazi se tek u drugu polovinu servera a ne u poslednju fazu, samo sto je X ally obesmislila generalno nastavak servera jos pre nekog vremena sa svojim diplomatskim potezima i spajanjem svega sto iole vredi u jednu ally pa nije ni cudo sto je tebi vec zavrsna faza jer realno ostatak mape tj igraci okupljeni u SW tim(uz duzno postovanje) za nastavak vise deluju kao dzak za vezbanje nego kao neka ozbiljnija pretnja (bez da se uvrede doticni, jer realno tako je) i verovatno ce imati jos lepih poteza da pokazu sto u off akcijama sto u deff ali moje misljenje je da je to zanemarljivo sve jer cinjenice je da X drzi kudi kamo vise i kudi kamo bitnije artove, brojcano, jaci su i razvijeniji, zauzeta vec dva WW sela itd itd . al bice mi jako drago ako se do kraja ispostavi da sam pogresio.
Tako da Istok server je vec mucan i cenim da ce do kraja biti jos smorniji. Ali predpostavljam da vam odgovara takav nacin, ako se moze nazvati, igre :)

pa koliko sam ja računao, planovi dolaze za oko mesec dana, tako da ne mogu baš da se složim da je tek druga polovina počela, mozda bolje da je druga polovina pri kraju... U smislu da kad stignu planovi, menja se stil igre, sto znaci da ostaje jos mesec dana mozda za ispucavanja, otimanja i ostalo ludilo, zavisno kako ko voli... :)
Uzet je još jedan sposobni od Tea, nismo videli offove od SW ceo server, uglavnom ih nema, a svi znamo da ih imaju, e sad, da li je to taktika ili nesto drugo, to ne znam, samo znam da necemo podceniti ni njih ni Grobare sa tom pričom "nema deffa, nema offa"... Deffa uvek ima, a offova uvek ima, i to uvek ima jos nekoliko za koje ne znamo dok ne udare...
A to da je sve ostalo u X alijansi, pa mozes i tako da gledas, ali ja lično mislim da to nije ispravno tako reći, jer nama nista nije palo s neba, nego smo pravili offove, uzimali arte, prvo od natara, posle od protivnika... Niko ne brani njima da urade isto... E sad, da li je to nedostatak zainteresovanosti ili vojske ili potrebe, ili svega po malo, to ne znam, ali sto je sigurno, svako kroji svoju sudbinu, a mi radimo na našoj... Tako da je to rad, a ne nesto bogom dano...

mitasd
13.01.2013, 17:17
Koji bre SW,ne znaju gde biju,severoistok pregazen,ni iz X saveza nisu bolji,bije ih ko stigne,pa cak i oni ocajnici sa sedmoro u savezu... A ima ih.Da nisu slali off,svi bi vec farme bili.

istok
13.01.2013, 18:42
Koji bre SW,ne znaju gde biju,severoistok pregazen,ni iz X saveza nisu bolji,bije ih ko stigne,pa cak i oni ocajnici sa sedmoro u savezu... A ima ih.Da nisu slali off,svi bi vec farme bili.

tačno, bije nas ko stigne, samo to vešto prikrivamo statistikom... :cry:

Team Extreme
13.01.2013, 21:49
Voleo bi da znam koje ovaj kanci:)

istok
13.01.2013, 23:15

a i sad razmisljam nesto, ako smo svi pregaženi, ko nas je sve pregazio onda? mora da ima jedan bar vredan tvoje pohvale? (:

Ghoust
14.01.2013, 10:41
Ako pogledate broj igraca po savezima SW ih ima vise od X ally, 277 prema 268, tako da ne znam o kakvoj brojcanoj nadmoci se govori, a racunajte i to da smo ugasili savez smaraci od 30 clanova :).
A to ako smo za sada organizovaniji i sto smo imamo vise arta, to samo pokazuje da igramo.
A SW jos nista nije pokazao, osim deffa po negde, dok GROBARIMA svaka cast na dosadasnjoj igri (i off i deff).
Tako da videcemo do kraja, ima jos dosta da se igra.

kanc021
15.01.2013, 04:11
Ako pogledate broj igraca po savezima SW ih ima vise od X ally, 277 prema 268,
Ma istina je to druze, mozda sam se pogresno izrazio ja,i smaraci su ovde po svemu sudeci i bili samo u prolazu do pocetka rs3 i bez neke ozbiljinije ambicije za igrom(meni je to najzalije veruj mi :mrgreen::mrgreen: i ok odvaljeni su, ali nije za pohvalu i problem tako ''motivisanu'' ekipu odvaliti) ali gledajuci razvijenost naloga po savezima, X mnogo prednjaci i to jako mnogo, to sam hteo reci. A cini mi se da se nekako i planski islo od starta da se tako i takva ekipa i skupi u jednu ally a ovo resto sto je ostalo i sto se skupilo kao neka alternativa neka bude poligon za vezbanje (i svaka cast SW i grobarima na entuzijazmu i izdrzljivosti) ali to mi je malo truba i bzvz al opet kazem ako vama tako odgovara i ako je to po vama ok igra onda svaka cast. Ali nece tu biti bas neke igre do kraja u ovakvom rasporedu snaga(jer ipak je samo igranje i zezanje cilj svega ovoga a ne po svaku cenu dici WW) a to je i trebala da bude poenta onog mog posta. A vi hocete da odrzite kao neki kvalitet servera i pozivate ljude da ostanu do kraja.Ne znam samo zbog cega bi ostajali.