PDA

View Full Version : Trenutno stanje na serveru [rs2]

Странице : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12

Mrvica
24.02.2011, 15:49
http://travian-reports.net/rs/report/91357354b99

ode jos jedan ww na nulicu, ovaj put preko zidica :blushing:

e sada zelje, cestitke i pozdravi

zelja: ispunjena (delimicno, jos pobeda nedostaje) :P

cestitke: toga ce tek biti

pozdravi: pozdravljam i zahvaljujem se svima sa naloga apocalypsa now (jezda, sanja, zmajic, vele, virus), braci "gollum" , mladji i pocketavom (pogotovo sinoc) sto su mi pomagali ne samo sinoc nego i ceo server :ziveli:

toliko od mene za sada :ziveli::ziveli::ziveli:

p.s. spremite mi krempite, zasluzila sam :blink:
p.s. 2 dobila sam dozvolu za log :rolleyes:

Mrvica
24.02.2011, 15:57
zaboravih
da cestitam protivnicima
izvinjavam se, mnogo se izvinjavam :)

idemo sada daljeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

xxx _
24.02.2011, 16:01
cestitke....:nosila:

Denebclimber
24.02.2011, 16:25
http://travian-reports.net/rs/report/91357354b99

ode jos jedan ww na nulicu, ovaj put preko zidica :blushing:

e sada zelje, cestitke i pozdravi

zelja: ispunjena (delimicno, jos pobeda nedostaje) :P

cestitke: toga ce tek biti

heheh cestitke na logu mrvice, da ne kazem bata gale :D

:ziveli:

Lepo sam ja rekao da BITANGE imaju najmanje sanse za pobedu, jer nas svi mrze, sto neprijatelji, sto 'prijatelji' i da nas nema, verovatno bi WW trka vec bila resena u vasu korist, sto kaze Jovana Zajcev, bar imate sa kim da se igrate... :)

Nema veze mi idemo do kraja da se igramo pa sta bude... :)

Neka pobede najbolji :ziveli:

P.S. pesma za Jocka i ostale BITANGE
http://www.youtube.com/watch?v=sHyCNBx1FIA

pozdrav svima :ziveli:

Čeda Kasapin
24.02.2011, 16:26
mislim da je neko izgubio nesto jedinstvano :D sad ce biti :O:O:O:(:(:( a druge cike ce da :angry::mitraljez: :spank: xexexe a mi ce mo :clap::lol2::ziveli::ziveli::ziveli:
http://travian-reports.net/rs/report/912505598c0

xexexe a rekao sam im da sklone to cudo od granice :|
Svaka cast ekipi iz coska,Dacanu koji se bavi logistikom,LUDI koji se bavi prost.planiranjem,popu koji nam je finansijski direktor,dzo na bezgranicnom spamu,Joci,bredi,Monji i svima koji ne spavaju nego pokusavaju da se igraju sa nama :)

zelim da cestitam Mrvici na lepom offu i sjajnom proceni WU tima za rusenje WW xxx _ e a sad me izvinite moram Joci da stavljam zavoje nocas i sad ste me bas naljutili :cool:

http://travian-reports.net/rs/report/9125610ae52
http://travian-reports.net/rs/report/91372cf1271
http://travian-reports.net/rs/report/913744a7315

ex ex rs2-radnik na mesalici (WW)
ex rs2 gurac kolica (WW )
rs2-WW golder i siter 13 WW sela

Denebclimber
24.02.2011, 16:37
xexexe a rekao sam im da sklone to cudo od granice :|
Svaka cast ekipi iz coska,Dacanu koji se bavi logistikom,LUDI koji se bavi prost.planiranjem,popu koji nam je finansijski direktor,dzo na bezgranicnom spamu,Joci,bredi,Monji i svima koji ne spavaju nego pokusavaju da se igraju sa nama :)

zelim da cestitam Mrvici na lepom offu i sjajnom proceni WU tima za rusenje WW xxx _ e a sad me izvinite moram Joci da stavljam zavoje nocas i sad ste me bas naljutili :cool:

ex ex rs2-radnik na mesalici (WW)
ex rs2 gurac kolica (WW )
rs2-WW golder i siter 13 WW sela

ahahahahah :D :D brate 10 minuta se smejem novom potpisu hahahahahah :D

za ovo prost planiranje, bolje da si napisao BATINANJE :D

Mrvica
24.02.2011, 16:57

hvala puno :blushing:

Denebclimber
24.02.2011, 17:25
hvala puno :blushing:

Nema na cemu :)

edit
nema veze... :D

pajko
24.02.2011, 17:31
Svaka cast Nedo na izvucenom offu , uvek je lepo videti jak rimski off , a ime gollum ne moze da podbaci ni na jednom serveru tako da i za njih idu cestitke.

Odlicno izvedeno , doziran off za deff u ww i maksimalan ucinak. Zaostatak od 250h ( sa 65 na0 ako se ne varam , spavao sam)

Mogao bi WU graditelj da se javi i kaze koliki je zaostatak od "rusenja " 30tak popa je opala populacija ww sela . I jel istina da je bas svaka gradjevina rusena za po 1 stepen , hehe.

Posebne zasluge idu jednom od vodja SO-a koji je sve vreme radio na podrivanju ovog ww-a , nadam se da je sada najzad zadovoljan , kad vec nemoze da bude poper No1 bar neku satisfakciju da ima. Veceras je njegovo vece zajedno sa igracima WU alijanse.

Sve u svemu dicicemo mi ovaj ww iz rusevina ;)

da ne zaboravimo dacanaldo napisao , pajko zalepio

xxx _
24.02.2011, 19:10
staje tuje... idemo dalje..:rolleyes:

BITANGE RULES
24.02.2011, 19:13
Sve u svemu dicicemo mi ovaj ww iz rusevina ;)

Ali pojedini svoj obraz da operu nikad nece :cursing:

Nego sta se desava sa wu forum spamerima, nesto su neobicno tihi... Zatisje pred buru? :)
Cini mi se kao da su malo poceli da grebu... trose se poslednji veliki offovi... zokikov ponovo aktivirao ww... :)

Samo napred mozete vi to, zajednickim snagama :D :D

Mrvica
24.02.2011, 20:04
Svaka cast Nedo na izvucenom offu , uvek je lepo videti jak rimski off , a ime gollum ne moze da podbaci ni na jednom serveru tako da i za njih idu cestitke.

Odlicno izvedeno , doziran off za deff u ww i maksimalan ucinak. Zaostatak od 250h ( sa 65 na0 ako se ne varam , spavao sam)

Mogao bi WU graditelj da se javi i kaze koliki je zaostatak od "rusenja " 30tak popa je opala populacija ww sela . I jel istina da je bas svaka gradjevina rusena za po 1 stepen , hehe.

hvala puno
evo gollumi me kritikuju, oni nisu igrali, malkice su pomagali letos (citaj poperisali) pa da i to dodam da me ne grde dalje :blink::blink::blink:

Elud
24.02.2011, 22:39
Nego sta se desava sa wu forum spamerima, nesto su neobicno tihi... Zatisje pred buru? :)

Не стижу од Вас ни да се јаве :D

Ekspert
25.02.2011, 02:35
Не стижу од Вас ни да се јаве :D

Rade simultanku za kandinskog :muha:

Reskator
25.02.2011, 11:02
E svasta covek moze da sazna na ovom forumu. Taman pomislis da neko zaista igra ovu igru a ono se ispostavi da iza nekih acc ne stoje pojedinci vec celi minibusevi. navodim samo poslednji procitani primer:

.... pozdravljam i zahvaljujem se svima sa naloga apocalypsa now (jezda, sanja, zmajic, vele, virus)...

nema sta, travian i njegova pravila su definitivno raj za pajsere. neka dobro razmisle svi oni koji pominju pivo i cascavanje po zavrsetku servera, da ih ne iznenadi cifra kad treba da obrnu turu. :laugh:

posto nemam nameru da u skorije vrememe saljem postove na ovom forumu, dodacu jos par stvari:

- koristim jedinstvenu :) priliku i da igracu Wildie porucim da se ne sekira jer su za slicne stvari uvek drugi krivi. uostalom reorganizacija alijanse samo sto nije gotova pa se slicni primeri vise nece ponavljati. Ozna je proverila sve.

- izvinjavam se igracu iz wu.broz koji "3 dana slavi rodjendan, danima je mrtav pijan a i kad se loguje na acc nista ne vidi na oci" sto sam zahtevao njegovo izbacivanje iz saveza. nisam znao da si bio aktivan u julu i avgustu i da si od suste vaznosti za savez.

- izvinjavam se igracu koji je svojevremeno imao 0 vojske u tzv. off selu (slozicete se se da off selo ne cini v.kasarna nego vojska) sto sam mu zamerio na pop taktici, da preko reda dobija artifakte i jcp-ove jer u tom momentu nisam znao da za njega ne vaze spiskovi i pravila i da se kad cinis deo uprave svaka taktika isplati. izvinjavam se sto sam mu zamerio da nije fer sto njegovo selo branim od napada 1 na 1.

- igracu koji je svojevremeno pisao "...zasto mene napadas? pa ja ti nisam nista ucinio. Resk te napao i ako imas nerasciscene racune to resi sa njim. molim te, mene nemoj dirati bicu tvoj drugar. please, please, please..." igracu koji se ceo prosli server predstavljao za mass deffera, imao obicno selo za gg pod izgovorom da ima gomilu izvidjaca i da je to razlog zasto mu crop nije gg. igracu koji je ceo server trebao biti ledja offerima a tajno pravio ww off da bi se na kraju zajedno sa njim upuvao... e njemu porucujem da bar u igri RL strahove ostavi iza sebe.

- za kraj, ovog puta bez cinizma... zelim da uputim sve pohvale odeljenskoj zajednici Vasili Zajcev i barbi broz na trudu oko prehrane ww. nekad su me isti ubedjivali da vojska u ww mora da crkava. koliko vidim sad to nije slucaj i iskreno, svaka Vam cast na tome!

Toliko od mene za ovaj forum. Cestitam unapred pobedniku servera koja god strana to bila. bicu tu da ispratim kraj i pomognem oko ww koliko mogu ali jedno je sigurno: sad i nikad vise!

Osmeh Tvoj
25.02.2011, 12:13

Citajuci Reskatora... Mogao bi se izvuci zakljucak da ne stizu da pisu ovde zbog medjusobnih sukoba na skajpu... ;)

kandinsky
25.02.2011, 12:20

Samo oni neka rade simultanku sta god smisljali ja sam dnevno par sati na nalogu najvise zbog saveznika da pokrijem da def ne crkava. Sto se fejkova tice ni ne obracam paznju da li je akcija u toku i da li neko poklapa napade dzaba je i da gledam defa ima toliko koliko ga ima. Cak i da provalim tacno koji je napad pravi opet se situacija nece previse promeniti. Posto vec moram na 0 bolje sto pre da redukujem broj sati koji provedem na nalogu. Imam ja i nekih miseva koji se nisu videli citav server a sada napadaju ostala sela koja znaju da se ne brane. Pa mi cak ni to ne smeta. Opet znam i da te napade ne salje pravi vlasnik naloga vec njegov tzv dual :laugh:

Vasilij Zajcev
25.02.2011, 13:04
Samo oni neka rade simultanku sta god smisljali ja sam dnevno par sati na nalogu najvise zbog saveznika da pokrijem da def ne crkava. Sto se fejkova tice ni ne obracam paznju da li je akcija u toku i da li neko poklapa napade dzaba je i da gledam defa ima toliko koliko ga ima. Cak i da provalim tacno koji je napad pravi opet se situacija nece previse promeniti. Posto vec moram na 0 bolje sto pre da redukujem broj sati koji provedem na nalogu. Imam ja i nekih miseva koji se nisu videli citav server a sada napadaju ostala sela koja znaju da se ne brane. Pa mi cak ni to ne smeta. Opet znam i da te napade ne salje pravi vlasnik naloga vec njegov tzv dual :laugh:

Ja se potpuno slažem sa tobom, Zoki :):up:

- za kraj, ovog puta bez cinizma... zelim da uputim sve pohvale odeljenskoj zajednici Vasili Zajcev i barbi broz na trudu oko prehrane ww. nekad su me isti ubedjivali da vojska u ww mora da crkava. koliko vidim sad to nije slucaj i iskreno, svaka Vam cast na tome!

:blushing: Hvala Bogu da i mene neko jednom pohvali :blushing:

btw, za ove što vire preko tarabe i jedva čekaju da komšiji crkne krava ..jedan citat (iskreno se nadam da to ne prevazilazi vaše mentalne sposobnosti)

Ako mozes da vidis
unisteno delo svoga zivota,
i bez jedne reci da ga ponovo gradis,
ili da bez uzdaha ili protesta,
podneses gubitak onoga sto si dugo tekao;
ako mozes da budes zaljubljen, ali ne i lud od ljubavi
ako mozes da budes jak, a da ipak ostanes nezan,
da ne mrzis one koji tebe mrze,
a da se ipak boris i branis;
ako mozes da slusas kako tvoje reci
izvrcu nevaljalci, da razdraze glupake,
i da cujes kako luda usta o tebi lazu,
a da sam ne kazes ni jednu laz;
ako mozes da sacuvas dostojanstvo i slavu,
ako mozes da budes skroman,
iako si savetodavac kraljeva,
ako mozes da volis svoje prijatelje kao bracu,
a da ti ni jedan ne bude sve i svja;
ako znas da razmisljas, da posmatras i upoznajes,
a da nikad ne postanes skeptik ni rusilac,
ako znas da sanjaris, a da ti san ne bude gospodar,
da mastas, a da ne budes samo mastar;
ako mozes da budes cvrst, ali nikad divalj,
ako mozes da budes dobar,
ako mozes da budes pametan,
a da nisi cistunac i sitnicar;
ako mozes da zadobijes pobedu posle poraza,
a da te dve varke podjednako primis,
ako mozes da sacuvas hrabrost i glavu,
kad je svi ostali izgube.
Tada ce sreca i pobeda
biti zauvek tvoji poslusni robovi,
i ono sto vise vredi nego slava:
Bices Covek Sine moj!

Travian je ratna igra, ali ipak samo igra, zato naučite da budete ljudi i ovde :) Čast izuzetcima :)

Veliki pozdrav svima od Zajcev team-a:clap: i svih Ljudi (velikim slovima) WU ally !!!!:clap:

Jovana Zajcev :inlove:

makronjero
25.02.2011, 13:06
Citajuci Reskatora... Mogao bi se izvuci zakljucak da ne stizu da pisu ovde zbog medjusobnih sukoba na skajpu... ;)

Samo ti zakljucuj dok jedan po jedan odlaze na 0 :balon:

UzU
25.02.2011, 13:07
ODGOVOR RESKATORU

Nisam mogao da kopiram tvoj post pošto je mnogo dugačak o kvalitetu da ne sudim nisam kompetentan.
Ko si ti?Daj nick sa ovog servera pošto ga očigledno igraš.Sakrio si se iza anonimnosti da bi skupio hrabrosti da nekome nešto kažeš?Pa kakav si to čovek?Miš?G*vno?Reci jasno i glasno šta te mori i ko te mori,a ne ja sam rekao jednom igraču da ovo i onom što slavi rodj sam rekao ono.

SOSA
25.02.2011, 13:55

aaa ne,samo ucimo da rimujemo...:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

rs2 armadilla

john kramer
25.02.2011, 14:07

zato sto si ti 5 sati dnevno na nalogu, siter je 15 sati. ali moze i on da redukuje :angry:

pop80
25.02.2011, 17:43
dobro vece
http://travian-reports.net/rs/report/9170095c05e
http://travian-reports.net/rs/report/91706bfea60
evo jos jedno je otislo na 0

mitasd
25.02.2011, 17:46
:ziveli::ziveli:

Alal vera na napadu... Gorosh BOGATO sa batinama nema sta... Cedo,ALAL vera za off. ;)

Osmeh Tvoj
25.02.2011, 17:48
Samo ti zakljucuj dok jedan po jedan odlaze na 0 :balon:

Molim?
Sta rece? :D

dobro vece

Vasilij Zajcev
25.02.2011, 17:51
dobro vece

Komentar je suvisan,slozice se vecina samnom...
Cestitke na izbacenim offovima i momcima i devojkama(ako ih ima),upuceno nalozima Gorosh i TroubleMakers,kao i logistici!!!

Pozdrav i sve najbolje u daljem toku igre!

Jorda V.G.Zajcev

pop80
25.02.2011, 18:05
uh druze ja sam slab sa onim vasim 2345sata:323454minuta:64535 sekunde
ne sekiraj se ima jos za tebe samo je probelm sto ste za ovo znali pa je moralo ovako,;) stize jos masinerije kad bude bilo potrebno

Čeda Kasapin
25.02.2011, 18:18

Alal vera na napadu... Gorosh BOGATO sa batinama nema sta... Cedo,ALAL vera za off. ;)

Ma off je radjen bez ikakvih pomoci...iskoristili smo ludu malu za 3k kata sto znaci da smo napravili svega 1.5k kata vise nego sto bi napravili bez arta,da je ally ubacila art i rese u ovo nase seoce bilo bi ovo barem 30% jace al ok s obzirom da je sekundarac zadovoljni smo :)

Vidim i da je Pv tj zlizemunac krenuo da nam napada LUDOG...heehe neka postavi logove ovde da ja ne stavljam :)

kate su isecene,ludom skatana obicna sela po 50-100 popa al jcp vec ide,golda se ima pa sad ringe ringe raja

Hvala svima a pogotovo mom dualu popu i malom dzou koji su ovaj off stancali i hranili :)

Hvala i ljudima iz WU koji su nam dali calculatore konacno :)

ps.

[19:19:15] xxx _ joca rs 2 ceda je moj weliki bata :PPPPP: e tako se ide na rusiju

Rene
25.02.2011, 18:22
uh druze ja sam slab sa onim vasim 2345sata:323454minuta:64535 sekunde
ne sekiraj se ima jos za tebe samo je probelm sto ste za ovo znali pa je moralo ovako,;) stize jos masinerije kad bude bilo potrebno

Jedva cekamo. :)

Vasilij Zajcev
25.02.2011, 18:24
Da da :)

Sve čestitke bitangama na offovima :) Gorosh zaista sjajno, doduše nisam manje ni očekivala :) TM lepo!!!

@ Osmeh tvoj - baš to što je rekao :) that's the game :D

Nije u nameri da umanjujem uspeh jer to svakako jeste ali samo da vam šapnem nešto :)
naši dragi analtičari su opet malo bili vredni :)
malo raaanooooooo opet :(

offense Maceman Spearman Axeman Scout Paladin Teutonic Knight Ram Catapult Chief Settler
Troops 23020 0 92139 0 0 31993 548 12773 0 0 1
casualties 23020 0 92139 0 0 31993 548 12773 0 0 1
survivors 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Catapult Building demolished from 85 to 0 level
R.I.P. none of your soldiers have returned

sim je malo radio :D

Hm....zaista ne likujem...ali ipak moram da se zapitam...jel vam govori nešto ispaljivanje ovih offova u ovom momentu? :P

Anyway, idemo dalje igramoooo se :clap:

[19:19:15] xxx _ joca rs 2 ceda je moj weliki bata PPPP: e tako se ide na rusiju :clap:

pozz svima

Jovana Zajcev:inlove:

pop80
25.02.2011, 18:32

Sve čestitke bitangama na offovima :) Gorosh zaista sjajno, doduše nisam manje ni očekivala :) TM lepo!!!

Nije u nameri da umanjujem uspeh jer to svakako jeste ali samo da vam šapnem nešto :)

offense Maceman Spearman Axeman Scout Paladin Teutonic Knight Ram Catapult Chief Settler

Hm....zaista ne likujem...ali ipak moram da se zapitam...jel vam govori nešto ispaljivanje ovih offova u ovom momentu? :P

[19:19:15] xxx _ joca rs 2 ceda je moj weliki bata PPPP: e tako se ide na rusiju :clap:

pozz svima

ne znam da li znas ali mi radimo samo velike sa malima se ispucavamo pre vremena tako da imacete vi jos tih kalkulacija i pomoci analiticara u to ne sumanjam mi idemo na siguricu te kalkulacije radimo na komodoru 64 jbg ali nepogresiv je uvek :spank:

xxx _
25.02.2011, 18:35
swe cestitke bati i ekipi... pokazalisu sta smo radili i cuwali ceo serwer.....

zao mi je za ww , nadam se da ce biti one torte :( ...:blushing:

Čeda Kasapin
25.02.2011, 18:37

pozz svima

E Joco ti zaboravljas da ja ne mogu da pogodim deff kod tebe u jedinicu(to mozes ti jer ga gledas non stop) na skajpu sam ti rekao da ako imas ispod 2m ide na 0 ww to je bila jedina matematika...a ja mogu da lupim i da omasim za 100-200k jer ne znam koliko mozes da ubacis kad vidis napad...a videla si 17h tako da nismo mi bas losi,samo da si ubacila jos 100k deffa vise bilo bi cupavo :)

Vasilij Zajcev
25.02.2011, 18:42
a videla si 17h tako da nismo mi bas losi,samo da si ubacila jos 100k deffa vise bilo bi cupavo :)

Čedo, Čedo :D:D:D

[2:31:13] Jovana Zajcev: :O
[2:31:41] Jovana Zajcev: 14.Čeda je,nisam ja! истакни нападНапад на село ★★★ SSSR ★★★
Батинар: 11:09:20 Копљаник: 11:09:20 Секираш: 13:00:53 Извиђач: 8:40:35 Паладин: 7:48:32 Тевтонски витез: 8:40:35 Ован: 19:31:20 Катапулт: 26:01:47 Поглавица: 19:31:20 Насељеник: 15:37:04 Херој
Јединице ? 0 ? 0 0 ? ? ? ? 0 ?
Долазак
за 16:04:16 сати
у 18:35:48 сати
[2:31:46] TroubleMakers-INTER: (rofl)
[2:31:52] Jovana Zajcev: (rofl)
[2:31:58] TroubleMakers-INTER: jel se bojis?
[2:31:59] TroubleMakers-INTER: :D
[2:32:04] Jovana Zajcev: tebe?
[2:32:06] TroubleMakers-INTER: fejk je bre :S
[2:32:07] Jovana Zajcev: nikad!
[2:32:09] TroubleMakers-INTER: :D
[2:32:11] Jovana Zajcev: :D
[2:33:46] TroubleMakers-INTER: fejk je :P
[2:33:50] TroubleMakers-INTER: hoces sit?
[2:33:52] TroubleMakers-INTER: :D
[2:37:04] Jovana Zajcev: (happy)
[2:37:08] Jovana Zajcev: hocu :P
[2:37:38] TroubleMakers-INTER: onda sam na****o sve ces mi pobiti
[2:37:39] TroubleMakers-INTER: :D
[2:37:51] Jovana Zajcev: :D
[2:38:01] Jovana Zajcev: ja? :(
[2:38:04] Jovana Zajcev: (shake)

hahhahahhahahahhahhahahah :D:D:D

Ekspert
25.02.2011, 18:45
Čedo, Čedo :D:D:D

[2:31:13] Jovana Zajcev: :O
[2:31:41] Jovana Zajcev: 14.Čeda je,nisam ja! Појачање Пошаљи ресурсе истакни нападНапад на село ★★★ SSSR ★★★
Батинар: 11:09:20 Копљаник: 11:09:20 Секираш: 13:00:53 Извиђач: 8:40:35 Паладин: 7:48:32 Тевтонски витез: 8:40:35 Ован: 19:31:20 Катапулт: 26:01:47 Поглавица: 19:31:20 Насељеник: 15:37:04 Херој
Јединице ? 0 ? 0 0 ? ? ? ? 0 ?
Долазак
за 16:04:16 сати
у 18:35:48 сати
[2:31:46] TroubleMakers-INTER: (rofl)
[2:31:52] Jovana Zajcev: (rofl)
[2:31:58] TroubleMakers-INTER: jel se bojis?
[2:31:59] TroubleMakers-INTER: :D
[2:32:04] Jovana Zajcev: tebe?
[2:32:06] TroubleMakers-INTER: fejk je bre :S
[2:32:07] Jovana Zajcev: nikad!
[2:32:09] TroubleMakers-INTER: :D
[2:32:11] Jovana Zajcev: :D
[2:33:46] TroubleMakers-INTER: fejk je :P
[2:33:50] TroubleMakers-INTER: hoces sit?
[2:33:52] TroubleMakers-INTER: :D
[2:37:04] Jovana Zajcev: (happy)
[2:37:08] Jovana Zajcev: hocu :P
[2:37:38] TroubleMakers-INTER: onda sam na****o sve ces mi pobiti
[2:37:39] TroubleMakers-INTER: :D
[2:37:51] Jovana Zajcev: :D
[2:38:01] Jovana Zajcev: ja? :(
[2:38:04] Jovana Zajcev: (shake)

hahhahahhahahahhahhahahah :D:D:D

To je po meni dovoljno za blok :D

Čeda Kasapin
25.02.2011, 18:57
To je po meni dovoljno za blok :D

Pa lepo sam vam rekao da sam siter 13 WW sela na rs2 :)

pritom prva lopata na ww xxx _ i radnik na mesalici kod kamenka :)

A i ova prepiska vam pkazuje da iako sam skucao off na Jovanu mi smo ok i dalje i ovo shvatamo oboje kao igru,ona igra za svoje a ja za svoje i naravno sad cu dobijem 2 parceta torte manje i sedecu u cosku ili na civiluku na okuljanju al sve za drugare

BITANGE RULES :)

mitasd
25.02.2011, 19:19
Ma off je radjen bez ikakvih pomoci...iskoristili smo ludu malu za 3k kata sto znaci da smo napravili svega 1.5k kata vise nego sto bi napravili bez arta,da je ally ubacila art i rese u ovo nase seoce bilo bi ovo barem 30% jace al ok s obzirom da je sekundarac zadovoljni smo :)

I vise nego dovoljno Cedo... :D Svaka cast jos jednom. ;)

Čeda Kasapin
25.02.2011, 19:26
I vise nego dovoljno Cedo... :D Svaka cast jos jednom. ;)

Ode plan...Nemesis i Dacan pocinju svoj mini show na rs2

ja cu se povuci dok mi ne prebace 3x brze a onda cu opet da skakucem po mapi :)

Zoki,Zoki pa setaj plan,gledaj kako joca to radi,zida 20 lvl 20 dana al plan i dalje ima

Jos malo cestitiki SO EKIPI....ili sto bi rekli "MI SMO TA EKIPA" :)

prva lopata ww xxx _ i treca batina bitangi rs2

Ekspert
25.02.2011, 19:37
Ode plan...Nemesis i Dacan pocinju svoj mini show na rs2

ja cu se povuci dok mi ne prebace 3x brze a onda cu opet da skakucem po mapi :)

Zoki,Zoki pa setaj plan,gledaj kako joca to radi,zida 20 lvl 20 dana al plan i dalje ima

Jos malo cestitiki SO EKIPI....ili sto bi rekli "MI SMO TA EKIPA" :)

prva lopata ww xxx _ i treca batina bitangi rs2

Ja bih mu dao jos jedan plan, treca sreca :D

pop80
25.02.2011, 19:56

moze, samo jos mi nemamo plan na nalogu uuuuuuuuuuuuuuuaxaxaxaxaxaxaxaxaxa!!!

Rene
25.02.2011, 20:25

I da imamo, odakle nam? :D

Ekspert
25.02.2011, 22:55
I da imamo, odakle nam? :D

Otmite pa mu dajte, zasluzio je :D

Čeda Kasapin
25.02.2011, 23:09

Kad ce WU da shvati da im je bilo bolje da su otimali planove od PV....ccc 2x dali coveku plan i opet nema plana,evo ako je frka za zidanje cu ja uzmem jedan i zovnem vas u savez ;)

I gde su danas cestitke?Prosle nedelje ste 30 postova istih stavili :)

Ocekivao sam da necete da se naljutite kad ono ccc samo Jovana ispade faca!

SO do pobede! :cool::bokser:

a i muzicka zelja za WU

http://www.youtube.com/watch?v=Pqm6ihkmO74&feature=related

BITANGE RULES !!! :viking:

Čeda Kasapin
26.02.2011, 02:07
:muha:

Gde ćeš na Rusiju, bre?!

http://travian-reports.net/rs/report/8994520f7bc,899474baf9b,899498e938e,89951982b66,89 9533c421f

700k offa= 17 lvl WW Braaaavooooo!!!!!

A special thanx ovom prilikom ide svim WU defferima ( i offerima koji prave deff) za pravljenje i hranjenje ovog deffa! Hvala svima, sjajni ste!!!!

PS. Pozdrav za mog drugara Jakuzu, sa posvetom Maxi salji žito !! :P

I da , odbraniše nas Vinkini druidi!!! Hvala Vinkaaaa!!!

:D :D :D

Morao sam da se podsetim ovih postova :D

Al vam je Rusija..ja spremio taman cizmice i kaput kad ono ladovina :D

Vasilij Zajcev
26.02.2011, 02:26
Čedo, spameru, opet me teraš da se ponavljam...rekla sam ti na pvt već, ali pošto voliš publiku a i da se ne osećaš usamljeno pošto te svi kuliraju, biću dobra i ponoviću ti :D

[25.2.2011 18:34:00] Jovana Zajcev: bravo za gorosha!
[25.2.2011 18:34:03] Jovana Zajcev: (rofl)
[25.2.2011 18:34:10] Jovana Zajcev: svaka cast
[25.2.2011 18:34:39] TroubleMakers-INTER: (bow)
[25.2.2011 18:34:56] Jovana Zajcev: ponosna sam na vas :P
[25.2.2011 18:36:24] Jovana Zajcev: (rofl)(rofl)(rofl)
[25.2.2011 18:36:25] Jovana Zajcev: ode
[25.2.2011 18:36:28] Jovana Zajcev: (clap)
[25.2.2011 18:36:32] Jovana Zajcev: bravo !
[25.2.2011 18:36:57] TroubleMakers-INTER: :*
[25.2.2011 18:37:06] TroubleMakers-INTER: dobar neki kalkulator
[25.2.2011 18:37:06] TroubleMakers-INTER: :D
[25.2.2011 18:37:21] Jovana Zajcev: (rofl)
[25.2.2011 18:37:44] Jovana Zajcev: cestitaj Goroshu i ostatku ekipe od svih nas :)

[25.2.2011 18:46:22] TroubleMakers-INTER: gorosh se klanja

[25.2.2011 18:48:20] TroubleMakers-INTER: znaci cast ti je sto smo se gorosh i ja skucali u tebe
[25.2.2011 18:48:30] Jovana Zajcev: da :D

Mislim da je sve jasno :) Bili ste sasvim dobri i za Rusiju :)

I ne provorciraj me dalje da ne kopiram i ostatak prepiski :P

mahniti sven
26.02.2011, 02:33
Cek bre ..... pred zoru se mrzne

svaka cast za rusenje Zajceva .... lepi offovi nema sta !!!:D

Samo .... nije pitanje ko ima vecE nego ko ima visE :P
Sto se planova tice , ima ih dosta na mapi ;) ceracemo se josh

Dok je SO krenula da ispucava ovake off-ove .... pobeda je nasha !

jezda1/5 / apocalypse now rs2

Ekspert
26.02.2011, 03:20
:D :D :D

Morao sam da se podsetim ovih postova :D

Al vam je Rusija..ja spremio taman cizmice i kaput kad ono ladovina :D

Malo je igracina kao sto si ti, celu godinu nikog ne napasti i simovati u sumi samo zbog jednog napada, pa gde je tu draz i smisao ove igre??? Il to samo ja tako vidim... ;)

Čeda Kasapin
26.02.2011, 03:28
Ma nisam ja igracina...ja sam poper :)
Nisam ja bio tu ceo server al ima jos sasvim dovoljno vremena da se pokaze kakav je ko igrac

A sto se tice velicine offa..pa nemamo manje... :) a i vi imate 2 plana sto znaci ako ih setate zidate skladista :D

pa sad videcemo da li imate bas toliko offa i toliko taktike da ovo zavrsite kako vam odgovara :) samo podseticu vas da trenutno nismo ni vi ni mi u vodjstvu :) pobednik je onaj koji digne 100lvl

A ti Joco RESPECT! Da nema Jovane vec bi pola SO sad bilo pijano...probali smo i taj plan da maznemo al eto prebacili su sto ne znaci da ce sledeci put :)

zzz

popak
26.02.2011, 03:48
e da ovo nam je glavni off nije sekundarac:)

Ekspert
26.02.2011, 06:28
Ma nisam ja igracina...ja sam poper :)
Nisam ja bio tu ceo server al ima jos sasvim dovoljno vremena da se pokaze kakav je ko igrac

A sto se tice velicine offa..pa nemamo manje... :) a i vi imate 2 plana sto znaci ako ih setate zidate skladista :D

pa sad videcemo da li imate bas toliko offa i toliko taktike da ovo zavrsite kako vam odgovara :) samo podseticu vas da trenutno nismo ni vi ni mi u vodjstvu :) pobednik je onaj koji digne 100lvl

A ti Joco RESPECT! Da nema Jovane vec bi pola SO sad bilo pijano...probali smo i taj plan da maznemo al eto prebacili su sto ne znaci da ce sledeci put :)

zzz

Matematika ti nije dobra strana, imaju 3 plana a ne 2 :D

BITANGE RULES
26.02.2011, 07:51
Vidim i da je Pv tj zlizemunac krenuo da nam napada LUDOG...heehe neka postavi logove ovde da ja ne stavljam :)

kate su isecene,ludom skatana obicna sela po 50-100 popa al jcp vec ide,golda se ima pa sad ringe ringe raja

Kolko ja vidim, pola pv saveza je banovano... od 13 naloga sa kojih je imao napade 9 je banovano...
toliko o postenoj igri pv saveza...
jedini koji se izvukao je zemunac, koji inace igra sa posla sa vise kompova, pa se na taj nacin provukao... Al imamo ga utefterenog sad ce bite ringe raja bas :D
sledi kontra napad LUDOG, a mozda i ostale bitange krenu, al mislim da nece biti potrebe, to bi bila prekomerna upotreba sile :D :D

Stanje na serveru :

Sve po starom, usamljene bitange protiv cele pv-wu koalicije, ne znam sta se desava sa ostalim savezima, al ovo je malo sramotno...

Vidim da je i Krampus puko plan... da nas nije onoliko pljuvao po sobama mozda bi mu dali jedan posto imamo viska, ovako nek zamoli wu ili pv da mu daju, posto se prica da im se uslihtao :D

Svaka cast za rusenje WW Cedo I Gorosh, ne smem da zamislim koliki vam je glavni off ako je ovo bio sekundarac :D

BITANGE RULES DO KRAJA

Napisao: JA
Zalepio: JA

sljera
26.02.2011, 10:07
Kolko ja vidim, pola pv saveza je banovano... od 13 naloga sa kojih je imao napade 9 je banovano...
toliko o postenoj igri pv saveza...
jedini koji se izvukao je zemunac, koji inace igra sa posla sa vise kompova, pa se na taj nacin provukao... Al imamo ga utefterenog sad ce bite ringe raja bas :D
sledi kontra napad LUDOG, a mozda i ostale bitange krenu, al mislim da nece biti potrebe, to bi bila prekomerna upotreba sile :D :D

Stanje na serveru :

Sve po starom, usamljene bitange protiv cele pv-wu koalicije, ne znam sta se desava sa ostalim savezima, al ovo je malo sramotno...

Vidim da je i Krampus puko plan... da nas nije onoliko pljuvao po sobama mozda bi mu dali jedan posto imamo viska, ovako nek zamoli wu ili pv da mu daju, posto se prica da im se uslihtao :D

Svaka cast za rusenje WW Cedo I Gorosh, ne smem da zamislim koliki vam je glavni off ako je ovo bio sekundarac :D

BITANGE RULES DO KRAJA

Napisao: JA
Zalepio: JA

Ovo je vrh propagande.:D

Btw cestitam na off-ovima i ocekujemo drugu polovinu goros-ovog offa ;)

:jede:

BITANGE RULES
26.02.2011, 10:30

To je istina
Da si malo igrao server umesto sto si samo cutao i jeo te kokice znao bi

sljera
26.02.2011, 11:50
To je istina
Da si malo igrao server umesto sto si samo cutao i jeo te kokice znao bi

:blink: Da si igrao od pocetka ne bio ovako odgovarao na moj post.

Btw oces malo kokica ? :laugh:

BITANGE RULES
26.02.2011, 12:11
:blink: Da si igrao od pocetka ne bio ovako odgovarao na moj post.

Btw oces malo kokica ? :laugh:

Da sam igrao od pocetka tebe ne bi ni bilo da ti odgovaram na post :P

moze, ako imas i pivo :)

sljera
26.02.2011, 12:53
[QUOTE=BITANGE RULES;344510]Da sam igrao od pocetka tebe ne bi ni bilo da ti odgovaram na post :P

To svakakako verujem ti :lol: ni fejk tvoji nisu poslali do pre nekako da si ti bio sigurno mog acc-a ne bi bilo :rolleye

Nego cekamo nove izvestaje sa fronta tako dado tada.....

:jede: i :ziveli:

Malo sam preterao sa spamom.

BITANGE RULES
26.02.2011, 12:56
Malo je igracina kao sto si ti, celu godinu nikog ne napasti i simovati u sumi samo zbog jednog napada, pa gde je tu draz i smisao ove igre??? Il to samo ja tako vidim... ;)

heheh e ako si mu reko :D

al imate i vi takve igracine, npr ovaj apokapipsa danas, ima ih 10 na nalogu i isto su to uradili, smisao je da sruse ww :)

evo ti jedna pesma od drustva iz coska sume

[1:46:42 PM] sanja-(xena): (chuckle)
[1:46:48 PM] sanja-(xena): (clap)
[1:46:56 PM] sanja-(xena): http://www.youtube.com/watch?v=TkRUA6iMfaE

:D

[QUOTE=BITANGE RULES;344510]Da sam igrao od pocetka tebe ne bi ni bilo da ti odgovaram na post :P

To svakakako verujem ti :lol: ni fejk tvoji nisu poslali do pre nekako da si ti bio sigurno mog acc-a ne bi bilo :rolleye

Nego cekamo nove izvestaje sa fronta tako dado tada.....

:jede: i :ziveli:

Malo sam preterao sa spamom.

ma sljero bre kako ne kapiras, mi smo znali da si ti sve vreme bio nas covek tamo, posle onoga kad si skucao off za nas interes... :D

sto se fejkova tice, i dalje ih ne saljemo, samo saljemo prave napade ;)

sljera
26.02.2011, 13:04
ma sljero bre kako ne kapiras, mi smo znali da si ti sve vreme bio nas covek tamo, posle onoga kad si skucao off za nas interes... :D

Na koji off konkretno mislis ? :blink:

1 Napad na Konfilkatora (hakovan nalog)
2 Napad na zmaja od nocaja (ispostsvilo se da je nas spiun ali trebao mi art)
3 Rusenje ww-a

Dakle navedi koji off .

U koliko nema nista konkretno da kazes po pitanju ovoga ili mog acc-a zaobidji me baljezganjem na forumu i pokazi da si od koristi svom savezu u igri.

Ako nesto ne podnosim to je klevetanje.

BITANGE RULES
26.02.2011, 13:16

Na koji off konkretno mislis ? :blink:

1 Napad na Kofilkatora (hakovan nalog)
2 Napad na zmaja od nocaja (ispostsvilo se da je nas spiun ali terebao mi art)
3 Rusenje ww-a

Dakle navedi koji off .

hahahahaha pa na sva tri :D :D :D

Edit:
ups neko mi hakovo forum nalog

:D :D

sierro(sto bi dacan reko) postao si glavni forumdzija ovde :D to sto te nismo porusili verovatni ti govori mnogo toga
ovo je bio jedan razlog

a drugi je to sto niko sem nas nije ni mogao da te rusi :D

uzivaj bratac :ziveli:

sljera
26.02.2011, 13:27
hahahahaha pa na sva tri :D :D :D

sierro(sto bi dacan reko) postao si glavni forumdzija ovde :D

Mora i to neko :D

a drugi je to sto niko sem nas nije ni mogao da te rusi :D

Cinjenica ;)

uzivaj bratac :ziveli:

Takodje :ziveli:

Dzo_92
26.02.2011, 13:30
Kako da te rusimo kad si nas zvao u SM na pivo kod gasina u kafanu...........

Steta sto smo ga ispalili jbg niusmo mogli zbog obaveza :laugh::lol:

metno vam na forum: Dzo the spam

sljera
26.02.2011, 13:40

Jeste a ja i dule (gasin) sve obezbedili. :D

Pazi ovamo mi koliko god da smo ok van ove igre na suprotnim stranama smo na ovom serveru tako da i to treba d ase postuje iza nas stoji mnogo ljudi koji nam veruju i koje treba ispostovati a koji ovaj server igraju sa mnom ili sa tobom.
Govoriti kako sam ja vas covek je suludo na rs.2 kad to nije istina,a to sto su moji potezi bili takvi da vam je to odgovaralo pogotovo ovo rusenje ww-a je vec nesto drugo (stvar procene).

Naravno posle zavrsetka servera valjda ce biti okupljanja pa cemo se po tom pitanju ispricati.

Do tada se :trac: preko logova.;)

BITANGE RULES
26.02.2011, 13:41

dadada secam se i koje smo obaveze imali... katali smo zlogzemunca, 23 put :lol:
evo ga sada mi se sveti, skupio je za ceo server 16kila sekira i kilo kata...
ni to mu nije dovoljno, nego uprego 16 naloga sa po 3k offa :D vredan malisa... :D :D

Napisao Maka
Zalepio JA

u sobi se valjamo svi od smeha :D:D:D

BITANGE RULES
26.02.2011, 13:49
Jeste a ja i dule (gasin) sve obezbedili. :D

Do tada se :trac: preko logova.;)

Bice prilika opet :)
evo ti najsveziji izvestaji stigli, prepolovljen off bbb

a zveru uhvacen na spavanju

aj sad u sobicu da se radujete :D

e da, niko ne kaze da si ti spijun, privatna drugarstva ili sa ex servera nemaju veze sa ovim serverom...

Napisao i pozdravlja te: Maka Car

pop80
26.02.2011, 14:39
dadada secam se i koje smo obaveze imali... katali smo zlogzemunca, 23 put :lol:
evo ga sada mi se sveti, skupio je za ceo server 16kila sekira i kilo kata...
ni to mu nije dovoljno, nego uprego 16 naloga sa po 3k offa :D vredan malisa... :D :D

Napisao Maka
Zalepio JA

u sobi se valjamo svi od smeha :D:D:D

pozdrav za moga pobratima udri care sa sve pare ne daj im da izadju iz blata

popak
26.02.2011, 15:26

e i vi pretjerujete braćo mila pa odakle nam-bez arta se sve pravilo:)

BITANGE RULES
26.02.2011, 17:08

hehe ma salimo se nisi pratio forum to je posalica od ranije, svaka tebi cast na offu mislim da si objasnio svima kako se igra :)

milepsr
26.02.2011, 17:53

Skromnost je vrlina, ali ovaj put si previse skroman :) Cenim da ima jos jedan takav slican.

makronjero
26.02.2011, 18:08

Popak, jel ovo popust zbog exrs2 pa nije off isao na mene :)

Čeda Kasapin
26.02.2011, 20:27
Sinoc je opet bilo zestoko..drugari iz WU ukradose 1 plan i to brze nego sto smo mislili :)
Nasa skrivena kamera zabelezila je sledece odusevljenje

http://www.youtube.com/watch?v=kmuktEmhLKI&feature=related

Kao sto se vidi,pridruzio se i deo PV :)

Za to vreme vredne BITANGE igrale su svoju igru

http://www.youtube.com/watch?v=fSBnNA_dHNU

Pozz i nadam se da nisam nikog uvredio :)

Coaco
26.02.2011, 22:43

Tu su, ali se ne vide od premoćnih BITANGI. -.-'
(palacgore) za odlične offove i akcije.
(palacdole) za bespotrebno spamanje po forumu.

Izvini, jel si ti bio prisutan(u toj sobi) kada Vas je Krampus pljuvao!? Ili ti neko drugi prepričava šta se piše?

Ne, brate, igra je kad se cele godine pametuje na forumu,a ne sme da se kaže in game nick ;)

stanje na serveru:
4. Krampus СвЕтСkO a CpБo SO WW 67 -

neće skoro kraj servera :(
dodajte na to i da smo izgubili plan, pa znači još 2,3 dana duže će se igrati :)

Stanje na skype-u:
trenutno žickamo kod Zajcevke da nam uvale neki plan :D

oganj123
26.02.2011, 23:02
I jos jedno cudo ode veceras na 0.

Orao http://www.4travian.org/log/109882d40bf012d106ac96906ff9cb68
Oganj Broz http://4travian.org/log/bc8d049a976a8619caf1e998abcf7484

Zahvaljujem se svima , koji su mi pomogli u pravljenju offa (posebno Dimiju,Cortu i GGafcu ) kao i svoj ostaloj ekipi (Barba ,Pocke, Bole ,Max ,Harunt i svim ostalim clanovima WU Broz-а као i ostalih WU saveza) sa kojom vec drugu godinu za redom igram ovu zarazu od igrice.

Naravno cestitke i protivniku i jedan apel svima na forumu:ipak je ovo samo igra nista licno i neka najbolji pobjedi .

Ocekujem izvestaj sa okupljanja jer iz opravdanih razloga necu moci da prisustvujem.

pozz
Огањ Broz

Mrvica
26.02.2011, 23:07
trenutno stanje :blink:

Светско чудо
Играч Име Савез степен
1. guliver Tačkice . . . 84
2. armadilla PAčE-NWARR,PV,PV-BG WU.T 75
3. Kill Them All SO NO1 WW SO WW 71
4. Krampus СвЕтСkO a CpБo SO WW 67
5. zokikov PV.PV-BG WU.T 54
6. iggac Relax!! SO WW 46
7. Vasilij Zajcev ★★★ Sun Tzu ★★★ WU.T 39
8. barba Broz Do Male Gospojine WU.T 33
9. xxx _ P R I N C E Z E :* SO WW 18
10. Zalosna Sova Eustahije Brzic SO WW 9
11. Vasilij Zajcev ★★★ Мать Россия ★★★ WU.T 6
12. jastreb Mesto za sponzora . . . 2
13. kandinsky During The War SO WW 0

popak
27.02.2011, 02:23
hehe ma salimo se nisi pratio forum to je posalica od ranije, svaka tebi cast na offu mislim da si objasnio svima kako se igra :)
boži svaka čast a ja sam tu da pomognem koliko mogu(lako je igrati kada dual sve odrađuje:))

Čeda Kasapin
27.02.2011, 02:49

Ne, brate, igra je kad se cele godine pametuje na forumu,a ne sme da se kaže in game nick ;)

Stanje na skype-u:

Gde ce da kaze jos i nick u igri...mozda je video sta se desilo onima koji su to uradili pre njega??!
Pa sad ni na forumu vise nemaju isti nick :D
Samo opusteno,tu je sad Kasapin :)
Igrace se ovo dovoljno dugo,bar dok ne otopli :)

BITANGE RULES
27.02.2011, 04:12

E ako si mi reko, pravu si za ovo :D

Izvini, jel si ti bio prisutan(u toj sobi) kada Vas je Krampus pljuvao!? Ili ti neko drugi prepričava šta se piše?

ne al mi dojavila pticica? jesi ti mozda drveni advokat?

ako mislis na mene, napisao sam, a da se ponavljam necu, vrati se 10ak strana unazad

stanje na serveru:
4. Krampus СвЕтСkO a CpБo SO WW 67 -

neće skoro kraj servera :(
dodajte na to i da smo izgubili plan, pa znači još 2,3 dana duže će se igrati :)

Aj da vidimo i to cudo (svetsko) :D

Stanje na skype-u:
Simpatican mladic :D

milepsr
27.02.2011, 08:23
Igrace se ovo dovoljno dugo,bar dok ne otopli :)

Pa ako nastavimo kao sinoc i ranijih dana da vam rusimo svetska cuda, nece nam ostati na sta da potrosimo off-ove :(

brne
27.02.2011, 09:48
[QUOTE=oganj123;344589]I jos jedno cudo ode veceras na 0.

Lep rimski offic, svaka cast
al kako nam dragi protivnici uvek imaju nesto da dodaju da i mi iskoristimo priliku:D
da ste sacekali jos koji lvl gore dobili bi isti rezultat, al sta je tu je idemo dalje, ko istera ww iz 3x zasluzice pobedu

Angel_NN
27.02.2011, 11:11
Sinoc je opet bilo zestoko..drugari iz WU ukradose 1 plan i to brze nego sto smo mislili :)
Nasa skrivena kamera zabelezila je sledece odusevljenje

http://www.youtube.com/watch?v=kmuktEmhLKI&feature=related

Kao sto se vidi,pridruzio se i deo PV :)

Za to vreme vredne BITANGE igrale su svoju igru

http://www.youtube.com/watch?v=fSBnNA_dHNU

Pozz i nadam se da nisam nikog uvredio :)

Ja sam ovaj u sarenom dzemperu i ko je dao dozvolu da me stavite na Forum :D :D :D :D

eee a ovaj maka igra za medalju !!! Moras da mi pokazes pokrete....

Full klipovi !!! googogo cedaaa !!

makronjero
27.02.2011, 11:36
Šalter kod Barbe je ponovo otvoren :)

Светско чудо (степен 34) 0:37:23 сати Готово у 13:11 сати
Светско чудо (степен 35) 4:25:53 сати Готово у 17:00 сати

Od ponedeljka primamo knjižice ponovo :viking:

makronjero
27.02.2011, 12:01
26. Februar 2011.

Sve čestitke WU&PV ALLY na sjajno odrađenom poslu, kao i suparnicima na dostojanstvu u prihvatanju svega ovoga kao igre :clap:

1. http://travian-reports.net/rs/report/91919af1442 - Uzimanje planova od Krampusa
2. http://travian-reports.net/rs/report/921040160c5,921021eddde - Otimanje OFF sela Talamasce (prema informaciji od "pouzdanog izvora" nestalo je oko 180k u zitu ofa) - Pozdravio vas Milan Tarot sa exrs2 :)
3. Rusenje kandinskog WW-a na 0

Izvinjavam se na ponavljanju logova, u pitanju je samo retrospektiva ;)

Sto se tice toga da li je ovaj off mogao da rusi WW sa veceg lvl-a, mogao je. Pa eto da priznam suparnicima, nije 100% iskoriscenje ofa, ali 90% jeste :D :D :D

WU&PV ALLY DO POBEDE!!!

BITANGE RULES
27.02.2011, 12:17
Šalter kod Barbe je ponovo otvoren :)

Светско чудо (степен 34) 0:37:23 сати Готово у 13:11 сати
Светско чудо (степен 35) 4:25:53 сати Готово у 17:00 сати

Od ponedeljka primamo knjižice ponovo :viking:

oooo pa tebi skinut ban? :D evo evo sad cemo samo da se zagreju masine :D

milepsr
27.02.2011, 17:44
Pa njemu jeste za razliku od nekih koji nece biti odblokirani :)

Inace, cujem da se Ludi Milojko zakucao :cool:

Таша
27.02.2011, 18:51
Loše čuješ, samo se oslobodio bezpotrebnog :P

zlizemunac
28.02.2011, 02:43
boži svaka čast a ja sam tu da pomognem koliko mogu(lako je igrati kada dual sve odrađuje:))

PRVO DA OTPOZDRAVIM MOM BRATU POPAKU JER SAM VIDEO DA SI ME POZDRAVIO!!!
NADAM SE DA SI DOBRO BURAZERU :)
Ne ulazim ovde na forum jer čovek pročita gomilu koje-kakvih gluposti nalik onima iz žute štampe.
Uđoh sad i verovatno više nikad.
Iako server ima malo aktivnih igrača, čestitao bih svima koji su igrali i igraju ga još uvek (svako u skladu sa slobodnim vremenom), i koji su izbacili off-ove,rusili-zidali ww, krali planove, otimali sela...
Za sve to treba vremena,para...
Evo da pohvalim "najvećeg mozga ove igre" što mi je porušio u nebitnom selu 4 njive, glavnu zgradu,jedan silos, mesto okupljanja,rezidenciju. Fantastičan izbor meta- ostadoh prosto zapanjen:D
Verovatno bi svi koji vole da čitaju po forumu voleli da vide te logovo od pre par dana kako si ti isekao brdo kata(koristi photoshop pa ih malo doteraj):D A mozes i onaj log sto si se zalepio danas kod desete doraditi.
Što se tiče banova PV saveza- ja sam kriv za to. Ali to potiče od ranije jer dok ljudi nisi bili u mogućnosti da igraju ja sam im održavao naloge ulazio preko pasworda i igrao. Ja imam jedan nalog, a ti da imaš mozga znao bi da nisam na poslu u 23h i na dalje kad su napadi bili poslati na tebe( jer radim u školi).Skoro svima je uz kaznu skinut ban- možeš se opet žaliti mh. Baš da vidim da li će se isto ponoviti. No niko od banovanih mi nije zamerio, jer znam šta ljudi sa kojima igram misle o meni i koliko jedni druge uzajamno poštujemo.
A ti stavi prst na čelo pa se zapitaj šta li svet misli o tebi-kad se već promovišeš u najpametnijeg Srbina.
Izvinjavam se Krampusu na ovome(nadam se da nećeš imati neprijatnosti u alijansi zbog rečenog). No za razliku od drugih ti imaš petlje da kažeš ono što i drugi misle.

Krampus
RE^5: без наслова
прекјуче
06:38:39
svaka ti cast na ovome
"Zaista sramota za ovaj server bi bila da on bude prvi po populaciji. Nije njegov problem toliko to što je glup , već što je umislio da je pameta :D"

Jadan dve nedelje me jurio goldovo ko lud, ja sam sasvim slucajno na prvom mestu, zbog otimanja velikih sela od suparnika i igraca koji su odustajli u mojoj blizini. a decko se natripovo samo tako nesto...i ovo je uspeo samo sto ima spijuna u jednom od vasih saveza, a ne na possteno i kao veliki igrac.

Svaka vam cast na akciju i imate pice ako se sretenmo na okupljanju :)

Posle se iscuđava kad kazem u kruznoj poruci da fejkujemo glupog milojka.
Mislim da smo mu oko 3k populacije skinuli, a ako se ne varam samo je na jednom mestu tj jednom nasem isekao 1k kata. Bilo je milina iscitavati njegova proseravanja na profilu kako ce nam objasniti sta je timska igra, kako ce iseci brdo kata, kako nisu napadi u sekundi... Na kraju se zavukao u mišiju rupu tj u gg i kukao celom serveru da mu pomogne, ostavio vremena napada na profil da bi neko slao deff :)
Nismo pravili logove-tako da verovatno ovo sto bi ti poslao nebi mogao da otvoris. Ako ja dobro prebrojah 13 sela je nastradalo :)
Zaista sramota za ovaj server bi bila da on bude prvi po populaciji. Nije njegov problem toliko to što je glup , već što je umislio da je pameta :D

O boze *****e zive :)))
reci mi ti jesam li :), decko je lud ko za troje.
Imas li ti neki log od katanja, ili mi reci koliko ste ga skrsili.

LUDI MILOJKO
без наслова
јуче
00:57:53
vazi :)

reci mi samo jedno, al iskreno (ako moze)

jel vas to krampus napujdao da me skatate da bi noob opet bio prvi po rangu??? :D

Nisam te razumeo. skatani su vise glupana :))

Ne miriše te baš ovaj glupan?
Smatra da je tvoje maslo što je skatan...

I još samo ovo- nemojmo pričati o poštenju na travian-jer da je takva igra, verovatno je niko nebi ni igrao.

Pozdrav svima i želim Vam sve najbolje u realnom životu, a ovaj imaginarni neka Vam služi kao razonoda, a ne za lečenje kompleksa i ispoljavanje frustracija. Pa Bože zdravlja vidimo se na okupljanju da uz neko pivo prodiskutujemo o svemu.

sve najbolje!!!

zlizemunac

xxx _
28.02.2011, 07:04
udjem owde i razocaram se .... sta reci a na zaplakati jos jedan nizak udarac ... owo treba da izazowe pometnju kod igraca i da se poswadjamo medjusobno? pa da kad nemozes da pobedis cisto sto nebi prljawo .... gledaj malo wu sta radi i bice ti jasno ko was drzi na owom serweru .....

dalje pavle , nije on bijo u sobi , al vojan je mene vredjo tako da nije ni mesto ni vrem da pricas po forumu nego da pokrenes ofove i da se radi...

Laza III Silni
28.02.2011, 09:59
Ma pusti ga, svako može da lažira prepisku... Ispašće sada svađa bez razoga. A jedino njemu to treba, da malo skrene pažnju sa sebe, ako ostane u fokusu nestaće sa mape :D

P.S. Srećno osvajanje servera želim tačkicama! Pokazali su dovoljno kvaliteta da imaju moje puno poštovanje i da im obećam da niko iz N10 dela SO neće ići na njih. A nadam se ni jedan drugi deo SO. :rolleyes:

Angel_NN
28.02.2011, 10:36
Za Maku Inperiju aka Ludi milojko

Po profilu se vidi koliki si covek :)

Budi ubedjen da si zasluzan za to !!!

Pozdrav !!!

Lazoooo,losa diplomatija !!!! :) :) :) Ihh da te ne znam pomislio bih da svasta ehehehehe A jel imate cime da idete na njih eheheheheh :) :) ???? UVEK ali UVEK demagogija za masu !!!

daki81
28.02.2011, 10:49
Ma pusti ga, svako može da lažira prepisku... Ispašće sada svađa bez razoga. A jedino njemu to treba, da malo skrene pažnju sa sebe, ako ostane u fokusu nestaće sa mape :D

P.S. Srećno osvajanje servera želim tačkicama! Pokazali su dovoljno kvaliteta da imaju moje puno poštovanje i da im obećam da niko iz N10 dela SO neće ići na njih. A nadam se ni jedan drugi deo SO. :rolleyes:

Joj, Lazo... moras to malo uverljivije da napises... ratovali sa njima tokom servera, a sada ce da ih ignorisu? Verovatno da manjak offova cini svoje...

Laza III Silni
28.02.2011, 10:53
Obrni okreni, ono što imamo čuvamo za vas. :)
A za broj offova kao i veličinu ne brini, ništa od najvećih nije još ispucano, mada mislim da vodimo i u količini srednjih offova ... I najbolje od svega, sve je to samo za VAS ;)

Potcenjujete srpski inat - nije važno ko će da pobedi sve dok to nije WU :P

sljera
28.02.2011, 11:22
A za broj offova kao i veličinu ne brini, ništa od najvećih nije još ispucano, mada mislim da vodimo i u količini srednjih offova ... I najbolje od svega, sve je to samo za VAS ;)

Pa onda da cestitamo ...-cama i da se prebacujemo na neki drugi server posto je ovaj vec dobijen.;)

PS. Lazo ne bi ti jos bio tu da ne mislis uzeti server pusti ti te price. ;)

daki81
28.02.2011, 11:23

Cek da ti kazem neko objektivno misljenje... po meni ko god da posalje offove na tackice nece presuditi u odlucivanju konacnog pobednika (pored toga sto tackice definitivno nece biti) u smislu da ti offovi koji budu poslati tamo nece biti presudni za odlucivanje pobednika izmedju SO i WU/PV... E sada ti to shvati na nacin na koji hoces, a po ovome sto piskaras cini mi se da znam kako ces shvatiti.

Laza III Silni
28.02.2011, 11:48
Au bre ljudi, ne sme više čovek nikoga da pohvali, odmah kreću teorije zavere. Mislim da sam jasno napisao da ih nećemo rušiti iz poštovanja. A vi odmah okrenuli na Vatikanske, CIA, masonske ili kakve već teorije zavera.

Šalu na stranu, ne vidim da nas tačkice na bilo koji način ugrožavaju, da ruše bilo koga od naših ili šta već. S obzirom na to ne smatramo ih nekim neprijateljem. Ako farmaju neaktivne, to sada svi rade.

P.S. Na žalost poverovao sam u to da jedan igrač ne predstavlja pretnju i da će taj off da ide na PV, mojom greškom je došlo do padanja zida na WW-u koji situjem. Koristim priliku da se javno izvinim svim igračima SO... :O

daki81
28.02.2011, 12:04
A vi odmah okrenuli na Vatikanske, CIA, masonske ili kakve već teorije zavera.

Jel si siguran da to citas na ovom forumu? :rolleyes:

pajko
28.02.2011, 12:54
Budimo malo realni , ne vezano ko na kojoj strani igra.
u ratu WU-NWAR-Pv protiv SO , WU alijansa ima ogromnu prednost u kolicini offa , kvalitetu istog kao i u aktivnosti ally , sto je daleko bitno u zavrsnici . ne bi mnogo ulazio da li je to zato sto pojedinci ulaze na 20tak naloga pa sa vremena na vreme dobijaju smesne kazne cinjenica je da imaju aktivnost i da niko nije kriv SO alijansi sto to isto ne radi.
SO alijansa sa pristupom igri kakav sada ima , nemoze da se nada pobedi.
A napad na tackice bi bio strateski glup potez , nista se ne dobija a mnogo se gubi.
Sa druge strane WU je svestan svoje snage tako da je na njima je da li ce se zadovolje drugim mestom ili ce da rizikuju i probaju da udare i na tackice.

A lazo ti mali i srednji offovi ne postoje , off koji ne napada i nemozes da se oslonis da ce da pusti napad kad i gde treba ne postoji . Pokazuju akcije na mapi . Sinoc sam pogledao u savezu SO-b koji jos spada i medju aktivnije u SO alijansi napade po ww selima i artima i ima sta da se vidi po 7 i vise dana niko iz tog saveza ni feke nije pustio.

Kad se na to sve doda kolicina srece koju WU ima , racunica je prosta ili ce tuci tackice ili nece pobediti ili ce mozda tackice dodati wu ispred .

daki81
28.02.2011, 13:37
Budimo malo realni , ne vezano ko na kojoj strani igra.
u ratu WU-NWAR-Pv protiv SO , WU alijansa ima ogromnu prednost u kolicini offa , kvalitetu istog kao i u aktivnosti ally , sto je daleko bitno u zavrsnici . ne bi mnogo ulazio da li je to zato sto pojedinci ulaze na 20tak naloga pa sa vremena na vreme dobijaju smesne kazne cinjenica je da imaju aktivnost i da niko nije kriv SO alijansi sto to isto ne radi.
SO alijansa sa pristupom igri kakav sada ima , nemoze da se nada pobedi.
A napad na tackice bi bio strateski glup potez , nista se ne dobija a mnogo se gubi.
Sa druge strane WU je svestan svoje snage tako da je na njima je da li ce se zadovolje drugim mestom ili ce da rizikuju i probaju da udare i na tackice.

A lazo ti mali i srednji offovi ne postoje , off koji ne napada i nemozes da se oslonis da ce da pusti napad kad i gde treba ne postoji . Pokazuju akcije na mapi . Sinoc sam pogledao u savezu SO-b koji jos spada i medju aktivnije u SO alijansi napade po ww selima i artima i ima sta da se vidi po 7 i vise dana niko iz tog saveza ni feke nije pustio.

Kad se na to sve doda kolicina srece koju WU ima , racunica je prosta ili ce tuci tackice ili nece pobediti ili ce mozda tackice dodati wu ispred .

Malo pametnije napisano od Laze moram priznati. :)

Elem, to sto si sada napisao Daco, znaci da SO vise nece da pokusava da pobedi i pristaje da prepusti pobedu tackicama? Pretpostavljam da su preostali offeri poslali svoje offove da ih spucaju iz zadovoljstava na random metama, odnosno njima "omrazenim" metama.

Meni to ne pije vodu, a ne verujem da pije i vecini ostalima. :rolleyes:

Kad igras, igras do kraja pa kako zavrsis, zavrsis... a ne neko taktiziranje po forumima, nadajuci se da ce WU da spuca 2-3 offa na tackice i da ce to mozda dati malo vecu sansu za pobedom...

pajko
28.02.2011, 13:43
Malo pametnije napisano od Laze moram priznati. :)

Elem, to sto si sada napisao Daco, znaci da SO vise nece da pokusava da pobedi i pristaje da prepusti pobedu tackicama? Pretpostavljam da su preostali offeri poslali svoje offove da ih spucaju iz zadovoljstava na random metama, odnosno njima "omrazenim" metama.

Meni to ne pije vodu, a ne verujem da pije i vecini ostalima. :rolleyes:

Daki znaci bas ono sto sam napisao .

sad kakvo je stanje stvari SO nemoze da pobedi , naravno da necemo poslati random offove ( ma da me i to ne bi zacudilo , svasta sam ovde video) , pa time bi doprineli pobedi WU-a koji bi lagano skatao tackice , zar ne . Ja sam lepo rekao zasto bi mi doprineli pobedi wu-a , pa potezi SO alijanse su im umnogome pomogli mislim da je red da se to zaustavi.

Ono sto svi znamo pa i ti i ja da je WU taj koji mora da rizikuje jer im je pobeda bas blizu , mi nemoramo , mi nemamo nista od toga sto bi napali tackice . Mi napadnemo tackice , izbacujemo ih iz igre , tackice u saradnji sa Wu uzvracaju i koja je tu nasa korist.

Pitanje je da li je WU spreman da pusti tackice a ne SO .

SerbZmaj
28.02.2011, 14:52
Koliko ste smorili, taman bi bilo lepo da tackice i pobede.... kraj servera pa da mozemo da se odmorimo ko ljudi...

Dzo_92
28.02.2011, 16:14
Lazo reci ti njima :)

WU jeste aktivan i organizovan to citav server demonstriraju al pokazalo se da i oni imaju istih problema kao i pv :) 3 igraca sednu i igraju se citav server :D

Srpska posla,cak sam i na jednom rs1 video da ljudi dizu prvo velika skladista i silose na svojim garaza acc nego sto daju taj art ljudima sa njivama na 18 :) al poenta je da WU ima vise offa sigurno al manje WW sela i da nece krenuti na tackice dokle god ne budu 100% sigurni da imaju pobedu a msm da im nece ici samo na WW nego ce opet 3 igraca poslati 30-tak napada i oteti im 2-3 off sela :)

Tako da ne dolazi do zabune da misle ljudi da je tackicama lako,svesni su oni da ce pokusati neko da ih zavrsi u toku jedne veceri :)

Svima zelim prijatnu igru i pozz coveku koji se opet vratio na kormilo WU-a :)

coca-cole
28.02.2011, 16:35
Lazo reci ti njima :)

WU jeste aktivan i organizovan to citav server demonstriraju al pokazalo se da i oni imaju istih problema kao i pv :) 3 igraca sednu i igraju se citav server :D

Srpska posla,cak sam i na jednom rs1 video da ljudi dizu prvo velika skladista i silose na svojim garaza acc nego sto daju taj art ljudima sa njivama na 18 :) al poenta je da WU ima vise offa sigurno al manje WW sela i da nece krenuti na tackice dokle god ne budu 100% sigurni da imaju pobedu a msm da im nece ici samo na WW nego ce opet 3 igraca poslati 30-tak napada i oteti im 2-3 off sela :)

Tako da ne dolazi do zabune da misle ljudi da je tackicama lako,svesni su oni da ce pokusati neko da ih zavrsi u toku jedne veceri :)

Svima zelim prijatnu igru i pozz coveku koji se opet vratio na kormilo WU-a :)

Ovo da 3 igraca igraju 20 naloga su ciste gluposti, to je recnik jednog Ludog Milojka i slicne igrace njemu, jer mu je krivo sto smo ga katali i skinuli sa prvog mjesta po popu. Od pocetka sam u PV i znam kroz kakvu su turbulenciju svi igraci prolazili i na kraju istrajali. Ko pobijedi vidjecemo, neka mu je sa srecom, a PV je savez igraca koji jedino znaju igru tipa "Kost u kost", i ne zanima nas puno ww.

mahniti sven
28.02.2011, 18:38
Ja stvarno ne kapiram o cemu davite danima ???
Kakve tackice kakvi bakraci ..... njih rusi off od 30 , 10 ,4 na nulu pa zadnjem izvidjanju
vidite i sami da ne zidaju i ako imaju 2 aktivna plana , ili su se smorili ( sto neverujem ) ili cekaju da se WU i SO poubijaju medjusobno pa ako nestane offova na serveru da probaju nesto

Sve u svemu .... manite se spamovanja ... ajde da se bijemo :P

Jezda - Apocalypse now rs2

BITANGE RULES
28.02.2011, 19:56
Ja stvarno ne kapiram o cemu davite danima ???
Kakve tackice kakvi bakraci ..... njih rusi off od 30 , 10 ,4 na nulu pa zadnjem izvidjanju
vidite i sami da ne zidaju i ako imaju 2 aktivna plana , ili su se smorili ( sto neverujem ) ili cekaju da se WU i SO poubijaju medjusobno pa ako nestane offova na serveru da probaju nesto

Sve u svemu .... manite se spamovanja ... ajde da se bijemo :P

Jezda - Apocalypse now rs2

ti stvarno mislis da je to sve sto imaju?
i da im mozda niko iz so nece poslati def? :)

a da ti si igracina... zaboravio sam...

gogo tackice :D

mahniti sven
28.02.2011, 20:21
ti stvarno mislis da je to sve sto imaju?
i da im mozda niko iz so nece poslati def? :)

a da ti si igracina... zaboravio sam...

gogo tackice :D

Pa vi nemate deff ni za sebe :D :D :D

a ovo ko je igracina a ko nije .... necu da komentarisem :P

Jezda Apocalypse now rs2

dacanaldo
28.02.2011, 20:40
Defa nema niko u ostalom pitaj pocketa kako se brani sekirama i tevtonskim vitezima. Samo za razliku od WU-a , So nema offova da udara po njima pa mogu tako lagano da drze offove po kropovima bez bojazni da ce neko da udari.

O deffu moze da govori i jedna neuspesna akcija saveza SO-B

http://s2.travian.rs/berichte.php?id=17416380|f25082f2
http://s2.travian.rs/berichte.php?id=17416382|fe1c7177

Kao sto rekoh deffa nema nigde u WU sve je u ww selima , samo sto SO nema offova da udara po+-

Sto se pobednika tice , izvesno je da WU ima ogromnu prednost .
Po nekim pretpostavka imaju 15tak offova koji ce svaki ww da vrati po min 15 dana
15x15=225 dana
kad se podeli na 6 ww sela
dobija se zaostatak od oko 38 dana za svako selo

SO jednostavno sa ovakvim pristupom igre i ovakvim planiranjem rusenja nemoze wu selima da napravi toliki zaostatak .

E sad mozda laza i nadje te male i srednje offove po SO alijansi jer ocito da wu-ovcima ide mnogo bolje u pronalazenju istih nego funkcionerima SO-a pa proba da se isplanira neki pametan udar.
Moje misljenje je da ce svi ti mali offovi zavrsiti genijalno na zidu ww-a nekog u zavrsnici kad bude imao 5m deffa i kad nicemu sluziti nece .

Sto se mene tice , pomogao sam bitangama koliko sam mogao , 2 plana uzeta , jedinstveni brzi i veliki spijunski , ali jednostavno vise nema sta da se radi osim da se ceka . Posto u cuda ne verujem a na srecu se ne oslanjam mogu da kazem da ce WU da pobedi 99%.

Puno uspeha zelim svim igracima SO-B saveza u nastavku igre.

Coaco
28.02.2011, 20:44
dalje pavle , nije on bijo u sobi , al vojan je mene vredjo tako da nije ni mesto ni vrem da pricas po forumu nego da pokrenes ofove i da se radi...

brate, znam sve ko je koga vređao itd
ja ti se lično izvinjavam ako sam te bilo čim uvredio... nisam imao nameru(možda provokacija, vređanje nikako xD)

ali stvarno ne vidim razlog da on komentariše bilo kakvo vređanje, kada nije bio prisutan. Pogotovo ne treba pisati svašta ovde, na forumu... Pomisliće WU-ovci svašta o nama :glare:

[24.2.2011 17:10:21] pavle_aksentijevic: ode xxx _ na 0
[24.2.2011 17:14:43] Saša Arsić: ja jula moram na more, keve mi

P.S. Niste valjda ozbiljno mislili kad ste rekli da ćemo terati do male Gospojine? :laugh:

UzU
01.03.2011, 08:09
***Posto u cuda ne verujem a na srecu se ne oslanjam mogu da kazem da ce WU da pobedi 99%.***
DACANALDO
Još samo i biTangica da shvati ko je ko na ovom serveru i šta se zove deff jedinica...

makronjero
01.03.2011, 08:52
Velika pohvala za noćašnju akciju lenjivaca i zokikova!!!
Jos jednom je Krampus ostao bez plana, da ne bude posle da prozivate Zokija kako je 2 puta ostao bez plana ;)

Evo i logova
http://travian-reports.net/rs/report/930877752ef,9308895b81c,930868235c1

Jos jednom, svaka cast momcima i devojci na izvedenoj akciji, kao i celoj alijansi na fejkovima, isplatilo se!
:clap::clap::clap:

sljera
01.03.2011, 09:44
Maka druze jes to osto bez brzine?:w00t:

Ma nek smo mi zivi i zadravi :wink:

BITANGE RULES
01.03.2011, 14:08
Ne mozemo mi da ukrademo planova kolko krampus moze da izgubi :D
Kad si rekao da cete oteti plan ocekivao sam da otmete neprijatelju, al jbg, izgleda da ste nesposobni za tako nesto...
Cuvajte te offove sto imate, sad ce kraj servera, pa ih prebacite za sledeci... :D ili skucajte na kraju u neki ww kad bude 5m defa, napravicete ogoromnu stetu :D

Cini mi se da se server upravo prelomio, dok neko akcija, drugi se stekaju i gledaju u nebo sto kaze dacan, da ne opali njih neko slucajno. Ovakvim pristupom i zalaganjem je so ally tu gde jeste, i kao sto sam i ranije rekao da nije bilo bitangi, wu bi vec uzeo server. Mi smo malo produzili ovu agoniju, igrali se, ali ne moze jedan savez vs 10, tako da sto daca kaze, wu uzima server 99 posto (ako im tackice dozvole :P :D )

pozdrav svim velikim igracima, koji igraju jednu desetinu naloga i prave se pametni i jaki kad posalju jedan napad i sruse ww u kom ima 300k defa, samo na ovako jadnom serveru i mozete da budete jaki, i to ako vasa ally napravi saradnje odma na pocetku igre sa svima na vasim koordinatama
Izvinjavam se ako sam vam udario na sujetu, ali suocite se sa istinom!

Nisam pogresio sto sam otisao sa servera, znao sam kolko je sati. NIKAD VISE RS SERVERs2

rs2 SRPSKI BATINAR (prvih mesec dana, sad sam se vratio da ispratim ww "trku") ali upravo odlazim i necete me vise videti ovde niti bilo gde...

pozdrav farmice :)

Angel_NN
01.03.2011, 14:31
Kad si rekao da cete oteti plan ocekivao sam da otmete neprijatelju, al jbg, izgleda da ste nesposobni za tako nesto...
Cuvajte te offove sto imate, sad ce kraj servera, pa ih prebacite za sledeci... :D ili skucajte na kraju u neki ww kad bude 5m defa, napravicete ogoromnu stetu :D

Cini mi se da se server upravo prelomio, dok neko akcija, drugi se stekaju i gledaju u nebo sto kaze dacan, da ne opali njih neko slucajno. Ovakvim pristupom i zalaganjem je so ally tu gde jeste, i kao sto sam i ranije rekao da nije bilo bitangi, wu bi vec uzeo server. Mi smo malo produzili ovu agoniju, igrali se, ali ne moze jedan savez vs 10, tako da sto daca kaze, wu uzima server 99 posto (ako im tackice dozvole :P :D )

pozdrav svim velikim igracima, koji igraju jednu desetinu naloga i prave se pametni i jaki kad posalju jedan napad i sruse ww u kom ima 300k defa, samo na ovako jadnom serveru i mozete da budete jaki, i to ako vasa ally napravi saradnje odma na pocetku igre sa svima na vasim koordinatama

Nisam pogresio sto sam otisao sa servera, znao sam kolko je sati. NIKAD VISE RS SERVERs2

rs2 SRPSKI BATINAR (prvih mesec dana, sad sam se vratio da ispratim ww "trku") ali upravo odlazim i necete me vise videti ovde niti bilo gde...

Neko je bar jak tako ili na recima,ti nisi ni jedno ni drugo !! Wu je bar oformio svoje a vi ste uzeli i ++ i -+ i skoro sve saveze na --(sem PV,NWAR i B.G) i opet je bilo malo:) tako da nemoj da kukas vec igraj !!! Nisu problem kordinate vec znanje ..... !!! Sto tebi ocigledno fali ... Da sam na krampusovom mestu odavno bi presao u WU,koliko ga kudite svi a zivo me zanima zasto?!!!

P.S: Ja nemam nista protiv nikog !!! Cisto da znas... :) :) :) Za tebe demagogu i jesu serveri kao sto su filipinski,egipatski,novozelanski itd... Pozdrav :)

Rene
01.03.2011, 15:16

Pacovi prvi napustaju brod koji tone! :)

Čeda Kasapin
01.03.2011, 15:26
Neko je bar jak tako ili na recima,ti nisi ni jedno ni drugo !! Wu je bar oformio svoje a vi ste uzeli i ++ i -+ i skoro sve saveze na --(sem PV,NWAR i B.G) i opet je bilo malo:) tako da nemoj da kukas vec igraj !!! Nisu problem kordinate vec znanje ..... !!! Sto tebi ocigledno fali ... Da sam na krampusovom mestu odavno bi presao u WU,koliko ga kudite svi a zivo me zanima zasto?!!!

P.S: Ja nemam nista protiv nikog !!! Cisto da znas... :) :) :) Za tebe demagogu i jesu serveri kao sto su filipinski,egipatski,novozelanski itd... Pozdrav :)

U BITANGE ME NE DIRAJ!
To isto vazi i za onog sto numerise mesta za okupljanje :D od kad je srusio WW postao glavni
forumdzija :D

Niko nece dirati Krampusa al mi nije jasno kako tako jeftino da ode 2x plan...jednom se opeces al 2x! A smejali smo se Zokiju svi i jedino mi zao sto ovi ljudi sto jos akcijaju sede nocu i pucaju po 250-600 golda na vece da bi odradili akciju za alijansu dok drugi zaista cekaju da par aktivnih ljudi (ne msm samo na bitange vec i na dobar deo ofaha(nemesisa,sovu,lazu) pobedi WU koji citav server kida 100%

Pa sad ne kazem da necu da nastavim al ako ostali delovi SO ally ovako budu radili onda je meni bolje da mi jezda numerise odmah mesto u cosku sa sesirom :(

Majja&Nenad
01.03.2011, 17:00
U BITANGE ME NE DIRAJ!
To isto vazi i za onog sto numerise mesta za okupljanje :D od kad je srusio WW postao glavni
forumdzija :D

Niko nece dirati Krampusa al mi nije jasno kako tako jeftino da ode 2x plan...jednom se opeces al 2x! A smejali smo se Zokiju svi i jedino mi zao sto ovi ljudi sto jos akcijaju sede nocu i pucaju po 250-600 golda na vece da bi odradili akciju za alijansu dok drugi zaista cekaju da par aktivnih ljudi (ne msm samo na bitange vec i na dobar deo ofaha(nemesisa,sovu,lazu) pobedi WU koji citav server kida 100%

Pa sad ne kazem da necu da nastavim al ako ostali delovi SO ally ovako budu radili onda je meni bolje da mi jezda numerise odmah mesto u cosku sa sesirom :(

Ne bih sad nesto preterano da se pravim pametan ali ... ja bih rekao da si sam (ste) kriv(i) sto je do toga doslo. Evo ti jedan tipican primer. Prihvatio si celu ex Vallhalu tj. 5 krila po 40-ak ljudi u to vreme gde su 80% igraca cinile farme a odrekao se nas 15-ak koji smo bukvalno preklinjali da se napravi jedno dobro krilo i da zaigramo kako treba. Tvrdim da smo mi mnogo vise stete naneli tvojim igracima nego sto si imao pomoci od ovih krila koje sam pomenuo. Na kraju krajeva, svi "ozbiljniji" igraci koji su imali neki potencijal na -+ su se ugasili (General, crna mamba, diverzant, daneb, pera lozac itd.) a ostali su ti ovi neaktivni od kojih sad ocekujes da naprave nesto. Jedno sa drugim ne ide :/

Nenad sa naloga pucke

Coaco
01.03.2011, 18:02

Sva sreća mi imamo više naloga nego što ti možeš da obrišeš... Ko zna, možda promeniš još neki do kraja servera... :blink:

Aj sad idi sanjaj da imaš acc kao Krampusov ;)

Ovakvim pristupom i zalaganjem je so ally tu gde jeste, i kao sto sam i ranije rekao da nije bilo bitangi, wu bi vec uzeo server.

Kako to da uvek zaboravite onaj deo gde piše: Šta bi bilo sa Bitangama(tokom celog servera) da nema Orthodox-a, Relax!-a i OUT-a, koje svi toliko pljujete? Ne kapiram čemu ovo deljenje... Ceo server igramo zajedno a sad odjednom podele na Bitange vs ostatak ex SRBO ally...

sljera
01.03.2011, 18:17
Kako to da uvek zaboravite onaj deo gde piše: Šta bi bilo sa Bitangama(tokom celog servera) da nema Orthodox-a, Relax!-a i OUT-a, koje svi toliko pljujete? Ne kapiram čemu ovo deljenje... Ceo server igramo zajedno a sad odjednom podele na Bitange vs ostatak ex SRBO ally...[/QUOTE]

Oce to tako pogotovo ako se uzme u obzir da ste prodani jos polovinom servera;)

Steta za vas samo sto ste to kasno shvatili.

Ili mozda jos niste.

pop80
01.03.2011, 18:42
[QUOTE=Coaco;345211]Sva sreća mi imamo više naloga nego što ti možeš da obrišeš... Ko zna, možda promeniš još neki do kraja servera... :blink:

Kako to da uvek zaboravite onaj deo gde piše: Šta bi bilo sa Bitangama(tokom celog servera) da nema Orthodox-a, Relax!-a i OUT-a, koje svi toliko pljujete? Ne kapiram čemu ovo deljenje... Ceo server igramo zajedno a sad odjednom podele na Bitange vs ostatak ex SRBO ally..

Imam jednu molbu ako mogu igraci koji su za vas institucije da se ne prozivaju ovde po forumu jer time samo sebe vredjate, nista vise, raspitajte se prvo pa tek onda komentarisite nesto. Svkaa cast na pobedi WU zasluzili ste
P.S Vidite da Sale sredi sa Urketom oko tih ofova da ne bude posle (drz mu tate glavce)

sljera
01.03.2011, 18:50
P.S Vidite da Sale sredi sa Urketom oko tih ofova da ne bude posle (drz mu tate glavce)[/QUOTE]

P.S. Tesko da ce od toga biti nesto.:rolleyes:

Krampus
02.03.2011, 07:01
Prvo veliki pozdrav svim svojim obozavaocima iz B ,autograme mozete da narucite preko nalog Krampus ,za sada nevidim neku potrebu da kometarisem ove gluposti, Zapravo na vasem mestu bi do kraja nedelje slao zito u WW od Armadile ona me je urazumila nocas da ne odgovoriim na ovo..

Da sam na krampusovom mestu odavno bi presao u WU,koliko ga kudite svi a zivo me zanima zasto?!!!
Mislim na ovaj drugi deo zasto me sada Kude vecina vas zasto i kako. Sto neznaci da necu na prvi sledeci post da napisem.
Ja se druze jedino pitam...koliko neki mogu da mrze sami sebe pa moraju da pricaju o drugima :)

Jos jednom je Krampus ostao bez plana, da ne bude posle da prozivate Zokija kako je 2 puta ostao bez plana ;)

Ma druze to ja poceo sada da se takmicim sa Zokijem ko ce vise puta plan da izgubi, Milojko posto farma pa nema skime da se takmicim oko prvog mesta po pop-u vise. :(

Mrvica
02.03.2011, 07:31
stanje ww-ova :blink:

Светско чудо
Играч Име Савез степен
2. armadilla PAčE-NWARR,PV,PV-BG WU.T 82
3. Kill Them All SO NO1 WW SO WW 76
4. Krampus СвЕтСkO a CpБo SO WW 68
5. iggac Relax!! SO WW 60
6. zokikov PV.PV-BG WU.T 54
7. Vasilij Zajcev ★★★ Sun Tzu ★★★ WU.T 51
8. barba Broz Do Male Gospojine WU.T 48
9. Zalosna Sova Eustahije Brzic SO WW 33
10. Vasilij Zajcev ★★★ Мать Россия ★★★ WU.T 31
11. xxx _ P R I N C E Z E :* SO WW 31
12. kandinsky During The War SO WW 10
13. jastreb Zmajevo centar sveta . . . 2

Denebclimber
02.03.2011, 08:42
Prvo veliki pozdrav svim svojim obozavaocima iz B ,autograme mozete da narucite preko nalog Krampus ,za sada nevidim neku potrebu da kometarisem ove gluposti, Zapravo na vasem mestu bi do kraja nedelje slao zito u WW od Armadile ona me je urazumila nocas da ne odgovoriim na ovo..

Mislim na ovaj drugi deo zasto me sada Kude vecina vas zasto i kako. Sto neznaci da necu na prvi sledeci post da napisem.
Ja se druze jedino pitam...koliko neki mogu da mrze sami sebe pa moraju da pricaju o drugima :)

Ma druze to ja poceo sada da se takmicim sa Zokijem ko ce vise puta plan da izgubi, Milojko posto farma pa nema skime da se takmicim oko prvog mesta po pop-u vise. :(

ahahahah kolko si jadan krampi, kolko vidim ti si veci drug sa neprijateljima nego sa saveznicima...
uvuci im se jos malo u **** ako mozes :D
jel ti drago sto sam postao farma? :D za tvoj info nisam ni igrao zadnjih nekoliko dana zbog obaveza u rl, sto i oni vide po napadima na mene kada uzmu po 150k resa, pa vide junaci da nisam tu pa navalili sa svim multinalozima, al dobro to je igra i neka su pravo da ti kazem i drago mi je jer cu sad da ugasim nalog i posvetim svoje vreme nekim pametnijim stvarima u zivotu
a ti nista nisi uradio po pitanju da ne postanem farma, iako sam ti ja bitan iz razloga sto cu da rusim konkurenti ww, rusili su mi sva nebitna sela, njih 20 iz pva, ali ono glavno nisu dirali, tako da ja cu svoje da odradim, za razliku od tebe koji cuvas offove za bitange jer se plasis da ce te rusiti...
eto bitange ispucavaju poslednje offove tako da nemas cega vise da se plasis, dzabe si se i plasio, jer mi igramo posteno do kraja
zajedno smo igrali(nazalost) i ostacemo pri tome do kraja servera, sto mu dodje jos oko 60 sati za mene
A ti vise nemas razloga da me se plasis, farmice moja najdraza. Odgovaraj slobodno na postove, ja znam sta je sve bilo i sta si radio i koliko se uvlacis u dupe pojedinima, al necu o tome, sto se mene tice travian je uskoro za mene proslost, kao i sve u vezi njega...
Neko mi ostaje u lepom secanju, neko u ruznom, a ti verovatno spadas u ovu drugu grupu...
Mozes da predjes slobodno sa armadilom, barbom i tvojim "drugovima"ispao bi posteniji, kad bi to i zvanicno uradio... Tvoje traviansko umece je 0 i sramota za server sto si ti rang 1

Necu se dalje raspravljati sa tobom pisi sta god hoces, ali ja sam za tebe uvek bio i uvek cu biti institucija, i sto ti je pop rekao mogao sam biti prvi od pocetka servera do kraja, jer ja kad sam bio u drugoj nedelji rang 1 ti si bio ko zna gde, nisi na mom nivou sto i sam znas, tako da pedala krampe i srecno sa zidanjem do kraja... ups pa ti nemas plan :D eno ti kod zokikova zamoli ga lepo mozda ti da
decko je bar posten za razliku od tebe

Cestitam i ja WU alijansi na osvajanju servera, vise su zeleli pobedu od "nas" i zasluzili su je nema sta.
Akcija su im bile dobre, i delovali su spolja kao pravi tim, znam da je bilo svadje medju vama isto koliko i medju nasim savezima, kao sto je i svugde u velikim alijansama, ali vi ste te probleme prevazisli i zajednickim akcijama doprineli pobedi, tako da vam ja unapred mogu cestitati na pobedi jer ovakvo rasulo u SO ally nece doneti nista
Oseti se i dakijevo prisustvo, i ne sumnjam da dobar deo zasluga pripada njemu :)
Pozdrav svim normalnim ljudima, nebitno na kojoj su strani, i ako sam vas maltretirao malo kao ovog krampa na pocetku, ne shvatajte to licno takva je igra

Denebclimber
02.03.2011, 09:18
jel to farma no1 resila da ozvanici svoju ljigavu mutnu igru i krunise je ulaskom u neki wupv
ili su ga samo izbacili iz ww tima jer nema plan i nemoze da zida dalje?

Denebclimber
02.03.2011, 09:52
Sva sreća mi imamo više naloga nego što ti možeš da obrišeš... Ko zna, možda promeniš još neki do kraja servera... :blink:

Kako to da uvek zaboravite onaj deo gde piše: Šta bi bilo sa Bitangama(tokom celog servera) da nema Orthodox-a, Relax!-a i OUT-a, koje svi toliko pljujete? Ne kapiram čemu ovo deljenje... Ceo server igramo zajedno a sad odjednom podele na Bitange vs ostatak ex SRBO ally...

Ti si ok decko pa cu ti odgovoriti jer zasluzjujes
Nemamo mi nista protiv out saveza, njima svaka cast. Niti protiv R saveza i oni su ok. Cak ni protiv O saveza, vec pojedinca u tom savezu koji je ucinio to da je svojim delovanjem unazadio svoju alijansu.
Mario npr skroz ok decko upoznao se sa nasim graditeljem i Joca je za njega rekao da je ok
Ti mozes da mislis sta hoces, ali ovo su cinjenice:
1. Od 7 ortdox saveza na pocetku, 6 i po su bile farme
sve te saveze je pv unistavao od farmanja, a kad ih ja ofarmam salju mi poruke tipa sto me farmas saveznici smo
od takvih poruka sam izludjivao, i to je najveci razlog sto sam se ja smorio na ovom serveru, sto imam saradnju sa farmetinama, sto nikad nije bilo u mojoj travianskoj karijeri
2. Od svih tih silnih farm saveza ostalo je pola vaseg saveza koji je trenutno na mapi
3. Od bitangi ti jako dobro znas da klicentije sa njegovom ekipom gura vas ww, tj gurao je dok ste imali plan, dakle 10ak bitangi je pomagalo zidanje vaseg wwa
4. Kad smo trazili inter ja kill sova i ostali offove, srednje i manje, da radimo akcije niko se nije javio, dva dana posle toga sledi famozno kucanje od po 25k offa na zajceva... tada sam izasao iz svih soba jer sam video kolika je ally sranje... sa tim offovima smo mogli da rusimo kropove i otimamo off sela, i time bi mnogo vecu stetu napravili
5. Nalog krampus je tu gde jeste zahvaljujuci meni, jer na pocetku sam mu pobio svu vojsku sto je imao, i onda je tvoj idol trazio da porazgovaramo o saradnji... ne znam koliko si upucen u to, ali to je istina, a ti ako hoces veruj ako neces, tvoja stvar
6. Isti taj nalog krampus, je noob nalog, koji nije puno doprineo alijansi, isekao mu zokikov i to malo kata sto je imao, i sada taj njegov offic nema sta da radi, cak ni plan ne moze da uzme posteno i muski...
i pogledaj kome je on otimao sela, svojim multi nalozima, farmama i napustenim nalozima, i tek ponekom nalogu iz wu koji je verovatno bio noob isto kao i on sto je. Kad je nagazio neki bitan nalog mile i ekipa su ga sacekali kao gluperdu poslednju, tako da o autogramima stvarno ne bi trazio njemu jer sam ja za njega imperija. Mogu da trazim jedino od gorosha, intera, suicidala, delijesever, jer za njih znam da su igracine, krampus je noob najobicniji
btw pogledaj kome sam ja otimao sela

Toliko o krampusu, alijansi i svemu ostalom, ovo gore su ti cinjenice, i zasto smo mi kao alijansa tu gde jesmo, ima tu jos mnogo mnogo stvari, ali nemamo nista sad od toga sto cemo ovde napisati, tako da nema svrhe gubiti vreme vise, i da se krampus nije javio ne bi ni ja ovo sve napisao, apsolutno me ne zanima sta vise farma kao on ima da kaze, i da laze, jer se na mapi videlo koliko je on doprineo alijansi.
Malo sam bio opsiran, al dugo me nije bilo, sada imam vremena, pa sam nadoknadio :D :D

Budi dobar decko Pajo

xxx _
02.03.2011, 09:55
krapus = zokikov .....cestitam ti vojane sto si nam unistio godinu dana igranja.. i zrtvovanaj na ovom serveru..budi ubedjen da ces ostati farma.. i da nikad vise neces imati ljude kao sto su bili clanovi bitangi ... ovo je moje poslednje javljanje na ovom serveru.. sramota da jedan savez ciji je pocetak bio sa sedam saveza a zavrsava sa jednim.. toliko o vodjstvu tvog saveza,,, bitange nemoj da diras ..

branile su vas ceo server,da se nisi uvuko cedi i maki u d... postobi farma.. a ne graditelj ww .. sramota je da jedan cowek newidi napad na plan....na 10 h.. HVALA NA SARADNJI I NEPONOVILA SE NIKADA VISE!!!!! ODSAD BIRAMO SARADNJE!!!

DOVIDJENJA ....

Coaco
02.03.2011, 10:01
Sve pohvale za sve naše "saveznike" koji su nas izbacili iz ww ally. Kako više ne prolazi fora sa provaljivanjem passworda, morali su naši dragi saveznici da smisle drugi način kako bi saveznički ww izbacili iz trke. I na finjaka izbacite saveznike iz ally. Ništa lepše.
A nije ni čudo kada su nam saveznici iskompleksirani jadnici koji ne mogu da prihvate da budu drugi, pa troše tone i tone golda kako bi bili prvi na listi popera. Pa još se raspituju ko im je nameštao katanje kad ih malo zakuca PV sa kojima su ratovali ceo server.

Imam jednu molbu ako mogu igraci koji su za vas institucije da se ne prozivaju ovde po forumu jer time samo sebe vredjate
Tako da zaje*ite sa prozivanjem Krampusa, čovek je dokazao da je institucija za sve vas.

I SAMO BI TREBALI DA SE ZAPITATE, NAŠI DRAGI SAVEZNICI IZ BITANGI, KAKO ĆETE DA NAĐETE SAVEZNIKE ZA NEKI NAREDNI SERVER!? KO ĆE POSLE SVEGA ŽELETI DA IGRA SA VAMA U EKIPI!?

Coaco
02.03.2011, 10:06
da se nisi uvuko cedi i maki u d... postobi farma.. a ne graditelj ww ..

Aj sad razmisli ko se kome uvlačio u d... Možda Čeda Krampusu, Ivani i Peđi, da bi ostao deo ex SRBO saveza, ili opet Čeda Krampusu jer su ga ORTHODOXI branili ceo server. Kol'ko puta ste kukali bre za deff i sada se**te da ste nas vi branili. Čime ste nas bre branili!? Kojim deffom!? Jel ovim što je kod vas u ww-u? ha-ha-ha e pa momci, svaka vam čst za deff. Objasnili ste kako se igra.

Denebclimber
02.03.2011, 10:17
Aj sad razmisli ko se kome uvlačio u d... Možda Čeda Krampusu, Ivani i Peđi, da bi ostao deo ex SRBO saveza, ili opet Čeda Krampusu jer su ga ORTHODOXI branili ceo server. Kol'ko puta ste kukali bre za deff i sada se**te da ste nas vi branili. Čime ste nas bre branili!? Kojim deffom!? Jel ovim što je kod vas u ww-u? ha-ha-ha e pa momci, svaka vam čst za deff. Objasnili ste kako se igra.

ahahaha ja ga taman pohvalim da je normalan, on me demantuje...

ajde pajo idi otmi jos neki plan pa ce te vratiti uww tim :D

ja mislio vi izasli da predjete u pv kad ono izbacili vas hahahah :D

@Joca
joco nije samo krampus kriv za sve, realno gledan svi smo krivi, neko vise neko manje, i dzabe je sad traziti krivca.
Cestitke protivnicma na boljoj igri i to je to:ziveli:

daki81
02.03.2011, 10:34
Vidi se da je sloga nikad bolja u SO... :)

Sto se tice naj naloga, nikako mi ne ide u glavu sto ljudi gledaju tu listu sa najvise pop-a... vise ima smisla da gledate onu a najvise off poena, a tu svakako ima igraca daleko boljih od Krampusa...

popak
02.03.2011, 10:43
pogledaj samo bobana nema tu mnogo popa ali ima dosta ubistava;)

Denebclimber
02.03.2011, 10:47
Vidi se da je sloga nikad bolja u SO... :)

Sto se tice naj naloga, nikako mi ne ide u glavu sto ljudi gledaju tu listu sa najvise pop-a... vise ima smisla da gledate onu a najvise off poena, a tu svakako ima igraca daleko boljih od Krampusa...

ni meni al mi je drago sto su promenili ono najbolji igrac u najveci igraci (valja se misli sa najvise popa) :D :D :D

dacanaldo
02.03.2011, 11:25
Voljane ne prosipaj i to malo pameti sto imas ovde na forumu.

Izgubio si 2 plana kao najgori pocetnik iako se hvalis da ti je ovo koji 5 server .
Akciju za otimanje plana od zajceva sam ja osmilio i sve ti lepo predao samo da posaljes napad i ugasis skype ali ne ti si morao da se hvalis kako ides na foru na plan od WU-a u skype sobi prepunoj spijuna WU-a.
Zakucao si offove koji nisu ni okrzli zajcev ww i ako sam ti u toj sobi satima govorio da te offove posaljete bez heroja na drugi ww koji u tom trenutku je imao daleko manje deffa.
Sve vreme ww trke minirao si xxx _ ww , radio protiv interesa ally , pisao one cinicne kruzne poruke sa ww1 ww2 i ww3 gde ne treba nista da se salje.
Govorio si i trovao OFAH kako sam ja spijun i kako sam dosao da unistim SO , time unistavao saveznistvo , ja od tada oteo 2 plana i 2 velika arta istom tom WU a sta si ti uradio?

Seti se samo sta sam ja rekao prvi put kad smo imali razgovor na skajpu , da ne kopiram i opterecujem ostale ucesnike foruma , sad je i tebi valjda jasno ko je ovaj deckic i da je taj deckic bio u pravu bukvalno sve sto je izneo kao mane SO alijanse.

Necu da pricam sta je bilo pre mog dolaska jer stvarno ne znam ko je rasporedjivao arte i radio off akcije u Srbo ali cinjenica je da je neko mnogo nesposoban to radio .

Sve to i dovodi do toga da ce WU da se proseta serverom , lepo su menjali arte i sada ih menjaju kad im zatreba neki za akciju .

Da sumiramo mnogo lepo se slazes sa clanovima WU alijanse daleko bolje nego clanovima tvoje ally , vredniji si clan WU alijanse nego SO alijanse .
Pitaj ih da predjes kod njih , sta te briga bices na pobednickoj strani i za neke ovde ostaces institucija.

Tolko o tome .

A sad sto se stanja na serveru tice i ako sam se povukao sa ovog servera (ima par dana) , savetujem svim clanovima SO alijanse a posebno Bitangama da preostale offove skucaju u Zokikova , Barbu i Vasilij Zajceva verovatno imaju snage da sruse tih 4 ww-a i da ne diraju Armadilin ww jer kao vodeci prvi ce zavrsiti. Da ne bude pogresno protumaceno razjasnicu i zasto , wu ima offove da svaki ww SO alijanse jos bar 2x obrne na 0 i to je razlog zasto je pobednik odlucen svako prolongiranje daljeg igranja je samo mucenje kako za ww graditelje tako i za njihove suportere jedinu korist imaju nemci koji zaradjuju od masovnog trosenja zlata.

A i da kolko sam cuo Armadila je bila deo SRBO alijanse dok je neki nub nije izbacio iz iste :)

Majja&Nenad
02.03.2011, 11:29
@ all

Posle svih onih samouverenih, nadobudnih, pretencioznih a cesto i ironicnih izjava koje smo imali prilike da cujemo jos od pocetka servera od strane igraca SO ally (prvenstveno srbo dela), mislio sam da ce mi biti pravo zadovoljstvo da citam postove koje vi upravo ostavljate a za koje sam znao da ce kad tad doci ali .... nije tako :bored: Prepucavate se ovde na forumu kao poslednji balavci umesto da te stvari resavate na skajpu, optuzujete svoje igrace da su ceo server krali sela sa svojih multi naloga (a tada, u to vreme niste znali ili ste pak cutali jer vam je tako vise odgovaralo?), pricate kako ste od 7 krila koje ste primili u saradnju 6 ipo bile farme a ne znate da ste tako mnogima unistili zelju za igrom i sta sve jos ... Najmanje sto mozete da ucinite je da dostojanstveno izgubite ovaj server ... ako je to ikako moguce ...

Vannaa
02.03.2011, 11:33
e da se oglasim posle par meseci...

sto se mene tice stanje na rs2 je ODLICNO! :D:D:D

probajte s*x - super je! :D

Perun
02.03.2011, 11:51
e da se oglasim posle par meseci...

sto se mene tice stanje na rs2 je ODLICNO! :D:D:D

probajte s*x - super je! :D

Probajte šta????

:P:poke::njam::spank::pusi: tako neki redosled :D

Krampus
02.03.2011, 11:53
hvalis kako ides na foru na plan od WU-a u skype sobi prepunoj spijuna WU-a.
Samo cu ovo da te pitam posto sam obeco Brnete da necu da kucam vise na forum,aj mi molim te reci sta znaci hvalenje. ako sam reko nemoj slucanjo da neko pusti napad na zajac, i ugasio skype.

I aj otkri molim te ko spijun javno.

u to sobi su:
Aleksanda (iggac dual)
Ceda (TM)
Iggac
Laza
Nemesis
Sova
pop
xpo
Nikola(sova dual)
Brne (sova dual)
Pavle
Vana
kandinsky
ja

Ko moze od ovih da bude spijun

dacanaldo
02.03.2011, 12:12
Samo cu ovo da te pitam posto sam obeco Brnete da necu da kucam vise na forum,aj mi molim te reci sta znaci hvalenje. ako sam reko nemoj slucanjo da neko pusti napad na zajac, i ugasio skype.

I aj otkri molim te ko spijun javno.

u to sobi su:
Aleksanda (iggac dual)
Ceda (TM)
Iggac
Laza
Nemesis
Sova
pop
xpo
Nikola(sova dual)
Brne (sova dual)
Pavle
Vana
kandinsky
ja

Ko moze od ovih da bude spijun

Pa ne shvatas poentu , receno ti je da cutis i to nisi mogao da uradis .
A ko je spijun pa valjda ce nam barba reci na kraju servera , ja licno tipujem na xpo-a i on je vukao poteze u korist wu-a. A ko je bio prisutan ne znam jedna osoba me je zvala u 3 ujutru i pitala nesto sasvim drugo da bi ja postavio logicno pitanje.
Da li se Krampus negde izlajao za plan napada ?
Odgovor je bio jeste
Evo ti mala pomoc nije bio niko iz bitangi.

Da skratimo kad sam rekao da je za SO alijansu najbolje da ti obrises nalog bio sam apsolutno u pravu , wu bi sada imao 2 plana i daleko tezu situaciju nego sada sto ima.

Sad da li si svesno ili namerno vukao poteze za WU nadam se da cemo saznati , moje licno misljenje je da si to radio jer neznas a ne iz nekih drugih razloga.

I sad bi te zamolio posto si vec toliko stete naneo SO alijasi da bar budes dostojanstven i cutis , da ne vredjas ljude koji su probali da promene tok ww trke .

Nadam se da si najzad shvatio sta sam ti u startu pricao da si se najzad pomirio sa cinjenicom da nisi za to zasta si se gurao , a ako hoces da pomognes SO alijansi nateraj saborce da prave deff i da salju kod xxx _ , koji je trenutno , ma nemoze se reci ni minimalna sansa , ali eto pokusaj da se dostojanstveno zavrsi server .
Eto Pv ti je pomogao da budes rang 1 po popu , imas neku satisfakciju , sad probaj da uradis nesto za ostale clanove ally.

UzU
02.03.2011, 13:51
Pa kako ste vi dosada izdržali zajedno meni nije jasno?
Da li imate bar malo dostojanstva da prestanete da dokazujete ko je lošiji?
Ili promenite temu iz Trenutno stanje na serveru u Beskonačno pljuvanje po svemu...
Nemojte da igrate ako neznate da gubite....

*CIPIRIPI*
02.03.2011, 14:53
Hahahah...SJAJNO!Kakva igra :) Odusevio sam se...
Zar vi tako dobri igraci pokazujete vas obraz ovde na forumu i medjusobno se prepucavate...Vase nesuglasice iznosite ovde na forumu...Pljuj te se u vasim maticnim skajp sobama ili otvorite novu temu ovde na forumu.Ovo je muka gledati!

makronjero
02.03.2011, 16:19
02. Mart 2011.
Jos jedan lep dan za clanove WU ALLY :)

1. http://travian-reports.net/rs/report/9335048ce65,93452506ac9
Pokušaj otimanja jedinstvene skrivalice
у 06:55:17 сати su oba napada. Pretpostavljano je da ce se ici herojem na otimanje tog arta pa je ubacivan deff (procenjeno by prof. dr Mare, insertovano by mr Bole). Zao mi je coveka koji se budio u pola 6 ujutru da posalje napad.

2. http://4travian.org/log/M13pdvpbRExb
Neozbiljan pokušaj nuliranja off sela. Ni jedan od napadača nije ni prišao logu, ali vam dajem uvid u stanje deffa. Neozbiljno gospodo, neozbiljno!

3. http://travian-reports.net/rs/report/9352421c709
Pokušaj uzimanja planova.

Mnogo mi se svidja jedna reč u sve 3 stavke. A to je reč POKUŠAJ

IDEMO DO POBEDE!!!

Dzo_92
02.03.2011, 21:20

Čeda nece doci na skajp da pise o ovome jer smatra da ipak ne zeli da niko od vas se reklamira preko njega,pokusao sam da ga nateram da izbaci prepiske svoje al nece :(

Neka ti Krampus odgovori na pitanje u cijem je gold clubu bio na pocetku servera?
A sto se tice da je neko branio Čedu tj TM nalog koji igram pogledaj samo poene u deffu i bice ti jasno koliko je TM x napadan :) samo u toku prve 2 nedelje ...posle toga ni fejk a kad su fejkovi i isli deff je dobijan od nasih deffera koji su nam na 2-3h :) uzajmnog deffanja je bilo al sad jos jedno pitanje..

Ne znam koliko se razumes al da li je normalno da jedinst kameni WW ima manje deffa od WW koji se zida sa jedinst ludom?Da li je normalno da BITANGE ubace 200k deffa u WW jedinst lude a da taj Krampus povuce svoj deff iz kamenog i iz ww xxx _? Kad smo trazili od tog Čede da povucemo deff od Krampusa nije nam dozvolio jer je mislio o svemu ovome sto ce se desiti al zao mi je sto ga takvi kao ti uzimaju usta i pominju kakav je to krampus nalog napravio....pa ne znam da li si video MOJ tj popov i čedin nalog?sa njivama vecima od 16 lvl za 3-4 lvl samo :D da li si kod krampusa video off koliki si video kod Gorosha?TM?Ludog?Kod jos 10 njih koji ce se skucati i koji su skucali?Da li si video art sposobnih kod nas ili ally push za taj off??naravno da nisi...slalo se kod krampusa koji je digao akademije!I zato molim vas da ovde vise ne dolazi do zabune i svadje...svi mi znamo koliko je ko kriv i zato bolje da cutimo i smrdimo na nalogu

Zelim svima da se zahvalim na odlicnom serveru i dovucem Čedu sto pre da isprica i on sta misli mada sumnjam da ce doci da polemise o ovakvom ponasanju clanova alijanse :(

pekar81
02.03.2011, 21:44
:) ovde nikad dosadno

Coaco
02.03.2011, 22:25
Ne znam koliko se razumes al da li je normalno da jedinst kameni WW ima manje deffa od WW koji se zida sa jedinst ludom?Da li je normalno da BITANGE ubace 200k deffa u WW jedinst lude a da taj Krampus povuce svoj deff iz kamenog i iz ww xxx _?

Pričate samo deo priče koji vama odgovara. Pa i bilo bi više deffa kod xxx _ da niste promenili kružnu. Kod nas je od početka u svakoj kružnoj pislao da se šalju deff i ressi/žito za branjenje kamenog, kao i deff za xxx _ ww, i sve bi to lepo išlo da se neko nije napravio pametan i da promeni kružnu poruku, da izbaci da se šalje deff u Krampus ww.

Da li si stvarno očekivao da će neko posle takvog poteza da gura xxx _ ww maximalno? :O

Ekspert
02.03.2011, 23:02
Čeda nece doci na skajp da pise o ovome jer smatra da ipak ne zeli da niko od vas se reklamira preko njega,pokusao sam da ga nateram da izbaci prepiske svoje al nece :(

Neka ti Krampus odgovori na pitanje u cijem je gold clubu bio na pocetku servera?
A sto se tice da je neko branio Čedu tj TM nalog koji igram pogledaj samo poene u deffu i bice ti jasno koliko je TM x napadan :) samo u toku prve 2 nedelje ...posle toga ni fejk a kad su fejkovi i isli deff je dobijan od nasih deffera koji su nam na 2-3h :) uzajmnog deffanja je bilo al sad jos jedno pitanje..

Ne znam koliko se razumes al da li je normalno da jedinst kameni WW ima manje deffa od WW koji se zida sa jedinst ludom?Da li je normalno da BITANGE ubace 200k deffa u WW jedinst lude a da taj Krampus povuce svoj deff iz kamenog i iz ww xxx _? Kad smo trazili od tog Čede da povucemo deff od Krampusa nije nam dozvolio jer je mislio o svemu ovome sto ce se desiti al zao mi je sto ga takvi kao ti uzimaju usta i pominju kakav je to krampus nalog napravio....pa ne znam da li si video MOJ tj popov i čedin nalog?sa njivama vecima od 16 lvl za 3-4 lvl samo :D da li si kod krampusa video off koliki si video kod Gorosha?TM?Ludog?Kod jos 10 njih koji ce se skucati i koji su skucali?Da li si video art sposobnih kod nas ili ally push za taj off??naravno da nisi...slalo se kod krampusa koji je digao akademije!I zato molim vas da ovde vise ne dolazi do zabune i svadje...svi mi znamo koliko je ko kriv i zato bolje da cutimo i smrdimo na nalogu

Zelim svima da se zahvalim na odlicnom serveru i dovucem Čedu sto pre da isprica i on sta misli mada sumnjam da ce doci da polemise o ovakvom ponasanju clanova alijanse :(

A koliko vidim tebi je normalno da jedinstveni kameni drzi ww holder koji ima ubedljivo najmanje deffa od svih ww sela :muha:

dacanaldo
02.03.2011, 23:30
A koliko vidim tebi je normalno da jedinstveni kameni drzi ww holder koji ima ubedljivo najmanje deffa od svih ww sela :muha:

Pa kolko sam ja primetio xxx je jedini od ww holdera SO alijanse koji nije gubio planove i arte , tako da je logican izbor da jedan bitan art bude kod njega , to sto ima malo deffa nije sigurno njegova krivica.

Pričate samo deo priče koji vama odgovara. Pa i bilo bi više deffa kod xxx _ da niste promenili kružnu. Kod nas je od početka u svakoj kružnoj pislao da se šalju deff i ressi/žito za branjenje kamenog, kao i deff za xxx _ ww, i sve bi to lepo išlo da se neko nije napravio pametan i da promeni kružnu poruku, da izbaci da se šalje deff u Krampus ww.

Da li si stvarno očekivao da će neko posle takvog poteza da gura xxx _ ww maximalno? :O

Daj molim te ne prosipaj vise gluposti sa tim kruznima ste i doveli do toga da alijansa nema deffa .

Prvog dana je pocrkalo ko zna koliko kad je krampus uzeo selo i ostao bez silosa , nabilo se 200k deffa a da napada nije bilo .
Zatim u svakoj kruznoj je islo , 500 deff jedinica za krampusa , 300 za igca i 100 za xxx ww.
Za zito i rese se pisalo saljite u ww1 ww2 i ww3 ali se dodavalo ako je vise do 7h ne saljite , taj dodatak je cinio da se kod xxx nista ne salje.
Posle svake takve kruzne zito i rese nisu stizale do xxx ww i normalno je da je takva kruzna izbacena.
Vrhunac je bio kad je krampus vracen 30 dana unazad a trazi maksimalan deff za sebe ne obaziruci ce da prebaci deff kod igca ili xxx.
sto se deffa u kamenorescu tice on je mahom iz saveza SO-b .
preko 200k deffa So-b saveza je kod krampusa .

U svakom slucaju i sada xxx kao ww koji ima i sada ubedljivo najbolji polozaj od svih SO ww nema podrsku alijanse.

Dodao bi samo jos jedno , Krampus je pretio xxx-u ako izgubi plan nece vise ni jedan dobiti .
ekipa oko xxx_ je sebi obezbedila planove , greskom wu-a posle ciscenja super maria , cedinom akcijom otimanja zokikovu plana i otevsi zajcevu plan, krampus je izgubio sa druge strane 2 plana .

Tako da bolje je da cutite , pokazali ste kolko znate i sta ste spremi da uradite zarad licne promocije.

U svakom slucaju ocekivati je da ce xxx ww uskoro da ode na ispod 300 popa i iskreno se nadam da ce to nazovi saveznicima uciniti da im dan bude lep.

Ekspert
03.03.2011, 00:00
[QUOTE=dacanaldo;345511]Pa kolko sam ja primetio xxx je jedini od ww holdera SO alijanse koji nije gubio planove i arte , tako da je logican izbor da jedan bitan art bude kod njega , to sto ima malo deffa nije sigurno njegova krivica.

E vidis to sam totalno predvideo, sto jes jes ;)

Coaco
03.03.2011, 00:30
Pa kolko sam ja primetio xxx je jedini od ww holdera SO alijanse koji nije gubio planove i arte , tako da je logican izbor da jedan bitan art bude kod njega , to sto ima malo deffa nije sigurno njegova krivica.

Daj molim te ne prosipaj vise gluposti sa tim kruznima ste i doveli do toga da alijansa nema deffa .

Prvog dana je pocrkalo ko zna koliko kad je krampus uzeo selo i ostao bez silosa , nabilo se 200k deffa a da napada nije bilo .
Zatim u svakoj kruznoj je islo , 500 deff jedinica za krampusa , 300 za igca i 100 za xxx ww.
Za zito i rese se pisalo saljite u ww1 ww2 i ww3 ali se dodavalo ako je vise do 7h ne saljite , taj dodatak je cinio da se kod xxx nista ne salje.
Posle svake takve kruzne zito i rese nisu stizale do xxx ww i normalno je da je takva kruzna izbacena.
Vrhunac je bio kad je krampus vracen 30 dana unazad a trazi maksimalan deff za sebe ne obaziruci ce da prebaci deff kod igca ili xxx.
sto se deffa u kamenorescu tice on je mahom iz saveza SO-b .
preko 200k deffa So-b saveza je kod krampusa .

U svakom slucaju i sada xxx kao ww koji ima i sada ubedljivo najbolji polozaj od svih SO ww nema podrsku alijanse.

Dodao bi samo jos jedno , Krampus je pretio xxx-u ako izgubi plan nece vise ni jedan dobiti .
ekipa oko xxx_ je sebi obezbedila planove , greskom wu-a posle ciscenja super maria , cedinom akcijom otimanja zokikovu plana i otevsi zajcevu plan, krampus je izgubio sa druge strane 2 plana .

Tako da bolje je da cutite , pokazali ste kolko znate i sta ste spremi da uradite zarad licne promocije.

U svakom slucaju ocekivati je da ce xxx ww uskoro da ode na ispod 300 popa i iskreno se nadam da ce to nazovi saveznicima uciniti da im dan bude lep.

Dacanaldo, poštujem te kao stariju ličnost, i izbegavam da se izražavam na način na koji mi ne priliči, al' brate, moram da ti kažem NE SERI, MOLIM TE!

Pun mi je bre više ..... svega! Jel si bio tu kad su se slale te kružne? NISI! TIŠINA ONDA!

Kod nas je išla kružna 500 Krampus, 300 Iggac, 100 xxx _ , a kod Bitangi 0 Krampus, 0 Iggac, sve xxx _ zato se suzdrži bespotrenih komentara.

Nemoj da brineš koliko je deffa izginulo kod Krampusa na početku, jer to nije bio deff Bitangi, već samo deff Orthodoxa ;) Koga i dalje imamo više u ww od dotičnog saveza.

Krampus je bio vraćen 30 dana.... hmmm nešto tu ne štima, da Krampus koji je 2 puta rušen ima jači ww od većine onih koji su po 1 rušeni...

xxx _ ww ni izbliza nema najbolji položaj. Koliko god ti bilo teško da priznaš sebi, od svih ex SRBO ww-ova, trenutno je KRAMPUSOV najbliži pobedi.

www.real_life.com
poseti malo, lepo je tamo ;)

john kramer
03.03.2011, 01:54
Dacanaldo, poštujem te kao stariju ličnost, i izbegavam da se izražavam na način na koji mi ne priliči, al' brate, moram da ti kažem NE SERI, MOLIM TE!

Pun mi je bre više ..... svega! Jel si bio tu kad su se slale te kružne? NISI! TIŠINA ONDA!

Kod nas je išla kružna 500 Krampus, 300 Iggac, 100 xxx _ , a kod Bitangi 0 Krampus, 0 Iggac, sve xxx _ zato se suzdrži bespotrenih komentara.

Nemoj da brineš koliko je deffa izginulo kod Krampusa na početku, jer to nije bio deff Bitangi, već samo deff Orthodoxa ;) Koga i dalje imamo više u ww od dotičnog saveza.

Krampus je bio vraćen 30 dana.... hmmm nešto tu ne štima, da Krampus koji je 2 puta rušen ima jači ww od većine onih koji su po 1 rušeni...

xxx _ ww ni izbliza nema najbolji položaj. Koliko god ti bilo teško da priznaš sebi, od svih ex SRBO ww-ova, trenutno je KRAMPUSOV najbliži pobedi.

www.real_life.com
poseti malo, lepo je tamo ;)

Nemoj da brineš koliko je deffa izginulo kod Krampusa na početku, jer to nije bio deff Bitangi, već samo deff Orthodoxa Koga i dalje imamo više u ww od dotičnog saveza.

kad cete da shvatite da ste vi SO. jos uvek gledate samo na svoj savez, kao onaj sto je do juce bio glavni na forumu, bese harao prve 2 nedelje servera... ucitelj, klanjamo mu se svi...

ovi ostali premestaju planove, kakve neznalice... ma sve sami amateri.

Čeda Kasapin
03.03.2011, 02:41
DOSTA VISE BRE O TOME KO JE SO A KO NIJE I KAKAV JE ODNOS I STANJE!

Igramo do kraja i lepo pojedemo sve ono sto smo zamesili a ko je kriv to ostavite da svako odluci za sebe,hocu da vidim sta znamo da uradimo do kraja,pa nije ovo kraj servera!

Jos ce da se igra ...ako su nam sanse male sta imate da izgubite?
Samo mozete da dobijete...tako da just play!

Svako neka smislja kako da se okrene situacija a ko ne zna neka pita i igramo ovo do kraja!

INTER :cool:

i ne obazirite se na ove forumdzije ostale,posle ovoga ce opet da raspiruju vatru a vi ne palite se vise!

Oteli smo 3x plan,skatali svaki WW ,oteli par artova....nahvatali offove i sto sad stajemo?
Pa idemo dalje,IGRA SE DO lvl 100!

popak
03.03.2011, 04:33
to čedo reci ovim macama da nema predaje makar flange išle u napad na ww:)

Gavra
03.03.2011, 09:57
to čedo reci ovim macama da nema predaje makar flange išle u napad na ww:)

Ko sve ovih dana igra na rs serverima ne bi čudilo da falange i idu na WW ;)

Denebclimber
03.03.2011, 10:19
Jos ce da se igra ...ako su nam sanse male sta imate da izgubite?
Samo mozete da dobijete...tako da just play!

Svako neka smislja kako da se okrene situacija a ko ne zna neka pita i igramo ovo do kraja!
!

Oteli smo 3x plan,skatali svaki WW ,oteli par artova....nahvatali offove i sto sad stajemo?
Pa idemo dalje,IGRA SE DO lvl 100!

cedo prekini da mi krades farme iz golda kluba, ceo server to radis

pozz svima, posebno armadili, nadam se da se ne ljuti na mene sto sam bas nju tresnuo, to je zato sto mi je najdraza od svih ww graditelja!!! :inlove:
ja se gasim vreme je za zasluzenu penziju, odradio sam dosta ovde i nemam sta da radim vise, praticu razvoj situacije iz prikrajka povremeno, prvo cu da se 3 dana odmorim od traviana :D
ajd srecno vam bilo dalje i sve najbolje :ziveli:

nervozni
03.03.2011, 10:57

pozz svima, posebno armadili, nadam se da se ne ljuti na mene sto sam bas nju tresnuo, to je zato sto mi je najdraza od svih ww graditelja!!! :inlove:
ja se gasim vreme je za zasluzenu penziju, odradio sam dosta ovde i nemam sta da radim vise, praticu razvoj situacije iz prikrajka povremeno, prvo cu da se 3 dana odmorim od traviana :D

kuda bezis sada,sta ce ljudi da farmaju?

P.S. jednom farma uvek farma he he,pop-eru

MAXI_83
03.03.2011, 11:09
26. Februar 2011.

Sve čestitke WU&PV ALLY na sjajno odrađenom poslu, kao i suparnicima na dostojanstvu u prihvatanju svega ovoga kao igre :clap:

1. http://travian-reports.net/rs/report/91919af1442 - Uzimanje planova od Krampusa
2. http://travian-reports.net/rs/report/921040160c5,921021eddde - Otimanje OFF sela Talamasce (prema informaciji od "pouzdanog izvora" nestalo je oko 180k u zitu ofa) - Pozdravio vas Milan Tarot sa exrs2 :)
3. Rusenje kandinskog WW-a na 0

Izvinjavam se na ponavljanju logova, u pitanju je samo retrospektiva ;)

Sto se tice toga da li je ovaj off mogao da rusi WW sa veceg lvl-a, mogao je. Pa eto da priznam suparnicima, nije 100% iskoriscenje ofa, ali 90% jeste :D :D :D

WU&PV ALLY DO POBEDE!!!

Da evo otetog offa od talamasce kojim se hvalis:D:D:D i ostali logovi napada na armadilu

http://travian-reports.net/rs/report/93706e56fd7Hammurabi
http://travian-reports.net/rs/report/93736f7bb98talamasca
Ludi milojko
http://travian-reports.net/rs/report/93724adedd9Mum & Dad

fali mi jedan al dodacu ga kasnije

Red Bull_F1
03.03.2011, 11:11

4 offa je islo na Armadilu :) Ako se ona slaze neka pokaze logove !!! Ja necu bez nje !!

I moram da kazem da mi je i vise nego drago zbog WU&PV uzimanja servera !!! Samo kad prelistam stranice na forumu,shvatim da mi je jos vise draze

Hvaaala barbi i ekipi.....

MAXI_83
03.03.2011, 11:25
Na armadilu je udario onaj oteti off od talamasce kako barba kaze da su oteli off i da je bio negde oko 180 k u zitu :cool:

Osmeh Tvoj
03.03.2011, 12:30
E, da... Stvarno... :)

Kako je Talamasca uspeo da posalje izbrisani off? :D
Da to nije neki bug na serveru?! :P

SOSA
03.03.2011, 12:44
[QUOTE=SOSA;345589][QUOTE=Red Bull_F1;345568]4 offa je islo na Armadilu :) Ako se ona slaze neka pokaze logove !!! Ja necu bez nje !!

naravno da se slazem:) igramo se dalje...prvo rusenje me dovelo do lv84 a ovo sto je bilo jutros ce do lv100:D sta da kazem,sem da ce me drugari suparnici gledati jos:D timski do pobede
:cool::ziveli::ziveli:

http://travian-reports.net/rs/report/9371241533e
http://travian-reports.net/rs/report/937136faac6
http://travian-reports.net/rs/report/937152397e2

eto i logova,ima jos jedan ali to ce se vec neko naci da pusti:D:D:D

rs2 armadilla

sljera
03.03.2011, 13:10
[QUOTE=SOSA;345589][QUOTE=Red Bull_F1;345568]4 offa je islo na Armadilu :) Ako se ona slaze neka pokaze logove !!! Ja necu bez nje !!

naravno da se slazem:) igramo se dalje...prvo rusenje me dovelo do lv84 a ovo sto je bilo jutros ce do lv100:D sta da kazem,sem da ce me drugari suparnici gledati jos:D timski do pobede
:cool::ziveli::ziveli:

http://travian-reports.net/rs/report/9371241533e
http://travian-reports.net/rs/report/937136faac6
http://travian-reports.net/rs/report/937152397e2

eto i logova,ima jos jedan ali to ce se vec neko naci da pusti:D:D:D

rs2 armadilla

evo samo da pomognem sosi posto znam da je u guzvi u RL evo multi log

http://4travian.org/log/olqanPluxkGW

cestitke napadacima

Gledamo se mi jos preko logova ;)

Pocke
03.03.2011, 16:24
Sta vi sa 4 offa srusite to Mrva sa jednim! I to preko zida... :D

I sto bi sljera rekao: :jede:

Mrvica
03.03.2011, 18:14

:blushing::blushing::blushing::blushing::blushing: :blushing:

idemo dalje da se igramooooooooooooo!!!!!!!!!!!:jede: (kokice)

Dzo_92
03.03.2011, 18:18

evo ih pocinju forumdzije :P

jesi ti onaj na cijem se offu vec 2-3x pravi rendaljka?

da je bilo sposobnih u bitangama i mh bi ugasio nalog :D a vi cete valjda sa ta 4 komada napraviti makar 1 off 20k kata da nas zadivite :)
:rolleyes:

Pocke
03.03.2011, 19:10
evo ih pocinju forumdzije :P

jesi ti onaj na cijem se offu vec 2-3x pravi rendaljka?

da je bilo sposobnih u bitangama i mh bi ugasio nalog :D a vi cete valjda sa ta 4 komada napraviti makar 1 off 20k kata da nas zadivite :)
:rolleyes:

Evo ga jos jedan padobranac :D Ti si jedan veoma zanimljiv covek... :blink:

A tebe licno bi katao i naseljenikom... :D

MAXI_83
03.03.2011, 20:34
Da evo otetog offa od talamasce kojim se hvalis:D:D:D i ostali logovi napada na armadilu

http://travian-reports.net/rs/report/93706e56fd7 Hammurabi
http://travian-reports.net/rs/report/93736f7bb98 talamasca
Ludi milojko
http://travian-reports.net/rs/report/93724adedd9 Mum & Dad

fali mi jedan al dodacu ga kasnije

ispravka

Dzo_92
04.03.2011, 03:16
Evo ga jos jedan padobranac :D Ti si jedan veoma zanimljiv covek... :blink:

A tebe licno bi katao i naseljenikom... :D

Sad mi jasno sto su ti rekli da pravis ovnove i naseljenike :D

Pocke
04.03.2011, 09:05
Sad mi jasno sto su ti rekli da pravis ovnove i naseljenike :D

Nekima je dovoljno da se kaze a tebi ne bi pomoglo ni da se nacrta :P
I posle sam ja panj... :tras: :D

Denebclimber
04.03.2011, 13:32
kuda bezis sada,sta ce ljudi da farmaju?

P.S. jednom farma uvek farma he he,pop-eru

kompleksi su cudo :D ti si se obrisao vec mogli su tebe da farmaju :P

drago mi je da sam vam objasnio neke stvari

za vas info nesto o nalogu LUDI MILOJKO

1. posle 2 nedelje igre nalog sam igrao SAM, bez duala, bez sitera
2. off sam pravio i hranio sam, sem zadnjih nedelju dana, bilo je nesto malo viteza garazirano, al ostatak sam hranio farmanjem
3. ww off je napravljen bez arta sposobnih, i jedan lep deo sam zalepio farmanjem
4. da ne mislite da sam neki ludak koji non stop online, igrao sam par sati prepodne i par sati popodne maksimum, kad sam imao vremena igrao sam i vise, al uglavnom je bilo oko 3-4 sata dnevno, i to je dovoljno jer sam se dobro i organizovano razvijao
5. nalog sam vozio iz ciste za*ebancije, i koliko je server ozbiljan govori da sam takvom igrom bio rang 1
6. pored toga sam se cimao oko saveza i alijanse, dok sam imao zivaca

eto, kad vi nesto slicno napravite, onda mozete da mi se javite, i da me prozivate, a ove igracine sto imaju po 10 duala ciste koordinate, sve moguce artove na izvolte, i na kraju ispale jedan napad na ww neka mi se ne javljaju jer oni za mene nisu igraci i nikad nece biti

Ovo je bio moj poslednji napad i njime idem u penziju, nema vise budjenja nocu da se nahrani vojska, milina ziva :D
pozdrav svima i sve najbolje u trci za ww, neka najbolji pobedi :ziveli:

popak
04.03.2011, 13:39
dobro ja rekoh da će se i falangama napadati:D

Osmeh Tvoj
04.03.2011, 15:04
02. Mart 2011.
Jos jedan lep dan za clanove WU ALLY :)

A kakav vam je ovaj 04. mart? :)

Vasilij Zajcev
04.03.2011, 15:29
Pozdrav!

Verovatno ce se i drugi javiti,ali ajd da razbijem monotoniju,da ne kazete nece niko sada da se javi :P

CESTITKE NA SAKUPLJANOM DEFFU,NA AKCIJI ODBRANE I ARTA I WW SELA!!!

Svaka cast drugari i sve najbolje u daljem toku igre!

Jorda V.G.Zajcev

Čeda Kasapin
04.03.2011, 16:03
A kakav vam je ovaj 04. mart? :)

Bogami krvav :D

Brozovci onaj calculator sto ste nam dali se pokvario ili ga niste koristili?
Lepi logovi nema sta...sjajni offovi al steta sitna i po meni akcija koja moze da vas kosta konacnog ishoda :)

aj javite se veceras na skajp dacu vam ja novi kalkulator :D

logove cu postaviti samo od napada na ww selo jer sa tim igracima znam da nece biti problema sto su logovi ovde dok za ostale logove na kamenka i ostalo morate sacekati barbu ili nemesisa

http://travian-reports.net/rs/report/94165de21f9
http://travian-reports.net/rs/report/94167b62ba9
http://travian-reports.net/rs/report/941681f2ea0
http://travian-reports.net/rs/report/94170b95e77

SVAKA CAST SO ALIJANSI NA OVAKVOM DEFFU I ORGANIZACIJI ....

zamislite da smo slozni svi :D

SO DO POBEDE!

pop80
04.03.2011, 16:04
[QUOTE=Vasilij Zajcev;346012]Pozdrav!

Verovatno ce se i drugi javiti,ali ajd da razbijem monotoniju,da ne kazete nece niko sada da se javi :P

CESTITKE NA SAKUPLJANOM DEFFU,NA AKCIJI ODBRANE I ARTA I WW SELA!!!

Svaka cast drugari i sve najbolje u daljem toku igre!

Jorda V.G.Zajcev[/QUOT

ni slucajno vise nigde ne polazi ajmo momci sad kacite logice logice ima ih puno da vidim ko ce biti najkreativniji u komentarisanju logica

milepsr
04.03.2011, 16:13
po meni akcija koja moze da vas kosta konacnog ishoda :)

Ne bojim se ja za ishod, uveren sam da ce biti pozitivan po nas! Bilo je dosta kucanja do sada i svaki put je bila ta prica, ali ste zaboravili jednu stvar, a to je da smo svaki put izlazili sve jaci i slozniji iz poraza :)

WW je unazadjen 11 dana i nekoliko sati. Planirano je mnogo vise od toga, ali boze moj, bice i ovo dovoljno :)

P.S.

Svaka cast svima koji su ucestvovali u akciji, ali moram da napomenem Barbu i Zajceve. Pored gradnje WW-a, odbrane sela, planova, velikih i malih artefakata koje su imali na nalogu, uspeli su da izbace ovolike off-ove. Svaka cast!!!

Banana
04.03.2011, 17:05
svaka cast na skupljenom deff-u.. i u WW-u, i u selu sa kamenim artom :O

http://www.youtube.com/watch?v=LUASiDg-kg4 :crying:

Osmeh Tvoj
04.03.2011, 17:57
Cujem da je barba kriv za losu procenu...

procenjeno by prof. dr Mare

Trac ili istina?

Čeda Kasapin
04.03.2011, 18:09
Ne bojim se ja za ishod, uveren sam da ce biti pozitivan po nas! Bilo je dosta kucanja do sada i svaki put je bila ta prica, ali ste zaboravili jednu stvar, a to je da smo svaki put izlazili sve jaci i slozniji iz poraza :)

WW je unazadjen 11 dana i nekoliko sati. Planirano je mnogo vise od toga, ali boze moj, bice i ovo dovoljno :)

P.S.

Svaka cast svima koji su ucestvovali u akciji, ali moram da napomenem Barbu i Zajceve. Pored gradnje WW-a, odbrane sela, planova, velikih i malih artefakata koje su imali na nalogu, uspeli su da izbace ovolike off-ove. Svaka cast!!!

Ako mislis da imate par offova vise po garazama pa i ranije ste ih imali pa smo ih pronalazili :)
A tek sad ce valjda da se krene ozbiljno jer koliko vidim ovo sto se napravili ce da ujedini SO i potpuno povrati samopouzdanje a vama da ga poljulja :)
Podigli ste moral ekipi koja je vec mislila da je gotovo..zato kazem da ce da vas kosta skupo :)

Dosta tih sitnih offova skucano uzalud al ok ne zameram mnogo jer ko radi taj i gresi

IDEMOOOOOOO

SerbZmaj
04.03.2011, 18:42
Da da, evo meni je totalno poljuljano samopuzdanje...Predlozio bih svim saborcima WU alijanse da 3 dana placu :mrgreen:
Bar mi je drago da ovakvim akcijama ujedinjujemo protivnike, gde je cast ratovati a tek pobediti gomilu razmazene decurlije koja se danima pljuje po forumu i kuka.
Izvinjavam se ako se neko prepozna i uvredi!

Ajde jos da se igramo, pa na kraju da jedemo torte :D

john kramer
04.03.2011, 21:31
ne znam sta su u WU planirali i kako su racunali, ali su ocito lose to uradili, jer su znali stanje deffa u WW selu. posle izvidjanja WW sela je trebalo pojacati deff. medjutim dobro je ispalo sa branjenjem artefakta... jer, WU je planirao da rusi WW koji bi prethodno ostao bez dejstva arta

qsha
05.03.2011, 02:43
Dosta cigli i kamenja i po koje drvo moze se naci u travi oko neprijateljskog WW-a. :)

http://4travian.org/log/2a2a6ffa2da2d9b9dfcf23e124de21af

Zbog ovakvih stvari vredi igrati ovu igru a posebno sa ljudima iz nase alijanse. Zahvaljujemo se bukvalno svima na poverenju i podrsci tokom celog servera. Momci i devojke bila nam je cast i privilegija igrati sa vama.

P.S. iggac, nadam se da smo zasluzili koje pivo na okupljanju.

Toliko od nas a sada zasluzena penzija.

Veliki pozdrav za sve od Mice i qshe. :inlove:

DO POBEDE WU&PV ally

Trajan
05.03.2011, 09:08
idi bre qsho taman sam hteo da ti nuliram crop

Mrvica
05.03.2011, 09:42
trenutno stanje :blink:

Светско чудо
Играч Име Савез степен
2. Kill Them All SO NO1 WW SO WW 60
3. Vasilij Zajcev ★★★ Sun Tzu ★★★ WU.T 59
4. zokikov PV.PV-BG WU.T 59
5. barba Broz Do Male Gospojine WU.T 57
6. Vasilij Zajcev ★★★ Мать Россия ★★★ WU.T 48
7. Zalosna Sova Eustahije Brzic SO WW 47
8. Krampus СвЕтСkO a CpБo SO WW 42
9. xxx _ P R I N C E Z E :* SO WW 38
10. kandinsky During The War SO WW 27
11. armadilla PAčE-NWARR,PV,PV-BG WU.T 12
12. jastreb Zmajevo centar sveta . . . 2
13. iggac Relax!! SO WW 1

mitasd
05.03.2011, 19:25
Dosta cigli i kamenja i po koje drvo moze se naci u travi oko neprijateljskog WW-a. :)

http://4travian.org/log/2a2a6ffa2da2d9b9dfcf23e124de21af

Zbog ovakvih stvari vredi igrati ovu igru a posebno sa ljudima iz nase alijanse. Zahvaljujemo se bukvalno svima na poverenju i podrsci tokom celog servera. Momci i devojke bila nam je cast i privilegija igrati sa vama.

P.S. iggac, nadam se da smo zasluzili koje pivo na okupljanju.

Toliko od nas a sada zasluzena penzija.

Veliki pozdrav za sve od Mice i qshe. :inlove:

DO POBEDE WU&PV ally

ODLICAN napad nema sta,alal vera na offu.Pade zid od 1000 ovca,al rimski... :(

qsha
06.03.2011, 02:34
idi bre qsho taman sam hteo da ti nuliram crop

Ma sada brate moze sve uz odredjenu kolicinu piva. :P

:ziveli::ziveli::ziveli::ziveli::ziveli::ziveli:

acamilicko
06.03.2011, 20:14
Malo H-umora :D

Nakon ovog dogadjaja:

http://4travian.org/log/3bbe2cf469114a43e44e5310f07bd000
http://4travian.org/log/96882f172f4dcf1fe8a8a2add46db1d6

nastao je sledeci razgovor:

citati odozdo, ofkors:
__________________________________________________ ___________
osoba B
RE^11: lol
данас
20:48:52
jednostavno je : zato sto mi se moze

Pa ti se raspravljaš sa mnom, sa sve katama, zato pitam lepo što si brate neurozan? Server samo što nije gotov :D
Čemu rasprava katama?

nije meni bitno sto je drugi dovrsio vec bi je bitno sto sam uradio nesto korisno za alijansu.stvarnio ne zelim vise da se raspravljam sa tobom.

Jbg sinko šta ćeš, i ja da izgubim takav off, ne bi mi bilo svejedno, ali i drugi ti površio posao. Za penziju si u pravu 100%. I na kraju, znaš kako ide ona krilatica - "Ignorance is a bliss"

lololol

nek prepiska zavrsi gde hoces,ja ionako idem u penziju posle ovog servera.necu da citam nista :D

Citaj javni forum rs2 servera, mozda ova prepiska zavrsi tamo, pa dobijes od nekoga odgovor. :)

Tacno je,ne znam da hakujem travian.ja ga igram fer i posteno kao svaki obican smrtnik

Ma mani mene matorog tih za****ncija haha, ako si nešto preskočio iz osnova traviana (odeljak odbrana od otimanja sela), ajd na tutorijale, ili pitaj svoje vajne drugare i glasnogovornike......
Brate, ako je tačno da ovo ne znaš, pa doope ćemo da ti pomerimo :D

Ljubi te osoba A

da gladan sam znanja pa bih te zamolio da mi to detaljnije objasnis

Jel me stvarno to pitas? :D

odgovoricu ti kad ti meni objasnis kako je moguce da za 3 minuta izgradis rezidenciju kad za nju treba nekih dvadesetak minuta,a pritom ne moze da se zavrsi odmah sa zlatnicima ?

Brate pa sto si neurozan?

lordkoja
06.03.2011, 20:32
I ovakav igrac napravio 2 ww off-a ? :blink: Ne bih bash svrstao u osnove traviana ali sam se nadao da svaki "jaci" igrac zna ovo ....

Branilac je namestio da se izgradnja rezidencije zavrshi posle tvog prvog napada a pre drugog . Tvoj prvi napad rushi rezidenciju lvl x ali se gradnja nastavlja tako da je bila rezidencija lvl 1 podignuta za tvoj drugi napad (iako ovo nece koristiti tom igracu poshto ide u penziju mozda ima jos neko ko ovo nije znao )

daki81
06.03.2011, 21:09
Ah... ko sve danas pravi ww offove... :)

Denebclimber
07.03.2011, 03:22
Ah... ko sve danas pravi ww offove... :)

i glumi igrace posle :)

Gavra
07.03.2011, 08:10
[QUOTE=acamilicko;346453]Malo H-umora :D

osoba B
RE^11: lol
данас
20:48:52
jednostavno je : zato sto mi se moze

Može mu se :laugh:

Osmeh Tvoj
07.03.2011, 11:42
Kad ste vec ovo izneli u javnost... :)
Ajde javno i da vas pitam...
Zasto je osoba A toliko dugo igrala samo sa jednim selom na nalogu? :)

Red Bull_F1
07.03.2011, 13:02
Kad ste vec ovo izneli u javnost... :)
Ajde javno i da vas pitam...
Zasto je osoba A toliko dugo igrala samo sa jednim selom na nalogu? :)

jednostavno je : zato sto mu se moze :)

Osmeh Tvoj
07.03.2011, 13:48
Taj odgovor sam trazio... :D

Iz prve si ga uboooooo... Svaka cast majstore... :)

pizon
07.03.2011, 13:50
Mozda je Daki ;-)

john kramer
07.03.2011, 15:41
Taj odgovor sam trazio... :D

Iz prve si ga uboooooo... Svaka cast majstore... :)

da nisi ti osoba B?

Osmeh Tvoj
07.03.2011, 16:19
Nisam... :)

Ali znam ko jeste... :D

Banana
08.03.2011, 10:46
Svim damama (i onima koji se tako osecaju) zelim srecan 8. mart, a nasoj Drugarici Mrvici sve najbolje za rodjendan uz pesmu http://www.youtube.com/watch?v=pTLptOFZ4Iw
:rock: :ziveli: :pijanac:

Mrvica
08.03.2011, 12:52
Svim damama (i onima koji se tako osecaju) zelim srecan 8. mart, a nasoj Drugarici Mrvici sve najbolje za rodjendan uz pesmu http://www.youtube.com/watch?v=pTLptOFZ4Iw

Hvala Cuturice mojaaaaaaaaaaaaaaaaa :ziveli::ziveli::ziveli::rock::clap:

nakal
08.03.2011, 13:02

Au Bole, a gde je "sva prava za sadrzaj... zadrzava....". Sad ce Maksa sa inspekcijom, za koji minut stize :)
Za sve koji ne znaju o cemu govorim, kao i za sve dame i one "koji se tako osecaju":
http://s2.travian.rs/spieler.php?uid=305

;)

Denebclimber
08.03.2011, 14:35
stanje na serveru

Светско чудо
Играч Име Савез степен
1. guliver Tačkice . . . 84 -
2. zokikov PV.PV-BG WU.T 69 -
3. Vasilij Zajcev ★★★ Sun Tzu ★★★ WU.T 68
4. Kill Them All SO NO1 WW SO WW 67 -
5. barba Broz Do Male Gospojine WU.T 65
6. Vasilij Zajcev ★★★ Мать Россия ★★★ WU.T 60
7. Zalosna Sova Eustahije Brzic SO WW 56
8. Krampus СвЕтСkO a CpБo SO WW 51
9. xxx _ P R I N C E Z E :* SO WW 49 -
10. kandinsky During The War SO WW 41
11. armadilla PAčE-NWARR,PV,PV-BG WU.T 38
12. iggac Relax!!! SO WW 22
13. jastreb Zmajevo centar sveta . . . 2 -

dolazi prolece :D

popak
09.03.2011, 12:53
jel to koki neki off nahvatao

milepsr
09.03.2011, 13:22
Ne znam, valjda ce se javiti da da log.

Osmeh Tvoj
10.03.2011, 11:18
Pitanje za 5 poena:
- Sa koliko vojske možeš SO-u uzeti mali art sposobnih vojnika iz glavnog grada

Odgovor:
http://travian-reports.net/rs/report/873127e3afa

A koliko poena vredi jedinstveni sposobni? :D

http://travian-reports.net/rs/report/95091694b83

Vasilij Zajcev
10.03.2011, 11:22
A koliko poena vredi jedinstveni sposobni? :D

http://travian-reports.net/rs/report/95091694b83

Sad vise nista :D:D:D:D:D:D:rolleyes:

Osmeh Tvoj
10.03.2011, 11:30
Nije se mislilo na to koliko vredi art, nego koliko poena vredi tacan odgovor... :P

Banana
10.03.2011, 13:56
"The connection has timed out", "The server at s2.travian.rs is taking too long to respond." - i tako celi dan!!

Sta se desava sa serverom?:wtf::wtf:

SerbZmaj
10.03.2011, 14:12
Pa dajte ljudi ovo nije ok...ne mogu da pristupim selima, crkava mi off...Sta je sa ovim serverom!
( Videli nemci da smo oduzili pa mozda hoce da ubrzaju kraj :D )

daki81
10.03.2011, 14:19
Prijavite adminu po mogucstvu sa traceroute do servera. Ovo verovatno niko i ne cita, pa ni ne znaju da im ne radi server kako treba.

makronjero
10.03.2011, 14:20
Nije se mislilo na to koliko vredi art, nego koliko poena vredi tacan odgovor... :P

Dobro, moci cete da se hvalite da ste gubitnička ally sa najvise artova :clap::clap::clap:

makronjero
10.03.2011, 14:31
Ovo sto se desava sa serverom je sjajna stvar. Dajte nam sada anketu, nece nas mrzeti da popunjavamo. Alo bre, radite svoj posao!!!

UAAAAAAA!!!

:nosila::tras::zid:

Nikola
10.03.2011, 15:57
Сервер ради и игра се одвија без проблема. Уколико имате проблем са приступом молимо Вас да урадите команду:
tracert s2.travian.rs у cmd прозору као што је корисник daki81 рекао и пошаљите на admin@travian.rs
Проблем је очигледно у конекцији између појединих играча и сервера на ком се налази rs2 свет.

Osmeh Tvoj
10.03.2011, 16:07
Dobro, moci cete da se hvalite da ste gubitnička ally sa najvise artova :clap::clap::clap:

Ma... Ko se hvali? :D
Bilo mi dosadno... Pa sam pokusao malo da razdrmam forum... Skoro 24 sata tisine na forumu... Smor nevidjen...
Ali vidim da ovi problemi sa serverom uticu bolje od mene... Svi zivi se raspisali... :D

A i ti si se Makronjero probudio... ;)

makronjero
10.03.2011, 20:32
Сервер ради и игра се одвија без проблема. Уколико имате проблем са приступом молимо Вас да урадите команду:
tracert s2.travian.rs у cmd прозору као што је корисник daki81 рекао и пошаљите на admin@travian.rs
Проблем је очигледно у конекцији између појединих играча и сервера на ком се налази rs2 свет.

Da, problem 60 ljudi odjednom, kako da ne. Ajde Nikola ne lazi ljude, nego radi svoj posao za koji si placen. Ne interesuje me ni ban ni nista, lajacu dok god igram na rs serveru, a to je jos kratko :)

Čeda Kasapin
11.03.2011, 03:07
Ma... Ko se hvali? :D
Bilo mi dosadno... Pa sam pokusao malo da razdrmam forum... Skoro 24 sata tisine na forumu... Smor nevidjen...
Ali vidim da ovi problemi sa serverom uticu bolje od mene... Svi zivi se raspisali... :D

A i ti si se Makronjero probudio... ;)

Pa nije ga bilo odavno :P valjda od onda kad je pola +/- bilo blok

A sto se tice rada servera hehe dobro vam rece barba "dajte nam sad anketu" :D

:cool:

Laza III Silni
11.03.2011, 15:16
Ne vidim kakve veze ima admin da serverima koji su u Nemačkoj i Austriji, ne očekujete valjda da ih on administrira. Neouporedivo je lakše timu koji ih održava da samo pogleda opterećenje procesora i zauzeće memorije, odmah zna koji travian svet pravi lag...

P.S. Barba, baš si šaljiv dečko, ti stvarno veruješ da će ovaj server biti gotov pre septembra? :D

milepsr
11.03.2011, 16:06
P.S. Barba, baš si šaljiv dečko, ti stvarno veruješ da će ovaj server biti gotov pre septembra? :D

Hoce, u medjuvremenu ce Natari poceti da zidaju WW pa ce izaci prvi na 100 lvl :)

Mrvica
11.03.2011, 20:33
:(
Регистрованих играча: 991
Активних играча: 888
Играча на мрежи: 80

kanc021
11.03.2011, 22:04

Ja neshto nachuo jos dva meseca :D:D al ne mogu bash sa 100% sigurnoshcu da tvrdim :P

Laza III Silni
12.03.2011, 10:12
Hm, kada se svaki od ovih ww-ova poruši i pogine prosečno po 30% defa, trebaće još po jedno 2-3 meseca da bilo koji od njih izađe do 100, ako se u međuvremenu ponovo ne obnove ww offovi, pogube planovi... To bi onda bio bar još jedan celi ciklus od 2 meseca. Možda ćemo ovde videti i prvog igrača sa 100 sela na travian 3.5 serverima ;)

Čeda Kasapin
14.03.2011, 04:23
Hm, kada se svaki od ovih ww-ova poruši i pogine prosečno po 30% defa, trebaće još po jedno 2-3 meseca da bilo koji od njih izađe do 100, ako se u međuvremenu ponovo ne obnove ww offovi, pogube planovi... To bi onda bio bar još jedan celi ciklus od 2 meseca. Možda ćemo ovde videti i prvog igrača sa 100 sela na travian 3.5 serverima ;)

Lazo ostavi se matematike ili racunaj nesto jos bolje ...Koliko puta su vodje wu&pv bile banovane?
Da li je moguce da po 10x isti ljudi budu blokirani??!Kakav je ovo server?
Pre 3 nedelje WU a sad opet PV ....ja ne znam dokle ce ovo da ide i kad ce da shvate pojedinci da je ovo igra i da neko ima viska para pa ih baca da bi proveo slobodno vreme al da sedim i peglam 10 naloga to je bolest...samo cu reci ...nisam ja zasluzio da pobedim niti SO vec iskljucivo pv&wu jer ljudi daju i po 500% od sebe tj peglaju po 5 naloga za pobedu :D

AJ RESPECT I SAMO AKTIVNO

ps.kupicemo Laza i ja po lap top da i mi saljemo rese sa bar 9 naloga :D

stanje je uzas al bice ovde jos igranja

ps.

http://www.youtube.com/watch?v=cs_sTNNhmVs

makronjero
14.03.2011, 09:10
Stanje na serveru

Светско чудо
Играч Име Савез степен
1. guliver Tačkice . . . 85
2. Vasilij Zajcev ★★★ Sun Tzu ★★★ WU.T 82
3. zokikov PV.PV-BG WU.T 81
4. Kill Them All SO NO1 WW SO WW 81
5. barba Broz Do Male Gospojine WU.T 80
6. Vasilij Zajcev ★★★ Мать Россия ★★★ WU.T 78
7. Zalosna Sova Eustahije Brzic SO WW 73
8. Krampus СвЕтСkO a CpБo SO WW 69
9. xxx _ P R I N C E Z E :* SO WW 67
10. armadilla PAčE-NWARR,PV,PV-BG WU.T 63
11. kandinsky During The War SO WW 57
12. iggac Relax!!! SO WW 53

Gužva na vrhu :)

BITANGE RULES
14.03.2011, 11:46
Da li je moguce da po 10x isti ljudi budu blokirani??!Kakav je ovo server?
Pre 3 nedelje WU a sad opet PV ....ja ne znam dokle ce ovo da ide i kad ce da shvate pojedinci da je ovo igra i da neko ima viska para pa ih baca da bi proveo slobodno vreme al da sedim i peglam 10 naloga to je bolest...samo cu reci ...nisam ja zasluzio da pobedim niti SO vec iskljucivo pv&wu jer ljudi daju i po 500% od sebe tj peglaju po 5 naloga za pobedu :D

AJ RESPECT I SAMO AKTIVNO

ps.kupicemo Laza i ja po lap top da i mi saljemo rese sa bar 9 naloga :D

stanje je uzas al bice ovde jos igranja

ps.

http://www.youtube.com/watch?v=cs_sTNNhmVs

:lol2: dosli smo do informacija da imate vise vise naloga, izaberite jedan, a sa ostalih neka se jave komsije i klinci iz igraonice, pa ce biti odblokirani

sto bi reko dacan, JA sam ta ekipa :D

p.s. oce li taj restart, pa da regamo po 10 naloga da vidite kako mi osvajamo server xD

p.p.s ko gubi ima pravo da se ljuti (karta na koju wu igra), kad se pobedjuje onda niko ne spominje da je ovo samo igra (so moto) :D

pozz farmice i samo se mlatite :D

ftw
14.03.2011, 12:38
To sto vi umisljate da su isti ljudi pod blokadama govori samo o vasem (ne)znanju :tuctuc: za prve blokade obicno ide 5% ban sto cemo svi moci da vidimo posle banova.Trenutno stanje na serveru govori: dok se jedni (so) u nemogucnosti da savladaju neprijatelje na mapi hvale banovima nepljijatelja (pv-wu) ne znajuci da je mozda njima ovo prvi ili drugi server,pa ne poznaju(izmenjena)pravila igre,govori samo o vasoj slabosti jer vam ti isti blokirani otimaju off sela i prave trajne rupe na mestima gde su vam bili gg ili jos bolje kao Ludog Milojka nateraju da se sam zablokira,kako ga ne bi vise rusili i farmali :laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::P Pa me zivo zanima,ko je u tu opet u vecem gubitku :D:D:D:Dali dobro sad kad izgubite server mocicete da kazete,kako vasi protivnici nisu igrali posteno,jer so igraci nikada nisu bili pod banovima :rolleyes::rolleyes::rolleyes::clap:

kanc021
14.03.2011, 13:28
skinuto sa profila saveza PV

>>The Art Of War<<
samo za nase protivnike,
posebno za SO-R!
bilo je lepo igrati se sa vama

Naravno da je bilo lepo jer sa pravim ljudima uvek je lepo igrati ;) a sa nulama od ljudi kakve ste vi i ekipa vam sa drugih koordinata naravno da nije lepo igrati.

(cast izuzecima naravno)

Osmeh Tvoj
14.03.2011, 13:48
skinuto sa profila saveza PV

>>The Art Of War<<
samo za nase protivnike,
posebno za SO-R!
bilo je lepo igrati se sa vama

Naravno da je bilo lepo jer sa pravim ljudima uvek je lepo igrati ;) a sa nulama od ljudi kakve ste vi i ekipa vam sa drugih koordinata naravno da nije lepo igrati.

(cast izuzecima naravno)

Da li ti je dobro? :D
Cudan ti malo ovaj post... :blink:
Idi odmori malo od traviana... ;)

loko
14.03.2011, 14:33
zasto 1. guliver Tačkice . . . 85 stoje na istom mestu vise dana nisam u toku ako ko ima odgovor javite:|

Osmeh Tvoj
14.03.2011, 16:29
zasto 1. guliver Tačkice . . . 85 stoje na istom mestu vise dana nisam u toku ako ko ima odgovor javite:|

Plase se Natara... :P

popak
14.03.2011, 17:54
Stanje na serveru

Светско чудо
Играч Име Савез степен
1. guliver Tačkice . . . 85
2. Vasilij Zajcev ★★★ Sun Tzu ★★★ WU.T 82
3. zokikov PV.PV-BG WU.T 81
4. Kill Them All SO NO1 WW SO WW 81
5. barba Broz Do Male Gospojine WU.T 80
6. Vasilij Zajcev ★★★ Мать Россия ★★★ WU.T 78
7. Zalosna Sova Eustahije Brzic SO WW 73
8. Krampus СвЕтСkO a CpБo SO WW 69
9. xxx _ P R I N C E Z E :* SO WW 67
10. armadilla PAčE-NWARR,PV,PV-BG WU.T 63
11. kandinsky During The War SO WW 57
12. iggac Relax!!! SO WW 53

Gužva na vrhu :)
što postuješ stanje? mora da se spremate u akciju:P

makronjero
14.03.2011, 18:27
što postuješ stanje? mora da se spremate u akciju:P

Ma jok, nego da razbijem monotoniju ;)

Ekspert
14.03.2011, 20:40
Plase se Natara... :P

Jedna info za tebe, od 85 do 90lvl nema natara :muha:

Osmeh Tvoj
15.03.2011, 09:20
Hvala ti Ekspertu... :D

Nisam to znao... :D

Ekspert
15.03.2011, 17:19
Hvala ti Ekspertu... :D

Nisam to znao... :D

Nista, tu sam da pomognem :D

Bar smo resili enigmu da nije zbog natara :D

Osmeh Tvoj
15.03.2011, 17:25
Ma... Idi covece... Bas si faca... :D

E... Ajde izvrsi reviziju svih mojih postova i ukazi mi na sve moje greske... :D

Osmeh Tvoj
15.03.2011, 17:32
Mile... Da li je Ceda nahvatao tvoje kate?

I da li je neko upravo ostao bez plana ili mi se samo ucinilo? :D

http://www.youtube.com/watch?v=rk4BvY0ugFI&feature=related

pop80
15.03.2011, 18:24

I da li je neko upravo ostao bez plana ili mi se samo ucinilo? :D

http://www.youtube.com/watch?v=rk4BvY0ugFI&feature=related

xexexe ma plan je pozajmljen vraticemo ga na kraj servera :(:(:( i nesto malo smo katica uzeli takodje nije nesto ma da je vredno pomena i drugi put nemojte da spavate preko dana nocu se spava
http://travian-reports.net/rs/report/96249015858

dacanaldo
15.03.2011, 20:06
Sve cestitke lovcu , svaki dan je fekovao vise meta i isli smo na srecu , racunali smo oko 150k deffa ali eto bilo je manje .

Ne znam ko je bio na zajcev nalogu ovaj put kad smo uzeli plan ali nadam se da je proslo dosta mirnije nego prosli put i da nece biti torti u lice :P

dacanaldo
15.03.2011, 23:46
I opet sa lazom corak :P

Lazo jesi baksuz nema price :D

Ostade plan zokikovu :(

Vasilij Zajcev
15.03.2011, 23:52
Forum spameri pa javite se nekad i kad ne napravite neko sranje :P

taktika pucamo ovo sto imamo na planove, jer za više nemamo ...hehe :)

dobro, nije loše, makar razmišljate zdravo je to :D

Dačo ja sam bila na nalogu, ustala, pijem kafu i pregledam žito i tras :D hahahhaha :D

Sad smo već navikli, prvi put je najteže :D

Ali nemoj da misliš da ću ti zaboraviti 2 kafe koje si mi upropastio :P

@ Osmeh...odlična pesma (mm)

dacanaldo
16.03.2011, 00:43
Forum spameri pa javite se nekad i kad ne napravite neko sranje :P

taktika pucamo ovo sto imamo na planove, jer za više nemamo ...hehe :)

dobro, nije loše, makar razmišljate zdravo je to :D

Dačo ja sam bila na nalogu, ustala, pijem kafu i pregledam žito i tras :D hahahhaha :D

Sad smo već navikli, prvi put je najteže :D

Ali nemoj da misliš da ću ti zaboraviti 2 kafe koje si mi upropastio :P

@ Osmeh...odlična pesma (mm)

Pa sta znam ono sada 2 ww-a ne mogu da se dizu ,zar ne ?
Ili cete da me testirate da li cu i 3 plan da uzmem sa istog naloga :P

Vec su me cikali pa su lepo prosli , heheh.

A jovana sve je ovo samo zbog tebe , sada lepo raspustis deff i mozes mirno da spavas . :)

Vasilij Zajcev
16.03.2011, 01:57
Vidim da ti je jasno sto se ne sekiram :)

ako ces da ispalis jos koji wanna be ww off slobodno :);)

zz

Čeda Kasapin
16.03.2011, 03:27

zz

Ma hoce on al pretarao je vec :)

Malo neka menja mete...okomio se pa samo Jovanu i Jordu nervira :(
Ja sam vise za "masazu" onih sto vole da prozivaju :D a kad padnu ovakvi logovi nema ih po 10 dana ni na forumu ni sa tam-om u savezu :D

Sto se tice lovca i offa,on je i spreman iskljucivo za ove stvari,nije bio planiran ww off a ima toga jos sto bi rekao moj brat DT :D

Kad se ispucaju i ti offovi od 25k 10k 5k iza ovih jacih pa ima server da traje jos 40 dana minimum

pozz svima i uzivajte jos ovo malo sto traje to nam je :)

SO DO POBEDE (Čeda na spavanje)

ps.sto se tice onih kata uhvacenih sa TM naloga,zasluge su dualu(popu)...ja sam jurio harunt a on je odmah znao da je zec u grmu i to rimski :P

milepsr
16.03.2011, 04:46

Pa nisam ja jedini rimljanin na +/- :) Kad god se uhvati neki off prica se da je moj :)

Laza III Silni
16.03.2011, 07:25
I opet sa lazom corak :P

Lazo jesi baksuz nema price :D

Ostade plan zokikovu :(

Pa kad neće - neće. Ode 10 građevina, ali ne i ona koja je trebala. Što bi rekao Pera Kojot, "Ajmo sada sve ponovo..." :D

zokikov
16.03.2011, 10:53
Pa kad neće - neće. Ode 10 građevina, ali ne i ona koja je trebala. Što bi rekao Pera Kojot, "Ajmo sada sve ponovo..." :D

Ne dirajte Lazu,ex rs3 je ceo server ratovao sa zivotinjama,sad se bar trudi

ex rs3 zokikov
rs2 zokikov
exrs4 papiga
rs3 papiga
rs4 zokikov

Shunjac
16.03.2011, 11:50
:laugh::laugh::laugh: Zokikov do 100lv!!!!!!!

pop80
16.03.2011, 13:51
Neki ljudi nikad nce umeti da nauce da igraju travian ako se kaze da je travian koletivna igra onda se misli na veliki broj igraca ne na veliki broj naloga kad bi vam se oduzeli ti nalozi bili bi ste sasvim prosecni ograci koji nikad ne bi molgi ni riznicu da podignu a kamo li da imju tolike artifakte stvarno bruka i sramota za ovu igricu ako neznate da igrate tako obratite mi se naucicu vas da igrate samo na jednom nalogu i da uvek imate dobar nalog i dobar off pozz i nije valjda da su samo to ti miltici ocekivao sam vise:)

SerbZmaj
16.03.2011, 14:53
Znakovi interpunkcije, molim. Ovako imam osecaj da sam krenuo na trku sa preponama pa mi ponestalo vazduha :D

Ekspert
16.03.2011, 14:56
Znakovi interpunkcije, molim. Ovako imam osecaj da sam krenuo na trku sa preponama pa mi ponestalo vazduha :D

Jedva i ja procitah, treba se zaliti za zlostavljanje :D

Osmeh Tvoj
16.03.2011, 17:12

Ako cemo iskreno... Fale i tebi znakovi interpunkcije...
No, dobro... Ocigledno ne zelite da komentarisete ono sto je covek zeleo da kaze, nego se bavite nekim drugim stvarima...

Idemo... Klik, klik, klik...

Čeda Kasapin
16.03.2011, 20:02
Neki ljudi nikad nce umeti da nauce da igraju travian ako se kaze da je travian koletivna igra onda se misli na veliki broj igraca ne na veliki broj naloga kad bi vam se oduzeli ti nalozi bili bi ste sasvim prosecni ograci koji nikad ne bi molgi ni riznicu da podignu a kamo li da imju tolike artifakte stvarno bruka i sramota za ovu igricu ako neznate da igrate tako obratite mi se naucicu vas da igrate samo na jednom nalogu i da uvek imate dobar nalog i dobar off pozz i nije valjda da su samo to ti miltici ocekivao sam vise:)

Vidi i moj dual obilazi forum :)
Ma ne mogu oni ni sa 10 naloga da sruse koliko mi mozemo da izgoldamo...samo neka se fejka,makar da znamo da server jos uvek traje :)

Zoki,Zoki nedas se ti...sto bi rekao Bata Stojkovic "ovaj covek je neunistiv" :D

Aj sad svi na klik klik a Mile mozda nisu tvoje kate al na tebe sumnjamo jer svoj off ne hranis kod sebe nego na "komsijiskim acc" klik klik

:cool:

milepsr
16.03.2011, 20:26
A otkud vama to da ja imam off ?

Ja samo pravim pretore, svoj off sam ispucao na kandinsky-og.

dacanaldo
16.03.2011, 22:36

zz

Ste ces neko je wanna be ww offer a neko wanna be ww graditelj.
Jednom fali offa drugom fali plan
:P

Nas narod kaze 3 sreca , tako da ...

Vasilij Zajcev
17.03.2011, 00:35
ahahhahahhaha...rekla bih ti nesto sad ali sam previse fina :)

Ako si mislio da ceš ovim da me isprovociraš, malo si se prevario, ja samo malo tu pomažem drugarima, ne jurim stavku WW graditelj lvl 100 za CV, moj CV je već dovršen i ispunjen drugim stvarima :)

Nisam sujetna, ovo mi je drugi server u životu, i sve mi je ovo još uvek zanimljivo, i nije prešlo u patologiju srećom :) Nikad nisam mahala znanjem na travianu (ako stavka znanje uopšte postoji u IGRICI), ne mislim da je to neki uspeh, uostalom travian je takva igrica u kojoj nikad ne možeš sve da znaš, upravo zato i jeste zanimljiva :) Zdrava logika i zaključivanje su sve sto ti treba :)

Realno prokomentarišem svaku akciju i događaj iz svog ugla naravno.
Za prvu akciju sam rekla čak i ovde sjajno, odlična ideja, izvedeno savršeno, za drugo otimanje plana to ne mogu da kažem, sorry ali nisam pala u nesvest od offa na bum :) ništa drugo nisam imala nameru da kažem, samo sam realna :)

Zato, molim te, zaobiđi me tih prozivki na moj račun, likovanje i busanje u grudi nije ni malo simpatično, mnogo si zanimljiviji bio dok si pričao i realno komentarisao stanje na serveru, priča je bila konstruktivna i iz nje se moglo nešto naučiti. Ovim samo spuštaš sebe kao igrača i ništa više.

I tako, malo sam se raspisala, samo se nadam da ću ipak imati prilike da pročitam još neki pametan post sa tvoje strane, ovo ti ne priliči uopšte :)

Pozzić!

dacanaldo
17.03.2011, 06:08
ahahhahahhaha...rekla bih ti nesto sad ali sam previse fina :)

Ako si mislio da ceš ovim da me isprovociraš, malo si se prevario, ja samo malo tu pomažem drugarima, ne jurim stavku WW graditelj lvl 100 za CV, moj CV je već dovršen i ispunjen drugim stvarima :)

Nisam sujetna, ovo mi je drugi server u životu, i sve mi je ovo još uvek zanimljivo, i nije prešlo u patologiju srećom :) Nikad nisam mahala znanjem na travianu (ako stavka znanje uopšte postoji u IGRICI), ne mislim da je to neki uspeh, uostalom travian je takva igrica u kojoj nikad ne možeš sve da znaš, upravo zato i jeste zanimljiva :) Zdrava logika i zaključivanje su sve sto ti treba :)

Realno prokomentarišem svaku akciju i događaj iz svog ugla naravno.
Za prvu akciju sam rekla čak i ovde sjajno, odlična ideja, izvedeno savršeno, za drugo otimanje plana to ne mogu da kažem, sorry ali nisam pala u nesvest od offa na bum :) ništa drugo nisam imala nameru da kažem, samo sam realna :)

Zato, molim te, zaobiđi me tih prozivki na moj račun, likovanje i busanje u grudi nije ni malo simpatično, mnogo si zanimljiviji bio dok si pričao i realno komentarisao stanje na serveru, priča je bila konstruktivna i iz nje se moglo nešto naučiti. Ovim samo spuštaš sebe kao igrača i ništa više.

I tako, malo sam se raspisala, samo se nadam da ću ipak imati prilike da pročitam još neki pametan post sa tvoje strane, ovo ti ne priliči uopšte :)

Pozzić!

dobro ...

Lovcev off nije trebao da te impresionira nego da ti uzme plan .
Ne trudim se ja da ti budem simpatican verujem da vec imas nekog kome si simpaticna , ja sam se potrudio da ti stopiram gradnju ipak je ovo igrica i nista vise .

Btw ja bolje da neke stvari ne kazem :)