PDA

View Full Version : Trenutno stanje na serveru [rs2]

Странице : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12

Denebclimber
27.12.2010, 15:25
Sta ste svi osuli paljbu po Alex, valjda se o "pokojniku" govori uvek sve najlepse...

Otisla si Alex, ostala je tuga, uvek ce te voleti... (neka neko drugi nastavi) :)

zato sto je otisla i pojacala ekipu koja je ostala... sad mozemo da kazemo da smo napokon izjednaceni!

:D

ftw
27.12.2010, 15:42
Cisto da vam kazem pogotovu tebi CEDO "FTW" nalog na forumu je alex otvorila i po ko zna koji po redu mislim 4-5 !!!! Imao si prilike da licno procavrljas sa njom !!!!

Spanska serija !!!

o.O
Nisam znao da sam zensko! :down:

:ua:

lepo je konflikator iskoristio mali art sposobnih... ko je video log, zna da ce mu bass njemu taj art trebati! a ne verujem da ce mu pomoci

iskreno! ne bi me zanimalo ni zasto bi se ugasili igraci u MOM savezu (iako nam se to ne desava i na to smo ponosni) a kamoli zasto se gase nalozi iz suprotnickih... ko nije sposoban da igra - taj se valjda i gasi...

iz ovog gornjeg posta namece se zakljucak da tamo gde je toplo ili KAD je toplo, nema neta...

Ti Vana bas znas kad treba da se javis :) Javio sam se sa namerom da odgovim Kasapinu na pitanja,posto vi necete :) Axam,to te ne zanima,a zanimalo te je da me ne ex rs2 proglasis spijunom bez obzira sto je moj off od 10k kata,bez dana arta za sposobne vojnike tukao pigs WW selo :) Poslednja si koja treba da se javljas ovde i mnogo smesna jer kad vi uradite kao nesto,pises o tome na sav glas i time samo pokazujes svoju posesivnost,a sta ste ono uradili za ovih 8 meseci?Jel znas broj koliko vam je kata iseceno od pocetka servera?Ili poglavica?:D U svim tim akcijama najvise je jedna osoba ucestvovala,a mislim da dobro znate i to ;)Spominjes Konflikatora?Ako me secanje ne vara,Iggac se ono bese skucao na Koki75?Ser zile isto?Pa Che!,Iggac i lukrecija na Vladara?GN na Wirelessa koji ima njive na 12?Tatamata prepolovio off od 80-90k na istog tog Wirelessa?Unfackables na Super Marija?Sto o tome ne pises? Super ste iskoristili art! :laugh::laugh::laugh:
Sad imate jedan mali kao SO ally?A WU&PV 4? :O
J&J ostao bez off sela i posle bez artifakta sposobnih vojnika?Bebylonu crop ravnan na nulu?Beti Bup bez jedinstvenog artifakta brzine x 3,strateskog jako bitnog arta u igri :laugh: Imerpijanac bez lude?ITD.I sve to bez gubitaka WU&PV ally? :D Uskoro cemo videti vase offove,a i vi moj koji je pravljan bez arta za sposobne vojnike :cool:

http://forum.travian.rs/showpost.php?p=336789&postcount=793
Procitaj nesto Vana,mozda i naucis nesto pod stare dane!
Cheer's

Vannaa
27.12.2010, 18:16
o.O

Ti Vana bas znas kad treba da se javis :) Javio sam se sa namerom da odgovim Kasapinu na pitanja,posto vi necete :) Axam,to te ne zanima,a zanimalo te je da me ne ex rs2 proglasis spijunom bez obzira sto je moj off od 10k kata,bez dana arta za sposobne vojnike tukao pigs WW selo :) Poslednja si koja treba da se javljas ovde i mnogo smesna jer kad vi uradite kao nesto,pises o tome na sav glas i time samo pokazujes svoju posesivnost,a sta ste ono uradili za ovih 8 meseci?Jel znas broj koliko vam je kata iseceno od pocetka servera?Ili poglavica?:D U svim tim akcijama najvise je jedna osoba ucestvovala,a mislim da dobro znate i to ;)Spominjes Konflikatora?Ako me secanje ne vara,Iggac se ono bese skucao na Koki75?Ser zile isto?Pa Che!,Iggac i lukrecija na Vladara?GN na Wirelessa koji ima njive na 12?Tatamata prepolovio off od 80-90k na istog tog Wirelessa?Unfackables na Super Marija?Sto o tome ne pises? Super ste iskoristili art! :laugh::laugh::laugh:
J&J ostao bez off sela i posle bez artifakta sposobnih vojnika?Bebylonu crop ravnan na nulu?Beti Bup bez jedinstvenog artifakta brzine x 3,strateskog jako bitnog arta u igri :laugh: Imerpijanac bez lude?ITD.I sve to bez gubitaka WU&PV ally? :D Uskoro cemo videti vase offove,a i vi moj koji je pravljan bez arta za sposobne vojnike :cool:

Cheer's

ma - tvoj je najveci! ne sekiraj se i bez pomoci!

kiss - meni nepoznati clanu ex BALKANA - pocastvovana sam sto si kate svih mojih saveznika sabrao... kao i time da pomno pratis moje kretanje ... i kao sto stoji u nekom od prethodnih mojih postova - ne volim igrace koji klikcu, smrde i "mudruju " ceo server :)

jedva cekam da vidim taj TVOJ - pa makar i mene opalio umesto WW-a

imali smo cime, pa smo ratovali ceo server, a neces verovati - imamo jos uvek...

(jedina osoba za koju znam da je bila spijun na ex rs2 je zensko i iz okoline je NS - a, nju sam javno prozvala i svi to znaju... nemoj me optuzivati za nesto sto nije tacno ili neprovereno, jer si verovatno pogresio)

pampur
28.12.2010, 23:44
o.O

Cheer's

Aj batice nemoj da me brukas,malo se vise offova skucalo kod mene,doduse spavao sam i brojao vojsku uz jutarnju kafu,da sam bio budan verovatno bi stanje jos zesce bilo:laugh:dobro sve u zaru borbe ne znam zasto toliko slova trosite i zivaca oko toga,igra je takva kakva jeste,nema potrebe za tim.

rs2 super mario

Čeda Kasapin
29.12.2010, 20:09
Oko cega se ovde prepirete?Ko je koga i koliko puta i sa cim....pa nema potrebe za tim..ta ista Vana vam je sve male arte pokupila..ako ste i uzeli 1-2 to treba da velicate u svojoj skype sobi i time umirite ally a ne da pricate ovde o tome...a ne znam i sto se vannica cima oko ovakvih stvari...

u svakom slucaju bice sve jasno za nekih 2 meseca pa tad svi na pivo i kolace ...

Ko pobedi pravi tortu a porazeni placa pivo :)

Double trouble
30.12.2010, 12:01
Za sve igrace rs2 servera

Dragi prijatelji,

od sutra nas ceka nekoliko dana primirja i Nova godina. Prethodnih par meseci smo se uglavnom svi ovde lepo zabavljali i druzili, bez obzira u kom timu ko igra.

Prethodnih par meseci smo se lepo igrali i druzili, bili korektni i medju sobom i medju neprijateljima. Mnogo toga se lepog na ovom serveru dogodilo. Rodila su se mnoga lepa prijateljstva i druzenja pa cak i velike ljubav :blushing::inlove:i.

Zelimo da vam svima i naredna bude u najmanju ruku u tom duhu, da budete srecni i veseli, da imate uspeha i pobeda. Ruzne stvari ostavite iza sebe, i neka vam naredna donese samo srecu.

Cestitam vam svima na fer i korektnoj borbi, na tome sto ste igrali za svoj tim a ne protiv drugih ljudi, sto ste bili korektni i sto se niste sluzili vredjanjem.

Coveka najcesce uvredi ono lose sto ste o njemu rekli, a ne ono sto ste mu ucinili. Lakse se izmire ljudi zavadjeni protiv bitke, nego posle reci u kojima je bilo uvreda. Rdjavo delo nestaje onda kada se preko njega predje, jer se rdjavo delo popravi dobrim delom, a ruzne reci se ne mogu ispraviti lepim recima.

Jos jednom hvala svima na korektnoj igri, i na tome sto ste bili zreli i niste vredjali, zato vam zelimo srecnu Novu godinu.

Neka vam bude srecna i uspesna. Proslavite je sa prijateljima i dragim ljudima, i neka vam svima donese, mnogo srece, mira i uspeha.

Srecna Nova godina ! :ziveli:

SO aly

-----------------------

Za Travian team

I vama zelim srecnu i uspesnu Novu godinu, a pre svega da u narednoj na svim serverima bude vise igraca, da ih bolje cujete i da vas lakse razumeju

Srecna Nova godina ! :ziveli:

Zalosna Sova (rs2)

Biroba
30.12.2010, 12:37
Srecni praznici svim clanovima PV SO i WU ally :)))

SOSA
30.12.2010, 13:02
Zelim da se pridruzim cestitkama,svojih saveznika kao i protivnickih timova.Zelim vam puno zdravlja,ljubavi i napredka u predstojecoj 2011 -toj god. Uzivajte u praznicima i primirju,i napunite baterije pozitivnom energijom .:):)

Svim Travijancima zelim srecnu i uspesnu 2011 godinu.:)

rs2 Armadilla

Vasilij Zajcev
30.12.2010, 14:00
Auh, Sovo, u srce si me dirnuo :blushing:

Stvarno lepo videti ovo praznicno raspolozenje na forumu :)

SO i Tekila :P ,

U tom duhu, takodje da vam se zahvalim sto ste bili dostojni protivnici ( mada ste mogli jos malo da se potrudite :P bilo bi zanimljivije )
Zelim vam da u Novoj godini ostanete takvi ljudi pre svega, a postanete malo bolji igraci :P

Mojoj dragoj WU ally, i svim igracima koji je cine,

pokazali ste i dokazali da fer igra, korektni odnosi i jedinstvo ipak pobedjuju sve spletke, farse i prevere. I pored razlicitih misljenja i stavova, uspeli ste da prevazidjete sve nesporazume, zanemarite licne motive i predrasude, i na tome vam svima od srca cestitam!
Ponosna sam sto sam deo ovakve ally!
Drugari, hvala vam na svemu, pa da u Novoj godini nastavimo u istom stilu!!!

Svima zelim Srecnu Novu, i da se jos dugo ovako lepo druzimo i igramo!

:ziveli:

Jovana Zajcev :inlove:

makronjero
31.12.2010, 16:28
Dobro poslednje vece ove 2010. godine.

Zelim svim dragim travijankama i travijancima sve najlepse, sve ono sto ce vas uciniti jos boljim ljudima. Zelim da 2011. godinu provedete u miru, zdravlju i veselju. Zelim da sazidamo nase WU&PV Svetsko cudo.

Zelim sve dobro i nasim protivnicima iz SO ALLY, zelim da im cestitam na fer i korektnoj borbi do sada. Zelim da se nasi rs serveri probude malo i izadju iz "spanske serije".

Sve u svemu, neka se svi provedu veceras onako kako im najvise prija, u drustvu osoba koje su im najdraze, uz osmehe, mozda i neki poljubac sto da ne.

Lep i lud provod zeli Vam Mare ispred WU&PV ALLY!

SRECNA NOVA GODINA!!!

qsha
01.01.2011, 02:54
Elem, niko da se javne na ovaj forum da rekne da casti pivoo. :)
Srecna svima nova godina a bili WU PV ili SO!!!
Ajd papolako skupljjate pare da nas castite pivom. :D:D:D
Posebno Sova i Debeloguzi, :P
A mi iz WU vec smo navikli da pijemo, posebno ako cascavaju cigancice kao sto smo mi. :D:D:D:D
S' postovanjem Mica i Qsha.
Ziveli!!!!!!!!!!!!
:ziveli::ziveli::ziveli::ziveli::ziveli::ziveli::z iveli::ziveli::ziveli::ziveli::ziveli::ziveli::ziv eli::ziveli::ziveli::ziveli::ziveli::ziveli::zivel i::ziveli::ziveli:

Banana
01.01.2011, 04:11
Elem, niko da se javne na ovaj forum da rekne da casti pivoo. :)
Srecna svima nova godina a bili WU PV ili SO!!!
Ajd papolako skupljjate pare da nas castite pivom. :D:D:D
Posebno Sova i Debeloguzi, :P
A mi iz WU vec smo navikli da pijemo, posebno ako cascavaju cigancice kao sto smo mi. :D:D:D:D
S' postovanjem Mica i Qsha.
Ziveli!!!!!!!!!!!!
:ziveli::ziveli::ziveli::ziveli::ziveli::ziveli::z iveli::ziveli::ziveli::ziveli::ziveli::ziveli::ziv eli::ziveli::ziveli::ziveli::ziveli::ziveli::zivel i::ziveli::ziveli:

ajdt i, blago memi na spavanje... :P
p.s. isto takodje se prokljucujem cestitkama :)
:pijanac::pijanac::pijanac::pijanac::pijanac::pija nac::pijanac::pijanac::pijanac::pijanac::pijanac:: pijanac:

Daniel
01.01.2011, 08:34
srecna nova godina,sve najbolje i najlepse... zivi bili 100 godina :ziveli::ziveli::ziveli::ziveli:

Red Bull_F1
04.01.2011, 11:56
Ajmo u lov na ww sela !!!! Bozic je stigao malo ranije :) :) :) :) :) mislim WW bozic !!!

Srecno !!!

mitasd
04.01.2011, 17:53
Q Q,otkud se odjednom pojavise... zar ne bese 6-tog? :)
Srecna Nova svim traviancima... sve najbolje...

*CIPIRIPI*
05.01.2011, 11:16
Izgleda da je nekome potreban kalendar :P MIslim da je lepo pisali da ce se natari pojaviti 06.01

Banana
05.01.2011, 12:58
ima li ko pametan da sad kaze da li ce biti odbanovani posle bozica ili pre s obzirom da su se pojavili 2 dana ranije

Zdravo,

Natari ce se odbanovati kako pise u poruci na forumu.

Pozdrav
Support

ovo je odgovor admona, predpostavljam da se to odnosi na ovo:

http://forum.travian.rs/showpost.php?p=336219&postcount=1

Vannaa
06.01.2011, 14:17
kao sto je uvek "nepisano pravilo" na -/- je uvek prava travianska igra

sve ostale koordinate su iskustvo i mir

hvala svim clanovima PV saveza koji su nam u 2 minuta pre Bozicnog primirja priredili malo IGRE, testirali nasu sposobnost i sloznost

vreme se pokazalo kao jedan od vaznih cinilaca (a tako i treba da je), bilo je sjajno u podne, i HVALA jos jednom na odlicnom testiranju strategije! :)

to sto smo bili bolji danas ne znaci da negde necemo da "kiksnemo"

Čeda Kasapin
07.01.2011, 22:19
kao sto je uvek "nepisano pravilo" na -/- je uvek prava travianska igra

sve ostale koordinate su iskustvo i mir

hvala svim clanovima PV saveza koji su nam u 2 minuta pre Bozicnog primirja priredili malo IGRE, testirali nasu sposobnost i sloznost

vreme se pokazalo kao jedan od vaznih cinilaca (a tako i treba da je), bilo je sjajno u podne, i HVALA jos jednom na odlicnom testiranju strategije! :)

to sto smo bili bolji danas ne znaci da negde necemo da "kiksnemo"

Dobro receno Vanice bananice...nego HRISTOS SE RODI :)

svima sve najbolje u 2011 a najbolji neka pobedi

pajko
07.01.2011, 23:56
Dobro receno Vanice bananice...nego HRISTOS SE RODI :)

svima sve najbolje u 2011 a najbolji neka pobedi

Vaistinu se rodi , druze Cedo

Rekao daca da mu se javis obavezno

Čeda Kasapin
08.01.2011, 01:48
Vaistinu se rodi , druze Cedo

Rekao daca da mu se javis obavezno

hvala :)

culi smo se

transfer se ocekuje :cool:

daki81
09.01.2011, 10:43
Напомена: Натари ће бити одблокирани у произвољно време 24 сата након истека Божићног примирја.

Zivo me interesuje kako je vecina shvatila ovu poruku, odnosno jel ste ocekivali da se ban skine u ovih 24h koji su upravo prosli ili kasnije? Ja bih rekao da admin stavlja malo nejasne obavestenja i nije cuo za zarez, ne znam sta osatli misle na tu temu. Trebalo bi pisati jasne i precizne poruke a ne da ljudi bleje pored racunara i cekaju na skidanje bana poslednja 24h, a pouzdano znam da svi cekaju.

Vannaa
09.01.2011, 11:15
Напомена: Натари ће бити одблокирани у произвољно време 24 сата након истека Божићног примирја.

ma Bozicni dani su krivi za sve... jelo se, pilo se, sada se drema... osim ako nije nekome u administraciji slava danas, pa zaboravio na Natare... :D

potpuna neozbiljnost rs Travian Tima

radjur
09.01.2011, 11:16

Zivo me interesuje kako je vecina shvatila ovu poruku, odnosno jel ste ocekivali da se ban skine u ovih 24h koji su upravo prosli ili kasnije? Ja bih rekao da admin stavlja malo nejasne obavestenja i nije cuo za zarez, ne znam sta osatli misle na tu temu. Trebalo bi pisati jasne i precizne poruke a ne da ljudi bleje pored racunara i cekaju na skidanje bana poslednja 24h, a pouzdano znam da svi cekaju.

Pa poruka je shvacena onako kako je napisana da u roku od 24h od prestanka bozicnog primirja ce biti odblokirani natari. To je jedino normalno tumacenje. Posto nisu jos odblokirani verovatno se mislilo na Bozicno primirje 2012 godine

Vasilij Zajcev
09.01.2011, 12:47
Напомена: Натари ће бити одблокирани у произвољно време (zarez) 24 сата након истека Божићног примирја.

"Cekanje na unban WW sela" - Dan Treci/ Sat 1068/ Epizoda 3/ Klapa 27/ REZ... idemo opet !!!

Travian timu, uskracujete mi moj beauty sleep :( :angry: totalno neozbiljno!!!!!

A sve to zbog jednog zareza :)

Hajde sad, valjda ste se otreznili do sad, lepo razbudili, nasetali po ovom lepom vremenu :glare: ... Mislim da ste sad spremni da kliknete to OK !!! :rolleyes:

Jovana Zajcev :inlove:

acamilicko
09.01.2011, 14:19
Највећи недељни скок
Бр. Играч Места
1. 2шмизле 1694
2. Smederevac 1664
3. micko 1495
4. nikolajovkovic 1489
5. SPARIOSU 1466
6. Knez Lazar 1 1448
7. micicici 1445
8. Multihunter 1411
9. Laki 1410
10. G!g! 1344

Шта рећи? :O

:scared:

Travian tim ----> :cekic: <---- Igraci rs servera

Trajan
10.01.2011, 06:24
prvo rusenje WW-a hehe
http://4travian.org/log/juGgIcpd2BS9

i moram reci svaka cast za deff posto sam bio budan do nekih 00:40 a selo jos uvek bilo natarsko a napad stizao u 02:13

Zemun
10.01.2011, 13:09
prvo rusenje WW-a hehe

i moram reci svaka cast za deff posto sam bio budan do nekih 00:40 a selo jos uvek bilo natarsko a napad stizao u 02:13

eee , a sto nisi oteo ww?:P vise stete bi naneo time, mislim realno, dok bi slali off opet bla bla bla :)

NeoMaster_rs
11.01.2011, 14:41
eee , a sto nisi oteo ww?:P

verovatno nije bio dovoljno "kulturan" :slikar:

ambidekster
11.01.2011, 19:51
prvo rusenje WW-a hehe

Svaka cast za Debeloguzog, ceo server je sam napadao WU BROZ, i skatao je mnoge igrace, verovatno ga ne bi uhvatili ni prvi put da se MAD MAX-u nije luda ukljucila i dala mu izvidjacki art:blushing:
Zaista je smesno da jedan igrac ovako ponizava ceo savez koji je kao "prvi" na serveru, steta sto nije bilo vise off akcija od saveza SO.

Za WU BROZ mogu reci da su jedino OFF akcije pravili dobro i da su bile teske za organizaciju, imali su puno aktivnih igraca i mogli su bolje da ih iskoriste, ovako su ostali sami uprava i puno naloga bez vlasnika, tako da ceo savez vodi 6-7 igraca koji igraju sami:blink:

Bas da vidimo kako ce da se zavrsi server:cool:

mungos ex/rs3
amidekster rs2

Banana
12.01.2011, 00:18
Svaka cast za Debeloguzog, ceo server je sam napadao WU BROZ, i skatao je mnoge igrace, verovatno ga ne bi uhvatili ni prvi put da se MAD MAX-u nije luda ukljucila i dala mu izvidjacki art:blushing:
Zaista je smesno da jedan igrac ovako ponizava ceo savez koji je kao "prvi" na serveru, steta sto nije bilo vise off akcija od saveza SO.

Za WU BROZ mogu reci da su jedino OFF akcije pravili dobro i da su bile teske za organizaciju, imali su puno aktivnih igraca i mogli su bolje da ih iskoriste, ovako su ostali sami uprava i puno naloga bez vlasnika, tako da ceo savez vodi 6-7 igraca koji igraju sami:blink:

mungos ex/rs3
amidekster rs2

Sto se tice uprave saveza WU.BROZ, mogu samo da ti kazem da je prema tebi bila (neopravdano) bezgranicno tolerantna. Samo par stavki:
1. imao si off, nisi hteo da ucestvujes u akcijama, iako si bezbroj puta bio pozivan da ucestvujes. Licno sa tobom smo pricali i zvali te u akcijanje maxa, barba, had, aca, resk, pocke, ja... a ti si odbijao sa izgovorom da od tebe pokusavamo da napravimo garazu, ili da hocemo svesno, namerno da zakucamo tvoj off;
2. niti jedan jedini fejk nisi poslao na protivnike, iako je to trazeno od SVIH igraca u savezu;
3. niti jedan jedini resurs nisi poslao, kada je cela ally slala push-eve;
4. kada se def trazio, ti nisi hteo da saljes sa svog naloga, ili sa multija, iz razloga sto ti se def trazi preko kruzne (kao i svim igracima) a ne na PP, posto, kako si rekao, mislis da ti se nece vratiti 'usluga";
5. previse puta si ulazio u konflikt sa igracima WU.BROZ saveza oko farminga (Ares, HarunT, qsha Broz_). Napomena: Samo su oko tebe bili problemi kada je farming bio u pitanju, i samo su se na tebe zalili drugi igraci;
6. na svom profilu si napisao: "Naseljavanje u neposrednoj blizini bilo kog mog sela smatram nekulturom." a onda si oteo selo koje se nalazi u 7x7 Maxinog GG-a, a potom krajnje bezobrazno odgovorio na njegovu poruku.

Nemoj misliti da su svi kao i ti, sto se tice multija... kao sto vidis, u tvom "savezu" su svi blokirani, a u WU.BROZ savezu nema takvih http://s2.travian.rs/allianz.php?aid=1428 Predpostavljam da ovo govori o tim multi nalozima u Broz savezu.

I za kraj, mogu samo da te podsetim na poruku koju si ostavio na svom profilu:

"Nekultura se ne toleriše nigde - ni ovde ni u životu."

Ajd sada na spavanje. Pozdrav.

Red Bull_F1
12.01.2011, 00:32

mungos ex/rs3
amidekster rs2

za izgradnju WW je potreban samo jedan covek :) :) sta tek 6-7 mogu da ucine !!!! :*

Daniel
12.01.2011, 00:44
Ne razumem zasto o ovakvim stvarima raspravljate po forumu i ne razumem zasto se uopste raspravljate sa njim ....
nije bre 6-7 igraca ima nas bar 10 ... :)

ambidekster
12.01.2011, 06:04
Sto se tice uprave saveza WU.BROZ, mogu samo da ti kazem da je prema tebi bila (neopravdano) bezgranicno tolerantna. Samo par stavki:
1. imao si off, nisi hteo da ucestvujes u akcijama, iako si bezbroj puta bio pozivan da ucestvujes. Licno sa tobom smo pricali i zvali te u akcijanje maxa, barba, had, aca, resk, pocke, ja... a ti si odbijao sa izgovorom da od tebe pokusavamo da napravimo garazu, ili da hocemo svesno, namerno da zakucamo tvoj off;
2. niti jedan jedini fejk nisi poslao na protivnike, iako je to trazeno od SVIH igraca u savezu;
3. niti jedan jedini resurs nisi poslao, kada je cela ally slala push-eve;
4. kada se def trazio, ti nisi hteo da saljes sa svog naloga, ili sa multija, iz razloga sto ti se def trazi preko kruzne (kao i svim igracima) a ne na PP, posto, kako si rekao, mislis da ti se nece vratiti 'usluga";
5. previse puta si ulazio u konflikt sa igracima WU.BROZ saveza oko farminga (Ares, HarunT, qsha Broz_). Napomena: Samo su oko tebe bili problemi kada je farming bio u pitanju, i samo su se na tebe zalili drugi igraci;
6. na svom profilu si napisao: "Naseljavanje u neposrednoj blizini bilo kog mog sela smatram nekulturom." a onda si oteo selo koje se nalazi u 7x7 Maxinog GG-a, a potom krajnje bezobrazno odgovorio na njegovu poruku.

Nemoj misliti da su svi kao i ti, sto se tice multija... kao sto vidis, u tvom "savezu" su svi blokirani, a u WU.BROZ savezu nema takvih http://s2.travian.rs/allianz.php?aid=1428 Predpostavljam da ovo govori o tim multi nalozima u Broz savezu.

I za kraj, mogu samo da te podsetim na poruku koju si ostavio na svom profilu:

"Nekultura se ne toleriše nigde - ni ovde ni u životu."

Ajd sada na spavanje. Pozdrav.

Ovaj Vas odgovor tacno govori o Vama, tako ste se lepo opisali da ja ne moram nista vise da govorim:(
Sramota me je sto sam bio u takvom savezu, tolike sam Vam probleme pravio a ipak ste me drzali u savezu, tu nesto jako smrdi(a to nisam ja sigurno):huh:

Ako su zaista postojali ti problemi sto mi niste rekli pa da ih resimo, niko mi nikad nikakvu poruku nije poslao, sem doticnih koje si naveo(ares, harunt, qsha) ali su njihove poruke bile samo vredjanje i pretnje. Od pocetka servera ste imali nesto protiv mog naloga samo nikako da kazete sta, koliko mogu da razumem iz ovog tvog pisanja, problem je sto sam tevtonac i sto ceo dan saljem pljacke na farme. Ja ne uplacujem gold i samo tako mogu da se razvijam, ako mi zabranite da farmam , sta mi ostaje?

Mislio sam da Banana Broz vise ne igra na nalogu, nema te nigde sem ovde na forumu:P
pozdrav

ambidekster
12.01.2011, 06:20
Ne razumem zasto o ovakvim stvarima raspravljate po forumu i ne razumem zasto se uopste raspravljate sa njim ....
nije bre 6-7 igraca ima nas bar 10 ... :)

Potpuno si upravu, lepse je igrati travian nego ovde pisati:)

evo jedan log, da se vidi kako se brani ww selo :blink:

http://travian-reports.net/rs/report/773249a6fcf

nadam se da nije problem sto sam bez dopustenja stavio log,
ceo dan sam fejkovao ww selo koje ste mi oteli, zaista nije lepo od Vas sto mi otimate selo:P

poz

mahniti sven
12.01.2011, 12:14
Ju , ju , ju .... pa on se jos nasao uvredjenim i povredjenim ??? :shok:

Covek koji izda savez i alijansu u kojoj je igrao ... i jos place po forumu , strasno :wtf:

Probao si nesto nije ti uspelo ako te odblokiraju razvalicemo ti nalog i pokupiti sela , bez takvih se uvek moze :tras:

Sto rece Bole ... ajd laku noc :ajk:

Jezda 1/4 Apocalypse now rs2

Vasilij Zajcev
12.01.2011, 12:52
Potpuno si upravu, lepse je igrati travian nego ovde pisati:)

evo jedan log, da se vidi kako se brani ww selo :blink:

http://travian-reports.net/rs/report/773249a6fcf

nadam se da nije problem sto sam bez dopustenja stavio log,
ceo dan sam fejkovao ww selo koje ste mi oteli, zaista nije lepo od Vas sto mi otimate selo:P

poz

Pisao sam ti in game i rekao moje misljenje o situaciji koja se desila,i o tvojim potezima.Opet cu ti ponoviti,potezima koje si vukao nisi naskodio savezu Broz,nimalo,ali si sigurno naskodio ljudima zbog kojih si klikao ovako dugo...
Sto se tice ostavljenog loga,ne nije frka,ako mislis da tako postizes neki cilj,nema problema,ako te zanima jos neki a nemas ,javi se dostavicemo ti,pa postavljaj ako mislis da treba,znam da ima i lepsih cak i od ovog...
Branimo se kako znamo i umemo,bar pokusavamo to,zajedno sa ostalim ljudima iz ally,nekad uspesno nekad manje uspesno,jbg,trudimo se.. :)

E sada jedan drugarski savet,ako zelis prihvati(ne poznajem te,i nemam nista protiv tebe):

Sve sto si dosad odradio,u poslednjih 2-3 dana,niti je lepo,niti moralno,veruj mi (ako zelis) da takve stvari i takav cin,ne ceni niko,niti ljudi sa kojima si klikao do sada rame uz rame,niti to cene ljudi sa suprotne strane(prtivnik),nemoj da te "pale" neki,ako postoje takvi,da si sada"neko" zbog minulih dogadjaja...skluliraj ako mozes,mozda ces pozeleti ponovo da klikas sa nekim ljudima...a forum je najgore mesto za isterivanje pravde i istine da znas...

Eto toliko od mene,POZDRAV i sve najbolje !

Jorda

ambidekster
12.01.2011, 12:56
Ju , ju , ju .... pa on se jos nasao uvredjenim i povredjenim ??? :shok:

Covek koji izda savez i alijansu u kojoj je igrao ... i jos place po forumu , strasno :wtf:

Probao si nesto nije ti uspelo ako te odblokiraju razvalicemo ti nalog i pokupiti sela , bez takvih se uvek moze :tras:

Sto rece Bole ... ajd laku noc :ajk:

:P
Ovo je tvoj komentar na to sto su Vam dva ww sela skatali na nulu:D:D

Za jedno selo Vam je trebalo 23h da ga osvojite.
A drugo koje je bilo na granici i znalo se da je riznicno niste bili u stanju da skupite vise od 50k defa za 7h.
Ja sam zaista morao to da prokomentarisem, jer je jako smesno:)
Sad je podne tako da si malo vise popio:blink:

Mrvica
12.01.2011, 13:05
Psi laju na karavane, a karavani prolaze...

baš tako! :P

ajmo dalje da gradimo www, da gradimo ww, da gradimo ww :clap:

a posle da

a posle toga

:trac: u nekoj kafanici

a neki se neće baš sećati posle toga svega pa će stalno pitati: :wtf:

p.s. znam da je ovo :spam: ali nadam se da mi niko neće zameriti :P

SOSA
12.01.2011, 14:25
baš tako! :P

ajmo dalje da gradimo www, da gradimo ww, da gradimo ww :clap:

a posle da

a posle toga

:trac: u nekoj kafanici

a neki se neće baš sećati posle toga svega pa će stalno pitati: :wtf:

p.s. znam da je ovo :spam: ali nadam se da mi niko neće zameriti :P

tako jeeeeeeee:)
svu snagu koju koriste pojedinci za pljuvanje i piskaranje,nek je iskoriste u bolje svrhe zbog kojih su prvenstevno tu,a to je da se igraju....igra kaze ajde gradite cuda pa nek bolji pobedi,a onda kao sto vecina nas misli i hoce,da se okupimo i opustimo.
:)

svim graditeljima zelim puno srece u izgradnj ww:)

RS2 ARMADILLA

mahniti sven
12.01.2011, 15:11
:P
Ovo je tvoj komentar na to sto su Vam dva ww sela skatali na nulu:D:D

Za jedno selo Vam je trebalo 23h da ga osvojite.
A drugo koje je bilo na granici i znalo se da je riznicno niste bili u stanju da skupite vise od 50k defa za 7h.
Ja sam zaista morao to da prokomentarisem, jer je jako smesno:)
Sad je podne tako da si malo vise popio:blink:

Ne pada mi na pamet da se prepucavam po forumu .... jos sa nekim ko nije znao da katanjem nemoze obrisati natarsko selo sa mape :down:

Poruka " laku noc " je bila figurativna , ali ajde da ti objasnim :

Nisi uradio nista ... tvoje katanje jednog sela ne znaci nista , to sto si upropastio svoj nalog i jos par naloga sa njim takodje ( pogadjas vec ) ne znaci nista ! :tuctuc:

Zavrsio si na ovom serveru , bar nas nemoj smarati na forumu .... hvala :blushing:

WarLord
12.01.2011, 20:12
Jel vazi redovno primirje za novu godinu ili ne ?

Da, primirje ce biti kao sto se nalazi u zvanicnom obavjestenju, imaju WW sela, ali nema planova, tako da primirje ima.

Pozdrav

daki81
12.01.2011, 20:20
Ladno ce da bude primirje... Hahahaha... pa to sto nema planova ne znaci da se ne gradi i da ne treba tajmirati da udaris u protivnika u pravom momentu sa manjim offovima u ovoj fazi... Stvarno nevidjena glupost ako ima primirja.

ambidekster
12.01.2011, 21:23
Pisao sam ti in game i rekao moje misljenje o situaciji koja se desila,i o tvojim potezima.Opet cu ti ponoviti,potezima koje si vukao nisi naskodio savezu Broz,nimalo,ali si sigurno naskodio ljudima zbog kojih si klikao ovako dugo...
Sto se tice ostavljenog loga,ne nije frka,ako mislis da tako postizes neki cilj,nema problema,ako te zanima jos neki a nemas ,javi se dostavicemo ti,pa postavljaj ako mislis da treba,znam da ima i lepsih cak i od ovog...
Branimo se kako znamo i umemo,bar pokusavamo to,zajedno sa ostalim ljudima iz ally,nekad uspesno nekad manje uspesno,jbg,trudimo se.. :)

E sada jedan drugarski savet,ako zelis prihvati(ne poznajem te,i nemam nista protiv tebe):

Sve sto si dosad odradio,u poslednjih 2-3 dana,niti je lepo,niti moralno,veruj mi (ako zelis) da takve stvari i takav cin,ne ceni niko,niti ljudi sa kojima si klikao do sada rame uz rame,niti to cene ljudi sa suprotne strane(prtivnik),nemoj da te "pale" neki,ako postoje takvi,da si sada"neko" zbog minulih dogadjaja...skluliraj ako mozes,mozda ces pozeleti ponovo da klikas sa nekim ljudima...a forum je najgore mesto za isterivanje pravde i istine da znas...

Eto toliko od mene,POZDRAV i sve najbolje !

Jorda

Sve sto radim, radim smisljeno, odluke su donesene jos odavno i sad ih samo privodim kraju.
Za mene su svi igraci na ovom serveru isti, bez obzira koliko popa, vojske ili funkcije u savezu imaju.
Odaberes saveznike i protivnike i krenes da ratujes, na zalost na ovom serveru nisam imao srece da nadjem saveznike, ali sam bar dobio protivnike:)

I daljem me interesuje da li ce iko da prihvati odgovornost za tako lose organizovano otimanje ww sela jer propusti su veliki i ne dopustivi.
A ovo primirje je strasnoooooooooooooo, jer ce sad ta dva sela moci da se spasu i time se direktno utice na tok igre, ja nisam cuo da je na nekom serveru ovo jos bilo.:blink:

pozz

popak
12.01.2011, 21:36
neka primirja:) ne škodi malo odmora nikome

qsha
13.01.2011, 01:40
Ovaj Vas odgovor tacno govori o Vama, tako ste se lepo opisali da ja ne moram nista vise da govorim:(
Sramota me je sto sam bio u takvom savezu, tolike sam Vam probleme pravio a ipak ste me drzali u savezu, tu nesto jako smrdi(a to nisam ja sigurno):huh:

Ako su zaista postojali ti problemi sto mi niste rekli pa da ih resimo, niko mi nikad nikakvu poruku nije poslao, sem doticnih koje si naveo(ares, harunt, qsha) ali su njihove poruke bile samo vredjanje i pretnje. Od pocetka servera ste imali nesto protiv mog naloga samo nikako da kazete sta, koliko mogu da razumem iz ovog tvog pisanja, problem je sto sam tevtonac i sto ceo dan saljem pljacke na farme. Ja ne uplacujem gold i samo tako mogu da se razvijam, ako mi zabranite da farmam , sta mi ostaje?

Mislio sam da Banana Broz vise ne igra na nalogu, nema te nigde sem ovde na forumu:P
pozdrav

Najveci propust BROZ-a je u tome sto smo te pustili da opstanes i ovoliko koliko si do sada. Ne zelim da spominjem ljude koji su bili za to ali greske se desavaju...
Sto se mene licno tice davno bi postao farma zajedno sa tvojim multi nalozima i tako bi jedino pomogao ljudima koji su ti pruzili to zadovoljstvo da igras sa njima i ako nisi igrao za njih.
Jesi uspeo da napravis malu steticu i ako si, jer smo ti mi to dopustili, mada kao sto ti je receno nisi ni znao da natarsko selo ne moze da nestane. :D
To si uspeo samo iz tog razloga jer si gledao napade po savezu kao i za farming, oko cega smo prvi put i pisali in game. Da nisi video da je natarskom selu ostalo 4% lojalnosti nikada ne bi ni smeo da poslajes napad. Tako si i farmao na nasa izvidjanja i nase napade. SJAJNO super si!!!!
Niko ti nikada nije branio da farmas, cak smo te i pustali ne bi li se malo dozvao pameti i poceo da igras za ally.
Da rezimiramo, uradio si to sto si uradio, svaka cast ako tebe to cini srecnim mene jos vise.
Sada prestani da smaras ljude svojim prelepim logovima i polako nestani sa ovog foruma kao sto ces za koji sat nestati sa traviana.
Veliki pozdrav i jako mi je krivo sto neces biti u mogucnosti da upoznas drugu stranu traviana, da sednes i popijes koje :ziveli: sa ljudima sa kojima si igrao bez obzira na kojoj strani igrali.
Toliko od nas...

Čeda Kasapin
13.01.2011, 02:00
neka primirja:) ne škodi malo odmora nikome

Tako je...da malo i odmorimo od ovih slava :)

Nego sto se stalno neko iz pv wu svadja sa nekim pojedincima ovde na forumu i zasto uopste raspravljaju i pravdaju svoje odluke,ne vidim da ih neko proziva za to al postade nam to jedino sto na forumu citamo.

Ako ste nesto uradili za dobro alijanse nema potrebe ovde da razjasnjavate svima nama sto je to tako.

Dodjem da vidim sta se desava i stalno neka svadja sa pojedincima i dobro rece zajcev da na forumu tesko da ce neko slavu da pokupi (osim dacana)

Nego ajmo mi da igramo malo,vidim da se i drug daki ubacio u ekipu pa ko zna mozda nesto naucimo od njega :)

:cool:

ps.svima sretna nova godina i sve najbolje a pobedice najbolji :)

ambidekster
13.01.2011, 06:01
Najveci propust BROZ-a je u tome sto smo te pustili da opstanes i ovoliko koliko si do sada. Ne zelim da spominjem ljude koji su bili za to ali greske se desavaju...
Sto se mene licno tice davno bi postao farma zajedno sa tvojim multi nalozima i tako bi jedino pomogao ljudima koji su ti pruzili to zadovoljstvo da igras sa njima i ako nisi igrao za njih.
Jesi uspeo da napravis malu steticu i ako si, jer smo ti mi to dopustili, mada kao sto ti je receno nisi ni znao da natarsko selo ne moze da nestane. :D
To si uspeo samo iz tog razloga jer si gledao napade po savezu kao i za farming, oko cega smo prvi put i pisali in game. Da nisi video da je natarskom selu ostalo 4% lojalnosti nikada ne bi ni smeo da poslajes napad. Tako si i farmao na nasa izvidjanja i nase napade. SJAJNO super si!!!!
Niko ti nikada nije branio da farmas, cak smo te i pustali ne bi li se malo dozvao pameti i poceo da igras za ally.
Da rezimiramo, uradio si to sto si uradio, svaka cast ako tebe to cini srecnim mene jos vise.
Sada prestani da smaras ljude svojim prelepim logovima i polako nestani sa ovog foruma kao sto ces za koji sat nestati sa traviana.
Veliki pozdrav i jako mi je krivo sto neces biti u mogucnosti da upoznas drugu stranu traviana, da sednes i popijes koje :ziveli: sa ljudima sa kojima si igrao bez obzira na kojoj strani igrali.
Toliko od nas...

U tome i jeste razlika izmedju mene i uprave saveza, sto sam ja procitao Vase namere a Vi moje niste:P
Ti si onaj gal sto je pokusavao da farma farmice oko mojeg cropa? Da nisi malo veci zalogaj pokusao da zagrizes:D
Ajde objasni kako sam ja to mogao da vidim kolika je lojalnost bila u selu kad nisam u WU SEX savezu, i kad je meni katama trebalo 17h do tog sela, i napad sam pustio minut posto su se natari odblokirali. Nemoj nas bas toliko potcenjivati, jer upravo takvi Vasi stavovi i dovode do toga da Vam saveznici okrecu ledja i pravite haos u savezu, umesto da budete jedinstveni.

Nikako da neko kaze sto nema defa u ww selima? :cool:

mungos ex/rs3
ambidekster rs2

qsha
13.01.2011, 10:50
U tome i jeste razlika izmedju mene i uprave saveza, sto sam ja procitao Vase namere a Vi moje niste:P
Ti si onaj gal sto je pokusavao da farma farmice oko mojeg cropa? Da nisi malo veci zalogaj pokusao da zagrizes:D
Ajde objasni kako sam ja to mogao da vidim kolika je lojalnost bila u selu kad nisam u WU SEX savezu, i kad je meni katama trebalo 17h do tog sela, i napad sam pustio minut posto su se natari odblokirali. Nemoj nas bas toliko potcenjivati, jer upravo takvi Vasi stavovi i dovode do toga da Vam saveznici okrecu ledja i pravite haos u savezu, umesto da budete jedinstveni.

mungos ex/rs3
ambidekster rs2

Jeste, da...
Samo oko tvog sela sam pljackao za druge nisam znao. Cak kada malo bolje razmislim pa nikada i ne bih farmao da nije bilo tvog acc-a. Zahvaljujem na ucenju igranja traviana, hvala dosta je. :D
A sto se obaranja lojalnosti tice volim kada se neko pravi naivan kao ti.
Kod mene u "selu" postoji jedna jako lepa izreka: "Pogoreo po glavE"
Over and out.

ambidekster
13.01.2011, 11:15
Jeste, da...
Samo oko tvog sela sam pljackao za druge nisam znao. Cak kada malo bolje razmislim pa nikada i ne bih farmao da nije bilo tvog acc-a. Zahvaljujem na ucenju igranja traviana, hvala dosta je. :D
A sto se obaranja lojalnosti tice volim kada se neko pravi naivan kao ti.
Kod mene u "selu" postoji jedna jako lepa izreka: "Pogoreo po glavE"
Over and out.

Oho pa ti si aktiviniji ovde na forumu nego u skype sobi saveza:D
Da li ti ovo pises samo da bi se pisalo ili stvarno mislis da ja imam spijune u svim savezima, i neki nevidljivi art za brzo kretanje vojske, pa mirno gledam kako Vi cistite ww selo i obarate lojalnost pa onda samo dodjem i otmem Vam ww selo?:snajper:
Ajde pisi na ovu temu jos malo da i drugi vide ko sve nije vodja "najjaceg" saveza na rs2.

Nikako da mi odgovoris sto u ww selu WU BROZA nije bilo defa? Ko Vam je tu kriv

SerbZmaj
13.01.2011, 11:29

mungos ex/rs3
ambidekster rs2

Nema defa u ww selima jer ja necu da ga posaljem dok mi se ne obezbede dovoljne kolicine cokolade. Pregovori su u toku pa ko vise ponudi taj dobija def. Pored kolicine racuna se i kvalitet naravno :mrgreen:

ambidekster
13.01.2011, 11:40
Nema defa u ww selima jer ja necu da ga posaljem dok mi se ne obezbede dovoljne kolicine cokolade. Pregovori su u toku pa ko vise ponudi taj dobija def. Pored kolicine racuna se i kvalitet naravno :mrgreen:

:clap:
I ja mislim da je to najpametniji odgovor. Posto bolji nece naci.
Zavukli glavu u pesak i misle sve ce da se zaboravi, puj pik ne vazi:tuctuc:

mungos ex/rs3
ambidekster rs2

Double trouble
13.01.2011, 12:45

Mozel' mozda kinder bueno ? Nudim ja za deff ! Koordinate da posaljes deff su (112|67). Moze i malo zita, za to dibijes milku sa krupnim lesnicima ! :blink:

Mislim da od Ljuse mozes da izvuces i neki twix, a ako cimnes Brneta dobijes i neko dimljeno mesiste pride il slaninicu iz Kacareva!

milepsr
13.01.2011, 12:56
ako cimnes Brneta dobijes i neko dimljeno mesiste pride il slaninicu iz Kacareva!

Pocinjem da pravim def :D

Double trouble
13.01.2011, 12:59
Pocinjem da pravim def :D

:D Dodao bih da Stef nudi pivo (posle ovog Mirijevci ce da nas brane i ofom ako treba :D )

Vasilij Zajcev
13.01.2011, 13:30
"Dzaba vam novci, moji sinovci, dzaba vam bilo dobre volje " :D

:down: Niste pogodili!!

SerbZmaj salje deff samo za tortu od crne cokolade! Gorke!:lol2:

Banana
13.01.2011, 13:31
:D Dodao bih da Stef nudi pivo (posle ovog Mirijevci ce da nas brane i ofom ako treba :D )

Ahahaha
Sovo nije ti u redu. I sta sada jedan prosecni Mirijevac da radi. :-( Dal' da izda za gajbu piva, ili da ostane nesrecan i zadrzi dostojanstvo? :-(
Cekam Maretovu ponudu, pa cu da se odlucim.

Banana
13.01.2011, 13:32
Ahahaha
Sovo nije ti u redu. I sta sada jedan prosecni Mirijevac da radi. :-( Dal' da izda za gajbu piva, ili da ostane nesrecan i zadrzi dostojanstvo? :-(
Cekam Maretovu ponudu, pa cu da se odlucim.

Mada... Mare mi rece da je stigla Dunjaaaaa. Mmm... Mislim da def ipak ostaje u WU. Moracete jos da se potrudite. :-P

Double trouble
13.01.2011, 13:58
Mada... Mare mi rece da je stigla Dunjaaaaa. Mmm... Mislim da def ipak ostaje u WU. Moracete jos da se potrudite. :-P

A veceras mi pijemo dunju. Prvo kod mene na lozu, slavim slavu, a posle na docek na dunju. Dobra dunja ... :D

kad vec mare nudi dunju, jel vam treba deffa ? Imam visak pa reko da trampimo a dunju :D

Denebclimber
13.01.2011, 14:06
Ladno ce da bude primirje... Hahahaha... pa to sto nema planova ne znaci da se ne gradi i da ne treba tajmirati da udaris u protivnika u pravom momentu sa manjim offovima u ovoj fazi... Stvarno nevidjena glupost ako ima primirja.

e stvarno nije u redu... msm svaki drugi dan neko primirje, ne moze covek ni da ratuje posteno :D
salim se, srecna nova svima, bez obzira na stranu sveta :)

evo od intera i mene dobijes celu kravu, pa pravi milku 24/7 :D
(lesnike i pivo cemo ti dodatno gurati, naravno ispod zita) :D

aj
:ziveli::ziveli::ziveli:

Čeda Kasapin
15.01.2011, 18:43
e stvarno nije u redu... msm svaki drugi dan neko primirje, ne moze covek ni da ratuje posteno :D
salim se, srecna nova svima, bez obzira na stranu sveta :)

evo od intera i mene dobijes celu kravu, pa pravi milku 24/7 :D
(lesnike i pivo cemo ti dodatno gurati, naravno ispod zita) :D

aj

xexexe pa toliko nam bas deff fali :(
morao Maka da ubaci 100k sekira u ww selo da ne zuji bas prazno :( a ja presao u deff...bicu jaci deffer od dakija na ex rs2 garant :cool:

daki81
15.01.2011, 19:25
xexexe pa toliko nam bas deff fali :(
morao Maka da ubaci 100k sekira u ww selo da ne zuji bas prazno :( a ja presao u deff...bicu jaci deffer od dakija na ex rs2 garant :cool:

Veci drugi put me pominjes... ne brini se rade barba i ekipa sve sami odlicno, ne mesam se ja nista. :)

Laza III Silni
17.01.2011, 03:32
Ajde bre Daki, ne plašiš ti malu decu :)

P.S. Da sumnjamo u Barbu i njegovu ekipu odavno bi ovo bilo gotovo :)

srxy
17.01.2011, 20:26
A da vam nije malo providno ko ce sve da zida ww ? ....... mslm .... raspored i to ....... ko jos nije cuo zvono, jel` treba razrednu da zovemo ........
.............. trebace ovde srece svima ......

Aj` pa sretno svima ......... jos malo stekanja i onda nema vise nazad .... pa kom` opanci a kom` Boroleta ....

Čeda Kasapin
18.01.2011, 00:20
Ajde bre Daki, ne plašiš ti malu decu :)

P.S. Da sumnjamo u Barbu i njegovu ekipu odavno bi ovo bilo gotovo :)

Rade ljudi nema sta :) Jos kad bih i ja nesto uradio povodom Vanice bananice lako bi onda pobedili do tad moram u deff mode :(

sljera
18.01.2011, 08:02
do tad moram u deff mode

Zanimljiva konstacija od tebe ne ocekujem manje od 60k pesadije 20k konjice 10k masinerije.

Taj deff-mode je cista propaganda ;)

Cedo znamo se !!! :rolleyes:

rs.2 Sljera

Osmeh Tvoj
18.01.2011, 13:40
A do jutros je bilo tako mirno na serveru! :D

Čeda Kasapin
18.01.2011, 21:17
do tad moram u deff mode

Zanimljiva konstacija od tebe ne ocekujem manje od 60k pesadije 20k konjice 10k masinerije.

Taj deff-mode je cista propaganda ;)

Cedo znamo se !!! :rolleyes:

rs.2 Sljera

60k 20k 10k hmmm pa moras bolje da me upoznas (vodim na pivo) ili da te demantujem na nekom od ww sela :P hehe off je gotov i bice ga dosta ako prezivi :) samo prestao sam sa stancanjem jer nema ni alex vise tj oterali ste je tako da sam izgubio motivaciju :( a deff nam manjka pa da ne mora maka da proda kravu za deff uzeo ja da stancam u par sela :) i mogu ti reci svidja mi se :D

Sledeci server sam deffer :) off je smor zesci... :) Nego samo vi meni dajte Vanicu posto ste alex oterali :( pa da ja igram do kraja inace cu da odem opet :D

sljera
19.01.2011, 07:14
Ko zna cedo mozda taj off ni ne stigne do nasih ww sela :tongue::D. A sto se tice alex bilo proslo nemam komentar na tu temu.
Kad se zavrsi server svakako cemo otici na to pivce,mada ja sam tebe zvao ali ti nisi dosao u SM.

Vannaa
19.01.2011, 16:04
Rade ljudi nema sta :) Jos kad bih i ja nesto uradio povodom Vanice bananice lako bi onda pobedili do tad moram u deff mode :(

a ti bi da katas? - sorry - u istom smo TIMU :P

Vannaa
19.01.2011, 16:05
Veci drugi put me pominjes... ne brini se rade barba i ekipa sve sami odlicno, ne mesam se ja nista. :)

pa sta radis onda po rs forumima?

Elud
19.01.2011, 17:39
Ај будите другари па ми копирајте ко све зида чудо :)
или ако неко има неки "мали" налог да бацим око на мапу
( тј. да ми да пасс ) Skype > Observers- rs

поздрав свима и срећно
Duh sa sekirom
---
krk u bulju - comx

SOSA
19.01.2011, 19:02
:D:D:D:D:D:D:D:D

http://travian-reports.net/rs/report/79585d15c16

Sledeci put da znas,da se na Bogojavljanje u goste ne ide...Lepo je reko vas drugar Rubik ,kada je nesto kukao zbog SV.Nikole

http://travian-reports.net/rs/report/79603d0f356

A to vazi i za tebe..:balon::balon::balon:

RS2 ARMADILLA

Čeda Kasapin
19.01.2011, 21:58
Ko zna cedo mozda taj off ni ne stigne do nasih ww sela :tongue::D. A sto se tice alex bilo proslo nemam komentar na tu temu.
Kad se zavrsi server svakako cemo otici na to pivce,mada ja sam tebe zvao ali ti nisi dosao u SM.

Ma off ce da stigne negde al videcemo gde :) mada ne znam ni ja gde bih slao,to ce dual da odradi posto je on i stancao najvise a ja sam samo "duh" na nalogu,kao onaj vas sto se pojavi pa nestane :D a to sto ste oterali alex ce neko platiti ;) makar i u pivu!
Ostavili ste me sa Vanom za koju znate da nemam sanse :( mozda da me "kupite" sa nekom lepom ponudom pa da ne morate da ginete bzv :P heheh mozda se sad Vana predomisli :P

Vannaa
19.01.2011, 23:45
Ma off ce da stigne negde al videcemo gde :) mada ne znam ni ja gde bih slao,to ce dual da odradi posto je on i stancao najvise a ja sam samo "duh" na nalogu,kao onaj vas sto se pojavi pa nestane :D a to sto ste oterali alex ce neko platiti ;) makar i u pivu!
Ostavili ste me sa Vanom za koju znate da nemam sanse :( mozda da me "kupite" sa nekom lepom ponudom pa da ne morate da ginete bzv :P heheh mozda se sad Vana predomisli :P

:bic:

aj ne Qkaj na sve strane :P

Čeda Kasapin
20.01.2011, 00:35
:bic:

aj ne Qkaj na sve strane :P

[1:31:34] Vannaa: a ne sekiraj se - bicu nezna

zakasnili ste opet-prodato!
Gospodarice Vanice samo reci ko te dira :P

popak
20.01.2011, 09:12
planoviiiiiii:D

smotani
20.01.2011, 10:53
Kako li biju bolje rangirani kada mi 600-ti ovako to odradjujemo :)

http://travian-reports.net/rs/report/7974724ce47

taleksov
20.01.2011, 22:13

samo zelim da te podsetimda ti je potrebna saglasnost da postavis log.

Svaka koka, pa i corava ubode neko zrno....

tatamata rs2

Red Bull_F1
21.01.2011, 00:02
samo zelim da te podsetimda ti je potrebna saglasnost da postavis log.

Svaka koka, pa i corava ubode neko zrno....

tatamata rs2

Bogme po logu bi rekao da je Petao :) :) svaka cast!!!

sljera
21.01.2011, 15:36
Cedo tebi je samo Alex na pameti :huh: bolje da si se pozabavio koordinaciom napada ovi tvoji ne umeju ili sa off-om ne znate sta cete..... Sto se tetka vanne tice sa njom samo opusteno :) Tetka je OK.

Čeda Kasapin
21.01.2011, 17:13
Cedo tebi je samo Alex na pameti :huh: bolje da si se pozabavio koordinaciom napada ovi tvoji ne umeju ili sa off-om ne znate sta cete..... Sto se tetka vanne tice sa njom samo opusteno :) Tetka je OK.

Evo vidim kako ne znaju...uzese 4 plana vec a i peti ce pa mozda i sesti ako krene organizacija :)

Super Mario ispucao off al ne znam sto nije uzeo plan kad je vec pocistio :s

Umemo mi kad hocemo samo za sad nemaju ljudi protivnike :)

a u Alex me ne diraj,sve sto je lepo ste rasterali :(
aj castis u SM za vikend mene i maku i dobijes 2 plana (posto mi ne planiramo dobro)
A ja idem da slusam Vanu dok mi ne vratite Alex :)

Denebclimber
21.01.2011, 17:30

evo ovako :D

http://travian-reports.net/rs/report/80276f645e8

ili mozda jos bolje ovako :D

http://travian-reports.net/rs/report/8027795b7c0

eto tako biju bolje rangirani :D

@sljera
da si ostao sa nama to pivo bi vazilo, ovako, samo kod gasina mogu da dodjem na pivo, a ti kad budes igrao sa pravim ljudim onda moze
(salim se) :D

aj
i neka pobedi najbolji

Čeda Kasapin
21.01.2011, 17:47
evo ovako :D

http://travian-reports.net/rs/report/80276f645e8

ili mozda jos bolje ovako :D

http://travian-reports.net/rs/report/8027795b7c0

eto tako biju bolje rangirani :D

@sljera
da si ostao sa nama to pivo bi vazilo, ovako, samo kod gasina mogu da dodjem na pivo, a ti kad budes igrao sa pravim ljudim onda moze
(salim se) :D

aj
i neka pobedi najbolji

SO-6planova uzeo :)
ex SRBO 5 kom. -/- je pociscen...mozda lep raspored al i organizacija odlicna
Cestitam svima koji su ucestvovali i zaista ne znam sta se desilo sa Bobanom acc SUPER MARIO kad je ispustio plan koji je pocistio..plan smo pokupili u praznom selu :)

Red Bull_F1
22.01.2011, 01:21
SO-6planova uzeo :)
ex SRBO 5 kom. -/- je pociscen...mozda lep raspored al i organizacija odlicna
Cestitam svima koji su ucestvovali i zaista ne znam sta se desilo sa Bobanom acc SUPER MARIO kad je ispustio plan koji je pocistio..plan smo pokupili u praznom selu :)

Bas si simpa i ti i ovaj klimber... Najblizi plan,nama na 10 do 13 sati !!!

i kako da ga uzmemo,kada su vam na noge pali,a imate 3 korda na raspolaganju !!! A to koliko cete ih sacuvati videcemo :) uz to svaka cast !!! Kroz ceo server imate vise srece nego pameti(receno u zargonu,da se ogradim,posto ne zelim da ulazim u raspravu sa ovim klimberom)

john kramer
22.01.2011, 02:12

i kako da ga uzmemo,kada su vam na noge pali,a imate 3 korda na raspolaganju !!! A to koliko cete ih sacuvati videcemo :) uz to svaka cast !!! Kroz ceo server imate vise srece nego pameti(receno u zargonu,da se ogradim,posto ne zelim da ulazim u raspravu sa ovim klimberom)

i mi isto - pametni smo, ali nemamo srece :(

Atlas rs2

SOSA
22.01.2011, 02:42
Evo vidim kako ne znaju...uzese 4 plana vec a i peti ce pa mozda i sesti ako krene organizacija :)

Super Mario ispucao off al ne znam sto nije uzeo plan kad je vec pocistio :s

Umemo mi kad hocemo samo za sad nemaju ljudi protivnike :)

a u Alex me ne diraj,sve sto je lepo ste rasterali :(
aj castis u SM za vikend mene i maku i dobijes 2 plana (posto mi ne planiramo dobro)
A ja idem da slusam Vanu dok mi ne vratite Alex :)

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Ako je alex za tebe nesto lepo....ukusi su razliciti..nego nemoj bas toliko sigurno da pricas o mariovom ofu,i tome da ga je spucao...to sto ste blizu vam je vise srece nego pameti,pa smo vam opet mi jedan plan ocistili....a sada da li ce tu i ostati ,o tome cemo kasnije.:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D e i dok slusas teta vanu,taman joj kupi nove haltere,ovi su vec previse stari:P

SOSA
22.01.2011, 02:45

:D:D:D
padnu im planovi na dohvat ruke i onda talasaju o organizaciji:D:D:D:D:D

rs2 armadilla

Vannaa
22.01.2011, 03:11
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Ako je alex za tebe nesto lepo....ukusi su razliciti..nego nemoj bas toliko sigurno da pricas o mariovom ofu,i tome da ga je spucao...to sto ste blizu vam je vise srece nego pameti,pa smo vam opet mi jedan plan ocistili....a sada da li ce tu i ostati ,o tome cemo kasnije.:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D e i dok slusas teta vanu,taman joj kupi nove haltere,ovi su vec previse stari:P

stari jesu (mozda) ali nisu ishabani! :P

SOSA
22.01.2011, 03:17
stari jesu (mozda) ali nisu ishabani! :P

:D:D:D:D:D:D:D
pa o.k su,ali sada malo promene nebi skodilo:P

rs2 armadilla

Čeda Kasapin
22.01.2011, 03:37
pa o.k su,ali sada malo promene nebi skodilo:P

rs2 armadilla

U Vanu me ne diraj! :D
Organizacija,planovi 13h od njih...pa ovaj je od maria bio na 3 i po sata i niste ga uzeli,mogao je sam mario da uzme!A ne pricate kako su vam pala ww sela?Pa ste uzeli 2 kom na -/- ...moglo je da padne ww selo kao planovi a to bi bila mnogo veca nesreca za vas nego ovo al eto nije,malo srece za vas malo za nas i koliko sam skontao svi su namireni i srecni jedino mario moze da bude ljut jer je bzv prepolovio onaj off 36k 15k i sto sljera moj drug ne veruje i dalje da je plan otet pa salje heroja 2x :)

http://travian-reports.net/rs/report/804524f9df1

http://travian-reports.net/rs/report/80453e02832

Msm da svi mogu da budu zadovoljni planovima i nema mesta daljoj raspravi :)
Cestitke svima i uzivajte u daljoj igri :)

Krampus
22.01.2011, 03:44
Organizacija,planovi 13h od njih...pa ovaj je od maria bio na 3 i po sata i niste ga uzeli,mogao je sam mario da uzme!A ne pricate kako su vam pala ww sela?Pa ste uzeli 2 kom na -/- ...moglo je da padne ww selo kao planovi a to bi bila mnogo veca nesreca za vas nego ovo al eto nije,malo srece za vas malo za nas i koliko sam skontao svi su namireni i srecni jedino mario moze da bude ljut jer je bzv prepolovio onaj off 36k 15k i sto sljera moj drug ne veruje i dalje da je plan otet pa salje heroja 2x :)

ne veruje covek jos uvek da je izgubio plan za 18 min :(
pa sigurno pomislo da je neki bag, na njegovom mestu ja bih pokuso jos jedanput. ko zna mozda mu bude treca sreca :D

SOSA
22.01.2011, 03:54

ovde na forumu kao i na skypu pricama nikada kraja...naravno cestitke svima...a igra je tek pocela,pa zato hajde nek pobedi bolji.. ovo je slobodna zemlja pa cu dirati koga hocu:P

rs2 armadilla

Denebclimber
22.01.2011, 04:25

nije klimber nego klajmber
ali primecuje se znacajni napredak u tvom citanju :D jos par meseci i naucices i da izgovoris :D
i nije srecan nego LUD :D

prvio deo ti je inter odgovorio, ako su vam arti i ww sela padali do sada bolje rasporedjeni ne mora da znaci da ce i planovi... mada sam vec sam mislio da ce i oni pasti blizu vas, al :D eto svi namireni, aj sad vi zidajte bez planova, ili jos bolje dodjite po njih :D

doduse vi mozda i probate, jer ruku na srce, jedino warr je i ratovao, od svih pv krilca :)
ovo ostalo solo igranje pojedinaca

aj srecno sa zidanjem i otimanjem planova
zamolite lepo wu, mozda vam da neki ako imaju viska :P
:tuctuc:

Laza III Silni
22.01.2011, 08:43
Takmičenje za najbolje čarapice!

Sve zainteresovane mog poslati prijeve IGM na nalog Megatron. Nezavisni žiri u sastavu Megatron, Laza, Dr. Lazarević će izabrati pobednicu. Rok za prijave je 31.01.2011.

Pobednicu očekuje vredna nagrada: jedno veliko hvala i titula najboljih nogu rs2.

P.S. Poruka možda deluje kao spam ali se ceo rs2 ratuje zbog slika sa nogama... red je da već jednom stavimo tačku :D

.aragorn.
22.01.2011, 08:51
ovo jos nije ni uvod u pricu, jos se ne zna ko su glavni junaci...:cool:

artovi su pali gdje su pali, ww sela su pala gdje su pala (a nisam primjetio da ih so ekipa ima manje u odnosu na nas iz wu-a) i planovi su pali gdje su pali i cemu sad to pokazivanje moci na forumu, kad se juce nije radilo samo o moci vec i o sreci koja ima dva lica...

naravno da je sad radi jacanja slike o sebi potrebno napraviti bajku od toga zasto mario nije uzeo plan koji mu je bio pred nosom, ali daleko je to od bajke, stvar je prosta kao i 2+2, umor i nespavanje cini svoje, greske se desavaju i to je to... ali ajde nastavite pricate bajku zasto mario nije uzeo plan, mozda se i nasmijem ovdje...

dual armadilla

Laza III Silni
22.01.2011, 09:48

artovi su pali gdje su pali, ww sela su pala gdje su pala (a nisam primjetio da ih so ekipa ima manje u odnosu na nas iz wu-a) i planovi su pali gdje su pali i cemu sad to pokazivanje moci na forumu, kad se juce nije radilo samo o moci vec i o sreci koja ima dva lica...

naravno da je sad radi jacanja slike o sebi potrebno napraviti bajku od toga zasto mario nije uzeo plan koji mu je bio pred nosom, ali daleko je to od bajke, stvar je prosta kao i 2+2, umor i nespavanje cini svoje, greske se desavaju i to je to... ali ajde nastavite pricate bajku zasto mario nije uzeo plan, mozda se i nasmijem ovdje...

dual armadilla

Kako beše, nije znao da igra na ex rs3 jer je umoran presložio poglavice ispred kata? Hehehe, na ex rs2 sam poslao kate na rezidenciju umesto riznicu... dešava se :) Cool Pampure, znamo da znaš ali odspavaj malo :D

Red Bull_F1
22.01.2011, 10:59
nije klimber nego klajmber
ali primecuje se znacajni napredak u tvom citanju :D jos par meseci i naucices i da izgovoris :D
i nije srecan nego LUD :D

prvio deo ti je inter odgovorio, ako su vam arti i ww sela padali do sada bolje rasporedjeni ne mora da znaci da ce i planovi... mada sam vec sam mislio da ce i oni pasti blizu vas:

(ni ne trudim se da pamtim imena ne bititnih ljudi u mom zivotu,apsurdno opterecivati se tobom) A koliko su nam se arti povoljno pali, :) govori sve to koliko ste jedinstvenih drzali,a pritom i izgubili,ovo za sela je totalna glupost,jer su vam se pala isto kao i nama,ko ne igra ovde pomislio bi da ste vi jadni ceo server sto ni u ''ludilu'' nije tacno... ako ti je toliko tesko da kazes da smo ''oneofakind'' ekipa i da niste mogli ni u mislima da se resite nas na -- kordinatama i ako je WARR i PV delovao potpuno odvojeno i svako za sebe(svako je imao svoje arte,tacnije nisu kruzili po savezima,ni jedna zajednicka akcija,kao ni deff akcija,nista) onda stvarno ne znam sta pricamo,jedini problem je bio kvantitet,posto kvalitete smo imali na obe strane.....
I naravno da cemo zidati ww,zasta sluze savenici(ti to najbolje znas) i naravno da cemo doci po ono sto je nase !!!

drugo niko te u postu nije uzeo nista lose da bi poceo da odmah omalovazavas ljude sa kojima ratujes godinu dana, a pritom bezuspesno ratujes,pokazi malo postovanja ako vec manire i kulturu nemas !!
I nemoj da me shvatis pogresno ali klimberu ne zelim da se raspravljam sa tobom ovde,kao ni sa jednim SO clanom,stvarno imate moje postovanje i ako me je sve ovo nerviralo na pocetku,pa smo i uleteli u raspravu i bezveze se spustao na tvoj nivo !!!

Imas moje pozdrave !!!

pampur
22.01.2011, 11:16
Ja se necu mesati u vasu diskusiju,prozivke,pljuvanja,ogovaranja,omalovazav anja i ostale gluposti,samo cu vas napomenuti da je server zavrsen tek onda kada neki igrac ww digne na 100-ti level,do tada sve je moguce,zato opustite se i igrajte,ako ste suvise nervozni imate u apotekama,bensedine,demetrine i ostale lazi savremene medicine pa popite po koju da vam lakse bude:)

rs2 super mario

Double trouble
22.01.2011, 11:26

dual armadilla

100% tacno !

Ima jos bar 2 meseca igre, sigurno ce biti otimanja planova, i najmanje 2 puta rusenja svakog WW. Juce smo shvatili da i 800 kata pravi stetu na ww-u, a takvih ofica ima bar 50 na serveru i samo cekaju gde ce da krenu jer bespotrebno jedu dragoceno zito.

Nije ni vazno ko je uzeo plan, bice ih dovoljno. Sve da je WU i 1 samo plan uzeo, mogao bi sa njim 5 WW-a da dize ! Stoga nazad na naloge pa se potrudite da protivnici ne dodju do 100 lvl, igra jos uvek traje a trajace jos duuuuugo ....

mahniti sven
22.01.2011, 11:52
Mani pricu ... premestajte planove i neka igre pocnu :clap:

" Ceracemo se josh ! "

:viking: :viking: :viking:

Jezda 1/4 apocalypse now rs2

Denebclimber
22.01.2011, 14:11
bla bla bla, samo brbljas i ne slusas :D
Imas moje pozdrave !!!

decko ti imas problem sa citanjem, ja sam i rekao da je od cele pv ally najvise i najbolje ratovao warr, i vama respekt, bilo je zanimljivo... sto se ostalih igraca iz pv tice, ne omalovazavam nikoga, samo kazem da su pojedini igraci imali solo akcije i njima svaka cast, ali neke vece akcije nismo videli od pv saveza, za razliku od warr...

nemam ni ja nista protiv tebe (sem u igri) i ne omalovazavam te, ti si taj koji mene ovde uporno vredja i proziva nesto, spustas se na moj nivo, al ja sam pismen (nebitno se pise spojeno)
ako si ljut sto sam ti farmao sela i oaze na pocetku i prozivao ovde, nemoj da se ljutis to je samo igra, svakom se desi da bude ofarman, pa i meni :) tako da opusti se igraj igru i uzivaj
i postuj i ti protivnike, ako ratujemo godinu dana, moras znati ime, ja tvoje znam, a evo posto ti ne znas moje, za prijatelje i neprijatelje, Maka Imperija :D
a i pise ti u potpisu, ne znam sta pominjes to klimber stalno, ispadas smesan bezveze :)
meni ne smeta, ako mislis da si zanimljiv nastavi slobodno, necu ni ja sa tobom da se raspravljam ovde, ako imas nesto licno javi se na skajp (denebclimber) ili ingm, da ne gusimo ovde vise :)

sto se mog ratovanja, konkretno sa vama tice, pitaj pv stoku, koja se odvojila, pa nestala sa mape (nije da se nisam namucio ili lepio, jesam, priznajem, i to je samo zato sto sam ih podcenio... u to vreme...)

ali za tebe sam, priznao ti to ili ne, umetnik ratovanja :)

pozdrav i tebi i ne lozi se puno, ovo je samo igra :)
:rock::ziveli:

Red Bull_F1
22.01.2011, 14:29
decko ti imas problem sa citanjem, ja sam i rekao da je od cele pv ally najvise i najbolje ratovao warr, i vama respekt, bilo je zanimljivo... sto se ostalih igraca iz pv tice, ne omalovazavam nikoga, samo kazem da su pojedini igraci imali solo akcije i njima svaka cast, ali neke vece akcije nismo videli od pv saveza, za razliku od warr...

nemam ni ja nista protiv tebe (sem u igri) i ne omalovazavam te, ti si taj koji mene ovde uporno vredja i proziva nesto, spustas se na moj nivo, al ja sam pismen (nebitno se pise spojeno)
ako si ljut sto sam ti farmao sela i oaze na pocetku i prozivao ovde, nemoj da se ljutis to je samo igra, svakom se desi da bude ofarman, pa i meni :) tako da opusti se igraj igru i uzivaj
i postuj i ti protivnike, ako ratujemo godinu dana, moras znati ime, ja tvoje znam, a evo posto ti ne znas moje, za prijatelje i neprijatelje, Maka Imperija :D
a i pise ti u potpisu, ne znam sta pominjes to klimber stalno, ispadas smesan bezveze :)
meni ne smeta, ako mislis da si zanimljiv nastavi slobodno, necu ni ja sa tobom da se raspravljam ovde, ako imas nesto licno javi se na skajp (denebclimber) ili ingm, da ne gusimo ovde vise :)

sto se mog ratovanja, konkretno sa vama tice, pitaj pv stoku, koja se odvojila, pa nestala sa mape (nije da se nisam namucio ili lepio, jesam, priznajem, i to je samo zato sto sam ih podcenio... u to vreme...)

ali za tebe sam, priznao ti to ili ne, umetnik ratovanja :)

pozdrav i tebi i ne lozi se puno, ovo je samo igra :)
:rock::ziveli:

Kratko i jasno tvoje reci ostaju BLA,BLA,BLA !!!! Misliti i s*ati nije isto,a ti radis ili prvo ili drugo :) Jednom si me spustio na svoj nivo,dva put neces !!! Uzivaj i opusti se !!!Kakvu ti umetnost imas,da popas ceo server i stekas se za ww(ako i to radis,videcemo) dok se drugi bore,pa prepises dike svom imenu,da u moru fejkovanja na suport sela posaljes jednom 50 batinara kao APP (LOL) !!! Odrasti i okani me se ''o veliki farmeru''
P.S:marle mi rece da ima normalnih na tom nalogu ali ja nesto se nisam uverio !!! Mozda je mislio na tvoje duale a ne na forum majstore i prikupljaca slave!!! Svaka tvoja recenica je bila demagogija za masu,umesto resenje !!!

ZAdnji post upucen tebi,a ti nastavi i pokusavaj da me vracas na svoj nivo.....Sto je TESKO rodjace,nismo mi isti soj ljudi,niti ja idem po skype-u zakazujem i tucem nalozene mladice...Imam pametnija posla,veruj mi!!

I da samo jos odgovor za tvoje ime,zar tebi nije ''Denebclimber'',ako se sramotis uzmi i zameni ime na forumu,i kao sto znas ne bitne osobe u svom zivotu ne pamtim,zato prodji da bi te sto brze zaboravio ''klimberu'' !!!

Denebclimber
22.01.2011, 15:34
Kratko i jasno tvoje reci ostaju BLA,BLA,BLA !!!! Misliti i s*ati nije isto,a ti radis ili prvo ili drugo :) Jednom si me spustio na svoj nivo,dva put neces !!! Uzivaj i opusti se !!!Kakvu ti umetnost imas,da popas ceo server i stekas se za ww(ako i to radis,videcemo) dok se drugi bore,pa prepises dike svom imenu,da u moru fejkovanja na suport sela posaljes jednom 50 batinara kao APP (LOL) !!! Odrasti i okani me se ''o veliki farmeru''
P.S:marle mi rece da ima normalnih na tom nalogu ali ja nesto se nisam uverio !!! Mozda je mislio na tvoje duale a ne na forum majstore i prikupljaca slave!!! Svaka tvoja recenica je bila demagogija za masu,umesto resenje !!!

ZAdnji post upucen tebi,a ti nastavi i pokusavaj da me vracas na svoj nivo.....Sto je TESKO rodjace,nismo mi isti soj ljudi,niti ja idem po skype-u zakazujem i tucem nalozene mladice...Imam pametnija posla,veruj mi!!

I da samo jos odgovor za tvoje ime,zar tebi nije ''Denebclimber'',ako se sramotis uzmi i zameni ime na forumu,i kao sto znas ne bitne osobe u svom zivotu ne pamtim,zato prodji da bi te sto brze zaboravio ''klimberu'' !!!

omg
pa ti stvarno imas teske probleme u glavi, nepismeni covece

necu ti vise odgovarati na postove jer kao sto kaze nasa narodna "sa *****om se ne vredi raspravljati"

P.S. uzmi me jos jednom u tastaturu, u bilo kom kontekstu, i uvericu te koliki sam umetnik i koliko sam (ne)normalan
:snajper:

aj odo nazad u ilegalu bas mi bilo fino, normalni ljudi nastavite sa pisanijem :)
pozdrav svima, i neka xxx pobedi :D

popak
22.01.2011, 16:36
[QUOTE=Double trouble;340047]100% tacno !

Ima jos bar 2 meseca igre, sigurno ce biti otimanja planova, i najmanje 2 puta rusenja svakog WW. Juce smo shvatili da i 800 kata pravi stetu na ww-u, a takvih ofica ima bar 50 na serveru i samo cekaju gde ce da krenu jer bespotrebno jedu dragoceno zito.

ja mislim da ima više od toga-mislim na offove koji će da naškode ww nalozima(računam i na vijanje planova i artova i ww offova) a def će sa obzirom na broj igrača na serveru biti prilično jadan

Rene
22.01.2011, 21:07
Ajde bre vise smarate kao neki klinci od 14-15 godi. Kao da je neko nekog ubio, te ovaj ovo uradio, te ti si ovo uradio ti si ono, a svi ste isti do jednog. Kad dodje covek ovde nema sta pametno da procita samo neke bljuvotine, strasno. :zid:

Red Bull_F1
22.01.2011, 21:43
"sa *****om se ne vredi raspravljati

jedina pametna stvar koju sam cuo od tebe,zato se ja sa tobom ni ne raspravljam,ne vredi !!!!

upsala
22.01.2011, 22:40
100% tacno !

Nije ni vazno ko je uzeo plan, bice ih dovoljno. Sve da je WU i 1 samo plan uzeo, mogao bi sa njim 5 WW-a da dize ! Stoga nazad na naloge pa se potrudite da protivnici ne dodju do 100 lvl, igra jos uvek traje a trajace jos duuuuugo ....

Drago mi je da sam ovde na ovom forumu procitao jednu lepo srocenu misao. Hvala na tome.

Za ostale:

PISE VAM KAKO GLASI TEMA !!!

Prekinite sa glupostima koje iznosite ovde,razumem da nas narod najvise zanima tudji "Prljav ves",ali dosta je vise,prekinite da prozivate ljude koju su napustili server,ne prozivajte ljude kojih nema na forumu,jer je to ocajno,zamislite sebe u tom polozaju pa recite da je u radu.
Iznesite nesto sto pristaje ovoj temi,kao iznad citirana osoba.
Pohvalite se ako imate cime da se pohvalite,za sve ove mesece trajanja servera,sta je ko od vas konretno uradio i time doprineo jacanju svog saveza i alijanse.
Ako nemate cime,bolje cutite i ne pravite se igracima jer to sigurno niste,a jos manje ljudi za respect.

Hvala.

UzU
23.01.2011, 11:18
Znači period priprema od desetak meseci je gotov,sada počinje pedesetak dana prave igre.Svim dobrim ljudima želim puno uzbudljivih dana i neprespavanih noći jer to je ono što ovu igri čini onim što jeste.
Stanje na serveru za mene očekivano.Krampus krenuo agresivno,8 lvl do sada,23 sata izgradnje ,znači gradi se non stop od aktivacije.I Sova krenuo prilično agresivno 5 lvl.Iggac 4.WU za sada ćuti, ali i dosada njihova uprava je vukla prave poteze pa da vidimo šta su sada smislili.Priča se da je kod krampusa u selu veoma respektabilan deff,svako poštovanje za to.
Nadam se da će uskoro da krene napadačko nadmudrivanje i deffersko sačekivanje onako odistinski sa pravim off-ovima i deff-ovima.
Na kraju jedan predlog za moderatore i admine ovog foruma:Otvorite neko mesto sa imeno ‚‚jedan na jedan˝ ili ‚‚ovnovi na brnu˝ ili ‚‚lična prepucavanja˝ za ove likove koji u šest uzastopnih postova pišu ‚‚neću ti više odgovarati ali samo još ovo...˝i koji ovde postuju većinom sa namerom da ismeju onog kome se obraćaju pa neka se tamo pljuju do mile volje.
Pozdrav i neka pobedi ko zasluži.

Ubicazmajoubice drugi/4 Apocalypse now rs2

Krampus
23.01.2011, 13:48
A bre pampur sto si dosada fejkovima, potrosices i to malo kata sto ti je ostalo. pitaj lepo za plan i sredicu ti jedan. ti si i onako pola SRBO-vac. Znas i sam da smo te hteli bio bi nas:)

pampur
23.01.2011, 17:29
A bre pampur sto si dosada fejkovima, potrosices i to malo kata sto ti je ostalo. pitaj lepo za plan i sredicu ti jedan. ti si i onako pola SRBO-vac. Znas i sam da smo te hteli bio bi nas:)

Nemoj da manipulises ovuda na forumu,nisam ja vas zvao na video call vec vi mene trazeci da sa svojom ekipom udjem u srbo-b sto sam odbio i drago mi je da je tako,a ti ovuda ne bi pisao i stavljao me u postove da se ne plasis tih malo kata sto je ostalo.....hajde tamo kod gazdarice i lepo kad ti ona dozvoli napisi sledeci post:)
rs2 super mario

Čeda Kasapin
24.01.2011, 02:21
Nemoj da manipulises ovuda na forumu,nisam ja vas zvao na video call vec vi mene trazeci da sa svojom ekipom udjem u srbo-b sto sam odbio i drago mi je da je tako,a ti ovuda ne bi pisao i stavljao me u postove da se ne plasis tih malo kata sto je ostalo.....hajde tamo kod gazdarice i lepo kad ti ona dozvoli napisi sledeci post:)
rs2 super mario

Meni dozvolila Vana...

Bobane,Bobane pozvali te jesmo jer si bio clan nase alijanse a ti si trazio saradnju ili pon bese?Pa kad to nisi dobio onda si otisao.
Prozvao si Bitange pa samo da ti odgovorim :cool:

Krampus
24.01.2011, 03:19
rs2 super mario

I ja dobio ovlascenje od gazdarice

Nemoj sada da se pravis naivan Svi mi znamo da si ti SRBO u dusi. da ti je pedja dao barem pon nebi moro da skrivas ljubav prem nama sada. Hoces li prepisku da ti posaljem ako si zaboravio :))
Ne razmem ekipa mislis na multi naloge

Nagradno pitanje za tebe. sta mislis koji je razlog zasto ne pomeran plan
Za tacan odgovor dobije dobijes 1 plan

pampur
24.01.2011, 08:02
I ja dobio ovlascenje od gazdarice

Nemoj sada da se pravis naivan Svi mi znamo da si ti SRBO u dusi. da ti je pedja dao barem pon nebi moro da skrivas ljubav prem nama sada. Hoces li prepisku da ti posaljem ako si zaboravio :))
Ne razmem ekipa mislis na multi naloge

Nagradno pitanje za tebe. sta mislis koji je razlog zasto ne pomeran plan
Za tacan odgovor dobije dobijes 1 plan

Naravno da ti moras da pitas gazdaricu,ne ja sigurno:)Ili ste needukovani ili mesate teze,neku slabu tacku sigurno imate......,ne ja nisam trazio saradnju vec sam vam dao rok do 12 uvece da odlucite,niste vi meni postavljali uslov jer naravno niste mogli vec ja vama,ali vi tri dana niste mogli da nadjete coveka kog ste posle na celu sa gazdaricom pljuvali predamnom......da ja sam sigurno srbo u dusi,statistike to najbolje govore:)Ja se Krampus nesto ne secam da sam cvileo i kukao ovde na forumu kad ste me fejkovali i kad ste se zakucavali kod mene,ne znam sto ti covece jednostavno ne igras,vec kukas i cvilis ovde idi brate kod gazdarice isplaci joj se da ti lakse bude:laugh:

super mario rs2

pampur
24.01.2011, 08:07
Meni dozvolila Vana...

Bobane,Bobane pozvali te jesmo jer si bio clan nase alijanse a ti si trazio saradnju ili pon bese?Pa kad to nisi dobio onda si otisao.
Prozvao si Bitange pa samo da ti odgovorim :cool:

Ah ti si vec poseban primerak,tebi gazdarica mora tri puta da ponovi da bi bio siguran da si dobio blagoslov:)aj seti se sta si mi sve pisao na pvt,ne ide da ja stariji covek tebe podsecam,mlad si valjda imas dobro pamcenje:)

super mario rs2

Krampus
24.01.2011, 09:27
Naravno da ti moras da pitas gazdaricu,ne ja sigurno:)Ili ste needukovani ili mesate teze,neku slabu tacku sigurno imate......,ne ja nisam trazio saradnju vec sam vam dao rok do 12 uvece da odlucite,niste vi meni postavljali uslov jer naravno niste mogli vec ja vama,ali vi tri dana niste mogli da nadjete coveka kog ste posle na celu sa gazdaricom pljuvali predamnom......da ja sam sigurno srbo u dusi,statistike to najbolje govore:)Ja se Krampus nesto ne secam da sam cvileo i kukao ovde na forumu kad ste me fejkovali i kad ste se zakucavali kod mene,ne znam sto ti covece jednostavno ne igras,vec kukas i cvilis ovde idi brate kod gazdarice isplaci joj se da ti lakse bude:laugh:

super mario rs2
E nek si mi reko, svaka ti cast :clap::clap::clap::clap:. Secas li se sta ti je gazdarica rekla zasto te necemo ili moram i to da te podsetim. Ako si zaboravio nije problem da te podsetim. Preletaci ne mogu biti samostalni. Pa si onda otiso da molis na drugo mesto :D:D:D:D gde si dobio svoje uslove

Nego nagradno pitanje si zaboravio

pampur
24.01.2011, 09:46
E nek si mi reko, svaka ti cast :clap::clap::clap::clap:. Secas li se sta ti je gazdarica rekla zasto te necemo ili moram i to da te podsetim. Ako si zaboravio nije problem da te podsetim. Preletaci ne mogu biti samostalni. Pa si onda otiso da molis na drugo mesto :D:D:D:D gde si dobio svoje uslove

Ne,ne secam se sta mi je rekla,secam se samo da mi je obecala da nece slati deff srbo krilu u kome sam bio dok sam ih rusio.....,a za nagradno pitanje jos je rano davati odgovor,termin je zakupljen do stotog levela,dacu ti ga kad dodje vreme,jos je rano:)

super mario.rs2

Забрањено је објављивање порука у игри без сагласности обе стране. Упозорен си...
Људислав

pampur
24.01.2011, 09:56

I da ne ostanes neobavesten nisu postojali uslovi vec tri dela ekipe koji su se spojili u jednu,mada slaba vajda tebi to objasnjavati,a da crtam nemam vremena:)

super mario rs2

Osmeh Tvoj
24.01.2011, 11:00
Smorise ovi sa prepucavanjem! :D

Evo malo stanja na serveru... ;)

Светско чудо
Играч Име Савез степен
1. Krampus СвЕтСkO a CpБo SO WW 19 24.01.11 14:59
2. Zalosna Sova Potrcko SO-Z 17 24.01.11 19:52
3. xxx _ Alex udaj se za Cedu SO WW 7 25.01.11 03:10
4. iggac Relax SO WW 6 25.01.11 06:04
5. barba Broz TITO's Thunderdome WU.T 5 25.01.11 08:16
6. kandinsky Светско чудо SO WW 4 -
7. Vasilij Zajcev ★★★ Мать Россия ★★★ WU.T 1 -
8. zokikov PV.PV-BG WU.T 1 -
9. Vasilij Zajcev WU.T 0 -
10. armadilla WU.T 0 -
11. jastreb . . . 0 -
12. guliver . . . 0 -
13. Kill Them All SO WW 0 -

UzU
24.01.2011, 13:26
Sova napustio SO ww savez?Razlog?Jesu li to prvi znaci raskola u inače savršeno organizovanom savezu?
:svadja:?Ili taktika?

mahniti sven
24.01.2011, 13:55
Krenulo je krenulo :laugh:

Klasika je da WW sela blize centru brze napreduju ... jednostavno trgovcima treba manje vremena do njih pa ljudi radje salju
E sad .... i offovima treba manje vremena do njih tako da mislim da nemaju sanse :blushing:

Sto se SO ally tice ja tipujem na igrace : XXX , Iggac i kadinsky da su ozbiljni kandidati za nesto vise !

Nazalost server je vise nego slab bice pravo mucenje :(
Iskreno se nadam da zbog malog broja igraca i malo offa nece se napadi na WW vratiti na ono sto se radilo pre pojave artifakata ( niko nije gadjao WW-ove nego su se rusila skladista i silosi )

To ce da dodatno smori vec jakooooo dosadnu igru

Puno srece svima ... valjda ce se zavrsiti pre septembra :P:D:P

Krampus
25.01.2011, 02:31
I da ne ostanes neobavesten nisu postojali uslovi vec tri dela ekipe koji su se spojili u jednu,mada slaba vajda tebi to objasnjavati,a da crtam nemam vremena:)

super mario rs2

Mozes li mi reci koja su to tri clana bila sto si prico snjima. Ako si zaboravio pogledaj na skype imena. Da njih preslisam jos jedanput.

Krampus
25.01.2011, 02:40
Krenulo je krenulo :laugh:

Klasika je da WW sela blize centru brze napreduju ... jednostavno trgovcima treba manje vremena do njih pa ljudi radje salju
E sad .... i offovima treba manje vremena do njih tako da mislim da nemaju sanse :blushing:

Sto se SO ally tice ja tipujem na igrace : XXX , Iggac i kadinsky da su ozbiljni kandidati za nesto vise !

Nazalost server je vise nego slab bice pravo mucenje :(
Iskreno se nadam da zbog malog broja igraca i malo offa nece se napadi na WW vratiti na ono sto se radilo pre pojave artifakata ( niko nije gadjao WW-ove nego su se rusila skladista i silosi )

To ce da dodatno smori vec jakooooo dosadnu igru

Puno srece svima ... valjda ce se zavrsiti pre septembra :P:D:P

Zaboravio si samo da dodas da i najvise offova pojede centar. Ja licno tipujem i navijam za Iggac (ww2)

vinkywink
25.01.2011, 03:58
Umirem od smeha kad spomenete planove :D.. Bez ljutnje, ali danima placem od smeha :)..

Trajan
25.01.2011, 06:52
Sova napustio SO ww savez?Razlog?Jesu li to prvi znaci raskola u inače savršeno organizovanom savezu?
:svadja:?Ili taktika?

jeste dogovorili smo da se nadjemo na trgu i da se pošibamo na ferku pesnajama pa ko bude jači on će da gradi sva WW sela :zid:

pampur
25.01.2011, 07:10
Mozes li mi reci koja su to tri clana bila sto si prico snjima. Ako si zaboravio pogledaj na skype imena. Da njih preslisam jos jedanput.

Pitaj gazdaricu sto mene pitas,lepo se pokloni i zamoli je da ti odgovori:)

super mario rs2

Banana
25.01.2011, 07:30
jeste dogovorili smo da se nadjemo na trgu i da se pošibamo na ferku pesnajama pa ko bude jači on će da gradi sva WW sela :zid:

ahaha... Sjajno... Pritom, porazeni placa pivo u marsalu... :rolleyes:

Double trouble
25.01.2011, 10:45
ahaha... Sjajno... Pritom, porazeni placa pivo u marsalu... :rolleyes:

Dogovorili smo se vec da porazeni placa dunju ! Pobednik ce tortu ! Cuo sam da tovariska zajcevka pravi dobru tortu, ima neki mocan recept navodno, pa sad razmisljam dal se isplati dizati WW dalje il da vam poklonimo pobedu u zamenu za to zadovoljtvo ... hmmmm

Krampus
25.01.2011, 12:05
Pitaj gazdaricu sto mene pitas,lepo se pokloni i zamoli je da ti odgovori:)

super mario rs2
e moj srbovcu u dusi primeto sam da si se strasno ispalio :))
I sada te je sramota da da kazes :) tako da cu ja reci. Bili ceda ,vana i ja. I kao sto ti je gazdarica rekala preletanci nisu bas pozeljni.

UzU
25.01.2011, 14:06
Dogovorili smo se vec da porazeni placa dunju ! Pobednik ce tortu ! Cuo sam da tovariska zajcevka pravi dobru tortu, ima neki mocan recept navodno, pa sad razmisljam dal se isplati dizati WW dalje il da vam poklonimo pobedu u zamenu za to zadovoljtvo ... hmmmm

nemoj sovo sad da praviš alibi! :D Izgubićete vi svakako
da li to što si ponovo SO WW znači da si izgubio na pesničenju?:P
E,pusti srbovci samo bi se pesnicama razjašnjavali....

pampur
25.01.2011, 14:14
e moj srbovcu u dusi primeto sam da si se strasno ispalio :))
I sada te je sramota da da kazes :) tako da cu ja reci. Bili ceda ,vana i ja. I kao sto ti je gazdarica rekala preletanci nisu bas pozeljni.

Ja rekoh da tebi mora da se crta,kada pominjem tri dela ekipe odnosi se na ljude sa kojima igram,a ne na vas troje sa kojima sam pricao na video call posle izlaska iz srbo,niti sam vas ja zvao niti ste mi trebali,vi ste mene zvali,a ja sam vam postavio uslove,niste ih ispunili i moj deo ekipe nije ostao deo srbo ally,ne znam sta tu ima nejasno,mozda ti znas:)

super mario rs2

ftw
25.01.2011, 17:49
http://s2.travian.rs/spieler.php?uid=571

:O Koliko je offa nestalo? :(

lord dex
25.01.2011, 18:27
vanno cekam te ceo dan da okacis logove od tatamate
svaka cast - osakatili ste sve pv off-ove :)

NightShadow
25.01.2011, 22:10

nije gotovo nista tebi se samo cini, a ne znam otkud ti to da smo za pesnicarenje???

Double trouble
26.01.2011, 03:30

Prekjuce sam nekoliko puta vikao da je prva stvar koja moze da te spreci da pobedis podcenjivanje sebe, i podcenjivanje protivnika. Ekipa ljudi sa kojima gradimo, defujemo i sa kojom cemo da rusimo, meljemo i lomimo je to shvatila. Cene sebe al cene i protivnike !

Kad isteramo WW na 100 lvl kopiracu ti ovaj post !

A to sto smo van saveza, je cista matematika treci razred osnovne skole. 6 naloga, svaki situje 2 sitera, dakle 18 naloga + leteci siteri, bude cifra bar 25 + na vecini naloga po 2-3 igraca, ispadne bar 35 ljudi. Od tih 35 ljudi licno poznajem petoricu i svih pet su samnom na nalogu, preko skype-a poznajem jos njih 7-8, al sve one redovne i letece sitere nit poznajem nit znam ko su ti siteri a fejkova i napada imam na desetine ... Ipak sam suvise pametan da bih stvari prepustao slucaju.

UzU
26.01.2011, 09:50
Prekjuce sam nekoliko puta vikao da je prva stvar koja moze da te spreci da pobedis podcenjivanje sebe, i podcenjivanje protivnika. Ekipa ljudi sa kojima gradimo, defujemo i sa kojom cemo da rusimo, meljemo i lomimo je to shvatila. Cene sebe al cene i protivnike !

Kad isteramo WW na 100 lvl kopiracu ti ovaj post !

A to sto smo van saveza, je cista matematika treci razred osnovne skole. 6 naloga, svaki situje 2 sitera, dakle 18 naloga + leteci siteri, bude cifra bar 25 + na vecini naloga po 2-3 igraca, ispadne bar 35 ljudi. Od tih 35 ljudi licno poznajem petoricu i svih pet su samnom na nalogu, preko skype-a poznajem jos njih 7-8, al sve one redovne i letece sitere nit poznajem nit znam ko su ti siteri a fejkova i napada imam na desetine ... Ipak sam suvise pametan da bih stvari prepustao slucaju.

Au bre ljudi ja se malo našalio a vi osuli po meni ko da sam neznam ni ja ko ili šta...
Mene što se tiče neka pobedi ko god hoće ali samo da je pošteno ako je to moguće.Ja imam ideju šta je za mene pobeda na ovom serveru i sa ekipom radim na tome.Protivnike poštujem i kad dobijam i kad gubim,pogotovo takve kao što si ti.Zato ,opustite se malo,ŠALIO SAM SE,iako je to ovde na forumu rs servera gotovo neverovatna pojava.
A sad realno opet da ti kažem:nema šanse da isterate WW na 100 pre Barbe,pa mi kopiraj ovaj post kad neko pobedi.Je li to u redu?I da, sad se ne šalim.:D

upsala
26.01.2011, 13:26
:D:D:D

recicu ti,onda kada budem znala u kom si ti:P

Soso,da ti ne pokusavas mene da muvas ?! :blushing:

Stanje servera:

Poceli nemiri u SRBOFAH. :spank:

Kramp i sove resili da prvi idu na 0 ,nista bolji nisu ni "Komunisti" i "Ludi Rusi" moramo priznati,svojstven narod,cak i ovde na travianu,sa 2 cuda (ne znam da li da aplaudiram,ili da stavim prst na celo) u svakom slucaju respekt za vas i celu ekipu koja je sa vama za smelost,ako nista drugo.

Ostali,polako,kukavicki,iz pozadine cekaju svojih 5 minuta,videcemo sta su spremili za dalje,niko nije za podceniti.

Pozdrav i srecno graditelji!

Double trouble
26.01.2011, 13:40
Au bre ljudi ja se malo našalio a vi osuli po meni ko da sam neznam ni ja ko ili šta...
Mene što se tiče neka pobedi ko god hoće ali samo da je pošteno ako je to moguće.Ja imam ideju šta je za mene pobeda na ovom serveru i sa ekipom radim na tome.Protivnike poštujem i kad dobijam i kad gubim,pogotovo takve kao što si ti.Zato ,opustite se malo,ŠALIO SAM SE,iako je to ovde na forumu rs servera gotovo neverovatna pojava.
A sad realno opet da ti kažem:nema šanse da isterate WW na 100 pre Barbe,pa mi kopiraj ovaj post kad neko pobedi.Je li to u redu?I da, sad se ne šalim.:D

xaxaax dobar si :) i treba postovati i sebe i protivnika jer u suprotnom cinis prvi korak ka neuspehu ! Nisam osuo po tebi, to izgleda malo drugacije :) Samo sam izneo cinjenicno stanje. Evo ti jos malo cinjenicnog stanja.

Barbu itekako postujem, Mare je sjajan momak, al WW ne da istera :) Kada bih se kladio na WU, kladio bih se na tovarisku Zajecevku. Why ? Pa stvar je prosta, Mare infrastrukturu nije podigao ni blizu kraja, WW mu juri jer glumi zeca. Pokusava da navuce nase kate na sebe, jer i on dobro zna da u WU najvece sanse ima Zajcevka a da su njegove u ovom trenutku daleko iza nje ! Opet zasto ? Kada stvari bacis na papir, na mapi se nalaze 3 ostecena WW-a koji su vec odleteli na 0, medju njima je i Barbin. Ako ces jos malo da bacas stvari na papir, shvatices na SO drzi 6 WW-ova, nijedan nije ostecen. SO je proteklih dana izgubio 1 of katanjem tatamate, medjutim u toj akciji je PV deo WU-a potrosio daleko vise ofa. S druge strane akcijom Debeloguzog koji nije ni imao WW of uhvacen je jedan WU of sa ovnovima, a i Gunfighterov of je jutros uhvatio i jedan art i 25K impera u garazi.

Kad sve te stvari bacis na papir, skapiraces da ako se vec kladis na nekog iz WU, uz duzno postovanje mome drugu Barbi, onda trebas da se kladis na drugarku Zajcevku ! Ipak, da sam na tvom mestu u kladionici nebih bacao pare, jer pored sve ove matematike jasno je da 1 SO WW izlazi, a koji e to vec nemam pojma, svejedno je, al jedan ce da izadje !

UzU
26.01.2011, 14:08
xaxaax dobar si :) i treba postovati i sebe i protivnika jer u suprotnom cinis prvi korak ka neuspehu ! Nisam osuo po tebi, to izgleda malo drugacije :) Samo sam izneo cinjenicno stanje. Evo ti jos malo cinjenicnog stanja.

Barbu itekako postujem, Mare je sjajan momak, al WW ne da istera :) Kada bih se kladio na WU, kladio bih se na tovarisku Zajecevku. Why ? Pa stvar je prosta, Mare infrastrukturu nije podigao ni blizu kraja, WW mu juri jer glumi zeca. Pokusava da navuce nase kate na sebe, jer i on dobro zna da u WU najvece sanse ima Zajcevka a da su njegove u ovom trenutku daleko iza nje ! Opet zasto ? Kada stvari bacis na papir, na mapi se nalaze 3 ostecena WW-a koji su vec odleteli na 0, medju njima je i Barbin. Ako ces jos malo da bacas stvari na papir, shvatices na SO drzi 6 WW-ova, nijedan nije ostecen. SO je proteklih dana izgubio 1 of katanjem tatamate, medjutim u toj akciji je PV deo WU-a potrosio daleko vise ofa. S druge strane akcijom Debeloguzog koji nije ni imao WW of uhvacen je jedan WU of sa ovnovima, a i Gunfighterov of je jutros uhvatio i jedan art i 25K impera u garazi.

Kad sve te stvari bacis na papir, skapiraces da ako se vec kladis na nekog iz WU, uz duzno postovanje mome drugu Barbi, onda trebas da se kladis na drugarku Zajcevku ! Ipak, da sam na tvom mestu u kladionici nebih bacao pare, jer pored sve ove matematike jasno je da 1 SO WW izlazi, a koji e to vec nemam pojma, svejedno je, al jedan ce da izadje !

WW offovi se ne hvataju po garažama,još manje je verovatno da nekog uhvati debeloguzi za koga se zna da uvek pored fejkova šalje i sav off.Bilo bi neozbiljno krajnje da je to tako.E kad znaš da je to tako sad ti Sovice računaj:ako toliki ovnovi nisu WW off za šta su trebali da posluže?I imperi toliki takodje?A kad to sračunaš onda bez uvrede postaješ Žalosna Sova,tužan nad istinom da nema teorije da uzmete server.
Tovariška Zajcevka ili Barba svejedno je ali WU uzima server.Živi bili pa videli!
Puno sreće do kraja!

Ubicazmajoubice drugi/4 Apocalypse now team

ftw
26.01.2011, 14:27
SO je proteklih dana izgubio 1 of katanjem tatamate, medjutim u toj akciji je PV deo WU-a potrosio daleko vise ofa.

:O

Ajde sad opet da bacis stvari na papir i napravis razliku izmedju 1) ww offa - Tatamata i 2) obicnih offova do 70k u zitu sa 1k masina (PV) koji ce biti oporavljeni za verovatno manje od mesec dana uz art,dok je tatamata zavrsio sa OFFom na ovom serveru,pa da nam opet kazes ko je tu vise izgubio?Vi sa jos jednim ww offom manje ili PV-WU?Sto se tice tvog/vaseg izlaska iz ww tima,da li stvarno mislis da deff stanje u ww selu mozes da sakrijes?Siteri i zidari drugih ww sela samo to mogu i da vide,nisi cuo za slanje 4-5k pesadije u pljacku/izvidjanje?A da ti imas spijunski art,samo taj art ne deluje na tudje izvidjace i tvoje u pojacanjima :) i da najbitnije- fejk pesak,konj,ovan ili kata + heroj na lvl 17,20 ili 25 koji se brzo obnovi,pa izvidjanje ili pljacka vaseg wwa i eto stanja deffa,a i infre ako je poslato izvidjanje na sirovine i vojske :laugh: a unesio si verovatno razmisljanje kod SO igraca kakav ste to vi SO WW TIM kad ne postoji povorenje kod stvari kao sto je deff u ww selima koji nikako ne moze da se sakrije.Ispravi me ako gresim,ali rekao bih da ti stavljanje stvari na papir nije bas jaca strana kao i iskustvo i da neka ww sela nisu dobila gradjevinske dozvole od nas koji imamo ww offove :mitraljez::crying: Samo 1 ww selo uz dobar deff i ww offove je dovoljno da se uzme server. Rakija je bila dobar primer na rsx serveru za to i (ne)pobedjuju oni sa vise ww sela na ovakvim serverima gde je uzsno slab deff,vec oni koji budu imali vise ww offova

Trajan
26.01.2011, 16:43
WW offovi se ne hvataju po garažama,još manje je verovatno da nekog uhvati debeloguzi za koga se zna da uvek pored fejkova šalje i sav off.Bilo bi neozbiljno krajnje da je to tako.E kad znaš da je to tako sad ti Sovice računaj:ako toliki ovnovi nisu WW off za šta su trebali da posluže?I imperi toliki takodje?A kad to sračunaš onda bez uvrede postaješ Žalosna Sova,tužan nad istinom da nema teorije da uzmete server.
Tovariška Zajcevka ili Barba svejedno je ali WU uzima server.Živi bili pa videli!
Puno sreće do kraja!

Ubicazmajoubice drugi/4 Apocalypse now team

ne kontam sta si hteo ovim da kazes ~još manje je verovatno da nekog uhvati debeloguzi za koga se zna da uvek pored fejkova šalje i sav off~
uhvatio sam off od mad max broza sta ti tu nije jasno...

UzU
26.01.2011, 16:50
ne kontam sta si hteo ovim da kazes ~još manje je verovatno da nekog uhvati debeloguzi za koga se zna da uvek pored fejkova šalje i sav off~
uhvatio sam off od mad max broza sta ti tu nije jasno...

Bez uvrede Debeloguzi,rekao sam da to što si ti uhvatio nije WW off,a ne da ti nisi uhvatio nečiji off.Ti si čuveni hvatač off-ova ali ni to neće vredeti,shvatite WU će pobediti džaba se trudite i trošite gold ljudi.
Obrni,okreni ne vredi vam.Ali moram priznati da je zabavnije što se trudite toliko,bar malo da bude server zanimljiviji.

Laza III Silni
26.01.2011, 17:48
Pa Uzu, možda bi sada trebalo da pogasimo naloge i čestitamo im pobedu, po tvom :D

Double trouble
26.01.2011, 18:40

Ajde sad opet da bacis stvari na papir i napravis razliku izmedju 1) ww offa - Tatamata i 2) obicnih offova do 70k u zitu sa 1k masina (PV) koji ce biti oporavljeni za verovatno manje od mesec dana uz art,dok je tatamata zavrsio sa OFFom na ovom serveru,pa da nam opet kazes ko je tu vise izgubio?Vi sa jos jednim ww offom manje ili PV-WU?Sto se tice tvog/vaseg izlaska iz ww tima,da li stvarno mislis da deff stanje u ww selu mozes da sakrijes?Siteri i zidari drugih ww sela samo to mogu i da vide,nisi cuo za slanje 4-5k pesadije u pljacku/izvidjanje?A da ti imas spijunski art,samo taj art ne deluje na tudje izvidjace i tvoje u pojacanjima :) i da najbitnije- fejk pesak,konj,ovan ili kata + heroj na lvl 17,20 ili 25 koji se brzo obnovi,pa izvidjanje ili pljacka vaseg wwa i eto stanja deffa,a i infre ako je poslato izvidjanje na sirovine i vojske :laugh: a unesio si verovatno razmisljanje kod SO igraca kakav ste to vi SO WW TIM kad ne postoji povorenje kod stvari kao sto je deff u ww selima koji nikako ne moze da se sakrije.Ispravi me ako gresim,ali rekao bih da ti stavljanje stvari na papir nije bas jaca strana kao i iskustvo i da neka ww sela nisu dobila gradjevinske dozvole od nas koji imamo ww offove :mitraljez::crying: Samo 1 ww selo uz dobar deff i ww offove je dovoljno da se uzme server. Rakija je bila dobar primer na rsx serveru za to i (ne)pobedjuju oni sa vise ww sela na ovakvim serverima gde je uzsno slab deff,vec oni koji budu imali vise ww offova

Dzaba ti 5K ofa da izvidjas nekog ko ima spijunski art, prvo sto se ne drzi kompletan deff u ww, drugo sto cim vidim sumnjiv napad koji bi mogao da bude izvidjanje, sav deff koji ne na 4 sata ce elegantno da se raspusti. Nema sanse da nam uhvatis realno stanje.

Sto se tice poverenja, naravno da postoji, al ja rekoh 35 igraca pokriva te naloge, a ja znam koji su 10-ak njih, za ostale pojma nemam ko sve drzi ko ima pass tih naloga i slicno. I o tome ne zelim da razmisljam, do 50 lvl nam nije potreban savez da bismo gradili, nakon 50 lvl sigurno je da cemo uskakati u savez.

Naravno da ne pobedjuje onaj sa vise ww sela, al nama to dodje samo ko bonus. verujem da mozemo do pobede sve i 3 ww sela manje da imamo, al ovo nam samo daje dodatni bonus, jer kao sto rekoh, ni jedno ww selo nam nije osteceno, stoga cete vi svih 6 morati da lupate :) ukratko u tome je nasa prednost, ofa verovatno obe aly slicno imaju, kao i deffa, znam da so ima sposobnosti a ne sumnjam ni u sposobnost wu aly, medjutim prednost vidim bas u tome sto sa slicnim brojem ofa imamo manje meta ...

UzU
26.01.2011, 18:45
Pa Uzu, možda bi sada trebalo da pogasimo naloge i čestitamo im pobedu, po tvom :D

za tebe je neverovatno da ga dosada nisi ugasio,pa izdrži još malo.:D
A ja ću čestitati prvi ako izgubimo ovaj server,i nadam se da će pravi protivncici i meni čestitati ako ipak budem u pravu

Double trouble
26.01.2011, 18:49
Bez uvrede Debeloguzi,rekao sam da to što si ti uhvatio nije WW off,a ne da ti nisi uhvatio nečiji off.Ti si čuveni hvatač off-ova ali ni to neće vredeti,shvatite WU će pobediti džaba se trudite i trošite gold ljudi.
Obrni,okreni ne vredi vam.Ali moram priznati da je zabavnije što se trudite toliko,bar malo da bude server zanimljiviji.

ovo vec postaje smesno :) jel to umes da prorices sudbinu ? Zar stvarno tripujes da imate vise ofova il defa il bilo cega ? Razuvericemo te vrlo brzo. Ne mislim da imamo mnogo vise ofa na bacanje, verujem da obe aly imaju slicnu cifru, poprilican broj ofova, sigurno po 30-etak komada za pucanje. Jedinu prednost koju ja vidim SO u odnosu na WU jeste u tome sto SO nema ostecen WW. Zavrsnica ce na kraju sigurno da bude tesna al ovo baljezganje koje prosipas je prilicno nerealno. Nit mi, nit vi nismo ostali bez planova, slican broj ww-a a pretpostavljam da imamo i slican broj ofova. Neznam odakle tebi ideja uopste da tolko olako pricas o pobedi a da pritom jos ni jedna strana nije ni poakazala ofove. Smesno, sacekaj jos malo ...

UzU
26.01.2011, 19:03
Kaže Ožalošćeni Sovica:
Zavrsnica ce na kraju sigurno da bude tesna al ovo baljezganje koje prosipas je prilicno nerealno.
Opa,počeli smo i da vredjamo.Znači ima nešto istine da ste na ivici i živaca i golda i off-ova i razuma.Ja ne vredjam nego iznosim moje mišljenje za koje imam argumente.A ako ćemo da se vredjamo i ti si klempav.
Ja više neću postati nijedan post do kraja pošto me najviše nervira kada se upravo ovo dogodi: da krene neka glupa rasprava ko je u pravu.
Poslednji pozdrav Prežaljenom Sovi i njegovim saborcima
Videćemo na kraju ko je bio u pravu

Laza III Silni
26.01.2011, 19:42
za tebe je neverovatno da ga dosada nisi ugasio,pa izdrži još malo.:D
A ja ću čestitati prvi ako izgubimo ovaj server,i nadam se da će pravi protivncici i meni čestitati ako ipak budem u pravu

A koji sam to ja nalog ugasio pre kraja? Samo jednom sam poklonio nalog koliko se sećam uz 6 uzastopnih pobeda. :D

P.S. Molim te, predstavi se nickom, mnogo kritikuješ a ni potpis ne stoji iza tebe :glare:

Laza III Silni
26.01.2011, 19:46

A da ti imas spijunski art,samo taj art ne deluje na tudje izvidjace i tvoje u pojacanjima :)
:spank:
Veliki špijunski deluje i na tuđe izviđače koji su u pojačanju KOD VLASNIKA ARTA. Ne deluje na vlasnikove koji su u pojačanjima kod drugih igrača.

milepsr
26.01.2011, 19:47
A koji sam to ja nalog ugasio pre kraja? Samo jednom sam poklonio nalog koliko se sećam uz 6 uzastopnih pobeda. :D

A zar nisi poceo da postis ? :)

Double trouble
26.01.2011, 19:55
Kaže Ožalošćeni Sovica:
Zavrsnica ce na kraju sigurno da bude tesna al ovo baljezganje koje prosipas je prilicno nerealno.
Opa,počeli smo i da vredjamo.Znači ima nešto istine da ste na ivici i živaca i golda i off-ova i razuma.Ja ne vredjam nego iznosim moje mišljenje za koje imam argumente.A ako ćemo da se vredjamo i ti si klempav.
Ja više neću postati nijedan post do kraja pošto me najviše nervira kada se upravo ovo dogodi: da krene neka glupa rasprava ko je u pravu.
Poslednji pozdrav Prežaljenom Sovi i njegovim saborcima
Videćemo na kraju ko je bio u pravu

xaxaxaaax pa kakvo sad vredjanje ? prosipati baljezganje je vredjanje ? Ne to je samo sinonim za pricati, lupetati, naklapati, proseravati se, zboriti, govoriti, zvakati, mumlati, drviti, divaniti ...

Ako cemo da se vredjamo i ti si klempav ! xaaxxaxaxaxa koji si ti razred osnovne skole ? Nit me poznajes, nit sam te vredjao, lepo recnik u rucice pa lepo da naucis za svaku rec po 1 sinonim, onda se javis na forum.

A sad ajmo o argumentima. To sam zeleo da cujem. Pominjes nekakve argumente ?
Gde si ih izneo / la Ponavljam samo baljezgas (pricas, naklapas, zboris, lupetas, govoris ...) o tome kako cete da nas pokidati. Nemam problem sa tim, forum tome i sluzi zar ne ? Al argumente o kojima pricas ne vidim nigde, samo baljezgas ...

Laza III Silni
26.01.2011, 20:21
A zar nisi poceo da postis ? :)
Jok bre, to je Dača izvalio jer sam 2 meseca igrao neki nalog u njegovom savezu na rs4... Pa batalio kada nije bilo resa za ww gradnju :)

:spank: za fejkovanje!

milepsr
26.01.2011, 20:43
Pa onda nije jednom nego dva puta :)

Ma ne boj se mene, nece da boli :) A i da su pravi, opet cemo da popijemo :ziveli:

@Double trouble

Moje kao i misljenje gomile drugih ljudi je da to kod vas ne funkcionise lepo :) Ali to je opet samo nase misljenje... Tebi je izgleda bitno samo ono sto ti mislis da je najbolje samo za tebe :)

No hard feelings, ovo je samo pogled sa strane ;)

dacanaldo
26.01.2011, 20:44
Jok bre, to je Dača izvalio jer sam 2 meseca igrao neki nalog u njegovom savezu na rs4... Pa batalio kada nije bilo resa za ww gradnju :)

:spank: za fejkovanje!

Batalio si kad si se 2x uspavao pa te natari srusili , hehehehe.
A jos se nije javio onaj ko je srusio pijacu u ww selu , tada.

A tesko te bilo nagovoriti igrati kad si znao kakvu ces dualku da imas :P

Double trouble
26.01.2011, 20:48
@
milepsr

Naravno, svako ima pravo na svoje misljenje, kako god nam islo medju sobom, dobro nam ide po statistici ... A o tome koja aly ima problema, verovatno da svaka ima svojih ... Prelistaj forum, stanje na serveru rs2, vidis li igde neki post gde SO igraci prozivaju jedan drugog ? Ako bih krenuo da vadim one postove gde se vi prozivate medju sobom trajalo bi nedeljama, a da ne pricam o onim silnim postovima sto ih je mod obrisao. Al jos tada rekoh, use i u svoje kljuse ! Prljavog vesa svuda ima, samo neko prljave gace iznosi na dvoriste da ih svi vide, a neko ih prvo opere ...

Laza III Silni
26.01.2011, 20:55
Batalio si kad si se 2x uspavao pa te natari srusili , hehehehe.
A jos se nije javio onaj ko je srusio pijacu u ww selu , tada.

A tesko te bilo nagovoriti igrati kad si znao kakvu ces dualku da imas :P
Naravno, lepe dualke nikada ne odbijam.

Ma ne boj se mene, nece da boli :) A i da su pravi, opet cemo da popijemo
Idi bre, alkoholisanje nakon servera ne odbijam. Jedino nemojte da me nudite pivom, pijem isključivo votku ili pelinkovac.

Nema problema u SO, niti u OFAH delu. Dešava se povremeno da se međusobno pokačimo ali to je valjda i normalno kada sarađujemo svaki božji dan već skoro godinu dana. Uveče se ohladimo i sve bude po starom.

milepsr
26.01.2011, 23:35
Nema problema u SO, niti u OFAH delu. Dešava se povremeno da se međusobno pokačimo ali to je valjda i normalno kada sarađujemo svaki božji dan već skoro godinu dana. Uveče se ohladimo i sve bude po starom.

Ajde de, nemoj da peres ves ovde napolju pred svima, kad znam da nije sve tako bajno kao sto kazes. Nego lepo se istresete ovde, i mirni ste posle u "kuci".

john kramer
27.01.2011, 02:07
Ajde de, nemoj da peres ves ovde napolju pred svima, kad znam da nije sve tako bajno kao sto kazes. Nego lepo se istresete ovde, i mirni ste posle u "kuci".

kakvi bajno. kacimo se svaki dan.
evo na primer Laza i ja nikako da resimo nesuglasice. on tvrdi da su njegove genijalne ideje zasluzne za dobre odnose, dobru komunikaciju, slanje deffa, prelivanje zita u WW selu. a ja ostajem pri svome: svi rade 120% samo da te ne vide :P

Denebclimber
27.01.2011, 16:46
xaxaxaaax
Ne to je samo sinonim za pricati, lupetati, naklapati, proseravati se, zboriti, govoriti, zvakati, mumlati, drviti, divaniti ...

Sovo, dozvoli, sta ga ovi tupe? :D

A sad ajmo o argumentima. To sam zeleo da cujem. Pominjes nekakve argumente ?
Gde si ih izneo / la Ponavljam samo baljezgas (pricas, naklapas, zboris, lupetas, govoris ...) o tome kako cete da nas pokidati. Nemam problem sa tim, forum tome i sluzi zar ne ? Al argumente o kojima pricas ne vidim nigde, samo baljezgas ...

E mene zanima u stvari cemu forum sluzi? stanje na serveru se zna i bez foruma...
ne smes da kacis logove...
ako nekog prozivas pozitivno, a ne kao neki sto kazu samo se pljujete, pa onda kazu za krampusa kramp itd... ili kao ovaj post je ekstra, a ovi se samo pljuju... cemu takav post? sta si nam ti rekao tim postom o stanju na serveru?? to prozivanje, je ipak stanje servera...

demagogija za masu? za koju masu ima 1k naloga (sa sve multijima) na serveru...
stanje servera (ako neko ne igra) je CEMER, JAD, I BEDA
al i to se zna...
tako da ajde da se prozivamo onda i ucinimo igru zanimljivijom, ali na finjaka a ne kao ovi neki anonimni delikventi sto dodju pa vredjaju... ogromna je razlika izmedju pljuvanja i prozivke :)

npr super mario i krampus se prozivaju sa stilom, i milina je citati ih :D

@milepsr, stari demagogu, kod vas stanje nije bas sjajno, bolje gledaj svoje dvoriste, sam si hteo da gasis nalog sad pricas kako nama stanje u ally nije sjajno. Stanje je odlicno, sprdamo se, i cekamo da pobedimo pa da napravimo okupljanje i isponapijamo se :D
EDIT: koliko je stanje kod vas dobro, govori podatak da vam se obrisao najbolji igrac, Polarna

pobedjuje SO a ciji ww, to ce protivnik odluciti :) nama je svejedno
cisto sumnjam de ce to biti moj savez jer nas niko ne voli, naravno jer nam zavide sto smo od prvog dana najjaci savez na serveru :P

aj pozz i ne lecite se na igricama :D

daki81
27.01.2011, 18:03
E mene zanima u stvari cemu forum sluzi?

Za propagandu. :)

pampur
27.01.2011, 22:00

Aha,samo sto ja za svoj post za razliku od krampa ne moram da trazim dozvolu od gazdarice,razlika je jbga:laugh:

super mario rs2

Coaco
28.01.2011, 02:12

Aha,samo sto ja za svoj post za razliku od krampa ne moram da trazim dozvolu od gazdarice,razlika je jbga:laugh:

super mario rs2

Jel to zbog toga što se tvoja gazdarica izbrisala? :P

Krampus
28.01.2011, 05:23

super mario rs2

Pa sta da se radi moj pampure ,kada mi je valjda toga dana bio takav horopskopski znak pri sklapanu alianse. A sto ti prozivas gazdaicu stalno. Da nije zato sto te je preltacem nazvala i nije dozvolila da postanes jos jedno krilo mocne srbo alianse

P.S. Zamolio bih modratora ako ovaj post pre gazdarice procita da ga izbrise, nisam pito za dozvolu.

Krampus
28.01.2011, 05:30
Jel to zbog toga što se tvoja gazdarica izbrisala? :P

E za ovaj odgovor cuvacu 2 noci ww umesto tebe. :D:D
Ma vratila se njegova samo se krije od njega, svatila je i ona da pampurovo srce kuca jos uvek za srbo i da je preletac, pa ga izbegava.

Krampus
28.01.2011, 05:39

Au mile nisam verovo da ti je tolicki mali..ja misleo sad kad ga mile izvadi ima da padnem u nesvet..mislim na off:P

Trajan
28.01.2011, 07:09
pa to mu sekundarac :tras:

pampur
28.01.2011, 08:49
Pa sta da se radi moj pampure ,kada mi je valjda toga dana bio takav horopskopski znak pri sklapanu alianse. A sto ti prozivas gazdaicu stalno. Da nije zato sto te je preltacem nazvala i nije dozvolila da postanes jos jedno krilo mocne srbo alianse

P.S. Zamolio bih modratora ako ovaj post pre gazdarice procita da ga izbrise, nisam pito za dozvolu.

Ne prozivam ja gazdaricu vec tebe,preletac ili ne mene je gazdarica ispostovala kad sam katao igrace srbo ally nije slala deff,to je dovoljno gde ces vece postovanje,vodi racuna kad tebe budem tresnuo mozda ne dobijes deff:)sto se nas tice mi imamo vise gazdarica nismo osiromaseni ni na tom polju kao vi,ali kod nas se zna ko nosi suknju ko pantalone nismo mi svi skoti kao vi:D

super mario rs2

Daniel
28.01.2011, 10:15
e moj krampuse.... postalo je tuga citati tvoje komentare ovde...

kanc021
28.01.2011, 11:39
postalo je tuga citati bilo sta sto se ovde napise jer smarate za medalju svi :mitraljez:

Rs2: Che !

bamby
28.01.2011, 11:53
Mislim da stvarno treba da se preracuna gubljenje PV offa na tatamata.:) aj sto PV dobro napada,nego sto se mnogo dobro brani.I to branjenje offera,xaxaxaxa.Mislim da ste to vec primetili :)

Krampus
28.01.2011, 12:48
vodi racuna kad tebe budem tresnuo

mmmmmmmmmmm ti bi da se treskas

pampur
28.01.2011, 13:50
mmmmmmmmmmm ti bi da se treskas

Kramp nemoj brate da mesas teze,rekao sam da tresnem,ne da se treskam,razlika je:laugh:

super mario rs2

mahniti sven
28.01.2011, 14:30
Neki problem u SO WW savezu ???

vidim da ste se svi nesto odvojili ... pa sto bre drugari ???:D
nije valjda da imate spijuna u vrhu alijanse :O

:rolleyes:

Jezda 1/4 Apocalypse now rs2 :ziveli:

Lord Ljusa Zli
28.01.2011, 16:02

Problem je sto misle da sam ja spijun pa su izbacili nas nalog iz saveza :laugh: sad moram da se malo slihtam da me vrate.. eto to je cela prica... ali bice sve u redu,ne brinite se....:cool:

xxx _
28.01.2011, 17:12
poz drugari...sta ima novo ? kakvo je stanje na serveru.. zabio sam se u svoja sela pa nemogu da povatam.. bice gadnih treskanja samo da ja nisam ovog puta na tres - listi :((((...

Vasilij Zajcev
28.01.2011, 18:13
Problem je sto misle da sam ja spijun pa su izbacili nas nalog iz saveza :laugh: sad moram da se malo slihtam da me vrate.. eto to je cela prica... ali bice sve u redu,ne brinite se....:cool:

Sove, pa svi znaju da ste vi WU u <3 :hugs:

poz drugari...sta ima novo ? kakvo je stanje na serveru.. zabio sam se u svoja sela pa nemogu da povatam.. bice gadnih treskanja samo da ja nisam ovog puta na tres - listi (((...

Joco, ne brini necemo tebe nije crveno slovo :P

Drugari, vidim ja da vas opasno trese dosada i croop circles ...javite se lepo da vas ubacimo u neku od zajdnickih soba :P pa da prekratimo duge noci :D msm, vi koji niste u takvim sobama da se ne osecate izostavljeno :) pa da vidite kako cveta ljubav izmedju koordinata na ovom nasem serveru :D

Btw, malo stanja na serveru :

Светско чудо
Играч Име Савез степен
1. barba Broz TITO's Thunderdome WU.T 35
2. Zalosna Sova Potrcko - 35
3. Krampus СвЕтСkO a CpБo SO-WW 34 -
4. Vasilij Zajcev ★★★ Мать Россия ★★★ WU.T 27
5. Kill Them All SO NO1 WW SO - NO1 26
6. kandinsky During The War - 23 -
7. Vasilij Zajcev ★★★ 墙中 ★★★ WU.T 22
8. iggac Relax SO-WW 18
9. xxx _ POP-TDI SO WW 18 -
10. zokikov PV.PV-BG WU.T 14 -
11. guliver Tačkice . . . 14 -
12. armadilla WWARRSKO CARSTVO WU.T 10
13. jastreb . . . 0

Pozdravcic svima!

Jovana Zajcev:inlove:

Coaco
28.01.2011, 18:56

Pa naravno da imamo :P

Više komada :D

Uostalom, kakva bismo mi alijansa bili kada nas ne bi niko špijunirao!?

"Špijuni su među namaaa
kvare našu idealnu vezu :D
al' neka ih, neka budu sada na oprezu,
jer mi smo na potezuuuu. :P

xxx _
28.01.2011, 19:13
cek idem po crkveni kalendar... da vidim kad su sad crvena slova... :P

sta ima da vidim bre crveno mi pred ocima.. 50h vec :P

Čeda Kasapin
28.01.2011, 20:10
pa to mu sekundarac :tras:

Ili je onih 25k imepra uhvacenih pre koji dan bilo od Mileta?
Pa 25k i 18k i dalje mi deluje da Mile ima jos toliko makar :) samo ne znamo gde cuva al debeloguzi nanjusi svasta pa ko zna do kraja ;)

Prestanite sa prepirkama ovde i dajte nesto konstruktivno...recimo log neki lep da imaju ljudi sta i da vide :)

xxx _
29.01.2011, 14:14
e sta bi ocemo prawiti sobu za spam graditelja?? mislim owo je igra netreba da se swe gledamo preko nisana?? ja sam uwek za spam :P

sljera
29.01.2011, 14:28
Krenula prva rusenja msm malo rano al ajde.:rolleyes::andjeo:

Denebclimber
29.01.2011, 17:46
Krenula prva rusenja msm malo rano al ajde.:rolleyes::andjeo:

sljero jes ti to krenuo po plan? :D

Trajan
29.01.2011, 19:09
al ce biti igranka sutra... otislo dosta heroja u fejk... pitam se gde ste to naucili
pozdrav za sve drugare brozovce

Daniel
29.01.2011, 19:24
al ce biti igranka sutra... otislo dosta heroja u fejk... pitam se gde ste to naucili
pozdrav za sve drugare brozovce

Pa od vas smo naucili ....

samo da pitam
30.01.2011, 00:19
otvorite novu temu rusenje ww-a
pa da i mi vidimo koji neigramo rs2

NeoMaster_rs
30.01.2011, 01:52
Pregolema je tuga nocne (WW) siterske smene ...

Na pocetku je :viking: ...
Relativno brzo postaje :bored: , i tako ostaje neki period...
Povremeno je :shok: kad se nesto srusi...
Vrlo cesto mora da :bic: sve redom za [Жито]...
Posle izvesnog vremena :ajk: ...
Posle mesec, dva ga :nosila: da mu teta da :lekic:

sljera
30.01.2011, 07:26
Ne. Otkud ti to :blink:. Samo sam prokomentarisao stanje. Do duse izabrana je dobra meta.

Pa srbovci sta da vam kazem sretno vam prvo rusenje. :pusi:.Idemo dalje.:wink:

Trajan
30.01.2011, 08:04
mislim da sa nestrpljenjem svi cekamo 12 sati

sljera
30.01.2011, 08:31
Pozzz ljudi kako ide. :)

ex rs.3 duall

Trajan
30.01.2011, 10:29
bice dobra zurka od tanjke

Osmeh Tvoj
30.01.2011, 10:39
A sta ce to da bude u 12 sati? :D

Trajan
30.01.2011, 11:04
auuu kakav pokolj kod tanjke

ahahaha:mitraljez:

Daniel
30.01.2011, 11:07
i kod evil-a :)

Trajan
30.01.2011, 11:10
sabracemo na kraju hehe

Daniel
30.01.2011, 11:12
Sta ste bre ugurali kod tanjke u selo??? jeste normalni? :P

HarunT
30.01.2011, 11:13
Svaka cast na doceku!

Lord Ljusa Zli
30.01.2011, 11:24
Sta ste bre ugurali kod tanjke u selo??? jeste normalni? :P

neki visak sto smo imali :D

Vasilij Zajcev
30.01.2011, 11:42
neki visak sto smo imali :D

Pazite vi WW sela sad...sa tim "viškom" što ste imali :P

Da vam bacim buvicu...kad su ovakvi offovi išli na Tanjiku ( Evila ne računam to je sića :) ) šta mislite šta još imamo :P

Btw, dooobraaa ljuta kod Tanjike :ziveli:

P.S Ajmo graditelji javite skype-ove da pravimo sobicu, da se družimo malo :clap:

xxx _
30.01.2011, 11:46
:rolleyes: kako stoje stwari ja sam ispao iz tima..:) graditelja...:balon:

Lord Ljusa Zli
30.01.2011, 11:47
[QUOTE=Vasilij Zajcev;340921]Pazite vi WW sela sad...sa tim "viškom" što ste imali :P

pa kad nam je to visak sta mislis sta je u ww :D
ako ti kazem skype, da ti meni posaljes zita malo u ww :D

ljustinanikola - skype pa me dodaj

Trajan
30.01.2011, 11:50
dajte i mene u tu sobicu hehehe

Vasilij Zajcev
30.01.2011, 11:52
[QUOTE=Vasilij Zajcev;340921]Pazite vi WW sela sad...sa tim "viškom" što ste imali :P

pa kad nam je to visak sta mislis sta je u ww :D
ako ti kazem skype, da ti meni posaljes zita malo u ww :D

ljustinanikola - skype pa me dodaj

hehhehe...ma znam ja šta je vama u ww, zato to i kažem :P

a žito ću ti pošaljem, sad će ga bude dosta :)

Joco, ko mi te bre dirao?:(

xxx _
30.01.2011, 12:03
swi....:unsure::usamljen:

Vasilij Zajcev
30.01.2011, 12:21
Au....sramota!

Debeli, daj skype na pvt :) a i ostali :) Joco ti naravno!

Vasilij Zajcev
30.01.2011, 12:26
swi....:unsure::usamljen:

Hajde ne placi ,rekoh ti sinoc jos,dok god drzis tu flajku dobre dunje u ruci,nema frke...
Ako ostanes bez nje,e onda je vreme za paniku :P
Zato pazi kako je rasporedjujes i delis ... :P

Jorda V.G.Zajcev

xxx _
30.01.2011, 13:32
DAJ SKYUPE PVT

xxx _
30.01.2011, 13:41
Hajde ne placi ,rekoh ti sinoc jos,dok god drzis tu flajku dobre dunje u ruci,nema frke...
Ako ostanes bez nje,e onda je vreme za paniku :P
Zato pazi kako je rasporedjujes i delis ... :P

Jorda V.G.Zajcev

a to ce dobiti samo prijatelji , koji nisu slepci kako ih neko naziwa....:mitraljez::snajper:

i swi koji su ok ... za tebe cuwam celu litru.. :)

pizon
30.01.2011, 14:50
Ima li nekog loga?
Sto je tako tesko da se objavljuju logovi?

milepsr
30.01.2011, 15:06
http://www.4travian.org/log/3121028b460de0e1ce4f93cc3bbd813f

Denebclimber
30.01.2011, 17:31
Da vam bacim buvicu...kad su ovakvi offovi išli na Tanjiku ( Evila ne računam to je sića :) ) šta mislite šta još imamo :P

Btw, dooobraaa ljuta kod Tanjike :ziveli:

heheheh videcemo, lep off jovanke, mislim da ovo nije sekundarac... :) ostalo nije nesto posebno sem harunt, koji je izbacio lep off iz glavnog sela :blink:

u svakom slucaju svaka cast tanjki i saveznicima na odbrani,
a i vama na kucanju :)
pametno odradjeno, sto kaze kandinsky, sad imate zita da hranite ww :P

pozdrav i svaka cast jos jednom

Lord Ljusa Zli
30.01.2011, 17:44
http://4travian.org/log/ebde530980dfd59375dd61ab09fc2b28
http://4travian.org/log/cdb2fcc590f7102100ab69039a3e3a8e
http://4travian.org/log/83224cf739cf42abb1ea6c9c032d69b6
http://4travian.org/log/aeef290b2b111909039c66a94f65c6d9
http://4travian.org/log/4c141b15ed6c2f042d6e86176cff7e82
http://4travian.org/log/00a8438f81a1b1051ad4d6009194fc7f
http://4travian.org/log/8b9b312a9a02c69c96ffcc0be29cb3fd
http://4travian.org/log/63caf71b27b465d9f0e1bb33365a7c87

ovo su logovi kod tanjke, dopunicemo kad sredimo logove kod evila...
uzivajte

Daniel
30.01.2011, 17:50
Sto deff niste prikazali,lepo bi bilo... ;)
U svakom slucaju svaka cast na odbrani :ziveli:

vinkywink
30.01.2011, 18:21

uzivajte
Svaka cast na odbrani :). Zaista sjajna pobeda, cestitam :).
Nosferatu- rs2

vinkywink
30.01.2011, 18:37
heheheh videcemo, lep off jovanke, mislim da ovo nije sekundarac... :) ostalo nije nesto posebno sem harunt, koji je izbacio lep off iz glavnog sela :blink:

Ne vredjaj bre moj of :D, od koga je i dosta je, ja nisam ofer a sto se tice akcije trenutno kad god se pogledam u ogledalo setim se Njegosa i pomislim na onu njegovu " gleda majmun sebe u zrcalo " :), malo sale nije na odmet, ofovi bezveze potroseni... Odbrana sjajna..

vinkywink
30.01.2011, 18:55
Ne vredjaj bre moj of :D, od koga je i dosta je, ja nisam ofer a sto se tice akcije trenutno kad god se pogledam u ogledalo setim se Njegosa i pomislim na onu njegovu " gleda majmun sebe u zrcalo " :), malo sale nije na odmet, ofovi bezveze potroseni... Odbrana sjajna..
Zao mi je Jovanke i Haruna, imali su odlicne ofove, ali s druge strane uvek je bolje poginuti u borbi nego kod kuce a sto se mene tice ja sam i planirala da se zakucam ali nazalost ne na ovaj nacin :(

vinkywink
30.01.2011, 18:58

A sto se tice zita jeste skocilo ali ne mogu bas reci da se davim u njemu, nisam ofer tako da...

Lord Ljusa Zli
30.01.2011, 19:10
s`obzirom da smo vas oslobodili nesto offa i povecali produkciju zita bio bi red da posaljete turu u nas ww :D

Denebclimber
30.01.2011, 19:16

ne vredjam nikoga, svako je napravio kolko je stigao da igra... ne znam ni ko si :)
samo kazem da su offovi 'prosecnih' igraca tj da mi imamo ovakvih samo u nasem savezu 20ak
i da jovana pokusava da nam baci buvicu :)
al dobro... videcemo sta ce broz jos izbaciti od offova, realno od njih se najvise offa i ocekuje s obzirom da su prvi imali ciste koordinate i da su simovali ceo server i stekali offove...
videcemo, bice zanimljivo :)

sto se akcije tice, nije losa, al odbrana je bila surovo dobra, sve cestitke

Zao mi je Jovanke i Haruna, imali su odlicne ofove, ali s druge strane uvek je bolje poginuti u borbi nego kod kuce a sto se mene tice ja sam i planirala da se zakucam ali nazalost ne na ovaj nacin :(

da njihovi offovi su dobri, mislio sam na ostale... za ova dva offa sam mislio da jovana blefa kad je rekla mozete misliti sta jos imamo... :) al dobro opet videcemo, ne sumnjam da broz ima mnogo jace offove :)
sto se jovanke i harunta tice, mislim da su presli u deff :) i bilo je vreme :)

pozz svima

samo da pitam
30.01.2011, 19:41

uzivajte

desu heroji :huh:

Lord Ljusa Zli
30.01.2011, 20:35

izginuli u fejkovima :D jer je su fejkovali naloge sa spijunskim artima...kao deo taktike da se razvuce deff...a cini mi se harunov uhvacen noc pre akcije na spavanju...

vinkywink
31.01.2011, 01:48

Moj je na aparatima ali je presao 7. nivoa, makar to ako nista drugo... Bice 45 nivo kad se probudi :)..

vinkywink
31.01.2011, 01:51
s`obzirom da smo vas oslobodili nesto offa i povecali produkciju zita bio bi red da posaljete turu u nas ww :D
Mogli bi, stvarno ste zasluzili :)..

Krampus
31.01.2011, 07:39
vodi racuna kad tebe budem tresnuo :)

Au Pampur jos jedanput se dokazalo da nisi od reci i zasto te nismo hteli u srbo :D

pampur
31.01.2011, 09:04
Au Pampur jos jedanput se dokazalo da nisi od reci i zasto te nismo hteli u srbo :D

pa kako da budem,ja sa pacijentima kao sto si ti ne igram,vidis da javno pokazujes da si srecan stoi nisam tebe lupio:)

super mario rs2

Uliks
31.01.2011, 09:44
Evo doslo vreme da se i ja oglasim iskreno mrzi me da pravim logove pusticu samo 4 loga koja su mi spasila gg,inace mogu reci da je akcija odradjena profi , ja i moj dual bili smo ubedjeni da su fejkovi zato nismo se ni cimali za def svaka cast .

http://travian-reports.net/rs/report/83549b3f501
http://travian-reports.net/rs/report/83550e77b0f
http://travian-reports.net/rs/report/8355154d376
http://travian-reports.net/rs/report/83552f1645f

Da nismo sekli ovo otiso bi gg na 0, sto se tice ostalih logova ima tu finih off-a mada kad sracunam sve to nemaju kolko ja ali dobro sad necemo da se hvalimo :D

Da sumiram: gg je fino razbijen, off nam je crklo negde oko 4k i da misteriozno nam je nestalo 3k kata u jednom sekundu to ni mi ne znamo kako ali Boze moj tu su admini pa ce da isprave bug :)

Sve u svemu svaka cast Brozovcima na akciji .
-----------------
Evil grin

Trajan
31.01.2011, 10:13
postoji li admin na ovom forumu da zabrani postovanje pampuru i krampusu

pampur
31.01.2011, 10:34

Ti kad si isao u skolu mora da si sve redom tuzakao kod uciteljice debeloguzi:P

super mario

.aragorn.
31.01.2011, 10:56
Играч Име Савез степен
1. Krampus СвЕтСkO a CpБo SO-WW 44
2. barba Broz TITO's Thunderdome WU.T 40
3. Zalosna Sova Potrcko - 35
4. Vasilij Zajcev ★★★ Мать Россия ★★★ WU.T 31
5. Kill Them All SO NO1 WW SO - NO1 31 -
6. Vasilij Zajcev ★★★ 墙中 ★★★ WU.T 25
7. zokikov PV.PV-BG WU.T 25
8. xxx _ POP-TDI SO WW 25
9. kandinsky During The War - 25 -
10. armadilla WWARRSKO CARSTVO WU.T 18 -
11. guliver Tačkice . . . 18 -
12. iggac Relax! SO-WW 8
13. jastreb Светско чудо . . . 1 -

ajmo malo da vidimo stanje sa ww
dok se neki zale sto ne mogu da dodju do rijeci, ko zna mozda im post nije dovoljno zanimljiv da bi ostali obratili paznju :lol2::lol2::lol2::lol2:

Perun
31.01.2011, 15:45
Ima li tih logova za Evil Grin-a???

Na kraju je super prosao, kako je moglo da ispadne.

vinkywink
01.02.2011, 10:17
izginuli u fejkovima :D jer je su fejkovali naloge sa spijunskim artima...kao deo taktike da se razvuce deff...a cini mi se harunov uhvacen noc pre akcije na spavanju...
Ma nije mu uhvacen, vidis da je ucetstovao.. Bolje da nije :( ...

Lord Ljusa Zli
01.02.2011, 10:30
Ma nije mu uhvacen, vidis da je ucetstovao.. Bolje da nije :( ...

onda se ja za****h nesto... znam da smo nekog heroja uhvatili kod tebe u art selu pa sam mislio da je tvoj, a i nije isao sa glavnim offom pa nisam ni gledao bolje :D

bolje da je ucestvovao, dobio je nekoliko lvl sigurno :D doduse manje nego deff heroji :P:P:P

vinkywink
01.02.2011, 13:56
onda se ja za****h nesto... znam da smo nekog heroja uhvatili kod tebe u art selu pa sam mislio da je tvoj, a i nije isao sa glavnim offom pa nisam ni gledao bolje :D

bolje da je ucestvovao, dobio je nekoliko lvl sigurno :D doduse manje nego deff heroji :P:P:P
I moj je dobio, presao je sedam nivoa ali jadnik jos je na aparatima, vec tri dana ga ozivljavam i nikako da gotov bude, njhovi su vise presli, makar 10. a moguce i vise od 10. nivoa.. Ja nemam art selo, ne znam cijeg nesrecnika ste ulovili, nisam videla te logove i bolje sto nisam... Idi bre ni art mi ne bi pomogao da ono ponovo napravim, Galima se uzasno sporo pravi vojska, macevi jos nekako, ali konjanici :(. Smrc..
Nosferatu- rs2

Lord Ljusa Zli
01.02.2011, 15:47
I moj je dobio, presao je sedam nivoa ali jadnik jos je na aparatima, vec tri dana ga ozivljavam i nikako da gotov bude, njhovi su vise presli, makar 10. a moguce i vise od 10. nivoa.. Ja nemam art selo, ne znam cijeg nesrecnika ste ulovili, nisam videla te logove i bolje sto nisam... Idi bre ni art mi ne bi pomogao da ono ponovo napravim, Galima se uzasno sporo pravi vojska, macevi jos nekako, ali konjanici :(. Smrc..
Nosferatu- rs2

eto vidis za****h se nesto :D
predji na falagne i ne zaboravi oklope :D

samo da pitam
01.02.2011, 19:02
koliko ima aktivnih igraca na serveru

Rene
01.02.2011, 20:17
koliko ima aktivnih igraca na serveru

Играч
Регистрованих играча: 1105
Активних играча: 1024
Играча на мрежи: 160

mitasd
02.02.2011, 11:22
Smesno.... :D :D

vinkywink
02.02.2011, 11:56
eto vidis za****h se nesto :D
predji na falagne i ne zaboravi oklope :D
Ahahha, ja uvek imam def, doduse ne falange, takav mi je stil igre, volim da imam od obe vojske, cuti, makar mi je to ostalo, smrc :(, mada izgleda utesno moram priznati kad vidis da nisi sasvim bez vojske..

Double trouble
02.02.2011, 12:42
Ahahha, ja uvek imam def, doduse ne falange, takav mi je stil igre, volim da imam od obe vojske, cuti, makar mi je to ostalo, smrc :(, mada izgleda utesno moram priznati kad vidis da nisi sasvim bez vojske..

Ako imas problema sa zitom salji taj DEFF kod nas u WW, jede duplo manje. Ti ga samo hrani po ceni ishrane u WW i mozes slobodno iznova da dodavas :)

vinkywink
02.02.2011, 15:11
[QUOTE=Denebclimber;340978]ne vredjam nikoga, svako je napravio kolko je stigao da igra... ne znam ni ko si :)
samo kazem da su offovi 'prosecnih' igraca tj da mi imamo ovakvih samo u nasem savezu 20ak
i da jovana pokusava da nam baci buvicu :)
al dobro... videcemo sta ce broz jos izbaciti od offova, realno od njih se najvise offa i ocekuje s obzirom da su prvi imali ciste koordinate i da su simovali ceo server i stekali offove...
videcemo, bice zanimljivo :)

sto se akcije tice, nije losa, al odbrana je bila surovo dobra, sve cestitke
Meni je ocajno izvedena, bezveze smo mo pukli, ali ajde jedino utesno sto zaginusmo u borbi.. Ja sam ona prva *****a, pre Jovanke i Haruna..

vinkywink
02.02.2011, 15:14
Stvarno, prepucavaju se tu, ovo je samo igra, zezamo se...

Osmeh Tvoj
02.02.2011, 17:19
Stvarno, prepucavaju se tu, ovo je samo igra, zezamo se...

Neka ih... Mozda im je to jedina zanimacija u zivotu... :D
Ne treba im to oduzimati... :D

SOSA
03.02.2011, 14:52
Neka ih... Mozda im je to jedina zanimacija u zivotu... :D
Ne treba im to oduzimati... :D

mozda jeste,a mozda nije...:unsure: :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

rs2 armadilla

Lord Ljusa Zli
03.02.2011, 16:42
http://travian-reports.net/rs/report/84630da842f,8463808ff77,84640d70978,846472b8f4f,84 6509e9226,846537b3679

evo logova na barbu, svaka cast svim ucesnicima i off i deff... za ovo se igra travian...

mitasd
03.02.2011, 17:45
Ode barba... :(

Osmeh Tvoj
03.02.2011, 18:08
Svaka cast ucesnicima akcije...
Steta za Lunin off...
Idemo dalje... :)

Ko je sledeci? :D

Daniel
03.02.2011, 19:19
Otis'o si barba ostala je tuga,uvek ce te voleti drugovi i WU-a :)

Svaka cast na na akciji :)

Mrvica
03.02.2011, 21:13
Ode barba... :(

ma otisao samo do radnje brzo ce nazad :P

makronjero
03.02.2011, 23:23
Mogu da kazem da sam ocekivao udar, ali sam ga propratio sa osmehom, jer je po mom misljenju nepotrebno potroseno blizu 6k ovnova, a i lunin off je tukao WW sa lvl 1, tako da ovo smatram pobedom WU defa, kao i losom procenom protivnika, kojima uprkos tome čestitam na izbačenim ofovima, pre svega tu mislim na DrMarica koji je ovaj off izbacio iz GG 6C :clap:

Idemo dalje, novi dani, novi izazovi!

poLarna
04.02.2011, 00:10
Vi se jos igrate ? :)

Ima li ovde medju logovima off-ova za primer ili ste se zezali ceo server :D

Denebclimber
04.02.2011, 04:34
Mogu da kazem da sam ocekivao udar, ali sam ga propratio sa osmehom, jer je po mom misljenju nepotrebno potroseno blizu 6k ovnova, a i lunin off je tukao WW sa lvl 1, tako da ovo smatram pobedom WU defa,

Idemo dalje, novi dani, novi izazovi!

ocekivao se veci deff u ww, nismo hteli da podcenimo protivnika... :P
nije problem ima toga jos :D
ako mislis da je ovo pobeda wu, pobedili ste :D samo tako nastavite

Vi se jos igrate ? :)

Ima li ovde medju logovima off-ova za primer ili ste se zezali ceo server :D

pa de si ti cica maco? :)
zezali smo se, zezamo se jos uvek pa sta ostane za ww :)

evo jedan off za primer :D
http://travian-reports.net/rs/report/84840ec85ba

SRBOFAH DO POBEDE