PDA

View Full Version : Trenutno stanje na serveru [rs2]

Странице : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12

makronjero
29.09.2010, 00:41
Evo jos jednog strateski nebitnog sela :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

http://4travian.org/log/59fb425e85ccaa68ec36e86cab8705eb

milepsr
29.09.2010, 07:26
imao je samo 500 kata??? pa kada planira da ih pravi ? 15 dana pred ww?

Nemoj tako, pa to je sve isplanirano :)

Nasi spijuni su uspeli da ukradu deo planova, ovo je nacrt Krampusovog off sela :laugh: Uplasili smo se da ne ostvari to sto je planirao pa smo morali da ga otmemo :)

http://postavi.com/hosted/f0dcf10a7ee696fb7bb9ccbed0eedc9a.jpg

poLarna
29.09.2010, 09:34
Evo jos jednog strateski nebitnog sela :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

http://4travian.org/log/59fb425e85ccaa68ec36e86cab8705eb

hehehe ovo stefan napada ofom koji mu je ostao od navatanog off-a u selu dok spava hihihi (da nije Paracinac slatko bi mu se nasmejala )

poLarna
29.09.2010, 09:42
Dok god mi budeo ovako jedinstveni kao sto jesmo:D. Pozz boban1974

Milose ... ne sto i ne vidim jedinstvo :)

Denebclimber
29.09.2010, 12:32
cestitam WU alijansi na akciji, stvarno super nema sta... za razliku od nas vi imate ciste kord i mozete se koncentrisati na ovakve stvari... valjda ce se sad vodje srbo alijanse malo prodrmati i organizovati nesto... bar na pv ako nista drugo...

sad bi laza rekao ''sto ste nas napali? samo ste navukli bedu na vrat'' :D ali ja vam to necu reci, samo cu reci da to tako i treba ovo je ratna igra i ovakve akcije su ono za sta se igra

pozz i jos jednom svaka cast za akciju, ocekujte da uzvratimo tamo negde kad padnu natari :D
(ili kad pocne raspust) :D

i sto bi neko rek'o

svako dobro

:ziveli:

Dzo_92
29.09.2010, 14:02
Pa primeceno je da ste i napali samo ljude koji su ostajali u savezu 3 dana dok ste fejkali samo i dok niste preko spy videli stanje deffa 3 dana i onda ste na sela koja nemaju deffa ili ga imaju 5k-10k slali

Nisam video da ste poslali na bilo koga gde niste znali stanje deffa...

Al u svakom slucaju u tome i jeste umece ove igre,rusiti bez gubitaka ili sa sto manjim i pomagati saradnji kad je u ovakvoj situaciji,logove necemo kaciti al msm da je pv war i bia4 ostecen za vise sela nego mi...tj mi smo za nekih 3k popa al mislim da smo nadoknadili to od njih :) Niti cemo lepiti stefanov off u selu kako spava

Samo napred vi nas mi njih pa ko prekne...

Jos jednom cestitke ljudima koji su koordinirali

Banana
29.09.2010, 17:26
Pa primeceno je da ste i napali samo ljude koji su ostajali u savezu 3 dana dok ste fejkali samo i dok niste preko spy videli stanje deffa 3 dana i onda ste na sela koja nemaju deffa ili ga imaju 5k-10k slali

Al u svakom slucaju u tome i jeste umece ove igre,rusiti bez gubitaka ili sa sto manjim i pomagati saradnji kad je u ovakvoj situaciji,logove necemo kaciti al msm da je pv war i bia4 ostecen za vise sela nego mi...tj mi smo za nekih 3k popa al mislim da smo nadoknadili to od njih :) Niti cemo lepiti stefanov off u selu kako spava

hehehe, demagogu :P
nisam imao zelju da komentarisem ovu akciju kao ni bilo koju drugu na serveru, ali kada si se vec oglasio sa svojim dobro poznatim oruzijem - propagandom - moram da ti odgovorim:
prvo, fejkanje je trajalo, koliko i akcija, a to znaci dan i po, a ne tri dana kao sto ti pricas. mozda si pomesao loncice, posto se zna da ste vi nas fejkali tri dana, i sta se desilo? -Nista :P
drugo, klicentije je odmah po fejkovanju presao/osnovao BORG savez, tako da ta "spy prica" pada u vodu, zar ne?
trece, slali smo off-ove na igrace koji su imali jake off-ove, (koji su pravili probleme nasim krilima), a ne na igrace za koje smo znali da ce da povuku sav def saveza kod sebe... meni je to nekako logicno ;)
cetvrto, mi smo vama u ovoj akciji sabotirali dva naloga, sto se nikako ne moze uporediti sa brojem sela koje ste vi uzeli BIA4 i WARR-u, posto ste im uzimali suportove, ili tek izgradjena sela( mozda ste im uzeli neko off selo, ali to je bilo pre, kontam da su se do sada vec oporavili od toga).
peto, sto se stefanovog off-a koji "spava u selu" tice, nemoj zaboraviti da je taj off upravo pocistio jedan vas off, a takodje, nemoj zaboraviti ni cinjenicu da vam je do sada navatano 5-6 JAKIH off-ova, koji su pitaj Boga sta radili u selima. :)
sesto, moram da te ispravim... rekao si: "Samo napred vi nas mi njih pa ko prekne...", ali ja bih to formulisao ovako: "Samo napred vi nas mi VAS pa ko prekne..." posto, cinjenica sa kojom ocigledno ne mozete da se pomirite, jeste da su PV&WU JEDNA ALIJANSA.

izvinjavam se ako smaram sa ovako dugim postovima. :)
p.s. hvala na cestitkama :)

*CIPIRIPI*
29.09.2010, 20:09

U svim tvojim dosadasnjim postovima jedino pametno sto si rekao je ovo sto sam uokvirio crvenim slovima...

Daniel
29.09.2010, 20:45
Ja cu samo napisati jednu stvar,pa makar me i banovali

DZO NE SERI

Dzo_92
29.09.2010, 23:50
hehehe, demagogu :P
nisam imao zelju da komentarisem ovu akciju kao ni bilo koju drugu na serveru, ali kada si se vec oglasio sa svojim dobro poznatim oruzijem - propagandom - moram da ti odgovorim:
prvo, fejkanje je trajalo, koliko i akcija, a to znaci dan i po, a ne tri dana kao sto ti pricas. mozda si pomesao loncice, posto se zna da ste vi nas fejkali tri dana, i sta se desilo? -Nista :P
drugo, klicentije je odmah po fejkovanju presao/osnovao BORG savez, tako da ta "spy prica" pada u vodu, zar ne?
trece, slali smo off-ove na igrace koji su imali jake off-ove, (koji su pravili probleme nasim krilima), a ne na igrace za koje smo znali da ce da povuku sav def saveza kod sebe... meni je to nekako logicno ;)
cetvrto, mi smo vama u ovoj akciji sabotirali dva naloga, sto se nikako ne moze uporediti sa brojem sela koje ste vi uzeli BIA4 i WARR-u, posto ste im uzimali suportove, ili tek izgradjena sela( mozda ste im uzeli neko off selo, ali to je bilo pre, kontam da su se do sada vec oporavili od toga).
peto, sto se stefanovog off-a koji "spava u selu" tice, nemoj zaboraviti da je taj off upravo pocistio jedan vas off, a takodje, nemoj zaboraviti ni cinjenicu da vam je do sada navatano 5-6 JAKIH off-ova, koji su pitaj Boga sta radili u selima. :)
sesto, moram da te ispravim... rekao si: "Samo napred vi nas mi njih pa ko prekne...", ali ja bih to formulisao ovako: "Samo napred vi nas mi VAS pa ko prekne..." posto, cinjenica sa kojom ocigledno ne mozete da se pomirite, jeste da su PV&WU JEDNA ALIJANSA.

izvinjavam se ako smaram sa ovako dugim postovima. :)
p.s. hvala na cestitkama :)

fejkovi od dan i po...hocete logove od pre 3-4 dana gde ste fejkali mene na 3 sela?
to lako razjasnimo
drugo klicentije je fejkan i pre 4-5 dana i nije izasao iz saveza dok mu nisam rekao al bilo kasno a decko igra prvi put pa eto stradao je jer je naivan...
trece...slali offove na nase jake offove?hmm trekie,klicentije??! do 10k u zitu...moguce da brkam loncice...jedino krampus je imao neki off al ok ako kazete da su vam pravili probleme!
cetvrto sabotirali jeste i to smo cestitali ...i cak niko nije rekao da niste to odradili i ne znam cemu ovoliki napadi i vredjanje...zaista ne zelim da ovo prevazidje okvire igre?!!?!
peto...i to smo cestitali za stefana iako msm da mu savez mnogo vise propatio nego sto je on ubio 10k offa...
i ono zadnje msm da je jasno i da nemamo sta da se pomirimo sa tim...

al msm da bi mogli malo dostojanstva da ubacite ovde...inace ce otici predaleko ...rusice se dosta do kraja i ako posle svakog rusenja budemo ovde pljuvali jedne druge i pisali pogrdne komete poput "milespr" duala oticemo predaleko za 1igricu.

U svakom slucaju izasao sam i cestitao vam na tome i ispisao moje vidjenje stvari...nikog nisam uvredio niti mislim :pusi:

*CIPIRIPI*
30.09.2010, 13:50
fejkovi od dan i po...hocete logove od pre 3-4 dana gde ste fejkali mene na 3 sela?
to lako razjasnimo
drugo klicentije je fejkan i pre 4-5 dana i nije izasao iz saveza dok mu nisam rekao al bilo kasno a decko igra prvi put pa eto stradao je jer je naivan...
trece...slali offove na nase jake offove?hmm trekie,klicentije??! do 10k u zitu...moguce da brkam loncice...jedino krampus je imao neki off al ok ako kazete da su vam pravili probleme!
cetvrto sabotirali jeste i to smo cestitali ...i cak niko nije rekao da niste to odradili i ne znam cemu ovoliki napadi i vredjanje...zaista ne zelim da ovo prevazidje okvire igre?!!?!
peto...i to smo cestitali za stefana iako msm da mu savez mnogo vise propatio nego sto je on ubio 10k offa...
i ono zadnje msm da je jasno i da nemamo sta da se pomirimo sa tim...

al msm da bi mogli malo dostojanstva da ubacite ovde...inace ce otici predaleko ...rusice se dosta do kraja i ako posle svakog rusenja budemo ovde pljuvali jedne druge i pisali pogrdne komete poput "milespr" duala oticemo predaleko za 1igricu.

U svakom slucaju izasao sam i cestitao vam na tome i ispisao moje vidjenje stvari...nikog nisam uvredio niti mislim :pusi:

Pa jesmo li slali OFF-ove na jace igrace ili nismo? :tras:

makronjero
30.09.2010, 14:19

Faco, imamo jedinstveni spijunski, ne trebaju nam spijuni... Zna se tacno sta se i zasto fejkuje...

*CIPIRIPI*
30.09.2010, 15:15
Faco, imamo jedinstveni spijunski, ne trebaju nam spijuni... Zna se tacno sta se i zasto fejkuje...

Ma Mare nejmuj moras i da nacrtas :)

Ekspert
30.09.2010, 15:23

Hoces da kazes da je bolje izvidjati nego imati spijune po savezima... Hm zanimljivo :)

*CIPIRIPI*
30.09.2010, 15:46
Ma Mare nejmuj moras i da nacrtas :)

Imao sam ovde slovnu gresku :) Htedoh reci: Mare njemu moras i da nacrtas :)

Izvinjavam se na gresci,zurio sam u biblioteku pocinjala odbojka :)

milepsr
30.09.2010, 19:50
Hoces da kazes da je bolje izvidjati nego imati spijune po savezima... Hm zanimljivo :)

Ne, nego hoce da kaze da postoje i drugi nacin da se pobedi protivnik, posto vi ocigledno ne znate...

Ekspert
30.09.2010, 21:22
Ne, nego hoce da kaze da postoje i drugi nacin da se pobedi protivnik, posto vi ocigledno ne znate...

Naravno da postoji, to niko ne dovodi u pitanje, nego ucinilo mi se da je rekao da mu ne trebaju spijuni jer imate jedinstveni spijunski art, sto je po meni glupost. Mnogo je lakse sa spijunima koji ocitavaju stanje odbrane po selima nego izvidjati jer se time otkrivaju namere napadaca i tako dalje da ne duzim... :)

Red Bull_F1
01.10.2010, 11:00

Demagogija za masu umesto resenje !!!! ;)

Banana
03.10.2010, 02:39
privilegija je biti clan PV&WU alijanse... a cast jos veca. :)

Ekspert
03.10.2010, 08:05
Cujem bila dobra sorka sinoc, jel to opet Srbo-vci dobili batine, trac ili istina :D

xxx _
03.10.2010, 13:00

da. samo vi niste izvidjali ta sela... mozda gresim.. ali decko ovo je klasicno citanje logova..

zato predlazem da se uklone ti napadi , logovi od napada na sela. ili cak da ih sam vlasnik naloga skloni kao izvestaj.. onda nebi bilo ovakvih optuzba i spijuna .... i da na greskama se covek uci.. :blushing:

pozzz.. ode na posao :PPPPPPPPPPP

serbia_team
03.10.2010, 13:20
privilegija je biti clan PV&WU alijanse... a cast jos veca. :)

Rano je pricati moze se desiti svasta tako da nemoj biti samouveren da cete lako dobiti ovaj server.Ima jos dosta da se igra i vi cete dobiti batine kad tad!:spank::spank:
Nekima je verovatno cast i privilegija sto ne igraju za takvu ally!

I da i ja cestitam WU i PV ally za ono od pre neki dan!

miki riki
03.10.2010, 22:02
ne citah forum mesec dana

ovde nista novo sve naucnici
:(:(:(

makronjero
04.10.2010, 15:08
Vidim neke deff poene kod popaja i neke off poene kod gorosha i kill them all
Vidim da beti bup nema heroja i vidim da je artifakt jos uvek kod popaja

Jesam li ja u stvari slep, a sve ovo samo prividjenje???
:muha:

Zemun
04.10.2010, 16:49
ne do bog da logove neke postavite :)

qsha
04.10.2010, 16:57
...,,a nemoj tako" :D:D:D:D:D...ne znas ti , mozda su zeleli da se otarase viska offa, viska heroja, ostatka sekira...:unsure::unsure:

Pocke
04.10.2010, 20:09
Ja mislim da je to dosta dobro... :blink: :P

*CIPIRIPI*
05.10.2010, 11:00

Ahahahahahahahahahahahahahahaha

Zagor_
05.10.2010, 15:26
где су Битанге ?
почињем да се секирам (загор-ам :) ) да полако губе жељу за игром :(
верујем да неће , већ се кују планову како вратити дуплом мером

Чедоооооооооо , вер ар ју :)

-
замало да заборавим :

Duh sa sekirom
залепио Zagor_

utdws
05.10.2010, 17:15
Pa dobro otisla su 2 velika off-a za ovu fazu igre pogotovo Kill Them All-ov po pitanju konjice. E sada jako zanimljivo ce biti sta na to OFAH ima da kaze posto im verovatno ovakav razvoj situacije ne odgovara, a to je po nekom licnom mom misljenju da se SRBO savez previse trosi a WU&PV deluje sve uigranije. To je licno moje misljenje stoga ako sam u krivu ispravite me :)

pajko
05.10.2010, 18:39
Pa SRBO ima velikih problema i na svojim koordinatama,nisu na vreme iskoristili diplomatiju,a to im se vraca sad.Mada ljudi,ima ovde jos da se igra

utdws
05.10.2010, 18:56
Ma za SRBO savez nisam nesto posebno ni zainteresovan msm igram se sa njihovim pojedinim igracima http://travilog.org.ua/rs/6471720/5f527466b56a970b3550872cba9ad61e/2/1
:). Strateski mene vise zanima OFAH kao savez. Po svemu sudeci njima dosta dobro kriju svoje off-ove (nemoguce da ih nemaju) tako da me oni vise interesuju.

____________________________________-

rs.2 Sljera

makronjero
05.10.2010, 19:19
где су Битанге ?
почињем да се секирам (загор-ам :) ) да полако губе жељу за игром :(
верујем да неће , већ се кују планову како вратити дуплом мером

Чедоооооооооо , вер ар ју :)

-
замало да заборавим :

Duh sa sekirom
залепио Zagor_

Timy i Somile se izgasili, sada tek mozes da pocnes da se sekiras :)

a da.... barba broz
Zalepio Mare :rolleyes:

milepsr
05.10.2010, 19:23
po nekom licnom mom misljenju da se SRBO savez previse trosi a WU&PV deluje sve uigranije. To je licno moje misljenje stoga ako sam u krivu ispravite me :)

Mi smo uigraniji samo u spremanju pasulja i prosipanju istog :blushing:

Red Bull_F1
06.10.2010, 11:25
где су Битанге ?

Znas sta je interesantno?! To sto su najglasniji do sada odjedanput zacutali,niko se ne javalja a tako su visoko leteli ovih par meseci !!!! Upravu je zagor bio "ko visoko leti,nisko zimi" pa ipak oktobar je,jos malo pa zima !!!

Leeeeeeeeeeeep pas!!!

makronjero
06.10.2010, 12:33
Zamolio bih admina da odbanuje čedu, mozda ima koju pametnu da kaze... :D

Zagor_
06.10.2010, 13:41
Zamolio bih admina da odbanuje čedu

и то се да решити, али све преко везе :)

ја бих замолио Алекс да одбанује Чеду :D

и убудуће да замолим све на форуму да никако не изостављају :

"Duh sa sekirom
залепио Zagor_"

јер је то један од важнијих делова на форуму. :rolleyes:

п.с. да искористим поруку (извињавам се на спаму)
"Само за ту која није њу" ;)
http://www.youtube.com/watch?v=UxPujmErlW8

Mrvica
08.10.2010, 13:48

ne misli nego zovi na krempite i :ziveli:
:P

Ekspert
09.10.2010, 21:04
Hmm... Jel se to meni cini il Srbo B. ostao bez par krila :muha:
Bice ovo dosadan server koliko vidim

hanibal1
09.10.2010, 22:53
samo se javim

Jaguarova shapa
11.10.2010, 09:18
tackititis je veoma zarazna bolest :nosila: ako mi ne verujete, pitajte Duska Dugouska ;)

Vasilij Zajcev
13.10.2010, 19:21
Zatisje pred burom....!? :confused:

Majja&Nenad
13.10.2010, 22:53
poLarna ? :huh:

milepsr
14.10.2010, 10:41
Zatisje pred burom....!? :confused:

Bura je vec prosla, samo sto mnogi nisu svesni toga ;)

Vasilij Zajcev
14.10.2010, 12:18
Bura je vec prosla, samo sto mnogi nisu svesni toga ;)

Ma tek se sprema :clap:
a sto neki nisu svesni,hm... osvestice se valjda :rock:

S.O.N
14.10.2010, 19:24
Ljudi potpisujte se za koje saveze igrate bre :glare:

Banana
14.10.2010, 19:38
tisina...:huh:
modaratori... mozete jedno "hvala" da uputite WU&PV alijansi, za ovaj mir na forumu... niko vam nece zameriti :D :cool:

makronjero
14.10.2010, 19:39
Malo demonstracije sile, malo razvlacenja defa, sve u svemu rezultati akcije su sledeci:

1. Nuliranje protivnickog cropa - Akcija "Talasanje Talamasce"
http://4travian.org/log/l3Mbr43BhOpD

2. Otimanje off sela Rodjen losh - Akcija "Osvanuo je 15. oktobar - osveta VITKA"
http://4travian.org/log/lg8pGcQBYY6C

Cisto da prekinemo ovo ćutanje na forumu ;)

Pozdrav za celu WU&PV Alijansu!!!

hanibal1
14.10.2010, 20:14
kako da odgovorim u kom savezu igram kad nece da mi pusti poruku ovaj noderator

boban1974 sex

milepsr
14.10.2010, 20:43
Hocu samo da kazem jednu stvar:

Sramota me je sto sam clan WU&PV alijanse!!!

Sramota me je zato sto sam clan, a nisam ucestvovao u ovim akcijama :(

Svaka cast, jos jednom ste pokazali kako se zajednicki igra!

Pozdrav za celu WU&PV Alijansu!!! :viking:

miki riki
15.10.2010, 08:34
Malo demonstracije sile, malo razvlacenja defa, sve u svemu rezultati akcije su sledeci:

1. Nuliranje protivnickog cropa - Akcija "Talasanje Talamasce"
http://4travian.org/log/l3Mbr43BhOpD

2. Otimanje off sela Rodjen losh - Akcija "Osvanuo je 15. oktobar - osveta VITKA"
http://4travian.org/log/lg8pGcQBYY6C

Cisto da prekinemo ovo ćutanje na forumu ;)

Pozdrav za celu WU&PV Alijansu!!!

i ako sam ofah ,cestitke jako je lepo videti protiv koga igras

fino i cisto

:glare:

milepsr
15.10.2010, 10:48
Vidim Krampus odustao od otimanja protivnickih sela. :)

Presao na taktiku "tebra hajde molim te daj mi selo da ti otmem, tebi ne treba"

08.10.10 Krampus [SRBO.O] освојио/ла село ZnAm* од играча Armagedon [SRBO.F]
03.10.10 Krampus [SRBO.O] освојио/ла село ThImY CiTy* од играча thimy [SRBO.O]
02.10.10 Krampus [SRBO.O] освојио/ла село SoMiLe CiTy* од играча somile [SRBO.F]

FuriousAngels
15.10.2010, 12:31
Cestitam igracu Wacky na novom selu. Znog tog sela, njena alijansa je ostala bez velikog kamenog arta , zato sto se ugasio nalog sa njim. Ovakvog postenog, casnog i kolektivnog igraca, tesko cete sresti na nasim serverima. Vrlo poznat i iskusam igrac koji ce mnogo uraditi za svoj savez a i za alijansu. Samo napred u nove pobede, cistog obraza, postujuci statut alijanse i daleko ces dogurati.Svako dobro:clap:

Demon
rs2

Wacky
15.10.2010, 21:00
Hvala, mada ne znam na koje novo selo tacno mislis.
U svakom slucaju nijedno moje selo nije prouzrokovalo gasenje ni jednog jedinog naloga, a o mom postenju, casti i ostalom mogu da komentarisu samo ljudi sa kojima sam igrala i koji me znaju, a ne tamo neki, sa kraja mape, koji su umislili da mogu da rukovode tudjim nalozima.

Ekspert
15.10.2010, 22:52
Al se bije na -+
Leti perje svuda :D

FuriousAngels
16.10.2010, 12:19
Stanje na serveru znaci, izmedju ostalog, komentarisanje igre i igraca. Ne vidim u cemu je problem, narocito sto sam pohvalila igranje jednog odredjenog igraca a sada da pohvalim i upravu koja je sve to podrzala. Izvinjavam se sto to nisam uradila u prethodnom postu, moj propust. Zivi bili.

Darker
16.10.2010, 12:40
Evo i ja da se oglasim. Zeleo nih da cestitam WU&PV alijansi na brilijantnoj akciji, takodje bi cestitao igracu Rodjen Losh na fer i korektnom ponasanju posle mog probijanja i na poruci koju su mi poslali in game, stvarno svaka cast, zbog takvih protivnika i vredi igrati, nadam se da cemo se sresti na nekom od sledecih ervera i igrati u istoj ally. FuriousAngels ti bolje da se ne javljas, znas jer eacky nije ugasila nalog sa atrom nego TI!!!!!!! Sto taj art nisi prepustila? Tako da ne zamenjuj teze i ne svaljuj krivicu na drugog. Zapela si od za selo od 5 popa koje jelte nisi dala da se skata, tako da art tebi ide na dusu a ne wacky, i bolje nemoj da se javljas vise po tom pitanju! Pozz Milos sa naloga boban1974

FuriousAngels
16.10.2010, 16:33
Evo i ja da se oglasim. Zeleo nih da cestitam WU&PV alijansi na brilijantnoj akciji, takodje bi cestitao igracu Rodjen Losh na fer i korektnom ponasanju posle mog probijanja i na poruci koju su mi poslali in game, stvarno svaka cast, zbog takvih protivnika i vredi igrati, nadam se da cemo se sresti na nekom od sledecih ervera i igrati u istoj ally. FuriousAngels ti bolje da se ne javljas, znas jer eacky nije ugasila nalog sa atrom nego TI!!!!!!! Sto taj art nisi prepustila? Tako da ne zamenjuj teze i ne svaljuj krivicu na drugog. Zapela si od za selo od 5 popa koje jelte nisi dala da se skata, tako da art tebi ide na dusu a ne wacky, i bolje nemoj da se javljas vise po tom pitanju! Pozz Milos sa naloga boban1974
Nisi dobro obavesten.

Sima je nudio art, ali je svima bila skupa riznica na 20 i niko nije hteo da ga uzme. Ja sam bila siter na tom nalogu jer igram na drugom, tako da nisam mogla da ga ugasim,zar ne? Ni jednog momenta nisam prekrsila statut alijanse, i nije bilo razloga da se kata to selo. E sada, sto su neki pogresno obavesteni, kao ti na primer i sto im je servirana prica koja odgovara vlasniku doticnog naloga, ja vam tu nista ne mogu. Nefer ponasanje, isterivanje lazne price i tudjih hirova obelezila su simin nalog i njegovo igranje na ovom serveru. Kako je sam rekao, nikada vise sa ovim ljudima necu da igram.
A sto se tice igraca Wacky, njoj je bilo vaznije to selo iako sima nije prekrsio statut, i morala je posto poto da ga dobije, sta je briga za kolegu iz alijanse i za art. Ostali su je podrzali, iako su znali da nije u pravu. Kako bilo da bilo, hir je isteran po cenu naloga i arta. Zato i cestitam to novo selo koje je bilo vaznije od svega i koje je kostalo naloga i arta simu. To ne moze svako i zato svaka cast na tome. Toliko sto se tice svega toga, ja vas vise ne bih zadrzavala.
Ostajte u zdravlju.

hanibal1
16.10.2010, 20:53
uu pisite u miru ljudi :)

boban1974

Mrvica
17.10.2010, 17:45
Nisi dobro obavesten.

Sima je nudio art, ali je svima bila skupa riznica na 20 i niko nije hteo da ga uzme. Ja sam bila siter na tom nalogu jer igram na drugom, tako da nisam mogla da ga ugasim,zar ne? Ni jednog momenta nisam prekrsila statut alijanse, i nije bilo razloga da se kata to selo. E sada, sto su neki pogresno obavesteni, kao ti na primer i sto im je servirana prica koja odgovara vlasniku doticnog naloga, ja vam tu nista ne mogu. Nefer ponasanje, isterivanje lazne price i tudjih hirova obelezila su simin nalog i njegovo igranje na ovom serveru. Kako je sam rekao, nikada vise sa ovim ljudima necu da igram.
A sto se tice igraca Wacky, njoj je bilo vaznije to selo iako sima nije prekrsio statut, i morala je posto poto da ga dobije, sta je briga za kolegu iz alijanse i za art. Ostali su je podrzali, iako su znali da nije u pravu. Kako bilo da bilo, hir je isteran po cenu naloga i arta. Zato i cestitam to novo selo koje je bilo vaznije od svega i koje je kostalo naloga i arta simu. To ne moze svako i zato svaka cast na tome. Toliko sto se tice svega toga, ja vas vise ne bih zadrzavala.
Ostajte u zdravlju.

može li da se više jednom završi ova priča ili je to najvažnija stvar na serveru? :blink:

Angel_NN
17.10.2010, 17:48
može li da se više jednom završi ova priča ili je to najvažnija stvar na serveru? :blink:

Cek,pa jel sima nudio art :laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::huh:

Mrvica
17.10.2010, 17:59
Cek,pa jel sima nudio art :laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::huh:

nudio je, više ne nudi jer je nalog ugašen!
i? šta ćemo sad? i dalje da pričamo o tome? :cekic:

*CIPIRIPI*
17.10.2010, 23:47
Hvala, mada ne znam na koje novo selo tacno mislis.
U svakom slucaju nijedno moje selo nije prouzrokovalo gasenje ni jednog jedinog naloga, a o mom postenju, casti i ostalom mogu da komentarisu samo ljudi sa kojima sam igrala i koji me znaju, a ne tamo neki, sa kraja mape, koji su umislili da mogu da rukovode tudjim nalozima.

Da se ne ljutis...Ti ovu igru nikad nisi znala da igras...Toliko o tome :)

Coaco
18.10.2010, 13:06
Листа Догађаја
17.10.10 Wireless [PV] освојио/ла село *Happy :) од играча Thymus [SRBO.A]

WTF???

Pa selo ima 221 stanovnika :muha:

cccc

pajko
18.10.2010, 15:22
Sta se desava sa SRBO alijansom

Ekspert
18.10.2010, 20:17

Prelaze na neki drugi server, ovaj je previse slab za njih :muha:

Ekspert
18.10.2010, 20:21
Листа Догађаја
17.10.10 Wireless [PV] освојио/ла село *Happy :) од играча Thymus [SRBO.A]

WTF???

Pa selo ima 221 stanovnika :muha:

cccc

Selo je polucrop 9c 100 %

pop80
18.10.2010, 20:25

http://travian-reports.net/rs/report/54799fa7ea4
ovo
kad ne mozete da nas pobedite onda nas banujete:tongue:

pajko
19.10.2010, 10:05
pa vidim dosta manje saradnji a ostalim savezima SRBO...
a i vidim da se OFAH raspucao :)

Denebclimber
20.10.2010, 00:34
Prelaze na neki drugi server, ovaj je previse slab za njih :muha:

hahahahah ovo je najistinitiji post od pocetka ovog spam foruma :D

posto je nekom ovde na forumu ocigledno stalo da nas skloni, ceda je banovan na duze vreme, a mene su prosle nedelje banovali zbog vredjanja (???), i to bez objasnjenja koga sam uvredio i kojom recenicom, ja vam samo mogu reci da definitivno odo u 'ilegalu' ali to ne znaci da se necu vratiti da vas prozivam, ako kojim slucajem, bude neka akcija na vas :D
(ucim od neprijatelja) :D
a vi pitajte admine mod-ove i mh-ove sta se desava sa srbo alijansom, i sto se niko ne javlja

ako sam nekog uvredio, nije mi bila namera

pozz svima i srecno spamanje vam zelim :)

Maka car :viking:

Red Bull_F1
20.10.2010, 11:11
hahahahah ovo je najistinitiji post od pocetka ovog spam foruma :D

posto je nekom ovde na forumu ocigledno stalo da nas skloni, ceda je banovan na duze vreme, a mene su prosle nedelje banovali zbog vredjanja (???), i to bez objasnjenja koga sam uvredio i kojom recenicom, ja vam samo mogu reci da definitivno odo u 'ilegalu' ali to ne znaci da se necu vratiti da vas prozivam, ako kojim slucajem, bude neka akcija na vas :D
(ucim od neprijatelja) :D
a vi pitajte admine mod-ove i mh-ove sta se desava sa srbo alijansom, i sto se niko ne javlja

ako sam nekog uvredio, nije mi bila namera

pozz svima i srecno spamanje vam zelim :)

Maka car :viking:

Maaa da bre,neka si nam rekao ;) :) to je preslo granice traviana,sada je na globalnom nivou,povukli smo veze sa sve cetiri strane sveta da bi vas sklonili,ozbiljna ste bili pretnja,negde sam nacuo da je i FBI,CIA,Vatikan u saradnji sa nasom Drzavnom Bezbednoscu ucestvovala u akciji zvanoj "eliminacija PRO -totipova " Nisam verovao da ce uspeti to,pogotovu kada sam nacuo da su se na SRBO nameracili,ali izgleda da su Papa i Anderson na inicijativu Dacica uradili svoje !!! SVAKA IM CAST...

xxx _
21.10.2010, 18:39
opet moja poruka obrisana... ccc mislim da je ovo nekorekno....trazim izuzece moderatora .. de mogu da se zalim ... hval na brzom odgovoru.... takodje i na mh i ostale iz travijan tima... ovo nevodi nicemu nego cistom gasenju naloga i odlazenje sa rs servera...

hvala.. znam da ce i ovaj post biti obrisan samo mi recite de da se zalim..

wanted
21.10.2010, 19:30
Sve zalbe saljes na admin@travian.rs

Laza III Silni
22.10.2010, 01:11
Neki novi momenti. Zločinačka soldateska sačinjena od raznih, tamo nekih iluminata, MHasona, moderatora, na čelu sa administratorom se okomila na SRBO. Ovaj ničim izazvani napad je za prve ciljeve imao nekoliko naloga SRBO, kojima je protivno Ženevskoj konvenciji ukinuto pravo na pisanje na forumu... :D

Hahahaha... nisam još čuo da su se travian boys nekada okomili na celu alijansu, u tračeve ko je sa kim i zbog čega ne ulazim. Alijanse se raspadaju jedino ako je loš odnos između igrača i loše rukovodstvo. Pošto znam da u SRBO nije tako, samo opušteno, pobedićemo mi taj prokleti WU ... :)

qsha
22.10.2010, 17:07
Ljudi moji...Kakava je ova poruka, ispod, tj. sta tamo pise ? Ja nista pametno ne procitah...Mora da mi je i logika zakazala, jer je ni ne razumem . Sve sto razumem jeste da je WU savez proklet , da se gasimo i raspadamo zbog ne znam kakvih "odnosa" , da su svi vredni ljudi oko ove igre zaduzeni da bi im namerno skodili, kao i da je zbog svega toga slika o njihovom savezu prilicno ruzna i iskrivljena...Hm...Zanimljivo ! Mozda bi trebali da je kompletno promene, pa da nam pokazu, da se i mi smejemo i druzimo kao oni, sve sa ciljem da otklonimo prokletstvo i oslobodimo se ortackih veza sa sa administracijom.
Bez ljutnje molim, jer kao sto se zna " ko gubi ima pravo da se ljuti " , ili ona nova bolja " ko se ljuti ... " ali nije fora ;) sad da je napisem...mogu se hanteri, okrenuti i protiv nas . :D
...dobro ajde " ima pravo da se nada ". :trans:

Daniel
22.10.2010, 21:37
Ljudi moji...Kakava je ova poruka, ispod, tj. sta tamo pise ? Ja nista pametno ne procitah...Mora da mi je i logika zakazala, jer je ni ne razumem . Sve sto razumem jeste da je WU savez proklet , da se gasimo i raspadamo zbog ne znam kakvih "odnosa" , da su svi vredni ljudi oko ove igre zaduzeni da bi im namerno skodili, kao i da je zbog svega toga slika o njihovom savezu prilicno ruzna i iskrivljena...Hm...Zanimljivo ! Mozda bi trebali da je kompletno promene, pa da nam pokazu, da se i mi smejemo i druzimo kao oni, sve sa ciljem da otklonimo prokletstvo i oslobodimo se ortackih veza sa sa administracijom.
Bez ljutnje molim, jer kao sto se zna " ko gubi ima pravo da se ljuti " , ili ona nova bolja " ko se ljuti ... " ali nije fora ;) sad da je napisem...mogu se hanteri, okrenuti i protiv nas . :D
...dobro ajde " ima pravo da se nada ". :trans:

Qsha brate moj,sta si ti duvao??? :D :D :D :D :D

qsha
22.10.2010, 22:21
Qsha brate moj,sta si ti duvao??? :D :D :D :D :D

Ma nista brate opet te silne teorije zavere kao sa proslog rs2. Secas se one price, kako smo mi imali info kada ce natari biti odbanovani a nama se prstici zacrveneli od pritiskanja F5. :D:D:D:D:D:D
I tada bese prica da su MH na nasoj strani kao i ceo travian tim. :D:D:D:D:D:D
Sta ces veze smo potegli na sve strane. :muha:

Trajan
23.10.2010, 10:04
postaje zanimljivo na serveru

Debeloguzi

Red Bull_F1
23.10.2010, 13:42
Neki novi momenti. Zločinačka soldateska sačinjena od raznih, tamo nekih iluminata, MHasona, moderatora, na čelu sa administratorom se okomila na SRBO. Ovaj ničim izazvani napad je za prve ciljeve imao nekoliko naloga SRBO, kojima je protivno Ženevskoj konvenciji ukinuto pravo na pisanje na forumu... :D

Hahahaha... nisam još čuo da su se travian boys nekada okomili na celu alijansu, u tračeve ko je sa kim i zbog čega ne ulazim. Alijanse se raspadaju jedino ako je loš odnos između igrača i loše rukovodstvo. Pošto znam da u SRBO nije tako, samo opušteno, pobedićemo mi taj prokleti WU ... :)

Ti bre lazo si prvi trebao da znas ko igra za PV a ko WU ally....i da pazljivo gledate sa kim cete ostvariti saradnju.... Ali cini mi se da je sova objasnio to zasto srbo :) :) kao nama ne moze da se veruje,dokle god su na vlati dangube i vandali :) :) :) STOGA DOLE VLAST ja sam opozicija i novi samostali kandidat za vodjenje PV&WU ally,imam VIZIJU Da ujedinim ceo server i da se ratuje samo iskljucivo protiv Natara cak i farme da poprimamo kod nas na sve cetiri strane servera i da zavrsimo server LEPO i u MIRU(da oprosti Mira :blushing:)

Stoga glasate za mene,smenite TITA i Drzavnu bezbednost titovu,ovaj hocu reci BIU ..... :P:P:P:P:P:P:P:P

xxx _
23.10.2010, 15:03
bilo burno danas oko 14 h... i koja sekunda... otislo dva sela.. i dosta off-a ostalo na tarabi....

Zemun
23.10.2010, 15:15
dajte neke logove, vidim toza ko ww da gradi :)

qsha
23.10.2010, 15:31
bilo burno danas oko 14 h... i koja sekunda... otislo dva sela.. i dosta off-a ostalo na tarabi....

Oni koji su trebali preskocise tarabu. :D

pop80
23.10.2010, 15:47
da ali i ovaj trebao da preskoci
http://s2.travian.rs/berichte.php?id=11585081|79c7006c
i ovaj
http://s2.travian.rs/berichte.php?id=11585219|17bbc9bb
i ova
http://s2.travian.rs/berichte.php?id=11585463|9d76be83
i ovaj
http://s2.travian.rs/berichte.php?id=11585171|835745d3
i mnogi drugi ima jos dosta tu nego nesto me zabolese prsti od kopiranja ako vam treba jos samo se javite dobijate iz prve ruke sve

xxx _
23.10.2010, 15:53
Oni koji su trebali preskocise tarabu. :D

i ostase u selu....

qsha
23.10.2010, 16:24
i ostase u selu....

I ju, pobeze jedan i ponese jedinstveni art sa sobom. :nevidljiv:

xxx _
23.10.2010, 16:41
I ju, pobeze jedan i ponese jedinstveni art sa sobom. :nevidljiv:

ewo malo pre...

Double trouble
24.10.2010, 09:24
Pozdrav formula :)

naravno da sam objasnio. Vrlo prosta stvar i dokazana na serveru. Rukovodstvo PV aly (citaj Alex) nam se ni malo ne svidja. Dozvolili ste da vam se ugasi sjajan nalog i covek zbog nje i ovde (citaj Polarna) ... i to je vrlo prosta stvar. Nemamo poverenja, sto ne znaci da imamo isto misljenje o svima u PV aly. Ima tu naravno sjajnih ljudi, sa kojima smo i igrali i igrali bi.

WU s druge strane nismo ni pominjali u tom kontekstu, jer ja licno bar, nemam iskustva u igri sa njima. Rukovodstvo im deluje vrlo uigrano, nisu glupi i znaju sta rade. Imali su par odlicnih akcija na serveru, i par gresaka, kao i svi mi uostalom.

Sto se tice ujedinjenja koordinata, mislim da je stvarno glupava prica o tome da OFAH ujedinjuje bilo sta tu. Pa prvo najmanje saradnji imamo. Drugo poslednji smo ih napravili. Trece nismo se sirili po tudjim koordinatama. Cetvrto svoje smo tek skoro ocistili, jer da smo hteli saradnju sa bas svakim, sigurno se nebi rokali sa ex SU savezom, koji je WU pokusao samo da iskoristi kao zivi zid na granici. Pa dakle WU se prosirio na nase koordinate i sakupljao wingove na sve strane, a nismo mi bili ti koji su se sirili.

Ova ekipa je odlicna, igra timski i veruj mi nebih je menjao. Pritom ne mislim da ste svi bagra u drugim aly, samo pojedinci.

Al da batalimo vec tu pricu, suvise je izlizana i otrcana, nego pocni da se bavis nekim drugim stvarima

kingA-III
24.10.2010, 10:02
da ali i ovaj trebao da preskoci
http://s2.travian.rs/berichte.php?id=11585081|79c7006c
i ovaj
http://s2.travian.rs/berichte.php?id=11585219|17bbc9bb
i ova
http://s2.travian.rs/berichte.php?id=11585463|9d76be83
i ovaj
http://s2.travian.rs/berichte.php?id=11585171|835745d3
i mnogi drugi ima jos dosta tu nego nesto me zabolese prsti od kopiranja ako vam treba jos samo se javite dobijate iz prve ruke sve

Hm, mora da se ovaj pokojni Toza uvampirio... :laugh:
Nadam se da ce postovani igraci-gubitnici u sledecoj akciji imati mnogo vise srece.

Cestitke za hrabrost a i posebne cestitke za uvampirenog Tozu . :D

Red Bull_F1
24.10.2010, 10:08

POzdrav i tebi Sovice !!!

The_Player
24.10.2010, 12:43

naravno da sam objasnio. Vrlo prosta stvar i dokazana na serveru. Rukovodstvo PV aly (citaj Alex) nam se ni malo ne svidja.

Sva sreca pa to 'nije' obostrano :)
Ni nama se ne svidja rukovodsvo OFAH-a, tj. ti,
pa zato nikad nismo ni imali nista sa vama :)

Vrlo smo zadovoljni svojom saradnjom,
stoga ne znam zasto pominjes PV, ali ajde

A to ko je izabrao bolje savenike, stanje na serveru jasno pokazuje :D

Pozz za protivnika :wink:

Edit: Obrva

neliko
24.10.2010, 13:52
dajte neke logove, vidim toza ko ww da gradi :)

auuu brate i ovde ne vole da daju logove? :D

makronjero
24.10.2010, 14:33
Bice logova....samo puno igraca ucestvovalo....ako nece oni, okacicemo mi....ne stidimo ih se...

makronjero
24.10.2010, 19:06
Evo logova redom po akcijama...

Mad max
http://travian-reports.net/rs/report/55565d428c6

Smotani
http://4travian.org/log/6128af31c1f77818edb283f6f1fc50f1

Oganj
http://4travian.org/log/92d2d78e44dcc0d617f4b9ad673215be
http://4travian.org/log/be8c25facc78e2796ae8fa16294929e3
http://4travian.org/log/4d77c177da9e3f8c7a10627e40ec545c
http://4travian.org/log/6b8506ec45819f3cbad4dbdaeb37764e
http://4travian.org/log/cee3b461b116aa1257774c0862cf9604

Pocke
http://4travian.org/log/c3b382575dde69fc4f6b98cb11c940b0
http://4travian.org/log/4791e997272a6311b17774c8ae7a46bf

Maja
http://4travian.org/log/a2f682c333c384169879f0acbdf7ad5e
http://4travian.org/log/edcfdce67b895c676fa4386388b20167
http://4travian.org/log/d7afeb0fea47f4224ee63065704aa730
http://4travian.org/log/178886e7ca75deb1458d7e64f6977652

Corto
http://4travian.org/log/2db51cd69c1599593a6d5eb7c5ed6651
http://4travian.org/log/94d30360980b3e86c9354c513f2e9885

Dejancic
http://4travian.org/log/5b267528ed75df4c07d4b05aa709393f

boban1974
http://travian-reports.net/rs/report/555802a2823

Harunt
http://4travian.org/log/777c0fc90cc0f3137317208676767dc2
http://4travian.org/log/1cb5ab9abb5dee022c346239446521d7
http://4travian.org/log/f7ddea7106d7aae2f3a2c7d658da431f
http://4travian.org/log/dedbc3581df4ac48a05a4b7b1ce715ae

Lounchped
http://travian-reports.net/rs/report/555837a7797

ludi Gavro
http://4travian.org/log/bc523bed3c3c2fded445d258794beb4c
http://4travian.org/log/0f6d886d563e4c84065ff8ae7bfbed5a
http://4travian.org/log/75bb1ec138991de45c3853bccf3a33df
http://4travian.org/log/f8d2974285c835fb55ffcfee9bb7fa13

Dalaj leja
http://travian-reports.net/rs/report/55745d954d8
http://travian-reports.net/rs/report/55746814c14

Mozda nedostaje nekoliko logova, ali to je to u principu

Nasa ocena akcije: NEUSPESNA, nismo ocekivali toliko defa, cestitam protivnicima na tome i na ubacivanom deffu izmedju talasa kata :clap:

makronjero
24.10.2010, 19:10
Logovi napada na duha kaspera

Skill
http://4travian.org/log/dc9f3a8f6f210df0e3cb5bc7c91d08cb

aleksic.d
http://4travian.org/log/07d62aad5530f0e29580ed9ecebe2685

Qsha
http://4travian.org/log/4f56f8eb855cd9bf84aee6a688f687eb
http://4travian.org/log/51606ab7e7d18ae26a255f17bcdfbf75
http://4travian.org/log/5e3d9cb90b867ac723d57ff442261ce7
http://4travian.org/log/965200d5a6b4c3a5755dc52f473bba88
http://4travian.org/log/e60d574b090a0e183487707ded83246e
http://4travian.org/log/0137e20aa53bc50d1e9d2264f8ef3fc6

Ares
http://travian-reports.net/rs/report/5555657120c
http://travian-reports.net/rs/report/55557a06d6c
http://travian-reports.net/rs/report/55558e8d70f

Barba
http://4travian.org/log/43aeb208455ea07adb2afe4e9b002dc3
http://4travian.org/log/17bc212530f1a8fe2d951172795a20ce
http://4travian.org/log/82a4f71a53e1643706cb7f5e8bef77de
http://4travian.org/log/17ce8252dd94ffae043a135986de0487

Dimija
http://4travian.org/log/87beeb2fb1ec8045065f56dd64253a39
http://4travian.org/log/153e247a5492021151efda3c6621dd24
http://4travian.org/log/1c79bdc9b612bfe50088dcb5ceac6b48
http://4travian.org/log/c1c168b9d18e4dddf0fa8805cca02bf8

Nosferatu
http://4travian.org/log/cbf97ba846f57065f248d320f1f92a02

Dalaj Leja
http://travian-reports.net/rs/report/55584dcd8d8

Lounchped
http://travian-reports.net/rs/report/5558278c40d

Fury
http://travian-reports.net/rs/report/55554ed1d5c
http://travian-reports.net/rs/report/555554eb73f

Pocke
http://4travian.org/log/383bfbbeac59be3ffba01d9c0a1b5cd4
http://4travian.org/log/e549ed46a8d517bdb393641f7df58e3c
http://4travian.org/log/90950cd648648621f257ba509be6ef84
http://4travian.org/log/507b3519f16e6d08749a07c6f548a8e3

Resk
http://4travian.org/log/e988cfc4f5844aeee6b4823c8d46557f
http://4travian.org/log/ee34b433d7f7e94ea898a757d409a782
http://4travian.org/log/dabca8f67afb940272f5d4403a80d3ea
http://4travian.org/log/ec48ecfeb264c0b5391c43be58a42e64

Ovde su svi logovi.

Nasa ocena akcije: 90% USPESNA, zbog zakazivanja neta i premestanja manjeg broja kata ispred veceg, krop je ostao na 41 pop i nije nuliran.
Čestitke učesnicima akcije

makronjero
24.10.2010, 19:12
Logovi napada na Kill them all i uzimanje jedinstvenog artifakta sposobnih vojnika.

Harunt
http://4travian.org/log/c519aa26af9290f6fc95b3705fcd76c4

Voleobi
http://4travian.org/log/bb5fbd06a91f0c3cb8603cb5a9d22194

Zver
http://4travian.org/log/1171ff767d78593c96ee735fd2680b00

Popaj
http://4travian.org/log/f2a823934396202bac83ba0134da2cde

barba
http://4travian.org/log/a945d7e0abd8e55510b4c0ddfc2886df

Nasa ocena akcije: Veoma USPESNA, staticki deff probijen, zrtvovan je jedan off zarad arta, lepo uklopljeni napadi.

Čestitke učesnicima

makronjero
24.10.2010, 19:14
Logovi napada na naš artifakt sposobnih vojnika (mali), katanje kropa brbljivca, kao i povraćaj istog arta.

Aldo&Pumpy
http://travian-reports.net/rs/report/557086dcc66

Griffin
http://travian-reports.net/rs/report/5571051a930
http://travian-reports.net/rs/report/5571131b5c2
http://travian-reports.net/rs/report/55712d6385f

Zver
http://4travian.org/log/6efc50deb255b7ad38948fa054ec0d2c

Kolenica
http://4travian.org/log/15793e628c312b31ad71ad935b7658a4

Nasa ocena desavanja: Artifakt izgubljen zbog lose procene rukovodstva alijanse, artifakt vracen individualnom akcijom saveza u kojem se i nalazio pre gubitka. Takodje, pobijen je potpuno jedan off OFAH-a... Taj isti igrac je kasnije slao svu svoju vojsku na naseg igraca ZVER kojem ovom prilikom čestitam na povratku artifakta u nase redove...

Buran dan je za nama...

*CIPIRIPI*
24.10.2010, 21:35
Nosferatu
http://4travian.org/log/cbf97ba846f57065f248d320f1f92a02

Pitanje za POCKETA kako je to Vinka uspela da skupi 5.5k maceva?

Lord Ljusa Zli
24.10.2010, 22:10
Prvo Markonjero svaka cast na postovanju logova...
generalno se slazem sa svime sto si napisao osim kod ovog sa Kill jer mislim da taj artifakt nije toliko vredan ... tj. po meni je precenjen (moje vidjenje tog artifakta je da je on jedino koristan za jakog deffera i ako ste za takvog igraca oteli art onda se slazem sa procenom) i mislim da bolji efekat ima mali sposognih .. ali to je samo moje vidjenje..

Double trouble
25.10.2010, 00:38
Makronjero zaboravio si jos par logova

Debeloguzi VS MAD MAX BROZ (otimanje gradjevinskog arta + katanje kropa)

http://4travian.org/log/XgRkwQqYpuNk

Debeloguzi VS Barba broz (katanje kropa)

http://4travian.org/log/EMZt_LclRbNx

Preracunaj gubitke i rezultate vasih i nasih akcija ...

Btw art kod alda je izgubljen prostom gluposcu duala sa tog naloga. Jedan od duala ostao bez neta, drugi se nije ukacio 2 dana, zato je i bio of u selu. Jbg cista glupost, nalog je na gasenju ...

makronjero
25.10.2010, 00:52
Makronjero zaboravio si jos par logova

Debeloguzi VS MAD MAX BROZ (otimanje gradjevinskog arta + katanje kropa)

http://4travian.org/log/XgRkwQqYpuNk

Debeloguzi VS Barba broz (katanje kropa)

http://4travian.org/log/EMZt_LclRbNx

Preracunaj gubitke i rezultate vasih i nasih akcija ...

Btw art kod alda je izgubljen prostom gluposcu duala sa tog naloga. Jedan od duala ostao bez neta, drugi se nije ukacio 2 dana, zato je i bio of u selu. Jbg cista glupost, nalog je na gasenju ...

Hmmm....Zanimljivo...mogli ste to da okačite i ranije, a i kada dajete logove, dajte ih do kraja, a ne polovično
Debeloguzi VS Barba broz (sečenje kata)
http://4travian.org/log/e3d78d323f01125ec0adeaec8646ebac
http://4travian.org/log/a272f0a288f5b85d3c1bb4184119f1be
http://4travian.org/log/b7afffa752468f479345e80c65e22ee2

Kao jedan od vođa WU alijanse nisam branio sebe, već su se samo sekle kate...
Maxa, kao jedan od vođa WU alijanse takodje nije branio sebe, mi gledamo i na svoje igrače, ne samo na sebe, za razliku od nekih...

Double trouble
25.10.2010, 00:55
Hmmm....Zanimljivo...mogli ste to da okačite i ranije, a i kada dajete logove, dajte ih do kraja, a ne polovično

Maxa, kao jedan od vođa WU alijanse takodje nije branio sebe, mi gledamo i na svoje igrače, ne samo na sebe, za razliku od nekih...

nisam imao te logove, hvala

makronjero
25.10.2010, 01:16
nisam imao te logove, hvala

Nema na cemu, vazda cete dobijati logove, samo trazite...

A sto se tice akcija...Da rezimiramo

1. Kill - ostao bez male brzine i 12.5k sekira - poruseno vise sela, izmedju ostalih neka off sela su ostale bez vojne infrastrukture;
2. Krampus - ostao bez off sela, jos 5 ili 6 (nisam siguran) sela delimicno porusena (njive 0)
Klicentije - krop 0;
3. Bruttal - ostao bez off sela, krop na 40tak popa;
4. Rodjen Losh - ostao bez off sela - i kako kaze gasi acc.
Talamasca - krop 0;
5. Kill - ostao bez jedinstvenog arta sposobnih duh kasper krop na 41 pop, pokojni toza spusten na 377 popa;
6. Aldo - ostao bez ofa - gasi nalog.....

Presaberi sada ovo pa mi reci ko je tu kome vise stete naneo :rolleyes:

Ovo su akcije na nivou alijanse, a sto se individualnih akcija tiče moraće posebno igrači da daju logove...

Banana Broz
Zalepio Barba

Banana
25.10.2010, 02:19
Nema na cemu, vazda cete dobijati logove, samo trazite...

A sto se tice akcija...Da rezimiramo

1. Kill - ostao bez male brzine i 12.5k sekira - poruseno vise sela, izmedju ostalih neka off sela su ostale bez vojne infrastrukture;
2. Krampus - ostao bez off sela, jos 5 ili 6 (nisam siguran) sela delimicno porusena (njive 0)
Klicentije - krop 0;
3. Bruttal - ostao bez off sela, krop na 40tak popa;
4. Rodjen Losh - ostao bez off sela - i kako kaze gasi acc.
Talamasca - krop 0;
5. Kill - ostao bez jedinstvenog arta sposobnih duh kasper krop na 41 pop, pokojni toza spusten na 377 popa;
6. Aldo - ostao bez ofa - gasi nalog.....

Presaberi sada ovo pa mi reci ko je tu kome vise stete naneo :rolleyes:

Ovo su akcije na nivou alijanse, a sto se individualnih akcija tiče moraće posebno igrači da daju logove...

Banana Broz
Zalepio Barba

AMIN!

inace, dodao bih samo nesto... aldo je oteo art nasem igracu, a zatim je isti izgubio.
jbg... desava se... :poke:

qsha
25.10.2010, 02:53
AMIN!

inace, dodao bih samo nesto... aldo je oteo art nasem igracu, a zatim je isti izgubio.
jbg... desava se... :poke:

Taj art ima bas burnu proslost ali mu je sudjeno da ostane u WU alijansi. Dva puta je izgubljen, dva puta je i vracen.

Trajan
26.10.2010, 09:23

ja bih pre rekao da niste imali pojma gde udaram s obzirom da sam fejkovao jedno 15 vasih cropova sa istim vremenom stizanja napada
pozzz Debeloguzi

GLAdiatorS
26.10.2010, 19:05
ko pogodi dobije bambija,ma sta jednog 3 bambija :D

http://s2.travian.rs/karte.php?d=452937&c=12

jel neko zna cije je ovo off selo

hvala PV&WU na pomoci u fejkovima

makronjero
26.10.2010, 23:25

Nije ti fora da fejkujemo PV... Sledeci put proverite lepo koordinate pre davanja poruke u WU :cool:

Zagor_
27.10.2010, 00:05
Ја позивам Битанге да батале овај сервер и да се придруже "рокању" на 3х који треба да почне.

Мени се некако ни не игра ако нема Вас :D

milepsr
27.10.2010, 00:09
@Zagor_

Batalice ga cim pocne neki drugi, ovaj server im je suvise slab :)

Zagor_
27.10.2010, 00:11
@Zagor_

Batalice ga cim pocne neki drugi, ovaj server im je suvise slab :)

Мени је срце пуно кад их видим само , ништа више.
ако треба имаће пуну моју заштиту, а и обећао сам им да ћу им дати само једну прилику да заиграју самном.Штета би било да је препусте да осете драж фамилије :P

Ekspert
27.10.2010, 03:58
Ja sam cuo da idu u penziju :muha:
Trac ili istina :D

Vannaa
27.10.2010, 12:32

to je selo mog igraca j&j - jedno od off sela...

svaka cast... :) idemo dalje...

(iako mi je malo mizerno da se prekucavam po forumima, udostojih te ovog info)

Ravel
27.10.2010, 22:39
buhahaha glade, samo spamujes po forumu :D

Ajde kad se svi hvale, da se hvalim i ja :D

Jel znate cije je ovo off selo bilo?
http://s2.travian.rs/karte.php?d=342393&c=e1

:konj:

Vannaa
28.10.2010, 00:09

bla bla bla... nego

"Hajmo ponovo da im pokazemo ono sto nas krasi citav server: JEDINSTVO

DO POBEDE PV&WU Alijansa"

- neki iz WU ally znaju, neki NE, da sam lignvisata po DIPLOMI, molim vas, obratite paznju na pravopis - meni mnogo smeta nepismenotst :)

GLAdiatorS
28.10.2010, 00:36

:D:D:D 3 bambija samo za tebe ;)

Trajan
28.10.2010, 06:25
posle mad max broza i barbe broz dosao red i na Dimiju

Red Bull_F1
28.10.2010, 08:46
bla bla bla... nego

"Hajmo ponovo da im pokazemo ono sto nas krasi citav server: JEDINSTVO

DO POBEDE PV&WU Alijansa"

- neki iz WU ally znaju, neki NE, da sam lignvisata po DIPLOMI, molim vas, obratite paznju na pravopis - meni mnogo smeta nepismenotst :)

Jel da da bi bilo JAKO interesantno da OVAKO JAVNO NE PIRCATE da imate po nasim savezima Multi naloge i ta cuda,okey rekla si svoje,imate spiune ali ne i dvoljno offa i volje da tucete po PV....

buhahaha glade, samo spamujes po forumu :D

Ajde kad se svi hvale, da se hvalim i ja :D

Jel znate cije je ovo off selo bilo?
http://s2.travian.rs/karte.php?d=342393&c=e1

:konj:

Bravooo meni deluje da je to cvetic :) mislim Mister hehehehe Bravo Ravel i zasluzujem kojeg bambija priznaj !!

Laza III Silni
28.10.2010, 08:58
Jao Formulo, kako bi mi legao onaj tvoj art... Daješ ga malo na zajam? :)

Red Bull_F1
28.10.2010, 11:29
Jao Formulo, kako bi mi legao onaj tvoj art... Daješ ga malo na zajam? :)

Oces?!!! Znas da za tebe sve lazo!!!Ali da mi ga vratis :) u dogledno vreme

Ravel
28.10.2010, 17:33
Bice bambija za sve :) Pogotovo kad zavrsim sa ww-om na rs4, i posto sam zabatalio rs3, onda cu da se raspucam ovde, pa da stavim tacku... ili mozda tri :D

pop80
31.10.2010, 09:36
Bice bambija za sve :) Pogotovo kad zavrsim sa ww-om na rs4, i posto sam zabatalio rs3, onda cu da se raspucam ovde, pa da stavim tacku... ili mozda tri :D

to je bas lepo od tebe..... cekamo te nego sta bi sa ovima sto su do sada spamali ovde nesto ih ne vidim mora da su se zavukli u jazbine i vidaju rane :( ocekujem sada :spam: i po neki log sa vase strane i obevzno ocenjivanje akcija uspela ili ne :(

Zemun
31.10.2010, 13:11
molim ljude iz pv/wu da ne kace logove, sramota me je to da gledam :) hvala unapred :)

<3

milepsr
31.10.2010, 15:09
@Zemun

Pa ti nemoj da gledas ;) Neke je mnogo cesto sramota pa ne stavljaju logove...

popak
31.10.2010, 17:08
zakukao sam ovde odmah posle napada ali neko obrisao:rolleyes: to izleda ne spada u stanje na serveru:laugh:

milepsr
31.10.2010, 17:31
Jesi li ti slao napad ili neko drugi ?

Zemun
31.10.2010, 21:56
@Zemun

Pa ti nemoj da gledas ;) Neke je mnogo cesto sramota pa ne stavljaju logove...

nisi skapirao, ali evo popak je skapirao :) kapiram da je i njega sramota :)

Banana
31.10.2010, 23:11
trajane, respect. :)

makronjero
01.11.2010, 00:01
Svaka cast ekipi sa zalosne sove i debeloguzom, perfektno odradjena akcija!

A te mutne poslove sa travian timom cemo da ispitamo...izbiste mi 20€ iz dzepa :)

Double trouble
01.11.2010, 00:30
Hvala :)

To mi da pokrijemo odrzavanje servera :)

qsha
01.11.2010, 01:37
Svaka cast za akciju. :)

popak
01.11.2010, 05:19
nisi skapirao, ali evo popak je skapirao :) kapiram da je i njega sramota :)

ma nije me sramota-samo nek se roka bit će još ovakvih jutara:cool:
dual poslao a ja i zaboravio da je otišla ekipa u napad pa tražio di je vojska da šibnem pljačke:laugh:

Trajan
01.11.2010, 06:56
hvala na čestitkama.... mislim da je akcija stvarno bila vrhunska... vredelo je zrtvovati 3 senatora i heroja
dok proradi 4travian.org/ okačićemo multi logove

makronjero
01.11.2010, 11:21
Napravljeni su multi logovi, nego sajt zabagovao posle toga :)

Zemun
01.11.2010, 13:40
ma nije me sramota-samo nek se roka bit će još ovakvih jutara:cool:
dual poslao a ja i zaboravio da je otišla ekipa u napad pa tražio di je vojska da šibnem pljačke:laugh:

mozda bi trebalo :) u svakom slucaju, nadam se da cete sledeci put nesto organizovano odraditi, pitajte sovu i ekipu da vam objasne kako se to radi :)

kopljas
01.11.2010, 18:03
Pogledajte ovo obavezno

http://www.youtube.com/watch?v=KPvnaEu4RY0

:D

makronjero
01.11.2010, 18:21
Napad na Barba Broz
Debeloguzi + Zalosna Sova
http://4travian.org/log/CNz0b9CuioL1

Napad na Jovanka Broz
Srbaja + Tanjka
http://4travian.org/log/3E8i_kQcIAKH

Evo i logova:ziveli:

Banana
01.11.2010, 18:26
Napad na Barba Broz

Napad na Jovanka Broz
Srbaja + Tanjka

I jos jednom, sve pohvale za sjajnu akciju... :ziveli::ziveli::ziveli:

Daniel
01.11.2010, 20:00
Barba,postao si opasan smeker,sve ribe sa servera te napadaju :)

Double trouble
01.11.2010, 20:09
Evo prikupili smo sada sve na gomilu, pa i da obrazlozimo malo akciju :)

Prvo su krenuli fejkovi tanjke i srbaje na 15-ak kropova, i pravi napad na Jovanku Broz. Nadali smo se da cemo uspeti da razvucemo DEFF sto vise da bi ga odvukli od prave mete i meta koje su tek trebale da stignu. Napad je centriran na 00:00:00

Sacekali smo da DEFF krene pa smo pustili i napad na krop barbe Broza, cetriran isto u 00:00:00, i fejkove na spijunski art u isto vreme. Potrudili smo se da izgleda kao da samo tu idemo, jer smo fejkovali herojem i ovnom da lici na probijanje a iza herojem i senatorima da lici na osvajanje.
Jos jedan OF je trebao da ucestvuje i skuca krop do kraja, ali nazalost vlasnik naloga se razboleo i nije mogao da bude prisutan, a akciju nismo hteli da odlazemo jer su srbaja i tanjka vec krenuli

Znali smo da ce krenuti povlacenje DEFF-a da bi se poslao barbi da brani OF selo, pa smo namerno sacekali sa napadima domacina, kandinskog i HEMAHA, tako da smo pauzu iskoristili za jos malo fejkovanja da jos vise ravucemo DEFF i omogucimo da se krop polarnog skuca prakticno bez gubitaka.

Eto obrazlozenja akcije za koju mislimo da je bila apsolutno uspesna, nadali smo se samo da ce srbajin of biti manje zakacen.

A evo i logova:

Debeloguzi & Zalosna Sova vs barba Broz

Barba fejk spijunskog arta
http://4travian.org/log/3Pi1qUOmGPLb

Debeloguzi
http://4travian.org/log/xFkUbm7mcwPm

Zalosna Sova
http://4travian.org/log/aGDq87M7IYi1
---
srbaja & tanjka vs Jovanka Broz

srbaja
http://4travian.org/log/hmPpAKNUZzHo

tanjka
http://4travian.org/log/kYZLD0Hc5OLc
---
domacin & kandinsky & HEMAH vs polarni

domacin
http://travilog.org.ua/rs/1784393/5b0586c2788a866c86083e3648e3305b/2/1

kandinsky
http://www.4travian.org/log/SXcpBDgPTKpr

HEMAH
http://travilog.org.ua/rs/6899436/dcf742007e6a80bd5151f7f7ccf420be/2/1
http://travilog.org.ua/rs/8355124/b22a23bfa08790a1d098f28cf476c6c9/2/1
http://travilog.org.ua/rs/7098207/1a8375050c0af30d3b2d6c414a022705/2/1
http://travilog.org.ua/rs/7313778/ad53386a7c46064352ac24561511f7f0/2/1

----

WU alijansi cestitamo na izvanrednom povlacenju DEFFa sa fejkovanih meta. Prikupili su do sada najveci DEFF na serveru u kropu barbe Broza za jako kratko vreme, sa sve povlacenjem, a uz to uspeli da pokriju jos neke tacke.

Cestitke i Jovanki Broz na izvanrednom secenju srbajinih kata. Svaka cast na brzini ;)

popak
01.11.2010, 21:22
mozda bi trebalo :) u svakom slucaju, nadam se da cete sledeci put nesto organizovano odraditi, pitajte sovu i ekipu da vam objasne kako se to radi :)
oki drug pitat ćemo vidim da ljudi znaju šta rade svaka im čast jer barba i ekipa isto tako znaju šta rade

ivanapile
02.11.2010, 08:27
Napad na Barba Broz

Napad na Jovanka Broz
Srbaja + Tanjka

au bre sine.. nisam te tako ucila... :blink:

svaka cast na akciji.. :clap: ali opet, skatana su samo 2 sela.. malo je.. ;)

S.O.N
02.11.2010, 22:59
au bre sine.. nisam te tako ucila... :blink:

svaka cast na akciji.. :clap: ali opet, skatana su samo 2 sela.. malo je.. ;)

Di bre malo,od koga je ,mnogo je :D

hanibal1
03.11.2010, 12:24
lepo lepo,cestitam :clap:

http://travian-reports.net/rs/report/57358ceed8a

http://travian-reports.net/rs/report/57359bcc99f

http://travian-reports.net/rs/report/5736038dad3

http://travian-reports.net/rs/report/5735116ac05

http://travian-reports.net/rs/report/57353e334d4

http://travian-reports.net/rs/report/57354373912

http://travian-reports.net/rs/report/573557c7f2d

http://travian-reports.net/rs/report/573565b56e8

http://travian-reports.net/rs/report/5735705c677

boban1974

Daniel
03.11.2010, 13:20
Zamolio bih ljude iz OFAH-a kad vec salju viceve,da salju neke da se smijem,a ne ove gluposti,hvala

S.O.N
03.11.2010, 22:44
I moj skroman dodatak :blushing:
http://travian-reports.net/rs/report/57430722879

Wolf king
03.11.2010, 22:52
I moj skroman dodatak :blushing:
http://travian-reports.net/rs/report/57430722879

u svaka chast...bolji log nisam video godinama... :lol:

acamilicko
04.11.2010, 22:24
Pogledajte ovo obavezno

http://www.youtube.com/watch?v=KPvnaEu4RY0

:D
Ja bih pre proslave uspešnih akcija našeg saveza video ovako: http://www.youtube.com/watch?v=I6itsSnlkMk :cool: :P

Elem, koristim priliku da (sa malim zakašnjenjem) čestitam debeloguzom, sovi, srbaji i tanjki osmišljavanje i izvođenje uspešne akcije na naša 2 kropa... Imali smo neki tup predosećaj da će srbaja i tanjka opaliti naš krop, pa smo uspeli da sakupimo malo više deffa nego uobičajeno, ali nas je onda presekla vest da starešine idu kod barbe u off selo, pa raspustili dobar deo deffa i poslali tamo (čak i našeg heroja :lol: ), ali ipak sa rezervom i sekli kate... Nije nas iznenadio napad na naš krop, iznenadilo nas je katanje barbinog kropa :huh: i fejkovanje senatorima :shok: , na šta smo pomislili da je moguće, ali samo u domenu teorije....
Svaka čast za protivnika, za koga sada znamo da je spreman na sve. :trans:

Red Bull_F1
05.11.2010, 15:55
Vladar krenuo da zida WW selo....

Bravo Vlado !!!

observers
05.11.2010, 15:59
Vladar krenuo da zida WW selo....

Bravo Vlado !!!

а шта ви WAR-овци чекате ?
ајте на 3х, ионако су све битанге побегле
Владо мани вв , долази вамо

Ex Duh sa sekirom

Didulidudu - Rsx (-/-)

Red Bull_F1
05.11.2010, 16:03

Ex Duh sa sekirom

Didulidudu - Rsx (-/-)

Ja se regao !!! Tu sam !!!

Red Bull_F1
05.11.2010, 16:12

Ex Duh sa sekirom

Didulidudu - Rsx (-/-)

Најбољи савези (напад)
Топ 10бранилацнападач
Савез Играч &#216; Поени
1. WU.BROZ 54 22783 1230292
2. PV WARR 40 18665 746606
3. SRBO.R! 45 16121 725465
4. SRBO B 23 31293 719739
5. OFAH 49 13680 670341

Најбољи савези (одбрана)
Топ 10бранилацнападач
Савез Играч &#216; Поени
1. PV WARR 40 12018 480713
2. PV 50 9341 467068
3. ... 30 15453 463576
4. OFAH 49 7509 367943
5. SRBO.OUT 44 7084 311702

Duse mozda te zanima kako stoji WARR heheheheheheheheh Jos uvek nedostizni PV za srbo i ekipicu !!!

observers
05.11.2010, 16:16
Најбољи савези (напад)
Топ 10бранилацнападач
Савез Играч &#216; Поени
2. PV WARR 40 18665 746606

Најбољи савези (одбрана)
Топ 10бранилацнападач
Савез Играч &#216; Поени
1. PV WARR 40 12018 480713

Duse mozda te zanima kako stoji WARR heheheheheheheheh Jos uvek nedostizni PV za srbo i ekipicu !!!

:)
хвала за инфо, нисам уопште у току рс2 сервера
али нисам ни сумњао кад знам ко води савез

кад нема Битанги, мени није ни занимљиво, него што си се регао на +/+ на 3х ?

alert.mache
05.11.2010, 16:32

:O obi prijatelju, otkud ti ovde :O

kad ti je dosadno, dodji do spamerskog dela skroz dole i prati malo igru mafija :) mozda nam se pridruzish u sledecoj rundi :cool:

izvinite na upadu :blushing:

observers
05.11.2010, 16:58
:O obi prijatelju, otkud ti ovde :O

kad ti je dosadno, dodji do spamerskog dela skroz dole i prati malo igru mafija :) mozda nam se pridruzish u sledecoj rundi :cool:

izvinite na upadu :blushing:

свратио да поздравим другаре :)

Denebclimber
06.11.2010, 13:46

zagore opet se gledamo preko nisana :(

mi smo na ++ (ne sve bitange, ali ima nas... ima i nekih iz warr i pv :P )

rs2-smorio odavno
Регистрованих играча: 1659 i svake nedelje po 100 manje... ostace samo zivotinje po ovim sumama i prasumama :D

Red Bull_F1
06.11.2010, 14:33

mi smo na ++ (ne sve bitange, ali ima nas... ima i nekih iz warr i pv :P )

rs2-smorio odavno
Регистрованих играча: 1659 i svake nedelje po 100 manje... ostace samo zivotinje po ovim sumama i prasumama :D

Necete valjda da budete clanovi TNT ally!!! Ako niste extra taman da nam se opet ukrste macevi....

Death
06.11.2010, 20:32
kad zavrsava s2 >>>> ?

observers
06.11.2010, 21:39

пре бих рекао преко двогледа или телескопа :D
две различите коте
нема везе , нападаћемо се голубовина ... најбржи су ;)

Rene
07.11.2010, 11:29
Unisteno i spaljeno do temelja!!! :angry:

mitasd
07.11.2010, 14:52
Bravo,bravo,svaka cast na akciji... :)

Coaco
08.11.2010, 00:07
http://www.youtube.com/watch?v=hW0_xI03t2Q

mojih ruku delo :king:

kopljas
08.11.2010, 08:12
Idemo drugari saborci i ovi drugi jedan klip kako nas neprijatelj razvija strategiju za napadanje ...

Da se malo nasmejemo u ovo sumorno vreme ...

Red Bull_F1
08.11.2010, 13:12
Idemo drugari saborci i ovi drugi jedan klip kako nas neprijatelj razvija strategiju za napadanje ...

Da se malo nasmejemo u ovo sumorno vreme ...

HEhehehehehheehehehehehehehehhe ALI BAS STE kreativni,moram da priznam !!! Steta sto niste tako kreativni i kada je Travian u pitanju !!!! :) :) :) :P :P :P

miki riki
08.11.2010, 13:22
Ваш налог ће бити обрисан за 0:03:13 .

aj vozdra :D:D:D

3-M

The_Player
08.11.2010, 21:33
HEhehehehehheehehehehehehehehhe ALI BAS STE kreativni,moram da priznam !!! Steta sto niste tako kreativni i kada je Travian u pitanju !!!! :) :) :) :P :P :P

Vrh za klip :lol2:

sto se deff akcija tice:

Најбољи савези (одбрана)
Топ 10бранилацнападач
Савез Играч &#216; Поени
1. PV WARR 41 13080 536288
2. PV 53 9479 502399

:hugs:

...a nasi protivnici znaju koliko su 'stete' napravili samo za ovu Milku :D
i sta im je ostalo od offova :)

Ekspert
08.11.2010, 23:32
Klip je inace kopija sa proslog rs2, samo malo izmenjene reci i akteri :P

kopljas
10.11.2010, 18:06
Sto se vase kreativnosti tice vidi se kakvi ste jadni i bedni sramota za server takvih igraca kao sto ste vi ....
Mnogo ste jaki ccc koliko se hvalite da 4 saveza napada jednog igraca STRASNO i jos bednije je sto ga nesrusite ...

STRASNO I SRAMOTA

TOLIKO O MOCI PV&WU ALLY-ja

Krampus
10.11.2010, 18:10
Ovo je jako jadno i bedno sta radi PV&WU aliansa. zar vam nije ispod svake casti ako je ikako posedujete.
Za 7 dana ste hakovali ili na neki drugi nacin dosli do sifre i odpustili dva SRBO saveza.
Letos Obrva sa igracem Hedsman hakovala skype od coaco.
I posle se hedsman kopijom prepiske sa obrvom hvali kako nas je zajebo. Zar to nije jadno.

Ako tako umesto extra akcije koje pravite mislite da dobijete server recite.
Javno kao Vodja SRBO alianse vam obecavam. Ako vam je stalo do pobede sva ww-sela koja osvojimo cu vam pokloniti.

Krampus
10.11.2010, 18:17
Sto se vase kreativnosti tice vidi se kakvi ste jadni i bedni sramota za server takvih igraca kao sto ste vi ....
Mnogo ste jaki ccc koliko se hvalite da 4 saveza napada jednog igraca STRASNO i jos bednije je sto ga nesrusite ...

STRASNO I SRAMOTA

nije brate to strasno ni bedno takva je igra, i mi smo super maria isto tako :)
to pokazuje slogu i organizovanost izmedju alianse

milepsr
10.11.2010, 19:49
Jadno i bedno je sto optuzujes nevine ljude za nesto sto nisu ucinili!

Upravo si rekao i za mene sve to lose, iako nemam predstavu o cemu pricas.

Ako vec pricas javno o ovakvim stvarima, vredjaj i pricaj o pojedincima koji su to uradili, a ne o svim igracima alijanse!

E to je jadno, i toga trebas TI da se stidis....

Daniel
10.11.2010, 20:07
Uvek je bilo da oni koji gube okrivljuju sve druge oko sebe osim sebe,pa ko gubi ima pravo da se ljuti :)

Banana
10.11.2010, 22:05
Ovo je jako jadno i bedno sta radi PV&WU aliansa. zar vam nije ispod svake casti ako je ikako posedujete.
Za 7 dana ste hakovali ili na neki drugi nacin dosli do sifre i odpustili dva SRBO saveza.
Letos Obrva sa igracem Hedsman hakovala skype od coaco.
I posle se hedsman kopijom prepiske sa obrvom hvali kako nas je zajebo. Zar to nije jadno.

Ako tako umesto extra akcije koje pravite mislite da dobijete server recite.
Javno kao Vodja SRBO alianse vam obecavam. Ako vam je stalo do pobede sva ww-sela koja osvojimo cu vam pokloniti.

sta god da si ti napisao, nekakva patetika, cini mi se... seti se leta... istorija se ponavlja
ne moras tako teatralno pa pricas o poklanjanju sela... nije to poklanjanje sela, to je GUBLJENJE SELA mislim da se secas :)
Krampusovo Off selo:
http://4travian.org/log/f8be8f5c0bb9ef5503c4fca4b759b810
http://4travian.org/log/d5542b450e016e598905e06ab7b59492
http://4travian.org/log/7fdce679070478edbc7712bb69432f1a
http://travian-reports.net/rs/report/502837601cb

pozz krampe, vidimo se uskoro ;)

p.s.
auuuuu, umalo da zaboravim... krampe, sto se postene igre tice, evo ti mali podsetnik:

9 Oct Player (Krampus) [SRBO.O] captured village [01] Creu players`s (Armagedon) [SRBO.F]
4 Oct Player (Krampus) [SRBO B] captured village 01. Thunder Bluff players`s (thimy) [SRBO.O] also has named it 5.ZnAm*
3 Oct Player (Krampus) [SRBO B] captured village 1-21.04.10 players`s (somile) [SRBO.F]
ili ovako... http://travian-utils.com/?s=rs2&idu=20 :)

hm... sta bih mogao da ti kazem... SEDI JEDAN!

Banana
10.11.2010, 22:09

STRASNO I SRAMOTA

da li si ti zaista merodavan da sudis o bilo kakvoj MOCI PV&WU ALLY... ?
realno, ne umes da ni da se potpises... tako da... SEDI JEDAN!

Krampus
10.11.2010, 22:21
Jadno i bedno je sto optuzujes nevine ljude za nesto sto nisu ucinili!

Upravo si rekao i za mene sve to lose, iako nemam predstavu o cemu pricas.

Ako vec pricas javno o ovakvim stvarima, vredjaj i pricaj o pojedincima koji su to uradili, a ne o svim igracima alijanse!

E to je jadno, i toga trebas TI da se stidis....

Ti se nalzis u upravi alianse, a sve krece od uprave, jel tako? A skim si takav si. to je jasno. Do duse svaka cast pojednicima. A reci mi zar nije dno dna da se upadne na nalog. I Svi igraci se izbace iz saveza. I jos se hvaliti porukom kako si si se osvetio.
Samo svaka cast i izvinjenje obicnim igracima. Sto sam ih u isti lonac ubacio.
A ja sam prozvo PV&WU A ne WU&PV
kada spomenem PV&WU mislim na PV savez i upravu ili vodju.

----------------------------------------------------------------------------------------

Justicia
za moje prijatelje данас 20:22:23
Ako je Ilija jos tu...Ovaj nalog sam uspeo da povratim i da ga unistim...Na njemu su bile sve opcije...Rasturio sam im prvo savez,a sada i raz****o vojsku ovde....Acc se gasi...Osvetio sam vasu Nina Belov.
Pozdravite &#193;leksandra ako se pojavi,Sve najbolje u zivotu.
--------------------------------------------------------------------------------------

Ovo je drugi savez za 7 dana. Slucajnost ne moze da bude nikako. Kome to smeta SRBO ?

Krampus
10.11.2010, 22:29
sta god da si ti napisao, nekakva patetika, cini mi se... seti se leta... istorija se ponavlja
ne moras tako teatralno pa pricas o poklanjanju sela... nije to poklanjanje sela, to je GUBLJENJE SELA mislim da se secas :)
Krampusovo Off selo:

p.s.
auuuuu, umalo da zaboravim... krampe, sto se postene igre tice, evo ti mali podsetnik:

9 Oct Player (Krampus) [SRBO.O] captured village [01] Creu players`s (Armagedon) [SRBO.F]
4 Oct Player (Krampus) [SRBO B] captured village 01. Thunder Bluff players`s (thimy) [SRBO.O] also has named it 5.ZnAm*
3 Oct Player (Krampus) [SRBO B] captured village 1-21.04.10 players`s (somile) [SRBO.F]

Zasto bih se stideo. i ne uzeo gotova sela kada igraci gase nalog. Time spremnim resursima cu vam jedan od vasih ww-a da rusim :)

Krampus
10.11.2010, 22:44
[QUOTE=Banana;331995]sta god da si ti napisao, nekakva patetika, cini mi se... seti se leta... istorija se ponavlja
Krampusovo Off selo:

Cek da ja tebe podsetim
Secas se izvidjanja dan ispred napada, samo bi ste se zalepili za zid.
A spijunam ste znali da cu da odpustim def jel je art trebo da ide dalje. i ovo se desilo samo 2 sata posle odpustanja deff-a. Pa zato dosta je postenja :)

tako da... SEDI JEDAN!

Banana
10.11.2010, 22:47
Zasto bih se stideo. i ne uzeo gotova sela kada igraci gase nalog. Time spremnim resursima cu vam jedan od vasih ww-a da rusim :)

mislis jedan od ww-a koje ces da nam poklonis? :D:D:D:D:D:D
E, da, mozda ne znas, armagedon nalog i dalje postoji :blushing:

p.s. sledeci put, kada hoces da okrivis nekoga, nemoj tako generalno da govoris... stice se pogresan utisak... ili ako mozes ovako da skontas...
PV+WU = WU+PV = 100 LVL WW! :)

NARAVUCENIJE - PROZIVAS PV... PROZIVAS WU...

Banana
10.11.2010, 22:53
[QUOTE=Banana;331995]sta god da si ti napisao, nekakva patetika, cini mi se... seti se leta... istorija se ponavlja
Krampusovo Off selo:

Cek da ja tebe podsetim
Secas se izvidjanja dan ispred napada, samo bi ste se zalepili za zid.
A spijunam ste znali da cu da odpustim def jel je art trebo da ide dalje. i ovo se desilo samo 2 sata posle odpustanja deff-a. Pa zato dosta je postenja :)

tako da... SEDI JEDAN!

uh brate... bas si mi odgovorio... posramio, da tako kazem...
elem, ja odo da spavam, a ti sedi u 5 puta ako ti toliko treba, i citaj forum... vrti malo istoriju, gledaj logove, stanje na serveru... ' bem li ga... nadji neku zanimaciju... ili nastavi da mi pises, a ja cu ti sutra oko 10 odgovoriti :)

Zagor_
10.11.2010, 22:57
i ovo se desilo samo 2 sata posle odpustanja deff-a.

јесе може нека акција организовати и завршити успешно за 2 сата на спором серверу :)

Ekspert
11.11.2010, 02:04
јесе може нека акција организовати и завршити успешно за 2 сата на спором серверу :)

Moze ako se nalaze u 7x7 :muha:

milepsr
11.11.2010, 05:30
Ti se nalzis u upravi alianse

Ne, ja nisam u upravi! Sedi 1

a sve krece od uprave, jel tako? A skim si takav si. to je jasno.

Opet netacno, da je neko iz upraave znao da ce ovo da se radi uradili bi sve kako bi sprecili ovo, i ne mozes da sve igrace poistovecujes sa 1 *****om koja je napravila glupost. (ako je napravila, mozda je to neko od vasih, nemas dokaza)

Sedi 1

A ja sam prozvo PV&WU A ne WU&PV
kada spomenem PV&WU mislim na PV savez i upravu ili vodju.

Hajde odluci se sta zelis da kazes. Ja se ne zovem Vladimir, zovem se Mile pa me tako i zovi. Ako mislis na vodju i upravu PV saveza nazovi ih njihovim imenom a ne da pricas WU&PV (ili PV&WU jer je to isto).

Ja kad god sam prozivao nekoga, prozivao sam NAIMENICE, ti to najbolje znas jer najvise materijala za prozivanje ima na tvoj racun. Pogledaj koliko sam puta tebe licno spomenuo na ovoj temi.

Kome to smeta SRBO ?

Ne smeta nikome. Sta vise, zadovoljstvo je igrati protiv prijatelja kojih imam u SRBO alijansi.

Izvini o veliki oferu! Nisam te prepoznao! Nisam znao za tu taktiku: tebra, hajde molim te daj mi selo, tebi ne treba...

Koliko vidim nisu svi ugasili nalog, neki i dalje igraju.

Nemoj pogresno da me shvatis, nemam ja nista protiv, nisam ljubomoran na tebe zato sto sam morao sam da razvijam sva svoja sela, pricam ti samo o moralu o kojem ti toliko pricas!

A uzgred, ni jednom do sada se nisi udostojio da odgovoris ovde na forumu kad god te je neko pomenuo...

xxx _
11.11.2010, 06:01
Krampusovo Off selo:

p.s.

vidim profo da ti lecis svoje koplese ovde na forumu i travijanu.... sve zivo ocenjujes, spamas postove .... sami tvojim lupetanjima teras ljude sa servera.. sledeci server nece imati skim da igras.. tako da ces sam sebi da uzimas sela sa multija.. kojih imate u svakom savezu na svakim kotama.. kazu da ja nikad ne ostavim pametan post , tako da neocekivam tvoj spam na njega.. MISLIM DA CE TROMESECJE SAD IDI PROBAJ DA SE ZAPOSLIS U NEKOJ SKOLI.... A NE DA JOS TRAZIS OD MAME I TATE ZA CIGARICE I DA IZWEDES CURU U GRAD.. POZZZ SPAMERU...

RESPEKT CIKA KRAPUS.. NEMOJ SE NERVIRATI.. TO ONI I OCE...SLEDECI IDEMO NA URUGWAJCE... TAMO BAR IGRAJU POSTENO...

Krampus
11.11.2010, 07:07
vidim profo da ti lecis svoje koplese ovde na forumu i travijanu.... sve zivo ocenjujes, spamas postove .... sami tvojim lupetanjima teras ljude sa servera.. sledeci server nece imati skim da igras.. tako da ces sam sebi da uzimas sela sa multija.. kojih imate u svakom savezu na svakim kotama.. kazu da ja nikad ne ostavim pametan post , tako da neocekivam tvoj spam na njega.. MISLIM DA CE TROMESECJE SAD IDI PROBAJ DA SE ZAPOSLIS U NEKOJ SKOLI.... A NE DA JOS TRAZIS OD MAME I TATE ZA CIGARICE I DA IZWEDES CURU U GRAD.. POZZZ SPAMERU...

RESPEKT CIKA KRAPUS.. NEMOJ SE NERVIRATI.. TO ONI I OCE...SLEDECI IDEMO NA URUGWAJCE... TAMO BAR IGRAJU POSTENO...

Ma kakvo nerviranje, sinoc sam se samo malo se iznerviro, a ovo sto dole ovaj mile pise, sve je reko o sebi,
1.kada ustaje u 5 sati da mi lepo slozio sve odgovore,

2.a posebno ovo vidi i sam sve sto dole napiso je za malu decu i laze sam sebe.

27.10.10 milepsr [WU.BROZ] освојио/ла село ₪₪13₪₪ BARBA од играча Headsman [PV]
02.11.10 qsha Broz_ [WU.BROZ] освојио/ла село ₪₪13₪₪ BARBA од играча milepsr [WU.BROZ]
http://www.travian.ws/analyser.pl?s=rs2&uid=1807 :O

3. kakav kometar treba da dam coveku koji promeni 10 saveza za jedan server i sve su mu drugi krivi garat.

4. mrzi me garant zato sto sam u njegovom prvom savezu prvi oteo selo za primer (da se ne zaboravi uz pomoc Majijane) i to pretpostavljam njegovom prijatelju. I osim ova 3 sela sto sam dobio na prijateljski nacin od igraca koji su ugasili nalog ili prestali da igraju. vecina su oteta iz njegove alianse.

5. ceo server je ispod mene

6. jako dobro zna o cemu pricam na ovu temu Izbacivanje Hakovanje naloga i skype. Moze slobodno obrvu da pita u slucaju da stvarno nezna.

7.to sto me navodno spominje po forumu i prati kako igram znaci da sam mu interesntan.

ima 8 i 9 samo sto imam pametnjija posla od spamovanja na forumu. pa cu ostaviti za drugu priliku :)

a tebi pozz i lep dan

milepsr
11.11.2010, 07:44
Ma kakvo nerviranje, sinoc sam se samo malo se iznerviro, a ovo sto dole ovaj mile pise, sve je reko o sebi,

02.11.10 qsha Broz_ [WU.BROZ] освојио/ла село ₪₪13₪₪ BARBA од играча milepsr [WU.BROZ]

3. kakav kometar treba da dam coveku koji promeni 10 saveza za jedan server i sve su mu drugi krivi garat.

4. mrzi me garant zato sto sam u njegovom prvom savezu prvi oteo selo za primer (da se ne zaboravi uz pomoc Majijane) i to pretpostavljam njegovom prijatelju. I osim ova 3 sela sto sam dobio na prijateljski nacin od igraca koji su ugasili nalog ili prestali da igraju. vecina su oteta iz njegove alianse.

6. jako dobro zna o cemu pricam na ovu temu Izbacivanje Hakovanje naloga i skype. Moze slobodno obrvu da pita u slucaju da stvarno nezna.

7.to sto me navodno spominje po forumu i prati kako igram znaci da sam mu interesntan.

ima 8 i 9 samo sto imam pametnjija posla od spamovanja na forumu. pa cu ostaviti za drugu priliku :)

a tebi pozz i lep dan

Nemoj biti smesan...

1. Post sam ostavio u 6.30h. Za tvoju informaciju ja ustajem skoro svako jutro u 6, cak i onda kada ne radim. A ostavljenje uredno slozenih postova, to samo pokazuje moju i tvoju kulturu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. Pogledaj malo bolje sta se nalazi u tom selu i zasto se to selo seta po savezu pa pricaj, nemoj da ispadas glup pred svima...

28.09.10 Hakuna Matata основао/ла ново село ₪₪13₪₪ BARBA
18.10.10 Headsman [PV] освојио/ла село ₪₪13₪₪ BARBA од играча Hakuna Matata [WU.HAUG]
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3. Ja sam promenio 1 savez na serveru, i svi znaju zasto. Ako pogledas bolje ostale saveze koji se nalaze u logeru, shvatices sustinu, pametan si ti decko. A posto gledas to i meni kazes nesto, pogledaj promene saveza za tvoj nalog.

4. To nije bio moj savez, i Igor nije moj prijatelj.

5. U cemu si ispred mene ? U broju sela koja ti proizvode resurse ?

Највећи играчи
4. Krampus SRBO.O 15290 18
5. milepsr WU.BROZ 13952 19

U napadima ?

Најуспешнији нападачи
70. milepsr 13952 19 47191
153. Krampus 15290 18 22214

U tome sto je kad su se pojavili nalozi moj nalog uzeo 1 jedinstveni i 2 mala artifakta ? A ti nista ?

U tome sto imas vise def poena ?

Најуспешнији браниоци
75. Krampus 15290 18 19321
120. milepsr 13952 19 13436

Ali opet, to nije tvoj def, nego def od tvoje alijanse...

U tome sto imam sve njive u cropu na 19 lvl-u ?

Ne razumem, u cemu si to bolji ? :)

6. Ako jako dobro znas i pritom dodjes ovde da prozivas, iznesi sve to ovde i osramoti te ljude, a ne vredjas ovde sve igrace WU&PV iliti PV&WU, zovi nas kako ti je draze nama je svejedno.

7. Nisi mi interesantan nego smesan. I uzasno me nervira ljudska glupost.

Slobodno napisi ja mogu do sutra da stojim iza svake svoje reci, a ti ?

The_Player
11.11.2010, 07:50

a tebi pozz i lep dan

Ajd sad ja da ti odgovrim posto me drugi put vec uzimas u usta :)

Jako je ruzno ovo sto radis i pokusavas da svalis kruvicu na druge (WU&PV),
kada vam ne ide onako kako ste ispalinarali. I nije prvi put da ovako nesto radite

Time nam samo pokazujete 'svoju slabost',
a na nama je da iskoristimo taj momenat ili ne...

u tom selu je bio artifakt za v. silose i skladista,
znaci nije osvajano selo zarad popa na drugom kvadrantu, vec zbog artifakta.

Drugo. Ako si zaboravio na pocetku servera si mi se vec jednom izvinjavao,
za napisane gluposti, javno na forumu...
Ukoliko jesi, iscitaj svoje postove pa ces naci te redove...

Headsman jeste imao neke pasvorde kada je dosao kod nas u ally,
sto sam i sama rekla Voldu kada smo pricali pre neki dan, ali zaista ne znam da li je to bilo to.
Ali isto tako je i rekao krzo par dana da ih nema vise.
Samo si opet pricu prenapucao i u isti kos stavio i mene,
ali navikla sam da od mene pravite 'Super Obrvu' :D

Trece. Tvoja uprava se hvalila kako ima u PV upravi spijuna,
sto nema blage veze sa istinom...koji vam dostavlja planove akcije...
PV vam je u 3 akcije prosao kroz sela 'kao krzo puter',
oteo dva off sela i nulira GG u kom je bio off sa WU u trecoj akciji...

I cetvrto. Sam znas na osnovu cega ste krenuli na Vladara
i ko vam je rekao da u GG 'nema deffa...'
samo sto ste ipak naisli na deff.

Na ovakav nacin ste i uzeli art sitost od super maria

Znaci oke je kada to neko radi na vasu koristi,
a nije oke kada neko radi i na stetu :)

Nauci da prihvatis poraz, sujetu ostavi po stani...ovo je samo igra :wink:

A ja cu se zadrzati onog sto mi je Koki davno jos rekao,
pa se putem skypa vise necu cuti sa protivnicima,
kako ne bi dolazilo do ovakvih glupih situacija...

:ziveli: za tebe,
ja jos uvek pijem prvu jutarnju kafu :)

edit: Obrva

Krampus
11.11.2010, 08:26
Ajd sad ja da ti odgovrim posto me drugi put vec uzimas u usta :)

Jako je ruzno ovo sto radis i pokusavas da svalis kruvicu na druge (WU&PV),
kada vam ne ide onako kako ste ispalinarali. I nije prvi put da ovako nesto radite

Time nam samo pokazujete 'svoju slabost',
a na nama je da iskoristimo taj momenat ili ne...

u tom selu je bio artifakt za v. silose i skladista,
znaci nije osvajano selo zarad popa na drugom kvadrantu, vec zbog artifakta.

Drugo. Ako si zaboravio na pocetku servera si mi se vec jednom izvinjavao,
za napisane gluposti, javno na forumu...
Ukoliko jesi, iscitaj svoje postove pa ces naci te redove...

Headsman jeste imao neke pasvorde kada je dosao kod nas u ally,
sto sam i sama rekla Voldu kada smo pricali pre neki dan, ali zaista ne znam da li je to bilo to.
Ali isto tako je i rekao krzo par dana da ih nema vise.
Samo si opet pricu prenapucao i u isti kos stavio i mene,
ali navikla sam da od mene pravite 'Super Obrvu' :D

Trece. Tvoja uprava se hvalila kako ima u PV upravi spijuna,
sto nema blage veze sa istinom...koji vam dostavlja planove akcije...
PV vam je u 3 akcije prosao kroz sela 'kao krzo puter',
oteo dva off sela i nulira GG u kom je bio off sa WU u trecoj akciji...

I cetvrto. Sam znas na osnovu cega ste krenuli na Vladara
i ko vam je rekao da u GG 'nema deffa...'
samo sto ste ipak naisli na deff.

Na ovakav nacin ste i uzeli art sitost od super maria

Znaci oke je kada to neko radi na vasu koristi,
a nije oke kada neko radi i na stetu :)

Nauci da prihvatis poraz, sujetu ostavi po stani...ovo je samo igra :wink:

A ja cu se zadrzati onog sto mi je Koki davno jos rekao,
pa se putem skypa vise necu cuti sa protivnicima,
kako ne bi dolazilo do ovakvih glupih situacija...

:ziveli: za tebe,
ja jos uvek pijem prvu jutarnju kafu :)

edit: Obrva

uuuuuuu nisi mi se valjda iznervirala sada ovako rano rano :(

Ako je nesto tacno od ovoga sto pises onda nas neko jako manipulise. Ja licno cito tvoje prepiske zato ovo i tvrdim. a verujem dok mi se ne dokaze suprotno
i nemoj da mi se nerviras tako rano, kada smo predivan par

http://sendables.jibjab.com/view/5IfatpZWvJMihLEK

Samo jos ovo da ti dodam 3 dana ispred kraj servera ces saznati ko ti je spijuna bio u savezu. Zapravo ne Spijun to je ruzna rec za njega. I pasces u nesvest :)

deff kod valadra nije bilo kada je kada je trebalo da bude udar imo nekih 600 druida, samo sto ovi kasnili 21 sat kao da slali off sa drugog servera :))

The_Player
11.11.2010, 08:42
Danas samo jako lepo raspolozena
i nema razloga da me ni jedan jedini tvoj red iznervira :)

http://www.youtube.com/watch?v=3V8nu6e8eFY

Sto se spijuna tice,
ako njega nije sramo da radi to sto radi,
kuca sa ostalim ljudima iz saveza, pije pivo sa tim istim ljudima i gleda ih u oci,
nema razloga ni ja da padam u nesvest. :)

Pogotovu kada gledam 6 meseci da jos niste uzeli prva sela na delu mape gde dominirate
i koliko smo vam samo offova i poglavica isekli :)
a 'prepisujete' tj. virkate kako sam kazes :)

Svoj savez odlicno poznajem
i mogu samo da kazem cast mi je sto igram sa takvim ljudima :)
A sto se uprave PV-a tica, da sam ih licno birala,
ne bih ih bolje izabrala :)

:hugs:

Uz sve to tu je i WU koji nam je sigurno ulepsao igru,
predstoji nam jako lepo druznje i zabava,
sto je i poneta ove igre.

Stoga svi uslovi su ispunjeni sto se mene tice da se dobro zabavimo :wink:

Red Bull_F1
11.11.2010, 09:23
Cek da vas pitam?? A kada je neko iz Srbo Upao na nalog Sljera i poslao njegov off(koji u to vreme nije bio mali) na PV sekundu ranije pre udara SRBO onda nikom nista.... Ako neko treba da trazi krivca to je cela srbo ally,pola mape su srbovci a toliko lose organizovni i tako losa igra !! Secam se Cedinog posta kada je odgovorio da ce svoje komplekse izleciti na BIA rs3 osvajacima,a ja ga samo pitam da li ih je dobio JOS,ako nije ocigledno ce ih dobiti !!!

qsha
11.11.2010, 10:54
[QUOTE=Krampus;332042]

Ja stvarno ne mogu da verujem.
Po nekada se zapitam da li sam izgubio smisao za humor ali meni ovo nije smesno.

Kao sto su ti do sada par puta napisali: "SEDI JEDAN"

Banana
11.11.2010, 12:21
ajd i ja da se nadovezem...

krampe, brate moj.. sve je prosta racunica...
riznica od 1 do 20 lvl kosta [Дрво]1115675 [Глина]1061440 [Гвожђе]999460 [Жито]383505
total: 3560080

jedan senator kosta [Дрво]30750 [Глина]27200 [Гвожђе]45000 [Жито]37500
total:140450

Selo je preotimano kako bi se manje resa trosilo na nepotrebne riznice. Nadam se da sam ti pojasnio malcice... :)

Vannaa
11.11.2010, 17:17
http://travian-reports.net/rs/report/593873555b1

ako nekoga bude zanimalo sta se trenutno desava na ovom rs2, odvojice 3 sek svog vremena i pogledati log - napadac je nalog koji je do juce popodne bio deo nase alijanse, kako nije promenio ni pass ni mail - NEKOME je taj isti nalog posuzio kao sredstvo da pokusa - nesto, i dalje mi nije jasno sta... ali poenta je sledeca:

PV se sluzi sajnim "OFF" akcijama, ko god je prisutan na serveru zna sta nalog Real Vannaa znaci za SRBO ally, tako da borba nije ravnopravna... :) jer Vannaa voli da igra travian, i ne trosi vreme na loopetanja po skype sobicama, mnogo zna i cuti i pita se DOKLE..? retko je i na forumu - zar ne?

Pozivam sve igrace koji uzivaju u izazovima i ucenju novih strateskih situacija na mapi da se ne bave "spijunazama" - glupo je, nego da pokusamo da odigramo jedan rs server bez travianskog sljama!

ja sam pustila ovaj napad da prodje ovako kako je prosao i nadam se da ce vecina shvatiti KAKO SRBO ally ratuje, a kako njeni suparnici na -/- koordinatama!

insistiram da su u pitanju -/- koordinate, da ne bude zabune !

MOLIM VAS, travianci - izbacimo TRAVIANSKI SLJAM sa mape, mnogo los primer ostaje za one kojima bi se igra mozda i svidela!

Rene
11.11.2010, 17:40
Bas sam se pitao kad krecu nove epizode poznate sapunice na rs2 :D

Spijunaza je jedno od najjacih oruzja na travianu. Naravno da spijunaza ne odgovara onom ko je pretrpeo posledice izazvane spijunazom!!! :P

Iggac_
11.11.2010, 17:48
Evo ljudi i ja da vam se javim. Par kreativnih akcija je proslo sa moje strane i u mojoj organizaciji neke su dozivele i da budu kopirane od strane protivnickih saveza i bas mi je drago sto me i tamo vole,cene i postuju.
Za vas ljudi pesma http://www.youtube.com/watch?v=WCsP2s-6nMY

Iggac

Vannaa
11.11.2010, 17:51

Spijunaza je jedno od najjacih oruzja na travianu. Naravno da spijunaza ne odgovara onom ko je pretrpeo posledice izazvane spijunazom!!! :P

nisi skontao! BAD! ne racunas se! :)

shteta!

a i sta se javljas ti, kada nisi sa -/-? budi miran!

Denebclimber
11.11.2010, 18:13

nisu nikad ni prestajale :D spijuniranje je sastavni deo igre... mada iskustvo je cudo... moze i bez spijuna da se igra, evo ja cak nemam ni izvidjace :D (sta ce mi kad u svakom savezu imam spijuna :D)

pozdrav za sve srbovce i poseban pozdrav krampusu uz pesmu
http://www.youtube.com/watch?v=e1imgWTfDec

:viking:

Rene
11.11.2010, 20:24
nisi skontao! BAD! ne racunas se! :)

shteta!

a i sta se javljas ti, kada nisi sa -/-? budi miran!

Ajd onda pojasni, ili "nije onako kao sto si napisala" :P

Ko ti kaze da ja nisam na -\-? Denebclimber rece da ima spijune u svim savezima, mislis da mene nema u jednom o njih? :D:D:D A, da, miran sam, necu ti nista! opusti se!

Vannaa
12.11.2010, 11:07
Ajd onda pojasni, ili "nije onako kao sto si napisala" :P

Ko ti kaze da ja nisam na -\-? Denebclimber rece da ima spijune u svim savezima, mislis da mene nema u jednom o njih? :D:D:D A, da, miran sam, necu ti nista! opusti se!

steta sto mi neces NISTA! :) taman se ponadah!

Krampus
13.11.2010, 10:21
Specijalan pozdrav za sve SRBO-vce a posebno za Ludog milojka uz pesmicu

http://www.youtube.com/watch?v=mTPG_0hVhhU&feature=related :rock:

Hvala brate na pomoc jutros,Pade jos jedno njihovo selo :spank:

kopljas
13.11.2010, 11:50
Cestitke saborcu na prikazanom zalaganju u osvajanje sela od neprijatelja uz pesmu UDRI MILE

O kome se radi videcete kroz njegov istorijat :

22.07.10 Krampus [SRBO.O] освојио/ла село 2.LjuBaVnA AdReSa* од играча Apache [WU.HAUG]

02.08.10 Krampus [SRBO.O] освојио/ла село 1.V&M* од играча Zver [WU.CS28]

26.08.10 Krampus [SRBO.O] освојио/ла село .3SvJeTlO u TaMi* од играча Dasterix [] Isto neki wu.bio

22.08.10 Krampus [SRBO.O] освојио/ла село .2Vt.Žt.Ot.LJt* од играча Pyromania [WU.BROZ]

15.09.10 Krampus [SRBO.O] освојио/ла село .4TrEćA sReĆa* од играча Danubix [WU.S.U.]

17.09.10 Krampus [SRBO.O] освојио/ла село 4.ZnAš* од играча drama [WU.joks]

Бранилац dzoniacm из села *

Становници * су донели одлуку да пређу на Вашу страну.

milepsr
13.11.2010, 12:31
Cestitke saborcu na prikazanom zalaganju u osvajanje sela od neprijatelja uz pesmu UDRI MILE

O kome se radi videcete kroz njegov istorijat :

16 Sep Player (Krampus) [SRBO.O] captured village Mala Suerte players`s (Warlord) [SRBO.F]
15 Aug Player (Krampus) [SRBO.O] captured village SRBO players`s (Crixus) [SRBO.O] also has named it M&V*
8 Aug Player (Krampus) [SRBO.O] captured village SRBO players`s (SVAROGSVEVIŠNJI) [SRBO.O-O] also has named it Dodir neba*

Trajan
13.11.2010, 22:13
pa moralo je cetvrti put da zakaze... pozdrav za brozovce

Trajan
13.11.2010, 22:18
http://4travian.org/log/01cf642cf5fee1296380becfedd02574
posle ide jos 6 napada katama ali to nije zanimljivo

qsha
14.11.2010, 00:17
http://4travian.org/log/01cf642cf5fee1296380becfedd02574
posle ide jos 6 napada katama ali to nije zanimljivo

Jeste jeste :D

Denebclimber
14.11.2010, 06:09
Specijalan pozdrav za sve SRBO-vce a posebno za Ludog milojka uz pesmicu

http://www.youtube.com/watch?v=mTPG_0hVhhU&feature=related :rock:

Hvala brate na pomoc jutros,Pade jos jedno njihovo selo :spank:

ma nista brate uvek tu za drugare

evo i ja da pozdravim srbende i ofahe (ma i BROZovce i PVovce, posebno alex) uz jednu numeru
ovo je hit godine :D http://www.youtube.com/watch?v=gP8WIh-A27A
opaaa veselo ajmo radimo :D ne slusam narodnjake al ovo je ipak hit moram hteo ne hteo :D

nego, cuo sam neke price da PV trazi primirje... jel to istina ili samo seoske price? :D
:trac:

SRBO DO POBEDE!!! :ziveli:

mitasd
14.11.2010, 14:32
IJaoooooooooooooooooooooo..... KIDA pesma.... podseca me na ex curu.... :D :clap::clap::clap::clap::rock::rock::inlove::inlov e:

Denebclimber
15.11.2010, 11:53

9 dana kasnije....

Регистрованих играча: 1572
Активних играча: 1426
Играча на мрежи: 160

znaci 10 igraca dnevno se brise... pa dobro valjda ce ostati neko do natara :P

i postovi nestaju sa foruma, treba da zovemo moldera i skali da vide sta se tu desava, bermudski trougao se pojavio na rs2 :blink:

Banana
15.11.2010, 12:56
9 dana kasnije....

Регистрованих играча: 1572
Активних играча: 1426
Играча на мрежи: 160

znaci 10 igraca dnevno se brise... pa dobro valjda ce ostati neko do natara :P

i postovi nestaju sa foruma, treba da zovemo moldera i skali da vide sta se tu desava, bermudski trougao se pojavio na rs2 :blink:

slazem se... standardna prica, ali nema nikoga da slusa... ugasiti rs3 i rs4, ostaviti rs1 (start leti), rs2 (start zimi) i rsx... mozda nam je cak i to previse...
mozda bi bilo najbolje okupiti sve igrace bivse Juge ja neki novi server... recumo neki ".yu" :)

Rene
15.11.2010, 14:47
slazem se... standardna prica, ali nema nikoga da slusa... ugasiti rs3 i rs4, ostaviti rs1 (start leti), rs2 (start zimi) i rsx... mozda nam je cak i to previse...
mozda bi bilo najbolje okupiti sve igrace bivse Juge ja neki novi server... recumo neki ".yu" :)

Da bude kao regionalna liga u basketu tj regionalni server ex yu :D

utdws
18.11.2010, 17:54
Zanimljivo. Na serveru se desavaju neke promene a ovde se nista vec 3 dana ne komentarise :blink:

RS.2 Sljera

Ekspert
19.11.2010, 00:07
;)
Zanimljivo. Na serveru se desavaju neke promene a ovde se nista vec 3 dana ne komentarise :blink:

RS.2 Sljera

Zatisje pred buru ;)

sljera
19.11.2010, 00:59
Znaci bice :bokser: ako ako. Nego jel nekome u ovoj opstoj jurnjavi ispao neki art recimo јединствени артифакт брзих војника ili mi se to samo ucinilo :jede:

Rs.2 Sljera

Red Bull_F1
19.11.2010, 17:37
heheheh kad te muka natera uzmes SO... sad imamo SO protiv Bibera salim se PV&WU :) hehehe Iskreno ni to vam nece pomoci posto ste se ujedinili mnogo ranije i OPET NISTA sad ste samo ime smislili Ipak opako Bijemo heheheheh !!!! Bice Umacemo Ranu u SO,umesto da ga stavimo hehehehe

pozdrav za sve vas !!!

serbia_team
20.11.2010, 02:19
heheheh kad te muka natera uzmes SO... sad imamo SO protiv Bibera salim se PV&WU :) hehehe Iskreno ni to vam nece pomoci posto ste se ujedinili mnogo ranije i OPET NISTA sad ste samo ime smislili Ipak opako Bijemo heheheheh !!!! Bice Umacemo Ranu u SO,umesto da ga stavimo hehehehe

pozdrav za sve vas !!!

Videcemo ima jos da se igra,nikad ne reci nikad :)

john kramer
20.11.2010, 02:24
na ++ je kao u španskoj seriji. kakve su to emotivne erupcije iz dana u dan ijaooo
hteo sam da objavim oproštajnu poruku Dioclectianusa upućenu OFAHu ali ne može da stane...
izmedju ostalog kaže da odlazi srećan i ispunjen, i da će do kraja života pamtiti poruke igrača Rodjen losh.
naravno, nije jedini srećnik koji je dobijao njegove poruke. Čak su se ovde, na forumu, neki hvalili da su dobijali IGM i da ih je losh dirnuo u srce.
da nisam onom Alexu predao nalog možda mu se ne bi desile tako lepe stvari... inače vratio sam se par dana pre katanja kropa Polarnom.
Žao mi je, ali ja ne znam da se 'usovim'

rs1 kandinsky(ex Griffin)

utdws
21.11.2010, 13:38
Ovom prilikom zelim da uputim cestitku svim igracima koji danas slave Arandjelovdan. :ziveli:

utdws
22.11.2010, 15:58
Nego jel to Kill Them All ostao bez GG-a , ili ne vidim dobro ? :confused::rolleyes:

Rene
22.11.2010, 23:11
Nego jel to Kill Them All ostao bez GG-a , ili ne vidim dobro ? :confused::rolleyes:

I ja nacuo nesto, prica se :D

teslicboy
23.11.2010, 20:08
:)bogami vidim da se bivsa EKIPA i moji saborci razbacali po ovom serveru i da se solidno ratuje ,nisam dugo ulazio ovde a i sada sam da malo pronjuskam i da vas pozdravim,da vidim dali ste zivi sta se radi

utdws
24.11.2010, 14:57
Jedno pitanje.Kada natari treba da stignu ? :pusi:

LoosePounds
24.11.2010, 15:01
Za koliko dolaze natari sa ww ovima >?

Banana
24.11.2010, 16:58
dosadno na serveru... :usamljen:

Rene
24.11.2010, 23:03
Nece natari ni da dolaze, strajkuju gladju! :(

Dushan Silni
27.11.2010, 14:58
Свратих да поздравим саборце,
Поздрав Екипо, и можда се видимо поново !!

Rosalini
28.11.2010, 10:53
Koliko sam video da je katan crop od Obrve,moze li neko da stavi logove?

milepsr
28.11.2010, 12:52
Свратих да поздравим саборце,
Поздрав Екипо, и можда се видимо поново !!

Bilo bi lepo, javi se ;)

Krampus
29.11.2010, 08:26
Koliko sam video da je katan crop od Obrve,moze li neko da stavi logove?

Mi se ne Hvalimo logovima po forumu.... Pitaj te lepo Obrvu za logovo.... A mozete i one sto su sinoc pokusali da otmu OFF selo od dj milos.

Hvala na razumevanju

Cika Krampus

khaos569
29.11.2010, 08:37
Mi se ne Hvalimo logovima po forumu.... Pitaj te lepo Obrvu za logovo.... A mozete i one sto su sinoc pokusali da otmu OFF selo od dj milos.

Hvala na razumevanju

Cika Krampus

E da vas cuje Čeda da ste dirali alex odmah bi doleteo da joj vida rane :)

Red Bull_F1
29.11.2010, 09:12

Hvala na razumevanju

Cika Krampus

Kada bi ste imali cime da se pohvalite,Hvalili bi ste se...Pih jaka stvar jedan krop manje vise naspram 10 vasis !!! I ovako je obnovljen skoro ceo !!!!

Double trouble
29.11.2010, 09:36
Narocito ako je pre lupanja imao 600 pop-a i naravno ako obrva ima neki nevidljivi gradjevinski art pa je obnovila i one velike silose i skladista

The_Player
29.11.2010, 11:23
Nije bilo potrebe za 'nevidljivim artifaktom' :)
nisu 'gadjali' sva v. skladista :)

Sto se logova tice, neka ih okace napadaci ^^

A ja cu samo da kopiram text sa Obrvinog profila :)
i jos jednom da se zahvalim ekipi koje podpomogla Enforcer :)

Specijal Tnx ide:

-igracima Zver i bobanu1974
i njihovim savezima
WU.CS28 i WU.SEX

-PV BIA-RED savezima, poseno OFF ekipi koja se sjajno pokazala u ubacivanju deffa :) ^^

KonFLikTAtoR, Zokikov, Planeswalkers, Zox

-i zajedno sa nasim sjajnim defferima:

Pink Masnici, Ivan.Ue, Obelix89,
Maxi18, Vanzemoljcu i Bomancu :)

isekla oko 4 000 Srbo kata

Mom savezu PV :)

I mom najboljem komsiluku
Kohri Kol i koki2

Hvala vam drugari <3 ^^

edit: i naravno da cestitam napadacima,
posebno Krampusu na fareplay-u :)

Obrva

Caligula(PO)
29.11.2010, 15:00
Uopšte nisam siguran da smo svi ovde na istom serveru.
Izgleda da malo drugačije gledamo na stvari... koliko je kata isekao djmilos noćas, i šta su njemu uspeli da urade sa tolikim offom? Ništa...uhvatili su se za ribicu :D
A, da kad ovi iz pv već kake toliko(moram, to je najblaže što mogu), neka kažu gde im je warr savez?
Šta se desilo sa toliko moćnim off savezom kakav je bio pv warr, nema ih više...odnosno ostalo je nekoliko igrača koji nešto vrede, ali i oni će brzo caput...
I samo još jedno(stvarno se retko javljam na forumu, zato nemojte da mi zamerite zbog dužine),
moramo malo i o "poštenju" pv-a, a i onih koji to kontrolišu(znate već).
Naime igrom slučaja, kako koji igrač nekog pv saveza biva izbačen iz svog savez(zbog neaktivnosti, loše igre, nebitan razlog), vrlo malo posle toga bude blokiran! Blago rečeno čudno, posebno kad se uzme u obzir da je oko tih igrača puno igrača iz SRBO alijanse(nebitno koje). Čak je jedan igrač blokiran kad je već počelo osvajanje sela, i kad je falio još samo jedan debeli da završi posao.
Da ne bi ispalo da klevećem samo bez činjenica, evo i par igrača koji su blokirani neposredno pošto su napustili pv savez- debelikostur, MasterMind, nastynaz...i da ne nabrajam, ima ih još.
Mogu da se kladim u 100E da će biti odblokirani čim odredjeni igrači skupe dovoljno debelih, i dovoljno kp,a opet će vrlo brzo posle toga naprasno da se ugase...
Sve u svemu SRBO i OFAH dobijaju ovaj server, kako god okrenete...
Toliko od mene, hvala na strpljenju, i nadam se da će moderator pustiti ovu poruku

Vannaa
29.11.2010, 15:49

Sto se logova tice, neka ih okace napadaci ^^

A ja cu samo da kopiram text sa Obrvinog profila :)
i jos jednom da se zahvalim ekipi koje podpomogla Enforcer :)

Specijal Tnx ide:

-igracima Zver i bobanu1974
i njihovim savezima
WU.CS28 i WU.SEX

-PV BIA-RED savezima, poseno OFF ekipi koja se sjajno pokazala u ubacivanju deffa :) ^^

KonFLikTAtoR, Zokikov, Planeswalkers, Zox

-i zajedno sa nasim sjajnim defferima:

Pink Masnici, Ivan.Ue, Obelix89,
Maxi18, Vanzemoljcu i Bomancu :)

isekla oko 4 000 Srbo kata

Mom savezu PV :)

I mom najboljem komsiluku
Kohri Kol i koki2

Hvala vam drugari <3 ^^

edit: i naravno da cestitam napadacima,
posebno Krampusu na fareplay-u :)

Obrva

ma DAJ! to logove kace oni koji nemaju sta drugo... i ne udaraj na patetiku PLZ!

nalog Obrva je skatan poprilicno, vrhunski se deffao... a akcija je sprovedena spontano - bolje da nam ne dajete prostora da se organizujemo TREZNI..

aj srecno! zdravi mi svi docekali kraj servera...

(logove kace - da ponovim jos jednom - oni koji nemaju sta drugo)

edit:

ako je fer plej skatane njive (od strane Krampusa) aj maknite taj deff pa da i ja igram ferplej :D:D:D

Rosalini
29.11.2010, 17:56
ma DAJ! to logove kace oni koji nemaju sta drugo... i ne udaraj na patetiku PLZ!

nalog Obrva je skatan poprilicno, vrhunski se deffao... a akcija je sprovedena spontano - bolje da nam ne dajete prostora da se organizujemo TREZNI..

aj srecno! zdravi mi svi docekali kraj servera...

(logove kace - da ponovim jos jednom - oni koji nemaju sta drugo)

edit:

ako je fer plej skatane njive (od strane Krampusa) aj maknite taj deff pa da i ja igram ferplej :D:D:D

Zasto tako mislis?

Pa logovi su tu da se vidi nesto iz igrice,sem toga ako je to gubljenje vremena ili kako ti kazes za one koji nemaju sta drugo da rade logovi nebi postojali! :)

Double trouble
29.11.2010, 18:11

Obrva

Da ... cini mi se samo 3 velika silosa i 2 velika skladista ako se ne varam ... dovoljno ... a i s obzirom na to da u aly sad imate samo jedan mali i dva velika gradjevinska arta, sumnjam da ce se taj krop oporaviti na staro stanje, a s druge strane sve mi se cini da ce WW sela vec za mesec ipo da se pojave... nema jos mnogo vremena

U svakom slucaju, svaka cast na secenju kata, a i napadacima nase aly, lep posao su obavili

Vannaa
29.11.2010, 18:17
Zasto tako mislis?

Pa logovi su tu da se vidi nesto iz igrice,sem toga ako je to gubljenje vremena ili kako ti kazes za one koji nemaju sta drugo da rade logovi nebi postojali! :)

logovi sluze da se MOJI saveznici informisu - uvide propuste i uzivaju u onome sto je ucinjeno... :)

u svakom slucaju - krop je katan... i iskatan, i poonavljam - vrhunski ubacen deff (pokazali smo nocas u 1:40:11 - 1:40:19 da i mi umemo)

ko logove nema, igra u pogresnoj ally :) ili nije na serveru :)

pokazali na 2 sela da umemo :)

The_Player
29.11.2010, 18:47
Da ... cini mi se samo 3 velika silosa i 2 velika skladista ako se ne varam ... dovoljno ... a i s obzirom na to da u aly sad imate samo jedan mali i dva velika gradjevinska arta, sumnjam da ce se taj krop oporaviti na staro stanje, a s druge strane sve mi se cini da ce WW sela vec za mesec ipo da se pojave... nema jos mnogo vremena

U svakom slucaju, svaka cast na secenju kata, a i napadacima nase aly, lep posao su obavili

Tacno, ostalo je 2 velika skladista i 1 v silos :)
sasvim dovoljno za njive na lvl 17 :)
Sto se artifakta tice, receno je da ga nepomeram, sto vam dovoljno govori da ni vi bas necete olako koristiti iste :)

Inace njive su bile na lvl 16, 10 njiva je skatano, uveliko su sad tih 10 njiva na lvl 14, do sutra ujutru se nadamo da ce biti na lvl 15 :)
Oporavicemo crop mnogo pre nego sto mislite :)

S obzirom koliko je kata ukupno proslo kroz Encorcer (skoro za 2 gg) :)
Zadovoljni smo jako iskohodom i gradjevinama koje su ostale u GG

@ Vanna Deffao se artifakt sitosti i hranio se deff
dok se rezervne riznice nisu podigle ako pricas o deffu koji je bio u mom GG do pre pola meseca,
Kraj servera jos nije, a da ste svi zdravi na broju, bas i niste :P

Sto se Krampusa tice, mislim da on zna sto sam to napisala
zbog IGM poruke koju mi je poslao

Pozdrav svima :)
I uzivajte u daljoj igri

Dushan Silni
29.11.2010, 20:04
ЕЕЕее, све ми ово некако већ виђено,
екс рс2, Се вришти како бију све редом и бацају неке логове, а на терену ....
Него нека, крај је близу и вероватно ће ОПЕТ иста ЕКИПА освојити сервер.
Не замерите им, многима од њих је ово трећа двојка(рс2) освојена заредом. :)

Red Bull_F1
30.11.2010, 00:11
Uopšte nisam siguran da smo svi ovde na istom serveru.
Izgleda da malo drugačije gledamo na stvari... koliko je kata isekao djmilos noćas, i šta su njemu uspeli da urade sa tolikim offom? Ništa...uhvatili su se za ribicu :D
A, da kad ovi iz pv već kake toliko(moram, to je najblaže što mogu), neka kažu gde im je warr savez?
Šta se desilo sa toliko moćnim off savezom kakav je bio pv warr, nema ih više...odnosno ostalo je nekoliko igrača koji nešto vrede, ali i oni će brzo caput...
I samo još jedno(stvarno se retko javljam na forumu, zato nemojte da mi zamerite zbog dužine),
moramo malo i o "poštenju" pv-a, a i onih koji to kontrolišu(znate već).
Naime igrom slučaja, kako koji igrač nekog pv saveza biva izbačen iz svog savez(zbog neaktivnosti, loše igre, nebitan razlog), vrlo malo posle toga bude blokiran! Blago rečeno čudno, posebno kad se uzme u obzir da je oko tih igrača puno igrača iz SRBO alijanse(nebitno koje). Čak je jedan igrač blokiran kad je već počelo osvajanje sela, i kad je falio još samo jedan debeli da završi posao.
Da ne bi ispalo da klevećem samo bez činjenica, evo i par igrača koji su blokirani neposredno pošto su napustili pv savez- debelikostur, MasterMind, nastynaz...i da ne nabrajam, ima ih još.
Mogu da se kladim u 100E da će biti odblokirani čim odredjeni igrači skupe dovoljno debelih, i dovoljno kp,a opet će vrlo brzo posle toga naprasno da se ugase...
Sve u svemu SRBO i OFAH dobijaju ovaj server, kako god okrenete...
Toliko od mene, hvala na strpljenju, i nadam se da će moderator pustiti ovu poruku

Prvo rodjace da ti kazem nesto,koliko je mocan WARR dokazali su u vise navrata, i to da su sada kao i svaki put u top 10 i ako ih ima samo 27 i dalje tuku kao da ih je 60 stoga za warr nemoj da brines,gasenje naloga je nesto drugo (VERUJ MI NA REC) nijedan nalog ovako masovno nije ugasen jer ga je srbo ugasio vec zato sto postoje brojne nesugasice u PV alijasni(koje cemo izneti na kraju servera) .....Stoga opusti se i uzivaj !!! WARR je i vise nego dobro odradio posao na kordinatama gde se naselio pogledaj u 50x50 skoro da i nema srbo alijasne,gde ste ???? no ne bitno... Kada je krenuo server odnos snaga sto je bio 80:20 za srbo onda se to smanjilo na 60:40 krece ocajnici potez uzimanja val-a (sto ne pomaze mnogo) nastaje Wu&PV gde ste jos vise ocajnicki napravili SO (svakako sramota za server)... da je druzina prstenova(Alex,koki i kompanija) bila pametnija WARR bi i dalje brojao 50 clanova,ovako ostali su najuporniji i one najvece inatlije....

Drugo sa ovim izjavama kako PV igra prljavo okaci macku o rep,videli smo od naseg starijeg brata SRBO,vecih mutljavina nema !!! (za primer,vrati par stranica unazad i videces,sve full koliko se posteno igra (http://travian.ws/ pa i sam proveri ))

Trece,to da ce SRbo - ofah da osvoji server pih nemoj me zasmejavati.... Zivi bili videli,jedino cete ga osvojiti ako PV rusi WU WW ili obrnuto !!!

i cetvrto kao finish na ovaj tvoj pomalo zalostan tj:deciji post je da ti verovatno ne igras na ovom serveru ili jako visoko letis,uglavno nisko ces zimiti

@Vanna Jedna lasta ne cini prolece,dzaba dizete moral 30 nedelja igrate kao da je zima :)!!! Ajde uzmite i trezni organizujte napade nemoguce je da ste 30nedelja(24/7) pijani (funny :rolleyes::rolleyes:):blink::blink::blink::blink:: blink::blink:

Laza III Silni
30.11.2010, 07:30
Polako ljudi, biće vremena. Nemojte se odmah poklati, po nekim mojim računicama igraće se ovo barem do septembra ako neka ally ne pukne iznutra.

Koliko sam u startu poštovao organizovanost WU, davao im ogromne šanse da sami uzmu server, koliko sam poštovao slogu PV WARR jer znam većinu njihovih igrača i kakve su inadžije, situacija se okrenula za 180 stepeni.

Sada vidim bezbroj trzavica u WU, njihove unutrašnje probleme između saveza, svađe oko artova, pogašeno pola naloga PV WARR (PV neću ni da komentarišem, naročito ne vođstvo, dobiću ban momentalno ako kažem šta iskreno mislim o nekim ljudima)...

Ljudi, dovedite se u red pod hitno, ne želim da se ponovi situacija sa ex rs2 kada smo imali očiglednu pobedu 3 meseca unapred...

P.S. Kakav je ovo savez SSMUU (http://s2.travian.rs/allianz.php?aid=168), vidim sve neke opasne face igraju, još mi i selo posvetiše :)

Caligula(PO)
30.11.2010, 09:58
Ma zašto bi se klali?
Ja sam jednostavno pokušao da budem smiren i kulturan, i da ne vredjam nikoga lično, ali ako to nekom deluje žalosno i dečije, ja tu nažalost ništa ne mogu da uradim. Zato i izbegavam da se javljam na bilo kakvim forumima, jer se uvek nadje neki isfrustrirani i napaljeni lik koji sve zna i koji je osvojio 52 servera i slične gluposti... Daleko od toga da sam dete, a nisam ni nepismen, jednostavno sam izneo činjenice i ništa drugo.
Znači gospodine Red Bull_F1 ili kako god već, lepo sam napisao kakvo je sad stanje u warru, odnosno da su pola saveza pogasili. Šta je razlog tome, to nije naš problem, ja sam samo izneo činjenice. Da li su se oni poklali medjusobno ili sa protivnicima, njihov problem.
Što se tiče onih optužbi za pv naveo sam ti i imena igrača kod kojih je bilo muvanja(to je samo jedan minorni deo), tako da sam ti i tu napisao konkretno i obrazložio činjenicama(uradi i ti tako, pa da vidimo)
I naravno da i ja igram na ovom serveru, igrao sam i na prošlom rs2, ali ne volim mnogo da se ističem, takav sam i privatno.
I bravo Lazo, lepo si rekao za prošli rs2.
Tako su isto plakali i igrači balkana(ili kojih već alijansi, pošto su pokupili 3/4 servera kod sebe), na prošlom rs2, pa je bilo kako su pukli zbog nesloge, pa zbog mh, pa zbog admina, pa zbog ovog, onog...Retko ko je pomenuo koliko su pigsi bili fantastično organizovani i da se ne lažemo finansijski jaki(ne znam da li si igrao prošli rs2, ovi koji jesu znaju o čemu pričam). I tamo je nas u pigsima bilo jedno pet puta manje brojčano, pa je na kraju počišćen server.

Laza III Silni
30.11.2010, 11:51
Da, dobro se sećam ex rs2, nas nekoliko je u startu i oformilo ELITE, kasnije Pigs. Sećam se kako smo prvo diplomatijom uzeli par saveza (TOC, TON, TNC, SEX), pokušali da se dogovorimo sa NRS i AID, na kraju gotovo počistili AID pa ga uzeli u Pigs. Za diplomatiju pitaj Dacanalda, taj je svuda imao prste :) Daki je bio fenomenalan strateg i planer na nivou ally dok je Koja imao fenomenalne akcije.

Server je dobijen na više načina, neću da otkrivam tajne i taktike koje i sada primenjujemo. Pigs jeste bio prilično jak sa goldom ali recimo da je gold solidarnije i pametnije korišćen. Bilo je puno goldera ali svi znaju da ih je bilo i u Balkanu i u Durexu. Mislim da je ipak presudna bila sloga i činjenica da smo nekoliko vrlo jakih naloga u Pigs sami ili ugasili ili naterali da se ugase pošto su pravili probleme.

Opet, WU vuče korene od EKIPE dok su Lenjivci dobrim delom PFC, dakle isti saveznici sa ex rs2. Šta im je sada trebalo ovo ujedinjenje sa Balkanalom, saznaćemo do kraja servera... :)

Čeda Kasapin
30.11.2010, 12:28
Nema me vec dugo al sad ste me nasmejali bas lepo...

Taj ko je dirao alex ce odgovarati al ne meni vec bice izrucen Hagu ...i alex sta ce ti vel. skladista kad su njivice bile posle 2/3 servera na 16 (iako sam ocekivao da sa artom vel sitosti trebala da imas makar na 18 sve i jos plus si neki farmer)sve u svemu ovo je meni smesno...a i dirati alex je bilo korisno jer je to direktan samar pv&wu ali steta nije znacajna jer vodja kao i svaki drugi ce svoju vojsku lako da hrani...nego vi rasporedite lepo te spijune pa vidite gde su garaze da ne moram ja da vam pisem koji nisam tu :)

A citam da me barba pominje tj da se potpisuje u mom stilu..savetujem da hitno se odmaknes od ekrana na 3 meseca

veliki pozz srbo i ofah ekipi...

ps.docu ja al ne tamo gde me ocekuju ... :)

Red Bull_F1
30.11.2010, 14:02
Ma zašto bi se klali?
Ja sam jednostavno pokušao da budem smiren i kulturan, i da ne vredjam nikoga lično, ali ako to nekom deluje žalosno i dečije, ja tu nažalost ništa ne mogu da uradim. Zato i izbegavam da se javljam na bilo kakvim forumima, jer se uvek nadje neki isfrustrirani i napaljeni lik koji sve zna i koji je osvojio 52 servera i slične gluposti... Daleko od toga da sam dete, a nisam ni nepismen, jednostavno sam izneo činjenice i ništa drugo.
Znači gospodine Red Bull_F1 ili kako god već, lepo sam napisao kakvo je sad stanje u warru, odnosno da su pola saveza pogasili. Šta je razlog tome, to nije naš problem, ja sam samo izneo činjenice. Da li su se oni poklali medjusobno ili sa protivnicima, njihov problem.
Što se tiče onih optužbi za pv naveo sam ti i imena igrača kod kojih je bilo muvanja(to je samo jedan minorni deo), tako da sam ti i tu napisao konkretno i obrazložio činjenicama(uradi i ti tako, pa da vidimo)
I naravno da i ja igram na ovom serveru, igrao sam i na prošlom rs2, ali ne volim mnogo da se ističem, takav sam i privatno.
Tako su isto plakali i igrači balkana(ili kojih već alijansi, pošto su pokupili 3/4 servera kod sebe), na prošlom rs2, pa je bilo kako su pukli zbog nesloge, pa zbog mh, pa zbog admina, pa zbog ovog, onog...Retko ko je pomenuo koliko su pigsi bili fantastično organizovani i da se ne lažemo finansijski jaki(ne znam da li si igrao prošli rs2, ovi koji jesu znaju o čemu pričam). I tamo je nas u pigsima bilo jedno pet puta manje brojčano, pa je na kraju počišćen server.

Izneo sam ti sve cinjenice,a ako ne umes da citas ili prosto dinajdujes cinjenice tvoj problem !!! I upravo to sto je laza, pa sad i ti rekao... nas je 2 puta manje nego SO misli o tome !!!! I dal je warr jak ili nije, tvoje nije da sudis, vec da predpostavis, tvoj prvi post je bio i vise nego omalovazavajuci citiram

"neka kažu gde im je warr savez?
Šta se desilo sa toliko moćnim off savezom kakav je bio pv warr, nema ih više...odnosno ostalo je nekoliko igrača koji nešto vrede, ali i oni će brzo caput..."

da ostalo je 30 igraca koji vrede :) :)

Stoga opusti se i uzivaj !!!!

I gle cuda WARR moze da farma i bez arta brzih vojnika,da pravi vojsku i bez sposobnog !!! Smucila mi se ova prica,stoga ja sam rs2 zavrsio !!!
Pozdrav svima i nadam se da ce WU izgraditi WW a ako ne oni onda Laza ;) ;) lazo ne vredi da prekidamo niz od par uzetih servera a narocito rs2 :) :) :) :)

P.S : Izdao si EKIPU :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Laza III Silni
30.11.2010, 14:19
Krivo mi je što je ovako ispalo, prvo sam mislio da i ne igram ovaj rs2 pa su me povukli ex pigsi i eto mene na ++. A zna Boki iz prve ruke kako je ispalo i da nisam ni znao da ćete vi na - - dok niste već otišli. Stvarno je bila dilema da li da obrišem pa ponovo registrujem... Ipak nisam i eto me ovde malo i protiv vas. A da ćemo da zalijemo posle ko god dobije, hoćemo. Ili SO ili PV, ja pijem sa pobednicima ;)

Lenjivci nemaju nikakve veze sa PFC savezom, vec sa savezom koji se zvao GROBARI (dosta igraca koji su na proslom serveru igrali u Grobarima ovaj server igraju u Lenjivcima)! To su dva razlicita saveza koji nisu imali u igri nista zajednicko. Znam da vecini ovo deluje slicno ili mozda isto, ali je u pitanju velika razlika i molio bih vas da u buduce vodite racuna o tome.

Meni kao Deliji je to sve ista bagra (u pozitivnom smislu)... :) Znam da su bili neki partizanovci u pitanju pa sad izvinite na grešci.

mix16
30.11.2010, 14:19
Da, dobro se sećam ex rs2, nas nekoliko je u startu i oformilo ELITE, kasnije Pigs. Sećam se kako smo prvo diplomatijom uzeli par saveza (TOC, TON, TNC, SEX), pokušali da se dogovorimo sa NRS i AID, na kraju gotovo počistili AID pa ga uzeli u Pigs. Za diplomatiju pitaj Dacanalda, taj je svuda imao prste :) Daki je bio fenomenalan strateg i planer na nivou ally dok je Koja imao fenomenalne akcije.

Server je dobijen na više načina, neću da otkrivam tajne i taktike koje i sada primenjujemo. Pigs jeste bio prilično jak sa goldom ali recimo da je gold solidarnije i pametnije korišćen. Bilo je puno goldera ali svi znaju da ih je bilo i u Balkanu i u Durexu. Mislim da je ipak presudna bila sloga i činjenica da smo nekoliko vrlo jakih naloga u Pigs sami ili ugasili ili naterali da se ugase pošto su pravili probleme.

Opet, WU vuče korene od EKIPE dok su Lenjivci dobrim delom PFC, dakle isti saveznici sa ex rs2. Šta im je sada trebalo ovo ujedinjenje sa Balkanalom, saznaćemo do kraja servera... :)
Lenjivci nemaju nikakve veze sa PFC savezom, vec sa savezom koji se zvao GROBARI (dosta igraca koji su na proslom serveru igrali u Grobarima ovaj server igraju u Lenjivcima)! PFC i GROBARI su dva razlicita saveza koji nisu imali u igri nista zajednicko. Znam da vecini ovo deluje slicno ili mozda isto, ali je u pitanju velika razlika i molio bih vas da u buduce vodite racuna o tome.

SOSA
30.11.2010, 14:27
Ma zašto bi se klali?

hej,hej jeste nas u warr-u manje ,ali nesto nisam primetila da smo slabiji od onih brojnijih....cek mozda nisam dovoljno dobro obavestena sto se tice odlaska,ali kad bidete bili sigurni da ce mo otici ili ugasiti naloge vi nam javite..samo ne zaboravite da se u malim bocicama drzi otrov:P
igra i dalje traje a ko je koliko jak i sta moze pokazace se do kraja:rolleyes: bolje mala ali odabrana ekipa,nego copor ( bicu kulturna) veliki pozdrav

rs2 armadilla

rs3 sosa

Dushan Silni
30.11.2010, 19:16
Lenjivci nemaju nikakve veze sa PFC savezom, vec sa savezom koji se zvao GROBARI (dosta igraca koji su na proslom serveru igrali u Grobarima ovaj server igraju u Lenjivcima)! PFC i GROBARI su dva razlicita saveza koji nisu imali u igri nista zajednicko. Znam da vecini ovo deluje slicno ili mozda isto, ali je u pitanju velika razlika i molio bih vas da u buduce vodite racuna o tome.

Eee ex komšo, pa de si ti, pozdravi tamo tvoje

Vannaa
30.11.2010, 19:25
hej,hej jeste nas u warr-u manje ,ali nesto nisam primetila da smo slabiji od onih brojnijih....cek mozda nisam dovoljno dobro obavestena sto se tice odlaska,ali kad bidete bili sigurni da ce mo otici ili ugasiti naloge vi nam javite..samo ne zaboravite da se u malim bocicama drzi otrov:P
igra i dalje traje a ko je koliko jak i sta moze pokazace se do kraja:rolleyes: bolje mala ali odabrana ekipa,nego copor ( bicu kulturna) veliki pozdrav

rs2 armadilla

rs3 sosa

da.... da....

odlicno je izneseno pripadnistvo WU i PV ally - znaci li to da PV WARR bije svoje bitke, mimo "copora"?
da znamo za dalje akcije :)

SOSA
30.11.2010, 20:28
da.... da....

odlicno je izneseno pripadnistvo WU i PV ally - znaci li to da PV WARR bije svoje bitke, mimo "copora"?
da znamo za dalje akcije :)

prvo treba procitati dobro pa onda izvlaciti zakljucke..pojedini se brinu sto nam se savez smanjio ,pa je moj tekst samo pokusaj da mu smanjim brigu,nemojte toliko da brinete nije dobro..:tuctuc: zna da zaboli glava:D:D:D:D

rs2 armadilla
rs3 sosa

pampur
30.11.2010, 21:20
Polako ljudi, biće vremena. Nemojte se odmah poklati, po nekim mojim računicama igraće se ovo barem do septembra ako neka ally ne pukne iznutra.

Koliko sam u startu poštovao organizovanost WU, davao im ogromne šanse da sami uzmu server, koliko sam poštovao slogu PV WARR jer znam većinu njihovih igrača i kakve su inadžije, situacija se okrenula za 180 stepeni.

Sada vidim bezbroj trzavica u WU, njihove unutrašnje probleme između saveza, svađe oko artova, pogašeno pola naloga PV WARR (PV neću ni da komentarišem, naročito ne vođstvo, dobiću ban momentalno ako kažem šta iskreno mislim o nekim ljudima)...

Ljudi, dovedite se u red pod hitno, ne želim da se ponovi situacija sa ex rs2 kada smo imali očiglednu pobedu 3 meseca unapred...

P.S. Kakav je ovo savez SSMUU (http://s2.travian.rs/allianz.php?aid=168), vidim sve neke opasne face igraju, još mi i selo posvetiše :)

lazo imas nekih problema ili mi se cini:)

pampur.rs3
super mario rs2