PDA

View Full Version : Тренутно стање на рс5

Странице : [1] 2 3 4 5 6

Rade
12.05.2011, 10:56
Драги играчи овде можете писати занимљива дешавања са сервера, али само везано за сервер, свака друга дискусија биће обрисана.

Пожељно је да у потпису стоји име из игре. (ако играте)

Придржавајте се Правила форума (http://forum.travian.rs/announcement.php?a=14).

Све најбоље у игри.

Поздрав.

Elud
13.05.2011, 21:51
јел игра неко организовано

HEROJ
14.05.2011, 13:58
јел игра неко организовано
bolje da si pitao jer igra uopste neko?

makronjero
14.05.2011, 14:16
Hajmo narode da podrzimo 3.6 verziju!
I naravno da se dobro zabavimo ;)
Jos se nisam registrovao, ali planiram u narednim danima.
Vidimo se na mapi ;)

Biroba
14.05.2011, 18:10
Barba na kojim koordinatama igrate ? Jel igra i neca ?

makronjero
14.05.2011, 23:23
Na +/- naravno
Igra i Neca ;)

Biroba
14.05.2011, 23:44
Jel ce biti nekog saveza ? Koji tebi nick ?

milepsr
15.05.2011, 14:09
Za sada -I- i POLICE vode, po 15 clanova saveza. Ko ce prvi od njih dvoje da nestane ? :)

byteme
15.05.2011, 15:09
ma to multiji sve :muha:

MijicCZV
15.05.2011, 15:44
ma nisu multiji nego poperi teski

otrov za miševe
15.05.2011, 16:44
otkad postoji ovaj server
ma ovde nema igraca koji znaju ni za jedan serever a ne za 6 komada

Umek
15.05.2011, 16:45
Multi poperi :-) Ali pobednik je lik sa 12 popa koji je vec opljackao oko 2k resa :-)

Neki savez sa perspektivom na -/-?

milepsr
15.05.2011, 17:26
ma to multiji sve :muha:

Igras ? :pijanac:

byteme
15.05.2011, 17:35
ma gledam druže , ali jako malo reganih ljudi , možda ovo nije ni bio pametan potez otvaranje novog servera ......T4 mi se ne dopada , ali bar masa ljudi igra pa nije ni dosadno .uffff što nije stara verzija sa toliko igrača :( :( , u svakom slučaju serveri gube na kvalitetu

GLAdiatorS
15.05.2011, 20:31
ma gledam druže , ali jako malo reganih ljudi , možda ovo nije ni bio pametan potez otvaranje novog servera ......T4 mi se ne dopada , ali bar masa ljudi igra pa nije ni dosadno .uffff što nije stara verzija sa toliko igrača :( :( , u svakom slučaju serveri gube na kvalitetu

1 spori, 1 x3 i 1 x5 dovoljno je sasvim. moje je misljenje da bi bilo mnogo vise igraca i da bi igra bila kvalitetnija.

milepsr
15.05.2011, 20:37
Moje misljenje je da bi bila dovoljna 2 obicna, 1 speed, i 1 classic (t3.6). Ali to je vec neka prica o kojoj mi nista ne odlucujemo :S Mozemo na drugom mestu da napravimo temu pa da pricamo o tome.

Gledam sad trenutno na rs4 ima preko 9000 igraca, sto je odlican broj. Ovde trenutno ima 1420, ali verujem da ce se broj povecati barem jos toliko u naredna 2-3 dana. Mnogi se nisu ni registrovali jer cekaju da server odmakne jos koji dan, a mnogi nisu ni bili kuci, vikend, lepo vreme...

U svakom slucaju, nadam se lepoj igri na ovom serveru :)

GLAdiatorS
15.05.2011, 20:41
sto da ne

MijicCZV
15.05.2011, 21:45
Multi poperi :-) Ali pobednik je lik sa 12 popa koji je vec opljackao oko 2k resa :-)

Neki savez sa perspektivom na -/-?

Ajd ako planiras napravi neki na -/- meni je nick Делија i najbolji sam offer i drugi pljackas odmah iza tog sto ima 12 popa

*CIPIRIPI*
15.05.2011, 23:43
Ajd ako planiras napravi neki na -/- meni je nick Делија i najbolji sam offer i drugi pljackas odmah iza tog sto ima 12 popa

Kad si pre zakljucio da si najbolji offer i pljackas?Tek se igra 5 dana

MijicCZV
16.05.2011, 07:03
pa u tom trenutku bre

Block Out
16.05.2011, 09:56
Ukoliko je neko zainteresovan za savez, a na -/+ je, neka mi se javi. :) Nick mi je Block Out. Pozdrav.

emp
16.05.2011, 16:54
Da li ogranicenje broja napada po nivou mesta okupljanja ostaje ili ce biti izbaceno?

Hteo sam da se posle sto godina vratim na neki srpski server, ali ako ogranicenje ostaje, off I go.

milepsr
16.05.2011, 18:52
Da li ogranicenje broja napada po nivou mesta okupljanja ostaje ili ce biti izbaceno?

Hteo sam da se posle sto godina vratim na neki srpski server, ali ako ogranicenje ostaje, off I go.

Emperor ? :)

MijicCZV
16.05.2011, 20:26

Ogranicenje je i dalje tu :(

emp
16.05.2011, 21:05
Emperor ? :)

Mile! :)

makronjero
16.05.2011, 22:16
Барбонзи
(44|-8)
Eto i mene ovde ;)

milepsr
16.05.2011, 22:29
Mile! :)

A bas sam pre neki dan mislio na tebe :)

emp
16.05.2011, 23:29
A bas sam pre neki dan mislio na tebe :)

Hahaha, ovo zvuci tako gej. :P

A sto si mislio, kojim povodom?

milepsr
17.05.2011, 14:44
Ako imas takve misli, dalje od mene :P

Bili sa Boletom u Kosutnjaku pre neki dan, kuvali pasulj, pa se setih da ste igrali zajedno na exex rs2. Al ti tada nestade, od tada te nema ni da se javis.

Coaco
17.05.2011, 18:29
Travian rs5 O.o

1.6k igrača, od toga polovina izabrala Gale... smor server u najavi :(

btw, puno sreće svima... fer plej se (ne)podrazumeva :)
Pa neka pobedi najbolji! :)

emp
17.05.2011, 21:41
Ako imas takve misli, dalje od mene :P

Bili sa Boletom u Kosutnjaku pre neki dan, kuvali pasulj, pa se setih da ste igrali zajedno na exex rs2. Al ti tada nestade, od tada te nema ni da se javis.

Taman posla, daleko bilo. :)

Igrao sam ja sve vreme, na uk serverima(bas sam pre neki dan poceo novi).
Sad htedoh da se vratim ovde, al sam malo okasnio, i jos ovo ogranicenje.. smor.

Artingel78
18.05.2011, 20:54
Legolas rs5

Artingel78
19.05.2011, 07:37
O da i ja sam UD-T-Rex sa rs1.

MijicCZV
19.05.2011, 14:38
ja sam Делија na rs5

Nenad Tod
19.05.2011, 16:47
Ako hoce neko duall da igra (rs5 Gali) nek posalje pp.

MijicCZV
19.05.2011, 21:40
Ako hoce neko duall da igra (rs5 Gali) nek posalje pp.

Ajd mi budes deffer ako si na -/- :D

Banana
19.05.2011, 23:00
Hahaha, ovo zvuci tako gej. :P

A sto si mislio, kojim povodom?

ahahaha.... vrh! :)
Gde si Emp-e.. Nemoj mi reci da si odlucio da se vratis na RS servere? :)

Nenad Tod
20.05.2011, 14:02
Ajd mi budes deffer ako si na -/- :D

na - + sam steta,al ga sad gasim prelazim u tevtonce samo da sakupim druzinu :D;)

*CIPIRIPI*
21.05.2011, 15:28
Bole,jesi li ti odlucio da igras sa nama :)

Banana
22.05.2011, 15:25
odlucio sam... :)

Trajan
23.05.2011, 23:39
pa de ste drugari, evo i mene hehehe
Debeloguzi

Denebclimber
24.05.2011, 11:52
opa 3.6 moracu malo da se prikljucim par nedelja cisto da ubijem nostalgiju :D

ako neko hoce dual, neka se javi na pvt, necu nista da naplatim za davanje lekcija :P

Banana
24.05.2011, 14:12
pa de ste drugari, evo i mene hehehe
Debeloguzi

"sad samo deff :)" hahaha, nasmeja me :)
pozz debeli, drago mi je da i tebe vidim ovde :)

milepsr
24.05.2011, 20:26
Jel moraju i na ovom serveru 2/3 saveza da se odmah u pocetku ujedine ? Jadno...

byteme
24.05.2011, 23:04
Jel moraju i na ovom serveru 2/3 saveza da se odmah u pocetku ujedine ? Jadno...

ko se bre ujedinio ?

milepsr
24.05.2011, 23:09
Ma oni bre, znas tamo na parkingu kod opstine!

byteme
24.05.2011, 23:09
Ma oni bre, znas tamo na parkingu kod opstine!

i kako ti se čini stanje na serveru ? ili čekamo Momira da on to objasni .....

*CIPIRIPI*
24.05.2011, 23:12
Kosta je isto bio na parking ispred robnu kucu.I on zna kakvo je stanje bilo.

milepsr
24.05.2011, 23:29
i kako ti se čini stanje na serveru ? ili čekamo Momira da on to objasni .....

Ja bi voleo da on objasni, on je strucniji od mene.

Mada sto se mene tice, moracemo da zovemo Krdzu u pomoc. Falice nam _ _ _ _ _ _ _ _ _ - _ _ _ _ _ _ _ _ _ .

Block Out
25.05.2011, 00:26

Zašto je to jadno? :blink::huh:

milepsr
25.05.2011, 00:54
Zašto je to jadno? :blink::huh:

Jadno je sto ce svojim saigracima i ostalima da upropaste server. Nije proslo ni 2 nedelje od pocetka servera, sklapaju saradnje sa drugim sektorima i savezima sa kojima nemaju dodirnih tacaka... Koga ce ti njihovi igraci u sred njihovog servera da napadaju ? Ko ce da im odrzava igru zanimljivu narednih 12 meseci ?

Ako ne znas odgovor, reci cu ti ja: NIKO!

Ja na nasim serverima nisam video prave ratove alijansi (koje su na razlicitim sektorima), ti sukobi koji su bili su ukljucivali 5% igraca, takoreci kao da nisu ni postojali za vecinu ljudi.

Sto se mene licno tice meni ova taktika odgovara:

-Komandire, opkoljeni smo, neprijatelj napada iz svih pravaca!
-Odlicno vojnice, mozemo da napadamo u svim smerovima!

Ljudi iz naseg saveza ce imati koga da farmaju, koga da kataju, imace sta da im drzi paznju tokom igre.

Ali onakvi potezi ubijaju nase servere...

Zbucko
25.05.2011, 02:01
@milepsr Tu si u prawu , ne treba preterano na pocetku stvarati saradnje / pon-ove ,server je nov treba se farmati ... ne zna se koji ce savez izdrazati 2 nedelje , treba se farmati ... Da se razvije malo igra pa onda treba se pozabaviti diplomatijom ako zelis nesto od srv-a.

Čeda Kasapin
25.05.2011, 02:35
Jadno je sto ce svojim saigracima i ostalima da upropaste server. Nije proslo ni 2 nedelje od pocetka servera, sklapaju saradnje sa drugim sektorima i savezima sa kojima nemaju dodirnih tacaka... Koga ce ti njihovi igraci u sred njihovog servera da napadaju ? Ko ce da im odrzava igru zanimljivu narednih 12 meseci ?

Ako ne znas odgovor, reci cu ti ja: NIKO!

Ja na nasim serverima nisam video prave ratove alijansi (koje su na razlicitim sektorima), ti sukobi koji su bili su ukljucivali 5% igraca, takoreci kao da nisu ni postojali za vecinu ljudi.

Sto se mene licno tice meni ova taktika odgovara:

-Komandire, opkoljeni smo, neprijatelj napada iz svih pravaca!
-Odlicno vojnice, mozemo da napadamo u svim smerovima!

Ljudi iz naseg saveza ce imati koga da farmaju, koga da kataju, imace sta da im drzi paznju tokom igre.

Ali onakvi potezi ubijaju nase servere...

pa zar niste vi na ex rs2 koji ste osvojili sredili kvadrant za manje od mesec dana :) ?
samo sam obisao malo da vidim sta radite i zao mi sto se nisam prikljucio ...nisam bio obavesten da ce se igrati nesto organizovano a vise mi je zao zbog ove nase dobre stare 3.6 verzije :))) ipak je t4 jadan :(

pozz svim drugarima sa ex dvojke od nekada TM :)

makronjero
25.05.2011, 09:41
pa zar niste vi na ex rs2 koji ste osvojili sredili kvadrant za manje od mesec dana :) ?
samo sam obisao malo da vidim sta radite i zao mi sto se nisam prikljucio ...nisam bio obavesten da ce se igrati nesto organizovano a vise mi je zao zbog ove nase dobre stare 3.6 verzije :))) ipak je t4 jadan :(

pozz svim drugarima sa ex dvojke od nekada TM :)

1. Kvadrant nije sredjen za mesec dana jer broz (u pocetku TIPI) prvih mesec dana nije imao ni jednu saradnju. Kvadrant je sredjen posle 2 - 2ipo meseca igre sto je i normalno jer tada krecu pripreme za artifakte. Nije normalno "sredjivati" bilo sta u prvih 10 dana servera, čak je pomalo i smesno :D
2. Ovo je vise kao podrska verziji 3.6, ali su ljudi masovno krenuli da se javljaju sa zeljom da ponovo zaigraju sa nama, pa je organizacija napravljena usput :)
3. Bolje ti ide slikovnica, tamo ces mozda smeti da dodjes na okupljanje :D :D :D

Denebclimber
25.05.2011, 12:41
jeste, svi tvoji multi nalozi zele da igraju sa tobom... :D
sta cemo na okupljanju kad je tu bilo 10 ljudi (sa po 10 naloga) :D

p.s. bitange prave okupljanje kad hoce, nevezano za travian... ako bas zelis mozes doci na tradicionalno okupljanje na birfestu... mozda i ti budes bitanga jednog dana, kad porastes :P

makronjero
25.05.2011, 15:07
jeste, svi tvoji multi nalozi zele da igraju sa tobom... :D
sta cemo na okupljanju kad je tu bilo 10 ljudi (sa po 10 naloga) :D

p.s. bitange prave okupljanje kad hoce, nevezano za travian... ako bas zelis mozes doci na tradicionalno okupljanje na birfestu... mozda i ti budes bitanga jednog dana, kad porastes :P

Jedini koji je smeo da dodje od vas hrabrih je dačanaldo (doduše, sedeo je kao 13. prase u ćošku :) )
A sto se tiče mojih multi naloga, potpuno si u pravu, igram se sam sa svojim nalozima ovaj server, lepo mi... Bolje sa nalozima nego sa drugarima u glavi :muha:

Preskocicu to okupljanje, a tebi ce mozda da pomogne da postanes covek a ne "debbilklajmber" :D

makronjero
25.05.2011, 15:35
Dobro bre momci, ja se zezao malo, vi paljbu po meni :(
Ok, my mistake, cutim i igram...

P.S. Izvinjavam se, nije mi bila namera da bilo koga uvredim.

Čeda Kasapin
27.05.2011, 02:27
Oket Marko :)

cujem da se okupila lepa ekipa na rs5 pa cak i da je nasa sova tamo sa tobom :(
a mene nisi zvao...to sam samo zamerio :)

Coaco
27.05.2011, 10:30
U Vaše međusobne prepirke neću da ulazim, niti me to interesuje, al' ljudi, manite se politike. Ionako se već dovoljno gluposti piše ovde, samo nam još politika fali... -.-'

Banana
28.05.2011, 10:15
ako danas neko nekog napadne, celava mu keva... http://www.youtube.com/watch?v=83eIGiA9GAs :)

Avenger
29.05.2011, 16:46
TheEnd :) -|+ ... teut, krecem u pohod :D trebao bi mi neki nocni duall da ne igram sam nocu xD pozz

Denebclimber
01.06.2011, 17:12
Oket Marko :)

cujem da se okupila lepa ekipa na rs5 pa cak i da je nasa sova tamo sa tobom :(
a mene nisi zvao...to sam samo zamerio :)

i ja sam se okupio (sa 8 naloga) ali i dalje protiv njih :D

milepsr
01.06.2011, 23:51
i ja sam se okupio (sa 8 naloga) ali i dalje protiv njih :D

Ja, Vaha, Seco, Oblo, Kocko, Cosko... :)

Denebclimber
02.06.2011, 00:24
Ja, Vaha, Seco, Oblo, Kocko, Cosko... :)

i onaj mali milojicin :D

au al je zamro forum, strog ovaj mod sve brise... :D

milepsr
02.06.2011, 00:30
:D

Ja nisam video nikoga ni da pise :(

Mada, koliko ja znam, na zapadu nista novo ?

byteme
02.06.2011, 19:23
:D

Ja nisam video nikoga ni da pise :(

Mada, koliko ja znam, na zapadu nista novo ?

eo tu sam ja hajde da pišemo o stanju na serveru .............stanje ....tuga

Denebclimber
03.06.2011, 17:27
eo tu sam ja hajde da pišemo o stanju na serveru .............stanje ....tuga

bas... Регистрованих играча: 1314

mnogo je 5 servera, a evo i zasto...

*CIPIRIPI*
04.06.2011, 04:03
Ajde barem da spamujemo :trac: :trac::trac: :ziveli::ziveli::ziveli:

Gavra
04.06.2011, 10:58

Ludi, nije mnogo 5 servera, nego je malo igrača, nema to veze sa brojem servera, ovih 8k na rs4 je trenutni maksimum na rs domenima, i da je samo jedan server ne bi bilo više, a i tih 8k se skupilo samo zbog radoznalosti. Omatorilo se, deca, sitna žena, poso... nemaju više ljudi vremena da igraju, a neki novi klinci se ne lože nešto preterano.

Čeda Kasapin
04.06.2011, 14:48

E Mako kad udjem ovde uhvati me nostalgija :(
Pih ko izmisli onu t4 verziju :( ...upropastili mi tevte ;(
Moracemo da otvorimo na rs5 acc i da se igramo rata protiv Marka i drugara... :)
T4 aj sto je server slab,aj sto su mi tevti upropasteni al sto svaka farma sa herojem moze da te smori!!!
Znaci uzas!
VIVA 3.6

MijicCZV
04.06.2011, 15:15
E Mako kad udjem ovde uhvati me nostalgija :(
Pih ko izmisli onu t4 verziju :( ...upropastili mi tevte ;(
Moracemo da otvorimo na rs5 acc i da se igramo rata protiv Marka i drugara... :)
T4 aj sto je server slab,aj sto su mi tevti upropasteni al sto svaka farma sa herojem moze da te smori!!!
Znaci uzas!
VIVA 3.6

upravo tako, najveci problem su ti heroji koji se nalaze kod svake farme

Zbucko
05.06.2011, 13:19
"Ludi, nije mnogo 5 servera, nego je malo igrača" hahahahahahahahhhahahahaahahhhahaahhaha LoL kakav si ti lik ... Strasno hahaha ... Pa cim nema igraca za 5 servera automatski je mnogo 5 servera ...ccc.

Gavra
06.06.2011, 03:19
"Ludi, nije mnogo 5 servera, nego je malo igrača" hahahahahahahahhhahahahaahahhhahaahhaha LoL kakav si ti lik ... Strasno hahaha ... Pa cim nema igraca za 5 servera automatski je mnogo 5 servera ...ccc.

Manje više isti igraju na sva 5, s tim što su se na rs4 pridružili i ovi sa rsx, i verovatno nešto igrača sa hr i ba servera.
Pre 2-3 god je na 2 servera bilo više igrača nego sad na svih 5.

Denebclimber
06.06.2011, 17:27
pa ne bas... da ima jedan server svi bi igrali na njemu, a ovako neko igra na 1 neko na 2... i podeli se na 5... mislis da ja igram svih 5 servera? :D igram samo ovde malo da ubijem nostalgiju, al posto vidim da je server jadan, nemam nameru da igram do kraja... na rs2 smara t4 a i ima nas 12 na nalogu pa nema potrebe nesto puno da igram...
jedan spori i jedan spid i to je to... vise igraca i bilo bi zanimljivije... to je moje misljenje, e sad... :))))

milepsr
06.06.2011, 20:02
posto vidim da je server jadan, nemam nameru da igram do kraja...
Nemoj bre, od kad si se ti pojavio osetilo se tvoje prisustvo na serveru, cak mi je i pacov rekao:

http://www.polyvore.com/cgi/img-set?.out=jpg&id=KjsPBDQt3hG-3VlAT1wfXA&size=l

byteme
06.06.2011, 20:48
Nemoj bre, od kad si se ti pojavio osetilo se tvoje prisustvo na serveru, cak mi je i pacov rekao:

:(:(:( e jbg ....

Denebclimber
07.06.2011, 12:59

ahahahahaha :D Mile legendo :D oseti se a? :D
pa ti i dalje dobijas pacova na pocetku? mene jednom zeznuo vodic, i od tad ne radim zadatke :D
al dobro... mlad si naucices :D
reci pakiju da dolazim ovih dana u posetu na deratizaciju :D
kad poslednjeg pacova ubijem misija je ispunjena i mogu da se gasim :D

Čeda Kasapin
07.06.2011, 22:06
pa ne bas... da ima jedan server svi bi igrali na njemu, a ovako neko igra na 1 neko na 2... i podeli se na 5... mislis da ja igram svih 5 servera? :D igram samo ovde malo da ubijem nostalgiju, al posto vidim da je server jadan, nemam nameru da igram do kraja... na rs2 smara t4 a i ima nas 12 na nalogu pa nema potrebe nesto puno da igram...
jedan spori i jedan spid i to je to... vise igraca i bilo bi zanimljivije... to je moje misljenje, e sad... :))))

Tamo nam osakatili tevte..cemo se prebacimo svi ovde...jos uvek nije kasno :D a i nekako mi lepsi osecaj kad farmam ovde na 3.6 nego tamo na t4...sve mi nesto zakucava,boje se razlivaju,prelivaju...kupujes grisine i ostale ccc jos nutelu i palacinke da ubace :( a ovde bas onako kako treba :)

Denebclimber
09.06.2011, 13:10
Tamo nam osakatili tevte..cemo se prebacimo svi ovde...jos uvek nije kasno :D a i nekako mi lepsi osecaj kad farmam ovde na 3.6 nego tamo na t4...sve mi nesto zakucava,boje se razlivaju,prelivaju...kupujes grisine i ostale ccc jos nutelu i palacinke da ubace :( a ovde bas onako kako treba :)

Sad ste na*ebali dosao nam je VIP na nalog :D http://travianologija.blogspot.com/2011/06/intervju-ceda-kasapin.html
Cedo sad kad si zvanicno poznat, nemoj da zaboravis nas obicne smrtnike :D

Čeda Kasapin
09.06.2011, 19:24
Sad ste na*ebali dosao nam je VIP na nalog :D http://travianologija.blogspot.com/2011/06/intervju-ceda-kasapin.html
Cedo sad kad si zvanicno poznat, nemoj da zaboravis nas obicne smrtnike :D

Joj Mako od kad smo dosli na ovaj server svi nas bojkotuju :(
Bezi bre sa foruma..vidis da nam ni popularnost ne pomaze da neko komentarise nesto sa nama :D

Denebclimber
10.06.2011, 13:26
Joj Mako od kad smo dosli na ovaj server svi nas bojkotuju :(
Bezi bre sa foruma..vidis da nam ni popularnost ne pomaze da neko komentarise nesto sa nama :D

Govori u svoje ime ja nisam popularan :P mene niko ne zna ovde... :D
al imas pravo, nema nikog da se javi ko da samo nas dvoje igramo server... :D :D

milepsr
10.06.2011, 18:17
Ma tu su, samo ne znam sto nece da se jave... Ima li sta zanimljivo po tebi od kad ste dosli na server ?

Čeda Kasapin
10.06.2011, 19:33
Ma tu su, samo ne znam sto nece da se jave... Ima li sta zanimljivo po tebi od kad ste dosli na server ?

Pa po prvom pogledu vidim da ce biti neka dominacija WU :)
A server je slab izuzetno jer mi kasnimo nekih 15-tak dana a vec smo stigli i pljackase i popere pa jos malo i napadace al ne zato sto smo se trudili (jer ni ne goldamo) vec zato sto ste se uspavali komplet svi :(

Pogledaj samo savez WU koji bi trebao da je dominatni savez..posle 3 nedelje nemati krop..hmm ne mozes da kazes da ti igraci ne znaju da igraju...neaktivni totalno :(

milepsr
10.06.2011, 22:36
Zanimljivije ljudima da spamaju nego da klikcu :rolleyes:

Ima li pored WU jos neki ozbiljan savez koji ima perspektivu ?

Sta kazes na ovu ekipicu sto ima saradnje i ponove medjusobno: RM , ZM, WAR , ULTRA , ANARHIJA , BIA , VITEZOVI... Imaju li buducnost ?

Denebclimber
10.06.2011, 23:13

Sta kazes na ovu ekipicu sto ima saradnje i ponove medjusobno: RM , ZM, WAR , ULTRA , ANARHIJA , BIA , VITEZOVI... Imaju li buducnost ?

rano je jos za prognozu te vrste, svasta se moze izdogadjati :) videcemo oko arta realnu situaciju...
slazem se sa interom da ste vi ovde favoriti... samo jeste malo cudno sto ste neaktivni ovoliko... i cudi me da je 5a nedelja a jos niste ujedinili koordinate??? :D da li ste to resili da napravite jedan server zanimljivim? :P
ajde daj neko tvoje vidjenje situacije, posto smo mi ovde novi a i ne znamo nikoga sem vas... mada je rano za procenu, meni trenutno(sem vas) deluju ozbiljno ovi RM i 1389 (iako ih je malo al biju lepo), i donekle ovaj DM mada mi se oni cine kao poperi... ovi ostali sto si nabrojao... deluju mi slabasno nekako... razmisljamo da povucemo masu sa rs2 i da napravimo ovde jednu finu ekipicu da vas mlatimo malo na +- :D

Čeda Kasapin
11.06.2011, 01:09

Ne poznajem ih...ne dolaze cak ni na forum pa ne bih da lupam.Mada vi ste se dosta pokazali da umete kad hocete e sad samo problem vam je sto sami sebe kocite :) ili imate problema na kordinatama?
Generalno te velike saradnje u ovoj fazi igre nisu dobre osim ako se ne radi o uigranim ekipicama sa nekih drugih servera :)
U svakom slucaju praticemo stanje kroz logove,cak ni ove korde gde me ludi doveo ne znam koga treba da bijem :( samo sto eto boje razlikujem :)

milepsr
11.06.2011, 14:42
slazem se sa interom da ste vi ovde favoriti... samo jeste malo cudno sto ste neaktivni ovoliko... i cudi me da je 5a nedelja a jos niste ujedinili koordinate??? :D da li ste to resili da napravite jedan server zanimljivim? :P

Mi igramo u skladu sa stanjem na serveru, tako nema zime za nas. I ako smo nekativni kao sto kazes, opet smo dobri u odnosu na ostale :)

Nama je svaki server bio zanimljiv, pogotovo kada se borimo protiv 2/3 servera :) A da, nikad nisi na to gledao sto ste prvi ujedinili vase saveze na -/- i ceo -/+, i posle dodali i +/+, to nije ni bitno to cemo da zanemarimo :P Zanemaricemo i to sto iako smo "ujedinili ceo sektor" imali smo vise off i def poena od vas, to isto nije bitno :rolleyes:

ajde daj neko tvoje vidjenje situacije, posto smo mi ovde novi a i ne znamo nikoga sem vas... mada je rano za procenu, meni trenutno(sem vas) deluju ozbiljno ovi RM i 1389 (iako ih je malo al biju lepo), i donekle ovaj DM mada mi se oni cine kao poperi... ovi ostali sto si nabrojao... deluju mi slabasno nekako... razmisljamo da povucemo masu sa rs2 i da napravimo ovde jednu finu ekipicu da vas mlatimo malo na +- :D

Pa iskreno meni su svi za sada neozbiljni... Jedino su mi simpaticni ovi EAGLE, a kakvi su pokazace vreme.

Pa ja zvah da dodjete, meni Joca rece da hocete da igrate samo rs2... Da vam nije dosadno tamo bez nas ? :D

ili imate problema na kordinatama?

Pa uvek je bilo problema, a na nama je da ih resimo :)

U svakom slucaju praticemo stanje kroz logove,cak ni ove korde gde me ludi doveo ne znam koga treba da bijem :( samo sto eto boje razlikujem :)

A na kom nalogu igrate ako nije tajna ? (posto ti rece da ste u savezu)

Denebclimber
12.06.2011, 06:32
tajna :D zanemaricemo

milepsr
12.06.2011, 06:56
Играч tajna zanemaricemo не постоји. :D

Denebclimber
12.06.2011, 10:06
Играч tajna zanemaricemo не постоји. :D

A nakom si ti nalogu ako nije tajna :D

Posto su svi neozbiljni jos uvek, ostaje nam samo da se sprdamo ovde :D

milepsr
12.06.2011, 21:30
Pa imas u mom potpisu :) Cak sam stavio link da me lakse nadju, a jos ako se neko registruje peko njega, rado cu mu pomoci :D

Denebclimber
16.06.2011, 11:09
Играч milepsr не постоји.

de si Miiileeeeeeee

milepsr
16.06.2011, 13:18
http://tc5.travian.rs/spieler.php?uid=1043 ovde :)

Denebclimber
16.06.2011, 16:12
http://tc5.travian.rs/spieler.php?uid=1043 ovde :)

ok, krecem sa deratizacijom :D

milepsr
16.06.2011, 16:34
Slobodno :)

Samo steta sto se krijete...

Čeda Kasapin
17.06.2011, 04:57
Slobodno :)

Samo steta sto se krijete...

Pa mora malo...voli maka da igra zmurke samo nece dugo...nije on bas toliko poludeo da 13meseci klika da bi zveknuo nekog... valjda nije :D

milepsr
17.06.2011, 07:17
Pa da, to je odlika "velikih" igraca koji udaraju sa ledja :)

Gavra
17.06.2011, 11:24
Pa Mile, zar nisi dosad provalio, koga pozdravljamo svako veče na skype? A ti se i dalje pitaš de je Čeda :D

Denebclimber
17.06.2011, 21:28
Pa da, to je odlika "velikih" igraca koji udaraju sa ledja :)

pa da ocemo i mi da budemo veliki :) (kao ti) :P

milepsr
18.06.2011, 09:05
Pa Mile, zar nisi dosad provalio, koga pozdravljamo svako veče na skype? A ti se i dalje pitaš de je Čeda :D

Pa kako sad da ih napadnem kad imamo saradnju :( Ja nisam kao oni da radim savezniku iza ledja, znas da su iskusni u tome :(

pa da ocemo i mi da budemo veliki :) (kao ti) :P

Mozda i budes kada smanjis malo ego i spustis se na zemlju ;)

Nemam nameru da se dopisujem vise sa tobom jer to ne zasluzujes. Razumem i prozivanje, zezanje, pokusavanje da isprovociras nekoga, ali sve to ima granicu. Ti je ocigledno nemas, i jedno zasta znas je taj tvoj nadmeni stav. Mozda si za nekoga Maka Imperija, za mene mozes i bices uvek samo Maka Noob...

Ja nisam neki igrac, ali za tebe sam igracina i pre svega covek!

Denebclimber
18.06.2011, 13:59
Mozda i budes kada smanjis malo ego i spustis se na zemlju ;)

Nemam nameru da se dopisujem vise sa tobom jer to ne zasluzujes. Razumem i prozivanje, zezanje, pokusavanje da isprovociras nekoga, ali sve to ima granicu. Ti je ocigledno nemas, i jedno zasta znas je taj tvoj nadmeni stav. Mozda si za nekoga Maka Imperija, za mene mozes i bices uvek samo Maka Noob...

Ja nisam neki igrac, ali za tebe sam igracina i pre svega covek!

Nemam granicu, neogranicen sam totalno... priznajem :D

Mile, ovaj prvi pasus, nikako ti ne ide zajedno sa drugim i trecim... :D Al ok ne moras da se dopisujes samnom igracino i coveku, ja noobic, nisam imao nameru da te uvredim... Prvi prozivas, provociras, pricas gluposti, i sad ne znam sta se duris???

Stanje na serveru?
Jel pocelo neko katanje, krajnje je vreme? :D

sonik
18.06.2011, 16:53
Jao koja tuga sa ovom novom t4 verzijom... Posle ko zna koliko vremena vratim se na rs servere,
da vidim ima li neki server na koji se vredi registrovati, Kad ono na com8 serveru ima vise nasih ljudi nego ovde..

Samo da vas sve pozdravim sve, posebno milepsr koliko se secam sa njim sam jedino i igrao ovde, nesto kratko na rs4...

Pozdrav

Čeda Kasapin
19.06.2011, 13:06

Što mene ;( ?

Gavra
19.06.2011, 22:44
Što mene ;( ?

Interna šala, nema veze sa tobom, samo se ova vaša prepiska lepo namestila, kad budeš spreman, javićeš se ti, dotad možemo samo da nagađamo.

ZIVKO93
20.06.2011, 01:15
Poceo sam i ja da igram rs5 za sada je ime naloga tajna :)

Denebclimber
20.06.2011, 11:54

sto mi krades nick? :D

Čeda Kasapin
20.06.2011, 18:24

O neee :( Naselice se sve BITANGE :D moracemo ozb da igramo ovde :(
A ovi iz wu nas bas ne vole,barem mene znam da ne podnose :) al ja obozavam njih :)

Gavra
20.06.2011, 21:54
al ja obozavam njih :)

Čedo, obostrano je :p, ne daj se prevariti

ZIVKO93
20.06.2011, 22:21
O neee :( Naselice se sve BITANGE :D moracemo ozb da igramo ovde :(
A ovi iz wu nas bas ne vole,barem mene znam da ne podnose :) al ja obozavam njih :)

cedomorac tisina :D igram na Starom Panju ili vec nekom ali znam da ima panj u imenu ^^

Denebclimber
20.06.2011, 22:43
cedomorac tisina :D igram na Starom Panju ili vec nekom ali znam da ima panj u imenu ^^

primetio sam da ima dosta panjeva :D

@Ceda
toliko ih volimo da smo dosli sa njima da igramo u ally :hugs:

Čeda Kasapin
21.06.2011, 02:29
Čedo, obostrano je :p, ne daj se prevariti

Xaxaxa to bi bilo bas lepo :) zato su me i "pozvali" kad je poceo rs5
ccc jos me i prozivaju po forumima...morao sam da dodjem da im se dokazujem jer ne veruju da umem da napravim off i iskatam par ljudi...

zivkice moja,ako si na starom panju onda nemas problema nego nemoj da si nekom vitezu samo :D
makice bre pa moja je zelja oduvek i bila da igram sa Markom u alijansi :lol::love:

byteme
22.06.2011, 15:36
:serenada:
Xaxaxa to bi bilo bas lepo :) zato su me i "pozvali" kad je poceo rs5
ccc jos me i prozivaju po forumima...morao sam da dodjem da im se dokazujem jer ne veruju da umem da napravim off i iskatam par ljudi...

zivkice moja,ako si na starom panju onda nemas problema nego nemoj da si nekom vitezu samo :D
makice bre pa moja je zelja oduvek i bila da igram sa Markom u alijansi :lol::love:

e čedo pozdravila te alex obrva, biće da je to :love::love:

*CIPIRIPI*
22.06.2011, 15:57
Dokle vise da slusam ove bljubvotine gde hvalis samoga sebe.Kome si ti sta dokazao?Kada si napravio off,koga si skatao?Okaci logove pa slobodno reci da nisam upravu...Uporedi sebe sa nekim igracima sa proslih servera pa pricaj kakav si igrac(Marbak,Doktor,Dragon Force...)Realno,kao igrac si nula,a sa takvim ponasanjem i hvaljenjem samoga sebe dokazujes da si i kao covek nula.Mani se takvih prica vise....

Čeda Kasapin
22.06.2011, 21:09
:serenada:

e čedo pozdravila te alex obrva, biće da je to :love::love:

auuu poz i ti nju :) Jedna je Alex a kur*i je mnogo :)

Biroba
22.06.2011, 21:16
Dokle vise da slusam ove bljubvotine gde hvalis samoga sebe.Kome si ti sta dokazao?Kada si napravio off,koga si skatao?Okaci logove pa slobodno reci da nisam upravu...Uporedi sebe sa nekim igracima sa proslih servera pa pricaj kakav si igrac(Marbak,Doktor,Dragon Force...)Realno,kao igrac si nula,a sa takvim ponasanjem i hvaljenjem samoga sebe dokazujes da si i kao covek nula.Mani se takvih prica vise....

Cedo kad ti neko nesto kaze bilo bi kulturno da odgovoris :)

Artingel78
23.06.2011, 09:33

Oces u War-S?
Na -/+ War Alliance drzi sve skoro smo sve zauzeli.

ZIVKO93
23.06.2011, 10:01
Oces u War-S?

Igram tacnije na nalogu Stari Panj ;)

Artingel78
23.06.2011, 11:00
Igram tacnije na nalogu Stari Panj ;)

A ok.Samo sto si rekao da je ime tajna.

Čeda Kasapin
23.06.2011, 11:33

Cedo kad ti neko nesto kaze bilo bi kulturno da odgovoris :)

A ko si ti da ja tebi pokazujem logove(da nisi Miletov parking)?Da si moj verni fan kao pojedini ti bi to sve imao :)
I ne znam sto se ti tako tripujes oko mene :P ti igraj pa cu ja da vidim tvoje logove i cestitam ti kako si uspesan travianer i kako si postao idol svih mladih na rs :)

znas kako kazu "svoj ti posao" ...To koliko sam ja dobar ili los to jedino da sprovedes detaljnu anketu pa vidis
Definitivno sam top tema rs servera i to definitivno zbog takvih kao ti kojima smetam cak i ako se salim...
I nemoj slucajno da mislis da cu se cimati da ti odgovaram na sledece postove koje ostavis ovde prozivajuci mene,ako zelis da steknes nick preko foruma prozivaj vece igrace (Koju,koksa,zama,gorana,dakija,dacana.....) i poznatije :)

pozz za ALEX :*

ZIVKO93
23.06.2011, 15:01
A ok.Samo sto si rekao da je ime tajna.

Pa rekao sam da mi je ime tajna ,kao tajna da ne zelim da iko zna moje ime :D

Denebclimber
23.06.2011, 15:41
Oces u War-S?

Tako je idi tamo, sa ostalim farmicama :P (mrzim kad neko ujedini ceo sektor posle mesec dana igre, to su za mene sve farme)

Dakle, stanje na serveru (iz mog ugla):
Dominantni savezi po sektorima, po populaciji gledano...
-+ War
++ Eagle sa A&D
+- WU
-- 1389 vs Dzukele (Ne vidim saradnju, samo da 1389 je prvi po off poenima a Dzukele prve po def, ako ima nekih zanimljivih logova bacite ih :) )
gore pomenuti savezi imaju poneke igrace koji strce na druge koorde...

DM, Anarhija, i ULTRA savezi, su cini mi se previse rasuti po svim koordinatama, sto im je otezavajuca okolnost. I Alpha je na -+ (9 igraca)

Ako negde gresim ispravite(dopunite) me slobodno, ako neko uopste i prati forum, i zeli da komentarise stanje na serveru... ovo je gledano iz mog ugla (nestrucan, prosecan igrac)

pozdrav svima :ziveli:

Biroba
23.06.2011, 18:34
Ovu ti je poruku ostavio *cipiripi* a ti nisi hteo da odgovoris na nju ...

Artingel78
23.06.2011, 18:53
Tako je idi tamo, sa ostalim farmicama :P (mrzim kad neko ujedini ceo sektor posle mesec dana igre, to su za mene sve farme)

Dakle, stanje na serveru (iz mog ugla):
Dominantni savezi po sektorima, po populaciji gledano...
-+ War
++ Eagle sa A&D
+- WU
-- 1389 vs Dzukele (Ne vidim saradnju, samo da 1389 je prvi po off poenima a Dzukele prve po def, ako ima nekih zanimljivih logova bacite ih :) )
gore pomenuti savezi imaju poneke igrace koji strce na druge koorde...

DM, Anarhija, i ULTRA savezi, su cini mi se previse rasuti po svim koordinatama, sto im je otezavajuca okolnost. I Alpha je na -+ (9 igraca)

Ako negde gresim ispravite(dopunite) me slobodno, ako neko uopste i prati forum, i zeli da komentarise stanje na serveru... ovo je gledano iz mog ugla (nestrucan, prosecan igrac)

pozdrav svima :ziveli:

E mnogo se lozis.I Koje farmice ajde prekini ili bolje receno za***i.Ti ces na kraju izgubiti jer se mnogo lozis.

byteme
23.06.2011, 22:01
E mnogo se lozis.I Koje farmice ajde prekini ili bolje receno za***i.Ti ces na kraju izgubiti jer se mnogo lozis.

nemojte bre tako prema čedici ok je on momak ,malo neshvaćen , ima svoj svet ....a forum je moćno oružje , čeda to zna i jeb ava vas baš lepo

*CIPIRIPI*
23.06.2011, 22:14
,ako zelis da steknes nick preko foruma prozivaj vece igrace (Koju,koksa,zama,gorana,dakija,dacana.....) i poznatije :)

Od svih bljuvotina koje si ovde napisao ovo mi je najsmesnije.Preko tebe da stvaram ime na forum(HAHAHAHAHAHAH).Sama tvoja pojava ovde na forumu je totalno glupa i svi normalni ljudi te smatraju za neinteligentnog momka.Bolje se batali ovoga i radi nesto pametno u zivotu a ne da omalovazavas ljude i da spamujes ovde.

Čeda Kasapin
23.06.2011, 23:28
Zamisli koji si ti car kad ti mene nazivas "neinteligentim"
E moj CIPIRIPI ... da si imalo ozbiljan ulazio bih u raspravu al posto su ti argumenti
Vecina misli da si glup i slicno sa tobom nema sale...
Verovatno si doktor nauka pa ti je dozvoljeno da nekome ti komentarises RL...sram te bilo!
Sta ti znas o mom RL i o mojoj inteligenciji da lupetas tako ovde?
Svasta sam citao o sebi na forumima al da neko dodje i tako se ponasa je sramota,ponasanje kao da imas 11 godina!
Ispuni svoj zivot lepim stvarima pa ti gluposti i sale ovde na forumu nece izvlaciti zivce i terati te da pravis *****u od sebe.

Ps.ako si toliki mag reci mi od koje bolesti bolujem?

upsala
23.06.2011, 23:55
Triper,dosadan si ko trisa,samo forumises,igraj malo travian :D

Denebclimber
24.06.2011, 03:06
nemojte bre tako prema čedici ok je on momak ,malo neshvaćen , ima svoj svet ....a forum je moćno oružje , čeda to zna i jeb ava vas baš lepo
pa nije reko cedi nego meni :)

ne lozi se farmo :D ja nikad ne gubim

Od svih bljuvotina koje si ovde napisao ovo mi je najsmesnije.Preko tebe da stvaram ime na forum(HAHAHAHAHAHAH).Sama tvoja pojava ovde na forumu je totalno glupa i svi normalni ljudi te smatraju za neinteligentnog momka.Bolje se batali ovoga i radi nesto pametno u zivotu a ne da omalovazavas ljude i da spamujes ovde.

hahaha jos jedan stari panj :D kolko vas to ima starih panjeva :D mogli ste full savez da napravite :lol2:
oces sad i mene da vredjas zato sto sam te izuo? :D

makronjero
24.06.2011, 15:36
Zamolio bi moderatora ovog foruma da obrise sve ove *****aštine koje nemaju veze sa stanjem na serveru!

Nismo dužni da čitamo ovo
Hvala

*CIPIRIPI*
24.06.2011, 16:20
I nemoj slucajno da mislis da cu se cimati da ti odgovaram na sledece postove koje ostavis ovde prozivajuci mene

E Cedo,Cedo sada si dokazao i da nemas karaktera...Ti se i dalje prepucavas sa mnom...Sa takvim ljudima vise nemam sta da pricam...

kanc021
24.06.2011, 16:29
Chedo bre sta se te prozivaju ove nule???? i sta se nastavljas sa njima,ko da ne znash na kom nivou oni mogu samo da razgovaraju a takav nacin razgovora nije za ovde.nego batinu ti lepo u ruke a meni se javi ako ti treba spy kod njih :P

byteme
24.06.2011, 17:26
Chedo bre sta se te prozivaju ove nule???? i sta se nastavljas sa njima,ko da ne znash na kom nivou oni mogu samo da razgovaraju a takav nacin razgovora nije za ovde.nego batinu ti lepo u ruke a meni se javi ako ti treba spy kod njih :P

junak ....a da nisi zaboravio nik sa igre da staviš ...... eo imamo mi batinu ,u ruci :lol2:

Čeda Kasapin
24.06.2011, 18:04

Ma nemam pojma...ni ko su ni sta hoce..al msm da imaju nekih emotivnih problema :)
A sto se tice batinanja hmmm lep predlog..takve treba iseliti iz igre,suvise licno shvataju igricu :) a sto meni rece moj maka
"uspeh se ovde ne prasta" tako da eurokrem i ostala cokoladna braco mozete da me smatrate i za zele zeku al ja cu uvek za vas biti ime a vi za mene poslastica :) :D

bakili
24.06.2011, 19:04
Djes cedo geju :D

Boky

Čeda Kasapin
24.06.2011, 19:39
Djes cedo geju :D

Boky

ahahah gde si Bokice legendo farmerska :)
Vidim cepas rs5 kao lud,samo pazi da ne naletis na panjeve dok cepas :D
I zapamti "gej je ok" :)

bakili
24.06.2011, 19:48
ajde vidi veceras da odradis od 9 pa do 12-01 nece biti nikog :)

Denebclimber
24.06.2011, 22:46

dobro je sto si to javno rekao, postaces farma :D

Denebclimber
24.06.2011, 23:17
Pozdrav svim mojim vernim fanovima koji prate moju travian karijeru, sledece god otvaram fan klub :D skontao sam da sam jako popularan, da sam mnogo ljudi skatao, obrisao, te da me zato toliko volite...
Volim i ja vas, i vratio sam se iz penzije da vas jos malo batinam i sirim ljubav, kao i da vam nabijem jos kompleksa. Znam da vam je jako drago zbog toga i da ste to jedva cekali!

No pity, no mercy, no regret!
Start to fear,
Maka's on the map again!!!
:bic:

:ziveli:

bakili
24.06.2011, 23:24
dobro je sto si to javno rekao, postaces farma :D

pa vidis da ih takticki zavlacim i navlacim na gresku :D
juce jedan probo da me navata pa se zalepio :D

Jedan prob'o pa se usr'o

Denebclimber
24.06.2011, 23:28
pa vidis da ih takticki zavlacim i navlacim na gresku :D
juce jedan probo da me navata pa se zalepio :D

ahahahahah kralju :D aj salji mi log ingm :D

p.s. lepo farmas, ako ti treba neka pomoc da te odsitujem javi, samo sad nemoj jer sam malo popio :D
i moras da platis pivo sto te situje ovaka velicina :muha:

bakili
24.06.2011, 23:29
Vazi gos'n mako :D

Log dobijas tek kad odsitas malo da se popnem u top10 :D ako budem zadovoljan castim gajbu piva :D

Denebclimber
24.06.2011, 23:43
Vazi gos'n mako :D

Log dobijas tek kad odsitas malo da se popnem u top10 :D ako budem zadovoljan castim gajbu piva :D

DIL :D
popanje mi uvek bila uza specijalnost, vidis da me ceo rs proziva da sam poper (ovi koji znaju da igraju satro) :D

Čeda Kasapin
25.06.2011, 01:25

Sad dosao a vidim nemam sit :(
Maka opet situje neke devojke iz ally :D
I da mako ti i jesi noob...nikad nisi bio ispod 40 ranga..cak ni kad si bio farma!To samo znaci da si ti dobra farma koja ima bar po 10 sklonista u svakom selu :) to je tajna tvog uspeha ....

Rade
25.06.2011, 13:33
Samo vas posmatram. ;) Gori ste od speed dela. :P

Vratite se na temu....nije mi jasno kako isti likovi pricaju u svakoj temi o istim stvarima, kako vas ne smori. :)

Igrajte travian, a o ostalim stvarima koristite skyp, msn ili sta vec.:)

Pozdrav.

P.S. Svaki sledeci post, koji ne bude vezan za temu, a bude neko prepucavanje bice obrisan!

варвара
25.06.2011, 13:47

Vratite se na temu....nije mi jasno kako isti likovi pricaju u svakoj temi o istim stvarima, kako vas ne smori. :)

Igrajte travian, a o ostalim stvarima koristite skyp, msn ili sta vec.:)

Pozdrav.

P.S. Svaki sledeci post, koji ne bude vezan za temu, a bude neko prepucavanje bice obrisan!

П.С. Свако твоје следеће оглашавање ће угасити форум рс5 стање на серверу.

Denebclimber
25.06.2011, 15:40

i meni to nije bas najjasnije :D

jel ima neko da kaze stanje na serveru na svom kvadrantu, ili da odemo svi komplet na odmor :D

Sinatra
25.06.2011, 23:19
-- 1389 vs Dzukele (Ne vidim saradnju, samo da 1389 je prvi po off poenima a Dzukele prve po def

Pff, evo sada mozes videti saradnju. Izgleda ce biti veoma dosadan sektor.

Ako ima neki zanimljiv log, bacite da komentarisemo.

Shuroka
25.06.2011, 23:25
ovaj rs5 izgleda kao okupljanje nubitcja :laugh: na 1 serveru, najsmesniji server koji sam ikada krenuo, ne znam ni zasto ga igram, niko me cak ni ne napada :huh: , a 2x dnevno udjem na nalog i to nekih 30 sec :D

Gavra
26.06.2011, 00:13
ovaj rs5 izgleda kao okupljanje nubitcja :laugh: na 1 serveru, najsmesniji server koji sam ikada krenuo, ne znam ni zasto ga igram, niko me cak ni ne napada :huh: , a 2x dnevno udjem na nalog i to nekih 30 sec :D

samo ti potpiši to, da znamo da ne napadamo i dalje, ipak si ti veličina za nas, može neko slučajno da se zaleti.

Denebclimber
27.06.2011, 03:28
Pff, evo sada mozes videti saradnju. Izgleda ce biti veoma dosadan sektor.

Ako ima neki zanimljiv log, bacite da komentarisemo.

ne mora da znaci, imas ovu anarhiju pa cepaj :D 1 saradnja nije nista strasno, cak stavise mislim da ste napravili skroz dobar potez, jer ovako sa strane mi se cini da ste bas super kombinacija dva solidna saveza...
menjaju se stvari iz dana u dan... i dm se raspao, dok je alfa ojacala na -+, lepo rekoh tek oko arta cemo znati realno stanje...
i promenio sam misljenje, trenutno mi je A&D sa EAGLE prvi favorit, al opet prerano je... ovo je tek trenutno stanje...

samo ti potpiši to, da znamo da ne napadamo i dalje, ipak si ti veličina za nas, može neko slučajno da se zaleti.

ma jok brate on je 5m ispod zemlje sa sklonistima, kao svaki iskusni opasni aktivni igrac :P

San Sei
27.06.2011, 03:50

Ae prvo ocisti oaze na rs4,da dobijes koji off poencic,pa onda nastavi da blejis :)

Bwt,zasto uospte igrate server od 150 aktivnih igraca?
Da bi mogli da pricate kako ste osvojili nesto na .rs domenu?

*CIPIRIPI*
27.06.2011, 04:22
Jaoj mukice spameske...Ne mozete recima nego se odmah hvatate za suknju i prijavljujete ;) Napad je najbolja odbrana ;) Najjaci ste nema sta...

Gavra
27.06.2011, 11:29
Ae prvo ocisti oaze na rs4,da dobijes koji off poencic,pa onda nastavi da blejis :)

Pa ja lično, zato što nisam veličina koja osvaja ove jake servere, pa moram da se igram na slabim, nego pitam se zašto vi veliki igrači igrate slabe servere, nije valjda da iate neki motiv protiv nas amatera.

Što se tiče rs4, ipak sam ja amater, te mi je nalog u šumici vrhunac mojih travianskih sposobnosti, nemoj da zameriš, nismo svi pro, pa da možemo da potpišemo tako jak nalog ko tvoj, pozzz.

ZIVKO93
28.06.2011, 08:37

Koliko sam ja primetio .rs domen je mnogo slabiji nego prethodnih godina sa konja na magarca :( ,a za off poene dovoljan ti je samo heroj i mozes biti napadac svake nedelje naravno uz upotrebu masti i kofa i uz odgovarajucu opremu ,a moze i bez :cool:

P.S. ovo vazi za vecinu domena na svetu

makronjero
28.06.2011, 20:03
Evo da kazem nesto na temu stanja na serveru.
Server jeste mali i jeste da ima mali broj igraca, ali je ipak ovo verzija 3.6 i vecina ljudi su tu da bi podrzali staru, dobru verziju! Ne ocekujem na ovom serveru previse turbulencija i previse ratovanja, vise zabave i spamovanja po skype sobama. Ovde ce presuditi taktika i bolja organizovanost saveza (ne verujem da moze da se napravi ozbiljna ally kada na serveru ima registrovanih 1k igraca). Ocekujem da ce dosta arta zavrsiti server kod natara.

Ne razumem svrhu ovog konstantnog prepucavanja, tako da ne zelim da ucestvujem u tome uopste.
Ozbiljni savezi na ovom serveru su A&D i WU, ostale trenutno ne vidim kao bilo kakve konkurente.
Toliko od mene do sledeceg pisanija :)

Majja&Nenad
30.06.2011, 14:46
Ja bih rekao da je nas WU ubedljivi favorit :P jako lepo smo se zaigrali ili ti najbolje napredujemo od svih ostalih saveza :) A & D je savez za respekt ali trenutno vise idu na kvantitet nego na kvalitet, kako se meni cini .... Mozda se varam ali ocekujem da kako server bude odmicao vidimo lagano ujedinjavanje ostalih saveza vs nas :D

Gavra
30.06.2011, 19:20
Ja bih rekao da je nas WU ubedljivi favorit :P jako lepo smo se zaigrali ili ti najbolje napredujemo od svih ostalih saveza :) A & D je savez za respekt ali trenutno vise idu na kvantitet nego na kvalitet, kako se meni cini .... Mozda se varam ali ocekujem da kako server bude odmicao vidimo lagano ujedinjavanje ostalih saveza vs nas :D

Rano je još za favorizovanje, a po trenutnom stanju pre je A&D favorit, sad će malo diplomatija da radi, pa videćemo koga će ostali da pojačaju, ali generalno, ovih dana su na svim rs serv po 2 alijanse, tako da će biti iznenađenje ako ovde bude drugačije. Naravno, uvek može da se desi i neko iz senke da preuzme žutu majicu.

the_shadow aka matijaL.P.
01.07.2011, 15:49
koliko god vi mislili da je A&D najjaci,ne meri se savez po popu,nego po offu,organizovovanosti deffa i farmanju.Vidite koliko WU ima "macica",a vidite koliko a&d.andjeli i djavoli imaju nenada,najboljeg pljackasa servera,ali verovatno ce i igracu "da probamo" dosaditi da bude drugi farmer na serveru :)

Sinatra
01.07.2011, 23:15
koliko god vi mislili da je A&D najjaci,ne meri se savez po popu,nego po offu,organizovovanosti deffa i farmanju.Vidite koliko WU ima "macica",a vidite koliko a&d.andjeli i djavoli imaju nenada,najboljeg pljackasa servera,ali verovatno ce i igracu "da probamo" dosaditi da bude drugi farmer na serveru :)

Dobro, prvi su po popu, ako pogledamo statistiku oni su prvi i po off poenima, imaju 2x vise opljackanih resursa od drugoplasiranog WU saveza, drugi po deff poenima. Toliko o tome da su oni dobri jedino po popu. Ali Boze moj, ovo je tek pocetak, ne zelim da favorizujem nikog.

byteme
02.07.2011, 15:38

upaljena nedelja offa off 24 h 7 dana pa malo zaostajemo ali tu smo mi ne brini ništa

DJILKOSHH
02.07.2011, 16:07
Nenad je bre bot :D

the_shadow aka matijaL.P.
02.07.2011, 16:12
upaljena nedelja offa off 24 h 7 dana pa malo zaostajemo ali tu smo mi ne brini ništa

ah,moj favorit za ovaj server,navijamo za wu

Sinatra
03.07.2011, 19:15
Mnogo mi ove Dzukele pobegle od centra, malo igraca na serveru, malo farmi, a koliko im je to pametno vreme ce pokazati.

Denebclimber
04.07.2011, 02:17

ma ne sekira se niko za tebe :D

koga si izodvaljivao ovoliko u ove rane jutarnje sate? :D
Пљачкаш недеље
Бр. Играч Сировине
1. Da probamo 34611
2. Nenad 15608
3. FOX 11772

(mada mislim da znam koga, ako je po deff poenima :))

Shuroka
04.07.2011, 14:24
Mnogo mi ove Dzukele pobegle od centra, malo igraca na serveru, malo farmi, a koliko im je to pametno vreme ce pokazati.

I moj prijatelj groznib pobegao iz centra :( a tako smo se lepo druzili, zna on vec gde :D

A i ova saradnja izmedju 1389 i Dzukela, pokazace koliko ce biti postojana, koliko cujem, vec se traze novi saveznici...:huh:

Sinatra
04.07.2011, 20:26
I moj prijatelj groznib pobegao iz centra :( a tako smo se lepo druzili, zna on vec gde :D

A i ova saradnja izmedju 1389 i Dzukela, pokazace koliko ce biti postojana, koliko cujem, vec se traze novi saveznici...:huh:

Necemo da pricamo o coveku koji nije ovde, samo se nadam da nece ponoviti greske sa ex rs4, a to sa saveznicimi nije uopste cudno, znamo kako je "jedno vreme" bilo na ex serveru. :rolleyes:

Denebclimber
06.07.2011, 09:46
Deveta nedelja servera, a wu jos uvek nije ujedinio koordinate, da li je to neka nova taktika, ili su resili da i oni igraju jednom ko ljudi ostaje nam da saznamo u sledecoj epizodi.
Ajde da vas vidim sad igracine kad nemate ciste koordinate pa mozete da popate do petog sela bez grama vojske ;) (cast izuzecima)
ps cuo sam da ste farme par ekselans :D

Sinatra
06.07.2011, 11:28
Deveta nedelja servera, a wu jos uvek nije ujedinio koordinate, da li je to neka nova taktika, ili su resili da i oni igraju jednom ko ljudi ostaje nam da saznamo u sledecoj epizodi.
Ajde da vas vidim sad igracine kad nemate ciste koordinate pa mozete da popate do petog sela bez grama vojske ;) (cast izuzecima)
ps cuo sam da ste farme par ekselans :D

Junace takvi saveznici ti ne trebaju, a pritom su po tvom misljenju i farme, raskidaj tu saradnju da nam ucinis server zanimljivijim i obavezno da nam dajes logove ciscenja. ;)

Majja&Nenad
06.07.2011, 13:20
Rece poper nambr van prosle dvojke :rolleyes: Ah da, skinuli ga ovi moji iz PV-a na 30+ mesto posle :D mada bi bio jos nize da se nije banovao :D

Denebclimber
06.07.2011, 16:22
Rece poper nambr van prosle dvojke :rolleyes: Ah da, skinuli ga ovi moji iz PV-a na 30+ mesto posle :D mada bi bio jos nize da se nije banovao :D

da ti tvoji hoces reci 2 igraca sa 30 naloga... dok je sav def bio u ww selima... jako hrabro, elem nista time niste postigli ja sam svoje obavio, a ti anonimus ne bi te vise zadrzavao

da ne gusimo stanje bzv ovako stoje stvari sa tvojim saveznicima wu
dominiraju svake nedelje kad je u pitanju pop
sto se tice pljacke tu dominira A&D (ubedljivo)

neko rece nenad farma za ceo savez
a ja vidim da i vama jedan igrac farma vise nego ostatak WU
dakle pssst

Majja&Nenad
06.07.2011, 17:49
Lupetas kao po obicaju ... no dobro, nije ti prvi put. Kazes 2 igraca sa 30 naloga a na skajpu je svako vece bilo 80% tih istih ljudi i bas smo se fino sprdali .... sto se kod vas ne bi moglo reci jer se nije znalo ko pije a ko placa (cast izuzecima). Sto se tice stanja na serveru i u A & D - u i kod nas po jedan igrac farma 50% na nivou saveza tako da je tu situacija identicna. Bili smo poprilicno uspesniji u dosadasnjem toku servera sto medalje i same pokazuje ... a ne zaboravi da je A & D gotovo popunio mesta u ambasadi dok smo mi tek na brojci od 40. Meni licno to nista ne znaci jer je server tek poceo, prava prica tek predstoji ... Inace, ja se retko javljam na forumu ali tvoji postovi i tebi slicnima prosto ne mogu da prodju bez komentara. Vi sem price tesko mozete bilo sta da uradite a dokaz vam je i ex rs2. Kad smo vec kod toga, vasi bivsi saborci iz OFAH-a sada igraju sa nama pod istim imenom pa ti to valjda sve govori ... Ali dobro, vi ste "moralni" pobednici i neprikosnoveni forumasi, za to uvek skidam kapu ....

byteme
06.07.2011, 18:02
da ti tvoji hoces reci 2 igraca sa 30 naloga... dok je sav def bio u ww selima... jako hrabro, elem nista time niste postigli ja sam svoje obavio, a ti anonimus ne bi te vise zadrzavao

da ne gusimo stanje bzv ovako stoje stvari sa tvojim saveznicima wu
dominiraju svake nedelje kad je u pitanju pop
sto se tice pljacke tu dominira A&D (ubedljivo)

neko rece nenad farma za ceo savez
a ja vidim da i vama jedan igrac farma vise nego ostatak WU
dakle pssst

hmmmmm kao iskusan igrač , i sam znaš da pljačke nisu neko merilo jačine saveza , to je sve relativno , baš kao i svemir i ljudska glupost , možda čak i ograničeno ili ne , mada to je pitanje na koji drugi odgovaraju .............

Gavra
06.07.2011, 18:37
vasi bivsi saborci iz OFAH-a sada igraju sa nama pod istim imenom

Ja sam promenio nik, neznam o čemu ti to :D

@cimber
Shvati već jednom, na rs se vrte isti igrači, neki dobri neki malio bolji, na kraju se samo lvl 100 računa i to je to.

Denebclimber
06.07.2011, 19:14
hmmmmm kao iskusan igrač , i sam znaš da pljačke nisu neko merilo jačine saveza , to je sve relativno , baš kao i svemir i ljudska glupost , možda čak i ograničeno ili ne , mada to je pitanje na koji drugi odgovaraju .............

Nisu, ali statistika je ko bikini, govori dosta al ono glavno sakriva... Po nekoj logici u ovoj fazi igre ko vise pljacka znaci da ima vise vojske i aktivnost, sto opet slazem se nista ne mora da znaci... sto ti kazes relativno je...

@majja&nenad
ne lupetam nego iznosim cinjenice, posle te akcije mh je prosao kroz pv kao kuga i svi nalozi su bili na blok, osim mozda jednog ili dva najvise, ja sam bloknut zbog vredjanja jednog od tih dvojice koji su slali napade, i to mi je prvi i jedini ban tako da nemoj mi pricati o postenju, kad znas i sam sta je sve bilo i ko je sve iz wu bio banovan...
ne bi dalje da ulazim u raspravu oko rs2 pobedio je onaj koji je vise zeleo pobedu i ja sam na tome cestitao i stavljam tacku na to, ako imas nesto nastavi na pvt necu da gusim ovde.
Sto se ovog servera tice, i foruma, samo sam odgovorio na par postova od pre, a to je da su A&D i WU realno jedini ozbiljni savezi trenutno, sto je i tvoj vodja isto rekao... neozbiljno je u ovom trenutku prognozirati ili uporedjivati te dve alijanse, ili reci ova ili ona je bolja... videcemo vremenom ko je bolji... prava igra tek dolazi, sto se wu tice znam da su dobra ekipa (sto ne mogu reci i za tvoj pv)

@gavra
Znam ja da se vrte isti igraci vise manje... ja ne racunam ww 100, nego neke druge stvari a to je ko je ispao covek a ko nije, pobeda je relativna stvar, ja server igram da bi se zabavio i druzio, a ako izguramo ww na 100 super odlicno, a ako ne bar smo se druzili... to sto je neko drugi digao ww na 100 ne mora da znaci da se bolje zabavio od mene... ako me razumes
I ne gledam prijatelje i neprijatelje na isti nacin kao vecina travianaca, svi smo ovde da se zabavimo, neki su na jednoj strani neki na drugoj neki na trecoj, i svaki server je drugacije, sada je pomenuti savez ofah tj deo njega, u wu koliko vidim, i to je po meni najnormalnija stvar...

byteme
09.07.2011, 17:45
ajmo malo novosti ko ? šta ? kako ? gde ? , šta se sklapa ,šta rasklapa ? mada je još rano za sve a i upeklo sunce ........

Denebclimber
09.07.2011, 21:49
sklapaju se kate, a rasklapaju farme :)

nema nikog ovde, upeklo sunce pa svi zaboli neku ladovinu piju pivo

Nartrazul
12.07.2011, 15:23
Evo da kazem nesto na temu stanja na serveru.
Server jeste mali i jeste da ima mali broj igraca, ali je ipak ovo verzija 3.6 i vecina ljudi su tu da bi podrzali staru, dobru verziju! Ne ocekujem na ovom serveru previse turbulencija i previse ratovanja, vise zabave i spamovanja po skype sobama. Ovde ce presuditi taktika i bolja organizovanost saveza (ne verujem da moze da se napravi ozbiljna ally kada na serveru ima registrovanih 1k igraca). Ocekujem da ce dosta arta zavrsiti server kod natara.

Ne razumem svrhu ovog konstantnog prepucavanja, tako da ne zelim da ucestvujem u tome uopste.
Ozbiljni savezi na ovom serveru su A&D i WU, ostale trenutno ne vidim kao bilo kakve konkurente.
Toliko od mene do sledeceg pisanija :)
Ljudi polako tek pocinje ne zurite za zakljuccima

Koliko sam ja primetio .rs domen je mnogo slabiji nego prethodnih godina sa konja na magarca :( ,a za off poene dovoljan ti je samo heroj i mozes biti napadac svake nedelje naravno uz upotrebu masti i kofa i uz odgovarajucu opremu ,a moze i bez :cool:

P.S. ovo vazi za vecinu domena na svetu

Pazi prvi put sam na rs domeni , i meni zaista doce sa konja na magarca kad uzmem u obzir da sam bio na .com domenu mada ni tamo nije bila veliki broj igraca usled champ servera gde se zanimam sa prijateljima a za ww jos je daleko mada postoji resenje za sve

Majja&Nenad
12.07.2011, 15:26
Kakva su ovo desavanja izmedju War-X-a i A & D - a :) Nesto vredno pomena ?

vlada88
13.07.2011, 13:08
Male nesuglasice :)

NIDzASD
13.07.2011, 19:16
Izgleda da War-X- ima i neke interne nesuglasice :)

vlada88
13.07.2011, 22:42
Izgleda da War-X- ima i neke interne nesuglasice :)

Nista ozbiljno :)

Majja&Nenad
15.07.2011, 15:27
Nista ozbiljno .... samo smo se raspali :D

Sinatra
15.07.2011, 15:35
Nista ozbiljno .... samo smo se raspali :D

Uff, dobro je, ja vec pomislio da je nesto ozbiljno. ;)

vlada88
15.07.2011, 17:40
Uff, dobro je, ja vec pomislio da je nesto ozbiljno. ;)

Polako,najbolje stvari dolaze na kraju :);)

Vasilij Zajcev
15.07.2011, 21:44
Gde ste drugari ?! Sta se radi, sta ima novo? vidim utihnuli forum spameri :P

Jovana Zajcev

Denebclimber
16.07.2011, 05:02
tu smo, pratimo iz senke :) (ako mislis na mene) :P smoro sam se :bored: nece niko da se prepucava... :D a i da damo malo prostora obicnim smrtnicima da kazu i oni neku... :D

de si ti kako ide, otkud u ultra? :confused:

Vasilij Zajcev
16.07.2011, 10:02
Kakvoj ultra...ja na adi uglavnom, svratim nekad da uradim npc :)) ne da mi se na 40 stepeni da klikcem :) a i to sto kazes, mogli bi malo i da cutimo :))

Denebclimber
16.07.2011, 17:14
Kakvoj ultra...ja na adi uglavnom, svratim nekad da uradim npc :)) ne da mi se na 40 stepeni da klikcem :) a i to sto kazes, mogli bi malo i da cutimo :))

39. Vasili zajcev ULTRA™ 887 2

ako ovo nisi ti onda vam je neko ukrao ime :D

e i ja na adi, mozda se vidimo tamo :) pa napravimo neke dogovore oko saradnje ;) :D (msm ako si u ultra)

Vasilij Zajcev
16.07.2011, 17:25
Pa taj nije cak ni ime umeo da prepise kao sto vidis :)) ja uvek u WU :P

Denebclimber
16.07.2011, 19:32
Pa taj nije cak ni ime umeo da prepise kao sto vidis :)) ja uvek u WU :P

jbg onda sa njima ne saradjujemo :P al kupanje na adi moze, samo da prodje vikend :)

Gavra
18.07.2011, 14:51
Kad smo već kod Ultra, jel ima neko neke insajderske informacije, vidim promene neke, farme su nam sad High Quality.
Možda se sad i ja pojavim na listi :D dosta sam gutao prašinu.

DJILKOSHH
19.07.2011, 12:37
sta se radi kod vas na rs5 ? :) koja ally je sada best ? i jel Nenad i dalje hefta ? :)

Denebclimber
19.07.2011, 14:28
sta se radi kod vas na rs5 ? :) koja ally je sada best ? i jel Nenad i dalje hefta ? :)

nenad razbija ubedjivo :) najjaca ally po meni trenutno je A&D jedino sto su malo rasuti po svim koordima... drugi su wu

ovo je samo iz mog ugla naravno :)
wu je i dalje prvi po popanju, iako imaju samo 36 igraca u savezu :D

tek je pocelo videcemo...

Denebclimber
21.07.2011, 02:21
Kad smo već kod Ultra, jel ima neko neke insajderske informacije, vidim promene neke, farme su nam sad High Quality.
Možda se sad i ja pojavim na listi :D dosta sam gutao prašinu.

High Quality farme, su ti usle u saradnju. Sad su sve farme na gomili :D

Stanje na serveru:
WU je ujedinio +- koordinate (2 mesec, njihov stil igre)
ali je A&D ujedino ++ sa EAGLE i -+ sa a&d R tako da su dalje najjaca koalicija, i to sa dva sektora...
imaju pojedine igrace i na -- (bice interesanto kako ce se braniti)
MAD DOGS ally dominira na -- kolko vidim imaju ovu anarhiju koja je cini mi se preslaba... i neke pojedince iz WU i A&D

Bice ovde interesantno kolko vidim, da li su poceli neki ozbiljnije ratovi van sektora, ako bi neko prokomentarisao?
Mada mislim da je rano jos, dok se ne nasteka dovoljno kata... :D

Ima li neko jos da prokomentarise stanje malo ozbiljnije?
Hoce li Wu uci u saradnju sa mad dogsima da izjednace odnos snaga?

Gavra
21.07.2011, 11:59
Ma pusti, uplašili se ovi naši tevti da ćemo stvarno na listu, pa nas ometaju kako stignu.

Ja se nadam da nećemo kuce u ally, bolje bi bilo neke mace da nađemo :D

A stanje, ma ne ulazimo na naloge više, samo se smeškamo na skype, treba da opravdamo ulogu farmi, pa čekamo kad će da nas provale.

Denebclimber
21.07.2011, 12:49
a rimosi se nisu uplasili? :D

ajde, samo se vi smeskajte, eto mene i nosim batinu u ruci :D

DJILKOSHH
21.07.2011, 12:56
dal da igram na necijem nalogu na rs5 samo da pratim desavanja :) mada i ovo sto igram mi mnogo. imao sam vec neke ponude pa sam odbio jer nisam mogao sve da postignem.

Čeda Kasapin
21.07.2011, 13:01
High Quality farme, su ti usle u saradnju. Sad su sve farme na gomili :D

Stanje na serveru:
WU je ujedinio +- koordinate (2 mesec, njihov stil igre)
ali je A&D ujedino ++ sa EAGLE i -+ sa a&d R tako da su dalje najjaca koalicija, i to sa dva sektora...
imaju pojedine igrace i na -- (bice interesanto kako ce se braniti)
MAD DOGS ally dominira na -- kolko vidim imaju ovu anarhiju koja je cini mi se preslaba... i neke pojedince iz WU i A&D

Bice ovde interesantno kolko vidim, da li su poceli neki ozbiljnije ratovi van sektora, ako bi neko prokomentarisao?
Mada mislim da je rano jos, dok se ne nasteka dovoljno kata... :D

Ima li neko jos da prokomentarise stanje malo ozbiljnije?
Hoce li Wu uci u saradnju sa mad dogsima da izjednace odnos snaga?

Nece...WU je prejak sam po sebi jer ima prejake pojedince koji imaju odlicna "poznanstva" za igranje na rs :)
Samo ovaj put taj pojedinac nece izbaciti off kakav je zamislio jer sve te male tuzibabe treba na vreme deratizovati
(ostali iz WU nemojte smarati sa komentima,znate ko je ta "devojcica" medju vama)

Coaco
22.07.2011, 23:33
Nece...WU je prejak sam po sebi jer ima prejake pojedince koji imaju odlicna "poznanstva" za igranje na rs :)
Samo ovaj put taj pojedinac nece izbaciti off kakav je zamislio jer sve te male tuzibabe treba na vreme deratizovati
(ostali iz WU nemojte smarati sa komentima,znate ko je ta "devojcica" medju vama)

Čedo, Čedo, pa ti još uvek ne možeš da prihvatiš poraz sa ex rs2... Skapiraj da su bolje odigrali završnicu, dok smo se mi svađali oni odneli pobedu i ne dozvoli da ti tom jednom pobedom nabijaju komplekse ;)
Da, svi znaju ko je 'TA' osoba, al' mojne te glupe fore, kao baciš kosku a onda da se WU-ovci ne javljaju i ne odgovaraju na tvoj post...
Igraj svoju igru i uživaj, a drugima ostavi to nabijanje kompleksa... pozz

Čeda Kasapin
23.07.2011, 04:02
Čedo, Čedo, pa ti još uvek ne možeš da prihvatiš poraz sa ex rs2... Skapiraj da su bolje odigrali završnicu, dok smo se mi svađali oni odneli pobedu i ne dozvoli da ti tom jednom pobedom nabijaju komplekse ;)
Da, svi znaju ko je 'TA' osoba, al' mojne te glupe fore, kao baciš kosku a onda da se WU-ovci ne javljaju i ne odgovaraju na tvoj post...
Igraj svoju igru i uživaj, a drugima ostavi to nabijanje kompleksa... pozz

Sta lupas ti?! :blink:
Zna taj sto ide po sobicama i place drugarima pa onda zove citav rs tim da mu pomogne :)
Za to sredjivanje banane na forumu preko veze moram malo da ga dirkam jer ipak je prvi poceo :D

Joj aj Pavle nemoj o ex rs2 molim te,komplexi od traviana...ccc pa brate nisam ja bas toliki ludak da ovo igram iz takvih razloga :D i ne znam odakle tebi da neko ima komplexe...ja svoje uspesno izlecio(polozio ispit danas) :)

Denebclimber
23.07.2011, 12:49
.ja svoje uspesno izlecio(polozio ispit danas) :)

oooo brate cestitam :D

Coaco
23.07.2011, 13:20
Sta lupas ti?! :blink:
Zna taj sto ide po sobicama i place drugarima pa onda zove citav rs tim da mu pomogne :)
Za to sredjivanje banane na forumu preko veze moram malo da ga dirkam jer ipak je prvi poceo :D

Joj aj Pavle nemoj o ex rs2 molim te,komplexi od traviana...ccc pa brate nisam ja bas toliki ludak da ovo igram iz takvih razloga :D i ne znam odakle tebi da neko ima komplexe...ja svoje uspesno izlecio(polozio ispit danas) :)

Čestitam za položen ispit! :)
A za ovo drugo... hmmm
Brate, pojedini tvoji postovi prosto zrače komplekse... Ne znam dal' je stvarno tako, ili samo ja(u stvarni ne samo ja, al' da ne nabrajam sad) pogrešno kapiram(o)...
Ne znam iz kojih razloga igraš travian, i nisam napisao da neko ima komplekse, već sam napisao da ne dozvoliš da ti ih nabijaju ;)

milepsr
25.07.2011, 17:54
@Kristijan Golubovic Junior (ili Scarface, ili sta god zamislja da je)

http://brochan.org/b/src/130992477485.jpg

Čeda Kasapin
26.07.2011, 00:33
Devojcica se prepoznala :D
Drago mi je :)

Msm da smo zavrsili :)

Cestitam Jovani rodjus javno :)

Denebclimber
26.07.2011, 00:50
Cestitam Jovani rodjus javno :)

E i ja joj se nacestitam rodjendana bas :*

:ziveli:

Gavra
26.07.2011, 12:02
A na serveru praznik...

(^)

Majja&Nenad
28.07.2011, 18:20
Pocelo fejkanje A & D -a na WU . Sad cemo da vidimo sta su nam nasi dragi drugari spremili :cool:

Sinatra
28.07.2011, 19:00
Pocelo fejkanje A & D -a na WU . Sad cemo da vidimo sta su nam nasi dragi drugari spremili :cool:

Ne znam za A&D, al imam dojavu da i DOGSI fejkaju WU, istina il trac?

Majja&Nenad
28.07.2011, 19:15
Za sada se samo jedan Dzukac zaleteo :P Videcemo u toku veceri sta se desava ...

Gavra
28.07.2011, 19:49
Baš su šašave te kuce (rofl)

Hammer-Gruja
28.07.2011, 22:18
Lalalalala ;)

Banana
29.07.2011, 11:31
Ekipa sa +/+ i -/- se nocas otvorila za po koji fejk napad na WU Ally. Ima li kakvih interesantnih logova?

byteme
30.07.2011, 17:54
veš mašina živi duže uz kalgoooooooon :)

Filip Vip
02.08.2011, 15:29
e, smor nam je server.
turi kalgon josh malo. :)

byteme
02.08.2011, 19:19
e, smor nam je server.
turi kalgon josh malo. :)
mozda je tvom selu smor, moje selo radi uvek uz kalgoooon

milepsr
06.08.2011, 23:46
http://www.youtube.com/watch?v=sjrdrhWqPgk&feature=player_detailpage#t=126s

Nidza.
10.08.2011, 13:36
mozda je tvom selu smor, moje selo radi uvek uz kalgoooon

Verujem da tebi nikad nije smor :P

byteme
10.08.2011, 18:49
ajde bre malo aktivnosti o stanju ...kakve su priče ? šta ima novo ? kakvo je bre ovo mrtvilo ?aktivirajteeee se ljudi

Denebclimber
13.08.2011, 13:19
ajde bre malo aktivnosti o stanju ...kakve su priče ? šta ima novo ? kakvo je bre ovo mrtvilo ?aktivirajteeee se ljudi

pa ajde ti reci nekad sta ima novo umesto sto samo pitas sta ima novo :D kakav se to kalgon pominje?

kod mene ima novo da sam bio na moru, odmorio se od traviana i svega ostalog, opustio uz grcko vino, i sad mogu da krenem punom parom da farmam :D

byteme
13.08.2011, 15:04
pa ajde ti reci nekad sta ima novo umesto sto samo pitas sta ima novo :D kakav se to kalgon pominje?

kod mene ima novo da sam bio na moru, odmorio se od traviana i svega ostalog, opustio uz grcko vino, i sad mogu da krenem punom parom da farmam :D

ma nema ništa smaranje sveopšte , zaostaješ u farmanju dosta ,aktiviraj se malo , a veš mašina uvek dobro radi uz kalgonnnnnnn

makronjero
14.08.2011, 00:12
Posle "pročišćavanja" pluća na Zlatiboru, red je da se i ja posvetim malo ovom serveru. :)

Uskoro neke inovacije ;)

byteme
14.08.2011, 14:36
Posle "pročišćavanja" pluća na Zlatiboru, red je da se i ja posvetim malo ovom serveru. :)

Uskoro neke inovacije ;)

huh biće svega dršte gaće :) :)

Sinatra
15.08.2011, 05:18
Matori Panj uvideo da ce server biti vise nego dosadan sa ovako malo igraca, pa nestao sa mape ili je nesto drugo u pitanju? ;)

Denebclimber
15.08.2011, 09:34
ma nema ništa smaranje sveopšte , zaostaješ u farmanju dosta ,aktiviraj se malo , a veš mašina uvek dobro radi uz kalgonnnnnnn

bio sam na odmoru... a i ko ce da farma kad je leto, lepo vreme... ima vremena za farming :)

byteme
15.08.2011, 14:16
Matori Panj uvideo da ce server biti vise nego dosadan sa ovako malo igraca, pa nestao sa mape ili je nesto drugo u pitanju? ;)

ma ženi se čoek ....eo svi ste pozvani

Sinatra
18.08.2011, 01:22
Sklopise saradnju Kerovi i A&D, da mogu zajedno da tuku WU. Ja tipujem na WU, nebitno sto igraju protiv "ostatka" servera. FAKJEA ;)

Majja&Nenad
18.08.2011, 02:31

Datum 30.06.2011 :D

byteme
18.08.2011, 03:41
Sklopise saradnju Kerovi i A&D, da mogu zajedno da tuku WU. Ja tipujem na WU, nebitno sto igraju protiv "ostatka" servera. FAKJEA ;)
:( a mogla je biti krljaža na tri pa čak i četiri strane e to je sport ....a ne ujediniti pola servera ,mada razumemo sa neke strane što se odredjeni osećaju ugroženo pfffff ode i ovaj server u propast

Majja&Nenad
18.08.2011, 10:45
Nece, nece, probacemo da ga ucinimo sto zanimljivijim :) evo, sad smo brojcano nadjacani 3-4 puta pa da vidimo kako ce to ici :D

NIDzASD
18.08.2011, 10:53
Ubili su server A&Dovci ovim potezom. Bravo carevi nadam se da cete da uzivate u pobedi dok se budete smarali godinu dana!

Majja&Nenad
18.08.2011, 13:37
Na koga si mislio kad si rekao da uziva u pobedi ? :D

Zver
18.08.2011, 15:56
Na koga si mislio kad si rekao da uziva u pobedi ? :D
pa na koga moze da misli....mnogo smo jaki:D

Denebclimber
18.08.2011, 17:10
:( a mogla je biti krljaža na tri pa čak i četiri strane e to je sport ....a ne ujediniti pola servera ,mada razumemo sa neke strane što se odredjeni osećaju ugroženo pfffff ode i ovaj server u propast

da znas, a taman je licilo da ce jedan server biti zanimljiv... sreca pa nisam puno vremena izgubio ovde... i ti posle kazes nema me u farmerima? ne vidim vise svrhu truditi se oko traviana previse, farmanje laganini i igranje iz razonode kad se nema pametnija posla... (sa 20 posto gasa) :D

byteme
18.08.2011, 18:35
da znas, a taman je licilo da ce jedan server biti zanimljiv... sreca pa nisam puno vremena izgubio ovde... i ti posle kazes nema me u farmerima? ne vidim vise svrhu truditi se oko traviana previse, farmanje laganini i igranje iz razonode kad se nema pametnija posla... (sa 20 posto gasa) :D

ajd ajd ne kukaj kad si garantovano ti i zakuvao spajanje tri kvadranta protiv WU ,priznaj pola ću ti oprostiti

Denebclimber
18.08.2011, 18:57
ajd ajd ne kukaj kad si garantovano ti i zakuvao spajanje tri kvadranta protiv WU ,priznaj pola ću ti oprostiti

ahahaha :D pazi kad sam znao da ces to reci :D ne, nisam ja, i iskreno ne svidja mi se ovako, server gubi na zanimljivosti
nemam ja licnih problema sa wu ally, to su pojedini iskompleksirani likovi progurali pricu... verovatno jer su previse nadmeni da bi priznali da sam bolji igrac, il sta ti znam iz kog razloga...
izasao sam iz politike, nemam vremena da se cimam oko saveza i alijansi, poceo sam da igram iz dosade, i nisam ocekivao da cu ovolko igrati uopste, i vise bi mi odgovaralo da se ratuje na sve strane, ovako mi je dosadno pa cu verovatno i slabije igrati...

byteme
19.08.2011, 16:51
ahahaha :D pazi kad sam znao da ces to reci :D ne, nisam ja, i iskreno ne svidja mi se ovako, server gubi na zanimljivosti
nemam ja licnih problema sa wu ally, to su pojedini iskompleksirani likovi progurali pricu... verovatno jer su previse nadmeni da bi priznali da sam bolji igrac, il sta ti znam iz kog razloga...
izasao sam iz politike, nemam vremena da se cimam oko saveza i alijansi, poceo sam da igram iz dosade, i nisam ocekivao da cu ovolko igrati uopste, i vise bi mi odgovaralo da se ratuje na sve strane, ovako mi je dosadno pa cu verovatno i slabije igrati...

ma jadnici lupaju ljudima neke ultimatume i pretnje da prelaze u saveze nije im dosta što su ujedinili 3 kvadranta ,pa ajd i ostatak mape , što se tiče nas ako padnemo ....ha ha ima da leti perje na sve strane ....padnem al vučem i druge sa sobom ,pa da vidimo ko će prvi da se usudi

Denebclimber
20.08.2011, 14:01
ma jadnici lupaju ljudima neke ultimatume i pretnje da prelaze u saveze nije im dosta što su ujedinili 3 kvadranta ,pa ajd i ostatak mape , što se tiče nas ako padnemo ....ha ha ima da leti perje na sve strane ....padnem al vučem i druge sa sobom ,pa da vidimo ko će prvi da se usudi

jbg, taktika, znaju ljudi da ste mnogo jaki... a tebe da neko napadne? pa mogu samo da probaju :D

Majja&Nenad
20.08.2011, 20:44
Bilo bi lepo da se oglasi i neko iz "3 sektora ally" :) cisto da cujemo misljenje sa drugih koordinata :rolleyes:

Sinatra
20.08.2011, 22:55
Bilo bi lepo da se oglasi i neko iz "3 sektora ally" :) cisto da cujemo misljenje sa drugih koordinata :rolleyes:

Hehehe, smesni su. "Lideri" govore svojim saigracima da je "pobeda" vec tu, i da samo trebaju da se pripreme za natare i naravno WU. U narednih 2 meseca ocekujem da se pogase barem 50% njih, ko je lud da klika god dana bez i malo akcije. ;)

Fob
21.08.2011, 01:39
Niko nije ubio server ovim potezom server postaje sve zanimljiviji i zanimljiviji, bice svega tu, sad nekima smeta ujedinjenje A&D i DOGSA, a na rs1 im ne smeta kad se isto to dogodi, imajte samo iste arsine i sve ce biti u redu.

Fob
21.08.2011, 01:52
Sto da se oglasavamo, saradnje su sklopljene i mi zajedno igramo dalje, server je dug pa ko doceka kraj moze pricati o tome sta bi bilo kad bi bilo, savez A & D je nudio saradnju savezu WU jos na pocetku kada je osnovan sa svega 5/6 igraca ali diplomata saveza WU je bio previse kratkovid i zamlacivao se sa wingom sto normalno mi nismo prihvatili. Server ce biti zanimljiv jer cemo se svi potruditi da tako bude.

byteme
21.08.2011, 02:13
Niko nije ubio server ovim potezom server postaje sve zanimljiviji i zanimljiviji, bice svega tu, sad nekima smeta ujedinjenje A&D i DOGSA, a na rs1 im ne smeta kad se isto to dogodi, imajte samo iste arsine i sve ce biti u redu.

šta ko reko !!! ja sam reko !!! pa ako je tebi zanimljivo da igraš od trećeg meseca sa 3/4 mape koja je u zelenoj ili plavoj boji , nama će biti još zanimljivije , realno sada su spojena 3 kvadranta medjusobnim saradnjama a to ubija igru , to je dokazano na svakom serveru , bar jedan server da prodje zanimljiv da bude pucanja na 3 pa čak i 4 strane , e to je posao , ovako samo kratkovidost ili strah tih što su sklapali te iste saradnje , eto vam pa sad ljubite guzice jedni drugima

Fob
21.08.2011, 13:25
Samo ne shvatam cemu nervoza i takav ton, ako smo na suprotnim stranama to nam ipak nedozvoljava takavo ponasanje, danas igramo kao suparnici, na nekom drugom serveru kao saveznici ili duali, zato ne treba tako govoriti o ljudima sa suprotne strane, igramo kako mislimo da je najbolje. Svako ima pravo da se ljuti ali nije u redu da vredja druge, sta cemo mi medjusobno ljubiti to je nas problem vi ipak gledajte sebe. Mozda je i pogresan potez sto smo se ujedinili, ali mi smo pogresili ne Vi, a vreme ce pokazati ko je pogresio i koliko. :)

Denebclimber
21.08.2011, 14:17
šta ko reko !!! ja sam reko !!! pa ako je tebi zanimljivo da igraš od trećeg meseca sa 3/4 mape koja je u zelenoj ili plavoj boji , nama će biti još zanimljivije , realno sada su spojena 3 kvadranta medjusobnim saradnjama a to ubija igru , to je dokazano na svakom serveru , bar jedan server da prodje zanimljiv da bude pucanja na 3 pa čak i 4 strane , e to je posao , ovako samo kratkovidost ili strah tih što su sklapali te iste saradnje , eto vam pa sad ljubite guzice jedni drugima

e ja se slazem sa svim sto si rekao... nego, jel ima mesto jedno u wu za mene? izgleda da mi bi mi to najvise odgovaralo posto mi je ovako smor a doso sam da se igram a ne da pobedim :D

gokosenka
21.08.2011, 14:19
Ocito nemas blaze veze sta su hteli ljudi da kazu.Ako ti vodis diplomatiju sada mi sve jasno.

byteme
21.08.2011, 14:31
e ja se slazem sa svim sto si rekao... nego, jel ima mesto jedno u wu za mene? izgleda da mi bi mi to najvise odgovaralo posto mi je ovako smor a doso sam da se igram a ne da pobedim :D

ma za tebe uvek i onako ako dzukela provali da si mi špijun si na****o ,ahahahah

Denebclimber
21.08.2011, 15:05
ma za tebe uvek i onako ako dzukela provali da si mi špijun si na****o ,ahahahah

hehehheh bacas rovca u mom stilu :D al ako dodjem sa kim ces onda ovde da cavrljas... postace smor na forumu :D

byteme
21.08.2011, 15:28
hehehheh bacas rovca u mom stilu :D al ako dodjem sa kim ces onda ovde da cavrljas... postace smor na forumu :D

pa sa dzukelom i nenadom .....ček samo da nadjem spisak saveza koje nisu stavili pod svoje krilo ...da im bude lakše u ujedinjenju celog servera ,ko zna možda to rade da bi im ustvari što više ljudi slalo jcp a evo i spiska :cc X cc - Хајдуци ,UltraRSK - Р. С. Крајина,WU-S.I. - Veni-Vidi-Vici,WATD - We Are The Defenders,WAR - War And Revenge,SSSS - daltoni,ZMAJ - Zlatni momci ajmo, eto domaći za kera i gazdu mu još samo su vam ovi ostali realno zajedno ne čine jedan dobar savez , ali asimilirajte i njih biće vam mnooogo lakša igra ...ps ko tu koga šeta ? nenad kera ili ker nenada ?

Denebclimber
21.08.2011, 17:06
vidim zrno sujete u tvom postu... :D

byteme
21.08.2011, 17:37
vidim zrno sujete u tvom postu... :D

ma jok znaš da ja nisam takav ........ samo me interesuje ko je tu gazda ,??? :blink: