PDA

View Full Version : Trenutno stanje na serveru [rs2]

Странице : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12

miki riki
03.09.2010, 11:47
kako rekoh sinoc u razgovoru sa ljudima na skypu to se i obistini

prve arte su uzeli sa --

i to PV

cestitam na brzini

pajko
03.09.2010, 12:23
PV krenuo za sad najbolje

dacanaldo
03.09.2010, 13:06
Jao cujem PV kupi jedan po jedan art sa - - , gde je Ceda da kaze kako je cika Admin bio bezobrazan i lose podelio arte po mapi.

:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

Za Cedu

http://www.youtube.com/watch?v=E0ZJo1DW_ks

pajko
03.09.2010, 14:29
Cedo brate ima li te :P

Ti medjedu jedva si cekao da reknes koju

Double trouble
03.09.2010, 15:43
Jao cujem PV kupi jedan po jedan art sa - - , gde je Ceda da kaze kako je cika Admin bio bezobrazan i lose podelio arte po mapi.

:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

Za Cedu

http://www.youtube.com/watch?v=E0ZJo1DW_ks

Mozda za prva 2 ... al kolo srece se brzo okrece, jaa sad vidim da srbo vodi, al ostalo je joooos mnogo arta da se pokupi, ko zna kako ce slika izgledati na kraju

kopljas
03.09.2010, 15:45
U bre i Arti pali tamo gde netreba :cekic:

pajko
03.09.2010, 16:35
http://travilog.org.ua/rs/3382629/37d9efe95f456d545ccb0eb19d258715/2/1

jedna riznica manje...

inace igrac je vec krenuo na art :)

miki riki
03.09.2010, 17:53
roka se na sve strane

:D:D:D:D

Rene
03.09.2010, 18:20
Pravda za Polarnu!!! :P

dacanaldo
03.09.2010, 18:54
Mozda za prva 2 ... al kolo srece se brzo okrece, jaa sad vidim da srbo vodi, al ostalo je joooos mnogo arta da se pokupi, ko zna kako ce slika izgledati na kraju

Na prvi pogled i dalje mi deluje da je Pv uzeo vise artifakta na - -. Uzeo je cak i jedinstveni art u "srcu" SRBO alijanse kako kazu.

A i neprocenjivo je zezati Cedu sad kad je nervozan .

GLAdiatorS
03.09.2010, 19:09
Na prvi pogled i dalje mi deluje da je Pv uzeo vise artifakta na - -. Uzeo je cak i jedinstveni art u "srcu" SRBO alijanse kako kazu.

A i neprocenjivo je zezati Cedu sad kad je nervozan .

e bas su ti iz PV sasavi :huh::huh::huh:
a sjecam se neke price i obecanja da PV nece biti do dolaska artova :P:P:P
ko ce ga znati sta je tu istina :balon:

he he ja simpa balona :balon::balon::balon::balon::balon:

poLarna
03.09.2010, 20:00
bravo za PV .... kupe i one arte za koje znaju da je neko drugi pustio off ...

pa cak i ako su u nekoj saradnji ....

veoma niskooooooooo :)

GLAdiatorS
03.09.2010, 20:14
bravo za PV .... kupe i one arte za koje znaju da je neko drugi pustio off ...

pa cak i ako su u nekoj saradnji ....

veoma niskooooooooo :)

bespotrebno ulazim u raspravu ali da si malo bolje citala sobu vidjela bi da je najavljeno tako da.... mani se corava posla i ne ljuti se bezze.

poLarna
03.09.2010, 20:25
ne, da ste vi imali dobru komunikaciju sa onima sa kojima ste i trazili saradnju znali bi :)

i alex je savila sipke i rekla da je greska u komunikaciji i opet ste se zaleteli ?
ccccc bruka ziva

prodajete se za sitno

GLAdiatorS
03.09.2010, 20:30
ne da ste vi imali dobru komunikaciju sa onima sa kojima ste i trazili saradnju znali bi :)

i alex je savila sipke i rekla da je greska u komunikaciji i opet ste se zaleteli ?
ccccc bruka ziva

prodajete se za sitno

jasta no bruka :huh:

Double trouble
03.09.2010, 20:46
ne, da ste vi imali dobru komunikaciju sa onima sa kojima ste i trazili saradnju znali bi :)

ccccc bruka ziva

prodajete se za sitno

Nisi valjda ocekivala da ce biti drugacije ? Nije im prvi put ...

GLAdiatorS
03.09.2010, 20:51

sta ti mlatis praznu slamu? svi ste neke pametnice i posteni! postenje vam to malo zaudara...

zasto se jednostavne ne igrate umjesto sto tracarite po serveru???

poLarna
03.09.2010, 20:52
Nazalost znam i to ...

Tako da se i ne cimam previse ...

Mislila sam da bar neko od mojih ima mozgic :D

poLarna
03.09.2010, 20:54
sta ti mlatis praznu slamu? svi ste neke pametnice i posteni! postenje vam to malo zaudara...

zasto se jednostavne ne igrate umjesto sto tracarite po serveru???

gladiatoru ili ko si vec , svako ima pravo na svoje misljenje zar ne ? :)

The_Player
03.09.2010, 20:55

@DT

Izuzmi nas komentara i price o kojima nemas blage veze, hvala!

@PO

Decko koji je vodio koordinaciju vasih offova,
dobio je spisak artifakta od Kokia na koje ide PV ally.
Na spisku je stojao taj art. 'Greska u komunikaciji sa vase strane'

BIA 4 je cistila taj art, BIA 4 ga je i uzela.
Ukoliko i dalje imas nekih nejasnoca, javi se vodjama PV ally,
osim ako ti ne treba publicitet ;)

p.s Hteli smo da ti damo art, ali smo se predmoslili!

GLAdiatorS
03.09.2010, 20:56
gladiatoru ili ko si vec , svako ima pravo na svoje misljenje zar ne ? :)

jasno da ima ali ovo je bas ono bezze,da ne upotrebim neku grublju rijec.
ljudi ponasate se kao djeca sta se desava sa vama?:huh:

poLarna
03.09.2010, 21:00
Nekulturno je davati logove nekih ljudi i mene sa skypa bez njihovih odobrenja pa to necu ni uraditi... pricam ono sto sam videla i pricam ono sto je bilo ...
Publicitet mi ne treba samo mi nije jasno kako se hvalite prljavom igrom ? Kaze spisak od pre ? Pa juce je meni ponudjeno da ti meni cistis art , kako to sad od pre spisak ako je ovo nudjeno ?
malo ste zalutali u svojim komunikacijama uz svo postovanje :)

p.s. Art ni u ludilu ne bi uzela , ne padam tako nisko cak i uz vasu pretpostavku ... Uzgred da ga hocu sama bi ga uzela, mene licno ne bi sprecili ni ponovi , ni saradnje :)

GLAdiatorS
03.09.2010, 21:04
Nekulturno je davati logove nekih ljudi i mene sa skypa bez njihovih odobrenja pa to necu ni uraditi... pricam ono sto sam videla i pricam ono sto je bilo ...
Publicitet mi ne treba samo mi nije jasno kako se hvalite prljavom igrom ? Kaze spisak od pre ? Pa juce je meni ponudjeno da ti meni cistis art , kako to sad od pre spisak ako je ovo nudjeno ?

p.s. Art ni u ludilu ne bi uzela , ne padam tako nisko cak i uz vasu pretpostavku ... Uzgred da ga hocu sama bi ga uzela, mene licno ne bi sprecili ni ponovi , ni saradnje :)

ja tebi da cistim art? ko li se sad pogubio :huh:
pa ti i ne znas moj nick a kazes da sam ti nudjen kao cistac.

mislim ipak da malo pretjerujes nema potrebe za ovim,neozbiljni smo i ti i ja.

The_Player
03.09.2010, 21:06

p.s. Art ni u ludilu ne bi uzela , ne padam tako nisko cak i uz vasu pretpostavku ...

Niko ti nije nudio da ti cisti art, ne znam o cemu pricas.
Ako je rec o mom offu, na preko 15h je bio od tog arta i planiran za nesto drugo.
Niti je dogovoarano nesto sa tobom, stoga ne znam ko ti je sta rekao, ali najbolje da se cujes sa tim nekim pa da raspravis o tome.

Bili smo jasni, spisak ste dobili.

I nema potrebe dalje da vodimo dalju diskusiju.

poLarna
03.09.2010, 21:11
[8:40:54 PM] Bole Banana Broz - The ultimate BOT: ok, icices bez kata... alex ce da kata za tebe
[8:41:26 PM] poLarna: sto to
[8:41:27 PM] poLarna: ?
[8:41:27 PM] Bole Banana Broz - The ultimate BOT: znaci, moraces da saljes off bez mace
[8:41:40 PM] poLarna: bez maze?????
[8:41:41 PM] Bole Banana Broz - The ultimate BOT: pa zato sto je 12h mnogo dug period
[8:41:48 PM] poLarna: banana ne zezaj me
[8:41:55 PM] Bole Banana Broz - The ultimate BOT: alex je sa katama na 2 sata odatle
p.s. izvinjavam se boletu na ovome ali ovde nema nista ruzno sto se kopiralo :)

i ja sam odbila tu "vasu'' ponudu i krenula sama na planiran art
i da u pravu si sa vama nema diskusije , gubljenje vremena :)

GLAdiatorS
03.09.2010, 21:13
[8:40:54 PM] Bole Banana Broz - The ultimate BOT: ok, icices bez kata... alex ce da kata za tebe
[8:41:27 PM] Bole Banana Broz - The ultimate BOT: znaci, moraces da saljes off bez mace
[8:41:41 PM] Bole Banana Broz - The ultimate BOT: pa zato sto je 12h mnogo dug period
[8:41:55 PM] Bole Banana Broz - The ultimate BOT: alex je sa katama na 2 sata odatle

vjerujem da te kako kazes zezao.
eh te banane nisu sto su bile :P

poLarna
03.09.2010, 21:20
i dalje se pravite ludi ? hehe
ok stavljam tacku na ovu pricu :)

uzivajte ''cisti''

The_Player
03.09.2010, 21:22
p.s. izvinjavam se boletu na ovome ali ovde nema nista ruzno sto se kopiralo :)

To nije bila nasa ponuda, vec je bilo reci da imamo kate na 2h od tog arta. I katanje nije ciscenje arta.
Jos jednom niko iz PV-a ti nista nije nudio.
Spisak ste dobili cim ste ga trazili, mi vas nismo imali stoga nismo mogli ni da znamo da dolazi do preklapanja.
- najbolje da se javis onima koji su vodili vasu koordinaciju i da raspravite o tome, zaista ne vidim da je PV napravio neku gresku. Za nas si igrac kao i svi ostali i nema potrene da polemisemo vise o ovome.

GLAdiatorS
03.09.2010, 21:24
i dalje se pravite ludi ? hehe
ok stavljam tacku na ovu pricu :)

uzivajte ''cisti''

evo samo jos jedno pitanje.
daj mi nick ko ti je iz PV obecao tako nesto?
a ja sam procitao citavu prepisku i nije lijepo to sto radis :angry:
sad se ti ljuti koliko ti volja ali nije posteno ovo sto si veceras napravila ni prema nama ni prema tvojima.

poLarna
03.09.2010, 21:25
.....

GLAdiatorS
03.09.2010, 21:27
.....

jasno mi je. hvala.

Rene
03.09.2010, 21:32
Ima jos 8 artifakta lude, pa navalite :P

GLAdiatorS
03.09.2010, 21:40
Ima jos 8 artifakta lude, pa navalite :P

samo je jedna luda :D

Banana
03.09.2010, 21:43
Nazalost znam i to ...

jbg, i ti si u toj sobi Po. mogla si i ti malo da upotrebis taj tvoj mozgic, a ne samo da trazis art na 15h!

Banana
03.09.2010, 21:47
@DT

Izuzmi nas komentara i price o kojima nemas blage veze, hvala!

@PO

Decko koji je vodio koordinaciju vasih offova,
dobio je spisak artifakta od Kokia na koje ide PV ally.
Na spisku je stojao taj art. 'Greska u komunikaciji sa vase strane'

BIA 4 je cistila taj art, BIA 4 ga je i uzela.
Ukoliko i dalje imas nekih nejasnoca, javi se vodjama PV ally,
osim ako ti ne treba publicitet ;)

p.s Hteli smo da ti damo art, ali smo se predmoslili!

istina... meni je koki dao spisak, to je bilo jutros oko pola 9. nazalost arti su brzo odbanovani bili pa samo morao sa jos nekolicinom igraca da koordinisem napade, te nisam stigao da vidim spisak... rekao sam danas vise puta po sobama na skajpu da je moja greska... jbg, ko radi taj i gresi (ovo mozda jeste ortcana fraza, ali je i istina)... dakle da ponovim... MOJA GRESKA.

Banana
03.09.2010, 21:53

dakle, kao sto sam ti rekao u sobi uprave, nisu oni tebi ponudili da ciste art, vec je meni alex rekla da moze da srusi riznicu. i to je to... kada sam pricao sa tobom rekao sam ti da alex moze da ti srusi riznicu ti si rekla da hoces da ti skoci heroj... posle smo se tako i dogovorili.

The_Player
03.09.2010, 22:00
istina... meni je koki dao spisak, to je bilo jutros oko pola 9. nazalost arti su brzo odbanovani bili pa samo morao sa jos nekolicinom igraca da koordinisem napade, te nisam stigao da vidim spisak... rekao sam danas vise puta po sobama na skajpu da je moja greska... jbg, ko radi taj i gresi (ovo mozda jeste ortcana fraza, ali je i istina)... dakle da ponovim... MOJA GRESKA.

Nebitno je cija je greske, ti si bio uzasno umoran, samo to neki ne mogu da razumeju.
Sledeci put neka oni rade koordianciju cele ally, a mi cemo da komenarisemo ishod.
Vec se radi o stavu, ali ne tvom. Sve je moglo drugacije da se resi, ali na malim srvarima otkrivamo kakvi smo zapravo :)

Ti si sjajan lik i nikako ne zasluzujes krivicu, vec cestitke na cinjenici da je WU ally uzela najvise artifakta

:ziveli:

GLAdiatorS
03.09.2010, 22:02
Nebitno je cija je greske, ti si bio uzasno umoran, samo to neki ne mogu da razumeju.
Sledeci put neka oni rade koordianciju cele ally, a mi cemo da komenarisemo ishod.
Vec se radi o stavu, ali ne tvom. Sve je moglo drugacije da se resi, ali na malim srvarima otkrivamo kakvi smo zapravo :)

Ti si sjajn lik i nikako ne zasluzujes krivicu, vec cestitke na cinjenici da je WU ally uzela najvise artifakta

podrzavam :ziveli:

*CIPIRIPI*
03.09.2010, 22:36
E ovako da i ja kazem 2-3 reci sto sam sam skontao iz ovih postova...Nisam u ni jednoj chat sobi gde se to raspravljalo ko ce koj art da uzme i gde ce koj off da ide,ali sam bio za to da i svoj off zrtvujem ako ce to biti bolje za celu alijansu!
Ali ovde koliko vidim bilo je par ljudi koji su dobro upotrebili svoj ''mozgic'' pa su puni sebe i bez dogovora sa drugim hteli da otimaju neki art koje je bio daleko od njih 15 sati!Bilo je i onih koji su otimali one arte na koje je vec bio poslat off.Zar to nije sjajno!?Ako cete iskreno nije me to iznenadilo.
Par ljudi su se nekoliko dana cimali,organizovali-NJIMA SVAKA CAST I SVO POSTOVANJE.A vas par da to za****.STRASNO!Sve bi ja vas sto imate toliko puno mozga i sto se pravite pametni preko kolena pa udri!:spank::spank::spank:

miki riki
03.09.2010, 23:53
E ovako da i ja kazem 2-3 reci sto sam sam skontao iz ovih postova...Nisam u ni jednoj chat sobi gde se to raspravljalo ko ce koj art da uzme i gde ce koj off da ide,ali sam bio za to da i svoj off zrtvujem ako ce to biti bolje za celu alijansu!
Ali ovde koliko vidim bilo je par ljudi koji su dobro upotrebili svoj ''mozgic'' pa su puni sebe i bez dogovora sa drugim hteli da otimaju neki art koje je bio daleko od njih 15 sati!Bilo je i onih koji su otimali one arte na koje je vec bio poslat off.Zar to nije sjajno!?Ako cete iskreno nije me to iznenadilo.
Par ljudi su se nekoliko dana cimali,organizovali-NJIMA SVAKA CAST I SVO POSTOVANJE.A vas par da to za****.STRASNO!Sve bi ja vas sto imate toliko puno mozga i sto se pravite pametni preko kolena pa udri!:spank::spank::spank:

:clap::clap::clap::clap::clap::clap:

kokica
04.09.2010, 00:33
Nazalost znam i to ...

mozda neko od "tvojix" ima mozgic,za razliku od tebe...nije mi jasno da od svog tvog svrljanja po raznoraznim sobama po skype-u nisi ukacila nesto korisno(ko na koji art ide,kakva je normalna konverzacija sa ljudima a ne ko kad usisava)...smesno mi je da se ovako ponasas...jedino cu te razumeti ako imas manje od 7 godina

toliko od mene,ako ti nesto nije jasno pitaj me na skype-u bez publiciteta

JEDNO VELIKO CCC za tebe

da ne zaboravim da se potpisem
KOKI2

kokica
04.09.2010, 00:36
podrzavam :ziveli:

BOLE FULL LIK......SVE POXVALE ZA NJEGA :ziveli:

Dzo_92
04.09.2010, 00:44

ahahha opet su izradili saradnju...dobro prosli put je bio pon :cool:

pa ljudi evo BITANGE daju 3 arta jedinstvena za mir u saradnji WU&PV

cudili smo se kad je Inter uzeo igrace koji nisu na njegovim koordinatama...a ti isti su uzeli jedinstvene arte danas :)

idemo dalje...raspored i nije tako los al lenjost je presudila..mada je pv imao 4-5 lepo "nabacenih" artova
al jedinst luda nije bila u rasporedu...pucali smo na kamenog :)

aj PV jednom budite ljudi i ne kvarite svima igricu ...

POLARNA je BITANGA zato su to i uradili!

PRAVDA za POLARNU(i spremaj onu tortu vec jednom...dajemo ti 3 arta za nju)ccc da me ne cuje hef samo :mad:

Zagor_
04.09.2010, 00:48
чедо спамеру
http://www.youtube.com/watch?v=zJJ_mQpKx7w

poLarna
04.09.2010, 06:27
jbg, i ti si u toj sobi Po. mogla si i ti malo da upotrebis taj tvoj mozgic, a ne samo da trazis art na 15h!

Konstatovali ste da je vas dovoljan ... drugi niste ni trazili

Ja trazila nista nisam , ja sam to krenula da uzimam , zar ima potrebe nesto da se trazi ???

banana onaj ko gresi on to i kaze , ne bezi od gresaka i problema i ne stavlja druge na block

no nebitno kao sto rekoh stavljam tacku na celu tu pricu :)

poLarna
04.09.2010, 06:37
Odoh u ilegalu, cujemo se nekad ;)

imas pravo za ovo mile :)
dovidjence :)

kopljas
04.09.2010, 10:22
Ja mogu reci da je SRBO najgora ALLY koja postoji ja do sada nisan video koliko igram takve ljude da je to strasno

GLAdiatorS
04.09.2010, 10:57
Ja mogu reci da je SRBO najgora ALLY koja postoji ja do sada nisan video koliko igram takve ljude da je to strasno

ih al ga sad pretjera :huh:
nemoj tako znam dosta srbovaca i vjeruj da su extra likovi. nemojte suditi citavoj ally na osnovu pojedinaca.

:ziveli::ziveli::ziveli:

Zemun
04.09.2010, 11:13
postajem licni defer do kraja servera onom ko mi isporuci lude :)

<3

miki riki
04.09.2010, 12:03

veruj mi ima i gorih

:clap::clap::clap::clap::zid:

kopljas
04.09.2010, 12:11
Mislis daj mi primer nekoga

Ja do sada koliko sam odigrao servera nisam video ljude da misle samo na svoju guzicu ili su to neki novi klinci sa novim momentina jbg mozda sam ja zastareo neznam pojasnite mi

Double trouble
04.09.2010, 12:18
Mislis daj mi primer nekoga

Ja do sada koliko sam odigrao servera nisam video ljude da misle samo na svoju guzicu ili su to neki novi klinci sa novim momentina jbg mozda sam ja zastareo neznam pojasnite mi

Grdno gresis sinko. PV je aly koja gleda samo svoju guzcu, da su bar klinci pa i da imaju opravdanje al ovako ...

A neki novi klinci, ponekad bi da pomognu tamo gde drugi nece a trebalo bi ...

kopljas
04.09.2010, 12:29
Mislim da negresim jer nisam u PV alijansi a ako ti kazes onda su sve alijanse katastrofalne

Double trouble
04.09.2010, 12:32
.

Posmatraj mapu i arte negde oko 18:00 samo ce ti se kasti

kopljas
04.09.2010, 12:46
Mogu da pohvalim SRBO-O savez koji su extra igraci jer izgleda da samo oni ratuju na tim kordinatama dok se drugi samo stekaju i cute i na kraju ispadnu velike igracine cccc strasno

kopljas
04.09.2010, 12:50
Samo da se ogradim da ni kod nas u Waru nije sve idealno ali mislim da gorih od SRBO nema

milepsr
04.09.2010, 12:54
@PV
Ne razumem cemu tolika arogantnost i bes ?

Ako postoji problem, i neko je nezadovoljan on se ne resava dizanjem nosa, nego normalnim razgovorom i slusanjem druge strane, jer svi igramo za isti cilj. Kako u igri, tako i na skype-u i forumu. Polarna se javila jer je nezadovoljna postupkom, koji je izgledao pogresno sa njenje strane gledista, odnosno na osnovu onoga sto ona zna.

A vi umesto da smirite situaciju, kao sto je Bole pokusao i rekao sve iskreno, vi ste se odmah postavili arogantno sa stavom: STA TI HOCES ? NE ZANIMAS ME...

Kao da je vama neko uzeo artifakt, i kao da ste vi osteceni. Kao da je vama ta devojka ucinila nesto lose. Vi ocigledno da ne smatrate da igramo zajedno, i da treba da se gradi timski duh i medjusobno poverenje ?

Ili je nesto drugo u pitanju ? Kompleksi ? Izdaja ? Licni interesi ?

I da smo protivnici, pre svega trebamo da budemo ljudi! Na prvom mestu to, pa onda sve ostalo!

Inace zelim da cestitam ljudima iz moje alijanse koji su odradili lavovski deo posla oko pripreme, i same organizacije uzimanja artefakata. Ne moram da ih navedem, znaju oni ko su ;)

Double trouble
04.09.2010, 13:01
@PV

Ako postoji problem, i neko je nezadovoljan on se ne resava dizanjem nosa, nego normalnim razgovorom i slusanjem druge strane, jer svi igramo za isti cilj. Kako u igri, tako i na skype-u i forumu. Polarna se javila jer je nezadovoljna postupkom, koji je izgledao pogresno sa njenje strane gledista, odnosno na osnovu onoga sto ona zna.

A vi umesto da smirite situaciju, kao sto je Bole pokusao i rekao sve iskreno, vi ste se odmah postavili arogantno sa stavom: STA TI HOCES ? NE ZANIMAS ME...

Kao da je vama neko uzeo artifakt, i kao da ste vi osteceni. Kao da je vama ta devojka ucinila nesto lose. Vi ocigledno da ne smatrate da igramo zajedno, i da treba da se gradi timski duh i medjusobno poverenje ?

I da smo protivnici, pre svega trebamo da budemo ljudi! Na prvom mestu to, pa onda sve ostalo!

Inace zelim da cestitam ljudima iz moje alijanse koji su odradili lavovski deo posla oko pripreme, i same organizacije uzimanja artefakata. Ne moram da ih navedem, znaju oni ko su ;)

:clap: tacno tako

The_Player
04.09.2010, 13:29
@PV

Niko ne dize nos, ako si zaboravio ona je ispred problema napustila prva sobu i nije nas ni saslusala do kraja, vec pravi od nas krivce i hrani sujetu ovima koji sad tapsu :)
Toliko o 'dizanju nosa'...i smirvanjem situacije.

Ucinila nam je lose u netacnim redovima koje je ispisala, zbog licnih hirova
To ne rade 'veliki igraci', no nije ni bitno vise, svoje smo rekli
kapiram zasto branis drugaricu, ali taj stav bas ne prolazi kod svakog.

Uzgred i ja bih da cestitam PV ally na sjajnom poslu...Vecina artifata sa -/- je kod nas :)
Ali nema opustanja, sad ih treba odbraniti, a i jos neke oteti od drugih :)

i u daljem nastavku igre mozete nas naci na skypu,
ni na ranijim serverima nismo bili 'najglasniji na forumu'
stoga nema potrebe ni sada da radimo to.

Srdacan pozdrav svima

xxx _
04.09.2010, 13:46
Mislim da negresim jer nisam u PV alijansi a ako ti kazes onda su sve alijanse katastrofalne

potpisi se.

kopljas
04.09.2010, 13:54
Sta ti znaci moj potpis ??

observers
04.09.2010, 13:54
Sta ti znaci moj potpis ??

кад ионако не зна да чита :D

Double trouble
04.09.2010, 14:23
WU SU prvi ostao bez osvojenog arta :) Maznuo ga Grifin Moonku

kopljas
04.09.2010, 14:30
Svaka cast

Double trouble
04.09.2010, 17:07
@ Kopljas

Sad proctaj Polarnin profil, i pogledaj koja alijansa oce a koja nece da pomogne ... vec gleda samo svoje dupe ...

Zagor_
04.09.2010, 17:10
Samo da se ogradim da ni kod nas u Waru nije sve idealno ali mislim da gorih od SRBO nema

види деране, гледам и контам
да ли се жалиш или хвалиш да си у WAR-u ?
очигледно је да се хвалиш јер да се жалиш или би сам изашао ил би био избачен из истог па зато и нестављаш свој ник из игре :D
за све нејасноће или питања око савеза имаш коме да се обратиш а не овде да се хвалиш :)
ја знам да јесте ЧАСТ И ПОНОС играти у савезу у којем си сада :cool: али имај и респект према противнику какав год био (бољи или гори)
ај ;)

miki riki
04.09.2010, 17:43
drug me zamolio da stavim link na kome se vidi kako se traze arti i na koja sela ide ofah i srbo

ipak ima nade

http://www.youtube.com/watch?v=MImb4tAB1mo&feature=related

kopljas
04.09.2010, 18:36
bas si vickast duse hahahah

Zagor_
04.09.2010, 18:38
bas si vickast duse hahahah

такав сам по целом телу :wink:

kopljas
04.09.2010, 18:39
http://sweww.ist-chef.com/

Dzo_92
04.09.2010, 18:41
чедо спамеру
http://www.youtube.com/watch?v=zJJ_mQpKx7w

Na fb ima grupa Bromazepam.Feel free to join ^^

Zagor_
04.09.2010, 18:57
Na fb ima grupa Bromazepam.Feel free to join ^^

презентујеш групу у којој си ти оснивач
то је спамање форума
молим да се банују ови наркомани http://forum.thescubasite.com/characters/character0011.gif (http://www.thescubasite.com)

griffin rs2
04.09.2010, 19:40
drug me zamolio da stavim link na kome se vidi kako se traze arti i na koja sela ide ofah i srbo

ipak ima nade

http://www.youtube.com/watch?v=MImb4tAB1mo&feature=related

Joooj, pa kakoooo????

F-A-N-T-O-M, to je ovaj Fantom AD sa rs4?, mislim da je u OFAH-u, zaboravio sam nik.

nervozni
04.09.2010, 20:35
Niko ne dize nos, ako si zaboravio ona je ispred problema napustila prva sobu i nije nas ni saslusala do kraja, vec pravi od nas krivce i hrani sujetu ovima koji sad tapsu :)
Toliko o 'dizanju nosa'...i smirvanjem situacije.

Ucinila nam je lose u netacnim redovima koje je ispisala, zbog licnih hirova
To ne rade 'veliki igraci', no nije ni bitno vise, svoje smo rekli
kapiram zasto branis drugaricu, ali taj stav bas ne prolazi kod svakog.

Uzgred i ja bih da cestitam PV ally na sjajnom poslu...Vecina artifata sa -/- je kod nas :)
Ali nema opustanja, sad ih treba odbraniti, a i jos neke oteti od drugih :)

i u daljem nastavku igre mozete nas naci na skypu,
ni na ranijim serverima nismo bili 'najglasniji na forumu'
stoga nema potrebe ni sada da radimo to.

Srdacan pozdrav svima

prvi i poslednji put se oglasavam na ovom forumu i naravno prekidam sa igrom upravo zbog ove osobe koja je najveci manipulator,lazov i sve ono najgore sto ova igra moze da pokaze

1. mada me se ne tice ova situacija sa polarnom ali zasto ti mislis da tebe mora neko da SLUSA DO KRAJA,sta si ti neki vudu travaian?
2.licni hirovi i veliki igraci,pa ti si prva iz licnog hira direktno odgovorna zbog ne uzimanja arta sposobnih vojnika PV ally,eto koliko si ti licemerna osoba,prigovaras nekom za nesto a prva to radis
3.cestitam i ja PV ally zao mi je sto nisam mogao vise doprineti za savez ali sam barem ostavio dobar nalog a ne ugasio

samo za kraj da javno kazem da me je sramota sto sam bio u pobednickoj ally na proslom rs3 a ovu osobu ko bude pratio u daljem nastavku igre nek se zapita sta su to moralne vrednosti,pozzzzzz travianci

Dzo_92
05.09.2010, 00:02

pa vidis da si iz PV ...kakav bre war... :laugh:

To su oni sto ih vodio zagor ?

Dzo_92
05.09.2010, 00:04
prvi i poslednji put se oglasavam na ovom forumu i naravno prekidam sa igrom upravo zbog ove osobe koja je najveci manipulator,lazov i sve ono najgore sto ova igra moze da pokaze

1. mada me se ne tice ova situacija sa polarnom ali zasto ti mislis da tebe mora neko da SLUSA DO KRAJA,sta si ti neki vudu travaian?
2.licni hirovi i veliki igraci,pa ti si prva iz licnog hira direktno odgovorna zbog ne uzimanja arta sposobnih vojnika PV ally,eto koliko si ti licemerna osoba,prigovaras nekom za nesto a prva to radis
3.cestitam i ja PV ally zao mi je sto nisam mogao vise doprineti za savez ali sam barem ostavio dobar nalog a ne ugasio

samo za kraj da javno kazem da me je sramota sto sam bio u pobednickoj ally na proslom rs3 a ovu osobu ko bude pratio u daljem nastavku igre nek se zapita sta su to moralne vrednosti,pozzzzzz travianci

lep post i velika hrabrost da izadjes i javno ovo napises...msm da nije prvi put da ovo se ovde pise
inace nema pv lose clanove (ipak su osvojili 1 server) al vodjstvo ccc

The_Player
05.09.2010, 01:04

PV alijasna je uzela 2 artifata sposbnih vojnika, a to ako si neobavesten ili ne znas o cemu se radi, meni je zaista zao. Lepo Vam je svima receno da ne saljete offove nasumice, jer ne idemo na arte po sopstvenom nahodjenju - sta bi smo hteli da imamo kod sebe, vec kupimo po blizini. Zato smo za sada uzeli 13 artifata na kvadrantu gde nismo sami!
Artifaki su vlasnistvo ally, a spisak koriscenja istis pravi bas neko iz Warr-a
Da si se javio nekom od vodja Warra kada smo pravili koordiancu ko gde ide, doprineo bi veorvatno vise. I ally ne vodim ja stoga nema potrebe mene neko da slusa, do sada su se sve vodje PV ally brlo brzo dogovarale oko svega i rezultat je ocigledan.
A sledeci put ti uradi bolju akciju na nekom drugom serveru, pa dodji da nam se pohvalis :)

@Dzo tj. Ceda

Umesto sto ides za nama i trazis greske, bolje gledaj svoje dvoriste i zapitaj se da li je oke da se -/+ roka sa savezon ... dok vi drzite PON sa njima. Pitanje vreme kada ce vasi igraci izvaliti sta radite (ostata ally), stoga bolje pazi na svoju ally, a za nas se ne brini. :wink:

observers
05.09.2010, 01:10
pa vidis da si iz PV ...kakav bre war... :laugh:

To su oni sto ih vodio zagor ?

мош ти то , мош ти то , па ко те је брато мислим пито ;)

http://www.youtube.com/watch?v=yWbMM0vTvjk

Dzo_92
05.09.2010, 03:24
PV alijasna je uzela 2 artifata sposbnih vojnika, a to ako si neobavesten ili ne znas o cemu se radi, meni je zaista zao. Lepo Vam je svima receno da ne saljete offove nasumice, jer ne idemo na arte po sopstvenom nahodjenju - sta bi smo hteli da imamo kod sebe, vec kupimo po blizini. Zato smo za sada uzeli 13 artifata na kvadrantu gde nismo sami!
Artifaki su vlasnistvo ally, a spisak koriscenja istis pravi bas neko iz Warr-a
Da si se javio nekom od vodja Warra kada smo pravili koordiancu ko gde ide, doprineo bi veorvatno vise. I ally ne vodim ja stoga nema potrebe mene neko da slusa, do sada su se sve vodje PV ally brlo brzo dogovarale oko svega i rezultat je ocigledan.
A sledeci put ti uradi bolju akciju na nekom drugom serveru, pa dodji da nam se pohvalis :)

@Dzo tj. Ceda

Umesto sto ides za nama i trazis greske, bolje gledaj svoje dvoriste i zapitaj se da li je oke da se -/+ roka sa savezon ... dok vi drzite PON sa njima. Pitanje vreme kada ce vasi igraci izvaliti sta radite (ostata ally), stoga bolje pazi na svoju ally, a za nas se ne brini. :wink:

@ ja ili Dzo ne Ceda,cero,sedi ti samo na tvoj acc ^^ i ne brini se ko pise odakle btw pazi nalog ^^ vidim plava tacka 24/7,izadji nekad negde :P :D

The_Player
05.09.2010, 03:28
Nalog nije plav 24/7 i znamo da ne vidis :) (http://lazy.travianteam.com/slike/smilies/001_tongue.gif)

Dzo_92
05.09.2010, 03:36
Nalog nije plav 24/7 i znamo da ne vidis :) (http://lazy.travianteam.com/slike/smilies/001_tongue.gif)

Ali ja znam sta sam cuo :laugh: :trac:

The_Player
05.09.2010, 03:46
Ali ja znam sta sam cuo :laugh: :trac:

Dovoljno je bilo da procitas dual acc + siter, ali opet nije plav non stop...
nema potrebe za tim :P

Dzo_92
05.09.2010, 03:55

E aj dodaj na skype da te pitam nesto - dzo_92 ^^

Denebclimber
05.09.2010, 04:19

@DZO aka CEDA :D:D:D
da, vidis da i na forumu ima duala...

alex, tek sad sam provalio da si me bloknula na skajpu... mogu da znam razlog? nisam te vredjao koliko se secam... ni za art me nisi zeznula... sto blok? :(
mozemo biti prijatelji na skajpu, kad smo vec na mapi neprijatelji? :)

@ polarna (seti se ovog posta )

Mako necu da komentarisem .... zar ste sumnjali da nesto novo moze da se izmisli , osim ponavljanja istorije .... gadno ste se zajeb ako ste to i pomislili :D

...neka vreme pokaze svoje... :)

Angel_NN
05.09.2010, 11:36
@ ja ili Dzo ne Ceda,cero,sedi ti samo na tvoj acc ^^ i ne brini se ko pise odakle btw pazi nalog ^^ vidim plava tacka 24/7,izadji nekad negde :P :D

Sta da vam kazem,Plavimoooo,opasno PLAVIMOOOO !!!!! :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Zemun
05.09.2010, 11:43
koliko je ovaj forum truo pokazuje , covek da ne igra bi mogao stvarno da pomisli da je srbo pukao, da je pv uzeo nekih strasnih milion artova...pa srbo ima 3 jedinstvena, medju njima kameni i sitosti, pa ti vrede maltene vise nego svi ostali :) mislim naravno to treba odbraniti ali opet ...

kako kazu pametni ljudi a i mi muskarci volimo da se tesimo time :)

"bitan je kvalitet ne kvantitet" eheheh :)

<3

Urke_DelijeSever
05.09.2010, 11:43

Samo zbog tebe nepismenog sam morao opet da se registrujem na forum... kao sto ti kazes da ne brinu za tebe, tako i ja tebi kazem da ne brines za nas i da nas vise ne spominjes u svojim postovima... nemas nikakvu predstavu sta se desava a pokusavas nesto da isprovociras, jer za bolje i nisi... imas tu srecu da smo vas bar za sada zaobisli a to bi vrlo lako moglo da se promeni na vasu stetu... ja na tvoj odgovor ovom postu necu odgovarati jer me kompletno ne zanima sta bilo ko ima da kaze... rekao sam ti sta sam imao a ti nastavi kako mislis da ti odgovara.

GLAdiatorS
05.09.2010, 12:38
koliko je ovaj forum truo pokazuje , covek da ne igra bi mogao stvarno da pomisli da je srbo pukao,

<3

svi smo mi bratac pukli cim se zamlacujemo ovim glupostima.:(

miki riki
05.09.2010, 14:03
ZAR JE The_Player ZENSKO
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA:blink::blink: :blink::blink::blink:

Double trouble
05.09.2010, 14:25
ZAR JE The_Player ZENSKO
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA:blink::blink: :blink::blink::blink:

Nije :muha:

GLAdiatorS
05.09.2010, 16:49
Sticajem okolnosti naletim na prijatelja sa rs1 koji igra i rs2 u nama protivnickoj ally SRBO,
koji mi kaze da je oko 21h njegov saborac iz saveza trebao da preuzme jedinstvenu ludu,
a PV je art osvojio oko 19: 15 :rolleyes:

Pa me samo interesuje jedna stvar,
kad je ono PoLarna trebala da uzme taj art? :huh:

I sto joj niko od drugara iz Bitangi nije rekao da art mozda i nece uzeti?! :glare::glare::glare:

ajmo sad posteni da vas cujem :D:D:D

makronjero
05.09.2010, 22:05
Auuuuuuu

Koliko pljuvanja, koliko loših reči.... :( :( :(

Ali da se osvrnemo na temu: Trenutno stanje na serveru

Sto se tiče našeg kvadranta +/-, mi smo sve artifakte na tom kvadrantu pokupili (mozda nam je promakao jedan za silose i skladišta mali koji je bio na samoj granici).
Nisam zadovoljan raspodelom jedinstvenih artifakta (Naš kvadrant je dobio jedinstveni špijunski i skrivalice)
Uzeli smo 2 ili 3 artifakta na -/-, 2 ili 3 na +/+ što je sjajan rezultat za WU ally.

Hteo bih da pozdravim i saborce iz PV alijanse (sjajno odradjen posao oko uzimanja arta), ali ne bih komentarisao jedinstveni artifakt lude, mislim da je previse stranica na forumu posvećenom tom artifaktu...

Sve u svemu, sada nam predstoji konačno i malo akcije da uspostavimo balans artifakta ;)

I nemojte se svađati i koristiti grube reči, nema potrebe za tim :ziveli::ziveli::ziveli:

Dzo_92
06.09.2010, 04:06
Sticajem okolnosti naletim na prijatelja sa rs1 koji igra i rs2 u nama protivnickoj ally SRBO,
koji mi kaze da je oko 21h njegov saborac iz saveza trebao da preuzme jedinstvenu ludu,
a PV je art osvojio oko 19: 15 :rolleyes:

Pa me samo interesuje jedna stvar,
kad je ono PoLarna trebala da uzme taj art? :huh:

I sto joj niko od drugara iz Bitangi nije rekao da art mozda i nece uzeti?! :glare::glare::glare:

ajmo sad posteni da vas cujem :D:D:D

Pa nije nam se ni obratila :) vama jeste pa ste je ispalili ...
Mi smo uzeli sto smo hteli i planirali,raspored je "slucajno" bio bolji po pv al ni tako niste nesto briljirali jer niste imali offa :) a slucajno padne bas pored obrve,headsmana,serzile,kohria...i slicnih art ...pa sta je palo pored mene ???bas nista ispod 8h setanja i to smo slali odvojeno off,kate (neko od komsija) i heroja odvojeno da povucemo odmah off pa idemo na sledeci..

i ostalo nam je jos bar toliko offa ako ne i vise od toga...sto ce se i videti :) msm na bitange bar ...

U svakom slucaju ne znam sto se barba ponosi sto im je izmakao 1 ili nijedan a 1 sam ja uzeo sa + - i krenuo na jos jedan...Podseticu ih samo da su sami na koordinatama i da to sto ste uzeli skoro sve nije slucajno :rolleyes:

I sto se cudite rasporedu jedinstvenih???!pa palo je jednako kod vas koliko i kod ostalih...i samo jos da napomen da je SRBO uzeo jedinstvene sve koji vrede (skoro sve)i da je uzeo 1 vise mali od pv al to je nebitno vec sam raspored arta koji je bio na strani pv bas dosta i samo da li ce igraci koji trose u proseku po 100 golda mesecno moci da cuvaju i setaju art i da li ce ga iskoristi kako treba,ja sam mojima odmah rekao da se ne hvataju arta ako nisu sposobni posle da ga setaju,goldaju tj da plate cenu arta

Ovo je moj koment vezan za arte i to je sve sto cete od SRBO dobiti za sad..radi se na jos nekim artima al otom potom

i jos nesto za sve drugare,ne stavljajte me u usta dok nisam tu i ne mogu da odgovaram,pogotovo ne no liferi (zidaju po 5 ww-a odjednom) i ljudi bez morala ( ko bude pricao sa Čedom imace posla sa mnom) msm da je ovo neki opasni iz pv rekao :)

INTER

napisao Čeda...zalepio Dzo

vasasgo.ma
06.09.2010, 08:13
HAHAHAHAH svaki forum isti ( kao i serveri ), ja bih samo da pozdravim sve drugare koji su ovde.
A i malo da spamamo forum heheheheh:P

Angel_NN
06.09.2010, 10:32
Pa nije nam se ni obratila :) vama jeste pa ste je ispalili ...
Mi smo uzeli sto smo hteli i planirali,raspored je "slucajno" bio bolji po pv al ni tako niste nesto briljirali jer niste imali offa :) .....

i ostalo nam je jos bar toliko offa.....

U svakom slucaju ne znam sto se barba ponosi sto im je izmakao 1 ili nijedan ...

I sto se cudite rasporedu jedinstvenih???!pa palo je jednako kod vas koliko i kod ostalih...i samo jos da napomen da je SRBO uzeo jedinstvene sve koji vrede (skoro sve)i da je uzeo 1 vise mali od pv .....

napisao Čeda...zalepio Dzo

Ja moram da odgovorim hehehehe pa to je prosto jace od mene, Pricas o nekim ofovima,okey sem srbo.B da li je neki savez bio u top 10 napadaca,eeeeeee NIJE, PV je imao 2 toliko o offovima ;) i dalje ih ima :p sto ces videti ....

Sad koliko pamtim vi se prostirete na 3 korda a uzeli ste samo 1 mali vise od PV koji je striktno na -|-
A sta je sa velikim artima Nereseno 6,6 inace svaka cast za jedinstvene,ali opet i mi imamo jedan jedinstven !!! I za kraj- Svakako vi NIKAKO ne treba da prigovarete WU na samoci u svojim kordima :) :) :) posto ceo server simujete na "val" strani ....

Posto istina boli,ajde sad me lepo opet izvredjajte kao sto umete,nije problem :D :D :D :D :D :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: jer vase reci me doticu kao lanjski sneg..... GO GO GO

Denebclimber
06.09.2010, 12:52
blAblablakenjkenjkenj

Posto istina boli,ajde sad me lepo opet izvredjajte kao sto umete,nije problem :D :D :D :D :D :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: jer vase reci me doticu kao lanjski sneg..... GO GO GO

dovoljno sam sebe vredjas de jos mi da te vredjamo :D a i to nije nas stil, to vise vama lezi... uzivajte igra tek pocinje :)

EDIT :
Ma prostiremo se na 16 korda :D:poke::poke:

Dzo_92
06.09.2010, 12:54
Ja moram da odgovorim hehehehe pa to je prosto jace od mene, Pricas o nekim ofovima,okey sem srbo.B da li je neki savez bio u top 10 napadaca,eeeeeee NIJE, PV je imao 2 toliko o offovima ;) i dalje ih ima :p sto ces videti ....

Sad koliko pamtim vi se prostirete na 3 korda a uzeli ste samo 1 mali vise od PV koji je striktno na -|-
A sta je sa velikim artima Nereseno 6,6 inace svaka cast za jedinstvene,ali opet i mi imamo jedan jedinstven !!! I za kraj- Svakako vi NIKAKO ne treba da prigovarete WU na samoci u svojim kordima :) :) :) posto ceo server simujete na "val" strani ....

da li ti mislis da srbo o nema offa? :rolleyes: pa to su isti oni sto su vam zagora iseljavali par puta,isti oni sto vas udaraju u polju non stop :) al takav je dogovor,mora neko da ostavi prazne riznice da mozemo negde da stavimo nesto ako ukrademo :)

samo tesko ce se cuvati arti jer smo svi u komsiluku i bice tesko da pv zadrzi osim ako ih ne uzmu neki aktivniji :)

i da imate offa ne bi pali u pljackama na 8 mesto kao savez iako imate 2 brza arta al NEMATE OFFA

ps.gorosh kod nas ne farma tako da moras da se utesis necim drugim a te vase offove sam gledao i nisam uopste video nesto blizu nasem proseku osim mozda 1-2 offa tako da bolje da ne vadimo logove

pps.a tvoj savez je pre koju nedelju umalo u minus usao u top 10 farming :(

napisao DZO the legend!!!!

Denebclimber
06.09.2010, 13:03
da li ti mislis da srbo o nema offa? :rolleyes: pa to su isti oni sto su vam zagora iseljavali par puta,isti oni sto vas udaraju u polju non stop :) al takav je dogovor,mora neko da ostavi prazne riznice da mozemo negde da stavimo nesto ako ukrademo :)

napisao DZO the legend!!!!

mislis menjali mu mesto boravka na nalogu? :D ccc pa oni su vece bitange od nas, mi malo lupimo pa kuliramo pustimo ih da se ponadaju, a ovi ortodoksi nemaju dusu :D

nego idi rokaj komsiluk malo, nemoj da spamas ovde nema nista pametno nikad :D

p.s. svidja mi se sto je sav deff u art selima pa cak i onim malim, pazi se obrvice uskoro dolazi djavo po svoje :D

Napisao Maka the Imperija :D:D:D

Zagor_
06.09.2010, 13:08
da li ti mislis da srbo o nema offa? :rolleyes: pa to su isti oni sto su vam zagora iseljavali par puta

батице, када већ помињеш Загора мораш прво да тражиш одобрење од њега :)
јер то име се пише са уважавањем ;)
пре свега немаш ни потребу да ме помињеш како сте ме селили по мапи јер су чисте глупости који могу да ти поверују само они као ти (који нису упућени)
добро знаш где је, када и како играо налог Duh sa sekirom
Lepi johny није мој налог већ на том налогу сам био као испомоћ и ништа више, села ја нисам оснивао већ Никола
о части, образу и поверењу што се тиче Вас Битанги (мислим на врх савеза) сам довољно и чуо и видео тако да даље не морам да коментаришем

ту сам ја :nevidljiv:

Denebclimber
06.09.2010, 13:14
батице, када већ помињеш Загора мораш прво да тражиш одобрење од њега :)
јер то име се пише са уважавањем ;)
пре свега немаш ни потребу да ме помињеш како сте ме селили по мапи јер су чисте глупости који могу да ти поверују само они као ти (који нису упућени)
добро знаш где је, када и како играо налог Duh sa sekirom
Lepi johny није мој налог већ на том налогу сам био као испомоћ и ништа више, села ја нисам оснивао већ Никола
о части, образу и поверењу што се тиче Вас Битанги (мислим на врх савеза) сам довољно и чуо и видео тако да даље не морам да коментаришем

ту сам ја :nevidljiv:

hahahah izvini cika Zagore nema te nesto u nasoj sumi, morao sam malo da te cacnem da vidim jesi ziv :D al cacnuo sam te sa uvazavanjem, pa ipak si ti moj najdrazi prasumar :D :*
nego, jel igras sad neki nalog opet ili si odustao? :D

ne znam sta si cuo, al ako su ti preneli ovi tvoji iz alijanse onda me i ne zanima preterano :D

pozz za barbu i ekipu sto salje fejkove, izgleda da su uzeli recept od pv ally :D

Zagor_
06.09.2010, 13:42
hahahah izvini cika Zagore nema te nesto u nasoj sumi, morao sam malo da te cacnem da vidim jesi ziv :D al cacnuo sam te sa uvazavanjem, pa ipak si ti moj najdrazi prasumar :D :*
nego, jel igras sad neki nalog opet ili si odustao? :D

ne znam sta si cuo, al ako su ti preneli ovi tvoji iz alijanse onda me i ne zanima preterano :D

pozz za barbu i ekipu sto salje fejkove, izgleda da su uzeli recept od pv ally :D

куће већа и гора шума од овог Београда, тако да могу рећи да сам сваки дан у шуми
нема потреба да ми преноиси нико ништа, Бог ми дао очи тако да сам све видео (чак и више од тога)

неваља Вам све то Битанге, пуни сте себе ,
ко високо лети ниско пада ...лако је бити офер, треба бити човек

milepsr
06.09.2010, 15:49
@Denebclimber

Ja ne sumnjam u vas, i siguran sam da imate dosta dobrih off-ova jer imate dosta kvalitetnih igraca, ali iskreno ocekivao sam mnogo vise od vas u proteklih nekoliko dana...

3ypk
06.09.2010, 17:28
@Denebclimber

Ja ne sumnjam u vas, i siguran sam da imate dosta dobrih off-ova jer imate dosta kvalitetnih igraca, ali iskreno ocekivao sam mnogo vise od vas u proteklih nekoliko dana...

Veruj da ima dosta ljudi koji su ocekivali mnogo vise. Neko od igraca, a neki od nas naivnih i od srbijanskog travijan tima.

Vasilij Zajcev
06.09.2010, 19:08
Kako je vama ovde dobro,bas se zabavljate....:clap:
Eto do sada se nismo ukljucivali u ovaj vid zabave,hehe... ali jesmo pratili... :)

Pozdrav svim saigracima,kao i ljudima sa "one strane" :D

Za pocetak dovoljno nadam se ....

"Profil jos u izradi,bas nemamo iskustva sa ovim forumom :( ,tako da ne zamerite u startu"

*CIPIRIPI*
07.09.2010, 11:28
Zdravo komsija :P

SerbZmaj
07.09.2010, 11:39
Ma bas se zabavljaju, nisam citao ali verovatno je kao i na drugim forumima (serverima) do sada, svadja, nepismenost i glupost....farma :D
( doduse ima i ok ljudi )

Vasilij Zajcev
07.09.2010, 13:37
@*CIPIRIPI* - ooo, gde si ti komsija :) ajde na kafu :)))

@ SerbZmaj - svuda ima normalnih ljudi samo se kriju :))

Dzo_92
07.09.2010, 14:00
sta sam danas video ljudi u mom savezu :blink: :shok:

deff acc sa 24k falangi i 5k druida sve lvl 20 :O

ako ima negde nesto slicno javljate

tema : "deff stanje na serveru" :laugh:

Double trouble
07.09.2010, 19:42
sta sam danas video ljudi u mom savezu :blink: :shok:

deff acc sa 24k falangi i 5k druida sve lvl 20 :O

ako ima negde nesto slicno javljate

tema : "deff stanje na serveru" :laugh:

Ima :) OFAH-Z 2 takva naloga :) Oba galska :) manje druida doduse, al upravo krecemo na popravljanje, za par dana bice jos nekoliko slicnih naloga :) Nisam mogao da verujem kad sam video da deferi imaju njive na 13-14 lvl :) Svaka cast ljudima stvarno

griffin rs2
07.09.2010, 19:53
koliko se sećam imali smo u OFAH gala sa njivama na 14 još dok sam ja igrao, pre oko 2 meseca , pa vi računajte...

Double trouble
07.09.2010, 20:10
koliko se sećam imali smo u OFAH gala sa njivama na 14 još dok sam ja igrao, pre oko 2 meseca , pa vi računajte...

Imas tu i jednog rimljanina :)

griffin rs2
07.09.2010, 21:18
Imas tu i jednog rimljanina :)

Ma ima svašta :)

Vasilij Zajcev
07.09.2010, 22:52
hehe...
tolike kolicine deff-a,pa jos ovako javno...hm....
drugari da nije suprotno,a da na ovaj nacin cuvate sebi strah :scared2:

mmm?

Double trouble
08.09.2010, 00:25
hehe...
tolike kolicine deff-a,pa jos ovako javno...hm....
drugari da nije suprotno,a da na ovaj nacin cuvate sebi strah :scared2:

mmm?

Dodji da proveris ;)

Vasilij Zajcev
08.09.2010, 09:49
Dodji da proveris ;)

Hehe,bi smo,vrlo rado,samo smo udaljeni dve svetlosne godine,treba proci kroz bar 5 drzava do tebe,a jos nismo izvadili crvene pasose,zezaju nas sa vizama...;)

Ma tek sada sledi provera deff stanja svih na mapi,tako da ne brinite uskoro ce se saznati ciji su defferi bili najvredniji...:pivo:

:snajper:

serbia_team
08.09.2010, 13:52
Imam jedno pitanje za clanove WU ally!
Sta ce vama saradnja sa SU??
I sta vi ocekujete od igraca iz SU koji su vecina pocetnici.(ima par dobrih igraca)
Vidimo svi na + + kordinatama da SU opasno kolju sve redom ali oaze:laugh::laugh:

rasag
08.09.2010, 18:28
I sta vi ocekujete od igraca iz SU koji su vecina pocetnici.(ima par dobrih igraca)
Vidimo svi na + + kordinatama da SU opasno kolju sve redom ali oaze:laugh::laugh:
Pa i oaze su deo igre.A narocito par dobrih igraca.Hoces da kazes da kod vas sve dobri igraci.

serbia_team
08.09.2010, 19:38
Pa i oaze su deo igre.A narocito par dobrih igraca.Hoces da kazes da kod vas sve dobri igraci.

Kod nas ima dosta iskusnih a i organizovanih igraca za razliku od mocnog SU...:P:P

pop80
08.09.2010, 21:26
Hehe,bi smo,vrlo rado,samo smo udaljeni dve svetlosne godine,treba proci kroz bar 5 drzava do tebe,a jos nismo izvadili crvene pasose,zezaju nas sa vizama...;)

Ma tek sada sledi provera deff stanja svih na mapi,tako da ne brinite uskoro ce se saznati ciji su defferi bili najvredniji...:pivo:

:snajper:

da sam na tvom mestu ne bih bio toliko siguran, okreni se malo oko sebe mislim da je vreme da ukapiras:usamljen:

Vasilij Zajcev
08.09.2010, 22:29
da sam na tvom mestu ne bih bio toliko siguran, okreni se malo oko sebe mislim da je vreme da ukapiras:usamljen:

auhh,
nisam napisao niti rekao nista, sa sigurnoscu...bar koliko se ja secam,,,:)
drugi deo recenice nisam razumeo,sorry,ali istina....pojasni ako mozes!?

i da,kao sto vecina ovde jeste,bilo bi lepo ostaviti i nick naloga,da znamo sa kime diskutujemo...
vazi i za drugara sa "serbia_team"

unapred hvala!

Dzo_92
09.09.2010, 02:34
auhh,
nisam napisao niti rekao nista, sa sigurnoscu...bar koliko se ja secam,,,:)
drugi deo recenice nisam razumeo,sorry,ali istina....pojasni ako mozes!?

i da,kao sto vecina ovde jeste,bilo bi lepo ostaviti i nick naloga,da znamo sa kime diskutujemo...
vazi i za drugara sa "serbia_team"

unapred hvala!

pop80 je dual na TM sa mnom i Čedom

samo ne voli da se potpisuje :P

Vasilij Zajcev
09.09.2010, 09:16
pop80 je dual na TM sa mnom i Čedom

samo ne voli da se potpisuje :P

Hvala druze! :)

makronjero
09.09.2010, 15:18

A sto se vi odmah poleteli i sklopili PON sa SRBO, kad su tu sve amateri i pocetnici?
Mozda onako bezveze, a mozda malo i iz straha ili ne znam ja već čega ;)

serbia_team
09.09.2010, 18:04
A sto se vi odmah poleteli i sklopili PON sa SRBO, kad su tu sve amateri i pocetnici?
Mozda onako bezveze, a mozda malo i iz straha ili ne znam ja već čega ;)

Hahahahahah decko ako imas nekog kuci nek ti stavi toplomer da ti proveri temperaturu:laugh::laugh: :lekic:

Ako su SRBO pocetnici neigram vise travian!

Strike.Zone
09.09.2010, 18:09
U pravu je serbian_team

makronjero
09.09.2010, 21:21
Hahahahahah decko ako imas nekog kuci nek ti stavi toplomer da ti proveri temperaturu:laugh::laugh: :lekic:

Ako su SRBO pocetnici neigram vise travian!

Nisi ti mene shvatio..... Ali nema veze, neću komentarisati dalje... :)

Double trouble
10.09.2010, 09:27
Hmmm prirodno je da se koordinate udruzuju, u slucaju da su druge dve udruzene ... Najgora stvar koja je mogla da se desi rs serverima jeste ovako uska podela servera na 2 jasna bloka. Daleko je igra nezanimljivija.

Za razliku od drugih aly, OFAH nije pravio milion wingova ni na svojim koordinatama, dok je WU odmah imao 15 primera radi i nije jedini. Kad je alijansu cinilo 3 saveza, bili smo ekstremno zadovoljni, sto cemo moci ceo server da farmamo i da se igramo, jer dobar deo aly cine izraziti farmeri.

Nakon sklapanja jos 2 saradnje, polovina Aly se pobunila. Savez u kojem ja igram, je u jednom trenutku bio na ivic odvajanja, jer je 75% ljudi u savezu bilo protiv tih saradnji. Cak ih nismo ni prihvatili u momentu. Sto je sigurno bila greska, uvidesmo kasnije, i sad bi se zestoko pobunili da taa dva saveza oce da se odvajaju.

Medjutim, s obzirom na staanje na serveru, vrlo brzo smo uvideli da sa 3 saveza definitivno nemamo sanse, i dodatne 2 saradnje koje su napraavljnje, ispostavilo se da su na mestu. najvise zbog ljudi koji igraju u njima, jer kad sam ja, primera radi, imao brz napad od dinosaurusa, 10 igraca iz ta dodatna 2 saveza mi je poslalo brz deff u roku od 2 sata, i sakupilo 15K defa za cas posla. I hvala im na tome, na moju pomoc mogu uvek da ocekuju.

Sad alijansu cini 5 saveza, i s obzirom na saradnje drugih alijansi, kojih ima beskonacno mnogo, prirodno je da smo napravili PON (za razliku od svih vas koji ste pravili saradnje) sa SRBO aly koja je najjaca alijansa na svojim koordinatama, kako bi izbegli konflikte i sa njima na granici u trenutlku kada su trebali da stignu artefakti.

Sa vama i Biom nas 5 moze uspesno da se kolje ako zatreba, al ukoliko bismo imali dodatne konflikte i sa SRBO na granicama, protiv 3 aly nebismo mogli da izdrzimo. Zbog toga je napravljen PON, dakle ne saradnja kao sto to vi i bia cinite, vec PON. Nase 2 aly nisu cak ni artefakte zajedno jurile. Svako je imao svoju organizaciju i ni jedna ni druga aly nije znala za planove one druge. Mozda bas zbog toga i imamo cvrst PON jer nismo sebe doveli u situaciju da otimamo artefakte saveznicima ispred nosa, kao sto se vasim saradnjama dogodilo ...

Zagor_
10.09.2010, 09:46
е сад седи уз кафу па прочитај два-три пута шта си све написао и увиди сам своје грешке :rolleyes:

dacanaldo
10.09.2010, 10:18
Кад се већ помиње SRBO алијанса и артифакти погледајте како је изгледало то из њиховог угла

http://www.youtube.com/watch?v=SHNDuLM1Yjs

:P

Double trouble
10.09.2010, 10:19
е сад седи уз кафу па прочитај два-три пута шта си све написао и увиди сам своје грешке :rolleyes:

Ne razumem. Napisah nesto sto nije tacno ? Argumentuj ...

Zagor_
10.09.2010, 11:40
као прво нисам рекао ништа , нити да је тачно нити да није тачно :)

гледао сам уопштено као неко ко не игра сервер :

цитирам :
Hmmm prirodno je da se koordinate udruzuju, u slucaju da su druge dve udruzene ... Najgora stvar koja je mogla da se desi rs serverima jeste ovako uska podela servera na 2 jasna bloka. Daleko je igra nezanimljivija.

одговор и питање :
Да ли мислиш да је једним делом и Ваш савез "одговоран" за то (удруживање) ?
Ја схватам да се кординате удружују само не схватам да се толико рано то ради , чак и након месец дана играња , далеко пре артифакта а да не причамо о плановима и натарским селима.

цитирам :
Za razliku od drugih aly, OFAH nije pravio milion wingova ni na svojim koordinatama, dok je WU odmah imao 15 primera radi i nije jedini. Kad je alijansu cinilo 3 saveza, bili smo ekstremno zadovoljni, sto cemo moci ceo server da farmamo i da se igramo, jer dobar deo aly cine izraziti farmeri.

одговор :
Пре или касније и Ви сто то и урадили , можда не 15

цитирам :
Nakon sklapanja jos 2 saradnje, polovina Aly se pobunila. Savez u kojem ja igram, je u jednom trenutku bio na ivic odvajanja, jer je 75% ljudi u savezu bilo protiv tih saradnji. Cak ih nismo ni prihvatili u momentu. Sto je sigurno bila greska, uvidesmo kasnije, i sad bi se zestoko pobunili da taa dva saveza oce da se odvajaju.

Medjutim, s obzirom na staanje na serveru, vrlo brzo smo uvideli da sa 3 saveza definitivno nemamo sanse, i dodatne 2 saradnje koje su napraavljnje, ispostavilo se da su na mestu. najvise zbog ljudi koji igraju u njima, jer kad sam ja, primera radi, imao brz napad od dinosaurusa, 10 igraca iz ta dodatna 2 saveza mi je poslalo brz deff u roku od 2 sata, i sakupilo 15K defa za cas posla. I hvala im na tome, na moju pomoc mogu uvek da ocekuju.

Sad alijansu cini 5 saveza, i s obzirom na saradnje drugih alijansi, kojih ima beskonacno mnogo, prirodno je da smo napravili PON (za razliku od svih vas koji ste pravili saradnje) sa SRBO aly koja je najjaca alijansa na svojim koordinatama, kako bi izbegli konflikte i sa njima na granici u trenutlku kada su trebali da stignu artefakti.

одговор :
У првом делу цитата се жалиш на додатне сарадње називајући их "фарме" које су ти за кратко време скупили 15к дефа и одбранили ти село и након тога (други део цитата) увидиш да са "фармама" небисте могли изаћи на крај па се мирите са чињеницом да склопите сарадње.
И од тада Вашу алијансу чине 5 савеза.
У трећем делу поста тврдиш да је СРБО најјача алијанса на -/- (а има их свега 2, мада не знам по чему је најјача) и да би опет избегли "конфликте" Ви опет правите ПОН (не сарадњу)
Једно ми није јасно :
Која је разлика Вашег "чврстог" ПОН-а са СРБО-м и осталих алијанси који су у сарадњи ?
То је уједно и одговор на твој задњи
цитат ::
Sa vama i Biom nas 5 moze uspesno da se kolje ako zatreba, al ukoliko bismo imali dodatne konflikte i sa SRBO na granicama, protiv 3 aly nebismo mogli da izdrzimo. Zbog toga je napravljen PON, dakle ne saradnja kao sto to vi i bia cinite, vec PON. Nase 2 aly nisu cak ni artefakte zajedno jurile. Svako je imao svoju organizaciju i ni jedna ni druga aly nije znala za planove one druge. Mozda bas zbog toga i imamo cvrst PON jer nismo sebe doveli u situaciju da otimamo artefakte saveznicima ispred nosa, kao sto se vasim saradnjama dogodilo ...

Суштина свега овог јесте : "Њих двоје а ја и бабо сами" па да видимо које јачи ;)

Double trouble
10.09.2010, 12:09
Citiram :
Да ли мислиш да је једним делом и Ваш савез "одговоран" за то (удруживање) ?
Ја схватам да се кординате удружују само не схватам да се толико рано то ради , чак и након месец дана играња , далеко пре артифакта а да не причамо о плановима и натарским селима.

Odgovor:
Nisam ni rekao, da OFAH jednim delom nije odgovoran za udruzivanje. Nisam ni komentarisao samo rs2 server, vec generalno sve domace servere. Sigurno je da su sve alijanse odgovorne, neko manje neko vise, al opet ponavljam, bitna je razlika izmedju PON-a i Saradnje. SRBO i OFAH imaju svako svoju politiku. Iskreno nemam pojma kakvi su planovi SRBO alijanse, kakvi se im namere i potezi. Isto tako oni nemaju veze sa nasim akcijama i planovima. Ne napadamo zajedno, artefakte nismo jurili zajedno, al zato imamo cvrst PON. Verujem SRBO alijansi, i mislim da bi jedino sa njima i mogli da imamo zdravu saradnju ili pon, posto je drugi blok vec ranije dokazivao, ssto na ovom sto na nekom drugom serveru, koliko ume da (NE)ispostuje saradnju.

Citiram :
Пре или касније и Ви сто то и урадили , можда не 15

Neminovno je da cemo i mi prosiriti broj saradnji u jednom trenutku, ali sada nije vreme za to. Potpuno mi je banalno to sto drugi rade sa svim tim saradnjama kad je i pticama na grani vec jasno, da toliki broj ranih saradnji nikad nije opstao. Ukoliko budemo, a jednom verovatno i hocemo, prosirivali broj saradnji, sigurno necemo skupljati po mapi i slati pozivnice od jednog do drugog naloga na svojim koordinatama kao sto su to drugi radili. Ukoliko budemo pravili nove saradnje, sigurno cemo ih drugom bloku otimati, jer ce pre il kasnije ssvi shvatiti ko postuje dogovore i obecanja a ko ne ...

Citiram:
У првом делу цитата се жалиш на додатне сарадње називајући их "фарме" које су ти за кратко време скупили 15к дефа и одбранили ти село и након тога (други део цитата) увидиш да са "фармама" небисте могли изаћи на крај па се мирите са чињеницом да склопите сарадње.
И од тада Вашу алијансу чине 5 савеза.

Odgovor:
Prvo bih te zamolio, da ne izvrces moje reci i da me ne citiras pogresno. Ja ni u jednom trenutku druga 2 saveza nisam nazvao farmama. Oni to nikad nisu ni bili. Bunili smo se protiv dodatnih saradnji jer nismo hteli da se smorimo na serveru i da resimo koordinate saradnjom. Milije bi nam bilo da malo ratujemo, igramo se i zabavimo, pa nek jaci farma a slabiji bude farman, bili to mi ili oni. Ispostavilo se da dodatne 2 saradnje nisu previse, vec dovoljno, pa sad tu vise ne postoji pitanje mi lili oni, vec svi cinimo zajedno jedan JAK, SLOZAN i KOMAPKTAN tim.

Citiram:
У трећем делу поста тврдиш да је СРБО најјача алијанса на -/- (а има их свега 2, мада не знам по чему је најјача) и да би опет избегли "конфликте" Ви опет правите ПОН (не сарадњу)
Једно ми није јасно :
Која је разлика Вашег "чврстог" ПОН-а са СРБО-м и осталих алијанси који су у сарадњи ?
То је уједно и одговор на твој задњи

Odgovor:
Ja nisam tvrdio da je SRBO najjaca alijansa na -/- i molio bih te da mi opet ne izvrces reci i da me ne citiras pogresno. Ako ponovo procitas moj post, uvideces da sam napisao da je SRBO najjaca ali na svojim koordinatama, pritom ne mislim na -/- vec na koordinate koje drze, bolo one -/-, -/+, +/+, +/- il sta li vec.

A razlika izmecu cvrstog PON-a sa SRBO i saradnje sa drugim alijansama nikako ne moze biti isto, iz prostog razloga, sto poznajem i jedne i druge od ranije. Znam ko je do sada drzao rec a ko nije. SRBU mogu da verujem drugima sigurno ne. Mozda se na kraju opecem il prevarim, al za sada nemam ni najmanje sumnje. Ne mislim ja da ni jedan igrac BIE ili WU ne postuje dogovore, ili da ih svaki igrac SRBA postuje, vec iskljucivo na Team leadere alijansi. Osim SRBA na ovom serveru, smatram da se u potpunosti moze verovati jos samo "tackicama", i Lenjivcima, al BIA-WU Team leaderima- NI POD OPCIJOM RAZNO

Citiram:
Суштина свега овог јесте : "Њих двоје а ја и бабо сами" па да видимо које јачи ;)

Odgovor:
Opet izvrtanje i pogresan zakljucak. Napominjem ti jos jednom - SRBO i OFAH do sada nisu nista organizovano odigrali zajedno. PON ima stratesku vaznost za obe alijanse u zastiti svojih igraca na granicama.

Posle ovoliko nepravilnih citiranja, cini mi se da ce ipak tebi trebati jedna kafa, i to petodupla ;)

Uzivaj bratac, svako dobro

makronjero
10.09.2010, 14:34
Verujem SRBO alijansi, i mislim da bi jedino sa njima i mogli da imamo zdravu saradnju ili pon, posto je drugi blok vec ranije dokazivao, ssto na ovom sto na nekom drugom serveru, koliko ume da (NE)ispostuje saradnju.

Molim te da navedeš te primere, baš me interesuje

Ne mislim ja da ni jedan igrac BIE ili WU ne postuje dogovore, ili da ih svaki igrac SRBA postuje, vec iskljucivo na Team leadere alijansi. Osim SRBA na ovom serveru, smatram da se u potpunosti moze verovati jos samo "tackicama", i Lenjivcima, al BIA-WU Team leaderima- NI POD OPCIJOM RAZNO

Koliko sam ja upoznat, Lenjivci su Deo WU alijanse i nemoj da koristis njihovu dolsednost imenu i na taj način izvrćeš stvari. Šta ti znaš o BIA-WU Team leaderima... Šta za početak znaš o meni?
U svakom ratu (a ovo je ratna igra), postoje mediji kao vid propagande protiv neprijatelja... Ovaj forum je vaše najveće oružje...

Morao sam ovo da napišem, zarad lenjivaca, zarad team leadera i zarad neke istine o svemu tome, kako igrači koji nisu upućeni u rukovodstvo ally ne bi mislili da se dešava ko zna šta...

Svako dobro!

Dzo_92
10.09.2010, 15:15

Zagore ja ne znam odakle se ti pojavljujes i koliko jos acc imas ?
stavi potpis makar da znamo gde si :) i ne znam sto ti pricas o stanju na - - kad smo te iselili na rs3?
stanje na - - je dosta fino...SRBO.B SRBO.O SRBO.R SRBO.SP SRBO.O-O uz neke manje saveze u kojima su ljudi iz ovih istih saveza vs PV WAR,PV BIA4,PV i jos neki wingic ako imate mada vam je onaj PV-BG na - + :rolleyes:

a sto se tice DT i tebe bolje je da ne ulazis u raspravu..veruj mi

Mali koment o vodjstvu i begam

Nije mi jasno zasto iko posle svega veruje PV-vodjama...uopste da li je moguce ijedan dogovor sa njima odraditi...pa sa SRBO se nisu spojili samo iz razloga sujete njihovog vodje koja se posvadjala sa svojom drugaricom koja ni ne igra ovaj server :rolleyes: tj plan je cini mi se i bio da se krene zajedno al onda su se posvadjale pa smo ih malo i zafarmali pa im je bio izgovor da ih napadamo :)

Znaci bolesna sujeta!Naravno da tada nije bio gotov rs3 al posle tog servera mi smo shvatili da smo odlican posao napravili time sto nismo usli u taj dogovor jer kao sto znate ako se vama jedan zox koji je najjaci ubedljivo acc ugasi zbog "sujete vodje ili scrapy " i masa jakih igraca ode sa acc zbog 1 vodje daj malo se zapitajte o cemu se radi...pa naravno sad i sa artima ...a sta mislite tek kakva manija vas ceka kad dodju ww-planovi i ww sela :)
PV ima sjajne igrace i uigrani su dosta(zilavi)al nema tu ljubavi osim izmedju par vodja
a da PV ima problema sa sujetom dokazacemo sa par prepiski o prenji igracima koji pricaju sa srbo clanovima :D

prvi put su katali pon opusteno
drugi put ce saradnju jos lakse al imate srece sto sa nama na kvadrantu pa nece ni stici do WU-ww-a :)

A sto se odnosa OFAH-SRBO tice jasno je sve...dobro se poznaju svi sa Čedom i licno pa zato nema sanse za ispalu :)

dzoooooooo

Zagor_
10.09.2010, 16:58
Zagore ja ne znam odakle se ti pojavljujes i koliko jos acc imas ?
stavi potpis makar da znamo gde si :) i ne znam sto ti pricas o stanju na - - kad smo te iselili na rs3?

Mali koment o vodjstvu i begam

ту сам , гледам и посматрам
немам ни један ацц нити играм травиан , јел ми ти то нудиш неки налог ?
само не разумем : " kad smo te iselili na rs3? " :glare:

када боље сагледам ствари , боље одма бегај :P

The_Player
10.09.2010, 17:44
Кад се већ помиње SRBO алијанса и артифакти погледајте како је изгледало то из њиховог угла

Vrh :lol2:

milepsr
10.09.2010, 17:47

Pa vi ste je ucinili takvom...

Sa vama i Biom nas 5 moze uspesno da se kolje ako zatreba, al ukoliko bismo imali dodatne konflikte i sa SRBO na granicama, protiv 3 aly nebismo mogli da izdrzimo.

Kada smo mi napravili saradnje sa PV i SU, tada je odnos WU prema SRBO bio 1:1, sto je i bila ideja, kako bi se sukob sa SRBO ucinio zanimljivim, a ne da bi SRBO i WU napadali OFAH...

Za razliku od drugih aly, OFAH nije pravio milion wingova ni na svojim koordinatama, dok je WU odmah imao 15 primera radi i nije jedini.

WU je imao 7 saveza samo, koji su funkcionisali nezavisno jedan od drugog, i svaki od njih je bio mala sredina. Svi ostali sa koordinata su ocisceni, ili ostali da budu farmani...

Verujem SRBO alijansi, i mislim da bi jedino sa njima i mogli da imamo zdravu saradnju ili pon, posto je drugi blok vec ranije dokazivao, ssto na ovom sto na nekom drugom serveru, koliko ume da (NE)ispostuje saradnju.

A razlika izmecu cvrstog PON-a sa SRBO i saradnje sa drugim alijansama nikako ne moze biti isto, iz prostog razloga, sto poznajem i jedne i druge od ranije. Znam ko je do sada drzao rec a ko nije. SRBU mogu da verujem drugima sigurno ne. Mozda se na kraju opecem il prevarim, al za sada nemam ni najmanje sumnje. Ne mislim ja da ni jedan igrac BIE ili WU ne postuje dogovore, ili da ih svaki igrac SRBA postuje, vec iskljucivo na Team leadere alijansi. Osim SRBA na ovom serveru, smatram da se u potpunosti moze verovati jos samo "tackicama", i Lenjivcima, al BIA-WU Team leaderima- NI POD OPCIJOM RAZNO

Koga sve poznajes iz uprave WU saveza ko nije drzao svoju rec ? Ne razumem na osnovu cega taj zakljucak.

Opet izvrtanje i pogresan zakljucak. Napominjem ti jos jednom - SRBO i OFAH do sada nisu nista organizovano odigrali zajedno. PON ima stratesku vaznost za obe alijanse u zastiti svojih igraca na granicama.

Pa nemaju sta da organizuju zajedno, kada imaju samo 1 protivnika. I tu je veoma jasno sta se radi :)

Sto bi rekao nas narod, 2 losa ubise Milosa... (bez namere za vredjanjem)

Nije mi jasno zasto iko posle svega veruje PV-vodjama...uopste da li je moguce ijedan dogovor sa njima odraditi...

prvi put su katali pon opusteno
drugi put ce saradnju jos lakse al imate srece sto sa nama na kvadrantu pa nece ni stici do WU-ww-a :)

Nisi postavio pitanje ni da li oni veruju nama :D Sve zavisi od pristupa i odnosa kakvi se naprave ;)

A to za WW... Pa bila je prica da ce nestati do dolaska arta... Ili kako vec bese ?

The_Player
10.09.2010, 18:36
Opet gomila gluposti procitana :)

@Dzo_92

1. Vodje BIA ally sa rs3 ne igraju rs2, stoga nema potrebe neko pominjete politiku sa nekog ex servera koji su radili neki drugi ljudi, jer niko od nas ne zna kakav su dogovor oni imali i nema potrebe da nagadjamo i da pricamo o stvarima o kojima blage veze nemamo i pricama rekla kazala
Po najmanje to treba da pricaju ljudi koji nisu igrali rs3 ili su predali ili ugasili svoje naloge na pocetku servera

2. Mnogo je ruzno da i dalje furate neke svoje price, koje nemaju blage veze sa onim sto se desilo. EX BIA je sklopila saradnju sa Aurorom (Golubanetom - za njega ste verovatno culi, samo mozda ne znate da igra u PV savezu i na kom je nalogu), tadasnja Aurora nije htela sa vama (Bitangama) i naravno da cemo krenuti svojim putem sa drugarima sa ex rs2, a ne tamo sa nekim Durexima. I ni jednog trenutka nismo zazalili za odlukom.

3. PV ally nema wingove, u pitanju su ravnipravni savezi, koji imaju iste saradnje (ili PON-ove), sto nije slucaj sa SRBO ally. Znam da bi nas bilo sramota da imamo saradnju ili npr. PON sa WU, a da nam WU roka galce ili bilo koji drugi savez. Takodje, nismo najbolje igrace okupili u jedan savez, jer smatramo da nema potrebe za time, saveze smo pravili po koordinatama koliko god je to bilo moguce, a opet sacuvali zelje igraca da sa svojim drugarima budu u istim savezima.

4. Prica je otisla predaleko. Mnogo spominjete PV i WU sto jasno govori sta zapravo mislite, cista suprotnos od onoga sto pisete.

Ovaj forum je vaše najveće oružje...

ali nema potrebe za netacnim pricama.

'Za dobrim konjima, prasina se dize' - a vi ste je bas podigli :)

Svako dobro

Dzo_92
10.09.2010, 21:16
'Za dobrim konjima, prasina se dize' - a vi ste je bas podigli :)

Svako dobro

Pa sad bas da je prasina i nije a ono drugo ne znam jer vas ne poznajem ..sve mislim da ste ljudi :)

i nemojte tu rekla kazala vodjstvo novo ..stara bia..baba i deda i ostalo...isti acc obrva je i na rs3 bio...ne treba ti nalog na rs3 da bi znao neke stvari,valjda imamo i neke drugove i rodjake koji su tu igrali pa znaju dosta samo sto bi se uvredili kad bi im neko rekao da su konji :(
I ima dosta primera da je ljude sramota sto su igrali u POBEDNICKOJ ally na tom serveru!
Jel vam to ne govori nista?xexe al aj dosta o tome,pokazace se kao sto smo i dokazali mnoge stvari na ovom serveru..a ono da ce da budu farme do arta...hmmm pa ja ne vidim bas da ste nesto se napopali i da imate neke xtra acc :) mozda 3-4 :P aj sad tuturutu

The_Player
10.09.2010, 21:20
i nemojte tu rekla kazala vodjstvo novo ..stara bia..baba i deda i ostalo...isti acc obrva je i na rs3 bio...ne treba ti nalog na rs3 da bi znao neke stvari,valjda imamo i neke drugove i rodjake koji su tu igrali pa znaju dosta samo sto bi se uvredili kad bi im neko rekao da su konji :(

Da Obrva je bio na rs3 i ne samo nalog Obrva, ali u funkciji igraca i deff koordinatora,
apsolutno nista vise od toga :)

da neduzimo dalje :wink:

pop80
11.09.2010, 00:39

nije zanimljivo ne prepustiti protivniku neki veliki (vazan) art tad vidis koliko je on spreman za igru..... znas s cim imas posla :muha:

Dzo_92
11.09.2010, 02:10
Da Obrva je bio na rs3 i ne samo nalog Obrva, ali u funkciji igraca i deff koordinatora,

a zasto je poslat fejk na acc valentino rosi ili kako se vec pise u war od strane PV odnsno vodje ally?
:rolleyes:

eto jos samo to i necemo vise da dizemo prasinu :)

xxx _
11.09.2010, 05:45
[QUOTE=The_Player;320672]Opet gomila gluposti procitana :)

2. Mnogo je ruzno da i dalje furate neke svoje price, koje nemaju blage veze sa onim sto se desilo. EX BIA je sklopila saradnju sa Aurorom (Golubanetom - za njega ste verovatno culi, samo mozda ne znate da igra u PV savezu i na kom je nalogu), tadasnja Aurora nije htela sa vama (Bitangama) i naravno da cemo krenuti svojim putem sa drugarima sa ex rs2, a ne tamo sa nekim Durexima. I ni jednog trenutka nismo zazalili za odlukom.

samo da odgovorim na ovo zakljucenje ex rs2... da tacnoje da su isli tamowi da se to selo brani....dva do tri dana.. a onda je stiglo naredjenje da se sav defff salje kod cepresa u selo.... kao i po obicaju nasla se *****a i jos par ... da salje deff za enigmu i to ww selo... i narawno to sto je navodno drugarstvo bilo je samo iskoriscenje za svoje du.... al vidis jasam ovaj server nasao ok ekipu i nije ving kako si rekla na pocetku.. a za ex rs i za slanje defa zahvali goranu ( molki)... veruj mi da sam znao da si toliki licemer nikada nebi pustio ni jednu nedin u falangu.. poz od nervoznog joce..

IZVINITE ZA PRAVOPISNE GRESKE ... ONAJ KOME JE OVO UPUCENO ZNACE DA PROCITA ...

Red Bull_F1
11.09.2010, 10:20
.........
hmmm pa ja ne vidim bas da ste nesto se napopali i da imate neke xtra acc :) mozda 3-4 :P aj sad tuturutu

samo da te ispravim:

Pa pop ti nije neko merilo,i mnogo ih je malo da bi popali tako brzo jer konstantno se trosi off i deff dok recimo neko ko je sam na kordu, primer gorosh moze da pravi i pop i vojsku !! Ponekad se mislim po tome sto pisete da li ste nekad igrali neke servere ili su vam ovo prvi !!!!

Dzo_92
11.09.2010, 23:03

http://vukajlija.com/zabava/posteri/24478 ^^

Laza III Silni
12.09.2010, 02:02
Na žalost, čujem sa raznih strana da se u PV dešavaju mnoge loše stvari :| Ostali ste bez Zox naloga koji je vodio jako iskusan igrač, bez Nervoznog koji je na ex rs3 mogao da bude proglašen jednim od MVP igrača HBF iako je bio potpuni početnik, fejkujete Rossija koji je takođe na ex rs3 imao jedan od najvećih HBF offova... Zašto?

Zašto držite ovo vođstvo po svaku cenu? Video sam kod jednog vašeg igrača crop koji je sigurno najjači na serveru (takvog u OFAH nema), čuo sam za zaista jake offove jer tako iskusni igrači i moraju da ih imaju... Zar nema nikoga ko bi želeo da preuzme sve u svoje ruke i sa ostalima postavi sve na zdrav temelj?

Očekujem odgovor nekoga iz PV, po mogustvu nekog od vođa, sem ako sutra ne svratim na kafu pa sve prečešljam iz prve ruke ;)

P.S. Obrva nalog, odnosno igrači na njemu, imaju dugu istoriju unošenja razdora u alijanse u kojima igraju, preuzimanja naloga iz top 20 koje posle proglašavaju svojim uspehom, zabadanja noža u leđa dojučerašnjim saborcima, samoreklamiranja ne slanjem offa na suparnike (promocije svojih nepostojećih moralnih vrednosti) i sličnog navedenom... Ex rs3 i njihov pobednički WW sve govore o tome.

Laza III Silni
12.09.2010, 02:09
Što se tiče WU, barem dela koji je na ex rs2 igrao u EKIPI, zaista ne mogu ništa loše da kažem. Čak je i deo PIGS-a u WU, znam da igraju na nekoliko vodećih naloga tamo. Svaki dogovor sa tim ljudima je bio obostrano ispoštovan, znam da nisu žalili ni vojsku ni sela da bi se dogovoreno i ostvarilo.

Molim igrače OFAH da se javno ne opredeljuju niti izjašnjavaju o saradnjama ili ponovima sa drugim kvadrantima, ima još puno da se igra, treba poštovati svaku alijansu jer se nikada ne zna koji će do tada nezapaženi igrači da se pojave sa neverovatnim offovima ili defovima.

Ostaje činjenica da iako vođstvo WU/PV ima malo više iskustva od vođa SRBO, sama SRBO alijansa za sada ipak deluje kompaktnije iako ima recimo 30% manje vojnog potencijala, što u ovoj fazi igre ne mora ništa da znači. Situacija na serveru je poprilično izjednačena za sada, štancuju se vojske za napade između kvadranata pa očekujem krvoproliće da krene za najviše 10 dana. Sigurno neće više biti dosadno ;)

Dzo_92
12.09.2010, 03:54
***** пише:

Prenikite sa napadaima i ovako dobar deo vasih vodja ally boli uvo za vas...sto pokazuje da smo uzasno puno igraca skatali, a nisu imali ni 1 deff jedinicu.

Ne mislim na tvoj savez konkretno, vec ostatak ally
i shvatite vise da ste im samo maska i mete o koje mi treba da se spucavamo, pre nego sti stizgnemo do 'njih'

Nemam raloga da ti pisem kako nije,
ali pogledaj i sam realno kako je

A za gubitke offa nas nalog nikad nije brinuo, zato i sluzi vojska da bi se trosila

Evo kako to PV(BIA) ratuje...

dok svojima salje muzicke zelje Primo Victoria i ostalo da posalju bar koji fejk nasima se obracaju ovako i to bas jedan od vodja ili jedina :)

ja kad bih ovako nesto poslao bilo kome na serveru ugasio bih acc iz momenta od sramote,jako nekorektno i jadno :)

Pa ljudi ovo je ratna igra!!!Pises nekome "prestani sa napadima"!!

E dokle ljudi idu ovo je postalo smesno...pricaju bajke...pa sad ako krenem da brojim o katanju nekog iz PV zabrojacu se al eto ...PREKINUCEMO SA NAPADIMA :laugh:

INTER ostavio post ...zalepio bata dzo

milepsr
12.09.2010, 04:13
Iako sam rekao da idem u ilegalu moram da ostavim jednu javnu poruku za Krampus-a, Klicentije-a, Warlord-a, Voldo-a, mkl-a i ostalu ekipu...

Kada budete hteli ponovo da otimate selo, javite se, dacemo vam ga na poklon, a ne da se sramotite onako...

Jesam li vam rekao vec ?

Zasto pokusavate opet i sramotite se ?

Laza III Silni
12.09.2010, 12:28
***** пише:

Prenikite sa napadaima i ovako dobar deo vasih vodja ally boli uvo za vas...sto pokazuje da smo uzasno puno igraca skatali, a nisu imali ni 1 deff jedinicu.

Ne mislim na tvoj savez konkretno, vec ostatak ally
i shvatite vise da ste im samo maska i mete o koje mi treba da se spucavamo, pre nego sti stizgnemo do 'njih'

Nemam raloga da ti pisem kako nije,
ali pogledaj i sam realno kako je

A za gubitke offa nas nalog nikad nije brinuo, zato i sluzi vojska da bi se trosila

Evo kako to PV(BIA) ratuje...

dok svojima salje muzicke zelje Primo Victoria i ostalo da posalju bar koji fejk nasima se obracaju ovako i to bas jedan od vodja ili jedina :)

ja kad bih ovako nesto poslao bilo kome na serveru ugasio bih acc iz momenta od sramote,jako nekorektno i jadno :)

Pa ljudi ovo je ratna igra!!!Pises nekome "prestani sa napadima"!!

E dokle ljudi idu ovo je postalo smesno...pricaju bajke...pa sad ako krenem da brojim o katanju nekog iz PV zabrojacu se al eto ...PREKINUCEMO SA NAPADIMA :laugh:

INTER ostavio post ...zalepio bata dzo

Jbt, počeo psihološki rat... :blink: Nisam znao da senatori mogu da obaraju lojalnost preko poruka, neka mi kaže neko koliko polja onda prelaze na sat ?!? :blink:

bugzdule
12.09.2010, 14:34
P.S. Obrva nalog, odnosno igrači na njemu, imaju dugu istoriju unošenja razdora u alijanse u kojima igraju, preuzimanja naloga iz top 20 koje posle proglašavaju svojim uspehom, zabadanja noža u leđa dojučerašnjim saborcima, samoreklamiranja ne slanjem offa na suparnike (promocije svojih nepostojećih moralnih vrednosti) i sličnog navedenom... Ex rs3 i njihov pobednički WW sve govore o tome.

Alex sa Obrva naloga je poznata po sledecem... Ovo je prvi server da je pocela da igra od pocetka ... Prosli rs2 dosla na nalog Enigma na pola servera koji je bio u samom vrhu kad je stigla... na kraju je banovali sa samo 5% , a imala sifru 10 naloga iz saveza koji je vodila i farmala... Na tom proslom rs3 prvo je pocela na nalogu Dr Shone i prevarila duala i javila protivnicima gde ide off... Posle toga sam je primio kod sebe na klon nalog... Desilo mi se milion puta da kad dodjem sa posla sve rese zakucale... na rs1 sam je doveo treci mesec servera kad mi je nalog bio drugi na ranku ... da bi uradila jedan obicni NPC morao sam da je budim na telefon jer je neaktivna bila na tom nalogu.... zavrsio rs2 i kad je htela da se aktivira pocela ona mene da uci sta je travian i kad smo se oprostili rekla je da je rs1 ne zanima, ali nakon samo par dana je presla na jokusafet nalog, ne da njemu pomogne (jer se zadrzala samo par dana) vec da mene banuju .... Ta osoba je zla i meni nije jasno kako jos moze naci ljude koji joj veruju

milepsr
12.09.2010, 14:37
Alex niko ne voli :(

Laza III Silni
12.09.2010, 17:08
Alex sa Obrva naloga je poznata po sledecem... Ovo je prvi server da je pocela da igra od pocetka ... Prosli rs2 dosla na nalog Enigma na pola servera koji je bio u samom vrhu kad je stigla... na kraju je banovali sa samo 5% , a imala sifru 10 naloga iz saveza koji je vodila i farmala... Na tom proslom rs3 prvo je pocela na nalogu Dr Shone i prevarila duala i javila protivnicima gde ide off... Posle toga sam je primio kod sebe na klon nalog... Desilo mi se milion puta da kad dodjem sa posla sve rese zakucale... na rs1 sam je doveo treci mesec servera kad mi je nalog bio drugi na ranku ... da bi uradila jedan obicni NPC morao sam da je budim na telefon jer je neaktivna bila na tom nalogu.... zavrsio rs2 i kad je htela da se aktivira pocela ona mene da uci sta je travian i kad smo se oprostili rekla je da je rs1 ne zanima, ali nakon samo par dana je presla na jokusafet nalog, ne da njemu pomogne (jer se zadrzala samo par dana) vec da mene banuju .... Ta osoba je zla i meni nije jasno kako jos moze naci ljude koji joj veruju

Ti si još i dobro prošao, ja sam kafice pio sa njom, objašnjavao joj strategije za koje nije u životu čula (recimo da crop sa "neverovatnih 100k defa" može da se skata običnim zakucavanjem malih offova sa dovoljno kata), a posle toga me je pljuvala po savezu koji sam vodio od 3. dana od osnivanja ... (DN-S$S)... Da ne spominjem da je slala kružne i po forumu pričala sama sa sobom sa 2 naloga :blink::D

Red Bull_F1
12.09.2010, 17:15
Alex niko ne voli :(

Smrc,smrc !!!!

Dzo_92
12.09.2010, 17:27

Manje vise sve je to ovde vec receno samo sto u to veruju samo oni koji su imali posla sa tim acc.
I mozda najbitnije je sto je u pitanju zensko,ovaj put ne msm samo na alex nego inace znate kako je kad zena ima moc i sta ce sve uraditi da bude bolja od muskarca?To je da kazemo "genetski problem" kod zena i za njih ovo nije igra vec dokazivanje neke svoje moci pa sad znate na sta su sve zene spremne da bi bile bolje od ostalih?!Zato i ne cudi sve ovo sto se desava i u PV(i u ex BIA ALLY RS3) i sto se salju poruke ingame igracima SRBO u kojima pokusava da ih demoralise ili da ih prebaci kod sebe...znaci kad ih saterate u cosak onda su najopasnije jer ne biraju sredstva i ne odnosi se ovo samo na alex da me ne shvatite pogresno,ja sam sa njom kucao pred pocetak rs2 i bili smo super cak sam je branio javno od bagzija i isao na pvt sa Gordanom da ga smirim kad se pokace (gde mi je covek rekao da se ne cimam oko nje jer ce mi zabosti noz cim bude mogla)a cim je poceo rs2 i cim sam prve kate spustio na Kokija (cini mi se) bio sam blok na skype.Cak smo trebali da pocnemo rs2 na istim stranama al iz poznatih razloga odn te "sujete" koja provejava non stop sa tog acc nismo!

Posle svega vidjenog i onog sto se desilo, da sam tad usao u ally sa njima sada bi snosio mnogo vece posledice i ne znam sta bih rekao drugarima i ljudima koji su dosli da igraju sa mnom :(

Situacija na serveru je takva da se igra max prljavo i jadno,al to je ono sto je ocekivano.

INTER...zalepio Dzo

Vasilij Zajcev
12.09.2010, 18:07
Manje vise sve je to ovde vec receno samo sto u to veruju samo oni koji su imali posla sa tim acc.
I mozda najbitnije je sto je u pitanju zensko,ovaj put ne msm samo na alex nego inace znate kako je kad zena ima moc i sta ce sve uraditi da bude bolja od muskarca?To je da kazemo "genetski problem" kod zena i za njih ovo nije igra vec dokazivanje neke svoje moci pa sad znate na sta su sve zene spremne da bi bile bolje od ostalih?!Zato i ne cudi sve ovo sto se desava i u PV(i u ex BIA ALLY RS3) i sto se salju poruke ingame igracima SRBO u kojima pokusava da ih demoralise ili da ih prebaci kod sebe...znaci kad ih saterate u cosak onda su najopasnije jer ne biraju sredstva i ne odnosi se ovo samo na alex da me ne shvatite pogresno,......

Uff, uff, uff...
prvo da se ogradim, devojku o kojoj je rec ne poznajem...srecom ili nesrecom :D aliiiii...
ovo generalizovanje stvarno nije lepo a da ne pominjem i da je daaalekooo od istine...
Da li ce zene uraditi sve da budu bolje ili vi samo ne mozete da prihvatite da su bolje :P Mnogo vam bre nesto smetaju, glavna su tema ovde!!!:P
Genetski problem???!!! wtf?!!!:rolleyes:
ovo je "muska" igra i da, zene ovde (as always:rolleyes:) ne krecu od nule nego iz minusa, al ne bih rekla da smo spremne na sve...cast izuzetcima ;)
Da vam nisu zene slucajno krive za stanje na serverima?!
Najbolje onda da ih proterate u kuhinju gde im je mesto a vi nastavite posteno i sportski da igrate ratnu igru....hahahhahah..mada ce vam biti malo dosadno u muskom drustvu :P
To sto neke(i) od nas ovde lece frustracije iz stvarnog zivota je potpuno druga stvar i nikako nema veze sa polovima...

Sorry ako sam nekog uvredila, osetila sam se prozvanom u ovim generalizacijama :) nije lepo momci a jos manje dzentlmenski :down:

Pozz, drugari!!!
Jovana

Ekspert
12.09.2010, 18:16
I mozda najbitnije je sto je u pitanju zensko,ovaj put ne msm samo na alex nego inace znate kako je kad zena ima moc i sta ce sve uraditi da bude bolja od muskarca?To je da kazemo "genetski problem" kod zena i za njih ovo nije igra vec dokazivanje neke svoje moci pa sad znate na sta su sve zene spremne da bi bile bolje od ostalih?!Zato i ne cudi sve ovo sto se desava i u PV(i u ex BIA ALLY RS3) i sto se salju poruke ingame igracima SRBO u kojima pokusava da ih demoralise ili da ih prebaci kod sebe...znaci kad ih saterate u cosak onda su najopasnije jer ne biraju sredstva i ne odnosi se ovo samo na alex da me ne shvatite pogresno,ja sam sa njom kucao pred pocetak rs2 i bili smo super cak sam je branio javno od bagzija i isao na pvt sa Gordanom da ga smirim kad se pokace (gde mi je covek rekao da se ne cimam oko nje jer ce mi zabosti noz cim bude mogla)a cim je poceo rs2 i cim sam prve kate spustio na Kokija (cini mi se) bio sam blok na skype.Cak smo trebali da pocnemo rs2 na istim stranama al iz poznatih razloga odn te "sujete" koja provejava non stop sa tog acc nismo!

Posle svega vidjenog i onog sto se desilo, da sam tad usao u ally sa njima sada bi snosio mnogo vece posledice i ne znam sta bih rekao drugarima i ljudima koji su dosli da igraju sa mnom :(

Situacija na serveru je takva da se igra max prljavo i jadno,al to je ono sto je ocekivano.

INTER...zalepio Dzo

Ako sam razumeo svo ovo pljuvanje i rat na -- je zato sto si dobio blok na skype :muha:

Laza III Silni
12.09.2010, 20:14
I bre brate, ti sada ovo okrećeš na genetsku borbu muškarca i žene... :D Nema ovo veze sa genetikom, ljudi jednostavno leče RL komplekse time što grade WW, žele da budu nešto što nisu u stvarnosti, velike vođe, pobednici, šta god. Čim nema zabave u nečemu što treba da služi kao relaksacija prvi sam zagovornik gašenja naloga.

Mnoge sam jake naloge u alijansama u kojima sam igrao savetuju da naloge ugase, poklone ili bilo šta drugo ako ukapiram da će klinci da zbog toga ponavljaju, ako se svađaju sa ženom ili se ne osećaju dobro dok igraju toliko mnogo. Smatram to razumnim rešenjem problema. Isto tako sam ja poklonio nalog u DN (ex rs1) kada sam ukapirao da se loše osećam zbog igranja u takvoj ally (zahvaljujući nekim drugim vođama iste - čitaj Alex).

Sve je uglavnom apsolvirano, najgori vođa ally u istoriji traviana šalje poruke igračima druge ally da se ne bore i da pređu kod nje ?! :(:O Da nije tužno bilo bi smešno...

Laza III Silni
12.09.2010, 20:24
Uff, uff, uff...
prvo da se ogradim, devojku o kojoj je rec ne poznajem...srecom ili nesrecom :D aliiiii...
ovo generalizovanje stvarno nije lepo a da ne pominjem i da je daaalekooo od istine...
Da li ce zene uraditi sve da budu bolje ili vi samo ne mozete da prihvatite da su bolje :P Mnogo vam bre nesto smetaju, glavna su tema ovde!!!:P
ovo je "muska" igra i da, zene ovde (as always:rolleyes:) ne krecu od nule nego iz minusa, al ne bih rekla da smo spremne na sve...cast izuzetcima ;)
Najbolje onda da ih proterate u kuhinju gde im je mesto a vi nastavite posteno i sportski da igrate ratnu igru....hahahhahah..mada ce vam biti malo dosadno u muskom drustvu :P
To sto neke(i) od nas ovde lece frustracije iz stvarnog zivota je potpuno druga stvar i nikako nema veze sa polovima...

Sorry ako sam nekog uvredila, osetila sam se prozvanom u ovim generalizacijama :) nije lepo momci a jos manje dzentlmenski :down:

Pozz, drugari!!!
Jovana

Ti bi da nekima zabraniš gay server... ne može, to je diskriminacija... ;)

Vasilij Zajcev
12.09.2010, 20:32
@ Laza III Silni - hahahaha...diskriminaciju si ti pomenuo ja sam pricala o generalizaciji ;)

Zagor_
12.09.2010, 21:20
Ako sam razumeo svo ovo pljuvanje i rat na -- je zato sto si dobio blok na skype :muha:

и изгледа да није једини :wink:

тренутно стање на скајпу

Laza III Silni
12.09.2010, 21:25
@ Laza III Silni - hahahaha...diskriminaciju si ti pomenuo ja sam pricala o generalizaciji ;)

Ma znam ja dobro na šta si ti mislila... gledaš da ne dozvoliš čisto muški server... :D Ja bih ga tolerisao ali ne bih učestvovao... ;)

dacanaldo
12.09.2010, 21:27
Kakve vi gluposti pisete .
Ovaj je uradio ovo , ova je uradila ono , pa sta.
Dve stvari morate da shvatite, prva , TRAVIAN nema veze sa ZIVOTOM .
I druga ovo je ratna igra i u njoj je kao i u ratu sve dozvoljeno (sem ako Hag ne kaze drugacije :D )

Tu doticnu devojku ne poznajem , ali citanje kako je blatite zato sto je nesto uradila u igrici je odvatno. Ne svidja Vam se kako igra , vodi alijansa pa niko vas puskom ne tera da budete tu i da sa njom budete u istoj alijansi . O da pa i niste.

Ovo sto sam napisao ne odnosi se samo na doticni slucaj nego generalno .

Travian je strateska igra koju pobedjuje bolje uigran tim .

Btw stanje na serveru je dosadno kolko sam video , arti su prosli a jos niko se nije usudio da krene u otimanje arta .

Laza III Silni
12.09.2010, 21:31
Kako nije, pa WU.SU je istog dana kada ga je i uzeo izgubio art :)

Vasilij Zajcev
12.09.2010, 21:38
Ma znam ja dobro na šta si ti mislila... gledaš da ne dozvoliš čisto muški server... :D Ja bih ga tolerisao ali ne bih učestvovao... ;)

znaci slazemo se po tom pitanju :P

"I don't mind living in a man's world, as long as I can be a woman in it."

ups, moram da se potpisujem, inace ce me dual :balon:
hehe...

Jovana

Dzo_92
12.09.2010, 22:10

тренутно стање на скајпу

ma ti si bio samo smetalo,Čeda je krenuo u romansu a onda joj je Koki zabranio rane jutanje sate da provodi sa njim jer nije dobro za ally :( i zato sad Čeda svoje komplexe leci na njemu i ostalima(prosto je frustriran zbog ne uzvracene ljubavi)

Dzoji :P

Zagor_
12.09.2010, 22:15
ma ti si bio samo smetalo

ај сад објасни шта значи ово? па да се сви насмејемо
јер овако је глупо , само се ти смејеш а ми блејимо у монитор
зар не мислиш да је то безвезе ?

и објасни прошли пост :

ту сам , гледам и посматрам
немам ни један ацц нити играм травиан , јел ми ти то нудиш неки налог ?
само не разумем : " kad smo te iselili na rs3? " :glare:

када боље сагледам ствари , боље одма бегај :P

или опет бегаш :(

Double trouble
12.09.2010, 23:09
Uff, uff, uff...

Pozz, drugari!!!
Jovana

Slozio bih se ! Cedo sovinisto ne lupaj. Daleko od toga da su zene krive za stanje na serveru. Ima ih karakondzula poput alex cinjenica je, al ima vala i tipova raznih.

Alex je posebna prica, i nemozes druge zene generalizovati sa njom, jer da je to moguce, ja i moja draga bi se na pocetku rastali. Ovako znam da imam najbolju i najlepsu od svih (zasluzeno) i daleko je od neke tamo iskompleksirane, isfrustrirane spodobe sto je nasla svima da soli pamet, a nema ni pola grama mozga u glavi. Sa njom sam igrao jedno vreme prosli rs3, da bila je "najpametnija", "najbolja" ... i mislim da se jos jedino sa Brnetom nije pokacila, posto je nazalost moj dobar drugar Brne malo slep, pa pada na one njene fore od kojih mi se prevrce zeludac: "hvala srce, cao srce" ... i ostale srceparajuce fraze.

Dakle da sumiramo : Alex je kompleks na kvadrat i ne mozes je generalizovati sa drugim zenama, ima i ovde na igri sjajnih cura sa kojima sam igrao. Polarnu poznajemo obojica primera radi, i dobro znas da nije ni blizu onom sto si napisao i uporedio sa onim dlakama sto se nose iznad ociju

Ekspert
12.09.2010, 23:35

тренутно стање на скајпу

U pravu si, ima ih vise :muha:

makronjero
13.09.2010, 02:05
RS serveri = Španske serije

Ljudima je rađe da prde ovde po forumu nego da se igraju... "i onda se to desilo pre 2 godine na tom i tom serveru, ovaj je ovog zeznuo..." - Koga briga sta se desilo na nekom serveru, ko je kako igrao tada i tada, ko je uzeo nalog a ko napravio nalog od nule... Niko reč da napiše o stanju na serveru, niko da se pohvali nekom akcijom, niko da prokometariše artifakte... Jadno i tužno!

Živite RL, igrajte Travian!

mahniti sven
13.09.2010, 08:59
Nemogu da verujem sta pishete :cursing:
u pravu je Barba ... sta koga briga kakva je Alex , ima devojka svoj tim igra kako igra , ako znate bolje sto je ne ugasite ???
One gluposti o tome ko je genetski predodredjen za ratne igre a ko za kuhinju necu ni da komentarisem ... zbog takvih *****nih stavova danas moze da se odgovara :cekic:
Ne kapiram ljude koji igraju travijan i nerviraju se :wtf: ???
daj ljudi saberite se i da se igramo ko ljudi ... ako ne ide ... trazite neku drugu zanimaciju

Apcalypse Now rs2 / Latica ex rs2
Mahniti Sven , Kivi ex rs3

WarLord
13.09.2010, 13:40
Dosta vise od Alex, Polarnoj i ekipi. Ako vam je neko stao na zulj raspravite se sa njim. Sledeci post "prozivanja" naravno BANN.

Pozdrav

Rene
13.09.2010, 15:52
Uff, uff, uff...

Pozz, drugari!!!
Jovana

Tako je, bori se za ravnopravnost polova! :P:P:P I salji te pljacke :D

Stanje na serveru: zakuvava se :D

GLAdiatorS
13.09.2010, 22:12
Dosta vise od Alex, Polarnoj i ekipi. Ako vam je neko stao na zulj raspravite se sa njim. Sledeci post "prozivanja" naravno BANN.

Pozdrav

stvarno nema smisla sta se ovde pise :angry:

cudi me da ranije niko od moderatora nije reagovao i obrisao ove bljuvotine :( pa cak i banovao. :angry:

molio bi moderatore da srede forum ;)

Ekspert
13.09.2010, 23:06
stvarno nema smisla sta se ovde pise :angry:

cudi me da ranije niko od moderatora nije reagovao i obrisao ove bljuvotine :( pa cak i banovao. :angry:

molio bi moderatore da srede forum ;)

Cim nema prozivki i pljuvanja, nema ko sta da pise, tajac :muha:

Dzo_92
14.09.2010, 03:47
ај сад објасни шта значи ово? па да се сви насмејемо
јер овако је глупо , само се ти смејеш а ми блејимо у монитор
зар не мислиш да је то безвезе ?

и објасни прошли пост :

или опет бегаш :(

Zagore ti si licno prebacio taj war na pocetku u pv iako si mogao da biras a dobio si blok ...toliko valjda o tome koliko te postuju,samo sam na to mislio a da te ja zovem ili nudim acc niti imam niti bi smeo..ako ti se igra vidi sa Čedom...kod njega nisi blok,valjda :)

evo jedne lepe MM iz BITANGI :)

xxx _
ceda naredio wandredno stanje
11.09.10
20:22:12
e naredba od cede :

da se 24 sata bude na nalozima , da se njiwe u kropowima zawrse oferi da dignu swoje borbene gotowosti na weci stepen a to znaci 25- 30 ka offa.. da deferi dizu liwe na kowacnicama.. i da se stanca ...
malo je bio nerwozan... uglawnom je wiko i teo da me tuce ... sala.. ali owo za stancanje je ozzz i za njiwe..

ps.. owo swe me je podsetilo na owaj deo filma karaula.. :PP

http://www.youtube.com/watch?v=2kW_8G9ScQk

pozz od xxx _ koji je primio swu grdnju od cede...

:laugh: BITANGE RULES :thumbsup:

Zagor_
14.09.2010, 09:25
Zagore ti si licno prebacio taj war na pocetku u pv iako si mogao da biras a dobio si blok ...toliko valjda o tome koliko te postuju,samo sam na to mislio a da te ja zovem ili nudim acc niti imam niti bi smeo..ako ti se igra vidi sa Čedom...kod njega nisi blok,valjda :)

:confused:
ја тек сада ништа не разумем : " iako si mogao da biras a dobio si blok"
шта сам могао да бирам ?
какав блок и од кога ?
молим те потпише се да знам ским причам, јер Вас има неколико који пишите са тог имена.
али немој ноћас, покушај вечерас да преспаваш (бар једно вече) па ми ујутру одговори
јутро је паметније од вечери ... лаку ноћ ;) (пошто ти се смена завршила)

Dzo_92
14.09.2010, 19:42
:confused:
ја тек сада ништа не разумем : " iako si mogao da biras a dobio si blok"
шта сам могао да бирам ?
какав блок и од кога ?
молим те потпише се да знам ским причам, јер Вас има неколико који пишите са тог имена.
али немој ноћас, покушај вечерас да преспаваш (бар једно вече) па ми ујутру одговори
јутро је паметније од вечери ... лаку ноћ ;) (пошто ти се смена завршила)

Pomenuo si blok na skype pa sam na to mislio!
A prebacio si svoje savez u pv ally iako si bio na samom pocetku sa nama :)
O tome sam pricam i detaljnije necu ti pisati,ko shvati razumece :rolleyes:

dzo

Zagor_
14.09.2010, 20:01
Pomenuo si blok na skype pa sam na to mislio!
A prebacio si svoje savez u pv ally iako si bio na samom pocetku sa nama :)
O tome sam pricam i detaljnije necu ti pisati,ko shvati razumece :rolleyes:

dzo

Добро ти јутро
теби стварно ни самом није досадно :lekic:
покушаваш нешто да објасниш и сам себе збуниш :blink:
да пијем - не пијем , да шмрчем - не шмрчем
али веруј ми ја те ништа не разумем

ко је кога блокирао и када ?
а то што смо били на почетку у соутх парку СРБО-СП (ако још постоји) је већ све јасно

Dzo_92
14.09.2010, 23:53
Добро ти јутро
теби стварно ни самом није досадно :lekic:
покушаваш нешто да објасниш и сам себе збуниш :blink:
да пијем - не пијем , да шмрчем - не шмрчем
али веруј ми ја те ништа не разумем

ко је кога блокирао и када ?
а то што смо били на почетку у соутх парку СРБО-СП (ако још постоји) је већ све јасно

e aj da ne spamam vise jer nisi mi interesantan...ukljuci se u igri pa onda smaraj ljude..ovako je glupo uopste raspravljati se posto si aktivan samo po forumu...covece obrati paznju dobro...postaces DACANALDO :laugh:

aj sredicemo ti casove kod njega :)

pozz za dacana komun.

Zagor_
14.09.2010, 23:57
e aj da ne spamam vise jer nisi mi interesantan...ukljuci se u igri pa onda smaraj ljude..ovako je glupo uopste raspravljati se posto si aktivan samo po forumu...covece obrati paznju dobro...postaces DACANALDO :laugh:

aj sredicemo ti casove kod njega :)

pozz za dacana komun.

хвала ти што ми отвори очи :)
гомила разбацаних слова без икаквог објашњења као и Ваше кружне поруке

што ти је од толиког значаја где играм ?
играм као шпијун у једном од СРБО савеза ;)
у преводу : никад нећеш сазнати

Dzo_92
15.09.2010, 01:39

axaxaxa pa samo tako mozes i da igras :laugh:

silan igrac postao spy

jos jedan pv vic :rolleyes:

aj ti spijuniraj a mi cemo da se igramo jer se ne bojimo kad nas neko :spank: i nema potrebe da se krijemo od nikog :)

ode u ilegalu (mile ovde najpameniji ispao)

ps.Dacane :clap:

Zagor_
15.09.2010, 09:57
axaxaxa pa samo tako mozes i da igras :laugh:

silan igrac postao spy

jos jedan pv vic :rolleyes:

aj ti spijuniraj a mi cemo da se igramo jer se ne bojimo kad nas neko :spank: i nema potrebe da se krijemo od nikog :)

ode u ilegalu (mile ovde najpameniji ispao)

ps.Dacane :clap:

хвала ти што си напокон признао : "silan igrac"
имаш пиво на бирфесту ;)

Denebclimber
15.09.2010, 16:37

heheheh brate jel to ono 'ako ne mozes da ih pobedis pridruzi im se' :D :D :D

ma ilegala je zakon verujte mi :D

pozz

Zagor_
15.09.2010, 16:48
heheheh brate jel to ono 'ako ne mozes da ih pobedis pridruzi im se' :D :D :D

ma ilegala je zakon verujte mi :D

pozz

отприлике
вежбам за следећи код Вас :D
(не знам , научићу)

Denebclimber
15.09.2010, 18:58
отприлике
вежбам за следећи код Вас :D
(не знам , научићу)

nema sledeci(bar za mene) ovim serverom se oprastam od traviana :) (na zadovoljstvo mnogih farmi) :D
moze na rsx ako ces igrati, malo da se zezamo :)

Zagor_
15.09.2010, 19:17
nema sledeci(bar za mene) ovim serverom se oprastam od traviana :) (na zadovoljstvo mnogih farmi) :D

ја играм обавезно
јави се , зашто да не
да и ти једном заиграш у WAR-u :laugh:

bugzdule
15.09.2010, 21:10

Mako mozes i sa nama , ali da ne vodis Cedu sa sobom :) ... gde se Ceda pojavi ,na tim koordinatama nema mira celi server :P

Denebclimber
15.09.2010, 23:16
ја играм обавезно
јави се , зашто да не
да и ти једном заиграш у WAR-u :laugh:

heheheh moras da mi uplacujes bar 600 golda mesecno :D ipak sam ja PRO :D

Mako mozes i sa nama , ali da ne vodis Cedu sa sobom :) ... gde se Ceda pojavi ,na tim koordinatama nema mira celi server :P

sa tobom uvek druze, ma ceda ne igra spidove, on je i ovako na spidu :D ima vremena dogovoricemo se

pozz svima i izvinte na offtopicu al i ovako niko nista ne pise postalo je dosadno :( odo malo da napravim pometnju pvcovcima :D

Dzo_92
17.09.2010, 03:00

Ccc kakav si bagzi...zoves maku a mene ne zoves :(

Nego sta je sa bratom Miletom?Jel napustio ili ga je neko kickovao?

8. milepsr HVALA 8527 13

dajte neki info proveren jer ovo sto nam tanjug javlja nam se cini suvise ozbiljno

INTER

dzo zalepio :P

bugzdule
17.09.2010, 04:55
Ccc kakav si bagzi...zoves maku a mene ne zoves :(

8. milepsr HVALA 8527 13

dajte neki info proveren jer ovo sto nam tanjug javlja nam se cini suvise ozbiljno

INTER

dzo zalepio :P

Zovem i tebe naravno, ali da budes dobar sto znam da je nemoguce :)

Sto se tice Mileta ne znam sta mu je... Neko ga je prevario zestoko.... Nadam se da nije samo nalog demon na kom sam igrao do arta jer je nalog prozvan da je spijunski kako je uzeo spijunski art (uzrok posledica ... postanes spijun ako uzmes spijunski art :P).... Salim se naravno jer ne igram rs2 aktivno... Tacnije sad ne igram vise nijedan nalog i punim baterije za zimski speed jer definitivno spori serveri se vise ne isplate igrati... Pad kvaliteta i broja igraca

dmg
17.09.2010, 05:11
nije niko kickovao, sam je izasao... razlog: sukob sa doticnim rukovodiocem saveza... :svadja:
sve sto trebate da znate je ispisano na profilu naloga... :glare:

milepsr
17.09.2010, 20:34

Mene izbacuju samo iz kafane kada je fajront ;)

Dzo_92
17.09.2010, 21:02
Mene izbacuju samo iz kafane kada je fajront ;)

Pa kad si bitanga :P
nego to te dirao?

citamo po acc i slusamo vesti al slabo smo obavesteni pa evo prave teme za "stanje na serveru"

pa da cujemo iz prve ruke neki info :)

tnx

Mrvica
17.09.2010, 22:33
Pa kad si bitanga :P
nego to te dirao?

citamo po acc i slusamo vesti al slabo smo obavesteni pa evo prave teme za "stanje na serveru"

pa da cujemo iz prve ruke neki info :)

tnx

Играч milepsr
Детаљи Опис
Ранг 8
Народ Римљани
Савез WU.BROZ
pa bas ste neobavesteni cccccc
nije nas mile vise na livadi, sada je tu kod pionira u poseti :P:P:P:P

Dzo_92
18.09.2010, 03:44
Играч milepsr
Детаљи Опис
Ранг 8
Народ Римљани
Савез WU.BROZ
pa bas ste neobavesteni cccccc
nije nas mile vise na livadi, sada je tu kod pionira u poseti :P:P:P:P

hmm mile is back a freedom i zajcev?

Mrvica
18.09.2010, 09:22
hmm mile is back a freedom i zajcev?

pa vikend je otisli su na izlet malo, na svez vazduh :blink::blink::blink:

Double trouble
18.09.2010, 10:06
Tacnije sad ne igram vise nijedan nalog i punim baterije za zimski speed jer definitivno spori serveri se vise ne isplate igrati... Pad kvaliteta i broja igraca

Slozio bih se. Ocajno je stanje servera. I ja cu na rsx najverovatnije, kao neki "stotijal" na vec nekom nalogu ...

Dzo_92
18.09.2010, 16:26
Slozio bih se. Ocajno je stanje servera. I ja cu na rsx najverovatnije, kao neki "stotijal" na vec nekom nalogu ...

Maka i Bagzi na jednom na acc vs INTER i DT ....njima damo i zagora prednosti :)

INTER

zalepio dzoji the legend

Rene
18.09.2010, 21:27
pa vikend je otisli su na izlet malo, na svez vazduh :blink::blink::blink:

Otisli na krempite...

Double trouble
19.09.2010, 00:49
Maka i Bagzi na jednom na acc vs INTER i DT ....njima damo i zagora prednosti :)

Dogovoreno Cedomorac :D

Dusan96
19.09.2010, 10:23
ovaj rs2 je postaje slabiji od rs4 :S sve zalosnije od zalosnijeg :( :S

Dzo_92
19.09.2010, 13:20

Jedino nam je sova na rs2 zalosna :laugh:

Denebclimber
20.09.2010, 18:17

jbg ti si prejak za rs servere...

http://www.youtube.com/watch?v=BsBsKz8fWNY

više ništa nije bitno, sad se zalećem prvi
miris smrti u vazduhu, na licu kapljice krvi.........

pozz za zagorove warovce biju se bolje i vise od 'glavnog' saveza...

i pozz za intera koji ceka natare :D :D :D

dacanaldo
20.09.2010, 21:14
jbg ti si prejak za rs servere...

http://www.youtube.com/watch?v=BsBsKz8fWNY

više ništa nije bitno, sad se zalećem prvi
miris smrti u vazduhu, na licu kapljice krvi.........

хахах ладно си узео клип од мог некадшњег ситера.

Zagor_
21.09.2010, 15:26
....njima damo i zagora prednosti

коме ?

-

п.с. где Вам је артифакт Битанге???? :D:P

Dzo_92
21.09.2010, 17:26
коме ?

-

п.с. где Вам је артифакт Битанге???? :D:P

Koji art?

Da nije nevidljivi duh sa sekirom dosao i odneo ga na rs3?

samo opusteno..arti se kradu opusteno :) i vrate jos lakse samo se acc ne vracaju kad se jednom DELETE

Zagor_
21.09.2010, 22:14
Koji art?

Da nije nevidljivi duh sa sekirom dosao i odneo ga na rs3?

samo opusteno..arti se kradu opusteno :) i vrate jos lakse samo se acc ne vracaju kad se jednom DELETE

чему толика тензија у твом одговору ?
још увек имаш фобију од мене ? :D

------------------------------------------

Duh sa sekirom
залепио Zagor_

(видим да је овакав потпис у тренду па да не заостајем) :P

Dzo_92
21.09.2010, 23:41
чему толика тензија у твом одговору ?
још увек имаш фобију од мене ? :D

Duh sa sekirom
залепио Zagor_

(видим да је овакав потпис у тренду па да не заостајем) :P

:spam: :spank:

Laza III Silni
22.09.2010, 19:58
Jbg, dešava se. Jel' često ostavljate saveze na cedilu, kao WU.SU što ste ostavili? ;)

Majja&Nenad
23.09.2010, 08:31
Ja se izvinjavam qsha-iu ali morao sam da preuzmem prvo mesto :rolleyes: medalju posvecujem najlepsoj devojci na svetu Maji ! :blushing:

makronjero
23.09.2010, 12:56
Ja se izvinjavam qsha-iu ali morao sam da preuzmem prvo mesto :rolleyes: medalju posvecujem najlepsoj devojci na svetu Maji ! :blushing:

Porucuje qsha...
Polako, tek je cetvrtak :D:D:D

khaos569
23.09.2010, 14:54
u toku je akcija na SRBO rece preko skype alex-obrva i pusti kopiju kruzne

redovno fejkanje mada ne znam sto se brani SUP savez sa 9 igraca a ne ceo SU ...da li je to WU-PV izgubio 2 saveza?I da li je to sad i ++ cist kvadrant?A uskoro i - + a onda ostaje 1 na 1 - - :rolleyes:

srecno pv aktivistima ...trebace vam...

rs4 kan:angry::njam:

Red Bull_F1
23.09.2010, 15:03

redovno fejkanje mada ne znam sto se brani SUP savez sa 9 igraca a ne ceo SU ...da li je to WU-PV izgubio 2 saveza?I da li je to sad i ++ cist kvadrant?A uskoro i - + a onda ostaje 1 na 1 - - :rolleyes:

Eee ajde ne mlati !!!! nego igraj taj rs4...

makronjero
23.09.2010, 15:03

WoW, imate prepisku sa skype... (clap) (clap) (clap)... Bye the way, jedan savez je to greskom pustio kao TAM (kopiju sa skype), a vi odmah poleteli da se hvalite kako imate spijuna u PV... Epic WIN :)

Ako se OFAH slozi, ostavicemo logove da vidite kako je +/+ cist kvadrant ;)

Majja&Nenad
23.09.2010, 16:04
Ajde da razjasnimo neke stvari u samom pocetku.... SUP savez je nastao, mogu slobodno reci HRABRIM potezom nekolicine ljudi a na moju inicijativu (sveukupno 11 ili 12 ako se dobro secam) i to kao odgovor na krajnje monotonu situaciju na -+ koordinatama. Inace, nas kvadrant se sastoji od krila SRBO i PV alijanse gde uglavnom vegetiraju igraci koji posle skoro pola godine igre imaju od 1 do 4,5 sela sto bi znacilo da su uglavnom neaktivni i verovatno provode po 10-ak minuta dnevno na travianu (cast izuzecima kao sto su na primer tackasti gde vecina ljudi igra ovu igru ali nismo nasli zajednicki jezik sa njihovim rukovodstvom). Nasa prva zamisao je bila da pljackamo sve neaktivne ljude i odgovorno tvrdim da ni jedan jedini kvalitetan igrac bilo kog tabora (SRBO ili PV) nije bio napadan sa nase strane a kamoli rusen. Sobzirom da smo svi igrali u ex Vallhali (sada SRBO krila), dosli smo na ideju da sve igrace koji su imali potencijala okupimo na jednom mestu i tako napravimo verovatno najjace krilo SRBO ally. Medjutim, Ceda nije imao sluha za tako nesto a pre svega na insistiranje ljudi iz SRBO-Val koji su "isprovocirani nasim izlaskom iz saveza pa samim tim nisu ni hteli da imaju bilo kakve veze sa nama" dok su pak na drugoj strani vodili rat sa tackastima gde se 90% akcija zavrsavalo na njihovu ogromnu stetu. U takvoj situaciji, mi smo ostali sami i nastavili smo politiku koju smo i do tada imali. Medjutim, tada pocinju amaterske akcije rusenja pre svega SRBOR&M-a na nas a kasnije i SRBO-Val, SRBO-SSG i drugih krila. Do sada je svaki napadacki ili odbrambeni poen zaradjen iskljucivo nasim sopstvenim snagama! Nasim off-ovima smo jurili njihove i bili i vise nego uspesni u svemu tome dok smo def-ovali sela za koja smo predpostavljali da ce napasti i tu polomili preostale. Medjutim, kada se u pricu ukljucila i gomila drugih igraca (pre svega General), obratili smo se za pomoc PV-WU alijansi sto mogu i oni da vam potvrde. Ponavljam, njihov def je stigao nakon svih ovih desavanja tj. posle bilo kakvih akcija koje su izvodjene do sada sto bi znacilo da sve medalje napadaca i branioca pripaju iskljucivo mojim ljudima ! I za kraj, za one koji su bili dovoljno strpljivi a da ih pritom nisam previse smorio, znajte da ni jednom od nas travian ne zauzima neko posebno mesto u zivotu vec predstavlja iskljucivo zabavu koju do pre par dana na ovom serveru nismo mogli da dobijemo. Kako koji igrac bude rusen tako cemo se i gasiti ali cemo uvek pamtiti zajednicku igru koju smo imali i koju cemo tek imati na nekim buducim serverima.Vecina drugih igraca ce na kraju servera verovatno slaviti pobedu a da pritom gotovo da nisu ni prstom mrdnuli, tj. dace 1% truda koji smo mi do sada ulozili a o drazi koju ova igra ima mogu samo da sanjaju ....

Laza III Silni
23.09.2010, 22:04
WoW, imate prepisku sa skype... (clap) (clap) (clap)... Bye the way, jedan savez je to greskom pustio kao TAM (kopiju sa skype), a vi odmah poleteli da se hvalite kako imate spijuna u PV... Epic WIN :)

Ako se OFAH slozi, ostavicemo logove da vidite kako je +/+ cist kvadrant ;)

Realno, ++ je vrlo etnički čist sada, igrači tog istog WU.SU su ukapirali da su izdani i prodani pa su masovno prešli u OFAH. Jako ružnu poruku ste poslali ostatku servera takvim potezom jer teško da će vam i jedan usamljeni savez verovati nakon ovoga. Meni je iskreno žao igrača WU.SU koji su rušeni zbog manipulacija sujetnog rukovodstva, kome je odavno nuđeno ujedinjenje.

Ne znam zbog čega nas (OFAH) doživljavate kao protivnike, mi smo samostalna alijansa koja ima PON sa SRBO koji nam omogućava nesmetano razvijanje i gledanje svojih posla, odnosno vaših posla kada nas čačkate :)

Laza III Silni
23.09.2010, 22:14

PV aktiviste jako dobro znam, pregurali smo smo na ex rs3 dva kvadranta na našim leđima i na kraju slavili sa BIA alijansom. Čisto sumnjam da SRBO ili bilo koja alijansa može da ih ugasi mada možda može da im poruši nekoliko cropova i uzme neko off selo. Jedina osoba koja može da im dođe glave je Alex :D

milepsr
23.09.2010, 23:14
Realno, ++ je vrlo etnički čist sada, igrači tog istog WU.SU su ukapirali da su izdani i prodani pa su masovno prešli u OFAH.

Mozes li da objasnis ovo malo bolje ?

Laza III Silni
23.09.2010, 23:23
Očigledno im je obećeno bilo mnogo toga što kasnije nije ispunjeno. Poslužili su kao topovsko meso dok ste jurili arte a onda su bili nepotrebni pa su i prošli kao što topovsko meso obično prolazi. Više puta sam zvao igrače SU da pređu u OFAH, ali su odbijali uz opravdanje da ne žele da izdaju savez.

Nikada nisam dobio odgovor na pitanje "Ko onda izdaje interes igrače SU koji bi da se igraju a zbog takvog vođenja bivaju skatani?" ... Na sreću većina se otreznila, došla u u OFAH i primili smo ih kao svoje. :)

milepsr
23.09.2010, 23:28
Mislim da gledas situaciju lose... (ili gledam ja)

Ja sam ovo ocekivao da ce se dogoditi, pre ili kasnije.

Suvise je kasno da bih pisao, idem da spavam pa cu sutra u toku dana.

Banana
23.09.2010, 23:59

kralju :clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

veliki pozz od brozovaca ;)

Gomez
24.09.2010, 01:07
Realno, ++ je vrlo etnički čist sada, igrači tog istog WU.SU su ukapirali da su izdani i prodani pa su masovno prešli u OFAH. Jako ružnu poruku ste poslali ostatku servera takvim potezom jer teško da će vam i jedan usamljeni savez verovati nakon ovoga. Meni je iskreno žao igrača WU.SU koji su rušeni zbog manipulacija sujetnog rukovodstva, kome je odavno nuđeno ujedinjenje.

Ne znam zbog čega nas (OFAH) doživljavate kao protivnike, mi smo samostalna alijansa koja ima PON sa SRBO koji nam omogućava nesmetano razvijanje i gledanje svojih posla, odnosno vaših posla kada nas čačkate :)

Vrlo i skroz nije isto..... ;)

Dzo_92
24.09.2010, 17:44
Očigledno im je obećeno bilo mnogo toga što kasnije nije ispunjeno. Poslužili su kao topovsko meso dok ste jurili arte a onda su bili nepotrebni pa su i prošli kao što topovsko meso obično prolazi. Više puta sam zvao igrače SU da pređu u OFAH, ali su odbijali uz opravdanje da ne žele da izdaju savez.

Nikada nisam dobio odgovor na pitanje "Ko onda izdaje interes igrače SU koji bi da se igraju a zbog takvog vođenja bivaju skatani?" ... Na sreću većina se otreznila, došla u u OFAH i primili smo ih kao svoje. :)

Pametno :) Pa uopste i nije bilo logicno sta ce WU&PV saradnja sa 2 saveza koja ocigledno nisu bila u stanju da se nose sa ofah pa ni uz pomoc WU&PV...i da li misle da sa 9 igraca na - + mogu da prave i tamo nesto bitno?Da li je WU strah od ujedinjenja nekih drugih koordinata?

Realno msm da im to nije pametno jer tako stvaraju sebi vise neprijatelja a za uzvrat ne dobijaju skoro nista kao sto nisu dobili skoro nista ni od SU ...Al su sebi prikacili OFAH zbog toga :)

INTER(prijavljivao sam ispite i taman danas stigao i vidim da ste poceli sa fejkanjem) :wtf:

Laza III Silni
24.09.2010, 21:37
Namerno sam rekao vrlo čist jer nikako ne bi valjalo da je skroz čist. Treba nešto da održava moral u savezu do natara, nećemo valjda da igramo SimCity? Ovako imamo mogućnost da pravimo logove poniženja sa savezom koji ima WU u imenu ;)
A pošto mi truli kapitalisti, za razliku od naših suseda komunista, privredu zasnivamo na eksploataciji SU prirodnih resursa, očekujem i lepe okršaje gde bi privreda trebala da odluči ko je jači :)

*CIPIRIPI*
24.09.2010, 21:59
Krenuli brzopleto da vrate arte koje su izgubili :)

Laza III Silni
24.09.2010, 23:16
Negde ćemo da poginemo a negde ćemo i da prođemo :)

Zagor_
24.09.2010, 23:21
Realno, ++ je vrlo etnički čist sada

Читам већ други дан овај одговор и никако да сконтам шта си хтео рећи :
"Realno, ++ je vrlo etnički čist sada" :blink:

тражио сам на гуглу ... неко каже ко нема у вуглу има у гуглу али ја ни тамо нисам нашао :(

молим за помоћ !!!

Duh sa sekirom
залепио Zagor_

Laza III Silni
25.09.2010, 00:03

тражио сам на гуглу ... неко каже ко нема у вуглу има у гуглу али ја ни тамо нисам нашао :(

молим за помоћ !!!

Duh sa sekirom
залепио Zagor_

Znači da ti nema pomoći... :), zezam se. Ovo je bila mala paralela između saveza i nacionalnosti, bez namere da ikoga vređam na bilo kojoj osnovi. Ako nisi to ukapirao, jbg...

Gomez
25.09.2010, 02:14
Namerno sam rekao vrlo čist jer nikako ne bi valjalo da je skroz čist. Treba nešto da održava moral u savezu do natara, nećemo valjda da igramo SimCity? Ovako imamo mogućnost da pravimo logove poniženja sa savezom koji ima WU u imenu ;)
A pošto mi truli kapitalisti, za razliku od naših suseda komunista, privredu zasnivamo na eksploataciji SU prirodnih resursa, očekujem i lepe okršaje gde bi privreda trebala da odluči ko je jači :)

Mnogo je tesko praviti ponizavajuce logove sa igracima koji su mnogo slabiji od vas i demoralisani posle svega sto se desilo,a ne pominjes one vase logove sa naslovom:,,Kako izgubiti arte''.....:)

Denebclimber
25.09.2010, 03:44

молим за помоћ !!!

Duh sa sekirom
залепио Zagor_

ko ne nadje na guglu evidentno je pglu :D :D salim se zagore, nego kataju me ovi tvoji warovci jesi ih ti tako vaspitao? :D taman sam vas pustio malo, otisao do kafane, al djavo vam ne da mira :spank:
e pa sad pojedini idu na 0 sela mi ne trebaju :D

edit

nisam mogao da odolim :D

SUP savez je nastao, mogu slobodno reci HRABRIM potezom

mogu slobodno reci brzopletim potezom... siti ste se naigrali za 3 nedelje... :D to nije hrabrost to je bilo samoubistvo, istripovali ste ko zna sta, al ste na kraju dobili batine... eto to je ta draz o kojoj pricas... :) pozz
pozz

Laza III Silni
25.09.2010, 12:47
Mnogo je tesko praviti ponizavajuce logove sa igracima koji su mnogo slabiji od vas i demoralisani posle svega sto se desilo,a ne pominjes one vase logove sa naslovom:,,Kako izgubiti arte''.....:)
Demoralisani su Vama, a ne nama. Nismo im mi dali prefiks WU, nismo im mi obećavali ništa što posle nismo ispunili ... :(
A bože moj, i ako se otme art, kao da je smak sveta :cool:

Dzo_92
25.09.2010, 14:01
Demoralisani su Vama, a ne nama. Nismo im mi dali prefiks WU, nismo im mi obećavali ništa što posle nismo ispunili ... :(
A bože moj, i ako se otme art, kao da je smak sveta :cool:

Arti ce da lete lakse nego od natara verujte jer isti je broj arta kao i na ex r2 a 5x manje igraca tako da deffanje i setanje tolikog broja arta ce da kosta dosta i bice dosta lak plen pojedini arti :)

Zato to nije za sad nista ...i svaki ali bas svaki art se moze uzeti bez obzira da li ima deffa ili ne
Samo je pitanje da li ce neko da rizikuje 3-4 offa 18k 6k i proba ili ce ici na sigurne arte sa jednim takvim offom

INTER

zalepio dzo

milepsr
25.09.2010, 14:05

Nisu posluzili za topovsko meso, njih se niko nije odrekao. Nekoliko igraca je gasilo naloge, i ostali su krenuli tim putem, ili su gasili i oni ili presli u drugi tabor.

To je sasvim normalno i ocekivano, ne samo kod njih nego kod vecine igraca koji su na granici i u toj situaciji su kao i oni. Zbog emocija, prijateljstva, priverzenosti, nazovi to kako hoces...

A druga stvar, evo javno pozivam Krampusa, Klicentija i ekipu jos jednom (ovo je treci put), kada budete imali dovoljno kulture, i budete zeleli da otmete neko selo, javite se da vam ga damo na poklon. (ili se javite da vas neko nauci kako se otimaju sela)

Nije nam vise zanimljivo da se smejemo... :)

qsha
26.09.2010, 12:52
Porucuje qsha...
Polako, tek je cetvrtak :D:D:D

Ponekada se uplasim koliko me dobro znas. :D:D:D

qsha
26.09.2010, 12:56

Ne posecujem forum toliko cesto pa se izvinjavam na kasnom odgovoru. Kao sto rece barba...:D:D:D:D
Mada polako tek je 14h ima jos 10h igranja, nikad se ne zna. Bitno je da oboica posvecujemo medalje lepsim polovinama ma koja to bila. :D:D:D:D
Sve najbolje.

balkanboy
27.09.2010, 13:08
samo da se javim,pozdravim sve stare,a i nove igrace(mucenici) i da vam kazem da je zivot bez traviana divan :)

sve vas voli

Balkanboy

*CIPIRIPI*
27.09.2010, 21:40
Mnogo sam jak :)

http://4travian.org/log/f50856fd580458beccd2a2ff85254a2b

makronjero
28.09.2010, 10:32
Nesto nam se forum ućutao, ajde malo da ga razmrdamo...

Nadam se da protivnici nece imati nista protiv ovih logova, ali malo da raja vidi kako se to radi ;)

Krampusovo Off selo
http://4travian.org/log/f8be8f5c0bb9ef5503c4fca4b759b810
http://4travian.org/log/d5542b450e016e598905e06ab7b59492
http://4travian.org/log/7fdce679070478edbc7712bb69432f1a
http://travian-reports.net/rs/report/502837601cb

Boban
http://4travian.org/log/ee8a033b5814dee0b13403fe01d5c5af
http://4travian.org/log/c0a91e841491c989616814c5eb3eef02
http://4travian.org/log/4e8b7e6a9c6fea18e8abdad0a621636b
http://4travian.org/log/03df11195c7a30595d5dbed2881779fd
http://4travian.org/log/9dd5d9ebe45e0ace75eb0f3f4e0d90e4

maja
http://travian-reports.net/rs/report/50291a07ddf
http://travian-reports.net/rs/report/50292360bd2
http://travian-reports.net/rs/report/50293beb026
http://travian-reports.net/rs/report/502947b297a
http://travian-reports.net/rs/report/50296f41168
http://travian-reports.net/rs/report/50297d90d3b
http://travian-reports.net/rs/report/502984dc563
http://travian-reports.net/rs/report/5029938b9ea
http://travian-reports.net/rs/report/50300604eb6
Nedostaje par logova - Село је потпуно уништено

ХАОС vs. MAD MAX BROZ
http://4travian.org/log/9439f605821f916028d3e045770b51de
http://4travian.org/log/50d4424240456f22fd72533ed1d36671
http://4travian.org/log/dee9ce2584b60de602fc29a9110093ea

Hakuna matata
http://travian-reports.net/rs/report/5031461d00a

Pocke
http://4travian.org/log/f1be90aaba0cf69ad37c09f21ec8a4c2
http://4travian.org/log/c856ee85c90d10f0b49c8f36657c0ace
http://4travian.org/log/4bed3a08c1d104026c7e158e32e1e80a
http://4travian.org/log/0b04e430e6f2cfd1e79350ea5517c1da

MAD MAX
http://4travian.org/log/a1e0ad93c9c50f38bd72a6b077b08079
http://4travian.org/log/3797b16d854e9bca83c4610a552c60ab

FURY
http://4travian.org/log/962f803b03745476cc7a8e62a1ba46d8
http://4travian.org/log/123a3b0b668e50faad1492d3351f6be6
http://4travian.org/log/fdca5930bdc500fba5c676919b50b9b2

Dimija
http://4travian.org/log/59fb8db1e4ebf4a6b42ac15c337a3c38
http://4travian.org/log/59fb8db1e4ebf4a6b42ac15c337a3c38
http://4travian.org/log/80122db53ddae45fda13c2568169c7c9
http://4travian.org/log/2ec409f9e23318a15090afccd36af839
http://4travian.org/log/4d6cdb164fda628b667af3484306e1a0
http://4travian.org/log/f562aa346cadff6a033060b7f52b2cc7

Qsha
http://4travian.org/log/92579c0a495939ec50694251881d5116
http://4travian.org/log/135fea2a232ee5305ef4a792b75bcd39
http://4travian.org/log/bdfc5e72651ddf31c340243997fb52b4

огањ Broz
http://4travian.org/log/4a14fa630ac3cbb1908b4876370f0980
http://4travian.org/log/b2de99c729a60a1937b704e0a9c09be3
http://4travian.org/log/6a7466249611055ff04d15022bf8ebff

PV - KOKI2 i Obrva
http://4travian.org/log/94f15bb7484be92b05db9c44f45cbfa3
http://4travian.org/log/7d83ef4bb141442e6dd2cabc81b12b24
http://4travian.org/log/b00b869581aa14c18d2999da36f8594d
http://4travian.org/log/bf9e8ebbee0547b0ddaed1bc7b01a4d8
http://4travian.org/log/16c0206325be1a78a7fbb99bf9a41995
http://4travian.org/log/818ce220298e48c07daf9f542f603c82

Betty Boop
http://travian-reports.net/rs/report/50444962463
http://travian-reports.net/rs/report/50449b8d422
http://travian-reports.net/rs/report/50450f9cbdf

Vidimo se do sledece akcije, UŽIVAJTE
:ziveli::ziveli::ziveli:

Banana
28.09.2010, 10:37
Mnogo sam jak :)

http://4travian.org/log/f50856fd580458beccd2a2ff85254a2b

Neckavi, nisi ti mnogo jak... ti si najjaci lik na serveru :)

Zagor_
28.09.2010, 10:48
Нећу логове да коментаришем , остављам другима да то раде.

Једино хоћу да похвалим твој "труд" што си их поставио. :wink:

Darker
28.09.2010, 13:30
WU ally objasnjava:cekic::cekic::bic::mitraljez:, a vi kako hocete. Dok god mi budeo ovako jedinstveni kao sto jesmo i dok god se budemo druzili i pili:pijanac: vi nam ne mozete nista, zna se za koga je rezervisamo prvo mesto :king::no1:. Vi ste se pokazali sad kako ste nas inteligentno fejkovali ni jedan pravi napad nije isao :D. Pozz boban1974

*CIPIRIPI*
28.09.2010, 18:42
Aaaa cutimo,cutimo :) Ajde oglasavajte se malo :) Da se bar ljudi malo smeju vasim odgovorima :)

milepsr
28.09.2010, 21:09
Ovakva je situacija u SRBO :)

http://www.youtube.com/watch?v=93SyNbLSQVk

http://www.youtube.com/watch?v=5Sy7txSYU3E

qsha
28.09.2010, 22:18
Ovakva je situacija u SRBO :)

http://www.youtube.com/watch?v=93SyNbLSQVk

http://www.youtube.com/watch?v=5Sy7txSYU3E

Mile, retko kada se ja ne slazem sa tobom ali ti moram priznati da je sada izuzetak. Mislim da je sada situacija vise nalik ovome - OBJASNJAVANJE:

http://www.youtube.com/watch?v=HPbTwXPOR-o

:muha:

*CIPIRIPI*
28.09.2010, 22:28
Ovo je Krampus rekao kada su ga pitali za deff

http://www.youtube.com/watch?v=RuN-tFvgRc0

Dzo_92
29.09.2010, 00:00
Cestitke od mene jer uradili ste sto ste hteli :)

samo mislim da te logove nije bilo tesko bas napraviti jer niste napali nijedno strateski bitno selo vec lupali i slali offove od 30-40k na sporedna sela...i rusili krampusu sela po 50 popa svako i covek ostao u top 10 ...

"krampusovo off selo"-u ovoj fazi sa offom od 20-30k i sa 500 kata????

Pogledajte malo bolje i pre nego krenete da slavite razmislite da li bih ja mogao da svakom od vas posaljem po 3 vezana fejka i udarim vam neko 6 selo i srusim 6 njiva i stavim log ovde?-cista glupost i euforija

Jacina akcije je jedino u sinhranizaciji(jer ste slagali fejkove na dosta igraca i to lepo rasporedjene) i velicini offova koje ste poslali :) to je ono sto ste stekli stekanjem od pocetka i time ako umete mozete da resite server akcijama 2 na 1 mada PV ili nema sa cim ili nece da napada :( i msm da im je saradnja odlicno pomogla jer mislim da PV ne bi izdrzao vs SRBO 1 na 1 al ocekujte nas ...Cekali smo da vidimo sta umete i kako a odgovor ce uslediti ne brinite :)

u svakom slucaju ako ste vi zadovljni i ja sam

Pozz

INTER

Zemun
29.09.2010, 00:11

samo mislim da te logove nije bilo tesko bas napraviti jer niste napali nijedno strateski bitno selo vec lupali i slali offove od 30-40k na sporedna sela...i rusili krampusu sela po 50 popa svako i covek ostao u top 10 ...

Pogledajte malo bolje i pre nego krenete da slavite razmislite da li bih ja mogao da svakom od vas posaljem po 3 vezana fejka i udarim vam neko 6 selo i srusim 6 njiva i stavim log ovde?-cista glupost i euforija

Jacina akcije je jedino u sinhranizaciji(jer ste slagali fejkove na dosta igraca i to lepo rasporedjene) i velicini offova koje ste poslali :) to je ono sto ste stekli stekanjem od pocetka i time ako umete mozete da resite server akcijama 2 na 1 mada PV ili nema sa cim ili nece da napada :( i msm da im je saradnja odlicno pomogla jer mislim da PV ne bi izdrzao vs SRBO 1 na 1 al ocekujte nas ...Cekali smo da vidimo sta umete i kako a odgovor ce uslediti ne brinite :)

Pozz

INTER

imao je samo 500 kata??? pa kada planira da ih pravi ? 15 dana pred ww?

makronjero
29.09.2010, 00:13

Pozz

INTER

Mislio sam da malo bolje poznajes ovu igru...
Izgleda da sam pogresio...

Mogao bih na svaku recenicu da ti odgovorim argumentovano, ali nema potrebe trositi vreme, znas ti to dobro i sam ;)

Zagor_
29.09.2010, 00:13

Pozz

INTER

zalepio dzo ;)