PDA

View Full Version : Trenutno stanje na serveru [rs2]

Странице : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Petar94_PFC
05.05.2010, 11:36
Sunce li ti ja bih ovo nazvao Seča knezova :viking: ili Atentat :snajper:

Xaxaxa samo da ne izbije sad Prvi srpski ustanak :konj:

Zagor_
05.05.2010, 12:17

a čega se plašiš :)

Drazo
05.05.2010, 12:28
http://travilog.org.ua/rs/1435949/4b320711d305dd4da11ea6a5874d03cf/2/1

Pogledajte gubitak mog resa,i gubitak defenderovog resa.Mislim da cu ipak ja lakse obnoviti ove bate nego on paladine.:))

Zagor_
05.05.2010, 12:55

jel odmazde?

Mimma
05.05.2010, 13:00
e jbg sad....odluci sta si-BITANGA ili PRINCEZA...mada ocito je da si,i uvek si bila SVINJA ;)

ha ha ha ;)

Mimma
05.05.2010, 13:05
http://travilog.org.ua/rs/3928890/7433d059c1f5fb5b62d24bdbab830d92/2/1

Mislim da sam postavio rekord po ubijenim herojima :P

Super Mario !!!

Auuu, SVAKA CAST! :ziveli:

FaWkes
05.05.2010, 13:54
http://travilog.org.ua/rs/4324862/25a102fdb06a7ef0dc8718c81d671489/2/1

evo jos jednog lepo uhvacenog offa:)

Misterius
05.05.2010, 15:50
O, ljudi, mi dosli da se zezamo na rs2 :D

daki81
05.05.2010, 16:48
http://travilog.org.ua/rs/3928890/7433d059c1f5fb5b62d24bdbab830d92/2/1

Mislim da sam postavio rekord po ubijenim herojima :P

Super Mario !!!

Neko bi trebao da ih nauci da treba da stave sve poene na def kada tako brane u ovako ranoj fazi igre. Pocistili bi ti ceo off da su to uradili :)

Daki

makronjero
05.05.2010, 17:27
Neko bi trebao da ih nauci da treba da stave sve poene na def kada tako brane u ovako ranoj fazi igre. Pocistili bi ti ceo off da su to uradili :)

Daki

Evo ga ovaj, opet savetuje :D
I opet je u pravu :P

makronjero
05.05.2010, 17:32
Ko je moderator ovde da odoborava postove?

Eragon 96
05.05.2010, 19:45
Ko je moderator ovde da odoborava postove?

orionbre, WarLord
sve ti pise

kokica
05.05.2010, 20:25

Daki

xaxaxaxax.....ma reci Daki...igrom slucaja znam da su svi bili postavljeni na deff...SEDI JEDAN za zapazanje :)

makronjero
05.05.2010, 20:34
orionbre, WarLord
sve ti pise

Ajde orione, odobravaj malo postove, ne zabusavaj :)

Čeda Kasapin
06.05.2010, 03:37
xaxaxaxax.....ma reci Daki...igrom slucaja znam da su svi bili postavljeni na deff...SEDI JEDAN za zapazanje :)

onda su vam heroji batine i to lvl 1 ili 2 :(

da su paladini i druidi druga pesma :) ako skontas da je udarac 150 bat=6k + heroj mozda 1k
treba ti deff od toliko ili malo zamkica... a da su ono paladini tamo bio bi masakr i zidic da se digao makar na 5 ako se vec pravi sacekusa u ovoj fazi igri :)

Defense value against infantry. 1165 Defense value against cavalry 560
ovo je na lvl 2 da su paladini :) a samo njih je 5 bilo...to je sasvim dovoljno skoro :)

al super mario ne bi bio dzabe super mario!

Alal vera :P

scorpio
06.05.2010, 10:30
onda su vam heroji batine i to lvl 1 ili 2 :(

da su paladini i druidi druga pesma :) ako skontas da je udarac 150 bat=6k + heroj mozda 1k
treba ti deff od toliko ili malo zamkica... a da su ono paladini tamo bio bi masakr i zidic da se digao makar na 5 ako se vec pravi sacekusa u ovoj fazi igri :)

Defense value against infantry. 1165 Defense value against cavalry 560
ovo je na lvl 2 da su paladini :) a samo njih je 5 bilo...to je sasvim dovoljno skoro :)

al super mario ne bi bio dzabe super mario!

Alal vera :P

opet se javljas....:) treba li da se registrujem???? ;) ;) ;)

daki81
06.05.2010, 14:43

Hmm... ajde ovako... Taj def je ubio 50 batina... Ako je Off imao vrednost od 6000 off poena. to znaci da je def okvirno bio ajde da kazemo grubo nesto oko 2500 na pesadiju (ovo je pod uslovom da nema zida). 2 falange heroja i legos heroj(cenim da su TTs i EI heroji jos uvek misaona imenica) lvl 0 pretpostavicemo sa 5 poena na def su 1000 defa protiv pesadije. pored toga imamo 18 falangi i 4 legosa a to je okvirno 800 def poena. E sada tu ima jos 5 tevtnoskih heroja (ako su paladin oni imaju 3300 def poena). Ukratko ako su svi bili sa 5 poena u defu pobili bi preko 100 batina sigurno. A ovako, niti su imali zid, stavili batine heroje da brane... ili sta vec... a i daje bilo malo vise inteligencije, zamke sa vojskom u njmia bi bile oslobodjene pa bi uhvatili 60 batina u zamku i pocistili ceo off... A to sto ste oslobodili neko od vasih da je pustio kontru da pocisti kada stigne kuci... Zapravo iskreno ne bi ni branio samo bi na tu foru ciscenjau povratku pocistio sve sta treba sa TTs.

Ukratko ako si znala sta su radili, sedi jedan sto ih nisi savetovala kako pametno da odrade.

Daki

Misterius
06.05.2010, 18:49
Jel ima neko neki savez za mene na rs2? Top 30 sam :)

Petar94_PFC
06.05.2010, 20:10
Jel ima neko neki savez za mene na rs2? Top 30 sam :)

Promasio si temu :spam:

Misterius
06.05.2010, 20:34
Promasio si temu :spam:

Oooo TaZzZ... Nisam, trazim ovde jer ovu gledam stalno...

Laza III Silni
07.05.2010, 02:20
Šta bi ovima iz S.U. ... Kao da su pustili kružnu da se napadne Bond007 pa da pogase naloge... :P

Čeda Kasapin
07.05.2010, 04:28
Hmm... ajde ovako... Taj def je ubio 50 batina... Ako je Off imao vrednost od 6000 off poena. to znaci da je def okvirno bio ajde da kazemo grubo nesto oko 2500 na pesadiju (ovo je pod uslovom da nema zida). 2 falange heroja i legos heroj(cenim da su TTs i EI heroji jos uvek misaona imenica) lvl 0 pretpostavicemo sa 5 poena na def su 1000 defa protiv pesadije. pored toga imamo 18 falangi i 4 legosa a to je okvirno 800 def poena. E sada tu ima jos 5 tevtnoskih heroja (ako su paladin oni imaju 3300 def poena). Ukratko ako su svi bili sa 5 poena u defu pobili bi preko 100 batina sigurno. A ovako, niti su imali zid, stavili batine heroje da brane... ili sta vec... a i daje bilo malo vise inteligencije, zamke sa vojskom u njmia bi bile oslobodjene pa bi uhvatili 60 batina u zamku i pocistili ceo off... A to sto ste oslobodili neko od vasih da je pustio kontru da pocisti kada stigne kuci... Zapravo iskreno ne bi ni branio samo bi na tu foru ciscenjau povratku pocistio sve sta treba sa TTs.

Ukratko ako si znala sta su radili, sedi jedan sto ih nisi savetovala kako pametno da odrade.

Daki

e bas tako...samo sto ti si ga bas razradio u detalje :) nisu te dzabe zvali daki calculator nego fora sa zamkama je zanimljiva...znaci osloboditi off pa zamke ponovo podici ukoliko se vec ide na sacekuse i opet mu uhvatiti off i tako smanjiti udarac na deff :) samim tim i vreme da stigne veci deff i da se digne zid :P

seo sam 1

valjavec
07.05.2010, 11:35
Pozz svima :P
U pravu si Laza ovi su se zaleteli negde ode sav off ^^

ona i ja
07.05.2010, 13:55
Da pitm pitanje: Na serveru bili i vlad cepes i balkanboy sa prethodnog rs2. I jedan i drugi nestali. Vanna vodi neki Relax u kom su bili cepes i bboy, koji bi trebalo da bude valjda nekadasnji OFF ili SRB-OFF. Ostala bez glavnih igraca, i pravi saradnje sa PFC sa proslog servera??? :blink::O

Elektro :)
07.05.2010, 14:51
Da pitm pitanje: Na serveru bili i vlad cepes i balkanboy sa prethodnog rs2. I jedan i drugi nestali. Vanna vodi neki Relax u kom su bili cepes i bboy, koji bi trebalo da bude valjda nekadasnji OFF ili SRB-OFF. Ostala bez glavnih igraca, i pravi saradnje sa PFC sa proslog servera??? :blink::O

Pa balkanboy je rekao da se oprasta od traviana koliko sam ja ranije citao,priznao je i da je koristio travian beyond(jedan od retkih koji je to priznao),sa VLAD CEPES-om sam igrao na rs2 zajedno u savezu(dobar igrac) ali je na pocetku bio u savezu "ovo-ono" koji ga je sj**** samo tako(pogresna procena ljudi) i znam da je govorio da ni on vise nece igrati na rs2.Tako da su na rs2 sad ostali samo pilicari od ozbiljinih igraca ni traga :(

Flaster
07.05.2010, 16:58
Pozz svima :P
U pravu si Laza ovi su se zaleteli negde ode sav off ^^

Pre bih rekao da im ode sav def :D :D :D

Čeda Kasapin
07.05.2010, 18:55
Pa balkanboy je rekao da se oprasta od traviana koliko sam ja ranije citao,priznao je i da je koristio travian beyond(jedan od retkih koji je to priznao),sa VLAD CEPES-om sam igrao na rs2 zajedno u savezu(dobar igrac) ali je na pocetku bio u savezu "ovo-ono" koji ga je sj**** samo tako(pogresna procena ljudi) i znam da je govorio da ni on vise nece igrati na rs2.Tako da su na rs2 sad ostali samo pilicari od ozbiljinih igraca ni traga :(

pa ako se racuna samo cepes i bb beyond u ozbiljne onda ovo nije server vec kokosinjac i stavi neki potpis da bar znamo ko nas naziva pilicima :)
Mada ne bih se slozio sa tobom,dosli su i neki novi klinci od kojih se dosta ocekuje,kao i nesto stare garniture pa sad videcemo kakav ce mix svega toga biti al u najavi je da je - - skupio najjace igrace al ce oni biti podeljeni na 2 strane uz BROZ-a to je sve od poznate ekipe sto je doslo

ali je na pocetku bio u savezu "ovo-ono" koji ga je sj**** samo tako ...odakle si ovo izvukao...??!
koji ovo ono ...na ex rs2 sam ja bio sa njima i bio tamo dok se nismo raspali?cepes je bio na - - a mi na - + a ovaj put ga niko nije s.... vec je otisao da igra com2 tako da cccc bavis se obmanom a doce i cika Ilija pa ce nesto da kaze na sve ovo :)

07.05.2010, 19:15
pa ako se racuna samo cepes i bb beyond u ozbiljne onda ovo nije server vec kokosinjac i stavi neki potpis da bar znamo ko nas naziva pilicima :)
Mada ne bih se slozio sa tobom,dosli su i neki novi klinci od kojih se dosta ocekuje,kao i nesto stare garniture pa sad videcemo kakav ce mix svega toga biti al u najavi je da je - - skupio najjace igrace al ce oni biti podeljeni na 2 strane uz BROZ-a to je sve od poznate ekipe sto je doslo

ali je na pocetku bio u savezu "ovo-ono" koji ga je sj**** samo tako ...odakle si ovo izvukao...??!
koji ovo ono ...na ex rs2 sam ja bio sa njima i bio tamo dok se nismo raspali?cepes je bio na - - a mi na - + a ovaj put ga niko nije s.... vec je otisao da igra com2 tako da cccc bavis se obmanom a doce i cika Ilija pa ce nesto da kaze na sve ovo :)

Pa od dobre stare garniture je doslo sasvim malo na rs2...a ozbiljnih igraca ima dosta(ja sam se pogresno izrazio)koji su 24h online ali sam ustvari mislio na dobre igrace kao sto su pomenuta dvojica a svakako ne mozes reci da su losi:O

xxx _
07.05.2010, 19:32
a de je potpis? :blushing:

Čeda Kasapin
07.05.2010, 19:37
Pa od dobre stare garniture je doslo sasvim malo na rs2...a ozbiljnih igraca ima dosta(ja sam se pogresno izrazio)koji su 24h online ali sam ustvari mislio na dobre igrace kao sto su pomenuta dvojica a svakako ne mozes reci da su losi:O

Naravno da nisu losi :)
al ne samo kao aktivni jer aktivnih imas ovih klinaca koji se menjaju na jednom nalogu po 5-6 al to nije sve u ovoj igri...potrebno je nesto vise osim aktivnosti i golda da bi napravio uspeh kao pomenuta dvojica :) Treba voditi alijansu i takve potencijalne jake igrace izgraditi i nauciti dosta toga,recimo sada 99% servera nije ustanju da odradi kontru a to je sad glavno oruzje jer postavljanje deffa ide tek kad krenu kate.

Tako ti novi klinci uz dobrog i pametnog vodju mogu dosta da doguraju ako slusaju a ima dosta jakih naloga koje igraju anonimusi za sad...razlika izmedju njih ce se videti uz savez kojem se pridruze i koliko budu slusali starije i iskusnije!

xxx _
07.05.2010, 19:40
al ne samo kao aktivni jer aktivnih imas ovih klinaca koji se menjaju na jednom nalogu po 5-6 al to nije sve u ovoj igri...potrebno je nesto vise osim aktivnosti i golda da bi napravio uspeh kao pomenuta dvojica :) Treba voditi alijansu i takve potencijalne jake igrace izgraditi i nauciti dosta toga,recimo sada 99% servera nije ustanju da odradi kontru a to je sad glavno oruzje jer postavljanje deffa ide tek kad krenu kate.

Tako ti novi klinci uz dobrog i pametnog vodju mogu dosta da doguraju ako slusaju a ima dosta jakih naloga koje igraju anonimusi za sad...razlika izmedju njih ce se videti uz savez kojem se pridruze i koliko budu slusali starije i iskusnije!

ciko , ciko ..pretworio sam se u uwce... :P.... sawaku twoju rec slusam...

07.05.2010, 20:10

E sa ovim vec mogu da se slozim,a ne ono ranije sto si pisao ;) spam nikom ne treba pa tako ni tebi

Mimma
08.05.2010, 11:26
Ma Ika je legenda! Neunistiv!
Ikooooooooooooo! Mi te volimoooooo! :blushing:

Grba
09.05.2010, 12:04
Sta vi mislite o savezu KmKz I....? i kakvo je stanje na ++?

FoG
09.05.2010, 20:38
Sta vi mislite o savezu KmKz I....? i kakvo je stanje na ++?

na ++ ti je aid glavni.. ovi S.U su uglavnom poperi tako da od njih i ne ocekujem nista ozbiljnije... moram da priznam na + + je jaka konkurencija... bice ovde svasta do kraja..

Misterius
10.05.2010, 14:24
Vesti sa rs2 - Postao sam BITANGA.

Mimma
10.05.2010, 14:44

stidi se! xD

majx
10.05.2010, 15:30
seva rat bitange bia

djes
10.05.2010, 15:44
daj neke logove

Misterius
10.05.2010, 15:46
Sve sto imamo su pretnje ovih iz BIA :) Ne smeju da se dokazu a u porukama ce da nas uniste :)

Cekacemo kate.

Zagor_
10.05.2010, 15:59
Sve sto imamo su pretnje ovih iz BIA :) Ne smeju da se dokazu a u porukama ce da nas uniste :)

Cekacemo kate.

jbg, jaki ste :)

Misterius
10.05.2010, 16:07
jbg, jaki ste :)

Aha, jesmo... NAJJACI!

Zagor_
10.05.2010, 16:13
Aha, jesmo... NAJJACI!

mislim na jeziku :P

NikolaVS
10.05.2010, 16:34

ovo fundamentalno menja tok igre,prebacujem se na sklonista :laugh::laugh::laugh:

Denebclimber
10.05.2010, 18:41
mislim na jeziku :P

inace 95% servera zeli da nas unisti... mnogi su to zeleli i ranije ali nije nikom poslo za rukom... msm da statistike saveza dovoljno govori koliko smo jaki i da to svima bode oci, osim naravno nasim dragim saveznicima, sto si tice bie ima da nas bie samo ako docekaju da naprave kate posto masovno ostaju bez batinara xD vlada neki batinarski grip izgleda :snajper:

zagore zagore rucak ti zagore :D

odo malo u kafanu smarate mnogo xD

pozzz

:bic:

Čeda Kasapin
10.05.2010, 18:59
inace 95% servera zeli da nas unisti... mnogi su to zeleli i ranije ali nije nikom poslo za rukom... msm da statistike saveza dovoljno govori koliko smo jaki i da to svima bode oci, osim naravno nasim dragim saveznicima, sto si tice bie ima da nas bie samo ako docekaju da naprave kate posto masovno ostaju bez batinara xD vlada neki batinarski grip izgleda :snajper:

zagore zagore rucak ti zagore :D

odo malo u kafanu smarate mnogo xD

pozzz

:bic:

Hehehe o tome ko koga seva jos nista... :)) al ako nastavite ovde da smarate oko toga lepicu logove gde vasi "offeri" bivaju izvidjani sa po 3-4 izvidjaca i to da ne primete :)
zatim polepiti par prepiski od aurore i bia...gde pominju neku krv BITANGI... :)) sveti rat i neke druge fore
podseticu da smo mi spremni da ratujemo sa svima i da te "SEKTE" i zavere ne pale...sto se nas tice niko od nas nema strah od katanja,gubljenja sela ili slicnog...

sreca pa je zagor napustio jer moj predlog posle prvog razgovara u kojem je ucestvovao bio da decko napusti alijansu jer je neuravnotezen...cak se ni ne poznajemo a on skace,pljuje i vrsiti po sobama skype iako ga niko niti dira niti pominje...unosi paniku i nervozu i cak smeh al pogresio je mnogo jer je to trebao da uradi za 5 meseci..ovako se brzo izdao za koga igra i sta mu je bio cilj... :)

BITANGE i dalje ostaju verne svojim saradnjama :) i tako ce i biti do zadnjeg igraca pa makar sutra svi bili obrisani al od nas milost videti necete...i ne brinite...ja za nikog od vas necu reci da mi ide na j.j. :) jer sam ovde da vodim drugare a ne da pljujem po vama!

:king:

xxx _
10.05.2010, 19:50
a u sefe, u srceme dirne...

Mimma
10.05.2010, 21:37
ja za nikog od vas necu reci da mi ide na j.j. :) jer sam ovde da vodim drugare a ne da pljujem po vama!

:king:

Ne vredi Chedice... Nekome lakse metar u dupe, nego milimetar u glavu ;)
Mi cemo da se igramo koliko nam se igra, a oni neka skacu, pljuju, prete... :) bar nam je zanimljivo i u inboxima i na skype, a ne samo na mapi!

Trenutno stanje na serveru:

Најбољи савези
Савез Играч Ø Поени
1. BITANGE 45 185 8342

Нападач недеље
Ранг Савез Поени
1. BITANGE 696

Највећи недељни скок
Ранг Савез Поп.
1. BITANGE 431

Пљачкаш недеље
Ранг Савез Сировине
1. BITANGE 310945

I

Бранилац недеље
Ранг Савез Поени
1. BIA® 181

(ostavila ja jutros logove, ali ih mod obrisao...) Neki jos nisu naucili da su batine off, a ne deff jedinice :blushing:

Zagor_
10.05.2010, 21:47
al ste vi prsli
vi se sami sa sobom svađate i sami sebe hvalite :D

Yoshimura rsx
10.05.2010, 22:11
ajd ko sme da me napadne pls smorih se :konj:

Rene
10.05.2010, 22:38
al ste vi prsli
vi se sami sa sobom svađate i sami sebe hvalite :D

Ma vole se deca! :P

Kortago
10.05.2010, 22:44
Tako su i Hijene pocele sadasnji rs3..... :blink:

Herkules
11.05.2010, 01:31
http://travilog.org.ua/rs/2634180/87a4c931512822370a764b3f3cc0d534/2/1

evo jednog log...nije lose...:)))

Čeda Kasapin
11.05.2010, 01:42
Tako su i Hijene pocele sadasnji rs3..... :blink:

jesu al hijene su se napadale sa jos jednom alijansom dok se BIA stekala :)
posle ih je bilo lako pocistiti
ovde slicna prica ..dosta jaka BIA i respect za sve jake igrace al naravno i ponovi i saradnje sa svim ostalima na - - (da li precutni ili javni skoro je isto) :) Skoncetrisani samo na BITANGE savez :) Naravno mi smo to i ocekivali :)
Jer ako tako jaka alijansa i sigurna dodje na server i resi da se sa svima slize zarad rata vs BITANGE mnogo govori o tome sta mislite o nama :) a ako i uspete da uradite nesto(a necete) onda cete i te saradnje koje imate da pocistite i lako zavladate sektorom...ta politika nam je jasna i po tome ste poznati samo sto vase saradnje ne znaju to pa ce vam verovati bar jos neko vreme dok gubitke ne osete sami i skontaju u sta su se upustili :)

Mi cemo i dalje da cuvamo i negujemo nase saradnjice i igramo onako kako smo se dogovorili i pre pocetka :hugs:

xxx _
11.05.2010, 05:31
oce biti logowa? :usamljen:

Kortago
11.05.2010, 17:34
ovde slicna prica ..dosta jaka BIA i respect za sve jake igrace al naravno i ponovi i saradnje sa svim ostalima na - - (da li precutni ili javni skoro je isto) :) Skoncetrisani samo na BITANGE savez :) Naravno mi smo to i ocekivali :)
Jer ako tako jaka alijansa i sigurna dodje na server i resi da se sa svima slize zarad rata vs BITANGE mnogo govori o tome sta mislite o nama :) a ako i uspete da uradite nesto(a necete) onda cete i te saradnje koje imate da pocistite i lako zavladate sektorom...ta politika nam je jasna i po tome ste poznati samo sto vase saradnje ne znaju to pa ce vam verovati bar jos neko vreme dok gubitke ne osete sami i skontaju u sta su se upustili :)

Mi cemo i dalje da cuvamo i negujemo nase saradnjice i igramo onako kako smo se dogovorili i pre pocetka :hugs:

Tesko da je bilo tako.......a to sto pricas za BIA ally i saradnje, to je bilo karakteristicno za HIJENE i oni su ti koji su zabadali noz u ledja svojim saradnjama....ali no dobro......idemo dalje ;)

Čeda Kasapin
11.05.2010, 20:34
oce biti logowa? :usamljen:

bice joco :) evo ih 10-tak hoce na kaficu kod mene da svrati :P
samo sto ne kuvam posle 17h kafu osim sikteruse :P
hehe nije ni to lose...ja sam vs 10

majx
11.05.2010, 21:40
Ma jel moguce... BITANGE I BIA prave saradnju da budu jedan ally... Ma svaka cast ujedinite ceo -/- ... jadno

Zagor_
11.05.2010, 21:46
Ma jel moguce... BITANGE I BIA prave saradnju da budu jedan ally... Ma svaka cast ujedinite ceo -/- ... jadno

jesi ti promašio server ili forum :D
to možda na bax-u ili hrx-u

Čeda Kasapin
11.05.2010, 22:08
jesi ti promašio server ili forum :D
to možda na bax-u ili hrx-u

ti si bio i tamo i vamo tako da ti saradjujes :D

mozda na tebe misle :P

mozda posle predjes i sa nekim novima :D To se zove idi mi dodji mi :P

Zagor_
11.05.2010, 22:34
ti si bio i tamo i vamo tako da ti saradjujes :D

mozda na tebe misle :P

mozda posle predjes i sa nekim novima :D To se zove idi mi dodji mi :P

Nikako da preboliš što smo u saradnji sa BIA :crying:
Znači ipak vredimo.

xxx _
11.05.2010, 22:51
bice joco :) evo ih 10-tak hoce na kaficu kod mene da svrati :P
samo sto ne kuvam posle 17h kafu osim sikteruse :P
hehe nije ni to lose...ja sam vs 10

bez piwa, mogu samo da poljube :zid: ..........

Vlad Cepes
11.05.2010, 23:25
sta je starije,koka ili jaje?

ma ceda raskino sa alex pa sad mi ispastamo ?cedo cedo na.....e ally zbog tebe i ljubavi,idi izgladi STVAR odmah,dok nije kasno jos.Savez Bia kako stize i na rs3 i rs2 da igra,zida napada,brani se,samo oni znaju,jaka energija ali BITANGE po meni su favoriti blagi(ako nista ono zbog imena samo)elem,B protiv B i neka pobedi bolji!:)

P.S.Kacite logove,dajte masi zabavu.

Denebclimber
12.05.2010, 03:04
Nikako da preboliš što smo u saradnji sa BIA :crying:
Znači ipak vredimo.

ako ti mislis da vredite jer ste u saradnji sa bia onda nek ti bude :P

evo i aurorica usla u saradnju sa biom pa ce i oni malo da dobiju batine, posto nas jedino oni i napadaju, mudru taktiku ima bia, nadje zrtveno jagnje i baci ga u vatru a oni se stekaju ;) ako ako samo napred ima cika maka batinu za sve ;)

uskoro kate pa se vidimo u izvestajima :D rokajte naseljenike da ima sta da se rusi :D
ratatatiraaaa

p.s. svi ste pozvani na zurku kod intera xD

Edit:
nemojte da me rokate zbog ovog posta samo sam se salio :D

:hugs:
aleeeexxx vrati se mi te volimo, sve ti je oprosteno

xxx _
12.05.2010, 05:32
ewo owako izgleda saradnja bia -aurora:

http://www.youtube.com/watch?v=YQgtPNuh6nM

Eragon 96
12.05.2010, 06:35
drago mi je da je doslo do nekih desavanja na serveru barem.

Zagor_
12.05.2010, 23:33
ewo owako izgleda saradnja bia -aurora:

http://www.youtube.com/watch?v=YQgtPNuh6nM

Bolje je ćutati i biti smatran glupim, nego prigovoriti i odstraniti svaku sumnju.

xxx _
12.05.2010, 23:37
tuzi cu te.......:mad:

Čeda Kasapin
13.05.2010, 05:26
Bolje je ćutati i biti smatran glupim, nego prigovoriti i odstraniti svaku sumnju.

Ne cackaj Jocu i takve stvari zadrzi tamo gde im je mesto!Ako hoces da se pravis pametan uzmi neku knjigu i procitaj i mani se na googlu traziti "pametne izreke"! Preporucicu ti jednu knjigu na pvt :)

Nego ako ima neko da mi prenese sta se desava na ostalim kvadrantima...ovde kod nas sve manje vise vec poznato :) voleo bih i ostale da cujem o tome ko skim? kako i zasto ... :) da li ce da bude rata ili nece :)

makronjero
13.05.2010, 12:22
Vidim ja da ce biti ovo fin server :)

Mozda sa manje uzbudjenja u toku servera, ali zato ocekujem jako jako interesantan kraj... Mada, svaka prognoza o bilo cemu je irelevantna u ovom trenutku... Za sada se bavimo lovom na batinice :)

Zagor_
13.05.2010, 22:20

Ако већ негујете "сарадњице" зашто се срамотите да ставите у профил савеза са ким сарађујете ?
Да видимо сви колико то "сарадњица" имате 10 или 15.

Čeda Kasapin
14.05.2010, 01:54
Ако већ негујете "сарадњице" зашто се срамотите да ставите у профил савеза са ким сарађујете ?
Да видимо сви колико то "сарадњица" имате 10 или 15.

hehe zamalo da saradjujem i sa tobom :)
ti kad budes ovde nagurao bar 100 postova i odigrao neki server do kraja onda ces shvatiti sta pitas
(Trenutno se savezi jos tumbaju dok se ne dignu ambasade) tad ces imati spisak saradnji i moces po ceo dan da gledas u njih posto vidim da si pored mog saveza prisutan i na profilu istog :)
Al msm da zahvaljujuci tebi znam ono sto nisam trebao da znam..pa sad malo se zapitaj za koga ti spijuniras :P da li za mene ili za njih i kome si ti podmetnuta saradnja i da li znas svoju ulogu uopste ?

A vremenom ces shvatiti i sta si uradio i sta dobio za to ...tebi svaka cast kao igracu al za ovo moras biti covek da bi pobedio..imao sam ja takve rivale i na ex rs2 pa posle tog rs-a vise ni ne pomisaljaju da dodju vec se sele na ba,hr,com i ostale :)

BITANGE RULES :viking:

14.05.2010, 08:36
..imao sam ja takve rivale i na ex rs2 pa posle tog rs-a vise ni ne pomisaljaju da dodju vec se sele na ba,hr,com i ostale :)

BITANGE RULES :viking:

Zelim svima lepo igranje i ne prepustite da se travian igra sa vama:),a ove zle čike sto plaše nas mladje nisu oni tako strašni oni se samo šale:cool:

Ali kako vidim neko je sa -/+ koordinata sa exrs2 servera pobegao:blushing: na -/-

Zagor_
15.05.2010, 00:08
Ти очигледно ниси схватио моје питање или се правиш да ниси :glare:

Denebclimber
15.05.2010, 04:52
Zelim svima lepo igranje i ne prepustite da se travian igra sa vama:),a ove zle čike sto plaše nas mladje nisu oni tako strašni oni se samo šale:cool:

Ali kako vidim neko je sa -/+ koordinata sa exrs2 servera pobegao:blushing: na -/-

pa to je vec taktika koju vi mladji jos uvek ne razumete, nije pobegao niko nigde tu smo i dalje na mapi samo na malo drugacijoj strani sveta, vise volimo jug jer smo grobari jel to neki problem? :) nebitna je strana sveta dok vas batinamo ;) ali evo da ne bude da te plasim necu vise nikad majke mi :)

@duh sa sekirom
evo imas na profilu sa kim mi imamo saradnju nemamo cega da se sramotimo za razliku od nekih :)

sta ima na ostatku mape to mene zanima, posto na -- stanje je vise nego jasno...
oce li se javiti neko sa ostalih koordinata ili su i vas ove zle cike naplasile ? :D

Zagor_
16.05.2010, 01:04
@duh sa sekirom
evo imas na profilu sa kim mi imamo saradnju nemamo cega da se sramotimo za razliku od nekih :)

Ја не видим да имате у опису савеза, мада није ни битно...
Причам ти због тога што сте у једном посту написали како БИА (не браним их) има сарадње са пола сервера а сам знаш да Ви имате 5х више сарадњи након 15 дана почетка сервера и да се уједињујете са отприлике 10-ак савеза.
Опет скрећем пажњу, стварно ме не занима али није лепо неког прозивати када и сам знаш да и Ви то исто радите (мислим на уједињење).

Čeda Kasapin
16.05.2010, 03:53
Причам ти због тога што сте у једном посту написали како БИА (не браним их) има сарадње са пола сервера а сам знаш да Ви имате 5х више сарадњи након 15 дана почетка сервера и да се уједињујете са отприлике 10-ак савеза.
Опет скрећем пажњу, стварно ме не занима али није лепо неког прозивати када и сам знаш да и Ви то исто радите (мислим на уједињење).

ne radimo :) tad ste pregovarali sa ORTODOXIMA :p ili ni sa tim nisi upoznat pa hoces da te obavestim :) al eto ljudi sabrali i zakljucili sta ce i gde ce :) iako su prvi kontakt imali sa vama :rolleyes:
Samo pitali "jel to ona ista sa ex rs2" i "ona sa rs3" :)

A to koga branis to ne zna niko ovde niti za koga igras :(
jedan deo pise meni da udje..verovatno drugi pise BIA savezu :(

ps nego dajte ostali..hocu situaciju sa + + i + - da cujem...ko je tamo sa kim i protiv koga?

Denebclimber
16.05.2010, 06:04

pogledaj bolje... :)

ne secam se da je neko rekao da bia ima saradnju sa pola servera... mi imamo saradnju sa savezima sa kojima smo dogovorili saradnju pre pocetka servera(i bia je bila medju njima, al eto ispale komplikacije, ceda i alex raskinuli) :) ... tako da shush, kad vec nemas pojma o nama onda bolje da ne komentarises stvari u koje nisi upucen.(ispadas glup i otklanjas svaku sumlju) :P Bolje idi citaj stripove :P

I sta se navrzo na nas pa nismo mi jedini savez na serveru, najbolji jesmo za sada(ako te to boli), ali tek je pocelo, ima tu jos godinu dana igre, i razne stvare se izdogadjaju za to vreme... mozda se i sa tobom udruzim do kraja ako se naucis pristojnosti :P

ne bih te vise zadrzavao

i stvarno bi bio red da se neko sa ostalih kordinata malo javi, smorila me visa ova prica bia-bitange, ja se vise necu javljati ovde dok se neko ne oglasi sa ostalih kordinata... necu ni citati forum smorili ste me... tema je stanje na serveru, a ne stanje na - - (to vec znam)

pozz spameri :D

NikolaVS
16.05.2010, 10:49
-/- smara na forumu skoro kao na rs4 :P

Rosalini
16.05.2010, 11:51
Па на осталим кординатама баш и нема нешто,на + - нема ратова неких баш,савези ТИПИ су најбројнији можда ће касније бити занимљивије на + - бидећемо ;)
За + + незнам шта се дешава занима ме само да ли овај АИД има било какве вазе са АИД-ом са рс1

Zagor_
16.05.2010, 17:01
Сувишан је било какав коментар на постове од играча и "великих" вођа из савеза Битанги.
Ваше манипулације, лажи, као и вређање не желим више да коменатришем јер ми је испод части да се спуштам на Ваш ниво...срећно у наставку...
Дуг је сервер па ће већ људи видети неке одговоре.

... luxi ...
17.05.2010, 14:03
Па на осталим кординатама баш и нема нешто,на + - нема ратова неких баш,савези ТИПИ су најбројнији можда ће касније бити занимљивије на + - бидећемо ;)
За + + незнам шта се дешава занима ме само да ли овај АИД има било какве вазе са АИД-ом са рс1

I ja se pitam isto pitanje, ali ipak igram u AID ;)

makronjero
17.05.2010, 15:47
AID postoji na svakom RS serveru, a nijedan nema veze sa ovim drugim :))))) To je ono svojatanje klasicno :)

Na +/- nema nekih ratova velikih, to mogu da potvrdim, a kako ce biti, pokazace se u relativno skorije vreme ;)
Nekih turbulencija ce sigurno biti, pa ipak je ovo ratna igra...

... luxi ...
17.05.2010, 16:55
AID postoji na svakom RS serveru, a nijedan nema veze sa ovim drugim :))))) To je ono svojatanje klasicno :)

Na +/- nema nekih ratova velikih, to mogu da potvrdim, a kako ce biti, pokazace se u relativno skorije vreme ;)
Nekih turbulencija ce sigurno biti, pa ipak je ovo ratna igra...

I mislio sam, svi uzimaju ime radi popularnosti... :)

Tako je ratova ce biti, ali mislim da ce TIPI tu pobediti... ;)

Rosalini
17.05.2010, 20:09

Па незна се баш биће ратова добар је и СЕХ савез,али у осталом надамо се да ће бити занимљиво :D

17.05.2010, 22:27
pa to je vec taktika koju vi mladji jos uvek ne razumete, nije pobegao niko nigde tu smo i dalje na mapi samo na malo drugacijoj strani sveta, vise volimo jug jer smo grobari jel to neki problem? :) nebitna je strana sveta dok vas batinamo ;) ali evo da ne bude da te plasim necu vise nikad majke mi :)

Kao sto kaze Dzasmin(Djura) "To su oni sad potpisali primirje:D,to je bila TAKTIKA,TAKTIKA":P

Samo da ne taktizirate previse kao i Dzasmin sto se tice saradnji,imao sam prilike na proslom serveru da budem svedok vaseg rada:D

Angel of death
17.05.2010, 23:32

pa ofc da cemo da pobedimo.....

cezarr
17.05.2010, 23:49
ne radimo :) tad ste pregovarali sa ORTODOXIMA :p ili ni sa tim nisi upoznat pa hoces da te obavestim :) al eto ljudi sabrali i zakljucili sta ce i gde ce :) iako su prvi kontakt imali sa vama :rolleyes:
Samo pitali "jel to ona ista sa ex rs2" i "ona sa rs3" :)

A to koga branis to ne zna niko ovde niti za koga igras :(
jedan deo pise meni da udje..verovatno drugi pise BIA savezu :(

ps nego dajte ostali..hocu situaciju sa + + i + - da cujem...ko je tamo sa kim i protiv koga?

Na ++ su KmKz, SU i AID. Posto su KmKz sklopile saradnju sa SU, verovatno ce uskoro biti zestokog klanja. Ali AID ima dobra krila i ne znam kako ce se sve to zavrsiti, bice zanimljivo narednih 1-2 meseca na ++ ;) .

Laza III Silni
18.05.2010, 02:51
Da li će biti klanja na ++ to ćemo tek da vidimo. S.U. možete da otpišete, ono što je vredelo je prešlo u RMD a na ostalom smo zaradili medalju za napad. Kada se pogleda ++ alijansa AID - RMD ubedljivo vodi. Tražimo još recimo jedan do dva dobra def saveza u perspektivi a mislimo da smo ih našli...

... luxi ...
18.05.2010, 12:31
Па незна се баш биће ратова добар је и СЕХ савез,али у осталом надамо се да ће бити занимљиво :D

U pravu si, navijam za SEX :)

@cezarr

U kmkz - ma je samo nature dobar, drugo nista skoro...... ;)

@Laza III Silni

U SU je dobar i Vane... ;)

Čeda Kasapin
19.05.2010, 04:18
Сувишан је било какав коментар на постове од играча и "великих" вођа из савеза Битанги.
Ваше манипулације, лажи, као и вређање не желим више да коменатришем јер ми је испод части да се спуштам на Ваш ниво...срећно у наставку...
Дуг је сервер па ће већ људи видети неке одговоре.

Pa pazi da bi bio veliki vodja mora da te slusa veliki broj igraca i da ti veruju...a tako nesto se NE postize bezanjem sa strane na stranu niti ovde smarajuci na forumu!E sad vidis u cemu je razlika izmedju mene i tebe...i zasto cu ja uvek imati ekipu uz mene a ti svoje duple naloge i uzu rodbinu :)

A sto se casti tice..sto ne pitas svoju saradnju kako "burgija" po nasim saradnjama...sinoc smo se siti ismejali njihovim porukama... :) Ili te opet nisu obavestili?Ako treba bacicu ovde na forum i dacemo ti sit na taj nalog da pogledas poruku sta misle o tebi i ostalim saradnjama koje su sklopili :rolleyes:
Samo sto kad to vidis...znas i sam da ti nema nazad :P Poruka je sacuvana...imacete prilike da je vidite i preko sita i ovde na forumu samo ako se neko opet od vas javi da javno prica o moralu i casti!
BITANGE je ime al mi ratujemo casno i korektno...bez mutljavina i "burgijanja"...ovo je just a game!

:muha:

Zagor_
19.05.2010, 12:14
Ako treba bacicu ovde na forum i dacemo ti sit na taj nalog da pogledas poruku sta misle o tebi i ostalim saradnjama koje su sklopili :rolleyes:
Poruka je sacuvana...imacete prilike da je vidite i preko sita i ovde na forumu samo ako se neko opet od vas javi da javno prica o moralu i casti!

Имамо неодољиву жељу да видимо овде на форуму (јавно) преписку шта ко мисли о нама?
Па бих те замолили да нам то доставиш што пре ако је могуће пошто ми нисмо информисани као и до сада.
Унапред хвала

Многобројна фамилија и дупли налози из савеза WARRIORS

Čeda Kasapin
19.05.2010, 14:11
Имамо неодољиву жељу да видимо овде на форуму (јавно) преписку шта ко мисли о нама?
Па бих те замолили да нам то доставиш што пре ако је могуће пошто ми нисмо информисани као и до сада.
Унапред хвала

Многобројна фамилија и дупли налози из савеза WARRIORS

Nije to sta ko misli!Vec sta misli tvoj maticni savez o svojoj saradnji! :) Samo pazi ako to okacim ovde onda cete vi da se posvadjate pa necemo imati ni protiv koga da igramo posle :( niti ko da nas katapultira :( Poruka nije kod mene vec kod mog druga iz saveza ORTODOX :) pa moze vam on to kopirati kad dodje...samo nemoj da se uvredi neko ili opet kaze da mi nesto mutimo i lazemo...petljamo i slicno... :)

Zagor_
19.05.2010, 15:30
Poruka nije kod mene vec kod mog druga iz saveza ORTODOX :) pa moze vam on to kopirati kad dodje...samo nemoj da se uvredi neko ili opet kaze da mi nesto mutimo i lazemo...petljamo i slicno... :)

Важи , иначе време ради за нас.
Када копираш поруку морам и ја тебе нешто да питам ?
Верујем да ће многе играче да интересује.

Čeda Kasapin
19.05.2010, 15:54
Важи , иначе време ради за нас.
Када копираш поруку морам и ја тебе нешто да питам ?
Верујем да ће многе играче да интересује.

pitaj ti :) navikao sam na tebe da volis da me pitas svasta ..poruku ne mogu da lepim ja...moze samo ortodox..znaci uskoro ce se jave ovde pa ces od njih dobiti sve info sto ti treba :)
i kad su poslali saradnju i zasto i kakav dogovor su pravili "ispod stola" ...tj koju od saradnji su hteli da izruce kao danak da ih ne dira ortodox :P
i pazi ljudi koji igraju tamo imaju preko 30 god...i imaju po 3ww-a zidana...cak 2 na 100lvl :)
Znaci nije im interes da dodju i lazu ovde bilo koga...i zavaravaju...pogotovo ne tebe

kopljas
19.05.2010, 15:56
Sta vas kopka drugari... ::)

Krampus
19.05.2010, 16:36
pozz svima vidim da je ovo postao forum -/- po tome evo i ORTHODOX da se oglasi i resi ovu diskusiju.
Stvar je jednostavna i jasna. Pre saradnje sa Bitangama smo pregovaarali sa BIA savezom o saradnji tokom pregovora i Bitange su nam se javile. Kada sam se raspitali ko je BIA i saznali da su to igraci sa proslog rs2 i sadasnjeg rs3 bilo nam je sve jasno i prekinuli kontakt sa njima. Zapravo vise nisam siguran ko je prekinio razgovor o saradnji. Nije tu trenutno igrac koji je sa njima pregovarao.
Sa Bitangama smo se vrlo brzo dogovorili i za sada funcionisemo extra, nadam se da ce tako i ostati.
Kada je BIA videla saradnju ona je odma kontaktirala nas ponovo. Uz izgovor mislili smo da je sve sredjeno izmedju nas, mi smo malo na rs3 vise zauzeti zbog WW. Svatili su sta su uradili ignorisajuci nas 7 dana.
Obrva ako se nevaram je predlozila nasm igracu da napravimo pretcutajuci pon.
uslovi tog pona bi bili.
1. da ne napadamo BIA
2.da napadamo samo Aurora3W a oni nece se mesati
3. da zrtvujemo po neki nebitan nalog isto tako ce i oni.

ORTHODOX je to odma odbacio i od tog dana ni rec nije vise progovorena sa BIA, Jedino ako neko od nasih nije nesto radio nama iza ledja,

dacu sve od sebe da mi igrac koji je pregovarao sa Obrvom preko skype dostavi sve i okacicu ovde
da svi mogu javno da procitaju.

Zagor_
19.05.2010, 16:41
pitaj ti :) navikao sam na tebe da volis da me pitas svasta ..poruku ne mogu da lepim ja...moze samo ortodox..znaci uskoro ce se jave ovde pa ces od njih dobiti sve info sto ti treba :)
i kad su poslali saradnju i zasto i kakav dogovor su pravili "ispod stola" ...tj koju od saradnji su hteli da izruce kao danak da ih ne dira ortodox :P
i pazi ljudi koji igraju tamo imaju preko 30 god...i imaju po 3ww-a zidana...cak 2 na 100lvl :)
Znaci nije im interes da dodju i lazu ovde bilo koga...i zavaravaju...pogotovo ne tebe

Чедо касапине велики вођо, пуно провидиш времена чатујући на скајпу па ниси ни приметио да ти никад нисам ни поставио питање (можда једно) јер знам да од тебе нећу добити никакав паметан одговор.
Видим купујеш време и чекаш да ти се јави "пријатељ" из ортодокса (а.п. Крампус) који је и био на форуму али није имао ништа да окачи.
Свака част за градитеље светског чуда (ако је то њихов циљ у животу, а твоја једина дечија машта и жеља), не желим у ову причу никог да мешам.
Питање ћу ти поставити тек након што ти окачиш или твој "пријатељ" то што имате.
Али опет не видим шта има то везе самном и нашим савезом.
Ја се толико поносим са нашим савезом и верујем да смо најсложнији савез на серверу.

Драго ми је што ме толико цениш
цитирам тебе :

Дуга је година, упознаћемо се ми и боље ....

Молим те немој више да спамаш све док не копираш то што имаш.

LunaticZ
19.05.2010, 17:43
Pa pazi da bi bio veliki vodja mora da te slusa veliki broj igraca i da ti veruju...a tako nesto se NE postize bezanjem sa strane na stranu niti ovde smarajuci na forumu!E sad vidis u cemu je razlika izmedju mene i tebe...i zasto cu ja uvek imati ekipu uz mene a ti svoje duple naloge i uzu rodbinu :)

A sto se casti tice..sto ne pitas svoju saradnju kako "burgija" po nasim saradnjama...sinoc smo se siti ismejali njihovim porukama... :) Ili te opet nisu obavestili?Ako treba bacicu ovde na forum i dacemo ti sit na taj nalog da pogledas poruku sta misle o tebi i ostalim saradnjama koje su sklopili :rolleyes:
Samo sto kad to vidis...znas i sam da ti nema nazad :P Poruka je sacuvana...imacete prilike da je vidite i preko sita i ovde na forumu samo ako se neko opet od vas javi da javno prica o moralu i casti!
BITANGE je ime al mi ratujemo casno i korektno...bez mutljavina i "burgijanja"...ovo je just a game!

:muha:

Tebi druze od srca preporucujem da se manje palis oko igrice...vidim ovde si se upecao kao sharan na zrno kukuruza.....sve ti najbolje znas...pametujes...ajd bre iskuliraj se ne zanimas nas....btw nadji zivot....
Pozdrav

dacanaldo
19.05.2010, 22:24
Jao ljudi kako ovo sve priziva secanja sa proslog servera .
A svi znamo kako je Ceda bio impresioniram igrom Pigsa posebno vodjom dakijem , nesto mi deluje da ce da sledi njegov primer. Sto ukratko znaci da ce da oguli neku alijansu do koze ( bez deffa i offa ) dok ne dobije ono sto hoce .
A svi znamo sta to ( koju) Ceda hoce.

Mimma
19.05.2010, 22:29
Jao ljudi kako ovo sve priziva secanja sa proslog servera .
A svi znamo kako je Ceda bio impresioniram igrom Pigsa posebno vodjom dakijem , nesto mi deluje da ce da sledi njegov primer. Sto ukratko znaci da ce da oguli neku alijansu do koze ( bez deffa i offa ) dok ne dobije ono sto hoce .
A svi znamo sta to ( koju) Ceda hoce.

Dacane moj, znas i sam da nam se Chedica zaljubio i sta (koju) to hoce... Pa ceo server bruji samo o tome! (trenutno najaktuelnije desavanje na serveru) :)
Uvek su se ratovi vodili oko ili zbog zena, pa ni ovaj rs2 nece biti izuzetak... :)

Nego, ima li nesto sa +/+ interesantno? Ovo ovde je sve manje-vise poznato?

Mimma
19.05.2010, 22:46
Jos jedna potvrda da je nash Chedica srcelomac rs servera... Radi ocuvanja privatnosti posiljaoca ove poruke, nije napisan pravi nick...

XXX
imam dojavu
данас
19:59:41
cuo sam da na ovom nalogu igra izvesni ceda iz kikinde poznatiji po nadimkom cedomorac strucnjak za zenska mlada tela i zavodnik maloletnica atletske gradje

a da jos jedan podatak za njega je da covek pokrenuo seksualnu revoluciju poput cegevare

dali ima takvog?, ako ima nek se javi

cezarr
20.05.2010, 00:39
Dacane moj, znas i sam da nam se Chedica zaljubio i sta (koju) to hoce... Pa ceo server bruji samo o tome! (trenutno najaktuelnije desavanje na serveru) :)
Uvek su se ratovi vodili oko ili zbog zena, pa ni ovaj rs2 nece biti izuzetak... :)

Nego, ima li nesto sa +/+ interesantno? Ovo ovde je sve manje-vise poznato?

Pa i tamo je sve jasno: AID savezi i njihove saradnje dominiraju, AID ima bolji wing nego sto je glavni savez KmKz, a to je najjaca saradnja S.U. savezu... A AID je dosta jaci od S.U.-a, tako da ce najverovatnije BITANGE i AID biti oni koji ce se izdvojiti.

Čeda Kasapin
20.05.2010, 04:03
pozz svima vidim da je ovo postao forum -/- po tome evo i ORTHODOX
uslovi tog pona bi bili.
1. da ne napadamo BIA

E to ja nazivam saradnjom i prijateljstvom :) A ujedno i potvrdom onog sto sam vec pomenuo...da ove saradnje zaista "zive" i da smo pronasli idealne partnere za nastavak servera.To dokazuje da ovi ljudi nisu veverice i da ih ne mozes kupovati :) i da nisu slucajno pobedjivali vec par puta :) A sto se tice ovog gore pokusaja pregovora moje misljenje je i na pocetku bilo da ce aurora tu izvuci deblji kraj :)

Krampus
20.05.2010, 04:32
E to ja nazivam saradnjom i prijateljstvom :) A ujedno i potvrdom onog sto sam vec pomenuo...da ove saradnje zaista "zive" i da smo pronasli idealne partnere za nastavak servera.To dokazuje da ovi ljudi nisu veverice i da ih ne mozes kupovati :) i da nisu slucajno pobedjivali vec par puta :) A sto se tice ovog gore pokusaja pregovora moje misljenje je i na pocetku bilo da ce aurora tu izvuci deblji kraj :)

Ovim se javno Izvinjavam Igracu Obrva sto sam njeno ili njegovo ime napiso , imamo sam neku pogresnnu informaciju, pregovori su poceli sa nekim od igraca na nalogu obrava i a zavrsili se sa nekim drugim kojega ja ne zelim da imenujem,
Ako je Bilo sta laz ili izmisljeno zamolio bi igrace sa skyp nick-om "advokat od alex" i "alex " da postave nas danasnji cet sto se men tice moze i ceo ali je dovoljno od 17:58 ja ne zelim da ga postavljam da bi nesto dokazivao.
Kad se vec igramo igre istine, zamolio bi nase saradnike ili nekoga iz BIA da mi kaze kako je ovo sve stiglo do usiju BITANGI.

Krampus

xxx _
20.05.2010, 05:39

pa cedice znamo da si goworio da je aurora samo zrtweno jagnje za biu .....
al izgleda da to niko nije shwatao... sad se widi ko je ko... :blushing:

.Obrva.
20.05.2010, 06:20
pozz svima vidim da je ovo postao forum -/- po tome evo i ORTHODOX da se oglasi i resi ovu diskusiju.
Stvar je jednostavna i jasna. Pre saradnje sa Bitangama smo pregovaarali sa BIA savezom o saradnji tokom pregovora i Bitange su nam se javile. Kada sam se raspitali ko je BIA i saznali da su to igraci sa proslog rs2 i sadasnjeg rs3 bilo nam je sve jasno i prekinuli kontakt sa njima. Zapravo vise nisam siguran ko je prekinio razgovor o saradnji. Nije tu trenutno igrac koji je sa njima pregovarao.
Sa Bitangama smo se vrlo brzo dogovorili i za sada funcionisemo extra, nadam se da ce tako i ostati.
Kada je BIA videla saradnju ona je odma kontaktirala nas ponovo. Uz izgovor mislili smo da je sve sredjeno izmedju nas, mi smo malo na rs3 vise zauzeti zbog WW. Svatili su sta su uradili ignorisajuci nas 7 dana.
Obrva ako se nevaram je predlozila nasm igracu da napravimo pretcutajuci pon.
uslovi tog pona bi bili.
1. da ne napadamo BIA

ORTHODOX je to odma odbacio i od tog dana ni rec nije vise progovorena sa BIA, Jedino ako neko od nasih nije nesto radio nama iza ledja,

dacu sve od sebe da mi igrac koji je pregovarao sa Obrvom preko skype dostavi sve i okacicu ovde
da svi mogu javno da procitaju.

Prosto mi je za ne poverovati da ljudska laz moze ovoliko predaleko da ode.
Prvo - BIA se VAMA nije javila, a VI nama jeste i to dva put dok niste poceli BITANGAMA da lupetate gluposti, kako ste sa BIA pregovarali 7 dana, a razgovor je trajao celih 15 min. tada jesmo kontaktirali Vaseg Clana iz uprave, zajedno sa Aurorom 3 w
Drugo - Kada ste saznali, bilo Vam je jasno? Dakle opet mutljavine i price rekla kazala - Lepo je! 'Za dobrim konjima prasina se dize! ' :)
Trece - BIA NE ZELI saradjujemo sa ljudima koji posle 4-5 dana menjaju svoja misljenja za 90 stepeni i ciji igraci su FAME!
Cetvto- Nije VAS BIA kontaktirala, vec BIA + AURORA ( nakon sto smo saznali o nepostojecim pregovorima koji su trajali 7 dana ), ocito ne znate ni sa kime ste pregovarali...I objasnili VAM zasto nije doslo do saradnje. Da ne bude da se nismo javili.
I PETO- 'da napadamo samo Aurora3W a oni nece se mesati' :D
Oce to tako, pored dvoje ljudi iz Aurora3W u chatu ;)

Zgrozenost je preblaga rec kojom se tvoj POST moze opisati!

I pre nego sto se odjavimo do daljnjeg, Zagor VAM je trazio dokaze,
stoga izvoli okaci ih ovde ili zelis da ja okacim komletne skype razgovore? ;)

Over & Out

P.S.

Veliki umovi razgovaraju o idejama.
Prosecni umovi razgovaraju o dogadjajima.
Mali umovi razgovaraju o drugim ljudima

Mislite o tome...

.Obrva.
20.05.2010, 06:42
pa cedice znamo da si goworio da je aurora samo zrtweno jagnje za biu .....
al izgleda da to niko nije shwatao... sad se widi ko je ko... :blushing:

'Super, ti si nas IDOL, ajde sad idi... ;) '

BIA ostaje uz Auroru kao i uz svaki svoj BRATSKI savez do poslednje OFF i DEFF jedinice !

Zivi bili pa videli :ziveli:

NikolaVS
20.05.2010, 10:16
ajde kacite te transkripte i nemojte vise da lazete sve se svodi na mlacenje prazne slame rekla/kazala
I ko je krampus da se oglasava kad uopste nije u toku neka se bolje raspita kako su im ti pregovori tekli...

ovo je postala zesca mitomanija,jaaaako neukusno

LunaticZ
20.05.2010, 11:05

Vi nasli idealne partnere...mi idealne farme :D
Evo i dokaz....deremo ih svaki dan ovako :))

http://travilog.org.ua/rs/4549342/1d7aad60fc3716e82db192e4f1cfbed4/2/1

Angel of death
20.05.2010, 14:16
Jos jedna potvrda da je nash Chedica srcelomac rs servera... Radi ocuvanja privatnosti posiljaoca ove poruke, nije napisan pravi nick...

XXX
imam dojavu
данас
19:59:41
cuo sam da na ovom nalogu igra izvesni ceda iz kikinde poznatiji po nadimkom cedomorac strucnjak za zenska mlada tela i zavodnik maloletnica atletske gradje

a da jos jedan podatak za njega je da covek pokrenuo seksualnu revoluciju poput cegevare

dali ima takvog?, ako ima nek se javi

iz kikinde.....ccc nisam znao da i u KI ima zavisnika od traviana

daki81
20.05.2010, 15:31
Ajde nesto konkretno... jel su krenula prva katanja? :) Koji savezi su pokupili najbolje kropove u svojim sektorima? Jel se naslucuje okrsaj oko nekog kropa?

Daki

Čeda Kasapin
20.05.2010, 17:27
Ajde nesto konkretno... jel su krenula prva katanja? :) Koji savezi su pokupili najbolje kropove u svojim sektorima? Jel se naslucuje okrsaj oko nekog kropa?

Daki

Kropove hmm cini mi se da bia uzima ok kropove al ne udaljuje se od centra mape gde su se i iskrcali na pocetku mada msm da mi uzimamo ove jace kropove iako su malo udaljeni :)
Okrsaja za sad oko kropova nema al ima okrsaja sto pokazuju liste branioca i napadaca gde su BITANGE,AURORA I BIA svuda u top 5... :) Ima i pokusaja izigravanja sopstvene saradnje zarad svog ......

BITANGE,ORTODOX,SP,RELAX su 1 savez samo ako nam dopuste da dignemo toliku ambasadu :hugs:
ps.gospoda koja dolaze sa rs3 da ovde komentarisu mene i pokusaju da operu bia savez bolje se regajte pa dajte doprinos pravi nego sto dolazite da ovde pljujete...i na tebe se odnosi NIKOLA!

dacanaldo
21.05.2010, 00:16
Ma kad su kropovi ista znacili , uzima Bia uzimaju Bitange grabe se kao za ulje devedesetih.
Ono sto mene zanima je da li je mlada biasica rekla DA vodji Bitangi , to je od presudnog znacaja na dalji ishod servera.

Zagor_
21.05.2010, 00:17

Daki

Катања у нашем савезу WARRIORS још нико није видео.
Кропово су сви покупили који су направили ново село што се тиче -/- колико сам ја видео.
Не знам шта подразумеваш "најбоље" ?
Ми гледамо да насељавамо кропове у нашим крајевима близу првих села јер се не одричемо данас-сутра ни првог села...док су већина наших "пријатељи" из савеза BITANGE отишли са новим села на коринате -150/-150 и веће па самим тим могу променити назив савеза у ШУМАРИ или ПАРТИЗАНИ.
Пошто велики вођа Чеда касапин на свако питање других "неутралних" играча покушава да "рекламира" свој савез (а при том га ниси ништа ниси ни питао) и увек скреће са теме и каже:
цитирам :
BITANGE,ORTODOX,SP,RELAX su 1 savez samo ako nam dopuste da dignemo toliku ambasadu

Чедо, заборавио си да поменеш и остале :
значи поред горе наведних ту су још : OLOSI,princeze,-SP- BWC (екс BlackWhiteClan),
ORTH*SD* (екс Stara Družina) , ORTH-M (екс MUNGOSI), ORTH-D.K (екс Dobre Komsije),
MAG-ORTH (екс MAGICNI ) ... и многи други (ПОН-ове нисам рачунао иначе не би све стало).

Међутим помињеш и табелу топ 5 : треба знати и следећи податат
Савез BITANGE се састоји од 45 чланова, на кординатама -/- (55%) , -/+ (40%) и +/- (5%)
Ко неверује нек провери http://travian.ws/analyser.pl?s=rs2&aid=117

Стим да први играчи савеза BITANGE се уопште не налазе на делу мапе -/-
играч : Gorosh -/+
играч : Fury +/-
играч : dyonsus -/+
играч : Beti Bup -/+
играч : SRPSKI BATINAR -/+
играч : Samo da probam -/+

Тако да мислим да велики вођа Чеда касапин покушава да се кити туђим перјем, и да савез BITANGE уопште не припадају делу мапе -/- .

Е сад оно питање за великог вођу Чеду касапина :
Велики вођо , зашто правите нова села у крајевима где има слонова ?
Да ли је истина да ће те мењати име у ШУМАРИ ?

п.с. Велики поздрав за нашег највећег стручњака чедоморца...стручњак за женска млада тела и заводник малолетница атлатске грађе.
И молим те чедоморац, немој више да ми шаљеш приватне поруке са објашњењм како се зезаш и како мене палиш и да је све то зезање, ми ништа не кријемо и све је транспаретно.
Све што имаш да ми кажеш, слободно реци овде, WARRIORS се неће љутити.

Čeda Kasapin
21.05.2010, 00:24
Кропово су сви покупили који су направили ново село што се тиче -/- колико сам ја видео.
Ми гледамо да насељавамо кропове у нашим крајевима близу првих села јер се не одричемо данас-сутра ни првог села...док су већина наших "пријатељи" из савеза BITANGE отишли са новим села на коринате -150/-150 и веће па самим тим могу променити назив савеза у ШУМАРИ или ПАРТИЗАНИ.
Пошто велики вођа Чеда касапин на свако питање других "неутралних" играча покушава да "рекламира" свој савез (а при том га ниси ништа ниси ни питао) и увек скреће са теме и каже:
цитирам :
BITANGE,ORTODOX,SP,RELAX su 1 savez samo ako nam dopuste da dignemo toliku ambasadu

значи поред горе наведних ту су још : OLOSI,princeze,-SP- BWC (екс BlackWhiteClan),
ORTH*SD* (екс Stara Družina) , ORTH-M (екс MUNGOSI), ORTH-D.K (екс Dobre Komsije),
MAG-ORTH (екс MAGICNI ) ... и многи други (ПОН-ове нисам рачунао иначе не би све стало).

Савез BITANGE се састоји од 45 чланова, на кординатама -/- (55%) , -/+ (40%) и +/- (5%)

Тако да мислим да велики вођа Чеда касапин покушава да се кити туђим перјем, и да савез BITANGE уопште не припадају делу мапе -/- .

п.с. Велики поздрав за нашег највећег стручњака чедоморца...стручњак за женска млада тела и заводник малолетница атлатске грађе.
И молим те чедоморац, немој више да ми шаљеш приватне поруке са објашњењм како се зезаш и како мене палиш и да је све то зезање, ми ништа не кријемо и све је транспаретно.

trazim jednog sa + + jakog offera...ako ima takvih neka se jave :)

majx
21.05.2010, 00:29

Sprdaju ti se ljudi. Ne blamiraj se vise. Nekad je pametnije cutati.

Na nijednom nalogu nisi nista uradio kako treba, svaki nalog ti je los, sad si se ubacio tu pokusavas da dignes galamu i prasinu, a samo se jos vise spustas. Jadno.

Zagor_
21.05.2010, 00:31

боље понуди сарадњу савезу SRB.AID
(али немој да ставиш у профил можда нико не провали :P )

или распиши тендер да ти требају са +/+ кордината и стави услов : друго село на +200/+200

Krampus
21.05.2010, 02:57

jel ovo za doktorat pise ovaj zagor

Denebclimber
21.05.2010, 03:15
боље понуди сарадњу савезу SRB.AID
(али немој да ставиш у профил можда нико не провали :P )

или распиши тендер да ти требају са +/+ кордината и стави услов : друго село на +200/+200

bolje ti malo odmori od traviana, ili bar od naseg saveza, ili bar od foruma... nadji devojku, idi igraj fudbal basket, bar na soniju ako ne umes drugacije... citaj stripove... :) drugarski ti kazem a ti kako god... mnogo si usao duboko u ovo, ugusio si sve zive svojom pricom, analiziras nas ovde i spamas kao da samo BITANGE igraju na serveru. Ne znam koj komplex ti imas ali stvarno si dosadan vise svaki drugi post je tvoj, idi leci se na drugom mestu, postali smo ti opsesija :P

Nemam nameru da se raspravljam sa tobom (ne bih da se spustam na tvoj nivo) kako i zasto smo mi na -+ ili na -- ili zasto sam otisao na -150-150 to je stvar naseg saveza i nasih igraca. Samo ti mogu reci da si jako pogresio u racunici jer nisi uzeo u obzir i ostale saveze

http://travian.ws/analyser.pl?s=rs2&aid=97
http://travian.ws/analyser.pl?s=rs2&aid=27
http://travian.ws/analyser.pl?s=rs2&aid=31
...itd :D

tako da nazad na analajzere i racunaj ukupno stanje :P o veliki analizatoru - - sektora, pa kad zavrsis vrati se da ti dam drugi domaci zadatak... :D

A ako samo nas gledas tj BITANGE ili imas neki problem sa nama mozes konkretno da kazes da ti resim ako mogu, da se ne patis vise... ovde ili na pvt svejedno, samo prekini da hejtujes vise ako nemas razloga a ako imas kazi da znam bar da li nas mrzis iz nekog posebnog razloga ili samo zato sto smo najbolji? :)

pozz svima :ziveli:

i vodite ljubav a ne rat
(ali u rl, ovo je travian) :D

Krampus
21.05.2010, 03:23
цитирам :

E druze aj budi dobar i napravi mi detaljnu analizu ORTHODOX wingova. Poceli smo pakovanje wingova pa nebih da pogresim i nekog bezveze izbacim.

Denebclimber
21.05.2010, 03:34

Na nijednom nalogu nisi nista uradio kako treba, svaki nalog ti je los, sad si se ubacio tu pokusavas da dignes galamu i prasinu, a samo se jos vise spustas. Jadno.

auuu drustvo branko kockica je imalo domaci zadatak analiza i istorije bitangi :D

ko si ti ne vidim ti potpis? koj si ti nalog dobar napravio da mozes da kazes i sudis koji je nalog dobar a koji je los? i zasto bi covek koji vodi savez koji je ubedljivo top 1 vec nedeljama, imao potrebu da dize galamu prasinu ili da se reklamira?

pre par postova si rekao da bia i bitange prave saradnju, ne znam odakle ti taj info ali lupio si najvecu glupost koju si mogao... tako da ni tebe vise ne bi zadrzavao, idi citaj stripove sa zagorom kad vec ne znas stanje na serveru... ili bar cuti i citaj pazljivo pa mozda saznas, ovako spamas bzv samo niko od vas ne moze da dodje do reci, oteraste normalne ljude sa foruma

xxx _
21.05.2010, 05:22

lepo receno, nekad je pametno cutati... potpisi se ako igras na rs2...ako ne twoji kometari su ne wazni...:blushing:

Čeda Kasapin
21.05.2010, 06:07
Ovim se javno Izvinjavam Igracu Obrva sto sam njeno ili njegovo ime napiso , imamo sam neku pogresnnu informaciju, pregovori su poceli sa nekim od igraca na nalogu obrava i a zavrsili se sa nekim drugim kojega ja ne zelim da imenujem,
Ako je Bilo sta laz ili izmisljeno zamolio bi igrace sa skyp nick-om "advokat od alex" i "alex " da postave nas danasnji cet sto se men tice moze i ceo ali je dovoljno od 17:58 ja ne zelim da ga postavljam da bi nesto dokazivao.
Kad se vec igramo igre istine, zamolio bi nase saradnike ili nekoga iz BIA da mi kaze kako je ovo sve stiglo do usiju BITANGI.

Krampus

Svaka info stigne do mene pre ili kasnije i sam znas i naravno da necu imenovati osobu koja mi info daje :) al cu predloziti nesto :)

Svojim igracima da ne obilaze ovaj forum vise jer ovo je postalo mesto gde zaista nema sta da se procita niti raspravi.Ekipa koju smo ovde ocekivali je zakazala...BIA poslala neko levo krilce da smara i spama a ovi neki anonimusi kojima niko ni nick ne zna pa cak i da ga potpisu dole dolaze i pljuju jer su verovatno na ex serverima ili serveru bili skatani ili farme od iste ove ekipe drugara koje predvodim ...dok se ne jave ljudi koji vode svoje kvadrante ili saveze necu se pojavljivati

kokica
21.05.2010, 10:06
Prvo - BIA se VAMA nije javila, a VI nama jeste i to dva put dok niste poceli BITANGAMA da lupetate gluposti, kako ste sa BIA pregovarali 7 dana, a razgovor je trajao celih 15 min. tada jesmo kontaktirali Vaseg Clana iz uprave, zajedno sa Aurorom 3 w
Drugo - Kada ste saznali, bilo Vam je jasno? Dakle opet mutljavine i price rekla kazala - Lepo je! 'Za dobrim konjima prasina se dize! ' :)
Trece - BIA NE ZELI saradjujemo sa ljudima koji posle 4-5 dana menjaju svoja misljenja za 90 stepeni i ciji igraci su FAME!
Cetvto- Nije VAS BIA kontaktirala, vec BIA + AURORA ( nakon sto smo saznali o nepostojecim pregovorima koji su trajali 7 dana ), ocito ne znate ni sa kime ste pregovarali...I objasnili VAM zasto nije doslo do saradnje. Da ne bude da se nismo javili.

Over & Out

P.S.

Mislite o tome...

:clap: PUK

Laza III Silni
21.05.2010, 10:59
Dolaze polako ex pigsi na rs2... Dođe i hanibalrs2, sada čekamo Dacanalda... ;) Pravimo Pigs Reloaded ;)

LunaticZ
21.05.2010, 12:04

Over & Out

P.S.

Mislite o tome...

Ma momak se gadno utripovao....ko zna ko je njega gasirao da vodi BIA savez :)

P.S. BITANGE nemoj da se stidite da okacite onu listu saradnji da vidi ceo server koliko ste smesni od starta ;) a za one medaljone i to shhhhh tek se zagrevamo ;)

Denebclimber
21.05.2010, 13:06
:clap: PUK

:spam2::spank::spank::spank:

potpis?

mogu ja da budem moderator na ovom forumu? :D

Kaz00t-M
21.05.2010, 13:33
Moram da se ubacim malo, dodao bih da bi ljudi trebalo vise da gledaju svoje saveze nego druge. Realno, Cheda je nebitan lik, slazem se sa nekim ko je rekao da su mu svi nalozi losi, tako ce mu i ovaj zavrsiti ako mu Mimma ne pomogne puunoo. Cisto sam gledao rs3, tevtonac koji je za 10 meseci pobio 120k vojske, zalosno. Pokusavas sam sebi da dignes cenu, i tvom savezu takodje ali ti tevtonski savezi, koji se baziraju na tome da uzmu medalje svake sedmice, jer imaju 10 tevtonaca, koji su na 15h daleko od ostatka saveza samo govori o kompaktnosti tih saveza, i mogucnosti borbe. Ali vreme ce pokazati.

Zagor_
21.05.2010, 13:56
mogu ja da budem moderator na ovom forumu? :D

Што да не , ево ја потписујем да те изаберу за модератора.
Боље модератор него шумар , ионако ти треба трговцима 16 сати од првог до другог села.
(хтео сам рећи имаш времена)
:P:P:P:P:P:P:P:P

NikolaVS
21.05.2010, 14:06
Dolaze polako ex pigsi na rs2... Dođe i hanibalrs2, sada čekamo Dacanalda... ;) Pravimo Pigs Reloaded ;)

lazo sa prvim dolazi i ceo savez multija onda ako se ne varam :P

bice gusht slusati kada krenete ti i daca u tandemu raspravu sa -/- galamdzijama posle polovine servera :D:D:D:D

makronjero
21.05.2010, 15:12
Mene, onako neobavezno, zanima kako BITANGE misle da odbrane svoje jake članove koji nisu na -/-?

Zagor_
21.05.2010, 15:26
Mene, onako neobavezno, zanima kako BITANGE misle da odbrane svoje jake članove koji nisu na -/-?

А видиш, мене занима како ће јаки чланови да одбране наше Шумаре на -/- ?

Mimma
21.05.2010, 16:03
Auu, nista nisam propustila... samo svadje, prepucavanja... dajte ljudi nesto kostruktivno uradite na mapi, a ne samo da se prepucavate oko toga ko je kome sta i kad rekao, predlozio... :)

@ Dacanaldo, jedino me Tvoj post nasmejao! :D

@ Laza III Silni - dolazis li i ti na rs2?

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs544.ash1/31799_1389134163271_1079607662_1123764_5181834_n.j pg

Denebclimber
21.05.2010, 16:04

tebe smatram ozbiljnijim igracem pa cu ti odgovoriti... BITANGE se ne brane, BITANGE napadaju :)
ko krene uverice se iz prve ruke kako se mi 'branimo'

duse sa sekirom iz sume darkvud sada cu te opet pitati nesto a ti ako ne odgovoris nadalje cu te ignorisati... ti si nasao nekom da pricas o sumarstvu a selo ti je na (-71|-42)....!!!
sta je to ako nije suma? o cemu pricamo vise? jel kontas da si glup? i da si dosadio sa svojom pricom svim normalnim ljudima? ko tebi drma kavez?

pozz svim normalnim likovima na forumu
:ziveli:

NikolaVS
21.05.2010, 16:09
ajao kordinate u okviru 100/100 se sada smatraju shumom :O:O:O:glare::huh:
izgleda da sam onda ja amazonac :P

makronjero
21.05.2010, 16:12
tebe smatram ozbiljnijim igracem pa cu ti odgovoriti... BITANGE se ne brane, BITANGE napadaju :)
ko krene uverice se iz prve ruke kako se mi 'branimo'

----------------------------------------------------

pozz svim normalnim likovima na forumu

Aham... hvala na iscrpnom odgovoru :)

Denebclimber
21.05.2010, 16:14
ajao kordinate u okviru 100/100 se sada smatraju shumom :O:O:O:glare::huh:
izgleda da sam onda ja amazonac :P

o tome ti i pricam... znaci krop od 150% oaza ti je odgovor na pitanje zasto sam otisao u 'sumu'
sigurno nisam jer se plasim smesnih likova koji nemaju veze sa vaspitanjem a kamoli sa travianom... :D
takve sam odavno odselio od prvog sela tako da nemam cega da se odreknem :D

ucite deco mali ste jos ;)

ti si mozda tarzan posto izgleda da razumes samo majmune :P

EDIT:

Nema na cemu, kratko i jasno :) i mislim da smo se razumeli, ako te jos nesto zanima slobodno pitaj... mozes i na pvt da ne prosipam ovde bisere pred svinje sto bi reko bugz :D

pozz

bugzdule
21.05.2010, 16:27
Ma kad su kropovi ista znacili , uzima Bia uzimaju Bitange grabe se kao za ulje devedesetih.
Ono sto mene zanima je da li je mlada biasica rekla DA vodji Bitangi , to je od presudnog znacaja na dalji ishod servera.

Kad mlada liderka BIA kaze DA lideru Bitangi tad ce biti kraj servera... Ne samo da ce ujedine koordinate vec i celi banat... Mlada liderka BIA je vec rekla DA jednom sugradjaninu lidera Bitangi na rs3, pa je sad glavni borac protiv njegove alijanse u kojoj je i sama bila... Ove vase -- koordinate me podsecaju na -+ koordinate ne proslom rs2... krljace se do kraja servera , a niko nikog nece poraziti i zaboravit ce na server dok se jug banata ne pripoji severu ili sever jugu (svejedno je) ... Vazno da se liderka BIA resi muskih hormona, a lider bitangi zenskih i mogu da dominiraju na serveru kao Pigsi prosli rs2....

Vlad Cepes
21.05.2010, 16:36
Ovo je po meni situacija na rs2,pogledati ovo,pa ko je vuk,ko jagnje,sami se nadjite:

http://www.youtube.com/watch?v=DhAaZfWBhnA

p.s.bogme pasce i svadba neka ovde vidim ja:rolleyes::rolleyes:

Zagor_
21.05.2010, 16:49

видиш да човек жури , јер мора да пошаље ресурсе у друго село да бих стигло сутра око 2-3 поподне, да направи две батине (почео човек да ради WW офф) а и дворац хероја је већ на лвл 1 па да не узме неко долине

цитати од шумара упућене играчу makronjero:
1. tebe smatram ozbiljnijim igracem pa cu ti odgovoriti.
2.Nema na cemu, kratko i jasno i mislim da smo se razumeli, ako te jos nesto zanima slobodno pitaj... mozes i na pvt

Ову су први кораци увлачења (а.п. у дупе) чим тражи да му пошаље ПВТ, касније ће тражити скајп, затим ће му рећи како је он прави играч и како је његов савез један од јачих на серверу да затим понудити сарадњу (у горем случају ПОН) и (наравно неће ставити у профил савеза јер се стиде својих бројних сарадњи а фала богу има их 10-15 + ПОНове) причаће како су Шумари најјачи савез на мапи и како би било добро да направе сарадњу и све да "одувају" са мапе.

Проверено ;)

али немојте ником причати рекао ми Милан тарот у поверењу
+рекао је да шумари верују још у деда мраза :tajna:

е стварно нећу више , ај уживајте...одо смо ми у нашу шуму на -71/-42

Denebclimber
21.05.2010, 17:01
ahahahaa koliko si ti smesan lik ja ne mogu da verujem :D

nemam nameru da ti se pravdam, vidim nisi odgovorio ni na jedno pitanje pa prema tome si na ignori do daljnjeg... kada se budes naucio kulturi mozda se i tebi 'uvlacim u dupe' mada ja to zovem normalnom komunikacijom izmedju dva zrela coveka :D skapiraces sam jednoga dana kada vise budes jurio cure, a manje se bavio travianom :D

p.s. gde je moje selo, da li trgovci putuju 4,8,16 sati, da li imam 2 batine ili 1002, da li su mi saborci iz saveza na - - ili - + to su sve moji 'problemi' i ne znam sto se ti opterecujes time? uzivaj u igri :) (dok ti dozvoljavamo) :D

Zagor_
21.05.2010, 17:04
ahahahaa koliko si ti smesan lik ja ne mogu da verujem :D

nemam nameru da ti se pravdam, vidim nisi odgovorio ni na jedno pitanje pa prema tome si na ignori do daljnjeg... kada se budes naucio kulturi mozda se i tebi 'uvlacim u dupe' mada ja to zovem normalnom komunikacijom izmedju dva zrela coveka :D skapiraces sam jednoga dana kada vise budes jurio cure, a manje se bavio travianom :D

p.s. gde je moje selo, da li trgovci putuju 4,8,16 sati, da li imam 2 batine ili 1002, da li su mi saborci iz saveza na - - ili - + to su sve moji 'problemi' i ne znam sto se ti opterecujes time? uzivaj u igri :) (dok ti dozvoljavamo) :D

Извињавам се али не могу да одолим јер си ми симпатичан :D

можеш питања да пустиш на ПВТ , радо ћу ти одговорити :P

Denebclimber
21.05.2010, 17:07
Извињавам се али не могу да одолим јер си ми симпатичан :D

можеш питања да пустиш на ПВТ , радо ћу ти одговорити :P

hahaha nemam sta da te pitam ti si marginalac... :D

ono sto sam ja odavno zaboravio to ti nikada neces nauciti mwahahahaha :lol2:

p.s. zaboravio si da kazes da uvlacim svim normalnim ljudima na forumu kada sam poslao pozdrav
:D:D:D

Eragon 96
22.05.2010, 09:42
Ovde se samo prepucavate ljudi moji , da li postoje i drugacije teme od prozivki na racun BITANGI ?

xxx _
22.05.2010, 14:15
oce biti logowa?

:rolleyes:

bilo je nekog rata....:mitraljez:

Eragon 96
22.05.2010, 18:06
za mesec dana napunismo cetrdeset strana :lol2: a polovina toga sto bi se reklo 'mlacenje prazne slame' tj. carke zagorove i cedine :D

milepsr
22.05.2010, 18:20
za mesec dana napunismo cetrdeset strana :lol2: a polovina toga sto bi se reklo 'mlacenje prazne slame' tj. carke zagorove i cedine :D

Nije mlacenje prazne slame nego razmena misljenja... A takve stvari cesto menjaju tok servera... :)

Ako imas nesto konstruktivno da kazes (kako ti se cini savez u kom si, kakvi su ti protivnici, sa kim se bijete, kako ti se cine ostali sektori, generalno stanje na serveru...) reci, za ovakvim postovina i slicnim nema potrebe ;)

Ja znam samo da su svojim malo (neko kaze malo vise) prepotentnim govorima na forumu Bitange stekle neprijatelje, ali sve je to sastavni deo igre :)

Eragon 96
22.05.2010, 20:50
Nije mlacenje prazne slame nego razmena misljenja... A takve stvari cesto menjaju tok servera... :)

Ako imas nesto konstruktivno da kazes (kako ti se cini savez u kom si, kakvi su ti protivnici, sa kim se bijete, kako ti se cine ostali sektori, generalno stanje na serveru...) reci, za ovakvim postovina i slicnim nema potrebe ;)

Ja znam samo da su svojim malo (neko kaze malo vise) prepotentnim govorima na forumu Bitange stekle neprijatelje, ali sve je to sastavni deo igre :)

pa dobro ja tako mislim, istina je da su malo preterali u tim svadjama, ok cenim tvoje misljenje, svako ima pravo na svoje,
pozz ;)

Eragon 96
22.05.2010, 20:57
видиш да човек жури , јер мора да пошаље ресурсе у друго село да бих стигло сутра око 2-3 поподне, да направи две батине (почео човек да ради WW офф) а и дворац хероја је већ на лвл 1 па да не узме неко долине

цитати од шумара упућене играчу makronjero:
1. tebe smatram ozbiljnijim igracem pa cu ti odgovoriti.
2.Nema na cemu, kratko i jasno i mislim da smo se razumeli, ako te jos nesto zanima slobodno pitaj... mozes i na pvt

Ову су први кораци увлачења (а.п. у дупе) чим тражи да му пошаље ПВТ, касније ће тражити скајп, затим ће му рећи како је он прави играч и како је његов савез један од јачих на серверу да затим понудити сарадњу (у горем случају ПОН) и (наравно неће ставити у профил савеза јер се стиде својих бројних сарадњи а фала богу има их 10-15 + ПОНове) причаће како су Шумари најјачи савез на мапи и како би било добро да направе сарадњу и све да "одувају" са мапе.

Проверено ;)

али немојте ником причати рекао ми Милан тарот у поверењу
+рекао је да шумари верују још у деда мраза :tajna:

е стварно нећу више , ај уживајте...одо смо ми у нашу шуму на -71/-42
svako ima svoj stil igranja i ne treba zamerati drugim igracima na njihovom...Sta sad da nisi ljubomoran sto je covek zauzeo okrug sa tri crop doline...pa to je premija brate ti to neces imati, dok ce on vremenom zauzeti sve tri, zato nemoj da siris zavist ovde...

Denebclimber
23.05.2010, 17:41
svako ima svoj stil igranja i ne treba zamerati drugim igracima na njihovom...Sta sad da nisi ljubomoran sto je covek zauzeo okrug sa tri crop doline...pa to je premija brate ti to neces imati, dok ce on vremenom zauzeti sve tri, zato nemoj da siris zavist ovde...

e ako si mu reko :) samo mislim da on te ne konta dzabe mu pricas... ja digo ruke... prica o nekim trgovcima kao da nije cuo nikada za GOLD

al uzecu ja jos jedan krop pored prvog sela nema frke :D nema spavanja ceo raspust deco draga :D

pa dobro ja tako mislim, istina je da su malo preterali u tim svadjama, ok cenim tvoje misljenje, svako ima pravo na svoje,
pozz ;)

oke preterali jesu pojedinci i sa tim se slazem :) sve je ovo igra ponesu ljude emocije ipak :)
zato smo tu dacan i ja nadalje da spamamo posto se i ovako nista pametno ne desava na forumu samo sprdnja neka... a na mapi ipak ima akcije samo niko ne pise o tome ovde, pa necu ni ja :)
da ne budem prepotentan na kraju ili da steknem jos nekog neprijatelja bzv :D i ovako ih imamo dosta

pozz forumasi :D

Denebclimber
23.05.2010, 18:12

ima potrebe covek je rekao svoje misljenje... sta je tu lose? mozda je on bitanga isto, brani covek svoj savez... :D i slazem se sa njim, nije tema prozivanje bitange, vec stanje na serveru

al ajde ako 'ocete mozemo i da se prozivamo :D tu sam ne bezim, izvolte

btw 90% poruka ovde su spam i za njima nema potrebe, tako da pozdravi i ostale koje spamaju sa porukom koja citira pola strane foruma a doda samo :clap: ili za takvim porukama ima potrebe, da bi sto vise ljudi videlo lazi i mrzelo nas???

na svaku svaku laz ili nepravdu ovde iznesenu bice adekvatno odgovoreno kao sto i na mapi odgovaramo, sa druge strane za svaku akciju dobro odradjenu cu pruziti ruku bilo da je prijatelj ili neprijatelj ili neutralan neko tako da sve u svemu BITANGE RULES :D

recite sada da sam prepotentan ali ja samo ne dam na sebe i svoj savez koji volim :)

pozdrav

milepsr
23.05.2010, 18:44
ima potrebe covek je rekao svoje misljenje... sta je tu lose? mozda je on bitanga isto, brani covek svoj savez... :D i slazem se sa njim, nije tema prozivanje bitange, vec stanje na serveru

al ajde ako 'ocete mozemo i da se prozivamo :D tu sam ne bezim, izvolte

btw 90% poruka ovde su spam i za njima nema potrebe, tako da pozdravi i ostale koje spamaju sa porukom koja citira pola strane foruma a doda samo :clap: ili za takvim porukama ima potrebe, da bi sto vise ljudi videlo lazi i mrzelo nas???

na svaku svaku laz ili nepravdu ovde iznesenu bice adekvatno odgovoreno kao sto i na mapi odgovaramo, sa druge strane za svaku akciju dobro odradjenu cu pruziti ruku bilo da je prijatelj ili neprijatelj ili neutralan neko tako da sve u svemu BITANGE RULES :D

recite sada da sam prepotentan ali ja samo ne dam na sebe i svoj savez koji volim :)

pozdrav

Necu reci nista, sve sam vec rekao...

NikolaVS
24.05.2010, 12:45
uf ne pise se na dobro ovo prebrojavao sam upravo saveze na -/- i ortodox bitanga sp relax ally broji 15 saveza :blink:
bice belaja na sve strane :D:D:D

daki81
24.05.2010, 14:03
Koliko ima farmi u tih 15 saveza? :)

Daki

NikolaVS
24.05.2010, 14:30
ne znam ali vodeci igraci kako kazu "glavnog" saveza su mahom na -/+ +/- tako da ce biti interesantno videti kako ce to funkcionisati u daljem toku servera
nisu oni toliko daleko od -/- ali opet nekih 30-50 polja nije malo ako krene neko sa tih kordinata na njih
situacija je veoma sexy :cool:

Denebclimber
24.05.2010, 14:53
ne znam ali vodeci igraci kako kazu "glavnog" saveza su mahom na -/+ +/- tako da ce biti interesantno videti kako ce to funkcionisati u daljem toku servera
nisu oni toliko daleko od -/- ali opet nekih 30-50 polja nije malo ako krene neko sa tih kordinata na njih

izvoli kreni ne znam sta cekas?

i stavi nick u igri kad vec prozivas pa ako neces ti da krenem ja :D

NikolaVS
24.05.2010, 16:43
izvoli kreni ne znam sta cekas?

i stavi nick u igri kad vec prozivas pa ako neces ti da krenem ja :D

nick stoji ne znam kako ga ne vidis
ja sam deff ja ne napadam ima ko ce ;)

ja ne prozivam ja govorim kako izgleda -/- i nisam do sada imao cast da mi protivnicki igraci budu na drugim kordinatama od maticnog saveza pa komentarisem kako ce to izgledati kada neki savezi sa tih + kordinata krenu na vase clanove ;)

makronjero
25.05.2010, 11:46
Samo da ispred saveza TIPI pozelim svim pionirima sretan praznik... Ovoj nedelji, nedelji mladosti su posvecene proslonedeljna zlatna pljackaska i srebrna napadacka medalja... A ima nas samo 38 :)

Milojko, polako sa kretanjem na bilo koga, nije jos vreme... I polako sa tim nadmenim stavom, ubice vas romantika :)

Zagor_
25.05.2010, 12:40

Чуо сам причу да им је обезбеђен дефф само да играју у савезу Битанги (читај Шумари)...све ћете добити само играјте за нас... јчп и дефф колико год треба .....
али ме немојте држати за реч јер сам чуо од других ....
ако други лажу мене и ја лажем Вас

Шта каже Ерагорн96

цитирам : ...Sta sad da nisi ljubomoran sto je covek zauzeo okrug sa tri crop doline...pa to je premija brate ti to neces imati, dok ce on vremenom zauzeti sve tri, zato nemoj da siris zavist ovde...

:D страшно , нама је довољно и + 125%

Djordjenoob
25.05.2010, 18:35
Sve u svemu propast od servera 4000 igraca,od toga pola duplih naloga da ne nabrajam koliko ce jos njih odustati...:glare:

Eragon 96
25.05.2010, 22:21
Чуо сам причу да им је обезбеђен дефф само да играју у савезу Битанги (читај Шумари)...све ћете добити само играјте за нас... јчп и дефф колико год треба .....

Шта каже Ерагорн96

цитирам : ...Sta sad da nisi ljubomoran sto je covek zauzeo okrug sa tri crop doline...pa to je premija brate ti to neces imati, dok ce on vremenom zauzeti sve tri, zato nemoj da siris zavist ovde...

NE IGRAM ZA BITANGE ALI POBOGU PRESTANI VISE!

Zagor_
25.05.2010, 22:37
ај да се и ја похвалим са нечим , кад већ не могу са логовима :sad:

променио сам мелодију на телефону :no1:

молим да оцените:
http://www.youtube.com/watch?v=Hyp5NNj1H2c

Mimma
25.05.2010, 22:45
ај да се и ја похвалим са нечим , кад већ не могу са логовима :sad:

променио сам мелодију на телефону :no1:

молим да оцените:
http://www.youtube.com/watch?v=Hyp5NNj1H2c

Svaka cast! E, SAD mozes da kazes da si uspeo u zivotu! ;)

pop80
25.05.2010, 23:01
DOBRA AJDE OSTAVI VISE COVEKA I IDI IGRAJ TRAVIAN NE IGRAJ FORUM VISE

Denebclimber
26.05.2010, 07:18

Шта каже Ерагорн96

pa normalno da cemo obezbediti deff svakom igracu koji ratuje sa nama rame uz rame... sta je tu sporno? jesi cuo i da sponzorisemo golde ako igraju sa nama? :D imamo jake sponzore is svih delova sveta :D tajkuni i masoni igraju sa nama :D mi smo sistem instrukcija, dogma, korupcija, teror institucija ;)
i uporno spominjes i izdvajas savez BITANGE koji je jedan mali deo mnogo vece porodice prosiri vidike vec jednom, pocni da citas bleka stenu i kapetana mikija :D

znas sta je tvoj problem?
citiram Eragon96
siris zavist na ovde

:D
smeju ti se igraci iz rodjenog saveza... :D (ovi koji nisu farme) ako ako samo ti uveseljuj narod :D
uzivaj :)

Samo da ispred saveza TIPI pozelim svim pionirima sretan praznik... Ovoj nedelji, nedelji mladosti su posvecene proslonedeljna zlatna pljackaska i srebrna napadacka medalja... A ima nas samo 38 :)

Milojko, polako sa kretanjem na bilo koga, nije jos vreme... I polako sa tim nadmenim stavom, ubice vas romantika :)

svaka cast za pljackasku medalju, sad je malo zanimljivije kad imamo konkurenciju... mi se malo uspavali pokupili kropove, ali evo sad cemo se uozbiljiti samo da pocne raspust :D

ma nema polako kod mene, zasto sutra kad mogu danas? :D idemo odma
ubice me romantika to i ja znam :D nema veze zivecu uvek u srcima svojih saboraca, mozda nalog uniste ali mene nece nikada :D
pozz od prepotentnog i zaljubljenog romanticara :D

makronjero
27.05.2010, 12:24
svaka cast za pljackasku medalju, sad je malo zanimljivije kad imamo konkurenciju... mi se malo uspavali pokupili kropove, ali evo sad cemo se uozbiljiti samo da pocne raspust :D

ma nema polako kod mene, zasto sutra kad mogu danas? :D idemo odma
ubice me romantika to i ja znam :D nema veze zivecu uvek u srcima svojih saboraca, mozda nalog uniste ali mene nece nikada :D
pozz od prepotentnog i zaljubljenog romanticara :D

Preko preče naokolo bliže... Ajde kada će taj raspust, slabo vam ide opet :P

Da nisi mozda ti sa karaburme? :)

Pobednik
27.05.2010, 13:38
Moze li mi neko reci kakav je server ? koliko prvi ima stanovnika i kakvo je stanje sa vojskom .. razmisljam da se registrujem ali ne znam kakvo je stanje.. hvala

Jovan NS
28.05.2010, 11:04
Ја јутрос да погледам статистику савеза да видим где смо све у топ 10 и видим ово:

http://img40.imageshack.us/img40/7631/srbaidno1.png

Севез ми је и званично најбољи на серверу. :)))

rs2 - s.m.art (junior :D)

NikolaVS
28.05.2010, 11:36
ako je pop konstanta za "najbolji" onda da ;)

Eragon 96
28.05.2010, 17:15
Ја јутрос да погледам статистику савеза да видим где смо све у топ 10 и видим ово:

moj savez se raspao, jer eto nismo bili deo nikakve alijanse, tj. neutralni i sada nam je dato da biramo izmedju dve vodece ally na ++ koordinatama , S.U. ili AID - RMD a ja sam izabrao ovu drugu tj. onu u kojoj sad kazes da igras xD

xxx _
28.05.2010, 20:20

swaka cast..:cool:

Lignja od papira
28.05.2010, 21:13

Jes' ti bio s.m.art na proslom rs2?

milepsr
29.05.2010, 01:17
Jes' ti bio s.m.art na proslom rs2?

Nije :) To mu je ujak, igra i on pomalo ovde na rs2...

Pobednik
29.05.2010, 15:34

U populaciji jeste, ali to nista ne znaci .. Ko je bolji videce se kad krenu akcije katanja.. :rolleyes:

Denebclimber
29.05.2010, 17:57
Preko preče naokolo bliže... Ajde kada će taj raspust, slabo vam ide opet :P

Da nisi mozda ti sa karaburme? :)

nisam :)

cezarr
31.05.2010, 15:00
U populaciji jeste, ali to nista ne znaci .. Ko je bolji videce se kad krenu akcije katanja.. :rolleyes:

Katanje je pocelo, U-Dinosaurus nam se jos i zahvaljuje, kaze: (ima medalju za branioca nedelje): Hvala svima koji su pomogli da se ova medalja osvoji. (tako nesto). Tako da ;)

griffin rs2
31.05.2010, 17:20
Katanje je pocelo, U-Dinosaurus nam se jos i zahvaljuje, kaze: (ima medalju za branioca nedelje): Hvala svima koji su pomogli da se ova medalja osvoji. (tako nesto). Tako da ;)
Nema na čemu i drugi put.

Zagor_
31.05.2010, 19:55

ма нема шансе да су већ почела катања :rolleyes:

cezarr
31.05.2010, 20:03

Ako mi napadac dozvoli da stavim izvestaj da li moram da sakrijem ime sela i igraca?

cezarr
31.05.2010, 20:06

http://travian-reports.net/rs/report/2577005b577

POCELO JE!!!!!!!!!!!!!!! :viking:

Eragon 96
31.05.2010, 22:03

s' obzirom da prvi (Gorosh) ima 4 sela ne cudi me!

Zagor_
31.05.2010, 23:38
Извињавам се следећим :
BITANGE,ORTHODOX, -SP-, -SP- BWC, RELAX!, Ortodoks и сви остали савезницима што сам Вам покварио ионако кишно вече и исцимао да шаљете сав деф што имате, да се неби дечко мучио са житом (знам која је то мука) целу ноћ чекајући мене нек иде лећи и одмара....нећемо га дирати ;)

Нећу више мајке ми :P

Eragon 96
01.06.2010, 10:37

hehe, onda mozemo jos malo da ocekujemo i staresine da udju u igru!

milepsr
01.06.2010, 11:30

Pocelo je jos pre 10 i vise dana :)

Zagor_
01.06.2010, 13:59
Молио бих вође савеза : BITANGE,ORTHODOX, -SP-, -SP- BWC, RELAX!, Ortodoks итд. да поново пусте кружну поруку да не иде мени дефф већ да иде играчу Zulu , јер нема потреба да мени шаљу дефф ...једино ако мисле да имам вишка жита... или да пусте кружну да пошаљу и жито за прехрану те војске које су послали.
Мени лично не смета војска али ми је проблем жито.;)

... luxi ...
01.06.2010, 14:35
Молио бих вође савеза : BITANGE,ORTHODOX, -SP-, -SP- BWC, RELAX!, Ortodoks итд. да поново пусте кружну поруку да не иде мени дефф већ да иде играчу Zulu , јер нема потреба да мени шаљу дефф ...једино ако мисле да имам вишка жита... или да пусте кружну да пошаљу и жито за прехрану те војске које су послали.

Aha, vidim na sta mislis :) Salju pojacanje umesto fake - neka, desava se ;) :D

Laza III Silni
02.06.2010, 06:45
I S.U. je pokušao da kata RMD ... Zakucali su 2 offa, izgubili 3. u kontri, a uspeli sve zajedno da sruše silos i jednu njivu ?! Svaka čast organizatorima akcije uz lepe želje da i dalje nastave isto tako ;)

Vannaa
02.06.2010, 08:22

:D hvala na skrenutoj paznji, uvazicemo tvoju molbu, a sta da ti kazem? - igramo sa pocetnicima, jos im nije sve bas jasno, ni travinaske skracenice, ni razlika izmedju off i deff... Pravo je zadovoljstvo na suprotnickoj strani imati takvog igraca, na vise gresaka si nam ti ukazao nego sto smo ih sami primetili? Jes' ti siguran da ne igras za nas? :love:

Zagor_
02.06.2010, 09:58
:D hvala na skrenutoj paznji, uvazicemo tvoju molbu, a sta da ti kazem? - igramo sa pocetnicima, jos im nije sve bas jasno, ni travinaske skracenice, ni razlika izmedju off i deff... Pravo je zadovoljstvo na suprotnickoj strani imati takvog igraca, na vise gresaka si nam ti ukazao nego sto smo ih sami primetili? Jes' ti siguran da ne igras za nas? :love:

Као и што сама знаш, да ја травиан не схватам лично нити ми је намера да се мрзимо ако нисмо у истом савезу или алијанси. Борбе на травиану не гледам као борбе у стварном свету, ово је ипак само игра где треба да се зготиве људи а не да се мрзе.
Не играм Ивана ни за кога већ за другарство и дружење а успут и зезање, играм поштено и нема чега да се стидим.
Сви знају да смо у почетку били у -SP- (south park , sada SRBO.SP) али ти исти људи који су тамо у савезу сада окрећу главу као да се не познајуемо, на скајпу немају образа ни да се јаве, то је само доказ да се ја поносим са свиме што сам урадио до сада и да се не стидим рећи све што је било.

NikolaVS
02.06.2010, 11:46
I S.U. je pokušao da kata RMD ... Zakucali su 2 offa, izgubili 3. u kontri, a uspeli sve zajedno da sruše silos i jednu njivu ?! Svaka čast organizatorima akcije uz lepe želje da i dalje nastave isto tako ;)

lazo sheceru daj broj fona :P:D:P:D:P

Dalmatinac
02.06.2010, 22:00
Stanje na +/- je blago receno , negde izmedju utopije i anarhije. :laugh:
Na "globalnoj" :P politickoj sceni nema blokovske podele, hladnog rata , trke u naoruzavanju i istrazivanju svemira, Kubanske krize, Berlinskog zid, rat u Vijetnamu :( samo PON-vi i saradnje.
+/- pocinje da lici na hipi komunu (serija spontanih dogadjaja i igara :blushing: )Utopija? Infantilizam?
Takvi stavovi vodja na +/-, takvo ponasanje i takav stav, snaga su koja ce izmeniti travian . Mrznja i rat ustupice ce mesto miru i ljubavi na ovim kordinatama . :(
Sarkazma i ironije nikada dosta :P a kako je travian ratna igrica , zaboravite onu hipi parolu "vodite ljubav a ne rat " i peglajte ;)

Čeda Kasapin
02.06.2010, 22:26
Као и што сама знаш, да ја травиан не схватам лично нити ми је намера да се мрзимо ако нисмо у истом савезу или алијанси. Борбе на травиану не гледам као борбе у стварном свету, ово је ипак само игра где треба да се зготиве људи а не да се мрзе.
Не играм Ивана ни за кога већ за другарство и дружење а успут и зезање, играм поштено и нема чега да се стидим.
Сви знају да смо у почетку били у -SP- (south park , sada SRBO.SP) али ти исти људи који су тамо у савезу сада окрећу главу као да се не познајуемо, на скајпу немају образа ни да се јаве, то је само доказ да се ја поносим са свиме што сам урадио до сада и да се не стидим рећи све што је било.

Verovatno imaju razlog sto ti se ne javljaju a msm da si ti ovde i ispisao dovoljno oko toga ko si i kakav a i kako shvatas ovu igru :)
To kakav si igrac vreme ce ti pokazati,steta sto nisam tu jedno vreme(obaveze,fax..diplomski i ostalo al vraticu se kasnije da vidim sta se desava)Evo i sad sam usao da vidim sta sam propustio na forumu i ono 50% tvojih postova i prozivki detinjastih koje vise niko i ne cita i samo ne znam sta mod radi ako takve gluposti ne brise.Vidim da su se moji organizovali u ally SRBO :) a nacuo sam i neke saradnje izmedju BIA-SRB.AID al eto cak ni ne igram a nacujem svasta :rolleyes:
Ako je to tacno msm da je to velika greska jer u slucaju da jedni od njih budu pregazeni ovaj drugi ce takodje snositi posledice osim ako niste sracunali sve kvadrante vs SRBO :)

Pozz svima i eto me za par meseci :)

Zagor_
02.06.2010, 23:25
Verovatno imaju razlog sto ti se ne javljaju a msm da si ti ovde i ispisao dovoljno oko toga ko si i kakav a i kako shvatas ovu igru :)
To kakav si igrac vreme ce ti pokazati,steta sto nisam tu jedno vreme(obaveze,fax..diplomski i ostalo al vraticu se kasnije da vidim sta se desava)Evo i sad sam usao da vidim sta sam propustio na forumu i ono 50% tvojih postova i prozivki detinjastih koje vise niko i ne cita i samo ne znam sta mod radi ako takve gluposti ne brise.Vidim da su se moji organizovali u ally SRBO :) a nacuo sam i neke saradnje izmedju BIA-SRB.AID al eto cak ni ne igram a nacujem svasta :rolleyes:
Ako je to tacno msm da je to velika greska jer u slucaju da jedni od njih budu pregazeni ovaj drugi ce takodje snositi posledice osim ako niste sracunali sve kvadrante vs SRBO :)

Pozz svima i eto me za par meseci :)

Једини разлог због којег се не јављају је манипулација од стране Вас Шумара из савеза ORBIT.
Сигурно се нећу теби доказивати какав сам ја играч, то питање можеш поставити било којем играчу из савеза WARRIORS и WARR TS, и одмах ти могу рећи да код нас нико не глуми "великог вођу".
Видим редовно пратиш сваки мој пост :) надам се да ћеш и научити нешто, можда и више него на факултету. А то што потенцираш Озренку да брише постове мислим да се џабе трудиш јер ако прочиташ сваки мој пост бар два пута , полажеш гарант дипломски.
Да ли то већ страх преовладава код тебе чим се плашиш могуће сарадње које си начуо а чак и не играш, или је љубомора ?
А признај да би и било глупо да поред толико сарадњи и ПОН-ова имате још коју.
Јесте понудили и рс2 тиму сарадњу ?

xxx _
05.06.2010, 15:31
Једини разлог због којег се не јављају је манипулација од стране Вас Шумара из савеза ORBIT.
Сигурно се нећу теби доказивати какав сам ја играч, то питање можеш поставити било којем играчу из савеза WARRIORS и WARR TS, и одмах ти могу рећи да код нас нико не глуми "великог вођу".
Видим редовно пратиш сваки мој пост :) надам се да ћеш и научити нешто, можда и више него на факултету. А то што потенцираш Озренку да брише постове мислим да се џабе трудиш јер ако прочиташ сваки мој пост бар два пута , полажеш гарант дипломски.
Да ли то већ страх преовладава код тебе чим се плашиш могуће сарадње које си начуо а чак и не играш, или је љубомора ?
А признај да би и било глупо да поред толико сарадњи и ПОН-ова имате још коју.
Јесте понудили и рс2 тиму сарадњу ?

dal ce neko banovati ovog coveka... pocinje da preteruje.......:blushing:

Eragon 96
05.06.2010, 16:16
dal ce neko banovati ovog coveka... pocinje da preteruje.......:blushing:

a sto ti stalno stavljas :blushing:? izgleda *****no

xxx _
05.06.2010, 16:47

ovo nije mesto za takve odgovore.. ima pvt...pa postavi pitanje... hvala..

ajmo malo stanje na serveru.:rolleyes:

Denebclimber
07.06.2010, 01:34

izgleda opasnije :D

xxx _
07.06.2010, 19:53
izgleda opasnije :D

da da :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

daj ljudi jel i dvica pocinje da se pretvara u smor:huh::huh::huh::huh:

xxx _
07.06.2010, 21:12
Stanje na +/- je blago receno , negde izmedju utopije i anarhije. :laugh:
Na "globalnoj" :P politickoj sceni nema blokovske podele, hladnog rata , trke u naoruzavanju i istrazivanju svemira, Kubanske krize, Berlinskog zid, rat u Vijetnamu :( samo PON-vi i saradnje.
+/- pocinje da lici na hipi komunu (serija spontanih dogadjaja i igara :blushing: )Utopija? Infantilizam?
Takvi stavovi vodja na +/-, takvo ponasanje i takav stav, snaga su koja ce izmeniti travian . Mrznja i rat ustupice ce mesto miru i ljubavi na ovim kordinatama . :(
Sarkazma i ironije nikada dosta :P a kako je travian ratna igrica , zaboravite onu hipi parolu "vodite ljubav a ne rat " i peglajte ;)

ne znam, meni sve ovo lici na veliku buru... kad krene bice lepih ratova...al daj da krene vise.. smaraju properi.. stekaju rese.. a vojske nigde....

*CIPIRIPI*
07.06.2010, 21:28
ne znam, meni sve ovo lici na veliku buru... kad krene bice lepih ratova...al daj da krene vise.. smaraju properi.. stekaju rese.. a vojske nigde....

I ja jedva cekam da krene...Ali kako vreme prolazi sve mi se cini da ce server biti dosadan...OCU AKCIJE!

:sw:

Loo
09.06.2010, 19:48

Da TI znas razliku izmedju "off i deff", znala bi da se pise "off i DEF", a ne "off i deff". :P:P

milepsr
09.06.2010, 19:59
I ja jedva cekam da krene...Ali kako vreme prolazi sve mi se cini da ce server biti dosadan...OCU AKCIJE!

:sw:

Cuti tu i farmaj :) Nemoj da me izazivas :P

Čeda Kasapin
09.06.2010, 22:41
auuu kakva je ovde tisina...
pa gde nam je zagor?da nije i on poceo da uci nesto ili je nedaj boze odustao :(
sta se novo desilo...?
bia-aid kako gurate?
sta ima kod tipi novo?vidim da je tacno ono sto sam najavio da cete da kidate server :)
lako prepoznajem kvalitet :) svaka cast...jedini pored SRBO koji se igraju.
- + se smorio..prece ljudi na domine jer im je dosadno :(

Nego aj zagore daj tvoje misljenje jer ti sve znas najbolje i sve pratis pa naravno uz sve statistike i tabele ..evo cu da kazem milojku i video bim da instalira ovde ili ces na grafoskopu?

*CIPIRIPI*
10.06.2010, 13:15
Cuti tu i farmaj :) Nemoj da me izazivas :P

Golube,dajem sve od sebe ali slabo ide...Moram da krenem da katam :D

Zagor_
10.06.2010, 14:28
pa gde nam je zagor?

:nevidljiv:

xxx _
10.06.2010, 19:25
rs2-trenutno pauza TroubleMakers

cedo vracaj se na nalog da nebi stobom probo furunu..:P:P:P:P:D

SteppenWolf
10.06.2010, 21:04

ajde pokazi mi logove izgubljenih offova... ovo sto pricas... 2+3=5

takodje su odlicna katanja bila AID-a koliko ja videh skloniste sa 11 na 10.... kakav uspeh
samo je cudno sto je u toj prici U-Dinosaurus prvi branitelj servera sa preko 1500 ubistava...
jel ste sigurni da su te kate lako prosle....:blushing :blushing::blushing:

miki riki
11.06.2010, 00:44
Ima li neko neku informaciju o plusu

tamo nekih promena ima vidim ali ne znam nikog :(

NikolaVS
11.06.2010, 00:53
prica se bice rata ;)
ovde na -/- ziva dosada :(

xxx _
11.06.2010, 05:40
prica se bice rata ;)
ovde na -/- ziva dosada :(

rat ,rat rat....prece marsovci doci nego rat zapoceti na dvojci....smor...:blushing:

milepsr
11.06.2010, 08:31
rat ,rat rat....prece marsovci doci nego rat zapoceti na dvojci....smor...:blushing:

Pa sta cekas ? Zapocni ga i nece ti biti dosadno :) Ne mogu da shvatim sto ljudi uvek cekaju da neko drugi uradi nesto umesto njih :)

xxx _
11.06.2010, 16:20
Pa sta cekas ? Zapocni ga i nece ti biti dosadno :) Ne mogu da shvatim sto ljudi uvek cekaju da neko drugi uradi nesto umesto njih :)

:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

ajde :P:P:P

Denebclimber
12.06.2010, 06:36
izgleda da ce pioniri ostati bez zlata za pljacku ove nedelje :)

al ste zato krenuli da popate :D

makronjero
12.06.2010, 08:52
izgleda da ce pioniri ostati bez zlata za pljacku ove nedelje :)

al ste zato krenuli da popate :D

Manje vise sto popamo, nego i mlatimo :)
A za pljacku ima vremena, laganica ;)

xxx _
12.06.2010, 09:27

a volite i preletace

makronjero
12.06.2010, 09:29
a volite i preletace

Bolje da ostane jak nalog na serveru, nego da ga izgubite kasnije pa da kukate :)

xxx _
12.06.2010, 09:35
Bolje da ostane jak nalog na serveru, nego da ga izgubite kasnije pa da kukate :)

pa ima logike.... samo neznam ko za kim kuka i kuka ce.. :P

makronjero
12.06.2010, 10:06
pa ima logike.... samo neznam ko za kim kuka i kuka ce.. :P

kuka ce se pise zajedno :)

A mi ne kukamo ni za kim... Ne znam odakle ti to ;)

miki riki
12.06.2010, 13:32
sala salu stize

nego vidim na ++
RMD se bacio u akciju rasturanja novoosnovanih krila OFAH-a
deluju po dubini :D:D:D a rade na sirini sa SU
bas pametno:P:P:rolleyes::rolleyes:

Zdravko
12.06.2010, 14:53
Kakvo je stanje na rs2 ? Imal' koga od Prasadi.. :P

Cedice daj ti mi reci ?

majkan
12.06.2010, 14:54

Cedice daj ti mi reci ?

prasici su se ucutali jos malo pa svinjokol :)

koljac
12.06.2010, 15:05

Naucili su i prasici da kolju nemas frke.. :cool:

miki riki
12.06.2010, 17:15

reci ti meni druze na private kako da vas nadjem
igrate li ovaj server u istoj ekipi ko rsx :)
da saradjujemo malo :)

Čeda Kasapin
12.06.2010, 22:43

Cedice daj ti mi reci ?

Ma ja sam ovde penzioner...al vojni :)
Ne smes biti jak na rs inace ce svi da te dave pitanjima sto ovo a sto ono? i sta ce ti ovaj ili onaj...ne mogu ljudi docekati vreme pa da im sve bude jasno :)

Ne igram vise..samo upadam malo kad treba,tj kad bude potrebe do tad sam u kladionici ili sa knjigom :)

ps.sta bi sa zagorom?sto izasao iz onog svog "prejakog" saveza? :(

NikolaVS
13.06.2010, 05:06
ja i dalje cekam lazino vidjenje!!!
lazo sheceru javi se :D:D:D

Zdravko
13.06.2010, 11:20
Ma ja sam ovde penzioner...al vojni :)
Ne smes biti jak na rs inace ce svi da te dave pitanjima sto ovo a sto ono? i sta ce ti ovaj ili onaj...ne mogu ljudi docekati vreme pa da im sve bude jasno :)

Ne igram vise..samo upadam malo kad treba,tj kad bude potrebe do tad sam u kladionici ili sa knjigom :)

ps.sta bi sa zagorom?sto izasao iz onog svog "prejakog" saveza? :(

Kaze Baba reci Cedi da se mane toga nek se vata knjige pa ja prenosim... :D

Lepu zabavu na s2 svima zelim...

Denebclimber
13.06.2010, 17:37

ma da sad ce raspust :D

a koga mlatite samo da mi je znati...? :)

nego videste li ovu bruku od 'fudbala' ?
ceda igrao keca za 200 golda :D

NikolaVS
13.06.2010, 18:30
ova rs2ka je bas drugarski server prilicno monotono za sada
vidim neke bitange napustile savez i otisle u saveze sa svojih + kordinata
pravi se neki balans

Čeda Kasapin
13.06.2010, 18:31
ma da sad ce raspust :D

a koga mlatite samo da mi je znati...? :)

nego videste li ovu bruku od 'fudbala' ?
ceda igrao keca za 200 golda :D

pojeli ameri juce...danas nasi..nema vise sta ni da se kladis...sve dogovoreno i namesteno kao na travianu :(

xxx _
13.06.2010, 20:35
pojeli ameri juce...danas nasi..nema vise sta ni da se kladis...sve dogovoreno i namesteno kao na travianu :(

sram ih bilo...aj jacu ti pozajmim 1k drwa pa nosi na pijacu pa prodaj za gwozdje pa to menjaj za glinu a glinu za zito a zito predaj u mlin odradi brasno ...brasno predaj pekaru a pekari neka ti daju kes.. :PPPPPP:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::ro lleyes:

majx
14.06.2010, 08:44
Nestao savez bitange, lepo

Angel of death
14.06.2010, 09:15

????? http://s2.travian.rs/allianz.php?aid=117

Loo
14.06.2010, 12:09

Haha, nije tebi lako... :P

Čeda Kasapin
14.06.2010, 14:43

Hehe..sega mega g4s :)

Nego sta je sa + - jesu i oni sa svima u saradnji i ponu na tim kordinatama?
++ se vec spojio sa BIA i drugari pa me interesuje jel se to svi nesto grupisu radi nekom odredjenog cilja(ako mislite da je ww trka vec pocela) ili jednostavno dosadno vam da ratujete pa cete 12 meseci da simujete pa onda docekate svojih bukvalno 5min kad posaljete off na ww a u slucaju da ste deffer odmah se gasite ili poklonite nekom nalog...Ne valja takva taktika..ne dajete igracima zabavu a to su dosli da traze ovde...tesko ce bilo ko izgurati 12meseci simovanja.Bolje je dok igraci imaju koga da napadaju i od koga da se brane,ostaju zajedno,bolje saradjuju,upoznaju se i to im drzi paznju

i ako moze neko na pvt da mi posalje sta se to desilo na rs3?..ko je koga ispalio i kako?
nacuo sam da je opet bia nekog ispalila al ne znam tacno pa dajte mi info ko moze :)
HVALA

dacanaldo
14.06.2010, 15:03

++ se vec spojio sa BIA i drugari pa me interesuje jel se to svi nesto grupisu radi nekom odredjenog cilja(ako mislite da je ww trka vec pocela) ili jednostavno dosadno vam da ratujete pa cete 12 meseci da simujete pa onda docekate svojih bukvalno 5min kad posaljete off na ww a u slucaju da ste deffer odmah se gasite ili poklonite nekom nalog...Ne valja takva taktika..ne dajete igracima zabavu a to su dosli da traze ovde...tesko ce bilo ko izgurati 12meseci simovanja.Bolje je dok igraci imaju koga da napadaju i od koga da se brane,ostaju zajedno,bolje saradjuju,upoznaju se i to im drzi paznju

i ako moze neko na pvt da mi posalje sta se to desilo na rs3?..ko je koga ispalio i kako?
nacuo sam da je opet bia nekog ispalila al ne znam tacno pa dajte mi info ko moze :)
HVALA

Cedo ne spamuj nego knjigu u sake .
A sto se stanja na serveru tice pa naucili ljudi lekcije , diplomatija je daleko jace oruzje od bilo kog offa i deffa. Nemoj da zaboravis da nas narod ne ceni nista osim pobede , uzmi fudbal npr nek pobedimo 1:0 a da igramo kao babe i da je pobeda samo delo srece , svi ce reci dobro je dobili smo , niko nece reci imali smo srece .

Nego Cedo kad ces do Zemuna , ove vrucine ubise , taman nesto hladno da se popije.

Angel_NN
14.06.2010, 15:12

HVALA

huuuh decko ja tebe nista,ama bas nista nisam razumeo?!!!! jedino ovo za rs3 kontam sta pitas :blink::blink::blink:

Hajde ponovo....

Double trouble
15.06.2010, 00:26
Slozio bih se sa cedom, zato i igram u savezu sa 20 clanova i 2 saradnje. Osim toga zna se da onaj ko u startu ima 20 nezdravih saradnji na kraju prodje kao bos po trnju, sto zbog spletkarenja i prevari, sto zbog odustajanja igraca zbog dosade a to bi ti ujedno Cedo bio i odgovor za rs3

NikolaVS
15.06.2010, 01:00
slazem se sa doublom :cool:
inace chedin nalog je deo alijanse koju cine 15 saveza oformljenih u roku od 3 nedelje,sasvim moguce da je to novi rekord rs servera po broju saradnji u ovom razvojnom delu ;)
cisto da se zna kada citate njegove savete da ne treba da imate puno saradnji ;)

Čeda Kasapin
15.06.2010, 02:30
slazem se sa doublom :cool:
inace chedin nalog je deo alijanse koju cine 15 saveza oformljenih u roku od 3 nedelje,sasvim moguce da je to novi rekord rs servera po broju saradnji u ovom razvojnom delu ;)
cisto da se zna kada citate njegove savete da ne treba da imate puno saradnji ;)

Evo taman da odgovorim i tebi pa me opet nema :)
SRBO ima oko 11 saradnji a BIA ima oko 10 al sad cu ti objasnim razliku!

Od SRBO 11 saveza ...6 je u top 20 saveza po rangovima skoro svim.
Pa sad ako pogledam i ono sto cini tvoju alijansu i gde je samo 1 od vas 10 u top 20 da ne kazem i top 10 statistikama onda nisi bas nesto kompetetan da delis nekome lekcije niti da se javljas bas na ovu temu,osim ako ne racunas i AID sa vama?!

Nase saradnje su ugovorene pre pocetka servera i ovako ce se igrati do kraja!
Dodan je samo ortodox kojeg ste vi muvali 7 dana pa niste uspeli :rolleyes:
E sad da je ortodox hteo sa vama onda bi vas bilo oko 14-15 a nas oko 6-7 i mislim da ti to bode oci jer tek tad bi bili ravnopravni.

Hvala jos jednom Nikola.Ako nesto treba slobodno na skype

A za DT staru legendu i lisca veliki pozz

Denebclimber
15.06.2010, 04:40
[QUOTE=Čeda Kasapin;308038]Evo taman da odgovorim i tebi pa me opet nema :)
SRBO ima oko 11 saradnji a BIA ima oko 10 al sad cu ti objasnim razliku!

Od SRBO 11 saveza ...6 je u top 20 saveza po rangovima skoro svim.
Pa sad ako pogledam i ono sto cini tvoju alijansu i gde je samo 1 od vas 10 u top 20 da ne kazem i top 10 statistikama onda nisi bas nesto kompetetan da delis nekome lekcije niti da se javljas bas na ovu temu,osim ako ne racunas i AID sa vama?!
/QUOTE]

dodao bi samo - reorganizacija u toku :D

NikolaVS
15.06.2010, 10:03
meni nista ne bode oci samo sam se osvrnuo na savete da ne treba previse saradnji imati
nas ima 9 ali su manji savezi
vi ne navodite u profilima ponove sa +/- ili suprotno sta vec ona valhala kako se zovu

to da nas je jedan u top20 i price oko ortodoxa to ne zelim da diskutujem jer bi potrajalo

aid i bia nemaju veze ;)

uzdravlje, uzivajte :cool:

Angel_NN
15.06.2010, 10:12
meni nista ne bode oci samo sam se osvrnuo na savete da ne treba previse saradnji imati
nas ima 9 ali su manji savezi
vi ne navodite u profilima ponove sa +/- ili suprotno sta vec ona valhala kako se zovu

to da nas je jedan u top20 i price oko ortodoxa to ne zelim da diskutujem jer bi potrajalo

aid i bia nemaju veze ;)

uzdravlje, uzivajte :cool:

Seceru samo se opusti !! Sad kad bia uzme rs3 selimo se na rs2 !!! Pa da se igramo,i Cedo mislim da si pogresio oko prebrojavanja saveza,ali ok !!! necu da se mesam ....

Denebclimber
15.06.2010, 15:33
Seceru samo se opusti !! Sad kad bia uzme rs3 selimo se na rs2 !!! Pa da se igramo,i Cedo mislim da si pogresio oko prebrojavanja saveza,ali ok !!! necu da se mesam ....

ajde preselite se, pa da vas posle preselimo na neki kineski server :D

nije mesija ko je najglasniji vec ko cuti najmudrije ;)

Angel_NN
15.06.2010, 18:57
ajde preselite se, pa da vas posle preselimo na neki kineski server :D

nije mesija ko je najglasniji vec ko cuti najmudrije ;)

Ovako prijatelju,prvo ne vuci me za jezik,da se ne svadjamo za dzabe,dosta mi je rs3 foruma i klasicnih izfoliranih i izkompleksiranih balavaca i maloumnika, pa bih te molio da me zaobidjes i ubuduce kada ostavljas komentare daj po koju cinjenucu,bez praznih prica i bez prozivanja i vredjanja,pride na sve ja ti nisam ni drug,ni saborac,ni brat,tata,kum -NIKO- stoga ostavi se corava posla....

Ovde ne moze ni da se kaze nesto,a da ti ne krenes da S*RES,opusti se igramo se !!!

a ovo o mesiji,sto si ostavio dobro razmisli i shvati sutinu,videces da si sam sebe prozvao !!!
(ko ima 2g mozga shvatice sta sam rekao)

I molim te, ne odgovraj mi na post,ali molim te !!!!

@Dzonsone : vreme je da idemo odavde !!!

Pozdrav!!!

NikolaVS
15.06.2010, 22:34
opusteno nele druzimo se ;) ionako smo na ovom forumu dovoljno tihi
jos malo manje od 24h pa ovde krece zezanje :D

the king has spoken :cool:

xxx _
16.06.2010, 05:46
znaci bice rata na rs2...da se ja manim onda popanja... da spremam armije.. posto ce nas bija pocistiti... al samo ne znam kad....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

aj pozzz..:PPPP

Denebclimber
16.06.2010, 06:31
Ovako prijatelju,prvo ne vuci me za jezik,da se ne svadjamo za dzabe,dosta mi je rs3 foruma i klasicnih izfoliranih i izkompleksiranih balavaca i maloumnika, pa bih te molio da me zaobidjes i ubuduce kada ostavljas komentare daj po koju cinjenucu,bez praznih prica i bez prozivanja i vredjanja,pride na sve ja ti nisam ni drug,ni saborac,ni brat,tata,kum -NIKO- stoga ostavi se corava posla....

Ovde ne moze ni da se kaze nesto,a da ti ne krenes da S*RES,opusti se igramo se !!!

a ovo o mesiji,sto si ostavio dobro razmisli i shvati sutinu,videces da si sam sebe prozvao !!!
(ko ima 2g mozga shvatice sta sam rekao)

I molim te, ne odgovraj mi na post,ali molim te !!!!

@Dzonsone : vreme je da idemo odavde !!!

Pozdrav!!!
pozdrav,
upravo si aktivirao dugme za samodestrukciju i bices unisten za 3...2...1..boooooooom :D nema te!
sto si ti drcan toliko? ako ti je dosta iZkompleksiranih klinaca zasto se palis na obicnu malu carku? :D
oces mi ti odredjivati sta cu davati u svojim komentarima? si ti neki mod ovde? :P
i gde si ti nasao vredjanje u mojim postovima? koliko ja vidim ti si ovde pljunuo po meni...
opusten sam ja igramo se nema frke al nema ni potrebe za ovakvim postovima kao sto je tvoj prema tome ti si taj koje se*e
ja samo tiho se*uckam i nosim kate sa sobom :D
I izvini stvarno ali morao sam da ti odgovorim (bilo jace od mene) :D

evo ti jedna pesmica da se opustis malo, zaebane ove vrucine kad udare u glavu :D
http://www.youtube.com/watch?v=a_BhhBRKPQc&feature=related
i samo da znas PRIJATELJU da nije ni nama BITANGAMA lako :D iako mi ne zidamo ww na rs3 mi smo to prerasli sto bi rekla didi :D

P.S. Molim se samo Bogu, a njega ovde ne vidim

Angel_NN
16.06.2010, 11:07
P.S. Molim se samo Bogu, a njega ovde ne vidim

Pocni da se molis,dosao sam !!!!

Denebclimber
16.06.2010, 13:19
Pocni da se molis,dosao sam !!!!

:D idi malo u ladovinu, poceo si da buncas previse