PDA

View Full Version : Trenutno stanje na serveru [rs2]

Странице : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12

makronjero
17.06.2010, 11:12
Sta prozivate +/- ?
Stanje je takvo kakvo jeste, diplomatija je uvek bila iznad svih ofova i defova i tako ce biti dok je traviana :)

A vi bolje gledajte u vase dvoriste prvo, od "tarabe" do "tarabe" pa posle "virite" dalje, samo pazite se: "PAS UJEDA!" ;)

Čeda Kasapin
17.06.2010, 16:12
Sta prozivate +/- ?
Stanje je takvo kakvo jeste, diplomatija je uvek bila iznad svih ofova i defova i tako ce biti dok je traviana :)

A vi bolje gledajte u vase dvoriste prvo, od "tarabe" do "tarabe" pa posle "virite" dalje, samo pazite se: "PAS UJEDA!" ;)

Samo sam konstatovao da ste se ujedinili sa full kordinatama,samo zamislite i kad bi se - - ujedinio kako bi server bio dosadan,napraviste od servera sim sity :rolleyes: samo sto kad bi se - - ujedinio ne bi bilo ni zanimljivo cekati taj ww za koji se spremate od 3 meseca igre (ne mislim samo na + - )

Double trouble
17.06.2010, 17:00
Mislim da nije samo + - ujedinjen, i - - nije daleko od toga, i SRBO ima milion saveza. I jedne i druge koordinate imaju sjajne ljude i igrace u svojim redovima, al mislim da su oni prilicno blokirani ovim saradnjama Iz iskustva mislim da vas to nije ojacalo vec oslabilo, jer i sami znate da ako vam situacija na koordinatama ostane ista da ce vam najvise 50 naloga ostati "aktivno" do kraja servera. Prvi ce se teutonci smoriti jer nece imati bas mnogo meta za pljackanje. Brojnim saradnjama sami sebe slabite, jer farme mozete da pljackate i time pojacate i savez i naloge koji bi mogli da prave ww of, ovako su te potencijalne farme deo vas koje vam ionako nece mnogo znaciti za konacan ishod kao saveznik.

Mozda gresim, al to je neko moje vidjenje stvari, ne po pitanju vasih saveza vec po pitaanju iskustva. Svi znamo da oni koji su najveci na pocetku budu slabiji na kraju ...

Čeda Kasapin
17.06.2010, 19:23
Mislim da nije samo + - ujedinjen, i - - nije daleko od toga, i SRBO ima milion saveza. I jedne i druge koordinate imaju sjajne ljude i igrace u svojim redovima, al mislim da su oni prilicno blokirani ovim saradnjama Iz iskustva mislim da vas to nije ojacalo vec oslabilo, jer i sami znate da ako vam situacija na koordinatama ostane ista da ce vam najvise 50 naloga ostati "aktivno" do kraja servera. Prvi ce se teutonci smoriti jer nece imati bas mnogo meta za pljackanje. Brojnim saradnjama sami sebe slabite, jer farme mozete da pljackate i time pojacate i savez i naloge koji bi mogli da prave ww of, ovako su te potencijalne farme deo vas koje vam ionako nece mnogo znaciti za konacan ishod kao saveznik.

Mozda gresim, al to je neko moje vidjenje stvari, ne po pitanju vasih saveza vec po pitaanju iskustva. Svi znamo da oni koji su najveci na pocetku budu slabiji na kraju ...

na - - je i BIA sa svojim saradnjama pa tako da ako neko voli neka izvoli :)
tako da nije kao na ostalim kvadrantima da smo mi sami na njima...

Double trouble
18.06.2010, 08:42
na - - je i BIA sa svojim saradnjama pa tako da ako neko voli neka izvoli :)
tako da nije kao na ostalim kvadrantima da smo mi sami na njima...

Definitivno da nije skroz pocisceno al je 75%, a drugo BIA i nema sanse tu nikakve. Prvo vec su i zidovi naucili da ne mogu 100% da se oslone na saradnju sa njima, drugo suvise ste dobar savez da bi oni sad poceli da reguju naloge na vasem delu mape da vam pomrse racune, samo ce biti dobre farme :) A trece zbrisace cim ti pocnes da ih maltretiras po forumu :) Odma ce na neuropsihijatriji da zavrse :)

A sto se tice drugih delova mape, evo ti na + + ni traga od ujedinjenja, 100 saveza igra, jes da OFAH tu drzi glavnu rec, al ni blizu nismo od ujedinjenja nit bi to hteli. Sta vise planiramo da igramo samo sa saradnjama koje su trenutno tu da ne bude dosadno :)

Sve mi se cini da ce ovo biti dosadan server, da znad da mi krivo sto niste na nasem delu mape, da se muski krljamo, bar da nam godinu dana igre bude zanimljivo ko na proslom rs2

M-84
18.06.2010, 11:40
Ma šta da vam kažem ljudi.
Ex O-N je sada došao jači i snažniji. Al' pod drugim imenom, dobro poznatim, WU.BROZ - Wonder Union Brozovi.

Da vidimo ko će biti jači od nas :D
Idemo da se zabavimo :P

Čeda Kasapin
18.06.2010, 17:52
Definitivno da nije skroz pocisceno al je 75%, a drugo BIA i nema sanse tu nikakve. Prvo vec su i zidovi naucili da ne mogu 100% da se oslone na saradnju sa njima, drugo suvise ste dobar savez da bi oni sad poceli da reguju naloge na vasem delu mape da vam pomrse racune, samo ce biti dobre farme :) A trece zbrisace cim ti pocnes da ih maltretiras po forumu :) Odma ce na neuropsihijatriji da zavrse :)

Sve mi se cini da ce ovo biti dosadan server, da znad da mi krivo sto niste na nasem delu mape, da se muski krljamo, bar da nam godinu dana igre bude zanimljivo ko na proslom rs2

Imaju neke saradnje i sada...tj neki war i auroru jednu ili 2 ...i par njihovih saveza...sve u svemu imaju nesto kvaliteta.A kakva su saradnja msm da sam to ja ovde pricao i pre mesec dana samo me niko nije shvatio ozbiljno.To sto se desilo na rs3 je po meni malo jadno a sdruge strane cestitacu im na pobedi jer kakva je takva je pamtice se samo da su pobedili.Sto se mene tice rado bih odmerio snage sa tobom opet :) i napravio jos jedan "ludilo" server :D Mada iako tebe nema ja cu napraviti ludilo od - - :P

Double trouble
19.06.2010, 04:34
Samo cepaj, ja ovde igram izraziti DEF nalog, pa ako treba pomoc javni da odma negde saljem ovog 'eroja sto sam ga napravio od katapulta. Ako niste znali sa malo golda da podmitiss admina i gold club-om je sad i to moguce. Ide 30 polja na sat, a ako imas svinjac jede duplo manje :P

Kaz00t-M
21.06.2010, 15:41
Imaju neke saradnje i sada...tj neki war i auroru jednu ili 2 ...i par njihovih saveza...sve u svemu imaju nesto kvaliteta.A kakva su saradnja msm da sam to ja ovde pricao i pre mesec dana samo me niko nije shvatio ozbiljno.To sto se desilo na rs3 je po meni malo jadno a sdruge strane cestitacu im na pobedi jer kakva je takva je pamtice se samo da su pobedili.Sto se mene tice rado bih odmerio snage sa tobom opet :) i napravio jos jedan "ludilo" server :D Mada iako tebe nema ja cu napraviti ludilo od - - :P

Nisam igrao server do sada uopste, bezveze samo clickao, ako je stvarno takvo stanje, a provericu sada, mozes i ti sam da mi pokazes tvoje vidjenje servera, bice onda ovo veliki izazov i motivacija da se promene stvari.

dacanaldo
21.06.2010, 21:36
Stanje na mapi je izgleda kao u africkim zemljama , granice iscrtane lenjirima , a po negde se neko pleme pobuni protiv drugog.

E sad kolko cujem stanje na - - je mozda najveca misterija , SRBO-vci najavljuju ofanzivu ali se nadaju ipak da ce BIASI predati ono najsvetije sto imaju i da ce mirnim resenjem doci do cistog sektora kako bi paznju posvetili ostatku mape.
Da li je to recept za uspeh mladi i napaljeni vodja SRBO-a zeljan dokazivanja i pobede i pobednica rs3 , zajedno , hm , moje licno misljenje je da bi se prosetali serverom. A za kasnije ko zna . :P

E da cujem da je hit u SRBo ova pesma
http://www.youtube.com/watch?v=31BiLRaNfN8

Da li ima veza sa ovo dvoje mladih , ko zna.

Kaz00t-M
21.06.2010, 23:24
Stanje na mapi je izgleda kao u africkim zemljama , granice iscrtane lenjirima , a po negde se neko pleme pobuni protiv drugog.

E sad kolko cujem stanje na - - je mozda najveca misterija , SRBO-vci najavljuju ofanzivu ali se nadaju ipak da ce BIASI predati ono najsvetije sto imaju i da ce mirnim resenjem doci do cistog sektora kako bi paznju posvetili ostatku mape.
Da li je to recept za uspeh mladi i napaljeni vodja SRBO-a zeljan dokazivanja i pobede i pobednica rs3 , zajedno , hm , moje licno misljenje je da bi se prosetali serverom. A za kasnije ko zna . :P

Da mu damo konflikatora... :( a dobro samo nek bude nezan prema njemu jbg

Rosalini
22.06.2010, 21:28
Nesto se slabo pise na forumu......?:(

Čeda Kasapin
23.06.2010, 14:12

i izadje OBRVA iz saveza :( Daco sta im to znaci?
i pesma za sve vas forumase i najava za vecerasnju tekmu
http://www.youtube.com/watch?v=wrH-ydYC19w

Zagor_
23.06.2010, 16:11
Ооооооо "другари" :)

На западу ништа ново :(

Битанге и даље "х(к)арају" по форуму као и чеда касапин :) (који иначе нема времена :P )
да нема Вас , било би овде досадно и модови би се сморили.
Само да Вас поздравим ;)

Čeda Kasapin
23.06.2010, 22:36
Ооооооо "другари" :)

На западу ништа ново :(

Битанге и даље "х(к)арају" по форуму као и чеда касапин :) (који иначе нема времена :P )
да нема Вас , било би овде досадно и модови би се сморили.
Само да Вас поздравим ;)

vec sam se zabrinuo sto te nema :)
ne znam da li mi se cini ili ti se ally o kojoj si pricao kao o svetinji malo raspala? al ne brini jedan deo ima opciju za nastavak a ti i tvoji drugari bas i ne osim da klikate DELETE ACC :(

Mislio sam da ce biti zanimljivo bar do arta al eto ni toliko ;(

JOVAN_RADjEN
24.06.2010, 13:01
a gde nam je laza III silni, jel jos uvek igra rs2

Double trouble
24.06.2010, 19:59
a gde nam je laza III silni, jel jos uvek igra rs2

igra :D

Trajan
25.06.2010, 06:44
server je nesto opasno bagovan

Zagor_
25.06.2010, 12:48
vec sam se zabrinuo sto te nema :)
ne znam da li mi se cini ili ti se ally o kojoj si pricao kao o svetinji malo raspala? al ne brini jedan deo ima opciju za nastavak a ti i tvoji drugari bas i ne osim da klikate DELETE ACC :(

Mislio sam da ce biti zanimljivo bar do arta al eto ni toliko ;(

Знам да си се био забринут :crying: , зато сам ти се и јавио.
Чедо, у складу са временским условима (лето) , послом, светским првенством у фудбалу и најважније породицом, ја Травиан не играм мислим око 2-3 недеље а налог је предат већ неком на играње тако да се надам да је још у животу.
Травиан је за мене сезонска игра, тако да је треба корисити када напољу веје, а лепо време за које се надам да ће бити треба искористити за дружење.
Надам се да ће Вам бити сервер исто тако занимљив и без мене ;)

Уживајте у игри : http://www.youtube.com/watch?v=XiTK7al03OM

Silvers
26.06.2010, 14:05
Hvala gospodi sa rs2 koja je mi je toliko izašla u susret da nisu htjeli da me prime u savez iako sam sa nekoliko ljudi iz istog u odličnim odnosima. Ubili ste mi želju da igram na rs2, brišem nalog, a ispucao sam početne golde da se dignu instant skloništa kako ne biste mogli da mi uzmete ressa u ova 3 dana dok nalog ne nestane...

Samo nastavite sa tim rigidnim stavom, stvarno ćete daleko dogurati...

Kaz00t-M
27.06.2010, 11:12
Hvala gospodi sa rs2 koja je mi je toliko izašla u susret da nisu htjeli da me prime u savez iako sam sa nekoliko ljudi iz istog u odličnim odnosima. Ubili ste mi želju da igram na rs2, brišem nalog, a ispucao sam početne golde da se dignu instant skloništa kako ne biste mogli da mi uzmete ressa u ova 3 dana dok nalog ne nestane...

Samo nastavite sa tim rigidnim stavom, stvarno ćete daleko dogurati...

rofl koga zabolje za tebe i pocetni gold oO

Čeda Kasapin
27.06.2010, 14:03
rofl koga zabolje za tebe i pocetni gold oO

ahaha...nego sto menjate ime?Sto niste BIA nego sad neki NM :( Plasite mi saveznike sa imenima svaki put. :( i kad ce to slavlje da upoznamo pobednicu :P

Kaz00t-M
27.06.2010, 14:52
ahaha...nego sto menjate ime?Sto niste BIA nego sad neki NM :( Plasite mi saveznike sa imenima svaki put. :( i kad ce to slavlje da upoznamo pobednicu :P

mi smo bia4 jos uvek je sve tako, a kako ce biti ... videcemo :)

Evo poklanjamo ti pobednicu :)

Čeda Kasapin
27.06.2010, 23:31

Odlicno :)
Ako je to odluka doneta na nivou ally saljite saradnje :andjeo:

Čeda Kasapin
28.06.2010, 08:01

Vidim da se maticna BIA raspala..i da je nesto igraca preslo u auroru???jel to sad oni postaju matica ili je to neki dogovor ili nesporazum...?vidim da je i ime sklonjeno i stavljeno NM,a ne znam sto su otisli tamo kad tek tamo nema nista zanimljivo :(

Molim za brz odgovor ... a vidim i da je nas duh sa brisom sad clan aurore ... :D ...e zagore pa ti jos samo da udjes u OFAH ili BROZ :D sve ostalo si vec bio :)

.Obrva.
28.06.2010, 10:31
Vidim da se maticna BIA raspala..i da je nesto igraca preslo u auroru???jel to sad oni postaju matica ili je to neki dogovor ili nesporazum...?vidim da je i ime sklonjeno i stavljeno NM,a ne znam sto su otisli tamo kad tek tamo nema nista zanimljivo :(

Molim za brz odgovor ... a vidim i da je nas duh sa brisom sad clan aurore ... :D ...e zagore pa ti jos samo da udjes u OFAH ili BROZ :D sve ostalo si vec bio :)

Idalje pravis razliku u bratskim savezima
a pises kao da su ally u pitanju :rolleyes:

:foto:

p. s. Brze od ovog nije moglo...
i nema potrebe da siri dezinformacije ako si van tokova
sve u svoje vreme Cedice, a ti slobodno pisi o nama,
navikli smo da nemas sta pametnije da radis ;)

ae zzz

Kaz00t-M
28.06.2010, 10:35

Trenutno je sve malo naopako pricali smo vec malo, ne znam sta bi reko.

Rosalini
28.06.2010, 10:39

Neki kazu da se BIA raspala zato sto su mnogi podavali svoje naloge(neznam tacno mozda i gresim ali sam tako cuo).
A sto se tice duha sa sekirom,zagor neigra vise tu igra neko drugo.

NikolaVS
28.06.2010, 12:50
Neki kazu da se BIA raspala zato sto su mnogi podavali svoje naloge(neznam tacno mozda i gresim ali sam tako cuo).

greshe ljudi, dezinformacija je ;)
a bia je samo promenila ime

Čeda Kasapin
28.06.2010, 16:15

Pa to sam primetio kad je Zox otisao i Obrva napustio savez :( e sad vidim da su zajedno al ne znam da li su to "pravi" na tim acc ?Za zagora smo znali da nece izdrzati ni do arta.
Aurora je preuzela dobar deo acc od BIA matice,BIA4 je netaknuta,HBF je Nikola i oni su ok igraci tj to je mozda i najjaci deo ove BIA ALLY na rs2.
Mozda ce jos biti gore kad krene rs3 jer ce se i tamo jedan deo opet utisnuti jer znamo da je to njihov server i da ce probati da odbrane titulu :)
Mozda je bilo bolje da su rs3 izgubili i da nisu ni dosli na rs2 vec cekali restart rs3,ovako su se bzv posvadjali i izgubili prijatelje vrednije od ww lvl 100.

Double trouble
28.06.2010, 16:30
Pa to sam primetio kad je Zox otisao i Obrva napustio savez :( e sad vidim da su zajedno al ne znam da li su to "pravi" na tim acc ?Za zagora smo znali da nece izdrzati ni do arta.
Aurora je preuzela dobar deo acc od BIA matice,BIA4 je netaknuta,HBF je Nikola i oni su ok igraci tj to je mozda i najjaci deo ove BIA ALLY na rs2.
Mozda ce jos biti gore kad krene rs3 jer ce se i tamo jedan deo opet utisnuti jer znamo da je to njihov server i da ce probati da odbrane titulu :)
Mozda je bilo bolje da su rs3 izgubili i da nisu ni dosli na rs2 vec cekali restart rs3,ovako su se bzv posvadjali i izgubili prijatelje vrednije od ww lvl 100.

Mudro zboris bitango :) Sta ima kod tebe cedo, mislim na tvom ddelu mape. Cujem krenula organizovanija ciscenja sa wingovima :) ako ako, samo tepaj to

Kaz00t-M
28.06.2010, 16:47

To je malo komplikovano ekipa se razbila na kraju na drugaciji nacin, ne zbog rs2, rs2 nema veze sa time nego sa ponasanjem odredjenih ljudi.

A rs3 ce biti malo drugaciji, tacnije HBF ekipa ima planove za restart, a ostali ne znam.

Rosalini
28.06.2010, 21:01

Na nalogu Zox on ne igra vise igra neko drugi,kazu da se on oprostio od traviana i da mu je rs3 bio poslednji server.Mislim da pola igraca nece dodji na rs3(msm od BIA ally)jer kako sam cuo na forumu razocarali u neke ljude.....Sada mozemo mi da nagadjamo ali ce mo videti ko ce doci kada se restartuje rs3!

Čeda Kasapin
29.06.2010, 01:39
Mudro zboris bitango :) Sta ima kod tebe cedo, mislim na tvom ddelu mape. Cujem krenula organizovanija ciscenja sa wingovima :) ako ako, samo tepaj to

Ja samo popam...deca se igraju rata a tu realno od rata nema nista...
Niti ih organizovano mlatimo niti smo nesto aktivni...manje vise rokaju se ovi klinci,tek planiram da ukljucim ove "GIGANTE" da krenu sa ciscenjem jer koliko vidim od "jakih" u BIA,NM ili PV kako se zovu osim HBF dela nema nista...sve neka ekipa al polu amater i nije mi neko zadovoljstvo da se sa njima mlatim

Kako je u OFAH-u?Vidim prosle nedelje zamalo da uzmete zlato za farming :)
Ima li kakvog rata ili simujete?

Čeda Kasapin
29.06.2010, 05:12
To je malo komplikovano ekipa se razbila na kraju na drugaciji nacin, ne zbog rs2, rs2 nema veze sa time nego sa ponasanjem odredjenih ljudi.

A rs3 ce biti malo drugaciji, tacnije HBF ekipa ima planove za restart, a ostali ne znam.

Pitanje je kako ce savezi koji su se opet spojili i pored toliko ne slaganja i ocigledne ne trpeljivosti ispostovati do kraja servera?Savez BIA 4 po mom saznanju nesto i ne voli "obrva" acc ili alex ...
E sad kako ocekivati zajednicke akcije njih i obrve koja je znacajan deo ally BIA i kako je zamisljeno da funkcionise sve to.Primetio sam da su krenuli da se zakucavaju i da bacaju off pocevsi od zoxa pa do danas pa me interesuje da li se gase ti acc ili jednostavno ima se moze se?Sasvim realno stanje stvari je takvo pa bih voleo da cujem da li zaista se ally deli na one sa obrvom i one protiv?
I ne razumem sto se menja ime?

Izvinjavam se zbog 2 poruke :(

Rosalini
29.06.2010, 11:11
Sta je sada je i Aurora promenila ime u PV "Primo Victoria" :)
Svi nesto menjaju imena :) mozda im je neko ureko ime ko zna :)

Kaz00t-M
29.06.2010, 15:22
Pitanje je kako ce savezi koji su se opet spojili i pored toliko ne slaganja i ocigledne ne trpeljivosti ispostovati do kraja servera?Savez BIA 4 po mom saznanju nesto i ne voli "obrva" acc ili alex ...
E sad kako ocekivati zajednicke akcije njih i obrve koja je znacajan deo ally BIA i kako je zamisljeno da funkcionise sve to.Primetio sam da su krenuli da se zakucavaju i da bacaju off pocevsi od zoxa pa do danas pa me interesuje da li se gase ti acc ili jednostavno ima se moze se?Sasvim realno stanje stvari je takvo pa bih voleo da cujem da li zaista se ally deli na one sa obrvom i one protiv?
I ne razumem sto se menja ime?

Izvinjavam se zbog 2 poruke :(

Generalno bia 4 nema veze sa obrva nalogom, mi smo svi bili u bia savezu, ali zbog objetkivno-subjektivnih razloga samo mi i dalje bia 4, a sad ko razume shvatice.

The_Player
29.06.2010, 15:50
Sine jako lupetas, ali posto nisi ni u 1 sobi ally, niti clan uprave, mozes da nastavljas da objasnjavas Cedi 'kako jeste' :D

:lol:

Kaz00t-M
29.06.2010, 19:19
Sine jako lupetas, ali posto nisi ni u 1 sobi ally, niti clan uprave, mozes da nastavljas da objasnjavas Cedi 'kako jeste' :D

:lol:

Bitno je da si ti u sobi uprave i da ljudi rade kako ti kazes rofl, ajde bezi nulo.

The_Player
29.06.2010, 19:45
Bitno je da si ti u sobi uprave i da ljudi rade kako ti kazes rofl, ajde bezi nulo.

U ally u kojoj igras o svemu odlucuju predstavnici svih saveza, ali ti ni to ne znas. ovde si ti jedini nula i tvoj nik u igri govor dovoljno o tebi (ali ne taj lazni sto drzis u potpisu), a o postovima na forumu da ne pricamo. ;) idalje mislis da si interesantan ako uvredis nekog?! samo sebe spustas takvim redovima

Lp

Čeda Kasapin
29.06.2010, 21:49
U ally u kojoj igras o svemu odlucuju predstavnici svih saveza, ali ti ni to ne znas. ovde si ti jedini nula i tvoj nik u igri govor dovoljno o tebi (ali ne taj lazni sto drzis u potpisu), a o postovima na forumu da ne pricamo. ;) idalje mislis da si interesantan ako uvredis nekog?! samo sebe spustas takvim redovima

Lp

a ko su vodje saveza?Vidim da ste usli u auroru tj da je aurora "progutala" BIA savez pa me interesuje ko se tu sad pita?Da li su stvari iste kao i ranije ili je neko novo rukovodstvo posto se zbog onog prethodnog i podeliste na vise strana ?

Kaz00t-M
29.06.2010, 22:02

Lp

Ime je smisljeno jer je vec postojao Minja nalog, pa sam bio emo koje ime da stavim, smatrao sam da me je travian izdao, to je iz zezanja, ali ti to ne bi shvatila nikada.

A to sto ti places izlazis i ulazis iz saveza, smao oces da te oni pacenici mole da se vratis i to... Samo ti okupi tvoje papucare, da se lozite preko skype-a RIBO.

Ali dobro, ipak ti si super igrac, online si 24/7, to je prava stvar.

The_Player
29.06.2010, 22:57
Ime je smisljeno jer je vec postojao Minja nalog, pa sam bio emo koje ime da stavim, smatrao sam da me je travian izdao, to je iz zezanja, ali ti to ne bi shvatila nikada.

A to sto ti places izlazis i ulazis iz saveza, smao oces da te oni pacenici mole da se vratis i to... Samo ti okupi tvoje papucare, da se lozite preko skype-a RIBO.

Ali dobro, ipak ti si super igrac, online si 24/7, to je prava stvar.

Sve vreme sam u svom savezu PV-B.G.
i nisam 'Riba' :rolleyes:
mislim da je vreme da popijes mlekce i da odes u krevet ;)

Kaz00t-M
29.06.2010, 23:23
Sve vreme sam u svom savezu PV-B.G.
i nisam 'Riba' :rolleyes:
mislim da je vreme da popijes mlekce i da odes u krevet ;)

Znam da nisi ^^ salio sam se

The_Player
29.06.2010, 23:47
:rolleyes:

Samo iscitaj, sve ti lepo pise ;) cak i sa kime kucas. I ucini uslugu ljudima koje postujes iz BIA 4 (ako uopste ima takvih). Ne lupetaj po forumu o stvarima koje 'ne znas', jer time osporavas njihov rad na nivou ally. I malo vise isprati svoje postupke, pa onda sudi o drugima, bolje ces proci u zivotu.

Kaz00t-M
30.06.2010, 00:02

Samo iscitaj, sve ti lepo pise ;) cak i sa kime kucas. I ucini uslugu ljudima koje postujes iz BIA 4 (ako uopste ima takvih). Ne lupetaj po forumu o stvarima koje 'ne znas', jer time osporavas njihov rad na nivou ally. I malo vise isprati svoje postupke, pa onda sudi o drugima, bolje ces proci u zivotu.

Sreca pa ne uzimam savete od ljudi koji su prodali svoje ljude da bi pobedili na serveru, i time nahranili svoj ego.

The_Player
30.06.2010, 00:26
Sreca pa ne uzimam savete od ljudi koji su prodali svoje ljude da bi pobedili na serveru, i time nahranili svoj ego.

Opste poznato je da su tvoji postovi 'tacni', kao i zakljuchci i da se najbolje razumes u delove u kojima nisi ucestvovao, u prepricavanju 'tudjih' prica sa primesama 'svoje maste' i pljuvanju po ljudima koje ne poznajes. Ali kapiram te, spadas u one koji nemaju sta pametnije da rade, pa pljujes po onima koji su bolji (mislis da si na taj nacin interesantan - tipicno za svakog klinca), a da nisu ti ne bi trosio tolike redove i postove na njih u kojima opet najvise o sebe govoris

grow up

Silvers
30.06.2010, 01:09
Opste poznato je da su tvoji postovi 'tacni', kao i zakljuchci i da se najbolje razumes u delove u kojima nisi ucestvovao, u prepricavanju 'tudjih' prica sa primesama 'svoje maste' i pljuvanju po ljudima koje ne poznajes. Ali kapiram te, spadas u one koji nemaju sta pametnije da rade, pa pljujes po onima koji su bolji (mislis da si na taj nacin interesantan - tipicno za svakog klinca), a da nisu ti ne bi trosio tolike redove i postove na njih u kojima opet najvise o sebe govoris

grow up

Kratko i jasno, apsolutno si u pravu. Nisam sa rs2 ali generalno mi smeta ovakva "diskusija". Evo i primjernog linka za svu našu "inteligentnu" gospodu.

KLIKNI OVDJE i preslušaj dvominutnu poruku. (http://www.youtube.com/watch?v=c211yCCZdJY&feature=related)

Čeda Kasapin
30.06.2010, 01:23

Pa i ovaj naziv PrimoVictoria...odnosno poebeda pod 1 ili prva pobeda kako se god prevodilo malo asocira na ono sto se desilo na rs3 :) i mislim da je bolje da uzmete nesto bolje
Sto se tice ovih prepiranja mislim da oboje imate svoje razloge al ne znam koliko se minja pita u svom savezu tako da ne mozemo suditi o ozbiljnosti konflikta.
Pitanje je koliko je clanova koji misle kao on?

NikolaVS
30.06.2010, 04:11
cedo zesce te kuliraju :laugh::laugh::laugh:
:P xaxaxa

Čeda Kasapin
30.06.2010, 05:32
cedo zesce te kuliraju :laugh::laugh::laugh:
:P xaxaxa

vidim..njima je zanimljivo :( a ja nikako da dobijem neki odgovor :)

xxx _
30.06.2010, 05:49
vidim..njima je zanimljivo :( a ja nikako da dobijem neki odgovor :)

a kakav odgovor? :P:P:P

Double trouble
30.06.2010, 05:52
Mislim da ce cedo na tim koordinatama vrlo brzzo dobar deo njih da preleti u SRBO, a za njima ce ostatak il da gasi naloge ili da se prilagodi ...

Kaz00t-M
30.06.2010, 09:13
Ja sam na srecu sa jednom kompaktnom ekipom, koja ja izasla iz tog saveza, gde se obrva sve pita, i odredjuje pravila, u savezu gde smo svi za jednog jedan za sve u svakom smislu, tako da nemam niti neki trip niti egoisticnu potrebu da se nadjem u nekoj sobi koja se zove uprava BIA, imam odresene ruke da pricam sa kim hocu jer moje misljenje za razliku od nekih , cene svi iz mog saveza, bas zbog toga sto ja na kraju krajeva postujem svakog clana naseg saveza kao da je vodja saveza.

Ali opet, obrcanje teme, pricanje o klincima, smesna si. A i ove pajsere sto ih saljes da mi prete na skype, ja sam dao svoju adresu i broj moba, niko niti je zvao niti dosao, jedva cekam okupljanje, pa da vidim te m000donje.

The_Player
30.06.2010, 11:39
imam odresene ruke da pricam sa kim hocu jer moje misljenje za razliku od nekih , cene svi iz mog saveza, bas zbog toga sto ja na kraju krajeva postujem svakog clana naseg saveza kao da je vodja saveza.

Ali iz ally ne ceni niko tvoje misljenje, a kako bi, kad te na delima nema ;) tako da super je to sto te trpi BIA 4, ali ovakvim predstavljanjem BIA 4 na forumu, pokazues suprotno i da ne postujes nikog. Elem, nemoj pisati o stvarima koje ne znas u ime ally i sve ql. Idalje nastavljas po starom, pa dobro, neki moraju da se istaknu makar i na forumu, kako bi ostali culi za njih, kad vec ne mogu na mapi

The_Player
30.06.2010, 11:50
Mislim da ce cedo na tim koordinatama vrlo brzzo dobar deo njih da preleti u SRBO, a za njima ce ostatak il da gasi naloge ili da se prilagodi ...

Tesko, jel je malo ko iz fazona da saradjuje sa pola mape. Dosli smo da se zezamo i da se igramo, leto je, nikom nije do 'ozbiljne igre', a sims igra nas ne zanima. Malo vise gledajte svoja dvorista, saberite koliko imate zavrsenih i uspesnih servera, gde ste gresili do sada, itd...pa onda sudite i mislite o drugima

vidimo se na bojnom polju :)

Kaz00t-M
30.06.2010, 11:54
Ali iz ally ne ceni niko tvoje misljenje, a kako bi, kad te na delima nema ;) tako da super je to sto te trpi BIA 4, ali ovakvim predstavljanjem BIA 4 na forumu, pokazues suprotno i da ne postujes nikog. Elem, nemoj pisati o stvarima koje ne znas u ime ally i sve ql. Idalje nastavljas po starom, pa dobro, neki moraju da se istaknu makar i na forumu, kako bi ostali culi za njih, kad vec ne mogu na mapi

Ja ne pricam u ime bia 4, a ti "the player" svi znamo sta to znaci, pokusavas da manipulises sa mojim postovima, samo ti to ne prolazi.
A sto se tice toga na mapi, ja sam uvek istaknut bio, i ostao. A isticem se i na forumu, kao i ti, samo tvoj stav "ja se o svemu pitam" samo govori o tebi umesto mene, radis mi uslugu.
Mada ono nije te lose imati, dogovoris se sa srbo kao sa brutalom da te ne napadaju, ti pobedis, istices se ti lepo ipak.

The_Player
30.06.2010, 12:14
Ja ne pricam u ime bia 4, a ti "the player" svi znamo sta to znaci, pokusavas da manipulises sa mojim postovima, samo ti to ne prolazi.
A sto se tice toga na mapi, ja sam uvek istaknut bio, i ostao. A isticem se i na forumu, kao i ti, samo tvoj stav "ja se o svemu pitam" samo govori o tebi umesto mene, radis mi uslugu.
Mada ono nije te lose imati, dogovoris se sa srbo kao sa brutalom da te ne napadaju, ti pobedis, istices se ti lepo ipak.

Naravno, bas je tako kao sto ti kazes ;)
Mislim da je vreme da zavrsimo diskusiju, jer ti sve najbolje znas :D
Cesto puta vidjeno da protivnici biraju ko ce pobediti u takvim zavrsnicama, samo tuzno je sto idalje ne kapiras (ne)napadanje nekog je volja napadaca, ne branioca i samo mali umovi mogu da to shvate kao lose, a velike 'vodje' kao dobro. No, ti si bio u WW TIM-u, na WW selu, dva meseca si se cimao pa najbolje znas.

Keep up 'the good work'

Kaz00t-M
30.06.2010, 12:17
Naravno, bas je tako kao sto ti kazes ;)
Mislim da je vreme da zavrsimo diskusiju, jer ti sve najbolje znas :D
Cesto puta vidjeno da protivnici biraju ko ce pobediti u takvim zavrsnicama, samo tuzno je sto idalje ne kapiras (ne)napadanje nekog je volja napadaca, ne branioca i samo mali umovi mogu da to shvate kao lose, a velike 'vodje' kao dobro. No, ti si bio u WW TIM-u, na WW selu, dva meseca si se cimao pa najbolje znas.

Keep up 'the good work'

O izvini nisam bio taj ww tim i nisam se cimao oko ww-a, sto znaci da su samo ti igraci igrali. Ma jadna si, ja bi voleo da nastavis da pises jer ono sto sam pricao ti sama sa svojim postovima potvrdjujes.

The_Player
30.06.2010, 12:26
O izvini nisam bio taj ww tim i nisam se cimao oko ww-a, sto znaci da su samo ti igraci igrali. Ma jadna si, ja bi voleo da nastavis da pises jer ono sto sam pricao ti sama sa svojim postovima potvrdjujes.

Sve vreme ti govorim, nemoj pisati o stvarimo koje ne znas, u kojima nisi ucestvovao, jer se bavis prepricavanjem dogadjaja u kojima ponavljam - nisi ucestovao i ponajvise ubedjujes nas koje jesmo da je bilo onako kako ti kazes da jeste. Slobodno me vredjaj u nedostatku argumenata, ocekivano i vec vidjeno :)

Angel_NN
30.06.2010, 13:46
Auuu dosadni ste !!!

Čeda Kasapin
30.06.2010, 14:10
Tesko, jel je malo ko iz fazona da saradjuje sa pola mape. Dosli smo da se zezamo i da se igramo, leto je, nikom nije do 'ozbiljne igre', a sims igra nas ne zanima. Malo vise gledajte svoja dvorista, saberite koliko imate zavrsenih i uspesnih servera, gde ste gresili do sada, itd...pa onda sudite i mislite o drugima

e sreco pa pretera ga ti...Mi nase planove sve uspesno sprovodimo a to da si ti dosla da se zezas to je vec ona prica "Ako nas pociste recemo da smo dosli da se zezamo" Dosli ste da uzmete server.Kao sto ste i rs3 pre par dana,tako da ste i jedini ozbiljni ovde dosli i napaljeni ...pored vas ovo su sve "amateri" ...znaci nemojte pricati da se zezate i te price..da ne bi posle bilo " e SRBO se zezao pa pocistio ceo - - ...taman posla da smo ozbiljno igrali"

Samo bez foliranja

The_Player
30.06.2010, 14:46
Sad i ti lupetas samo tako :)

Ovde smo da vam otezamo igru.
u uzimanju servera tesko da cemo ucestovati, tu smo da rusimo vase svetska cuda i da ubijemo vreme takom leta. Ah, da i ti kao i ovde jos neki, znas najbolje nase planove. Uzgred imas sansu da uzmes konacno neki server i da ga odigras do kraja, nema veze sto je najgori ikad - pa iskorisi je :)

Izgleda da si zaboravio sto si smo se registorvali na rs2,
iako si bio u toj sobi sa nama. Elem, vase je da mislite sta hocete i da nas ubedjujete u ono sto nije,
a nase je da igramo svoju igru i da se zabavimo :)

I nema potrebe da spominjes samo rs3, jer to nije jedini pobednicki server na kom smo nastupali.
Hvala vam sto nam pridajte toliko znacaja :)
To znaci da nas smatrate za dostoje protivnike ^^

Kaz00t-M
30.06.2010, 17:09
Sve vreme ti govorim, nemoj pisati o stvarimo koje ne znas, u kojima nisi ucestvovao, jer se bavis prepricavanjem dogadjaja u kojima ponavljam - nisi ucestovao i ponajvise ubedjujes nas koje jesmo da je bilo onako kako ti kazes da jeste. Slobodno me vredjaj u nedostatku argumenata, ocekivano i vec vidjeno :)

Istina boli ha?

Čeda Kasapin
30.06.2010, 18:15
Sad i ti lupetas samo tako :)

Ovde smo da vam otezamo igru.
u uzimanju servera tesko da cemo ucestovati, tu smo da rusimo vase svetska cuda i da ubijemo vreme takom leta. Ah, da i ti kao i ovde jos neki, znas najbolje nase planove. Uzgred imas sansu da uzmes konacno neki server i da ga odigras do kraja, nema veze sto je najgori ikad - pa iskorisi je :)

Izgleda da si zaboravio sto si smo se registorvali na rs2,
iako si bio u toj sobi sa nama. Elem, vase je da mislite sta hocete i da nas ubedjujete u ono sto nije,
a nase je da igramo svoju igru i da se zabavimo :)

I nema potrebe da spominjes samo rs3, jer to nije jedini pobednicki server na kom smo nastupali.
Hvala vam sto nam pridajte toliko znacaja :)
To znaci da nas smatrate za dostoje protivnike ^^

xexexe ma ja tebe jako volim i slatka si mnogo sa tim da si osvojila server :)
moze i moja baka da sedi i klika ww selo ...a to da ste vi dosli da se igrate i rusite nasa ww sela je tek smeh...pa daj bre niste vi tako slabi bas..valjda cete bar probati??!Mislim da previse pricate o tom zezanju bas zato sto ste svesni da osim toga i nemate sta da radite jer poznaju sada svi i taj vas rad kako se osvaja server pa sad tesko da je neko glup da proguta opet te fore sto sam govorio i pre nego sto ste osvojili server.(i jos nesto NISI TI OSVOJILA NEGO ALIJANSA)

Nemoj se brukate :) a da bio sam u toj sobi za dogovor oko rs2 samo sto ste se vi naljutili zbog toga sto smo vas farmali :( na pocetku jer nismo znali ko je ko i pod kojim nickom pa ste nam obecali za to da cete da nas pocistite a sad evo da cete samo da peckate i da se zezate a za mesec dana cete delete acc pa onda imate forum i rokate :P
Toliko o toj alijansi koja sama sebe naziva Brothers in arms a vise od pola ne prica jedno sa drugim...

xxx _
30.06.2010, 20:49
sta sad uzeli rs3.. pa ce da se ku.. narednih pet servera....

i koliko ja znam vv se dize pomocu saveza, znaci nisi ga ti digo licno, digli su ga stobom tvoji saborci... al aj bas me zanima dal ce te i doci do kraja na rs2...

Zagor_
30.06.2010, 23:28
Чедо, па ти си и даље спамер за медаљу :) , имаш дневно гомилу постова.
Ај ми кажите како Вас више не смара све ово ?

Čeda Kasapin
01.07.2010, 01:55
sta sad uzeli rs3.. pa ce da se ku.. narednih pet servera....

i koliko ja znam vv se dize pomocu saveza, znaci nisi ga ti digo licno, digli su ga stobom tvoji saborci... al aj bas me zanima dal ce te i doci do kraja na rs2...

auuuu kakva je ono sacekusa kod xpo? :(

xxx _
01.07.2010, 05:37
auuuu kakva je ono sacekusa kod xpo? :(

ne znam , kasnio sam... al kazu da su slozene neke kate na gomilu...a i po neki ovan , malo konjice... al sve u svemu imaju sad lepu proizvodnju zita.....:P:P

Mimma
01.07.2010, 09:01
Ufff, ufff, kako mi se cini, ovde se vise spama po Forumu, nego sto se radi nesto konstruktivno na mapi... :) Mada, kako vidim, nema sta mnogo konstruktivno ni da se radi, server je uzasno slab.
Hajde, kad zavrsite sa tim "Lajanjem na zvezde" ili na sta vec lajete, ubacite koji log, da opravdate ovu galamu na Forumu... ;)

Pozdrav svima i samo hrabro! :thumbsup: :lol:

makronjero
01.07.2010, 10:53
Nema me par dana na forumu i ovde hrpa spama... Znaci užas!!!

Sto se tiče +/- koordinata bilo je nekih rusenja uljeza... Sve u svemu prilično jasna situacija, a neprijatelj slabo prelazi granicu... Dobri ovi naši graničari :D :D :D

Čeda Kasapin
01.07.2010, 16:25
Nema me par dana na forumu i ovde hrpa spama... Znaci užas!!!

Sto se tiče +/- koordinata bilo je nekih rusenja uljeza... Sve u svemu prilično jasna situacija, a neprijatelj slabo prelazi granicu... Dobri ovi naši graničari :D :D :D

Otkud vama uljezi?Zar nisu tamo svi u saradnji?
i ako niste ko to nije da znamo ko je ta protivnicka strana :)

Angel_NN
01.07.2010, 16:30
pogledam ja statistiku danas,kad ono imam sta i da vidim......

Најбољи савези
Савез Играч Ø Поени
1. OFAH 53 961 50953
2. WU.BROZ 45 1070 48163
3. PV WARR 56 788 44104
4. SRBO.B 47 938 44077
5. WU.SEX 56 720 40339
6. PV 60 669 40136
7. SRBO.O 52 755 39284
8. Valhalla 47 799 37569
9. OFAH N1 49 762 37334
10. S.U. 46 787 36194

I vise nego lepo !!!!

xxx _
01.07.2010, 19:27

kako ko, pa doline koje nisu okupirane...ima mongo medveda , tigrova... itd.. treba to sve ocistiti .....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

xxx _
01.07.2010, 19:29
Ufff, ufff, kako mi se cini, ovde se vise spama po Forumu, nego sto se radi nesto konstruktivno na mapi... :) Mada, kako vidim, nema sta mnogo konstruktivno ni da se radi, server je uzasno slab.
Hajde, kad zavrsite sa tim "Lajanjem na zvezde" ili na sta vec lajete, ubacite koji log, da opravdate ovu galamu na Forumu... ;)

Pozdrav svima i samo hrabro! :thumbsup: :lol:

avavav auuuuuuuuuuuuuuuuu,,,,avavavavavavav auuuuuuuuuuuuuuuuuuu :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

mima carice :cool::cool::cool:... jesi se udala kad te nema kod nas...:P:P

khaos569
02.07.2010, 02:21
pogledam ja statistiku danas,kad ono imam sta i da vidim......

Најбољи савези
Савез Играч Ø Поени
1. OFAH 53 961 50953
2. WU.BROZ 45 1070 48163
3. PV WARR 56 788 44104
4. SRBO.B 47 938 44077
5. WU.SEX 56 720 40339
6. PV 60 669 40136
7. SRBO.O 52 755 39284
8. Valhalla 47 799 37569
9. OFAH N1 49 762 37334
10. S.U. 46 787 36194

I vise nego lepo !!!!

prelepo...sa 60 igraca kao neki savezi sa 45-47 :laugh:
PROSIRUJTE AMBASADU :NA 21

makronjero
02.07.2010, 11:26

Ma diraju nam graničare pa oni malo uzvratili paljbom :)

Denebclimber
02.07.2010, 14:12
De ste spameri, jesam vam nedostajao? :D
evo da vam se javim samo da sam stigao, i da ce narednih nedelja biti 'ludi letnji ples' tako da ovi sto su tu da se zabave, imace pravu zabavu, oni sto zele da se brisu, najzad cemo im prekratiti muke, pa posle se regajte opet na rs3 ili neki drugi ocajni server pa mozda opet budete glavne face posto vam ovde to neide :P jbg jaka konkurencija :D
aj pa tako, necu puno da smaram i ovako ste zagusili forum spamanjem :D vidimo se u izvestajima :D
p.s. ako ima jos neko da oce da se gasi nek klikne brisanje pa me opali zadnjih par sati, da slucajno ne uzvratim udarac :D hrabri ratnici samoubice :D
pozz forumasi :D

Mimma
02.07.2010, 17:44
avavav auuuuuuuuuuuuuuuuu,,,,avavavavavavav auuuuuuuuuuuuuuuuuuu :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

mima carice :cool::cool::cool:... jesi se udala kad te nema kod nas...:P:P

Ma jok bre, preselila se na com, tamo malo klikam, ovde smor... vise akcije na Forumu, nego na mapi :)

xxx _
02.07.2010, 18:29
Ma jok bre, preselila se na com, tamo malo klikam, ovde smor... vise akcije na Forumu, nego na mapi :)

jbg... teta mima...tako ti je to. malo prepucawanja a wise spamanja :PPPP

xxx _
02.07.2010, 18:31
De ste spameri, jesam vam nedostajao? :D
evo da vam se javim samo da sam stigao, i da ce narednih nedelja biti 'ludi letnji ples' tako da ovi sto su tu da se zabave, imace pravu zabavu, oni sto zele da se brisu, najzad cemo im prekratiti muke, pa posle se regajte opet na rs3 ili neki drugi ocajni server pa mozda opet budete glavne face posto vam ovde to neide :P jbg jaka konkurencija :D
aj pa tako, necu puno da smaram i ovako ste zagusili forum spamanjem :D vidimo se u izvestajima :D
p.s. ako ima jos neko da oce da se gasi nek klikne brisanje pa me opali zadnjih par sati, da slucajno ne uzvratim udarac :D hrabri ratnici samoubice :D
pozz forumasi :D

konacno.. vec sam poceo da padam u bedak...

miki riki
03.07.2010, 16:39

nego playeru postujes ubijas, malo se baci na igru :P:P
nego to srbo i pv , nije li to isto ;)

xxx _
04.07.2010, 08:12
aj ljudi , daj te malo krljanja,, ovo pocinje da mi ide na zivce...nemoguce da niko nikog ne napada..

Čeda Kasapin
04.07.2010, 12:49
aj ljudi , daj te malo krljanja,, ovo pocinje da mi ide na zivce...nemoguce da niko nikog ne napada..

Sta je sa scrapy coco?Nestao je :( pre koji dan sam ga video na velikoj mapi kod mene a sad ga nema :(
Jel se zna sto je obrisao acc?Ide na rs3 ili opet neka svadja?

miki riki
04.07.2010, 13:03
Au leto je u punom zamahu :)

Double trouble
04.07.2010, 22:54
Krece igranka ...

miki riki
04.07.2010, 23:04
malo :)

NikolaVS
06.07.2010, 09:59
interesuje me ko gazduje na -/+ i +/- ???

makronjero
06.07.2010, 15:48

Na +/- gazduje WU alijansa sa potpunom kontrolom kvadranta...

Denebclimber
06.07.2010, 15:56

mene interesuje gde je zagor? postalo je dosadno od kada njega nema... :D

i jos me interesuje zasto me u PV alijansi smatraju za "najljuceg neprijatelja", pa ja ne zelim pobednicu rs3 nego INTER... da se ja pitam na travianu bi svi imali saradnje i voleli bi se i druzili :D :D :D (cak i sa natarima):hugs:
p.s. nemojte mene da rokate INTER je kriv za sve xD
:lol2::muha:

Čeda Kasapin
06.07.2010, 17:12

i jos me interesuje zasto me u PV alijansi smatraju za "najljuceg neprijatelja", pa ja ne zelim pobednicu rs3 nego INTER... da se ja pitam na travianu bi svi imali saradnje i voleli bi se i druzili :D :D :D (cak i sa natarima):hugs:
p.s. nemojte mene da rokate INTER je kriv za sve xD
:lol2::muha:

Tako je :) samo lakse im je bilo da daju pobednicu rs3 nego da se opiru :)
I jesi provalio da salje istih 10 igraca a ide MM kroz sve saveze ;(
Moze to i bolje :cool:

A ja ako ne dobijem pobednicu onda ne vredi igranje...nego aj se dogovorimo
Mako ponudi im da budemo farme ako nas pociste ili ako izgube hocemo pobednicu!
Nema smisla da toliko odlazu taj susret mene i nje :love: a ako dodje do susreta pobedice opet :)
tako da cete moci da pricate da ste uzeli 2 servera za redom :P a ja cu da imam pobednicu i svi srecni :cool:

ona i ja
06.07.2010, 17:12
opet se bijete oko zena??? :tuctuc:

Misterius
06.07.2010, 18:16
:P Ja ne mogu da verujem da jos ne shvataju svrhu slanja poruka... A jos mene zovu Ludi Milojko... Haha... E najjaci ste stvarno... :laugh:

Double trouble
06.07.2010, 19:46
Cedo druze sredim ti susret sa njom i dam broj telefona za koje pivce. Cena niska, dogovor moguc ;)

dacanaldo
06.07.2010, 20:20
Cedo druze sredim ti susret sa njom i dam broj telefona za koje pivce. Cena niska, dogovor moguc ;)

Ne bi ja sa Cedom ulazio u dogovore vezane za pivo , meni duguje 19 flasa jos sa proslog servera i kolko vidm ne misli to da plati.

Double trouble
06.07.2010, 20:41
Olos svima duguje, al nema veze ima mu dam na veresiju na racun drugarstva inace je dajem samo 80-godisnjacima u pratnji oba roditelja :D

xxx _
06.07.2010, 20:49
Olos svima duguje, al nema veze ima mu dam na veresiju na racun drugarstva inace je dajem samo 80-godisnjacima u pratnji oba roditelja :D

ne diraj te mi bata cedu...on samo trazi teta alex.. i nista wise...

a da kako to da su svi dobili fejkove a ja nisam.. nije fer... ili me to moja teta alex brani... :P

Misterius
06.07.2010, 22:08
E ajde bre vise, uplasio sam se, prestanite da saljete te fejkove :) Smorili ste sa fejkovima... Kako vam samo ne dosadi?

Zagor_
06.07.2010, 23:42

:pivo:

Čeda Kasapin
07.07.2010, 00:26

Tako je brate... :) Samo nemoj da mi dajes neku babu??!
A dacane ti ne kukaj eto beer fest je idealna sansa da popijem ti tih 19 piva :laugh:
vodimo maku,jocu i DT-a ....al ako dovedete i pobednicu onda udvostrucujem pivo pa sad kako vam se vise isplati :)
evo cak je i zagor postao cool pa moze i on sa nama ... :) nacemo i za njega nesto :cool:

Zagor_
07.07.2010, 09:43
Ко је рекао пиво :)

xxx _
07.07.2010, 19:25

pivo. nema piva , niste dobri.. :PPPp

*CIPIRIPI*
08.07.2010, 01:58

Eh..Nije me bilo dugo na forumu...Al cuh da je neko spomenuo pivo pa me evo odmah... :)

Čeda Kasapin
08.07.2010, 02:18
Eh..Nije me bilo dugo na forumu...Al cuh da je neko spomenuo pivo pa me evo odmah... :)

ma idemo organizvano na beer fest pa vrsim popis putnika :)
opet prekid vatre na - / -
sad opet svi u radionice na stancanje pa za 4-5 dana da nastavimo :laugh:

*CIPIRIPI*
08.07.2010, 13:06
ma idemo organizvano na beer fest pa vrsim popis putnika :)
opet prekid vatre na - / -
sad opet svi u radionice na stancanje pa za 4-5 dana da nastavimo :laugh:

Odose kate na remont :P

Čeda Kasapin
09.07.2010, 00:55
Odose kate na remont :P

Пљачкаш недеље
Ранг Савез Сировине
1. SRBO.B 5338763
2. OFAH N1 3700592
3. OFAH 3333277
4. WU.BROZ 2960817
5. WU.SEX 2283335
6. S.U. 2198361
7. Val-DIPP 2078906
8. ... 2041226
9. PV 1571797
10. Valhalla 1205468

neko rece na pocetku servera da je to slucajno al resio sam da svojim igracima naplatim porez za svaki milion koji ukradu...morace da ga podele sa mnom :)
a sto se tice kata..remont je uradjen...skupili smo rese :P i sad :spank:

Čeda Kasapin
10.07.2010, 02:43

Zasto si se obrisao???sad i ti jos :(

Nije jos ni avgust..znaci do beer festa ces se nacekas ..ako si zato se obrisao :rolleyes:

u svakom slucaju imas respect od nas

Denebclimber
10.07.2010, 13:01
Пљачкаш недеље
Ранг Савез Сировине
1. SRBO.B 5338763
:spank:

poceo raspust :D

milepsr
10.07.2010, 13:49
poceo raspust :D

Neko se ide na kupanje a neko farma :D

*CIPIRIPI*
11.07.2010, 00:47
Neko se ide na kupanje a neko farma :D

Eh Mile ala si to lepo izgovorio :)

Zagor_
13.07.2010, 10:59
Zasto si se obrisao???sad i ti jos :(

Nije jos ni avgust..znaci do beer festa ces se nacekas ..ako si zato se obrisao :rolleyes:

u svakom slucaju imas respect od nas

Виша сила :crying:

Што сте се сморили, јел то само мултихантер остао да игра :D

Čeda Kasapin
13.07.2010, 15:36
Виша сила :crying:

Што сте се сморили, јел то само мултихантер остао да игра :D

nas mh unistava...bolje nas on ubija nego PV...tj jedino nas on i udara...samo cemo da vidimo da li ce i ostale na serveru tako!
Posto smo primetili da cim napadnes nekog iz PV odmah te banuju...cak sam se sinoc i smejao..probije lik nekog i krene da ga roka i samo odjednom ban i nema sanse da te pusti dok ovaj ne dobije deff bar 24h :laugh:

kakvi su to fazoni?sto se nas tice jos koji put nam tako unisti akciju mi cemo da odemo komplet na bazen a onda neka zaradjuje od "svojih drugara"

milepsr
13.07.2010, 17:02
nas mh unistava...bolje nas on ubija nego PV...tj jedino nas on i udara...samo cemo da vidimo da li ce i ostale na serveru tako!
Posto smo primetili da cim napadnes nekog iz PV odmah te banuju...cak sam se sinoc i smejao..probije lik nekog i krene da ga roka i samo odjednom ban i nema sanse da te pusti dok ovaj ne dobije deff bar 24h :laugh:

kakvi su to fazoni?sto se nas tice jos koji put nam tako unisti akciju mi cemo da odemo komplet na bazen a onda neka zaradjuje od "svojih drugara"

Uvek je sudija kriv :)

Angel_NN
13.07.2010, 19:46

hehehehehehehehehehehe................ Pa kako te bre nije sramota ovoliko da lupas :laugh::laugh::laugh:
pa jel ti gledas statistiku,cek orginalnije da postavim pitanje, jel ti uopste i igras ovaj server?????
Ahhh nemoj da mi odgovoris...Prosto ne zelim da znam
Decace moram da ti priznam nesto,MH je moj brat,pa vas redom banujemo(ja pokazem prstom on BAN),sa adminom sam isao u osnovnu,a Head Admina Floriana Bohna smo podkupili uplativsi mu na racun 500eura da bi prekrivao ovu organizovanu kriminalnu grupu u svetu traviana,posto drugacije ne mozemo protiv mocne SRBO alijanse i jednog decaka samoprozvanog kasapina (LOL)... Bre niko nam nista ne moze,sve sami ortaci iz kraja :P :P :P

nadam se da necu popiti ban,posto je ovo za ljude koji nisu shvatili sustinu-SALA :) :)

Chedice tesi se jos malo,kako se razvija sutiacija izgleda da do arta cemo mi vas pocistiti
naravucenije:mnogo pricas,malo radis,jos manje znas-sve u svemu nisi ti Ceda vec Kostunica ;) ;)
ali simpa si lik samim time sto pricas ovakve gluposti bez i malo blama,i da znas zelim jos BRDO tvojih postova,fino me nasmejes svaki put :p

Pozdrav medvedici.....

poLarna
13.07.2010, 20:57
Pozdrav medvedici.....

hehehe ovo je bilo bas sweet :D

Mile reci i da si izgoreo :blink:

p.s. zasto na forumu za gotovo svaku igricu ima pljuvanja, prepucavanja i vredjanja :( smoric

milepsr
13.07.2010, 23:31
Malo, koliko sam bio na suncu nije ni cudo :) Samo niko od Travianaca koga sam zvao nece da ide :( Svi su zauzeti...

poLarna
13.07.2010, 23:35
hehe pa ne vole vodu , a ne znaju kako je kad se gusterise na suncu :)

pazi kad sam ladno "novajlija" ... pojavila sam se bas skoro na godinu dana od registracije ovde ... jubilej :lol:

Misterius
14.07.2010, 00:38
hehehehehehehehehehehe................ Pa kako te bre nije sramota ovoliko da lupas :laugh::laugh::laugh:
pa jel ti gledas statistiku,cek orginalnije da postavim pitanje, jel ti uopste i igras ovaj server?????
Decace moram da ti priznam nesto,MH je moj brat,pa vas redom banujemo(ja pokazem prstom on BAN),sa adminom sam isao u osnovnu,a Head Admina Floriana Bohna smo podkupili uplativsi mu na racun 500eura da bi prekrivao ovu organizovanu kriminalnu grupu u svetu traviana,posto drugacije ne mozemo protiv mocne SRBO alijanse i jednog decaka samoprozvanog kasapina (LOL)... Bre niko nam nista ne moze,sve sami ortaci iz kraja :P :P :P

nadam se da necu popiti ban,posto je ovo za ljude koji nisu shvatili sustinu-SALA :) :)

Chedice tesi se jos malo,kako se razvija sutiacija izgleda da do arta cemo mi vas pocistiti
naravucenije:mnogo pricas,malo radis,jos manje znas-sve u svemu nisi ti Ceda vec Kostunica ;) ;)
ali simpa si lik samim time sto pricas ovakve gluposti bez i malo blama,i da znas zelim jos BRDO tvojih postova,fino me nasmejes svaki put :p

Pozdrav medvedici.....

Sta pricas bre ti? Vi da ocistite nekog, haha -.- Vidim, cistite i to mnogo. Ma jaki ste a pogotovu ti, plasim se tebe. Sad si me nasmejao. Ti si decko bolestan i meni je zao tebe!

super sale
14.07.2010, 02:38

Ko gubi ima pravo da se ljuti, a ko se ljuti ... zna se sta sledi

Čeda Kasapin
14.07.2010, 03:50

Pozdrav medvedici.....

Neke KOMPLEXE je nemoguce izleciti! :balon:

Zagor_
14.07.2010, 10:01
Чему толика драма :)
Ви или се сморите па Вас нема данима на форуму или када сте ту увек нека фрка.
Људи ,није срамота изгубити ...не побеђује увек најбољи и најспретнији ...треба мало и среће.
Собзиром да је лето и време годишњих одмора није ни мерило ко је "јачи" и спретнији или ко има више војске , ја бих то назвао "луђи" :D

Ја не могу да играм травиан када је напољу лепо време , када су баште и кафићи увече пуни.
За мене је травиан сезонска игра која се игра преко зиме (мислим тада се игра озбиљније).

Е сада ко плаћа :pivo:

Čeda Kasapin
14.07.2010, 14:11
Људи ,није срамота изгубити ...не побеђује увек најбољи и најспретнији ...треба мало и среће.
Собзиром да је лето и време годишњих одмора није ни мерило ко је "јачи" и спретнији или ко има више војске , ја бих то назвао "луђи" :D

Ја не могу да играм травиан када је напољу лепо време , када су баште и кафићи увече пуни.
За мене је травиан сезонска игра која се игра преко зиме (мислим тада се игра озбиљније).

ma dobro mi smo i racunali na pocetku na to da ce biti odliva igraca preko leta zbog god odmora pa smo se na vreme prosirili :) al
sto se tice piva...beer fest :)

Denebclimber
14.07.2010, 14:49
hehehe ovo je bilo bas sweet :D

Mile reci i da si izgoreo :blink:

p.s. zasto na forumu za gotovo svaku igricu ima pljuvanja, prepucavanja i vredjanja :( smoric

zato sto je ovo igrica za lecenje komplexa i frustracija iz RL, umesto za druzenje i zabavu :)

eto kako zagor lepo kapira igru, iznenadjuje me u zadnje vreme :D svaka cast, imas pivo od cede na bir festu :D

poLarna
14.07.2010, 14:51
zato sto je ovo igrica za lecenje komplexa i frustracija iz RL, umesto za druzenje i zabavu :)

eto kako zagor lepo kapira igru, iznenadjuje me u zadnje vreme :D svaka cast, imas pivo od cede na bir festu :D

hahahah maka kako za koga bre .... nesto i nisam primetila da neki ljudi imaju komplekse i frustracije hihih
cuti tu :)

Angel_NN
15.07.2010, 11:30
Sta pricas bre ti? Vi da ocistite nekog, haha -.- Vidim, cistite i to mnogo. Ma jaki ste a pogotovu ti, plasim se tebe. Sad si me nasmejao. Ti si decko bolestan i meni je zao tebe!

zali me srce,ja i volim kada me zale,pogotovu neko dete od 12godina !!! od tebe jaci sigurno,u bilo kom pogledu travian ili RL ;) ;) ;) :)

kostunica: upravu si,tesko ces izleciti komplekse mnogo ih imas za tako malog coveka..... :D :D

Čeda Kasapin
15.07.2010, 12:59
zali me srce,ja i volim kada me zale,pogotovu neko dete od 12godina !!! od tebe jaci sigurno,u bilo kom pogledu travian ili RL ;) ;) ;) :)

kostunica: upravu si,tesko ces izleciti komplekse mnogo ih imas za tako malog coveka..... :D :D

Opet ti Pinokio!Pa hoces da ti izraste nos???Sto opet mesas Travian i RL?Vidis da su to ipak koplexisci To da li si jaci u rl od nekog ovde ti bas nema veze osim ako ces da branis alex od ostatka ally..a za mene vec znas...ja sam i sam rekao da cu svoje komplexe da sredim na ovima sto osvojise rs3 :rolleyes:

Angel_NN
15.07.2010, 13:29
Opet ti Pinokio!Pa hoces da ti izraste nos???Sto opet mesas Travian i RL?Vidis da su to ipak koplexisci To da li si jaci u rl od nekog ovde ti bas nema veze osim ako ces da branis alex od ostatka ally..a za mene vec znas...ja sam i sam rekao da cu svoje komplexe da sredim na ovima sto osvojise rs3 :rolleyes:

HEHEHEH aj sad salu na stranu,pogledajte statistiku !!!! Ako ja lazem,statistika ne :) :) :) To sto vi imate medalje,i mislite da ste jaki zahvalite Goroshu da njega nema nema ni medalja(surova ili istinita realnost)

Drugo:ja nikog ne branim,sto se mene tice radite sta hocete,Alex je za mene igrac kao sto si i ti,ne mesaj babe i zabe !!! Ja sam samo odgovorio na post onog deteta..... koji je da iskreno kazem vise nego zalostan,sa svojim komentarima od samog pocetka,

TI? ti si prica za sebe.... Da li si ti video da je neko od PV saveza nesto pricao na forumu,postavljao logove,vredjao,carkao,toliko brinuo o srbo ally i bla,bla sta sve jos NISTE !!! stoga pricajte o realno a ne o tome kako se kuju teorije zavere protiv vas,MH,kidate PV i ostale *****astine!!!

Samo hocu da kazem,da ste "bili" prvenstveno ti realani i normalani, do mog posta ne bi ni doslo,niti do ovoga da se sad prepirem sa decicom .....JEDNA STVAR MRZIM NE ISTINE,lazi i nesto sto se zove megalomanija....sto upravo radite,cuti i vodi rat protiv nas,ako nas (MOZDA) dobijete pruzam ruku,svaka vam cast i ovako prelazim na rs3 nije mi ni bitno.....a ako mi vas,onda je to za SRBO velika sramota,posto smo od samog pocetka u odnosu 60:40 za vas po pitanju naloga !!!! Ali ispavicemo mi da to bude 60:40 po nas ;) ;) ;) ;)

Uzivajte decice i kasapini !!!! Mene iskreno boli uvo za travian.... Necu vise da pisem,samo cu da se smejem,postovima koje postavljate

Pozdrav "polarni" medvedici ;)

Denebclimber
15.07.2010, 15:10
hahahah maka kako za koga bre .... nesto i nisam primetila da neki ljudi imaju komplekse i frustracije hihih
cuti tu :)

heheh pa svaka cast izuzetcima, al stvarno treba biti ekstremno tolerantan pa ne odgovarati na ovakve glupe postove kao sto je ovaj pre mog... :D al sto neko rece sa *****om se ne vredi raspravljati :D

Stanje na serveru: svi su otisli na more, ili u selo kod dede i babe.

p.s. BITANGE idu na rs3 (par meseci) da se zezamo malo da vidite kako je kad se mi zezamo i ne igramo ozbiljno, i kad smo u manjini 10:90 (onda smo ravnopravni) :D :D :D
samo javite na kojim ste kordinatama da ne idemo daleko, ipak volimo kad ste nam u komsiluku :D

Zagor_
15.07.2010, 15:42
Stanje na serveru: svi su otisli na more, ili u selo kod dede i babe.

Не живе на селу са бабе и дедови :spank:

Јеси икад пеглао неку сељанчицу ? :blushing:

Petar94_PFC
15.07.2010, 15:56
Stvarno ne mogu da verujem da se raspravljate oko glupog Travian po ovakom vremenu...
Idite bre setajte malo ili na bazen ili na Adu (ali mnogo je prljava voda :D ) zajebite travian dok je ovako vreme, uostalom zasta sluze siteri !??? :D

milepsr
15.07.2010, 20:21
p.s. BITANGE idu na rs3 (par meseci) da se zezamo malo da vidite kako je kad se mi zezamo i ne igramo ozbiljno, i kad smo u manjini 10:90 (onda smo ravnopravni) :D :D :D
samo javite na kojim ste kordinatama da ne idemo daleko, ipak volimo kad ste nam u komsiluku :D

Vi se na svakom serveru zezate... I uvek corak :)

poLarna
15.07.2010, 20:42
Pozdrav "polarni" medvedici ;)

jos sladje hahaha

ja sam kod ujne :P

Double trouble
16.07.2010, 10:54
Uh uh, vruce postaje ovde. Moracemo da vam smislimo neko novo okupljanje da vas rashladimo pivom :)

Tacnije vec imamo jedan lokal na umu, jos samo malkice da nam spuste cene pa ce da krene zurka svake nedelje

milepsr
17.07.2010, 13:10
Sta se desava na -/+ i +/+ ? :)

Niko odatle da se oglasi :)

Hogarmali
17.07.2010, 16:57
Sta se desava na -/+ i +/+ ? :)

Niko odatle da se oglasi :)

Na -|+ Dominira SRBO.B na celu sa Goroshom...
Odatle je nasem savezu bar 50% farmi (50% na -|-)

Ruku na srce Valhalla, Dipp i ostali savezi koji imaju saradnju sa njima nisu losi, mada mislim da ce da se sklope sa nama do arta.

Na +|+ cini se da OFAH dominira...

Denebclimber
17.07.2010, 17:02
Na -|+ Dominira SRBO.B na celu sa Goroshom...
Odatle je nasem savezu bar 50% farmi (50% na -|-)

Na +|+ cini se da OFAH dominira...

hahahahahahaha :D:lol2: e bas si me nasmejao :D :D

Hogarmali
17.07.2010, 17:10
hahahahahahaha :D:lol2: e bas si me nasmejao :D :D

Drago mi je da sam bar nekoga nasmejao danas :)

*CIPIRIPI*
17.07.2010, 21:58
Ma ajte ljudi molim vas batalite se tog spamovanja ovde :P Spominje li ko neko hladno pivo da se malo osvezimo po ovom pretoplom vremenu... :)

Moze li mi ko opisati kakva je situacija na -/- ima li krvi ili je sve mirno :P

Double trouble
17.07.2010, 22:26
A pa mi danas pravili okupljanje, Ljusa se dokazao kao prvoklasni rostilj majstor, a Brne domacin bez premca :) Opasno dobro bilo :)

milepsr
18.07.2010, 01:58
http://www.youtube.com/watch?v=3T5SBmIIV0g

:)

Čeda Kasapin
18.07.2010, 03:19
Vi se na svakom serveru zezate... I uvek corak :)

Nisi nas razumeo...mi smo BITANGE...znaci nismo specijalne jedinice ili crvene beretke vec obicne BITANGE :)
samo sto ne moze svako da postane BITANGA
A to kako se zezamo vidimo da iz servera u server smo sve jaci i jaci i da su nam clanovi lojalni i posle odigranih servera i da ni na jednom drugom serveru nece igrati protiv nas :)

Jednom BITANGA,zauvek BITANGA!

xxx _
18.07.2010, 08:17
Nisi nas razumeo...mi smo BITANGE...znaci nismo specijalne jedinice ili crvene beretke vec obicne BITANGE :)
samo sto ne moze svako da postane BITANGA
A to kako se zezamo vidimo da iz servera u server smo sve jaci i jaci i da su nam clanovi lojalni i posle odigranih servera i da ni na jednom drugom serveru nece igrati protiv nas :)

Jednom BITANGA,zauvek BITANGA!

veliki bato deme vodis , ocemo ici na trojku ?:rolleyes:

Čeda Kasapin
18.07.2010, 10:50

xexexe ala ste zainteresovani sad i za rs3.
Pa ostavite "drugare" da i oni negde budu jaki
Mada mozda malo da zaframamo samo na pocetku :rolleyes:

Zagor_
18.07.2010, 11:01

само на секс мислиш :D
како могу ја да постанем Битанга? Јел ако платим пиво ...јесам Битанга? :)

*CIPIRIPI*
18.07.2010, 12:39
Moze li mi ko reci kakvo je stanje na +/+

Čeda Kasapin
18.07.2010, 13:38
само на секс мислиш :D
како могу ја да постанем Битанга? Јел ако платим пиво ...јесам Битанга? :)

pa ti i jesi bitanga :) ispunjavas kriterijume :cool:
a pivo ces da platis xexexe

Double trouble
18.07.2010, 21:15
Moze li mi ko reci kakvo je stanje na +/+

Ubismo se od dosade

Zagor_
18.07.2010, 21:59
pa ti i jesi bitanga :) ispunjavas kriterijume :cool:
a pivo ces da platis xexexe

Хвала Чедо на искрености :P
али једном WARRIORS увек WARRIORS.
Само онај ко је бар једном играо у савезу WARR зна о чему причам.

Што се тиче пива, ја не пијем али плаћам :)

Denebclimber
20.07.2010, 05:24
Хвала Чедо на искрености :P
али једном WARRIORS увек WARRIORS.
Само онај ко је бар једном играо у савезу WARR зна о чему причам.

Што се тиче пива, ја не пијем али плаћам :)

pa bitange su sledeci nivo :D samo onaj ko igra u bitangama zna o cemu pricam :D

sto se piva tice plati i tebi pa ako ne pijes popicu ja za tebe :D

:ziveli:

p.s. oce biti primirje za birfest? :D

Double trouble
20.07.2010, 08:34

Ovo se i ja pitam, molim admina za brz odgovor :D

Zagor_
20.07.2010, 12:25
pa bitange su sledeci nivo :D samo onaj ko igra u bitangama zna o cemu pricam :D

sto se piva tice plati i tebi pa ako ne pijes popicu ja za tebe :D

inace nas narod kaze sisla kurta dosla murta.
:clap:

Čeda Kasapin
21.07.2010, 03:05
Ovo se i ja pitam, molim admina za brz odgovor :D

Hocemo primirje za beer fest!

BITANGE ce organizovano na fest pa molim drugare iz PV da se jave da situju dok nismo tu :)

kokica
21.07.2010, 03:12
xexexe ala ste zainteresovani sad i za rs3.
Pa ostavite "drugare" da i oni negde budu jaki
Mada mozda malo da zaframamo samo na pocetku :rolleyes:

daj bre odluci se ko si bio na rs2....inter ili scan,mada nije ni bitno...oba naloga su bila smesna :)
ovo sam poceo,ovo zavrsio......xaxaxaxaxa pa ti ne znas ni da pocnes a ne da zavrsis sam...ko igra sa tobom mali Cedo,Mima???...nemoj samo da se na sledecem serveru predstavljas kao"poceo troublemakers a nisam zavrsio" ups,nisam se predstavio KOKI2 ;)

ja se izvinjavam,nemojte da me katate...pleaseeee

Čeda Kasapin
21.07.2010, 13:52
daj bre odluci se ko si bio na rs2....inter ili scan,mada nije ni bitno...oba naloga su bila smesna :)
ovo sam poceo,ovo zavrsio......xaxaxaxaxa pa ti ne znas ni da pocnes a ne da zavrsis sam...ko igra sa tobom mali Cedo,Mima???...nemoj samo da se na sledecem serveru predstavljas kao"poceo troublemakers a nisam zavrsio" ups,nisam se predstavio KOKI2 ;)

ja se izvinjavam,nemojte da me katate...pleaseeee

ma u tome i jeste fora,ja i ne znam da igram al kud god podjem ko kroz puter prodjem :clap:
I nije bitno sta sam ja igrao i kakav je acc bio...ja sam tamo svoje odradio,al ocigledno da ne pratis pa i ne znas da je taj isti scan rusio ww od komoda..uzeo mu plan i zavrsio sa 330k ubistava a nisam imao sposbni art niti sam farmao pa da tako skupljam poene!!!
Na TM sad igra pop i ja sa 2 aktivna sitera.Mozda je i sad tvoj kokica acc jaci od mog al posto nije sacekaj sledeci server pa onda dodji i napisi da sam smesan bio a da je kokica acc bio najjaci jer verovatno niko se nece ni secati...

i ne znam sto dolazite uopste ako nemate nista pametno da pricate ?
Otisao vam zagor pa se osecate usamljeno?XEXEXE samo opusteno devojcice i ne boj se ...mi ne katamo devojke.

Zagor_
21.07.2010, 14:17
Otisao vam zagor pa se osecate usamljeno?

Не знам Чедо зашто провлачиш кроз овај пост моје име.
Као прво Загор или (налог Duh sa sekirom) није био налог да од њега зависи нити иједан савез па ни "мој" WARR.
Загор или (налог Duh sa sekirom) се борио само за један савез, савез WARR а поштовали смо сарадње са којима смо имали.
Мени је најбитније да савез WARRIORS наставља својим путем и својим циљом за који смо се борили од готово самог почетка сервера и да покажемо осталим савезима да нисмо случајо на мапи и да нисмо само једно име савеза, већ да направимо амбијент праве фамилије.
Мени једино остаје жал за угашеним налогом тада када смо стали на "своје ноге".
Једино могу да се поносим тиме да сам био оснивач савеза за који се надам да ће наставити "традицију" на неком следећем серверу.
Ко зна можда некада и ти заиграш у WARRIORS и да осетите драж фамилије ;)
Можда ми време следећи пут дозволи да се дружимо мало више него сада, али шта је ту је.
Прво дете, породица, посао па све остало (ово остало, мислим на пиво :P )

xxx _
21.07.2010, 14:35
Не знам Чедо зашто провлачиш кроз овај пост моје име.
Као прво Загор или (налог Duh sa sekirom) није био налог да од њега зависи нити иједан савез па ни "мој" WARR.
Загор или (налог Duh sa sekirom) се борио само за један савез, савез WARR а поштовали смо сарадње са којима смо имали.
Мени је најбитније да савез WARRIORS наставља својим путем и својим циљом за који смо се борили од готово самог почетка сервера и да покажемо осталим савезима да нисмо случајо на мапи и да нисмо само једно име савеза, већ да направимо амбијент праве фамилије.
Мени једино остаје жал за угашеним налогом тада када смо стали на "своје ноге".
Једино могу да се поносим тиме да сам био оснивач савеза за који се надам да ће наставити "традицију" на неком следећем серверу.
Ко зна можда некада и ти заиграш у WARRIORS и да осетите драж фамилије ;)
Можда ми време следећи пут дозволи да се дружимо мало више него сада, али шта је ту је.
Прво дете, породица, посао па све остало (ово остало, мислим на пиво :P )

nema koga da kata.. jbg.. swi ga pustaju da prodje kroz selo.. pocinje da pada u depresiju..:(:(:(:(

xxx _
21.07.2010, 15:01
sta ti sada rece... :rolleyes:
momak vam nulira jedan jak crop od igraca iz top50 i jos ga pljujes i nazivas laikom
moras malo vise postovanja da imas prema protivnicima, pogotovo prema onima koji itekako znaju da igraju...
ps laik si ako njega smatras laikom,raspitaj se ;)

da da igrac sa dwa sela... u topu 50... daj nebudi smesan...:cool:

xxx _
21.07.2010, 15:03
Ako je tako, koliko takvih ima kod vas ? :)

Ako ti smeta, skataj ga :)

nawedimi i jednog ko je rusio igraca sa dwa sela.. a pri tome koristio proboj od 1k batina i razmak od sekundu izmedju proboja i kata.. :|

milepsr
21.07.2010, 15:04
nawedimi i jednog ko je rusio igraca sa dwa sela.. a pri tome koristio proboj od 1k batina i razmak od sekundu izmedju proboja i kata.. :|

Znaci sve je islo u istoj sekundi ? :D

xxx _
21.07.2010, 15:06
Znaci sve je islo u istoj sekundi ? :D

sad... pa wise puta su wam srusena sela.. nemoze swe u isti sekunda... ali napad na odredjenu metu jeste,,, :PPPPPP....

milepsr
21.07.2010, 15:09
Kojim nama ?

xxx _
21.07.2010, 15:10
Kojim nama ?

:blushing:

a koji si ti sad... koji sawez :blushing::blushing::blushing:

cinimi se da ce ceda da me rokne za owo...:blushing::blushing::blushing::blushing::blu shing:

Čeda Kasapin
21.07.2010, 16:26
:blushing:

a koji si ti sad... koji sawez :blushing::blushing::blushing:

cinimi se da ce ceda da me rokne za owo...:blushing::blushing::blushing::blushing::blu shing:

JOCO aj ostavi druzinu da se ovde dopisuje!
vidis da moraju i mileta da cimaju da im salje deff od muke :rolleyes: ... nego znamo za taj krop i to sam cestitao..samo prebrojte bolje vasa sela pa onda se hvalite...i njive da se prebroje :)

kako njive kod tebe nikola?jesu oporavljene?
znaci nemojte da iznostite pola price vec celu da ne krenemo sve full logove da lepimo...od samo bitnih da ne spamujemo sa ovim po 1 ili 2 sela...to se kata i na jednom i na drugoj strani al i ti si nekad bio top 30 ako se dobro secam NIKOLA..pa si pao za 100 mesta :)

aj uzivajte forumasi

milepsr
21.07.2010, 17:05
vidis da moraju i mileta da cimaju da im salje deff od muke :rolleyes: ...

Mene niko nista ne pita, niko mi nista ne trazi, nikome ja nista ne trazim :) Izolovan sam kao svinjski grip :)

xxx _
22.07.2010, 12:40
e owo je naj pametniji potez.. hvala ....

Zagor_
22.07.2010, 13:01
Молим да ми се да разлог брисања постова и које инсистирао на томе?
Ако се не врате постови или се неда право објашњење рачунајте бар што се тиче мене неће бити више постова јер је ово срамота.
:down:

убијате и ово мало што је остало од рс2 сервера

xxx _
22.07.2010, 14:58
znaci cenzura.. zagor prvi put i zadnji nadam se smo na istoj strani.. ovo je stvarno besmisleno...

Nikola
22.07.2010, 15:00
Poruke su obrisane jer je naziv ove teme stanje na rs2 serveru a ne rasprava o pojedincima. Takodje rasprava o radu MH-a nije dozvoljena i ukoliko neko ima neko pitanje/zalbu u vezi Travian tima moze poslati email na admin@travian.rs a u slučaju da ima žalbu na nekog igrača može kontaktirati MH-a na tom serveru.

Molim Vas da se vratite temi inače će poruke biti ponovo obrisane i korisnici blokirani.

xxx _
22.07.2010, 15:15
Poruke su obrisane jer je naziv ove teme stanje na rs2 serveru a ne rasprava o pojedincima. Takodje rasprava o radu MH-a nije dozvoljena i ukoliko neko ima neko pitanje/zalbu u vezi Travian tima moze poslati email na admin@travian.rs a u slučaju da ima žalbu na nekog igrača može kontaktirati MH-a na tom serveru.

Molim Vas da se vratite temi inače će poruke biti ponovo obrisane i korisnici blokirani.

a dali postoji otvorena tema na forumo povodom ovog pitanja..

Nikola
22.07.2010, 17:07
@xxx _
ne, prema pravilma foruma i igre takve teme nisu dozvoljene na Travian forumu.

xxx _
22.07.2010, 18:10
@xxx _
ne, prema pravilma foruma i igre takve teme nisu dozvoljene na Travian forumu.

ok.. necu ih vise ni spomenuti.. hvala.

xxx _
22.07.2010, 21:49
cao... ajmo malo desavanje na serveru..

ovako pv je poceo uz pomoc saveznika.. da tuce srbo.. strasno ali istinito da ja pisem o tom ali tako je.. tuku redom..ali bez SAVEZNIKA NEBI MOGLI NISTA.. posto srbo savezi nemogu da prodru u njihova sela.. saveznik ima jake deff masine.. i nema sanse.... nadam se da ce SAVEZNIK DA BUDE SMENJEN I DA ce srbo savezi poceti da normalno igraju...

ajmo dalja desavanja na ostalim kotama...

observers
22.07.2010, 21:55
cao... ajmo malo desavanje na serveru..

ovako pv je poceo uz pomoc saveznika.. da tuce srbo.. strasno ali istinito da ja pisem o tom ali tako je.. tuku redom..ali bez SAVEZNIKA NEBI MOGLI NISTA.. posto srbo savezi nemogu da prodru u njihova sela.. saveznik ima jake deff masine.. i nema sanse.... nadam se da ce SAVEZNIK DA BUDE SMENJEN I DA ce srbo savezi poceti da normalno igraju...

ajmo dalja desavanja na ostalim kotama...

koji saveznici , na koga mislis

xxx _
22.07.2010, 21:56
koji saveznici , na koga mislis

ja sam napisao SAVEZNIK.... NE SAVEZNICI.. JBG..

observers
22.07.2010, 22:09
ja sam napisao SAVEZNIK.... NE SAVEZNICI.. JBG..

ja nista ne kontam sta oces da kazes :huh:
nema veze jer svako sledece pitanje ako postavim jos vise ce me zbuniti :)

xxx _
22.07.2010, 22:18
ja nista ne kontam sta oces da kazes :huh:
nema veze jer svako sledece pitanje ako postavim jos vise ce me zbuniti :)

pa valjda znas KO JE SAVEZNIK? PISE U PROFILIMA SAVEZA,,

milepsr
22.07.2010, 22:24
pa valjda znas KO JE SAVEZNIK? PISE U PROFILIMA SAVEZA,,

Ne vidim, reci nam ko je SAVEZNIK ?

The_Player
22.07.2010, 22:24
Nemojte mu zameriti, vodja mu se malo kucnuo na selo od 85 popa, pa su to neki izgleda tragicno doziveli :D

:lol2:

xxx _
22.07.2010, 22:26
Ne vidim, reci nam ko je SAVEZNIK ?

pa reko bi ali ovo je strana o stanju servera a ne o saveznicima i sklapanju saveznistva.. zna se dobro de se to pise.. hvala :cool:

xxx _
22.07.2010, 22:29
Nemojte mu zameriti, vodja mu se malo kucnuo na selo od 85 popa, pa su to neki izgleda tragicno doziveli :D

mislis moj bata... da da posle dejstva saveznika... sve je lako.. jbg,, kad bi imali i mi takog saveznika... mada ovde se pise o stanju servera a ne o ratnim izvestaima.. imas sobu za to.. hvala..

cezarr
23.07.2010, 10:06
Da li ce biti nekog rata na -|- ili cemo samo mi na +|+ da ratujemo? :unsure:

Denebclimber
23.07.2010, 19:34

ratuje se na -- uveliko... bolje pitaj ove na +- dal ce ratovati sa nekim ili ce samo da jure pop :P

Бранилац недеље
Ранг Савез Поени
1. PV 13092
2. SRBO.R! 10150
3. SRBO.B 8437
4. PV BIA 4 6828
5. SRBO.OSB 6707

Нападач недеље
Ранг Савез Поени
1. WU.BROZ 26864
2. PV BIA 4 19039
3. SRBO.B 17301

toliko o ratovanju na - -

:D

Double trouble
23.07.2010, 19:37

A jel ko to na + + pa ratuje ? Nesto ne vidim da se tu ista bitno desava, tek po neki napad s vremena na vreme

The_Player
23.07.2010, 20:21
ratuje se na -- uveliko... bolje pitaj ove na +- dal ce ratovati sa nekim ili ce samo da jure pop :P

Бранилац недеље
Ранг Савез Поени
1. PV 13092
2. SRBO.R! 10150
3. SRBO.B 8437
4. PV BIA 4 6828
5. SRBO.OSB 6707

Нападач недеље
Ранг Савез Поени
1. WU.BROZ 26864
2. PV BIA 4 19039
3. SRBO.B 17301

toliko o ratovanju na - -

Ako se ne varam polova ili 1/3 igraca dva saveza koje si naveo nije na -/-
SRBO.B i SRBO.OSB, bar tako karta kaze :D

tako da ti ta statistika nije 'najadekvatnija' za odgovor na pitanje :P

A sto se rata SRBO - PV tice, danima vec traje rat 5 SRBO saveza : 3 PV saveza
i nije sto su moji, ali moram priznati da se Primo Victoria - PV oke drzi za sad :)

http://www.youtube.com/watch?v=IrJAwCBbnuc

majkan
23.07.2010, 23:05

i nije sto su moji, ali moram priznati da se Primo Victoria - PV oke drzi za sad :)

Malo vas je al ste velika ..... XD

miki riki
24.07.2010, 07:07
A jel ko to na + + pa ratuje ? Nesto ne vidim da se tu ista bitno desava, tek po neki napad s vremena na vreme

miroljubiva koegzistencija

pa se cupa posle kosa kad krene frka
popuje se i stanca off, ali mi se cini da je trenutno jako za****no davati prognoze na +/+
more bazeni itd
mislim da je SU u dobroj poziciji da preokrene u svoju korist mnogo
videcemo

cezarr
24.07.2010, 15:13

Pa ima akcija dosta... Zahuktavaju se stvari. OFAH vs. SU

Double trouble
24.07.2010, 17:25
Pa ima akcija dosta... Zahuktavaju se stvari. OFAH vs. SU

Jel a gde ti to pa vidis ?

Obrati malo paznju na poene napadaca i branilaca, ja bas i ne vidim nesto narocito tu. Katanja ... sta je to ?

Definitivno ce neko tu morati da prelomi i da se nametne inacecemo ovako da se smorimo. Zato lepo radionice na 24/7 pa da se lomimo ko ljudi, jer sada igramo ko PIP

The_Player
25.07.2010, 18:25
Malo vas je al ste velika ..... XD

Ko zna - zna :wink:

Hogarmali
25.07.2010, 19:27
Ko zna - zna :wink:

Mozes li da kazes nama koji ti je nick na rs2...

Cisto da znamo

The_Player
25.07.2010, 19:37
Ne osecam potrebu da odgovorim nekom ko se lazno prestavlja u igri mojim saigracima,
da citiram i kako ' Ivan Obrva' ;)

Denebclimber
26.07.2010, 19:33

pa varas se, svi vasi igraci su na - - a nasih isto vecina... (4/5) :) al ok statistika nije merilo, al opet jeste odgovor da se vise ratuje nego na ostalim kordinatama, tako da ako post nije bio tebi upucen ne znam sta se javljas?
sto se rata tice, tek smo poceli ceracemo se jos :) a da se drzite dobro-drzite se, samo ne znam dokle tako ;)

Denebclimber
26.07.2010, 19:51
Mozes li da kazes nama koji ti je nick na rs2...

Cisto da znamo

mozda ima vise nick-ova pa ne moze da se odluci koj da mu iskatamo... :D

:lekic:

The_Player
26.07.2010, 21:47
pa varas se, svi vasi igraci su na - - a nasih isto vecina... (4/5) :) al ok statistika nije merilo, al opet jeste odgovor da se vise ratuje nego na ostalim kordinatama, tako da ako post nije bio tebi upucen ne znam sta se javljas?
sto se rata tice, tek smo poceli ceracemo se jos :) a da se drzite dobro-drzite se, samo ne znam dokle tako ;)

Dokle god bude bilo potrebno,
sto smo i danas pokazali kad ste pukli 15k offova u zitu
i ne nevaram se, tako mapa kaze ;)

A ratuje se jer smo mi bili za to :D

mozda ima vise nick-ova pa ne moze da se odluci koj da mu iskatamo... :D

:lekic:

Vrlo duhovito - skoro kao svakog puta kad posaljes kate i ostavis ih kod nas :D
tako da se tvojih kata posebno plasim :rolleyes:
koliko si ih ono bese do sada pukao, 400? 600?! :D

PV ally - svi oni koji saradjuju sa mnom, a i sa kojima ja naravno, zanju na kom sam nalogu
a posto sa Vama saranja nece biti slucaj, nema potrebe za tim :wink:

Petar94_PFC
26.07.2010, 22:25
Danas je bilo zabavno na -/- radile su kate na sve strane :bokser:

zlizemunac
27.07.2010, 02:57
Danas je bilo zabavno na -/- radile su kate na sve strane :bokser:

Dao nalog Super Mario ili su te oterali sa naloga? Ja sam cuo da je ovo drugo u pitanju.
A i nalog je presao u neko od PV krila ako se ne varam.
A danas kate jesu radile, a i off-ovi.
Tvoj se provukao.
Od ostalih su se kretali samo u jednom pravcu.
Za rikverc nisu culi :)

Denebclimber
27.07.2010, 05:26
Dokle god bude bilo potrebno,
sto smo i danas pokazali kad ste pukli 15k offova u zitu
i ne nevaram se, tako mapa kaze ;)

A ratuje se jer smo mi bili za to :D

Vrlo duhovito - skoro kao svakog puta kad posaljes kate i ostavis ih kod nas :D
tako da se tvojih kata posebno plasim :rolleyes:
koliko si ih ono bese do sada pukao, 400? 600?! :D

PV ally - svi oni koji saradjuju sa mnom, a i sa kojima ja naravno, zanju na kom sam nalogu
a posto sa Vama saranja nece biti slucaj, nema potrebe za tim :wink:

pa dobro mora nekad i da se pukne... sto ne kazes de smo prosli? ili de ste se vi zalepili? :D sve je to igra... samo malo si neobavesten jer ja nisam puko 400-600 kata vec pola miliona xD al opusteno imam jos toliko :D
i kako da se plasis mene kad nemas potpis, ja bi krenuo na tebe bas al posto ne znam ko si onda mogu samo da idem redom pa dok te ne nagazim :D :jede:

stavi potpis pa kad krene da ti se crveni malo onda cu da te pitam dal se plasis, junacino :D na mapi pokazi sta znas, posto ovde si mi smesan :D
kakva crna saranja? hahahah :D smesko :D mi bas volimo saranja :D

P.S. anonimusu jedan, kad vec prozivas i kad si toliko hrabar stavi potpis, u suprotnom moderatori bi trebalo da ti obrisu svaki post koji je provokacija ili propaganda
cega se plasis? :D

:konj:

xxx _
27.07.2010, 06:19
bato.. ti si njega vec probusio.....

Petar94_PFC
27.07.2010, 11:44
Dao nalog Super Mario ili su te oterali sa naloga? Ja sam cuo da je ovo drugo u pitanju.
A i nalog je presao u neko od PV krila ako se ne varam.
A danas kate jesu radile, a i off-ovi.
Tvoj se provukao.
Od ostalih su se kretali samo u jednom pravcu.
Za rikverc nisu culi :)

Kao prvo ne moze niko da me otera sa mog naloga jer je bio na moj email. Nalog smo poklonili jevta i ja jer smo presli na ba2.
Ja sam deff igrac tako da me za off bas boli .... ovo sam napravio cisto malo da mogu da vas za****vam...
Pa ne bih rekao da je sve tako. Teodoramia je dobro iskatana, kao i KonFLikTAtoRov krop...
Da ne pricam o zox-u koji je prosao ko bos po trnju...

Pozzz ;)

Angel_NN
27.07.2010, 12:36
Kao prvo ne moze niko da me otera sa mog naloga jer je bio na moj email. Nalog smo poklonili jevta i ja jer smo presli na ba2.
Ja sam deff igrac tako da me za off bas boli .... ovo sam napravio cisto malo da mogu da vas za****vam...
Pa ne bih rekao da je sve tako. Teodoramia je dobro iskatana, kao i KonFLikTAtoRov krop...
Da ne pricam o zox-u koji je prosao ko bos po trnju...

Pozzz ;)

Dajte logove posto toliko pricate,ja sam video samo 3 napda koja su prosla kod konflikatora,i znas kada bi ste probili njega da niste poslali Nas off (3.sljera 2375),to se niko ne hvali.............Sramota da vas bude....mada to je u duhu rs3 servera ;) ;)

BTW:dobro je skatan Tomic sa 520 na 0 a kada,puknes 12k off -a u zitu i srusis pola silosa,cetvrt njive,i jos jos jednu glupost na pola,eee to mi se cini da je prava propast....Stoga druze,idi igraj BA2

i ako vam je lakse jeste"BAS STE IH SKATALI" bravo :clap::clap::clap::clap::clap::clap: Tako svaki put!!!

Petar94_PFC
27.07.2010, 13:11
Dajte logove posto toliko pricate,ja sam video samo 3 napda koja su prosla kod konflikatora,i znas kada bi ste probili njega da niste poslali Nas off (3.sljera 2375),to se niko ne hvali.............Sramota da vas bude....mada to je u duhu rs3 servera ;) ;)

BTW:dobro je skatan Tomic sa 520 na 0 a kada,puknes 12k off -a u zitu i srusis pola silosa,cetvrt njive,i jos jos jednu glupost na pola,eee to mi se cini da je prava propast....Stoga druze,idi igraj BA2

i ako vam je lakse jeste"BAS STE IH SKATALI" bravo :clap::clap::clap::clap::clap::clap: Tako svaki put!!!

Koliko znam sljera nije napao krop nego obicno selo. To vi resite sa njim ja stvarno ne znam ko je poslao taj napad... Znam da je do pre neku nedelju igrao sa nam i onda pobegao kod vas.
Svi pricate kako smo ostali bez off, a to sto ste vi ostali bez deffa to nema veze...

http://4travian.org/log/02239b4037c1db5f4f12ca55b85706c1
A ovo se zove di si poso? :D

Angel_NN
27.07.2010, 13:34
Koliko znam sljera nije napao krop nego obicno selo. To vi resite sa njim ja stvarno ne znam ko je poslao taj napad... Znam da je do pre neku nedelju igrao sa nam i onda pobegao kod vas.
Svi pricate kako smo ostali bez off, a to sto ste vi ostali bez deffa to nema veze...

http://4travian.org/log/02239b4037c1db5f4f12ca55b85706c1
A ovo se zove di si poso? :D

gle kada neko pravi off 3nedelje(off i kate,vise igraca) i pukne ga i kada 100 igraca pasalje 50 deff-a (pricam okvirno) ko je u gubitku?!!! Vidim logika jaca strana.....No nije ni bitno,kako ti kazes !!! Napadnite ponovo da vidite jel smo bez deff-a ;) ;) !!!

A i znas kako ide mi bez deff-a vi bez sela ehehehehe !!! Nama to odgovoara

A za off od ovog lika videli smo sta je,i zalosno sto se sluzite takvim stvarima,nije zalosno JADNO vise !!!
Koliko smo jaki tucemo sami sebe da bi vi POKUSALI da katate :D kazem SAMO TAKO !!!

xxx _
27.07.2010, 14:27
pa daj nakaci ti logove..... pa da vidimo ta srusena sela... svi vicu skatano skatano a nigde logova.. pa daj da vidimo..

Angel_NN
27.07.2010, 15:35
pa daj nakaci ti logove..... pa da vidimo ta srusena sela... svi vicu skatano skatano a nigde logova.. pa daj da vidimo..

Evo veceras cu samo da prikupim logove !!! I da ih pronadjem na skype-u

xxx _
27.07.2010, 15:37
aj.. bas me zanima.. mada widim koflitor.. okreno pojene u odbrani.. znaci bilo je lepo .. al cujem da je probijen

Angel_NN
27.07.2010, 16:04
aj.. bas me zanima.. mada widim koflitor.. okreno pojene u odbrani.. znaci bilo je lepo .. al cujem da je probijen

http://travilog.org.ua/rs/4702698/7819b546c18edd96da8db726066f3aae/2/1
http://travilog.org.ua/rs/3951029/dcbf5014785de6ffdb5682a7be1a7987/2/1
http://travilog.org.ua/rs/3129494/1bff98d5076d398df8d395b4f51e346e/2/1
http://travilog.org.ua/rs/1711370/b885fdbca1c123250493f7b38e7fc9a5/2/1
http://travilog.org.ua/rs/9767485/9d1c3aa19ac247fb1d58df3d4232de28/2/1
http://travilog.org.ua/rs/3500990/7be8f169f221c65b939d5cd60ea4feba/2/1
Konfliktator-Mikam BIA 4: x2
http://travilog.org.ua/rs/4911951/bbf76da2c72370fb421aa71314a86a7b/2/1
http://travilog.org.ua/rs/5964497/b4be7f27d4bfb19e461de09458281197/2/1
http://travilog.org.ua/rs/3382551/fabb0a300c470ed11aeed55a4cdf2b54/2/1
pa jos x3

http://travilog.org.ua/rs/5303499/7b4552b874fcb0b92b04cb5483ebb27d/2/1
http://travilog.org.ua/rs/2830993/a10ac5042d151159209d361f90c575a6/2/1
http://travilog.org.ua/rs/9495222/017387356c4aa9985b76f78e1b48bc4b/2/1
http://travilog.org.ua/rs/2076958/a36bc2d99db80b628c0a03c7c9720f9a/2/1
http://travilog.org.ua/rs/1499222/b02e480afe64b5117f4a0421c8b9db48/2/1
http://travilog.org.ua/rs/6929415/e314b961203daf486aac9d5cd2732b47/2/1
http://travilog.org.ua/rs/8175213/b0c3407c213216b466b2b0231d59a45d/2/1

http://4travian.org/log/c7583948e1bd60776ccfc83e5bdef49f
http://4travian.org/log/933ab28e28c0ca262f7ebe115b5db896
http://4travian.org/log/225b6696a5842fcdeb298b5105633830
http://4travian.org/log/bfa033d94e6da199d7933d1fdf982021
http://4travian.org/log/55fd94d0ec66bb3248944522829fe6e9
http://4travian.org/log/c7312e60f6d7c8148beb241260ca8c0e
http://4travian.org/log/5e9bb25e1ee25527aec10c9b803bae74
http://4travian.org/log/907c4992a170723d9f958dade86f4ec4
http://4travian.org/log/2556da06d3bf9292f6a3ccde53291b91
http://4travian.org/log/d557c3778732021fd96f3a8b59550400
http://4travian.org/log/19679ebc9f4b962afb3a9818f5ef3b85
http://4travian.org/log/8e5095954f81541e471d84ab2e6c6f1a

http://4travian.org/log/ad628825bd3ca84de7fc13d4b0d67c88
http://4travian.org/log/4d04d330df2b92ce6e76f8ce4dd454f2
http://4travian.org/log/73b4b09cb8703c0ea51afd26acb78b6d
http://4travian.org/log/ec5c3149f8ee4ef7fb9d4c485b6d2cdd
http://4travian.org/log/08f3ea193654e3658aba6e54a2faf6d8
http://4travian.org/log/9d0e003dc73fffc09572b49f63e44301
http://4travian.org/log/67d899314e98179c987926e2edc8596d

Ovo sam nasao na brzinu ali

ma ima koliko hoces logova
[17:01:18] xxxxx: raznih
[17:01:27] xxxxx: trebalo bi nam ceo dan da dobar deo sakupimo
[17:02:33] xxxxx: imas logova u upravnoj sobi
[17:02:35] xxxxx: gde smo svi
[17:02:45] xxxxx: brisala sam histori na skypu pa ne vidim :S

Ocete i da vam dam gde smo vam pobili brdo off-a i kada da se brukate jos malo ....

xxx _
27.07.2010, 16:09
da.. da widim.. jbg... swe..

xxx _
27.07.2010, 16:12
http://travilog.org.ua/rs/4911951/bb...1314a86a7b/2/1
http://travilog.org.ua/rs/5964497/b4...9458281197/2/1
http://travilog.org.ua/rs/3382551/fa...5a4cdf2b54/2/1
pa jos x3

haos nije u sawezu.. jbg.. tuko je neaktivnog clana.. da se odma razjasni..

NikolaVS
27.07.2010, 16:21
mrtvi linkovi...
inace nebi trebalo vamo da se kace nikakvi linkovi koji imaju navedeno ime igraca ili sela ;)
umite se okupajte i make luv dosta napusavanja :cool:

The_Player
27.07.2010, 16:22
http://travilog.org.ua/rs/4911951/bb...1314a86a7b/2/1
http://travilog.org.ua/rs/5964497/b4...9458281197/2/1
http://travilog.org.ua/rs/3382551/fa...5a4cdf2b54/2/1
pa jos x3

haos nije u sawezu.. jbg.. tuko je neaktivnog clana.. da se odma razjasni..
Razlika izmedju vasih napada i nasih je ta:
sto mi vama tucepo po cropovima najvise, a vi nasim igracima po izdvojenim selima.
Samo vecina igraca je otpisala ta prva sela i umesto da ih kasnije otimate, vi ih sad rusite- u vecini slucajeva pokusavate da ih srusite.

Posle kad ne budete imali sta da otimate, moracete da cistite ally od farmi i bas tih naloga koje nazivate neaktivnim nakom sto im pobijemo svu vojsku ;)

Imamo drugaciji smisao za igrau
i tim bolje sto smo protivnici, videcemo ko ima bolju taktiku :)

Srecno u daljoj igri :)

xxx _
27.07.2010, 16:33
Razlika izmedju vasih napada i nasih je ta:
sto mi vama tucepo po cropovima najvise, a vi nasim igracima po izdvojenim selima.
Samo vecina igraca je otpisala ta prva sela i umesto da ih kasnije otimate, vi ih sad rusite- u vecini slucajeva pokusavate da ih srusite.

Posle kad ne budete imali sta da otimate, moracete da cistite ally od farmi i bas tih naloga koje nazivate neaktivnim nakom sto im pobijemo svu vojsku ;)

Imamo drugaciji smisao za igrau
i tim bolje sto smo protivnici, videcemo ko ima bolju taktiku :)

Srecno u daljoj igri :)

i ja bi bio nervozan posle rusenja kropa.. samo tvoja sela nisu izdvojena.. i napustena.. jbg..mada haos je bio na sitovanju par dana.. nevredi nekog braniti kad nije tu..

The_Player
27.07.2010, 16:45
Meni crop rusili niste,
a upravo ste ostali bez galskog offica by me :P

xxx _
27.07.2010, 16:48
jel.. pa lepo.. blago tebi.. samo sto se onda prestawlja kao koflitor....

Denebclimber
28.07.2010, 03:35
Ovo sam nasao na brzinu ali

ma ima koliko hoces logova
[17:01:18] xxxxx: raznih
[17:01:27] xxxxx: trebalo bi nam ceo dan da dobar deo sakupimo
[17:02:33] xxxxx: imas logova u upravnoj sobi
[17:02:35] xxxxx: gde smo svi
[17:02:45] xxxxx: brisala sam histori na skypu pa ne vidim :S

Ocete i da vam dam gde smo vam pobili brdo off-a i kada da se brukate jos malo ....

1. imate pozdrav od intera posto je on pod banom 3 meseca :D

2. presmesan si decko al bar imas potpis pa cu da ti odgovoriti na post... dao si neke logove rusenja osrednjih igraca... iako nisi imao ni dozvolu da to uradis, ne znam samo kako te nije sramota da ovo bacas na forum? ovakvih logova ima svaki dan pa bar ovoliko... sa obe strane... :D

3. bilo je mnogo lepsih logova, rusenja mnogo jacih igraca, pa ih nismo izbacivali (iz kulture), ovo sto ti radis je sramota... sto ne izbacis logove gde smo vam rusili igrace iz uprave svih saveza redom? jel ima nekog da smo preskocili? :)
eto u tome se mi razlikujemo sto mi napadamo najjace dok vi napadate tamo gde vidite da je neko na odmoru ili da je neaktivan trenutno... ili rusite najmanja sela... jako ste hrabri nemam reci....
al dobro svako ima svoju taktiku sto kaze the igrac, pa da vidimo kom opanci tom i dzeri :D
zanimajte se dok imate cime, krece selidba na rs3 polako :D

4. oce li moderator raditi posao valjano, ili da i ja zapalim sa foruma jer ovo nema smisla sto se radi, i ko sve pise i sta pise ovde... ili se selektivno pustaju postovi kao prosli rs2 kad smo imali slucaj da moderator igra u pigsima pa ostavlja ono sto odgovara njegovoj ally :) ako je tako da znam bar da ne vodim borbu sa vetrenjacama...

observers
28.07.2010, 10:06
dao si neke logove rusenja osrednjih igraca...

Савез је јак онолико колико је јак најслабији играч.
Надам се да си то прочитао у савезу WARR, сада PV WAR.
Није лепо некога назвати тим ружним именом "осредњи играч" поготово играча са којим играш заједно у истом савезу или алијанси , јер ако је он "осредњи" играч онда је и такав савез.
(ским си такав си)

играче можеш да делиш на :
1. активне или мање активне
2. голдере или не голдере
3. ветерани или почетници
4. на играче који јуре војску или играче који јуре популацију

Ако је неко почетник у "добром" савезу а видиш да хоће да игра, савез је тај који треба да га научи како се игра, вероватно заборављаш када си ти почео да играш. ;)

The_Player
28.07.2010, 12:35
Kapa dole za post :)

samo cu dodati :

Nasa prednost je sto imamo 'neprijatelje' koji veruju u svoje (ne) znanje

Angel_NN
28.07.2010, 13:51
zox....krop
lepi johny...krop
deseta...krop
bomanc...krop
vanzemoljac

Paa da to!!! Njih ste POKUSALI da katate :) :) skatali dva njive i full ;) svima kropovi i dalje stoje sa preko 450 popa,stoga ne razumem sta si hteo da kazes,pokusali ste da katate 4-5 igaca a pukli toliko off-a,
Gorosa da katamo ne mozemo jel je na drugim kordinatama,kao i vecina iz srbo B. katamo ko je tu na -|-
A za logove,ne razumem sta dramite,pa tvoj igrac je trazio da vidi iste,ja sam to prvo nasao u sobi a ima ih jos gomila,stoga opusti se i gledaj kako nestajete sa mape !!!! ;) ;)

griffin rs2
28.07.2010, 16:32
Није лепо некога назвати тим ружним именом "осредњи играч" поготово играча са којим играш заједно у истом савезу или алијанси , јер ако је он "осредњи" играч онда је и такав савез.
(ским си такав си)

Ако је неко почетник у "добром" савезу а видиш да хоће да игра, савез је тај који треба да га научи како се игра, вероватно заборављаш када си ти почео да играш. ;)

Nek si mu reko :laugh:

koljac
28.07.2010, 16:46
Ahahahaha :lol: Bas sam sad video kako ste uspesno srusili jedan krop, ahahaha, nije mi dobro..

xxx _
28.07.2010, 19:23
Paa da to!!! Njih ste POKUSALI da katate :) :) skatali dva njive i full ;) svima kropovi i dalje stoje sa preko 450 popa,stoga ne razumem sta si hteo da kazes,pokusali ste da katate 4-5 igaca a pukli toliko off-a,
Gorosa da katamo ne mozemo jel je na drugim kordinatama,kao i vecina iz srbo B. katamo ko je tu na -|-
A za logove,ne razumem sta dramite,pa tvoj igrac je trazio da vidi iste,ja sam to prvo nasao u sobi a ima ih jos gomila,stoga opusti se i gledaj kako nestajete sa mape !!!! ;) ;)

ovde neko onda ne govori istinu.. jbg.. to ne volim.. mislio sam da priznas kad izgubis u bici.. ali prevario sam se.. idemo dalje... jbg.. gledo sam logove i video sam da je malo vise od dve njive sruseno.. jeste da je iz treceg pokusaja probijeno ali ostali su prosli. jbg.

Angel_NN
29.07.2010, 00:18
ovde neko onda ne govori istinu.. jbg.. to ne volim.. mislio sam da priznas kad izgubis u bici.. ali prevario sam se.. idemo dalje... jbg.. gledo sam logove i video sam da je malo vise od dve njive sruseno.. jeste da je iz treceg pokusaja probijeno ali ostali su prosli. jbg.

A kakvu smo mi bitku izgubili?!! Ne razumem te,ali nije ni bitno,nikako mi se ne svidja to sto ste pricali da cemo do arta nestati,i da ce ceda osvajace rs3 da istrebi....za vas sve,nikog niko nece ocistiti,surovo ali istinito,samo ce nadjacati ona ally koja bude imala bolje saveznike van svojih korda !!!!(ako ih uopste bude i imala)

MOJ ZADNJI POST I RECENICA

-NEKA BOLjI POBEDI -

Pozdrav!!!

Denebclimber
30.07.2010, 05:31
sreca pa ima ovaj forum ovde inace mi obicni smrtnici nikad ne bi znali kakvo je stanje na serveru :D

EDIT:

(ским си такав си)

joj evo ga jos jedan pametan, pitam se samo koliko vas ima? :D
znaci posto vam je najslabiji igrac farma, vi ste svi farma :D hahahah joj odo ja odavde postacu i ja farma sa vama :D

Denebclimber
30.07.2010, 05:42
A kakvu smo mi bitku izgubili?!! Ne razumem te,ali nije ni bitno,nikako mi se ne svidja to sto ste pricali da cemo do arta nestati,i da ce ceda osvajace rs3 da istrebi....za vas sve,nikog niko nece ocistiti,surovo ali istinito,samo ce nadjacati ona ally koja bude imala bolje saveznike van svojih korda !!!!(ako ih uopste bude i imala)

MOJ ZADNJI POST I RECENICA

-NEKA BOLjI POBEDI -

Pozdrav!!!

neki kompleksi su neizlecivi za sve ostalo tu je laza lazarevic :D

:D pozdrav i doci cemo ti u posetu kad pobedimo

The_Player
30.07.2010, 14:07
neki kompleksi su neizlecivi za sve ostalo tu je laza lazarevic :D

:D pozdrav i doci cemo ti u posetu kad pobedimo

Umesto sto vreme trosis zabavljajuci nas na forumu,
bolje objasni igracima da ' Главни град не може бити освојен '

http://4travian.org/log/363436bf301dab39f3c4afe33fdad5c5

Ako budete i server osvajali ovako kao i sela,
moram priznati da ce nam biti veoma zabavno! :P

Denebclimber
30.07.2010, 16:40
Umesto sto vreme trosis zabavljajuci nas na forumu,
bolje objasni igracima da ' Главни град не може бити освојен '

http://4travian.org/log/363436bf301dab39f3c4afe33fdad5c5

Ako budete i server osvajali ovako kao i sela,
moram priznati da ce nam biti veoma zabavno! :P

hahahahahah pa vi nas zabavljate na mapi... evo sad cu ti objasniti :D :D :D

kad krene napad sa poglavicama, a ti imas krop 150 posto, a nemas defa u selu, ti uzmes i stavis to obicno selo za gg a krop ti vise nije gg i time napravis jako pametan potez :D :D :D ko razume shvatice ko ne razume i ne mora sve da zna :D

a ovaj sto ima iq -beskonacno neka se malo presabere, za tebe sam ajnastajn sinak :D
dijagnoza za tebe je: iskompleksirano isfrustrirani sizofreni ludak koji nema pametnija posla od pisanja po travian forumu i borbe sa zamisljenim neprijateljem u nekoj virtuelnoj igrici :D aj pali care do laze malo mogu ti pomoci kad ti kazem :D
najbolje da ti vise neces pisati, pa tebi je ovo terapija muahahahahaha ako ako samo se ti leci bar nekako, al ovo nije prava stvar za to ;)

NikolaVS
30.07.2010, 17:08
samo se vi zezajte sa neletom ima pendrek da radi :D:D:D

The_Player
30.07.2010, 17:16
hahahahahah pa vi nas zabavljate na mapi... evo sad cu ti objasniti :D :D :D

kad krene napad sa poglavicama, a ti imas krop 150 posto, a nemas defa u selu, ti uzmes i stavis to obicno selo za gg a krop ti vise nije gg i time napravis jako pametan potez :D :D :D ko razume shvatice ko ne razume i ne mora sve da zna :D

a ovaj sto ima iq -beskonacno neka se malo presabere, za tebe sam ajnastajn sinak :D
dijagnoza za tebe je: iskompleksirano isfrustrirani sizofreni ludak koji nema pametnija posla od pisanja po travian forumu i borbe sa zamisljenim neprijateljem u nekoj virtuelnoj igrici :D aj pali care do laze malo mogu ti pomoci kad ti kazem :D
najbolje da ti vise neces pisati, pa tebi je ovo terapija muahahahahaha ako ako samo se ti leci bar nekako, al ovo nije prava stvar za to ;)

Nema potrebe da lagis, crop na tom nalogu nikad nije bio GG,
Njive u tom prvo selu su na lvl 12, par res polja na lvl 11 i zato i ima toliko popa, a i proizvodnju :D
A da smo proglasili prvo selo za GG, napisali bi smo to :)

Ovo je delic razgovara sinoc posle ponoci, cisto da vidis kako nam je zabavno bilo, (hvala Vam na tome :D )
i kad smo saznali da ce poglavica krenuti na to selo. Ali nismo hteli da cekamo decka, bar ce nesto nauciti kad njegov 'General' zabusava :)

[12:09:00 AM] Osoba A: koliko treba da on stigne sa glavonjom do tog sela
[12:09:11 AM] Osoba B: rese na sunce (-49|-21)
[12:09:13 AM] Osoba B: ejj bre
[12:09:15 AM] Osoba B: pa to je GG
[12:09:19 AM] Osoba B: (rofl)
[12:09:22 AM] Osoba A: ahahahaha
[12:09:23 AM] Osoba C: (rofl)
[12:09:27 AM] Osoba B: :D
[12:09:40 AM] Osoba B: (chuckle)
[12:09:50 AM] Osoba C: (rofl)
[12:09:53 AM] Osoba A: jel zezas nemoj da gledam?
[12:10:01 AM] Osoba B: pa pogledaj
[12:10:02 AM] Osoba B: :)
[12:10:08 AM] Osoba A: a joj tugo
[12:10:13 AM] Osoba B: rese na sunce (главни град) 568 (-49|-21)
[12:10:16 AM] Osoba B: (rofl)
[12:10:17 AM] Osoba C: (-49|-21)(Главни град)
[12:10:23 AM] Osoba B: (chuckle)
[12:10:36 AM] Osoba C: koliko su glupi, o majko
[12:10:41 AM] Osoba B: (chuckle)

Vise puta vidjenjo da mali mozgovi u nedostaktu agrumenata pocnu da vredjaju :D O sebi sine govoris tako ;)
Kapiram da se 'stidis' ovakvih logova, ali nema potrebe i da lagis zbog njih, nisko padas :wink:
zapravo vec jesi plus ti se smejemo :D

Ovo je samo igra :D

Angel_NN
30.07.2010, 19:06
samo se vi zezajte sa neletom ima pendrek da radi :D:D:D

Ma opusteno kad ne moze drugacije mora ovako,nedotice me to sto neko iz nemoci proziva,CEK? JEL NEKO UOPSTE PROZIVAO :huh::huh: ima li "Denebclimber" jedan post,a nema !!! Klasika,deca de*ili ...IMA ih DOSTA !!!

meni dusevna je hrana,kada zabodem u fotelju i procitam onako nesto,ismejem se do suza,a onda pokusam jos vise da se iz*enjam da bi imali sta jos da pisu.....Strasnooooo!!! heheheheheee

HVALA VAM i tebi i Petru i Jovanu da nema vas forum ne bih ni citao !!!!! I KAKO ONDA DA PRESTANEM DA PISEM,hehehehhehehehe !!!Ne vredi :rolleyes::rolleyes:

I dalje me nisi ubedio "ajnastajn"(ovo je on napisao,ja samo COPY<PASTE) u svoj IQ MORA DA JE VELIKI :laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:(hehehheheheheh eh)

Denebclimber
31.07.2010, 04:34
Nema potrebe da lagis,

Vise puta vidjenjo da mali mozgovi u nedostaktu agrumenata pocnu da vredjaju :D O sebi sine govoris tako ;)
Kapiram da se 'stidis' ovakvih logova, ali nema potrebe i da lagis zbog njih, nisko padas :wink:
zapravo vec jesi plus ti se smejemo :D

Ovo je samo igra :D

prvo nisam nikoga vredjao a ti the IGRACICE (sa velikim mozgom :D)izvini izlgeda da si ipak bila u pravu, krop na tom nalogu nikad nije ni bio glavni grad :blink: steta za krop 150 % :D

nemam ja cega da se stidim vi izbacujete neke logove napada na igrace koji su na odmoru........... ako samo se vi smejte bas mi je drago da vas razveselim i ja malo :D :ziveli: uzivajte u igri i kacenju logova na forum i sta god vas cini srecnim, uzivajte u zivotu :D

@angel_nn
Ako decko bas mi je drago da i tebe razveselim :D umem ja da budem duhovit tako s vremena na vreme :D :D :D SVE mi je veliko, i IQ, POP, GOLD, OFF i BATINA mi je lvl 21 jedina na serveru :D
nemoj biti zavidan to nije zdravo :)
JA sam za Tebe PRO, u igri i u zivotu, i nemam nikakvu potrebu da te ubedjujem u bilo sta niti da se raspravljam sa tobom, ti uzivaj igrajuci i pisuci po forumu, meni travian nije sve na svetu imam neku drugu dusevnu hranu, al imamo isti cilj u igri a to je da se zabavljamo :D i dobro nam ide, samo ti si taj ovde koji se nervira :D

i mi se svako vece zabavljamo gledajuci vase gluposti po mapi, ali ne pisem ovde o tome, kad se zavrsi rat i kad krene masovno gasenje preostalih osakacenih naloga onda mogu i da ispricam sve, koliko ste smesni i sta sve radite, naravno ako vas bude zanimalo gde gresite (pojedinci), ima tu i sjajnih igraca ne kazem da nema

ako je bilo nekih pravopisnih gresaka, iskreno, zabole me, ali bas! :D

pivo za sve i neka najbolji pobedi i ja kazem :D
:ziveli::ziveli::ziveli:

milepsr
31.07.2010, 10:11
nemam ja cega da se stidim vi izbacujete neke logove napada na igrace koji su na odmoru.........

Visoka trava, sija sunce u oci, nije napumpana lopta... :P

Angel_NN
31.07.2010, 13:25
SVE mi je veliko, i IQ, POP, GOLD, OFF i BATINA mi je lvl 21 j

Aaaaaaaaaaahhahahahahahahah Kakav Decak !!! KOliko imas godina ooo VELIKI?!!! Predpostavljam da imas negde oko 13-14 ehehehehe Svaka cast PRO !!! A to sto prices ajde malo dokazi na mapi,nemoj samo da se prosipas ovde......Zalosno je da si se tako psihicki razvio i dalje mislim da je IQ = 0 VElikI(hahahahhahhahahahaa)

Jedan savet:Izadji iz te terase u kojoj se nalazis,ogranicenost je ozbiljna stvar (:laugh::laugh::laugh::laugh:)

pajko
01.08.2010, 12:20
Pozdrav svima!

Moze li koji log,bas se kuva na -/-

Petar94_PFC
01.08.2010, 14:57
Malo mi njih kuvamo, malo oni nas :) Sve u svemu zanimljivo :clap:

Бранилац недеље
Ранг Савез Поени
1. S.U. 17074
2. PV-BIA4* 15425
3. PV WARR 13451
4. SRBO.PFC 12470
5. SRBO.OSB 10624
6. OFAH 8274
7. SRBO.B 7947
8. ... 6676
9. S.U.^[C] 6581
10. SRBO.SP 6248

Bice logova, koliko ja znam ovde ne sme da se kace... ali prosvercovacemo neki :)

Denebclimber
01.08.2010, 15:17
Aaaaaaaaaaahhahahahahahahah Kakav Decak !!! KOliko imas godina ooo VELIKI?!!! Predpostavljam da imas negde oko 13-14 ehehehehe Svaka cast PRO !!! A to sto prices ajde malo dokazi na mapi,nemoj samo da se prosipas ovde......Zalosno je da si se tako psihicki razvio i dalje mislim da je IQ = 0 VElikI(hahahahhahhahahahaa)

Jedan savet:Izadji iz te terase u kojoj se nalazis,ogranicenost je ozbiljna stvar (:laugh::laugh::laugh::laugh:)

heheheh nemam ja sta tebi da se dokazujem, ljudi koji igraju samnom preko godinu dana na vise serva znaju ko sam i sta sam i kakav sam, ti si nebitan lik i mozes samo da zvrljas po forumu koji verovatno i niko ne cita. Kada dodje vreme za tebe videces kako radi pro batina xD
imam 25 godina ako te bas zanima i psihicki sam se razvio ekstra prezadovoljan sam pravo da ti kazem :D pogledaj sebe malo pa onda sudi drugima ;)
ogranicenost je vrlina a ti to shvati kako hoces :D
Moj zadnji post TEBI jer nemam nameru da se raspravljam sa BUD*LAMA!

@mile
ti samo onako tiho iz prikrajka zavlacis :D :D pratim te ;)

pozdrav :ziveli:

Angel_NN
01.08.2010, 15:47
imam 25 godina ako te bas zanima i psihicki sam se razvio ekstra prezadovoljan sam pravo da ti kazem

VIDIM,VIDIM bas si ono kako valja,:rolleyes::rolleyes::rolleyes: samo se ti razvijaj unutar terase :)

Cekam te ;) ;) ako treba i 3 servera

milepsr
01.08.2010, 15:50
@Denebclimber

Pa koga cu ako necu boljeg od sebe :) :ziveli:

observers
01.08.2010, 16:30
Trenutno sranje na serveru [rs2]

Denebclimber
01.08.2010, 20:21
@Denebclimber

Pa koga cu ako necu boljeg od sebe :) :ziveli:

pa bas tako :) :ziveli:

milepsr
02.08.2010, 08:56
Jedna pesmica za +/-

http://www.youtube.com/watch?v=qTgJSFKmkKs

Ko shvati, bice mu sve jasno...

pajko
02.08.2010, 10:50
Jedna pesmica za +/-

http://www.youtube.com/watch?v=qTgJSFKmkKs

Ko shvati, bice mu sve jasno...

Uzeli ste selo na 4/-3,selo je opkoljeno vasim nalozima vec dugo vremena....Pukli ste dobar off,deff-a je bilo da zavrsi posao,koji je i odradio...Izbacio jedan off....Tako da i nemate nesto razloga da se hvalite.

Pozdrav

milepsr
02.08.2010, 11:13
Pajko ja ne bih mogao time da se pohvalim :) Mozda neko drugi ali ja ne...

http://s2.travian.rs/spieler.php?uid=1807

pajko
02.08.2010, 11:29
Pajko ja ne bih mogao time da se pohvalim :) Mozda neko drugi ali ja ne...

http://s2.travian.rs/spieler.php?uid=1807

Zato meni pesma nije bila jasna :)

Dalmatinac
02.08.2010, 20:03
Uzeli ste selo na 4/-3,selo je opkoljeno vasim nalozima vec dugo vremena....Pukli ste dobar off,deff-a je bilo da zavrsi posao,koji je i odradio...Izbacio jedan off....Tako da i nemate nesto razloga da se hvalite.

Pozdrav

"dobar" off :D tevtonski :D pravi igraci za 5 meseci naprave toliko izvidjaca :D:D:D u obicnom selu ...
skatacemo to selo za koji dan (radi se na tom vec uveliko) ;)

pajko
03.08.2010, 12:36
"dobar" off :D tevtonski :D pravi igraci za 5 meseci naprave toliko izvidjaca :D:D:D u obicnom selu ...
skatacemo to selo za koji dan (radi se na tom vec uveliko) ;)

Dobro,konstatacija... :)

Ne mozes reci da off nije bio upotrebljiv,imao je lep potencijal,za ovo doba igre...

Krampus
03.08.2010, 16:16

Pozdrav
off ce da se povrati za 7-8 dana, ali selo nikada :D

Dalmatinac
03.08.2010, 16:40

aHam :D za 5 meseci su napravili "silan" off a za 7-8 dana ce napraviti sta ?!
a za selo cemo da vidimo tek :P

pajko
03.08.2010, 19:36

Ali zasto juriti selo,kad je okolo sve SRBO?Zasto srljati?Moze to mnogo bolje da se odradi ;)

xxx _
03.08.2010, 20:32
pa sto ste branili to selo kad je opkpljeno srb sawezima.. swako ko gubi ima prawo da se ljuti...a off je bio jedan od nja jacih na serweru...

Dalmatinac
03.08.2010, 21:13
pa sto ste branili to selo kad je opkpljeno srb sawezima.. swako ko gubi ima prawo da se ljuti...a off je bio jedan od nja jacih na serweru...

nznm sa kim se ti svadjas :D
1.da je selo def-no od strane WU saveza nikada ne bi "palo"
2.def koji je bio u selu je def od 2 igraca iz ally i nijedna igm nije isla za def
3.slucajno znam ko igra Bety Bup i znam da njih troje to mogu mnogo bolje
4."off je bio jedan od nja jacih na serweru" cinjenice koje nicim ne mozes da argumentujes , lazi i gluposti od reci do reci

i za kraj , kako se ovo slovo W pise na srpskom ?
uf , i jos samo prevod za nja jacih (sta je pisac hteo da kaze :huh: )

pajko
03.08.2010, 23:09

Ja to i kazem