PDA

View Full Version : KLASICNO NUDJENJE MITA

balkanboy
23.01.2010, 10:22
Ovako,posto smo vlad,mitar i ja na ivici zivaca vise prelazimo na najnize udarce i spustamo se u djubriste ljudskih dusa,lutajuci kroz slivnike greha i,posasti i pohlepe

Nudimo klasicno mito

Svaki igrac Pigs alijanse(ovo moram da naglasim jer kod nas ima alkosa koliko ti je volja) koji do 14 h posalje pravi napad na nas WW,ne manji od tipa 40k/20k/10k/10k dobija gajbu piva.
Najajci napad dobija 2

A sad neverovatna ponuda.

Ko posalje u sledecih pola sat,dobija i kesu kikirikija

Molim zainteresovane da nas ako imaju dodatnih pitanja konaktiraju na ingame VLAD CEPES

Slanje napada mora biti potrvrdjeno zbog vremena i odredjivanja da li su svi ispunjeni uslovi sa print screen fileom u jpg formatu

unapred hvala

Balkanboy PR Vlada Cepesa

PS.ovo samo licno da porucim
Svima koji salju fake zelim da im devojka fejkuje isto toliko puta koliko su oni poslali fejkova

Mrvica
23.01.2010, 10:27
Ovako,posto smo vlad,mitar i ja na ivici zivaca vise prelazimo na najnize udarce i spustamo se u djubriste ljudskih dusa,lutajuci kroz slivnike greha i,posasti i pohlepe

Nudimo klasicno mito

Svaki igrac Pigs alijanse(ovo moram da naglasim jer kod nas ima alkosa koliko ti je volja) koji do 14 h posalje pravi napad na nas WW,ne manji od tipa 40k/20k/10k/10k dobija gajbu piva.
Najajci napad dobija 2

Molim zainteresovane da nas ako imaju dodatnih pitanja konaktiraju na ingame VLAD CEPES

Slanje napada mora biti potrvrdjeno zbog vremena i odredjivanja da li su svi ispunjeni uslovi sa print screen fileom u jpg formatu

unapred hvala

Svima koji salju fake zelim da im devojka fejkuje isto toliko puta koliko su oni poslali fejkova

pih, ja i dalje cekam u ponudi kantice eurokrema :P

-----------------------
rs 2 - bata gale :rolleyes:

balkanboy
23.01.2010, 10:41
pih, ja i dalje cekam u ponudi kantice eurokrema :P

-----------------------
rs 2 - bata gale :rolleyes:

moze umesto piva za maloletne eutokrem kantica ili six pack coca cole

SaLe_LoRd_
23.01.2010, 10:44
Koji carevi LoooL

Mrvica
23.01.2010, 10:48
moze umesto piva za maloletne eutokrem kantica ili six pack coca cole

a za punoletne moze tri kantice? :D

------------------
rs 2- bata gale eurokrem :queen:

Skerla97
23.01.2010, 10:54
pivo mi ne treba

moze koka-kola i plazma keks ako nudite i koliko?

Dusan96
23.01.2010, 10:54
samo gajbu piva :) :D

Stiwen
23.01.2010, 11:36
Taman Pivce za zivce :D :alkos::alkos::alkos::alkos::alkos:

lnenad
23.01.2010, 11:40
Sacekaj cika balkane :) vrlo brzo

roso ner
23.01.2010, 12:11

Nudimo klasicno mito

Najajci napad dobija 2

unapred hvala

i ja sam isto iz balkana ali za gajbu piva te napadam odma....xD

balkanboy
23.01.2010, 17:33
sad sam provalio gde je problem.
U pigsima izgleda sve klinci...niko ne pije pivo

sutra ce ponuda dana da bude keks,bombone i slicno :)

ona i ja
23.01.2010, 17:52
ama ljudi, ponudite neki cash, da vidite kako ce ruse :lol:

Madam Mimi
23.01.2010, 18:11
Problem je shto je kratak rok... A daleko od toga da se ne pije pivo... :ziveli:

Mada, treba i iskopati TOLIKI off... :(

Ali ako zovete na pivce bez offa, to ce odma' da organizujemo :D

lnenad
23.01.2010, 18:40
sad sam provalio gde je problem.
U pigsima izgleda sve klinci...niko ne pije pivo

sutra ce ponuda dana da bude keks,bombone i slicno :)

Ih, pa koji to klinac ne voli pivo :D ?

Samo ti drzi tu gajbicu na ledu :)

Cruiser
23.01.2010, 21:45
noobovi provokatorski........samo vi izazivajte, a videcete na kraju..........mogu vam reci da imate male, male sanse da pobedite, pa cak i da predjete 90-ti lvl cuda :)

toliko od mene!!!

orionbre
23.01.2010, 22:31
noobovi provokatorski........samo vi izazivajte, a videcete na kraju..........mogu vam reci da imate male, male sanse da pobedite, pa cak i da predjete 90-ti lvl cuda :)

toliko od mene!!!

a ko si ti? sa cije strane?
nije da i jedni i drugi ne provociraju :)

Cruiser
27.01.2010, 11:52
a ko si ti? sa cije strane?
nije da i jedni i drugi ne provociraju :)

ja sam ti od onih koji pobedjuju :)
igram sa pigsima 2 godine, tj 2 servera :)

i koliko vidim, cudo ostaje na ++

cobi63
01.02.2010, 18:09
Pigsi ne postoje 2 servera,to je kao prvo.Kao drugo idejnitvorac ovih alijansi je savez TNC iliti sada Pigs TNC,proslogodisnj graditelji WW-a koji su imali petlje da se odvoje od sljama zvanog SRB i krenu da grade svoj WW ali normalo tu se nasli veliki patriJOte iz Teslica koji su izdali dogovor celolog servera da se zbog sramnih postupaka MH obustavi gradnja SVIH WW i da onda za sramotu prvi put u istoriji traviana ADMIN resetuje server.Zbog svega toga TNC je ovog puta krenu sam sa strategijom i svi su se ujedinili oko njega i tako je sada to postala najjaca alijansa na serveru.

orionbre
02.02.2010, 12:42
posto je nudjenje mita uspelo, ova tema ce biti zatvorena.